Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shareen

2 posters

Go down

Shareen Empty Shareen

Témanyitás by Shareen Szomb. Dec. 12 2020, 15:58

Pályázat: Sötét Tüske lehűlési idejének csökkentése 4 körről 3 körre, valamint harcon kívüli lehűlési idő megadása másfél percre.

Régi leírás:
Sötét Tüske:
Típus: Aktív képesség
Shareen megvágja ellenfelét, akinek így a "testébe" egy virtuális tüske kerül, mely lebomolva szétterjed, míg végül az egész testet be nem hálózza, majd ezután sebzi, a legkisebb repesz pedig visszarepül a használóhoz.
Hatóidő, hatás: A tüskék folyamatosan sebzik az ellenfelet, ám csak 2 kör elteltével, a teljes sebzést összeadva fejtik ki hatásukat; az ekkor bevitt sebzés értéke: (spec. pontok különbsége)+(szintkülöbségx2), de maximum a HP 30%-a, boss esetében egy életcsíkjának maximum 30%-a) Ebből adódik, hogy ugyanolyan szintű és speciális képesség szintű játékosoknál nem történik sebzés. A sebződés hatáskifejtés előtt megakadályozható önsebzéssel, ha legalább 5%-ot levon magától. 2 kör elteltével a legkisebb repesz kilökődik és a képesség használóját veszi célba, aki 5%-ot sebződik. ha nem képes hárítani, amihez 100-as gyorsaság (felszereléssel) szükségeltetik és nem vesz igénybe mellékcselekvést. Ha a használó speciális képességének és szintjének kétszeresének összege nagyobb, a képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske, ha alacsonyabb, Féltékeny Sötét Tüske a képesség neve.
Példa: Ayumu speciális képesség pontja 28, szintje 15, életpontja 120. Shareen speciális képesség pontja 40, szintje 18. A speciális képesség pont különbség 12, a szintkülönség kétszerese 6, így 12+6=18 pont sebzést szenved el két kör után. A képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske.
Lehűlési idő: 4 kör (Vagyis a sebződést követően még két kör kell az újbóli használat előtt.)
Előny: Késleltetett, magas arányú sebzés.
Hátrány: Megsebezheti a használót, ha nem képes hárítani. 2 kör alatt sok sebződés történhet, így használata veszélyes.

Új leírás:
Sötét Tüske:
Típus: Aktív képesség
Shareen megvágja ellenfelét, akinek így a "testébe" egy virtuális tüske kerül, mely lebomolva szétterjed, míg végül az egész testet be nem hálózza, majd ezután sebzi, a legkisebb repesz pedig visszarepül a használóhoz.
Hatóidő, hatás: A tüskék folyamatosan sebzik az ellenfelet, ám csak 2 kör elteltével, a teljes sebzést összeadva fejtik ki hatásukat; az ekkor bevitt sebzés értéke: (spec. pontok különbsége)+(szintkülöbségx2), de maximum a HP 30%-a, boss esetében egy életcsíkjának maximum 30%-a) Ebből adódik, hogy ugyanolyan szintű és speciális képesség szintű játékosoknál nem történik sebzés. A sebződés hatáskifejtés előtt megakadályozható önsebzéssel, ha legalább 5%-ot levon magától. 2 kör elteltével a legkisebb repesz kilökődik és a képesség használóját veszi célba, aki 5%-ot sebződik. ha nem képes hárítani, amihez 100-as gyorsaság (felszereléssel) szükségeltetik és nem vesz igénybe mellékcselekvést. Ha a használó speciális képességének és szintjének kétszeresének összege nagyobb, a képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske, ha alacsonyabb, Féltékeny Sötét Tüske a képesség neve.
Példa: Ayumu speciális képesség pontja 28, szintje 15, életpontja 120. Shareen speciális képesség pontja 40, szintje 18. A speciális képesség pont különbség 12, a szintkülönség kétszerese 6, így 12+6=18 pont sebzést szenved el két kör után. A képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske.
Lehűlési idő: 3 kör (vagyis a sebződést követően még egy kör kell az újbóli használat előtt), harcon kívül másfél perc
Előny: Késleltetett, magas arányú sebzés.
Hátrány: Megsebezheti a használót, ha nem képes hárítani. 2 kör alatt sok sebződés történhet, így használata veszélyes.

Indok:
Túl hosszú lehűlési idő (különösen harcon kívül)

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Strea Csüt. Dec. 17 2020, 21:24


A képességmódosítást elfogadom ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Shareen Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Shareen Szomb. Jan. 16 2021, 11:56

Pályázat: Pixelvámpír képesség teljes megváltoztatása Időtlenre. Gyengének és a karakterhez nem illőnek találom a képességet.

Pixelvámpír:
Típus: Passzív
Noha passzív képesség, mégis az ellenfél megsebzése szükséges hozzá. Amint egy ellenfelet megsebez, ha az sebzést szenved el, Shareen minden körben a lecsökkent élettel megegyező életet nyer vissza (de maximum 10%-ot). Egyszerre maximum 1 ilyen áldozata lehet, ám a hatás nem megszüntethető, csak ha 100 métert eltávolodnak egymástól. A hatás átrakható másra.
Előny: Életszívás
Korlát: 10%

Időtlen:
Típus: Passzív
Shareen ellenfele körönként veszít erejéből vagy irányításából (a használó dönti el) a maximális erejének vagy irányításának függvényében. Csak annak az ellenfélnek az erejét/irányítását csökkenti, akit az adott körben támad; a maximális debuff értéke pedig nem lehet több a célpont maximális erejének/irányításának negyedénél.
15 erő/irányítás alatt: -1 erő/irányítás
15-30 erő/irányítás: -2 erő/irányítás
30-60 erő/irányítás: -3 erő/irányítás
60-90 erő/irányítás: -5 erő/irányítás
90-120 erő/irányítás: -7 erő erő/irányítás
120-150 erő/irányítás: -9 erő erő/irányítás
150-180 erő/irányítás: -12 erő erő/irányítás
180-210 erő/irányítás: -15 erő erő/irányítás
... Későbbiekben pályázattal bővíthető.


- Amúgy mi bajod a képességeddel?
- Az hogy.. Gyenge. Nem illik hozzám.
- Azért, mert gyenge? - Kuncogott Ayumu.
- Nem, nem azért.. Hanem mert nem én vagyok. De igen, gyenge is. Hiába töltődik vissza az életerőm körönként akár tíz százalékkal is, ha erre kell hagyatkoznom, csak odázom az elkerülhetetlent. Ha mondjuk.. Az ellenfelet gyengíteném, hogy ne legyen képes annyi sebzést okozni.. Azzal a társaimnak is nagyobb segítséget nyújthatnék. De ez egyelőre csak álom marad.

Aznap különös álmot hoztak magukkal az aincradi bárányok. Obuo ellen harcoltam, aki egyre csak gyengült és gyengült. Láttam az erejét számokban és egyre lejjebb ment. Végül már térden csúszva könyörgött kegyelemért, nem tudva mi lett az erejével.
- Te talán megkegyelmeztél volna Ayumunak? - Kérdeztem dühödten.
Végül felemelkedett pengém és.. Felkeltem. Remegő kezeimre nézve a sírás kerülgetett. Nem tudom, mit tettem volna, ha valóban sikerült végrehajtania a tervét, de nem hiszem, hogy képes lettem volna végezni vele. Akkor mi volt ez az álom?
Korán kimentem a mobokkal tarkított mocsárba és álltam neki a levagdosásuknak. Gyenge szörnyekkel kezdtem, így csak azt vettem észre, hogy a szokásosnál is gyengébbek. Azonban ahogy elértem az erősebbekhez.. Azok szintén mintha veszítettek volna valamit. Egy új frissítésre gyanakodtam, ám mások nem számoltam be ilyen tapasztalatokról.
Az álmomtól kísértve kihívtam Ayumut egy párbajra. Könnyen győzött, ez vitathatatlan, de arról számolta be, hogy harc közben egyre nehezebbnek érezte a pengéjét. És a támadásai is gyengébbek voltak. Ezen kívül, egy második párbaj során kiderült, hogy bármennyit sebzem, nem töltődik vissza az életem. Ő állt elő végül a megoldással: a Pixelvámpír képességem megváltozott. Arra, amiről beszéltünk. Arra, amit csak álmomban érhetek el. Ám most már képes vagyok használni.


A hozzászólást Shareen összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 24 2021, 10:55-kor.

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Strea Kedd Jan. 19 2021, 12:02


A képesség ilyenformán, hátrány ésvagy max debuff érték nélkül nem elfogadható, így a következőt javaslom:

Időtlen:
Típus: Passzív
Shareen ellenfele körönként veszít erejéből vagy irányításából (a használó dönti el) a maximális erejének vagy irányításának függvényében. Csak annak az ellenfélnek az erejét/irányítását csökkenti, akit az adott körben támad; a maximális debuff értéke pedig nem lehet több a célpont maximális erejének/irányításának negyedénél.
15 erő/irányítás alatt: nincs veszteség
15-30 erő/irányítás: -2 erő/irányítás
30-60 erő/irányítás: -3 erő/irányítás
60-90 erő/irányítás: -5 erő/irányítás
90-120 erő/irányítás: -7 erő/irányítás
120-150 erő/irányítás: -9 erő/irányítás
150-180 erő/irányítás: -12 erő/irányítás
180-210 erő/irányítás: -15 erő/irányítás
... Későbbiekben pályázattal bővíthető.

Ha megfelel, írd át a fönti hszed és dobj egy pm-et, amikor ez megtörtént.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Shareen Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Strea Hétf. Jan. 25 2021, 10:37


A módosítással már elfogadom a képességet.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Shareen Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Shareen Pént. Márc. 12 2021, 17:10

Pályázat: Sötét Tüske leváltása Entrópiára.

Sötét Tüske:
Típus: Aktív képesség
Shareen megvágja ellenfelét, akinek így a "testébe" egy virtuális tüske kerül, mely lebomolva szétterjed, míg végül az egész testet be nem hálózza, majd ezután sebzi, a legkisebb repesz pedig visszarepül a használóhoz.
Hatóidő, hatás: A tüskék folyamatosan sebzik az ellenfelet, ám csak 2 kör elteltével, a teljes sebzést összeadva fejtik ki hatásukat; az ekkor bevitt sebzés értéke: (spec. pontok különbsége)+(szintkülöbségx2), de maximum a HP 30%-a, boss esetében egy életcsíkjának maximum 30%-a) Ebből adódik, hogy ugyanolyan szintű és speciális képesség szintű játékosoknál nem történik sebzés. A sebződés hatáskifejtés előtt megakadályozható önsebzéssel, ha legalább 5%-ot levon magától. 2 kör elteltével a legkisebb repesz kilökődik és a képesség használóját veszi célba, aki 5%-ot sebződik. ha nem képes hárítani, amihez 100-as gyorsaság (felszereléssel) szükségeltetik és nem vesz igénybe mellékcselekvést. Ha a használó speciális képességének és szintjének kétszeresének összege nagyobb, a képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske, ha alacsonyabb, Féltékeny Sötét Tüske a képesség neve.
Példa: Ayumu speciális képesség pontja 28, szintje 15, életpontja 120. Shareen speciális képesség pontja 40, szintje 18. A speciális képesség pont különbség 12, a szintkülönség kétszerese 6, így 12+6=18 pont sebzést szenved el két kör után. A képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske.
Lehűlési idő: 3 kör (vagyis a sebződést követően még egy kör kell az újbóli használat előtt), harcon kívül másfél perc
Előny: Késleltetett, magas arányú sebzés.
Hátrány: Megsebezheti a használót, ha nem képes hárítani. 2 kör alatt sok sebződés történhet, így használata veszélyes.

Entrópia:
Típus: Permanens
Az ellenfél a harcban elveszti a rá legjellemzőbb speciális képességét.
Kardforgató: Nem lehet többletköre
Íjász: Ereje és irányítása felcserélődik
Harcos: Ereje felével támadhat
Árnyharcos: Egy késsel vihet csak be találatot
Állatidomár: Petjei nem használhatnak képességet
Lovag: Nem használhat pajzsot, vagy azt igénylő képességet
Harcművész: Nem veheti el az ellenfél fegyverét
Mob/Boss: Nem aktiválódik a rá legjellemzőbb képesség VAGY nem használhat képességet VAGY nem idézhet addokat VAGY az addjai nem támadhatják a képesség birtokosát //Úgy érzem, egyre gyengülnek a hatások, így az elbíráló Staffot kérném, hogy ha a képesség elfogadható, válassza ki, melyik hatás érvényesül mob/boss esetében. Ugyanígy a többinél is, ha valami nem megfelelő, nyugodtan lehet változtatni. ^^//
Hátrány: Birtokosának nem lehetnek harci aktív képességei. //Ha van ennél enyhébb hátrány, szívesen fogadom a javaslatokat.//


- Hogy érted azt, hogy eltűnt?
- Úgy, ahogy mondom, nem tudom aktiválni. Csak a passzív képességeim működnek?
- De hát hogy lehet ez?
- Nem tudom, de.. Azt hiszem, tudod mi jött - néztem kérlelőn a lányra.
- Jó, jó, de akkor ne használd a passzív képességed. Nem szeretek.. Gyengébb lenni.
- De tudnom kell, hogy ez megmaradt-e. Muszáj lesz, ne haragudj.
A szemén láttam, hogy nem helyesli a dolgot, de végül belement. Már párbajunk kezdetén feltűnt, hogy jóval lassabb a mozgása, mint általában - ha nem szeret gyengébb lenni, akkor ezt az érzést most biztosan utálta. Nem voltam gyorsabb, ő támadott először, viszont egymást váltottuk a csapásokkal. Szinte egyenlő gyorsasággal rendelkeztünk. A párbaj végeztével -amit természetesen még mindig ő nyert- értetlen arccal, ámde kissé bosszúsan lépett oda hozzám.
- Nem tudtam felülkerekedni a gyorsaságommal, ilyen.. Még nem történt velem. Talán gyorsaságcsökkentő képességre váltottál.
- De miért? Nem is illik hozzám. Ráadásul az első képességemet vesztettem el - feleltem csüggedten.
- Csak akkor tudhatod meg, ha kihívsz valaki mást is. De inkább egy másik kasztból. Mit szólnál mondjuk ahhoz az Árnyharcoshoz?
Párbaj közben úgy tűnt, csak az egyik késének támadásai találtak. Akárhogy is próbálkozott a másikkal, egyszer sem jött össze. Egyre vadabbul hadakozott és végül le is győzött, azonban azt mondta, soha többé nem harcol ellenem.
- Hát, ez meggyőző volt - jegyezte meg Ayumu. - Azt hiszem kezd összeállni a kép. Azt hiszem a leglátványosabb az lenne, ha kihívnál egy Állatidomárt. Ha az entrópiát növeled a játékban, akkor nem lehetne képes használni a petje a képességét.
Úgy lett, ahogy mondta. Az ellenfél a harc végén csalót kiáltott és tudtam, hogy nem lesz könnyű másokkal elfogadtatni ez a képességet. Azonban még mindig úgy éreztem, hogy valami hiányzott belőlem.. Valamit elvesztettem, mintha akaratom ellenére megszabadítottak volna tőle és gyengének éreztem magam, valamint úgy éreztem, nem akarok harcolni.

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 14 2021, 17:59


A pályázatot a lehető legteljesebb mértékben elutasítom.

Meg is írom, miért. Amíg a harcművész és idomár esetében alig érné hátrány az ellenfelet, a többi kaszttól lv50-en 100-200 statot vennél el, dobás nélkül, a bossokról pedig inkább ne is beszéljünk. Ezt az előnyt semmilyen hátránnyal nem lehetne megfelelően kompenzálni (maximum úgy, hogy egyáltalán nem támadhatsz, de ennek a te esetedben sok értelme nincs). Az általad kitalált hátrány velejáróra egyébként egy olyan előny is, hogy eggyel kevesebb statra kell osztanod, azaz nyernél lv50-en még kb 100 statot emellé, így kihozva a pernamens képidet 200-300 statnyerésre. Ezt pedig még aktív képességnek is erős korlátokkal, max 1-2 körig tartóan fogadnám el, de inkább azt tanácsolnám, hogy az ilyen skillötleteket úgy ahogy van felejtsd el.

A képességek nem arra valók, hogy egy alacsony szintű, még gyenge karakter ezzel nyerjen a nagyobbak ellen - a sikerhez dolgozni és fejlődni kell, jó felszereléssel és pontosztással egybekötve. Próbálj olyan képességet kitalálni, ami ezeket erősíti, egészíti ki vagy hozza egyensúlyba - és ezáltal nem is kell VPnek lennie ahhoz, hogy jól működjön.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Shareen Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Shareen Vas. Ápr. 18 2021, 13:19

Pályázat: 20. szint képességének megszerzése.

Fürgeség Palástja:
Típus: Passzív
Shareen ereje minden 20 gyorsaságpont után kettővel nő minden csapással, akár betalált, akár nem. Speciális képességek nem növelhetik így az erejét. A növekedés mértéke legfeljebb az erő maximumának egynegyede.
Példa: 60 gyorsaságpont esetén minden csapásnál hattal nő az ereje.

Ayumu még mindig túl könnyedén győzedelmeskedett fölöttem, minden alkalommal, amikor párbajoztunk, akármilyen felszerelést is viselt. Még páncél nélkül is. Azt mondta, rosszul osztottam el a pontjaimat, vagy nem megfelelőek a képességeim hozzá. A gyorsaságomra kellene építenem és abból erőt kovácsolni. Lehetetlennek tartottam, hogy pont egy ilyen képességet oldjak fel magamnak. Egyszerűen.. Gyengének éreztem magam. Ami igaz is volt rám. De erősebbnek kellett lennem. Ezért kértem némi pihenőidőt és kimentem a rétre mobokat vadászni. Nem sok esélyét láttam annak, hogy rájöhetek valamire.. De ahogy küzdöttem, arra lettem figyelmes, hogy egyre vadabbul vagdalkozok. Gyorsan vágtam, de nem precízen. És így is sokáig tartottak a harcok. A lánynak igaza lehetett. Végül úgy döntöttem nem érdekel; csak mentem előre, olyan sebesen, ahogyan csak tudtam. Minden csapásom után hátrahagyva valamit.. Azonban nyerve is valamit.

"Még többet! Még gyorsabban! Még erősebben! Kovácsolj a gyorsaságodból erőt! Még többet! Még többet!" - Mondogattam magamnak és.. Bevált. Minden vágás után úgy éreztem, erőtől duzzadok. Aztán minden harc után megszűnt ez az érzés. Újra fel kellett építenem az erőmet és gyorsaságomra alapozva vagdalkoztam át magam a mobokon ehhez az erőhöz.
Ayumut még így sem sikerült legyőznöm. Azt mondta, nem veszi le az összes páncélját és hogy a képességei miatt még úgy is ő nyerne.. De tudtam, hogy neki hála egy hatalmas előny került a kezeim közé. Igen.. Ő világított rá, hogy bár noob vagyok, a noobságomból kell erőt kihoznom. Mármint.. Nem pont ezekkel a szavakkal illetett, de én így fogtam fel. Továbbra sem kell minden pontomat erőre pakolnom, hiszen az nem illik hozzám, de még így is felvehetem a versenyt másokkal - még ha sebzésben valószínűleg így sem fogom elérni egy harcos szintjét.

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 18 2021, 17:51


A pályázatot elfogadom, gratulálok az új képességedhez.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Shareen Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Shareen Szomb. Aug. 07 2021, 12:39

Pályázat: Sötét Tüske leváltása Mennyek Őrzőjére. (Kerettörténetet megírom, ha elfagadható.)

Sötét Tüske:
Típus: Aktív képesség
Shareen megvágja ellenfelét, akinek így a "testébe" egy virtuális tüske kerül, mely lebomolva szétterjed, míg végül az egész testet be nem hálózza, majd ezután sebzi, a legkisebb repesz pedig visszarepül a használóhoz.
Hatóidő, hatás: A tüskék folyamatosan sebzik az ellenfelet, ám csak 2 kör elteltével, a teljes sebzést összeadva fejtik ki hatásukat; az ekkor bevitt sebzés értéke: (spec. pontok különbsége)+(szintkülöbségx2), de maximum a HP 30%-a, boss esetében egy életcsíkjának maximum 30%-a) Ebből adódik, hogy ugyanolyan szintű és speciális képesség szintű játékosoknál nem történik sebzés. A sebződés hatáskifejtés előtt megakadályozható önsebzéssel, ha legalább 5%-ot levon magától. 2 kör elteltével a legkisebb repesz kilökődik és a képesség használóját veszi célba, aki 5%-ot sebződik. ha nem képes hárítani, amihez 100-as gyorsaság (felszereléssel) szükségeltetik és nem vesz igénybe mellékcselekvést. Ha a használó speciális képességének és szintjének kétszeresének összege nagyobb, a képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske, ha alacsonyabb, Féltékeny Sötét Tüske a képesség neve.
Példa: Ayumu speciális képesség pontja 28, szintje 15, életpontja 120. Shareen speciális képesség pontja 40, szintje 18. A speciális képesség pont különbség 12, a szintkülönség kétszerese 6, így 12+6=18 pont sebzést szenved el két kör után. A képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske.
Lehűlési idő: 3 kör (vagyis a sebződést követően még egy kör kell az újbóli használat előtt), harcon kívül másfél perc
Előny: Késleltetett, magas arányú sebzés.
Hátrány: Megsebezheti a használót, ha nem képes hárítani. 2 kör alatt sok sebződés történhet, így használata veszélyes.

Mennnyek Őrzője:
Típus: Permanens
Ha támadás éri, Shareen testét egy ragyogó aura veszi körbe, mely megvédi az őt ért erőből vagy irányításból fakadó sebzés 25%-ától. Egy nagykörben legfeljebb egyszer aktiválódhat.
Magyarázat: A képesség tulajdonképpen egy -25%-os erő/irányítás debuffot rak az ellenfélre, mely resetelődik a nagykör végén.

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Strea Szomb. Aug. 07 2021, 13:00


Szia,
Pernamensnek a 25% hátrány nélkül sok (PvP-ben 1 kör = 1 nagykör, azaz minden körben aktiválódna), így vagy legyen úgy, hogy marad pernamens és 10%, vagy pedig maradjon a 25%, de akkor aktív képességnek. Illetve írd hozzá, hogy több ellenfél esetén csupán az első, téged támadó ellenfélnél lép életbe, vagy ha az aktív mellett döntesz, akkor akár te is kiválaszthatod, hogy több ellenfél esetén melyik kapja a debuffot.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Shareen Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Shareen Szomb. Aug. 07 2021, 14:01

Pályázat: Sötét Tüske leváltása Mennyek Őrzőjére.

Sötét Tüske:
Típus: Aktív képesség
Shareen megvágja ellenfelét, akinek így a "testébe" egy virtuális tüske kerül, mely lebomolva szétterjed, míg végül az egész testet be nem hálózza, majd ezután sebzi, a legkisebb repesz pedig visszarepül a használóhoz.
Hatóidő, hatás: A tüskék folyamatosan sebzik az ellenfelet, ám csak 2 kör elteltével, a teljes sebzést összeadva fejtik ki hatásukat; az ekkor bevitt sebzés értéke: (spec. pontok különbsége)+(szintkülöbségx2), de maximum a HP 30%-a, boss esetében egy életcsíkjának maximum 30%-a) Ebből adódik, hogy ugyanolyan szintű és speciális képesség szintű játékosoknál nem történik sebzés. A sebződés hatáskifejtés előtt megakadályozható önsebzéssel, ha legalább 5%-ot levon magától. 2 kör elteltével a legkisebb repesz kilökődik és a képesség használóját veszi célba, aki 5%-ot sebződik. ha nem képes hárítani, amihez 100-as gyorsaság (felszereléssel) szükségeltetik és nem vesz igénybe mellékcselekvést. Ha a használó speciális képességének és szintjének kétszeresének összege nagyobb, a képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske, ha alacsonyabb, Féltékeny Sötét Tüske a képesség neve.
Példa: Ayumu speciális képesség pontja 28, szintje 15, életpontja 120. Shareen speciális képesség pontja 40, szintje 18. A speciális képesség pont különbség 12, a szintkülönség kétszerese 6, így 12+6=18 pont sebzést szenved el két kör után. A képesség neve Őrjöngő Sötét Tüske.
Lehűlési idő: 3 kör (vagyis a sebződést követően még egy kör kell az újbóli használat előtt), harcon kívül másfél perc
Előny: Késleltetett, magas arányú sebzés.
Hátrány: Megsebezheti a használót, ha nem képes hárítani. 2 kör alatt sok sebződés történhet, így használata veszélyes.

Mennnyek Őrzője:
Típus: Permanens
Ha támadás éri, Shareen testét egy ragyogó aura veszi körbe, mely megvédi az őt ért aktuális maximális erőből vagy irányításból fakadó sebzés 10%-ától, a legelőször támadó ellenféllel szemben.
Magyarázat: A képesség tulajdonképpen egy -10%-os erő/irányítás debuffot rak az ellenfélre.

A szokásos mobhentelős, randinak-nem-nevezhető délutáni harcunkkal foglalatoskodtunk, amikor a semmiből feltűnt egy, a többitől eltérő mob.

- SWITCH, Ayumu - kiáltottam ösztönszerűen, mikor megláttam a lány életcsíkját.
A következő, engem érő támadás letaglózó lett volna a való életben, viszont közel sem sebződtem annyit, mint vártam. Ekkor végre a többiek is érzékelték a veszélyt, mire körbe is állták az ellenfelet. Ayumu félrefordított fejjel szemlélte az eseményeket.
Jónéhány sebzésváltás után próbáltam utolsó mentsvárként bevetni a Sötét Tüskét, ám a képesség cserbenhagyott. Ayumu szinte már csillogó szemekkel tekintett rám, én pedig nem értettem mi csodálnivaló van a kudarcomban.
Végül visszaállt a harcba és ezután már jóval könnyebb dolgunk volt.
Kérdeztem a miértekről, ám nem árulta el különös viselkedésének okát. Elmondtam neki, hogy eltűnt az egyik képességem, mire nevetve csak annyit felelt, hogy talán rossz SWITCH-et használtam és az erőm cserélődött le. Azt semmiképp nem ismerte volna el, hogy szüksége volt az "őrzésemre", viszont amit mondott, az gondolkodóba ejtett. Ugyan továbbra sem értettem semmit, a következő napok némi felvilágosítással szolgáltak.
A többiek azt mondták, hogy látták a testemet ragyogni, mikor egy-egy nagyobb csapás elkapott és embertelen módon helytálltam az erősebb mobok ellen is. Szokás szerint Ayumu világított rá a megoldásra, akinek bár nem változott meg képessége, több ilyennek is szemtanúja volt. Szerinte a SWITCH-kor egy védelmező erő szabadult fel bennem, mely valóban leswitchelte a képességemet és ezzel helyettesítette.
Okítása nyomán a képességek panelen az eddigi kérdőjelek helyén megjelent a képesség pontos adatokkal történő leírása. Elvesztett Pixelvámpíromra gondoltam, ám ez egy sokkal hasznosabb képsségnek tűnt. A lány azt mondta, olyan voltam, mint egy "angyal".

_________________
Shareen
Shareen
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2020. Nov. 29.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Strea Kedd Aug. 10 2021, 21:21


A pályázatot elfogadom, remélem a karakter hasznára válik a képességmódosítás Smile

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Shareen Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shareen Empty Re: Shareen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.