Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ren vs Shizuka-chaaaan

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan - Page 2 Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Kazesubayai Shizuka Csüt. Jan. 10 2013, 16:55

-Félek, hogy sok férfinak beletörne a jancsija a próbálkozásba. Én nem vagyok az a könnyen kapható fajta. A legtöbbről már ránézésre meg tudom állapítani, hogy nagyjából miféle gondolatok járnak a fejében, miközben engem néznek. A legtöbbjüknek mocskos a fantáziája.
Látta a fiún, hogy igen rossz néven vette, hogy Justin Bieberhez hasonlította. Tény, az egy nyálgép volt. Azóta szerencsére már senki sem emlékszik rá. Ő is csak azért tudja a nevét, mert a szülei sajnos kedvelték azt a zenét, így akaratlanul is kijutott neki belőle.
-Jó, jó. Ha ennyire fontos neked. Te tényleg nem vagy annyira szörnyű már arcra sem. A zenédet nem ismerem, de azt a másikat igen nagy kihívás lenne alulmúlni.
Szórakoztatta, ahogy a fiú villogni próbál azzal, miket mondanak róla a rajongói. De hát a rajongók már csak ilyenek. Elfogultak a legtöbbször. Vagy egyszerűen nem ismerik fel, hogy amiért úgy odavannak, az megszentségtelenít valamit, ami egyébként kimondottan jó dolog. Mint például a csillogó vámpírokról szóló könyvek és filmek.
Végül sikerült mindkettejüknek kiszabadulni. Végre valahára nem fogdossa ez a láthatóan perverz fiúka.
-Nem vagyok az a dühöngős típus. De már pontosan tudom, hogy miként foglak elintézni. De az legyen egyenlőre az én kis titkom.
Az ellentámadás a lökés után sikeresnek bizonyult. Annyira, hogy Ren végül fel is adta a küzdelmet. Igazából nyílván azért, mert nem tudott mihez kezdeni Shizuka képességével a jelenlegi szintjén.
-Jó, de addigra készülj fel a halálra is. Ez egyszer hagylak élve elmenni.
A sportszerűség jegyében hajlandó volt kezet fogni a fiúval. Sejtette, hogy nem egy szimpla kézfogás lesz, de azt nem hitte, hogy Ren ennyire pimasz, hogy orvul meg meri csókolni. Utána meg persze el is iszkolt. Csak azért nem vágta bele a hátába a kardját, mert nem akarta megölni. Legközelebb nem hagyja annyiban a dolgot.



_________________
Statjaim:
Spoiler:




Ren vs Shizuka-chaaaan - Page 2 Saeko%27s_Swordsmanship
Spoiler:
Kazesubayai Shizuka
Kazesubayai Shizuka
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 122
Join date : 2012. Oct. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ren vs Shizuka-chaaaan - Page 2 Empty Re: Ren vs Shizuka-chaaaan

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 11 2013, 17:37

Ossu! Very Happy

Furcsa küzdelmeid vannak neked, Ren Very Happy Lezárom a harcot, mindketten 15 xp és 35 arany jutalomban részesültök!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.