Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A legsötétebb rémálom

+4
Tetsuko Jin
Kyrena Juurei
Shiel D. Lewis
Rosalia
8 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 16 2013, 00:27

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Kedd Ápr. 16 2013, 01:19

Mindannyian visszakaptátok Jinnek hála a felszerelésetek. Mivel jófej mesélő vagyok, ezért úgy veszem, hogy Lewis is magára öltötte a páncélját meg a buzogányával csapott.

Lewis első támadása sikeres, másodikkal luftot üt, így 4 HP-s sebzést üt Salazaron. Ezután odaér Hime és Jin is. A leányzó óriási luftot üt, a csontváz nőszemély kacagva hajol el előle, és már szántaná is végig karmaival a harcművész lánykát, de ekkor érkezik Jin becsúszása, amivel 3 HP-t sebez a banyán, és letaglózza őt. A földre zuhanva a "kalóz" rajta terem, ám ahogy botjával a földhöz szorítja, az csak fuldokolva vihog rajta, reszelős hangja fülsiketítő hangot ad.
- Megmondta az úrnő, hogy nem mentek sehova, komisz kölykök! - hullámzik ismét Caius hangja Salazar mögül és a nő hátából egy ocsmány lény kezd el kinőni és fölétek magasodni. A dög csúnyán néz Jinre.

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 8037345

Helyzetjelentés életpontügyileg:
Lewis: 43/60 HP +2 páncél
Jin: 11/20 HP +2 páncél
Alex: 14/20 +2 páncél
Hime: 11/15 +2 páncél
(Juurei 4 HP-t veszített, továbbra is ájult, Fumival együtt)
Salazar életsávja zöld zónában.

Következő postotokat április 22. éjfélig írhatjátok meg!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Halász Alex Pént. Ápr. 19 2013, 08:06

//Már megint én írok elsőnek ._. //

Alexnek nem volt szüksége Jinre, hiszen maga futott el egésze odáig ahol a páncélok és egyéb fegyvereke lelőhelye volt. Azonban hiába tekintgetett körbe, s nézte át tüzetesebben a környezetüket, egyelőre se kiutat sem pedig azt a titokzatos kappan hangút nem találta. Rossz érzése volt, s így, hogy két tagjuk eszméletlen, nehéz lesz a menekülés is. A harcosra emelte zöld tekinteteit. Ki kell szabadítani őt is, de még jobb lenne, ha felébredne. Nagy szükségük lenne egy harcosra. Azok >> legalább is elképzelése szerint<< nagyot szoktak ütni. Lép két tétova lépést is felé, mivel közben a kialakuló rohamozás is eltereli kissé a figyelmét. Hime chan mellé vág a naginatával, de talán pont ezzel Jin malmára hajtja a vizet, és a kalóznak sikerül kigáncsolnia a boszit. Remek.
- Hisarashi san! Ébredjen fel!
De semmi, vagy talán mégis sikerülne életet vernie belé, ha őt is kiszakítják? Ez azonban nem valószínű, mivel Fuu chan sem eszmélt fel, még mindig ott fekszik ahova a harcművész fiú tette. Szorult helyzetben vannak, s ezt a lovag is nagyon jól látja.
Rendre utasítaná a két akciózót, s már ő is kész az újabb támadásra, amivel sikerült Salazart pár életponttal megrövidíteni, de ekkor jelenik meg az, akit Alex annyira keresett.
Persze nem bánta volna, ha nem dugja elő az orrát. Meg mit várhatott volna egy ilyen husi tárától? Legalább ilyen nagyságú undormányt, ráadásul veszélyesen közel van bajtársaihoz.
Vág egy fintort íjászunk, majd szépen ráhelyezi az idegre egyik nyílvesszőjét, s úgy áll, hogyha el is tévesztené, akkor se a társait találja el. De mindenképp el akarja találni azt a nagy szemű dögöt.
- Megvagy!


//->ügyi vagyok Cool //


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 19 2013, 08:07-kor.
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_bal5187/5300[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 19 2013, 08:06

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Yurihime Pént. Ápr. 19 2013, 21:11

Én... elvétettem. Döbbenten vettem tudomásul, hogy fegyverem pengéje csupán a levegőt szelte, és ha Jin-sama nem őrizte volna meg a lélekjelenlétét, talán most én feküdnék a földön, és nem a szegény, beteg asszony, akinek megbontotta az elméjét a betegség. Csikorogtak a fogaim... ennyire nem lehettem gyenge, csak véletlen lehetett. Erősebben markoltam a naginatát, és kitámasztottam a lábammal a talajon. Nem fogok többet hibázni!
- Nem! Nem fogok gyáván megfutamodni, míg Lewis-sama kockáztatja az életét Az enyém értéktelen! Maradok és segítek feltartani, amíg a többiek kijutnak! - pillantottam rá keményen a fiatalúrra. Utána majd bocsánatot kérek mindezért a tiszteletlenségért, de a többiek biztonsága sokkal fontosabb most. Nem hagyhattam, hogy egyedül viseljen magán egy ilyen terhet Lewis-sama, nem azért csatlakoztam a céhbe, hogy mentsem a bőröm! Lesújtottam a kiemelkedő lényre, minden bizonnyal ő okozta a hölgy betegségét is. Ha legyőzzük, Salazar-sama is megmenekül.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_bal10/1500[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 19 2013, 21:11

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Tetsuko Jin Pént. Ápr. 19 2013, 23:51

Kiosztom mindenkinek a felszerelését, már akié még ott volt, ennyit igazán megtehetek, nem esik nehezemre. Alex-san a kijáratot keresi, de még nincs meg. Yuri-san akcióba lendül, így én sem maradhatok kir. A hab a tortán az, hogy geyáltalán nem értem a mostani stratégiánkat, sokan vagyunk egy ellen, hatalmas előny ez, mégis menekülünk? Azt nem, több áldozatot nem engedhetünk át neki. Megindulok és becsúszok a nem túl jó megjelenésű hölgynek. Örök életemre bánni fogom a mai napot, kezet emelni egy nőre… micsoda szégyen. Igaz a mostani egy különlegeseset, de mégis csak nő. Az elveim szöges ellentétbe kerülnek egymással, kicsit összezavarodtam. Ne bántsak senkit és ne hagyjak másokat meghalni, bonyolult helyzet. Pont emiatt választom a köztes megoldást. Becsúszok támadónknak és elejtetem, majd lefogom. Igen, ez az, nem kell megölni őt, csupán elfogni. Ezzel mindenki jól jár. Ő nem hal meg, de több áldozatot sem fog szedni. Tökéletes megoldás, ennél több nem is kell. Meg is vagyunk, nem engedem fel, míg valaki nem hoz valami eszközt, kötelet, vagy valamit, amivel meg tudjuk kötözni. Körülnézek, hátha találok valamit, azonban megzavart az irritáló és ismerős hang, melyet még kábán, kikötözve hallottam ébredésem után. Ami ezután történik az majdhogynem leírhatatlan. Egy másik élőlény mászik elő, a leszorított nő hátából, méghozzá elég nagy, és engem vett célba. Yuri-san és Alex-san nem hezitálnak, már támadnak is. A lány megint mellé üt. Sejtem mi lehet a dolgok hátterében, annyira kedves, hogy nem szeretne ártani még ennek a lénynek sem. Teljes mértékben megértem az érzéseit, hasonlóan gondolkozom én is, de ez most teljesen más. Rengeteg körülményt kell figyelembe venni. Én is támadok az újabb ellenfélre, miközben felállok. Lábammal igyekszem rátaposni a fekvő nőre.
- Sumimasen!- elnézést kérek gorombaságomért.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_bal2110/2300[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 19 2013, 23:51

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Shiel D. Lewis Kedd Ápr. 23 2013, 21:28

Bakker! Nem vagyok a helyzet magaslatán. Sem mint harcos, sem mint parancsnok. A karizmám olybá tűnik nem elég nagy és jó ahhoz, hogy az állítólag, idézőjeles seregem egyáltalán megfontolja a szavaim komolyan vételét. Csak támadnak tovább, mintha mi sem történt volna.
Az egyik csapásom legalább sikerült. Jól arcon töröltem vele a banyát, de annak a hátából egy nagy fekete repülő monsta villant elő, amivel hősiességem fénye végleg alulmarad a verekedésben. Legalábbis úgy látszik.
Az íjász ügyesebb, mint hittem, frankón lelövi a dögöt. Ezért még kezet fogok vele. Himécske hozza a formáját. Szerencsétlen lánynak nem akar összejönni ez a mai nap, de nem vágok grimaszt, nehogy elvegyem a kedvét a további hadakozástól. A kalóznak odakiáltanám, hogy "Harr-harr!", de a csatára kell koncentrálnom.
Hol is tartottam? Ott, hogy a parancsaimra füttyöt hányó banda élmezőnyében csapkodom tovább a hulla szerű asszonyságot. A repülő mizériával foglalkozzon az íjász meg Himécske... Áhh! Nem lesz ez jó így sem!
- Te gonosz lény! Megbüntetlek szörnyű tetteidért! - kiáltom a szárnyas fenevadnak, s buzogányomat meglengetve ott termek előtte, hogy rá is csapjak egyet, vagy kettőt, vagy amennyit tudok!

[Nem tudom így hirtelen, hogy Caiust mennyiszer támadhatom... Szóval kettőt dobok!]


EDIT: Shit happens... A lot!


A hozzászólást Shiel D. Lewis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 23 2013, 21:28-kor.
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_bal115/700[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 23 2013, 21:28

The member 'Shiel D. Lewis' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s [Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Kedd Ápr. 23 2013, 23:40

1-2 Jin
3-4 Hime
5-6 Pánci

1. támadás Caius
2. támadás Salazar
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 23 2013, 23:40

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s [Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Szer. Ápr. 24 2013, 00:52

Tehát ha jól értem, mind a négyen Caiust támadtátok. Van aki el se találja, mert a lény kikerüli az ütseit. Jin ütése és alex nyílvesszője pedig átszalad a vihogó szörny testén. Életpontot nem veszít. Hoppácska, nincs is életsávja és indikátora sem. Salazar teste vonaglani kezd, hogy kiszabaduljon Jin lába alól, közben pedig egy jól irányzott rúgással megfosztja Yurihimét 7 életponttól. A banya életpontja egyébként nem csökkent. Ekközben Caius Jint támadja meg, szárnyával úgy szeli keresztül a harcművészt, mintha végtagja légnemű lenne, mintha maga volna egy szellem. Ennek ellenére Jin 8 életpontot veszít.

Helyzetjelentés életpontügyileg:
Lewis: 43/60 HP +2 páncél
Jin: 5/20 HP +0 páncél - piros zóna
Alex: 14/20 +2 páncél
Hime: 6/15 +0 páncél - piros zóna
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Halász Alex Pént. Ápr. 26 2013, 09:53

Elképedt. Nem lehet! Egyszerűen átszelte a levegőt a nyila, pedig telibe találhatta volna! Jint pedig, aki bravúrosan mászott rá a hölgyikére ~.~ nem kevés hp vesztéssel jutalmazta. Alex elképedt, jah igen, mér egy ideje így állt. Fumi jutott az eszébe. Van két eszméletlen társuk, és le kéne rángatni innen ezt az agyatlan harcost....de miért nem ébredt fel? Mi történt vele?
- Fene...
Felhúzta az íját újból, és lőtt, közelebbről, hogy jobban célozhasson, de már a nőcit újból. Azonban nem várta meg a hatását, és Fumihoz futott. Bármi is legyen a fiúval, az hogy ott lóg, az biztosan nem jó... legalább is az ő elképzelése szerint.
- Gomen...
És már rángatta is le a fiút saját láncairól.


//Azért Ros nagy troll...végre dobok egy 6-ost erre luft Razz xD o.O //
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_bal5187/5300[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 26 2013, 09:53

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Yurihime Vas. Ápr. 28 2013, 21:48

A lény, vagyis inkább szörnyeteg elkerülte naginatám csapását, kétségbeejtő helyzetet teremtve ezzel. Csupán az segített valamelyest megnyugodni, hogy nyilvánvalóan nem az én ügyetlenségem okozza a kudarcot, hiszen Lewis-sama buzogánya elől is kitért a mozgékony parazita. Viszont sem Alex-sama, sem Jin-sama nem tudta megsebezni Caius-samát, egyszerűen átrepültek rajta a támadások, mintha valami szellem volna. Közben vészesen csökkent Jin-sama és a saját csíkom is, ami elméletileg az életünket jelentette, ha jól emlékeztem Embarassed Nem tudtam, mitévő legyek. Saját magamat nem féltettem, de Jin-samát annál inkább, csakhogy nem volt hozzá jogom, hogy elrángassam. Ez az ő döntése kellett hogy legyen, úgy mint nálam. Segíteni viszont már nem tudtam rajta azzal a különös támadással. Nem volt más választásom, tovább kellett hadakoznom, még ha egy földön fekvő ellenfelet nem is illik megtámadni. Lewis-sama és Jin-sama érdekében cselekednem kellett, és bíztam benne, hogy azzal amit csinálok, sikerül kiűzni a gonoszt szegény Salazar-samából >.<
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_bal10/1500[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 28 2013, 21:48

The member 'Yurihime' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Tetsuko Jin Hétf. Ápr. 29 2013, 12:56

Egy minimálisan elszámoltam magam a korábbi cselekedetemmel. Jól tudtam, hogy két emberről van szó, csak azt nem gondoltam, hogy testben van ez a két személy. Kicsit ijesztő számomra ez az egész. Megtámadom az új jövevényt, ami valami parazitaféle lehet, ha más emberek testében él, talán ezért ilyen „lelakott” szegény hölgy teste. Esetleg az elméjére is kihat, ez bonthatta meg szegénynek. Megtámadom hát a gonosz valamit, de fegyverem nemes egyszerűséggel áthalad rajta, nem sebzem meg. Alex-san is hasonlóan jár. Nem tudjuk sebezni. A helyzet kétségbeejtő, rám támad és életpontjaim nagy részét leszedi. Nagyon meglep, le is dermedek pár pillanatra, elmémen átfut a gondolat, hogy meghalok. Sir Lewis-san kiabálása térít észhez, na meg az, hogy elkap, egy gyors támadás szegény földönfekvő nőre, mert célt tévesztettem, és már repülök is. Nagyot csattanok, hamar fel akarok kelni, de Yuri-san ledönt a lábamról, rám esett szegény lány.
- Jól vagy Yuri-san?- kérdezem, persze rám esett, nagy baja nem lehet. Amint szíveskedik leszállni rólam, felpattanok.
- Yuri-san, a hazatérés kristály, emlékszel még rá? – kérdezem, miközben elkapom a kezét és odarohanok a két eszméletlen társunkhoz. Sir Lewis-sannak lenne mondanivalóm, hogy hölgyekkel nem illik dobálózni, azonban fontosabb dolgom is van és ő épp lefoglalja az ellenfeleinket.
- Vigyük őket el innen Yuri-san- mosolygok az ifjú hölgyre. Fumiaki-sant a vállamra veszem, még nem teleportálok, előbb megvárom Yuri-san és Juurei-san teleportálását.
- Sir Lewis-san, Alex-san, teleport- kiáltok nekik. Majd várok a hölgyek elmenetelére.



A hozzászólást Tetsuko Jin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 30 2013, 01:14-kor.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Exp:
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_bal2110/2300[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_ures  (2110/2300)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 12:56

The member 'Tetsuko Jin' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Shiel D. Lewis Hétf. Ápr. 29 2013, 22:01

Mi a fene?! Na jó, most már kezd rohadtul idegesítő lenni, hogy állítólag én vagyok a parancsnok, de senki sem hallgat rám. Megelégeltem, hogy a szavaim egyik fülükön be, másikon ki. Hát a fenének kellene amúgy ilyen szedett-vedett banda?! Túl gyorsan elhalálozunk, s ha a lelkesedés megvan a srácokban, tehetségben meg skillekben még oda kell pakolniuk a pontokat, meg a testyüket is oda kell tenni.
- Na ebből már elég! - kiáltom, majd ha tudom megragadom a kalózt a grabancánál fogva, s súlyemelésemet latba vetve elhajítom a kijárat felé olyan messzire, amennyire csak tudom.
- Sajnálom kedves! - ragadom meg Himécskét is, habár őt sokkal finomabban és odafigyelve, hogy ne érjek kényes pontra. Majd őt is módszeresen elhajítom próbálva úgy irányzékolni, hogy a kalózra essen rá. Ezután az íjász felé fordulok, s próbálok mérges arcot magamra ölteni, melyhez a motivációt abból a dühből nyerem, mi itt kerekedett felém abból kifolyólag, hogy itt vagyunk. Logikus, nemdebár?
- KI-FE-LÉ! - mutatok minden egyes szótag szótagolásának szótagolásakor kegyetlenül az ajtó felé, hogy arra sarkalljam a kedves íjászt: Ugyan induljon már meg, vagy én rugdosom el odáig, miközben fél kézzel még mindig zombi-asszonnyal meg szellem-pajtival hadakozok. A fene vigye el!
- Rút boszorka és furcsa lény. Adjátok meg magatokat az igazság nevében, vagy...Az igazság ökle lesújt rátok és haragja nem kíméli bűnös lelketeket..! - dőlnek belőlem igéző szavaim, de lábammal egyre csak hátrálok a pajzsot szorongatva magam előtt, a buzogányt meg néha fenyegetően meglendítem, hagy rosáljanak csak be lovagi karizmámtól.
És hogy a többiek hallgatnak-e rám végül? Lehetséges, hogy valójában droidok és ezért nem figyelnek az emberi szóra! Ehh, de ez azt jelenti, hogy meg kell találnom a hozzájuk tartozó távirányítót...
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_bal115/700[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Csüt. Május 02 2013, 04:04

A félreértések elkerülése végett akkor most tisztázzuk: Ugyanabban a helyiségben ébredtetek fel kikötözve, mint amelyikbe a saját lábatokon jöttetek be. Ezen kőasztal volt akkor is itt, amikor aktiváltátók a kőgombok benyomásával a kaput. Az ajtó továbbra is nyitva van, nem eshet nehezetekre megtalálni. Az egyetlen zavaró tényező - persze Salazaron és Caiuson túl - hogy az elájulásotok előtt benneteket megtámadó húsgólemet azóta sem láttátok. Lehetséges, hogy nem is fogjátok, de az is könnyen meglehet, hogy ő őrködik most a kaktakombákban.

Alex lövése, illetve Hime és Jin sebzése is betalál, végre kezdtek ráérezni a ritmusra és az összedolgozásra. Ti hárman összesen 10 HP-t sebeztetek rajta, amelynek eredményeképpen a Lady életsávja még mindig a zöldben van, ugyanakkor sikerülhetet leütnötök a páncéljűt, ugyanis némi HP-t veszít. Ahogy mozgolódtok, helyezkedtek, van alkalma Salazarnak ismét talpra állnia, azonban ahhoz még nem elég stabil az állása, hogy sikeres ütést tudjon bevinni a menekülőknek. Caius jobb híján Lewist támadja, s megfosztja a lovagot 8 HP-tól.

Helyzetjelentés életpontügyileg:
Lewis: 37/60 HP +0 páncél
Jin: 5/20 HP +0 páncél - piros zóna
Alex: 14/20 +2 páncél
Hime: 6/15 +0 páncél - piros zóna


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 02 2013, 04:25-kor.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 02 2013, 04:04

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Rosalia Csüt. Május 02 2013, 04:16

Caius támadását meg elfelejtettem kidobni.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 02 2013, 04:16

The member 'Rosalia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Shiel D. Lewis Hétf. Május 06 2013, 13:30

(Gondoltam jelzem, hogy nem én fogom kezdeni ezt a kört [logikusan], így a többi játékoson a sor. Hajrá pajtik, ne itt törjünk meg..!)
Shiel D. Lewis
Shiel D. Lewis
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2012. Nov. 03.
Age : 31
Tartózkodási hely : füstfelhőben

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_bal115/700[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Exp_ures  (115/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A legsötétebb rémálom - Page 4 Empty Re: [Küldetés] A legsötétebb rémálom

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.