Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Káoszhullám

2 posters

Go down

Káoszhullám Empty Káoszhullám

Témanyitás by Shareen Szomb. Ápr. 17 2021, 13:29

Egy sárkányfej-szobrokkal és sárkánymintákkal, valamint kristályokkal díszített fekete épület szolgál otthonul a Káoszhullám nevű, kristályokkal foglalkozó boltnak a Kezdetek Városában. Elöl egy táblán az egyelőre szegényes kínálat és a hozzájuk tartozó alapanyagok listája található. Shareen itt, a vásárló előtt készíti el a kristályokat, ennek ellenére van egy igen tágas belső tér is kéken megvilágítva.

Elkészíthető kristályok:

Jelenleg nincs.

//Csak hozott alapanyagokból dolgozok.//

Készleten:
45 Fotó Kristály - 12 arany/db


A hozzászólást Shareen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 21 2021, 21:27-kor.

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Káoszhullám Empty Re: Káoszhullám

Témanyitás by Simeon Szer. Május 05 2021, 21:42

Simeon bekukkantott az üzletbe, majd nagyra tárva az ajtót, izgatottan lépett be végül.
- Szia! - mosolygott az eladóra és le is tette a pultra a Tövisgyökereket, amiket már korábban kiszedett a céhbankból - Szeretnék kérni 5db Fotó kristályt - mondta és alaposan megnézte az árlistát, számolt egy keveset és végül a fiú markába nyomta a 100 aranyat is a kristályírásért.
- Képzeld én is Kristályíró vagyok - mesélte addigis, amíg folytak a munkálatok - Tier ötösön! De elfogyott a Fotó Kristályom és nemrég találtam egy gyönyörű kis tavacskát, amit tönkre akarnak tenni, szóval vettem fel rá egy küldetést, de gondoltam lefotózom Fuwának előtte, hogy biztosan ne vesszen el - magyarázta és Shareennek igencsak oda kellett koncentrálnia az írásra, ha nem akarta elrontani a műveletet. Amikor pedig készen lett az öt kristály, Simeon boldogan pakolta el őket az inventoryjába és hajolt meg illemtudóan:
- Köszönöm a segítséget!
És már robogott is ki az üzletből a kint váró petjeihez.

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Káoszhullám Empty Re: Káoszhullám

Témanyitás by Shareen Szer. Május 05 2021, 23:11

Meglepve veszem észre, hogy valakit mégis érdekelnek az áruim. Már azt hittem csak a saját szórakozásomra nyitottam boltot.
- Üdv! - köszöntöm mosolyogva a vásárlót, legalább olyan izgatottan, mint amilyen ő maga - rajtam legfeljebb kevésbé látszódik a dolog.
- Tier öt.. Tényleg le vagyok maradva - korholom magam, az első kristály írása utána. A továbbiakban is csak a tárgy elkészítése után szólalok meg.
- Kár, hogy nem tarthatjuk meg a régi receptjeinket.. Vajon mi lenne, ha mindenki a fronton harcolna? - ráncolom össze homlokom. Kettő.
- Remélem sikerrel jársz a küldetésen. - Nem kezdek úgy hangozni, mint egy NPC? Három.
- Túl sok minden veszik el oda ebben a játékban.. - Jegyzem meg és remélem nem veszem el a fiú kedvét, elvégre ez nem csak a játékbeli biomokra igaz. Négy.
- Kész is.. Te vagy az első vásárló! Köszönöm! - Öt. - Sok sikert a kalandjaidon!

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Káoszhullám Empty Re: Káoszhullám

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.