Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lizbet

Go down

Lizbet Empty Lizbet

Témanyitás by Lizbet Pént. Jún. 18 2021, 19:46

Hali!  Suspect

Azt hiszem egy 6-7 évet késtem ezzel, de sebaj Rolling Eyes Talán jobb is, mert az akkori és a mostani Liz nem mindenben hasonlít egymásra Suspect

Rólam annyit, hogy nem vagyok mai gyerek, már a tripla x-et taposom sajnos Sad  Talán 9 évesen csöppentem, vagyis rángattak bele az asztali szerepjátékok világába, amibe bele is szerettem azonnal. Mivel egy-egy partit az idő múlásával egyre nehezebb volt összehozni, volt hogy csak versenykor ültünk össze, rászoktam az frpg-re, amiből szerintem mindenfélét kipróbáltam, bár mára már csak egy maradt... meg talán egy fél Rolling Eyes
Minket annak idején úgy neveltek, hogy a Km(kaland mester) szava szent, csinálhatsz te bármit, akkor is az van, amit ő akar és ezt a régi, keményvonalas mesélést műveltem én is tolni a küldit ezerrel. Mára már inkább csak élvezni akarom mind a játékot, mind a mesélést ezért ha valakinek bármi gondja, nyűgje, baja van, az bátran szóljon nekem és orvosoljuk a problémákat. Senkire nem fogok haragudni emiatt.  Mióta úgy is tudok postolni, hogy két kisember szüntelen óbégat a fülembe, magam vagyok a nyugalom tengere.

Mesélői stílusom az nekem konkrétan szerintem nincs. Mesélek azt jól van, ennyi Suspect Imádtam a történelmet, a mitológiát és fantasy-n nevelkedtem tehát nálam nem a terminátor jön, hanem mondjuk a vasorrú bába pirít a seprűvel  és megcipőz mindenkit. Szeretem ha egy elmesélt story-nak van egy kis mélysége, szól valamiről és talán egy kis nyomot is hagy a karakterekben. Szeretem még a nem várt meglepetéseket, fordulatokat minden téren. Akár én lepem meg a karaktereket, vagy ők engem... imádom \o/
Én magam szeretem előre megírni a történeteimet, de ez nem azt jelenti, hogy ragaszkodom hozzá. Én maximum terelgetek, az eseményeket végső soron ti alakítjátok én meg elmesélem mire jutottatok. Ha valamit nem találtok meg, kimaradt pár fontos infó, hát magatokra vessetek. A lehetőség meg volt, csak nem éltetek vele Suspect Nálam érdemes minden elhintett kis morzsát számításba venni Very Happy Szeretek njk-kat használni, bár a nőneműekkel kissé gondban vagyok, de igyekszem.

Hogy mi az amit nem szeretek? Olyan nem igazán van. Ha rosszul hozod a karid, úgyis érezni fogod, vagy a társaid éreztetik veled.
A határidőket nagyon lazán kezelem. Én is ember vagyok, nekem is van egy munkám, vannak hobbijaim, egy gyönyörűséges kutyám, két rosszcsont gyermekem, és persze hozzájuk jár egy feleség is aki a nadrágot hordja. Szóval én megértem, ha épp nincs időd, kedved írni, én tudom milyen az.
Tehát bőven adok plusz napokat, ha kell, de erről nem velem fogsz beszélni, hanem azokkal, akikkel együtt vagy a küldetésen. Ők döntik el, mennyi időt adnak neked, nem én.... én elvagyok mással is hidd el xd  Gyereket sétáltatni sokkal fárasztóbb mint kutyát... a kutya legalább tudja mit nem szabad megenni >.>  egy ilyen után még gép elé ülni... hajajjj xd

Köntörfalazni, mellébeszélni nem kell, ha valami böki a csőröd, akkor ne fogd vissza magad és küld az arcba. Hogy fejlődjek, ha nem mondjátok el miben kellene? xD

Röviden és tömören: ha kell valami, szólj nyugodtan. Ha tudok, úgyis segítek bármiben Suspect
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Lizbet Empty Re: Lizbet

Témanyitás by Lizbet Pént. Jún. 18 2021, 20:42

Mesék, küldik:

A régieket én már vissza nem keresem, talán majd egyszer. Az újak pedig még nem nagyon futnak, de:

Küldik:
Ősi istenek saga:
A nap piramis (Hinari, Silence,  ?)
A szafari királya (-)
A megfagyott szív (-)
A Káosz királynője (-)
Tűz és jég (-)

Más világ saga:
Az elátkozott hajó (Simeon, Chakna,  ?)
Dragonfall legendája(Chakna,  ?)
A végzet nyilai (Leonard,  ?)
A Hétszín virág (Hinari  ?)

Egyéb:
A cukor válság (-)
Kéz a kézben (-)
Álomjáró (-)
A konyha főnöke (-)

Event:
Tükörkép
Kihívások terme
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.