Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angelic Tower

4 posters

Go down

Angelic Tower Empty Angelic Tower

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 26 2020, 13:45


Angelic Tower
A Voice céhháza

Kérem a résztvevőket, hogy minden körben (illetve a bevezetőkör esetén legalább egy helyen) írják oda az általuk irányított karakterek helyzetét és cselekedeteit (támadások, képességhasználat, itemhasználat stb) fehérrel, jól látható módon. Amennyiben ez nem történik meg, a mesélő randomizálja a cselekményt.
Köszönöm.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Angelic Tower Exp_bal0/0Angelic Tower Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Kirigaya Suguha Hétf. Jún. 29 2020, 16:14



Riko:
A következő hét tele van idiótákkal. Nem csak személyesen, de üzenetben is furcsa arcok zaklatnak, holmi vélt sérelmeket emlegetve. Igazából nem is figyelsz rájuk, és valószínűleg nem is emlékszel. Ők azonban teljesen magabiztosak benne, hogy beverted az ő vagy a társuk száját legalább egyszer, netalántán csúnyán néztél vagy morogtál valamelyikre. Úgy tűnik, rengetegen vannak, akiknek böki a csőrét a jelenléted és viselkedésed, mert egyikük sem puszta szimpátiából és kedvességből kívánja elfoglalni éppen a Te céhedet és ezt a szemedre is vetik. Egészen addig, amíg nem kapnak egy dühös sallert, igaz?

Elaila:
Téged nem annyira vesznek észre az ellenfelek. A többség úgy tűnik Rikot szemelte ki magának. Van azonban egy társaság, akik végül téged is megtalálnak. Talán épp a szokásos bevásárló körutadat végzed, amikor lerohan pár fiatal, feltűnően csinos nő. Körbevesznek téged és lökdösni kezdenek, majd puszit dobálva odébbállnak. Csak később veszed észre a zsebedbe csúsztatott, rúzsnyomos papírcetlit:


Holnap reggel mi leszünk az elsők a kapuitoknál, és mi leszünk a nyertesek is! Utat a hölgyeknek!


Reagáljátok le legalább 250 szóban az eseményeket és készüljetek fel a hétfői támadásra! (Vagy ne Razz)
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Angelic Tower Exp_bal10/10Angelic Tower Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Rikomono Csüt. Júl. 16 2020, 23:32

Nem győztem üzeneteket törölgetni. Kurva sok idióta talált meg azóta, hogy az a hülye rendszerüzenet megjelent. Alapból se válaszoltam az üres fenyegetésekre, elvégre amelyik kutya ugat, az nem harap, egy idő után meg ha nem vágtam, ki a feladó, olvasatlanul kibasztam a kukába az üzenetüket. Mondjuk simán lehet, hogy olyan üzit is kivágtam, amit nem kellett volna, mert még mindig nem voltam penge nevek megjegyzésében, de ha valaki tényleg akar tőlem valamit, az úgyis megtalál személyesen is.
De már csak azért is volt idegesítő az egész, mert úgy kellett ez, mint púp a hátamra. Legszívesebben hagytam volna a picsába az egészet, elvégre francnak se volt kedve ezt a retkes tornyot megvédeni ezektől az élősködő balfaszoktól, de volt bennem annyi becsület, hogy ne fordítsak hátat a céhnek. Tartoztam a töpörtyűnek ennyivel, pláne azok után, hogy képes volt írni nekem, hogy kell-e segítség. Pfff... úgy nézek én ki, mint aki segítségre szorul? Megvannak a magam módszerei... Úgyis volt pár vörös köcsög, aki lógott nekem eggyel amiért szinte ingyen vágtam hozzájuk felszerelést, és ha lesz is pár barom, aki nem tartja be az ígéretét, arra számítok, hogy lesz köztük legalább néhány becsületes csávó, vagy pár olyan fazon, akit meg lehet győzni egy kis dörgölőzéssel. Ha csak hármat találok, már az is elég lehet. Szóval ja, a hét második fele ezzel ment el, meg azzal, hogy azt a rohadt idegesítő tökmagot pátyolgattam, aki elvileg a céhtársam volt. Tíz másodpercet se bírtam ki mellette anélkül, hogy ne akartam volna pofán baszni, vagy csak simán beleverni a fejét a falba, amíg el nem ájul. Egyedül az volt benne a pozitív, hogy azt csinálta, amit mondtam neki, szóval ha ennek vége, tuti elérem, hogy kiugorjon az ablakon a legfelső emeletről.


OOC alighanem kihagyom az eventet, de addig is vörös NJK-k toborzásával töltöm az időm >.>
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Angelic Tower Exp_bal12783/10100Angelic Tower Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Pént. Júl. 17 2020, 14:59

Zavartan állok a vörös játékosok közelébe és feszengve meredek magam elé, mint valami használhatatlan valami, aminek bűn a létezése. Kissé így érzem magam, hisz Riko-san nem igazán kedveskedett, mikor kiadta az utasításokat és így is volt rendjén. Ehhez szoktam és így helyes. Nem vagyok én olyan személy, aki megéri mások kedvességét, én azért létezem, hogy kihasználjanak, én csupán egy eszköz vagyok, mások céljának elérése érdekében. Riko-san parancsol és én teljesítem. Így helyes. Jelenleg a céhház veszélybe van, így mennem kell és megvédenem, akár az életem árán is. Mivel azt mondta, hogy fel kell szerelkeznem felszerelkeznem, mivel erősebbé kellett válnom, erősebbé váltam… új képességgel is gazdagodtam, melyet jó eséllyel most használnom is kell. Míg a többi ittlévő a saját dolgaival foglalkozik, én megnyitom inventorymat és be-bekenem mindkét pengémet, hogy felkészüljek a harcra. Eközben aktiválom a képességemet is, hogy ne menjen ezzel el idő és hasznos tudjak lenni Riko-sannak. Remélhetőleg nem leszek számára csalódás és képes leszek elvégezni a dolgom, még ha nagy eséllyel nem vagyok több egy használhatatlan húspajzsnál. De számít rám, így mennem kell. Lenyelem tehát a torkomba dobogó gombócot és kissé bizonytalan léptekkel, zavarba megyek a főbejárathoz, hogy magam fogadjam a betérő ellenségeket. Nem utasított senki hol várjam őket, vagy mit kéne csinálnom… így… kénytelen leszek azt tenni, amire képes vagyok. És ez az egyetlen olyan dolog, amit meg tudok csinálni. Félek, hogy nem lesz túlságosan sok mindent, de hát nincs mit ezzel kezdeni… Végül aktiválom a Lopakodásom és reménykedek benne, hogy legalább ha mást nem kis ideig képes leszek megvédeni a helyet.

// Előtérbe – 1. szintű Észlelés, Rejtőzés aktiválva, Poisoner aktiválva (dupla méregjelző), Gyenge Fárasztó Jobb Méreg késre, Gyenge Lassító Méreg bal késre //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Angelic Tower Exp_bal1170/1500Angelic Tower Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Kirigaya Suguha Szomb. Júl. 18 2020, 22:32


1. hullám 1. kör


Ciripp - ciripp.

8:00 Senki sem mutatkozik a környéken.
8:10 Sehol egy árva lélek
8:30 Még mindig semmi
8: 50 Haló, akar jönni egyáltalán akárki?

Úgy néz ki, a támadóitok nem a koránkelő típus. Vagy csak Rikot szeretnék megvárakoztatni, hátha még idő előtt feldobja a talpát a saját mérgétől? Akárhogy is, ez a körötök békésen telik.


Ellenfelek:

További tudnivalók ITT.
Határidő: 2020.07.23. 23:59
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Angelic Tower Exp_bal10/10Angelic Tower Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Csüt. Júl. 23 2020, 13:03

12+

A torkomba dobogott a szívem, ahogy álltam és vártam, hogy mi vár ránk. Aggódtam, hogy Riko-sama távollétében esetleg valami rosszat cselekszek, vagy olyan dolgot csinálok, melyre dühös lesz a vezetőnk. Félő volt, hogy nagy eséllyel ily korai ”állásom” is idegesíteni. Szinte látom magam előtt, ahogy tockosra emelkedő keze lecsap. Nyelek egyet némán, ahogy egyre csak húzódik az idő, de nem érkezik senki. Már kezdtem volna megnyugodni, amikor is az üzenet érkezését jelző pittyszó csippan fel. Ijedten sikkantok fel, bár elég halkan, hogy ne zavarjam meg a másik teremben lévőket. Furcsállva nyitom meg Riko-sama üzenetét és lassan végig olvasom azt, majd érzem, ahogy ajkaim megremegnek, és arcom lángvörösre változik. Egy ideig sokkolva nézem az üzenetet, majd ráeszmélek, hogy gyakorlatilag talán több perc is eltelhetett az üzenet érkezése óta… ha nem sietek, talán nem lesz időm előkészülni. Érzem, ahogy átjár a remegés, majd végül bezárom az ablakot és lenyitom a menümet. Érzem, ahogy elhagy az erőm, ahogy a beállításokat elintézem, az utasítások szerint, majd… elintézem, minek jönnie kell. Felszerelésem átváltott arra a kínosan rövid szoknyájú cselédruhára, melyet még Gazdám adott nekem. Érzem, ahogy megborzongok, ahogy a bejáraton befújó szél a szoknya alatt fedetlen mivoltomat éri. Arcom rákvörös volt, ahogy megemeltem a tálcát és annak tartalmát, várva, az elkerülhetetlent.

// teljes harci felszerelés leszerelve, majd EZT felszerelve, kezembe veszek egy tálcát melyen hűs limonádé és narancslé található, némi süteménnyel, miután felállítottam az előírt pár étkezőasztalt //

Rikomono üzenete:
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Angelic Tower Exp_bal1170/1500Angelic Tower Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Strea Pént. Szept. 11 2020, 23:47


Az asztal, ruházat príma, úgy tűnik mindent előkészítettetek egy meglepő fogadtatáshoz. Csakhogy... nem akarnak jönni.
Még.





Gratulálok! Teljesítettétek az első hullámot!
Igaz olyan nehéz dolgotok, ellenfelek híján nem volt...





Folytatása következik...
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Angelic Tower Exp_bal0/0Angelic Tower Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Kirigaya Suguha Pént. Okt. 23 2020, 12:57


2. hullám 0. kör:

Rettentő mozgalmas és izgalmas harc után vagytok és a bejövő arany és itemek mennyisége sem semmi!... Nos, telik-múlik az idő, de csak nem történik semmi. Feszülten várakozol, vagy talán elunod magad időközben? Vagy van épp elég dolgod a felkészüléssel így is? Hogy töltöd el az idődet?
Akárhogy is, kilenc óra után nem sokkal végre mozgolódás támad a céhház környékén, észlelésed több irányból is bejelez. Hallhatod azt is, hogy odakintről női hangok szűrődnek be, valamin egyértelműen összevesztek. Nemsokkal később pedig néhány mély férfihang is csatlakozik hozzá.

Mit teszel?

Ellfenelek:

Határidő: 10.30.

Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Angelic Tower Exp_bal10/10Angelic Tower Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Csüt. Okt. 29 2020, 17:12

Vártam. És vártam. Mást nem tehettem. Ez volt az utasítás, így nem volt min változtatom. Boldog voltam, hogy Riko-sama végre parancsot adott, de jóval kellemetlenebbül éreztem magam most, mint bármikor máskor. Feszült voltam és a gyomrom görcsölt, bár leginkább attól, hogy nem volt semmiféle zaj odakint. De nem tehettem mást, mint vártam az érkezőket. Kényelmetlenül fészkelődtem minden egyes alkalommal, ha egy alacsony szél fújt a rövidke szoknya alá, de nincs mit tenni. Végül hosszas várakozás után megrezzenek, ahogy kint mozgást vélek felfedezni és hangok tömkelege zajong. Gyorsan megigazítom szoknyácskámat és ruhácskámat, majd próbálom rendezni a lélegzetemet. Lassan… eljön az idő… majd ha végre belépnek a nyitott ajtón, mélyen meghajolva fogadom a belépőket.
- Üdvözlöm Önöket a Céhházunkba, ha tehetek Önökért valamit, kérem szóljanak.


// megvárom míg valaki betéved a céhházba és köszöntöm őket //
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Angelic Tower Exp_bal1170/1500Angelic Tower Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Kirigaya Suguha Kedd Nov. 03 2020, 19:42


2. hullám 1. kör:

- Mi voltunk itt előbb! - hallod egészen közelről, pontosan az ajtó elől a határozott női hangot.
- Nem gyorsaságra, hanem erőre szól a harc! - vitatkozik vele egy másik.
- Szóval harcot akarsz?
- Természetesen!
Ekkor megtorpannak, észrevesznek téged, az üdítőket és a ruhádat.
- Mi ez, valami vicc? - cicceg az első, egy fekete, hosszú hajú - és dús keblű - nő elégedetlenül mustrálva téged. A másik, egy szőke fürtös fiatal lány rögvest melléd szalad.
- Jajj Istenkém, te meg mit csinálsz itt? - néz végig rajtad óvón és rád terít egy palástot.A két nő mögött aztán továbbiak masíroznak a palotába, egyesek némileg megszeppenve, amiért csak így bejöttek egy idegen helyre, mások nagyon is magabiztosan. Az biztos, hogy ha meg is akarnak küzdeni a céhházért egymással, nem addig szeretnék ezt tenni, amíg Riko is odabent lehet. Vagy nincs is?
- Hát a céhvezér merre van? És miért nézel ki így? Ugye nem akaratod ellenére dolgoztatnak? - kérdezget szelíden a lány, miközben a másik szikrázó szemmel kutakodni kezd. Elindul a folyosók és a szobák irányába is.
- Hol vagy, te átkozott nőszemély! - csörtet be aztán a nyomukban egy férfi zörgő páncélban, társa, egy kissé rémültnek látszó fiú illedelmesen meghajol, mielőtt Rikomono holléte felől kezdene érdeklődni.
- Azért jöttünk, hogy revansot vegyünk a társunkon! - magyarázta a nagy hangú férfi, amikor szembetalálta magát a fekete hajú nővel.
- A céhház a miénk, mi voltunk itt előbb! - fújta fel magát amaz.
- Ne aggódj, kislány, arra nincs szükségünk.
- Nekünk viszont van! - rúgta be az ajtót ismételten egy férfi, hátán hatalmas pöröllyel, arcán széles vigyorral. - Azért jöttünk, hogy új szintre emeljük a kovácscéhünket! - zengte. Még jó ugye, hogy az céhház ajtaja strapabíró - ezt Riko valószínűleg már korábban jó párszor tesztelte.
A többiek - már akiket eddig látsz - egyelőre nem tudják, mitévők legyenek, szemlélődnek az ételek és italok között és figyelmesen áttanulmányozzák a fogadó terem minden négyzet centiméterét.

Nos, mit teszel? Mindenben a Riko által meghagyottak szerint jársz el?

Ellenfelek:

Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Angelic Tower Exp_bal10/10Angelic Tower Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Pént. Dec. 25 2020, 21:21

Túl sok ingerencia ért és jószerével esélyem sem volt felszólalni, olyan gyorsan történtek az események. Mire kettőt pislantottam, már valaki le is terített, hogy elfedjen. Bár akaratlanul is bennem volt a késztetés, hogy vállaim felé nyúljak és összehúzzam magamon a kapott „fedezéket”, de a belém ölt tanítások nyomán testem egyáltalán nem eképpen mozdult. Végül leemeltem magamról a hölgy palástját és visszaadom a tulajdonosának egy hálás biccentéssel. Végül próbálom a kapott instrukciók nyomán a lehető legjobbat alakítani, pont úgy, ahogy Rikomono szerette volna. Leginkább az okozott gondot, hogy a kapott instrukciók nem adtak útmutatást, mit tegyek, ha mindkét nem jelen van, így végül a következő szöveget rögtönöztem, határozottságot erőltetve a hangomba:
- Én a csarnok szolgálója vagyok. Simeon úrfi utasítása szerint azért vagyok itt, hogy teljesítsem azok bármely kívánságát, akik megpihennek a csarnokunkban októl és érkezéstől függetlenül. – mondom, majd egy kis levegővétellel folytatom – Egyébiránt a céh nagyasszonya megkért, hogy közöljem: Jelenleg a 33. szinten búvárkodik, az őt megvárni kívánó személyek, amennyiben továbbra is fenntartják érdeklődésüket, szíveskedjenek megvárni, ám addig teljeskörű ellátást élvezhetnek. – intek az asztalok felé.
Végül az egyik legmerészebb/legvadabb személyt próbálom megközelíteni. Leginkább a figyelemelterelés volt a tervem, hogy megpróbáljam kicsit elterelni a figyelmét az ostromról. Ha emiatt testemnek be kell mocskolódnia… Rikomono utasítása végett, ezt el kellett fogadnom. Ha a férfi hagyja, úgy ha hagyja, a karjához bújok kissé zavarodottan, majd az egyik asztal felé vezetve hellyel és itallal kínálom meg. Egy finom pezsgővel, mely alkoholja talán segíti elfeledni a férfival a dolgokat. Végül az utolsó utasításokat követve ahogy leteszem a pezsgős poharat (akár kért, akár nem), véletlennek álcázva leverem az egyik kanalat a földre, majd elnézést kérve mélyen lehajolok érte, megpróbálva elkerülni, hogy a női céh is belásson a szoknyám alá, hisz biztos vagyok benne, hogy megpróbálnának leállítani és nem tudom meg tudnám-e őrizni az elhatározottságomat ezek után. Fedetlen valóm nyomám, erős pírral az arcomon fordulok a férfi felé végül.
- Lehetek valamiben a szolgálatában, uram?
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Angelic Tower Exp_bal1170/1500Angelic Tower Exp_ures  (1170/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Rikomono Vas. Dec. 27 2020, 19:01

Gyűlölök korán kelni, de néhány kávénak csúfolt ital képes volt életet csiholni belém, legalább annyira, hogy nyitva tudjam tartani a szemem. Ahhoz képest, hogy valami hajnali nyolcra volt meghirdetve a buli, semmi infó nem jött egy bő órán át. Az túlzás, hogy aggódni kezdtem, de a kíváncsiság a környékre evett, le akartam csekkolni, mi van.
- Mire vártak ezek, tapsra? >.> - morogtam az orrom alatt a felvonulást látva. Aszongya a köcsög spionom, van legalább egy tucat játékos legalább három-négy különböző céhből. Pfff... Ahelyett hogy jönnének szépen egyesével.
- Kettéválunk. Aki értem jött, azokat elcsaljuk és becsapdázzuk, a másik csapat beszáll a benti partiba - mondtam a szedett-vedett csapat kvázi vezérének. Én csak valami általános irányt tudtam és akartam megszabni, a részleteket az agytrösztökre bíztam. Gondolkodás helyett inkább be akartam verni pár orrot.

A nyolcfős csoportosulásból egyelőre ketten masíroztak be a céhházba, a két leginkább tagbaszakadt barom. Ők is adtak az ajtónak, ha már így tesztelve volt a strapabírása. A többiek szétszórva a környéken, elvégre egy csoportban túl nagy feltűnést keltenének, de egyesével csak sima járókelők. Vagy valami ilyesmi volt a logika a dolog mögött.
- Elbújt az a gyáva kurva! De mi tudjuk hol van! Mit szóltok, meglepjük? - szólalt meg az egyik nagydarab, miközben a társa felmérte a helyzetet odabent - Minél többen vagyunk, annál könnyebben betörjük, aztán azt csinálunk vele, amit akarunk - nyalta meg a szája szélét - Bár mi tagadás, tudnék mit csinálni ezekkel is - röhögte el magát, miközben megmarkolta a fekete hajú nő fenekét - Gyere velünk te is, elszórakoztatunk - javasolta. Legalább elválik, hogy a nőnek csak a szája nagy, vagy van mersze szembeszállni egy láthatóan nem túl békés vörös játékossal.

Tehát egyelőre kettő vörös játékos ment be a céhházba, próbálják elvinni azokat, akiknek nem a céhház a céljuk. A többi öt pipacs és Riko a környéken várakozik.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Angelic Tower Exp_bal12783/10100Angelic Tower Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Kirigaya Suguha Kedd Szept. 14 2021, 13:57



Rikomono és Elaila közbenjárásának köszönhetően a Káosz így, nagy betűvel, egy pillanat alatt kitör az épületben. Néhány lány továbbra sem mond le róla, hogy Elailát védelmezzék és a gonosz, rettenetes Simeonról faggassák, miközben normális ruházatot és védelmet kínálgatnak a számára, és ha tehetik, át is ölelik őt. A többi nő... Nos, ők határozottan a céh elfoglalása miatt érkeztek, de úgy tűnt, a Rikomono által toborzott vörös indikátorosok túl erős ellenfélnek bizonyultak. Kitört közöttük a csetepaté, és bár mindkét fél bőven szerzett magának sebeket, a harc pedig közel kiegyenlített volt, végül a lányok maradtak alul. Nem úgy odakint, hiszen az ellenfelek többségen nem is a céhházért érkezett, hanem egyenesen Rikoért. Elég sokan indultak meg ellene revansot venni, de a lány most sem tagadta meg hírnevét; ha egyedül nem is, de társaival körbevéve már sikerült lecsapnia majd mindegyik nyomorékot, kivéve azt az egy-kettőt, aki elég gyors volt hozzá, hogy csapattársait hátrahagyva ijedten elfusson a kaszabolás elől.
Végül eltelt a nap... A csetepaté egészen délig kitartott, és egy ideig úgy tűnt talán, hogy az ellenfelek csak nem fogynak el, de dél előtt tíz perccel már csak a fairy wings megfogyatkozott tagjai állják körül védelmezően Elailát, mielőtt végre megértik, hogy a lánynak szüksége van a kastély nyújtotta védelemre, nehogy ez a Simeon-gyerek bántsa. Akkor aztán - zsebükben minden információval, amit Simeonról eddig meg tudtak szerezni tőletek - elteleportálnak, és békében ott hagynak titeket.

Gratulálok, a céhházat sikeresen megvédtétek!


Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Angelic Tower Exp_bal10/10Angelic Tower Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Kirigaya Suguha Kedd Szept. 14 2021, 14:00


Jutalmaitok:


Elaila: 25 exp

Rikomono: 10 exp

Az Angelic Voice ostromát ezennel lezárom!
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Angelic Tower Exp_bal10/10Angelic Tower Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelic Tower Empty Re: Angelic Tower

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.