Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Esemény] F(r)ontos vagyok, ments ki innen

2 posters

Go down

[Esemény] F(r)ontos vagyok, ments ki innen Empty [Esemény] F(r)ontos vagyok, ments ki innen

Témanyitás by The Gleam Eyes Szomb. Jan. 11 2020, 02:24

Belegondoltatok már, hogy annak ellenére, hogy 7 éve részt veszünk ezen az érdekes kis túlélő játékon de egyetlen egyszer sem fordult elő, hogy igazi vérbeli, kiszavazó show-ot tartottunk? Hát... itt volt pedig az ideje. Eljött az ideje, hogy megváltozzon az állás. Szeretettel várok minden olyan kedves jelentkezni vágyót, aki:

- Nem fél nyilvánosan megalázni magát mindenféle vicces és kínos feladatokkal;
- Nem fél összemocskolni magát;
- Olyan a gyomra, mint az acél;
- Képes szembeszállni a félelmével;
- Vag éppen csak... szerepelni akar!

Viszont jelentkezzetek gyorsak, ugyanis nem szeretek sokáig várakozni!

---

Egy különleges és előreláthatóan hosszabb Eventre kalauzollak el benneteket, ahol rend hagyó módon a hasonló hangzású Celeb vagyok ments ki innen! Régi sorozathoz hasonló eseményeken fog részt venni azok a bátrak, akik szabadon jelentkeztek a küldetésre. Fontos, hogy karaktereitek állandó kapcsolatban állnak majd a küldetés vége felé és a "kandikameráknak" köszönhetően MINDEN résztvevő magánéletét közvetíti a szigeten, ahol nincs semmi, csak ti magatok. A játék különlegessége az, hogy bár van mesélés, ám heti alkalommal csak, mikor 1 vagy 2 általatok (résztvevők) megnevezett játékost elküldünk egy jó kis kihívásra, melyet teljesítve bónusz játékvégi jutalmakat és egyéb szigeten felhasználható jutalmakat nyertek, ám ezen felül teljesen szabad játék szerűség történik, melyet ugye vesz a "kamera" Razz Fontos, hogy a játékban az első a karakter, hisz előfordulhat, hogy olyan dolgokat kell megtenniük, melyet alapjáraton nem tennének meg, ilyenkor fontos a karihű kijátszás Razz fontos, hogy minden kihívás sorozat végén lesz kiszavazó show, ahol is kötelesek vagytok nyílt szavazással IC indokokkal kiszavazni majd egy társatok Smile mindenesetre bárki jelentkezését örömmel fogadom szinttől, nemtől, kortól függetlenül, azok közül, akik nyíltan benne vannak egy kis ökörködésben Very Happy

Minimum létszám: 4
Határidő: 2020.01.18.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[Esemény] F(r)ontos vagyok, ments ki innen Empty Re: [Esemény] F(r)ontos vagyok, ments ki innen

Témanyitás by Sakuzo Szomb. Jan. 11 2020, 10:21

Oké, szóval nyilvánosság előtti élet és szivatás? Hát nem mondom nem tetszik, mert igen, számíthattok rám XD
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.