Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0

5 posters

Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Argo Vas. Dec. 15 2019, 20:05

Random keresés indul.
Keresés...
Találat! Teleportálás indul!

Lényegtelen, merre jártok, mit csináltok, kivel. Persze én kíváncsi fáncsi vagyok, szóval írjátok csak le nyugodtan, legalább eltelik egy kicsit az idő. Ami közös pont, hogy pontban délután kettőkor mindannyiótok előtt felvillan ez a kis üzenet. Hogy a rendszer mit keres, teljes rejtély a számotokra, viszont ahogy a kényszerített teleport kékes fénye körbevesz titeket, teljesen eltünteti előletek az eddigi tájképet.
Hogy helyette egy ágyban térjetek magatokhoz egy kis szobában. Poshadt víz szaga csapja meg az orrotokat, kintről halk, suhanó zajok szűrődnek be, mintha egy forgalmas kocsiút mellett lennétek. A szoba egy téglafalú lakás része lehet, az ablakon kinézve valószínűleg egy sokadik-emeleti darab, a párkányon egy hervadozó páfrányféle növénnyel. Az ablak előtt kis asztalka, rajta egy fejhallgató és egy kikapcsolt laptop. A falakon sosem-hallottál-róla zenebandák poszterei, de ami a legfeltűnőbb, az egy kis, kék golyófejű, nyolcéves kisfiú méretű robot, aki aggódó arckifejezéssel méreget titeket.


[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 2064-Read-Only-Memories-release-header


-Oh, végre felébredtél! -mosolyodik el rögtön, ahogy meglát titeket. -Nagyon rám ijesztettél! Jól vagy? Én megúsztam, az energiapaneleim gyorsan lekapcsoltak, mielőtt kárt szenvedtem volna, de emberként aggódom érted, hogy te vajon hogy viselted.

Fura egy helyzet, igaz? Mi a reakciótok?

----------------

Első körben még bátran be lehet csatlakozni o/ Határidőt az ünnepekre való tekintettel messzire szabok meg: 2020. január 3.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Rikomono Szer. Dec. 18 2019, 16:44

Nem ébredtem jó kedvvel. Bár ez hülyeség, mert nem is aludtam, szóval mondjuk úgy, hogy bal lábbal keltem fel. Vagyis azzal fogok felkelni, ha ebből az ágyból kikászálódok. Értelemszerűen az emberek többsége nem rajong érte, ha az akaratán kívül rángatják ide-oda, és én se tartoztam a kivételek közé. Sőt, én kifejezetten gyűlöltem, ha nem voltam ura a saját tetteimnek. Az, hogy így random szobákba teleportálnak engem az utcáról, kapásból felbassza az agyvizem. Különösen akkor, ha egy olyan helyre kerülök, amit nem ismerek fel, hovatovább volt valami az egész szituban, ami nem illett a képbe, és mivel nem tudtam rájönni, mi az, csak még idegesebb lettem. Elég ingerült mozdulattal rúgtam le magamról a takarót, az első dolog, ami megragadta a figyelmem pedig nyilván a robot volt.
- Ha nem csiripeled el, hol vagyok, bánni fogod, hogy azok az energiapanelek időben lekapcsoltak... - természetesen halvány lila gőzöm se volt róla, miről hadovál a Mikrobi, viszont információforrás volt, ha más nem is, úgyhogy egyelőre nem törtem ripityává az arcát. A szoba így első ránézésre egy lepratelep volt, de hogy alaposan körbelestem, feltűnt, hogy mi nem illett a képbe: a kinti zajok. Kipattantam az ágyból, és az ablakhoz trappoltam, hogy kileshessek rajta, de még mielőtt odaértem volna, megláttam a laptopot is az asztalon.
- Mi a picsa... - morogtam, innentől kezdve egyáltalán nem lepett volna meg, hogy ha kint autókat látnék. Kint vagyok...? Lezuttyantam az asztal mellé, és bíztam benne, hogy be tudom kapcsolni a lapost, mi több, van rajta internet is. Ha nincs, akkor a Mikrobiból kell kivernem, amit a gépből akartam megtudni.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal12783/10100[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Sakuzo Vas. Dec. 22 2019, 13:39

Mit is csináltam pontban akkor? Délután kettőkor?
-SAKUUUUCHHIIIIII Gyere már ki onnan!-ordítoztak a többiek felváltva dörömbölve az ajtómon, amikor én éppen lustálkodós napot tartottam. Tudjátok milyen szép dolog a SAOban amikor kizársz valakit? Éppen aludnék kényelmesen az ágyamban, ahol éppen mindenem megvan ami kell... Egy kis finom tea az ágy mellett kis kancsóban, egy kis nassolni való, meg természetesen a legújabb kiadásai a kedvenc mangámnak. Hogy honnan szereztem? Mostanában egyre többen kezdenek el idebent ilyeneket csinálni, jómagam és gondolkodtam azon, hogy kéne írnom egyet, de szerintem nem lennék annyira jó író hogy menjen a dolog...-ekkor hallottam meg kintről egy gyanús hangot:
-Simán csak kulccsal zárta be, mert nincs lila fal, megyek hozom a pórkulcsot!-hangzott el az egyik okosabbtól. A francba. Ha így haladunk még a végén bejutnak és vége lesz a lazítós napomnak. Miért kell szekálniuk minden nap valami hülyeséggel? Miért nem hagynak nyugton?-közben az ajtón újabb dübörgések hallatszódtak még egy pár másodpercig, majd egy idő után abba maradt. Átvette a helyét a zár nyitódása, én meg már felvettem volna a harci pózt, amikor hirtelen valami megjelent előttem. De nem értem éppen rá ezzel foglalkozni, mert három hölgy éppen felém rohant dühös arccal, amikor a kék teleport fénye körbeölelt....
Sosem örültem még ennyire egy teleportnak.
A következő pillanatban amikor eloszlik előlem a fény egy fura szobában ébredek fel. Felülve először a falakon nézek végig, majd a mellettem lévőkön. Hmm mintha a saját szobám lenne, de nem rémlik, hogy ilyen bandákat hallgattam volna... pláne hogy ott inkább a kedvenc játékaim plakátjai vannak nem az együtteseké. Na meg ki ez a csaj? Emlékeznék rá, ha ismernék egy ilyen személyt, azt hiszem...- kelek föl az ágyból ránézve a robotra, ami egy kicsit meglepett engem... Na meg az is, hogy a csaj aki szemet gyönyörködtető, milyen gusztustalanul beszél. Mintha egy bomba csaj fogná és elkezdene cigizni, legalább annyira hangulat gyilkoló. Szóval ha abbahagyja a rinyálást, akkor ideje lenne kideríteni mi a helyzet.-néztem a csajra kicsit kiábrándultan, hogy miket beszél, de végre amikor leül a gép elé csend lesz...
- Köszönöm jól vagyok... bár vannak az emlékeimben kisebb foltok... mondcsak hol vagyok? És ki ez a csaj?-nézek a robotra kedvesen. Ha tippelnem kéne vagy valami fura helyen keltem fel kint... vagy ami valószínűbb a teleportból kifolyólag, hogy egy SAOs szerepjátékos részben lehetek... egyiknek sincs még meg az alapja, de addig is ne essek ki a szerepből!
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal1542/1700[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Miko Hétf. Jan. 13 2020, 12:32

// belopódzik csöndesen, míg nem figyelnek owo //

Hosszú a nap. Ezt mondják. Dolgom van, hisz nem látod, milyen elfoglalt vagyok? Ezt mondják. Nem látod, mennyi dolgom van, hagyj békén! Ezt mondják. Nos... én nem mondom ezt. Mert én bizony nem dolgoztam, nem volt semmi dolgom és igazán elmenni se akartam sehova. Épp ezért lehetséges az, hogy délután kettőre, már jócskán az ágyban durmogok. Ez ilyen. Engem nem hoz lázba minden csak úgy. Vagyis igen, de néha egyszerűen csak benyomom az off gombot, így a fejecskémben és képe vagyok az egész napot átaludni. Jó mondjuk, utána három napig szinte lelőni se lehet, de attól függetlenül, na… ha egyszer elkap az álom manó, akkor onnantól KO van.
Már jócskán kilence órája aludtam, nagyjából 1-2 lehetett (késő estig kinn voltam a városba és azóta alszok, hisz csak hajnalok óta vagyok itthon). Hogy őszinte legyek… semmit, de az égvilágon SEMMIT nem vettem észre a hirtelen jött változásról. A párnácskámat ölelgetve szuszogok tovább és bár a teleportáció nyomán, sajnálatos módon az ágyra egy kis… zavart állapotba kerültem, amitől nemsokára, szépen… lassan… álmatagon… elkezdtem lefelé csúszni. Viszont még ez sem volt képes felkelteni, ahogy a közelembe folytatott diskurálás sem, sőt nagy eséllyel, ha nem vesznek észre és nem keltenek fel, nagy eséllyel még az se fog feltűnni, ha a fejem a padlónak koccan finoman, ahogy végül teljesen lecsúszok. Hozzá vagyok már szokva, hogy reggelre már nem igazán az ágyamba vagyok, mire felkelek… anyu szerint néha olyan lehetetlen helyzetekbe talál rám reggelente, hogy csak csoda, hogy eddig még nem állt be sohase semmim. De hát… én ilyen vagyok… Ha ébren vagyok egy pörgős atomerőmű, alva pedig egy vastag farönk egy sáros part szélén…
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal9662/9700[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (9662/9700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Argo Kedd Jan. 21 2020, 13:25

Senki többet harmadszor o/

Mikrobi Riko válasza hallatán kicsit hátrább húzódik, teret engedve neki a mozgáshoz, és bár meg akar szólalni, nagy bölcsen végül úgy dönt, nem teszi. Ha kinézel az ablakon, valóban a kinti világot látod, kicsit mégis másképp. Egyes autók ugyanis repülnek, ezen kívül odakint a legnagyobb zajt épp egy csapat összeverődött ember adja, akik egy másik csoporttal vívnak szócsatát. A másik csoport viszont mindenféle színű és formájú egyénből áll; akad köztük igazi macskaember, valakinek éles, hegyes füle van, valakinek taréja, és még talán egy igazi cápa is akad köztük.
-Oh, mondjuk, talán a sokk kicsit megzavarhatott. Ez megeshet nálatok is. -szólal meg végül a Mikrobi és elmosolyodik. -Neo-SanFranciskóban vagyunk, A kedves rendőr barátod hazahozott minket. Én Turing vagyok. Emlékszel rám? Együtt kezdtünk nyomozni a létrehozóm, Hayden megtámadása és eltűnése kapcsán.
A laptopot sikerül bekapcsolnod. Ismeretlen operációs rendszer fogad, amelyben egy újság belső rendszerébe tudsz bebocsátást nyerni; feltéve, ha sikerül kitalálnod a jelszót. Egyébiránt kedvedre böngészhetsz a hírek között, amik elsősorban a legújabb ROM fejlesztésekről szól (amik itt most mintha a robotok egy típusát fedné), és egész Amerika szerte egyre inkább elfajuló, Tiszta Emberiség szervezet tüntetéseiről szól.
Turing, a robot ezután Sakuzo felé néz, majd érdeklődve nézi végig Miko lecsúszását az ágyról.
-Rólatok már nincs semmi információm. Ami azt illeti, az imént még itt sem voltatok. Nagyon sajnálom, hogy nem tudok segíteni. -szomorodik el. Robot ellenére igencsak intelligensnek néz ki. -Az a lány az ---- -mutat Riko felé, de mikor a nevét mondaná, ahelyett mintha megszakadna a hangfájl, csak üresen tátog a száj a száját jelző pixelhalom az arcán. -Az alkotóm, Hayden egy régi barátja. Megtámadtak minket és segítségért jöttem hozzá még tegnap. Visszamentünk a házba, de Haydent már nem találtuk ott, csak felfordulást. Mikor kimentünk volna, akkor sokkolt le valaki minket hátulról, így nem láttam a támadót. És mikor felébredtem, akkor ----- rendőrségnél dolgozó barátja tartott már ide velünk.
Majd feláll és Miko mellé lép, leguggol mellé és kedvesen ébresztgetni kezdi.
-Hahóó. Bocsáss meg, de a protokoll szerint az ágyon kéne aludnod. Így kötelességemnek érzem felkelteni téged. Hahóó.

---

A sok-sok késésért elnézés kérek. Ezért most több időt adok nektek is, a határidő január 31.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Rikomono Szer. Jan. 22 2020, 19:10

Nahát, repülő autók. Hogy micsoda technológiai fejlődés ment végbe, amíg játszottam... Faszt, ez nyilván nem az a világ volt, amit én ismerek, ehhez elég volt ránézni az emberekre. Vagyis "emberekre". Nem csak azért, mert mindenféle állatok voltak inkább, hanem azért is, mert akik nem, azok is nyugati surmók voltak. Szóval azt úgy nagyjából belőttem, hogy még mindig a SAO-n belül vagyok, legalábbis gondolom.
- Ja, emlékszem rád, tegnap belőled kajáltam a halat, bádogdoboz Rolling Eyes - kommentáltam az agymenését, miközben lehuppantam a laptop elé és beizzítottam a vasat. Ez az NPC is hülye, kitalált mindenféle sztorit, amiből egy büdös szó nem igaz. Rendőr barátom, pfff. Pont nekem, mi?
- Amerika bazmeg, hibátlan - morogtam az orrom alatt, miközben a címeket olvasgattam, amik így szembe jöttek gyakorlatilag kérés nélkül. Mondjuk ez a Tiszta Emberiség dolog tök szimpinek hangzott, más kérdés, hogy ha szembejönnének velem, tuti nem arra gondolnának, hogy én tiszta vagyok. Mocskos jenkik...
- Hé, ehhez tudsz jelszót? - fordultam hátra a bádogember felé, volt egy része a gépnek, amit nem értem el, és hát ez bazmeg egy robot, biztos tud ilyeneket, hogy jelszavak. Na kábé ekkor jöttem rá, hogy nem csak én vagyok itt, szóval vetettem egy pillantást a srácra.
- Bocs, én vagyok a főszereplő, de ha gondolod lehetsz az első a sztoriban, aki kipurcan - vetettem oda, majd visszafordultam a gép elé. Meg se próbáltam vitatkozni a Mikrobi állításaival, egyrészt halvány lila gőzöm se volt, miről hadovál, másrészt amúgy is szent meggyőződése volt, hogy nem tiszta a fejem. Amiben mondjuk nem is téved nagyot igazából. Már csak azt kéne kideríteni, hogy mi a faszt kell csinálni, mert az nem volt tiszta.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal12783/10100[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Jan. 30 2020, 12:09

Hmm egy főszereplős játék, amiben valaki a központi személy lesz, a többiek meg inkább kísérők? Eléggé egy régi co-op kampányra hasonlít ez a dolog.-álltam egy kicsit kiábrándulva a szavakon, amiket kaptam.-Valószínüleg összerakhattad, hogy az ismerősei vagyunk...-mondtam a robotnak, majd a fura káromkodós csajnak súgtam:-Maradjunk ebben, nem akarom, hogy a robot bepánikoljon és kihívja a rendőröket ránk vagy valami...-majd kicsit hangosabban folytattam:-Nagyon vicces komolyan, nyílván mindenki vágya az, hogy az első halott legyen. Amúgy...-böktem rá a fetrengő csajra:-Ha ő nem lenne ennyire hangos azt hinném, hogy már halott...-mondtam miközben elkezdtem egy kicsit kinézni az ablakon. Ez nem a valóság ez már teljesen biztos. Repülő autók még nincsenek odakint én meg ezt tudom, lehet ők nem... és lehet erről szólni is kéne...-pillantottam rá a két lányra, majd akaratlanul is a mellkas tájékára kóboroltak a szemeim egy pillanatra. Egészen csinosak mindketten, még talán azt is megengedem magamnak, hogy bombázónak hívjam őket, de sajnos az ébren lévő jól elásta magát... Egy nőnek nem kéne káromkodnia. Így egy picit... na jó ne kerteljünk nagyon elvesztette az érdeklődésemet a jelleme... Nem is értem, hogy a szülei hogyan engedhették neki, hogy ilyen legyen, vagy talán a sok idebent töltött idő miatt lett ilyen? Megráztam azonban a fejemet és a szobát kezdtem el megvizsgálni érdekes dolgok után. Ha pedig van ajtó akkor azon is kinézek hogy azon túl mi lehet. Egy pillanatra majdnem ottragadt a tekintetem, de sikeresen visszahúztam magamat. Még a végén valami perverznek fognak hinni. Amúgy meg ez a szoba elé fura így magában, vajon mi lelhető fel odakint?-futtottak a gondolatok a fejemben közben.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal1542/1700[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Miko Vas. Feb. 02 2020, 16:51

Csendesen szunyókáltam az ágyon, még így félig fejjel lefelé is. Meglepő sokak számára, de szinte bármilyen testállásba is vagyok, nem hortyogok, ne szuszogok nehézkesen… csak.. alszok… úgy.. eléggé mélyen.  Bár tény, hogy félig már nagyjából felkelő félben vagyok, de úgy igazából magamtól még képes lettem volna aludni még egy pár órát ebben a furi helyzetbe. Azonban egyszer csak mintha tompa nyomást éreznék a testemen valahol, mintha valaki bökködne, hogy ébredjek fel. Először csak morgok és próbálok elfordulni… persze a testpozícióm miatt erre képtelen vagyok. Mindenesetre, mivel az ébresztés nem akar abbamaradni, nyögve akaratlanul rúgok egyet, ahogy legördülök az ágyról. Nem tudom és nem is érzem, hogy eltaláltam-e valakit vele, de ahogy nagyot nyekkenek a földön, azért erre még én is felkelek. Morogva, ásítok egy sort, majd a szememet dörgölve próbálom kivenni, hogy hol vagyok. Azonban ahogy nézelődők, szemem meg akad egy fiún. Először pislogok párat, majd meglepő ügyességgel felpattanok.
- Hali! Mond, csak hol vagyok? Te hoztál ide? Huh… tuti te hoztál ide, hisz nem lennék itt, ha otthon keltem volna. Na, várj! De akkor te olyan perverz, vagy mint a filmekben? Elraboltál a testemért, ugye! – húzódok hátra pár lépést és kezemmel takarom magam ténylegesen olyan arccal, aki el is hiszi, amit mond, mikor még csak esélyt se ad a másik félnek, hogy megmagyarázza a dolgot – Figyelmeztetlek, tapasztalt vagyok a küzdősportokba és nem félek… NEEE-CHAN!!!!!!*-*
Szinte teljesen megfeledkeztem magamról, ahogy szemem sarkából észrevettem az ismerős körvonalakat és megfeledkezve a perverzről is, rögtön szinte vetülök, hogy megölelgessem rég nem látott nővérkémet. Jó… nem vagyok vértestvérek, de unokatestvérek igen és az majdnem ugyanaz!
Persze a fiúról, úgy ahogy volt, már el is feledkeztem, hisz a Nee-chan mindennél fontosabb. És az sem bánt, hogy nagy valószínűség szerint hamarosan a falra, vagy a padlóra fogok kenődni Nee-chan által.
Miko
Miko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 341
Join date : 2019. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal9662/9700[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (9662/9700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Argo Hétf. Márc. 02 2020, 15:15

Turing meglepetten pislog kettőt Sakuzo állítására, majd megrázza a fejét és szinte pánikolva, kezeit felemelve magyarázkodni kezd.
-Persze, persze, gondoltam én. Egyszerűen csak... különös dolog. De, ha tudtok segíteni a küldetésünkben, annak nagyon örülök. -mosolyodik el szélesen, még egy ehhez tartozó kis hangeffektet is kiad, hogy kifejezze örömét. Mikor Riko kérdez a jelszó felől, felé fordul, megrázza a fejét, és arca helyén egy pillanatra egy felkiáltójel villan fel.
-Az a te laptopod, nem igaz? Akkor tudnod kéne a jelszavadat. Én nem fogom tudni, mert nem vagyok a te személyi segítőd, nincs semmi hasonló információm rólad.
Majd lévén kezdi úgy érezni, hogy valami komolyan nem stimmel, és Miko is magánakcióba kezd, legalább bebizonyítva, hogy nincs semmi baja, Turing hátrálni kezd egészen a falig.
-Itt valami komolyan nem stimmel. ----, tényleg elfelejtettél mindent? Hát hiába volt eddig az egész? Ki fog nekem így segíteni megkeresni Haydent?

Sakuzo a szobában körbenézve észlelheti, hogy igen, lehet azért interaktolni pár elemmel. Lehet vizet engedni a furcsa szagú mosogatóba, van egy haldokló páfrány az ablakban, meg lehet nézni a posztereket és fel lehet venni egy különös formájú szemüveget. Ha ezt megteszi, kiírja a rendszer, hogy a szemüveg így hang- és képhatásokat társít az egyes elemekhez, de valamiért "nem kompatibilis a jelenleg használt rendszerrel". A lépcsőn kinézve egy átlagos, téglából épült lépcsőházat lát.
-O-Oo -Turing ekkor ismét felvillantja a felkiáltójelét egy pillanatra és döbbent arccal fordul Riko felé. -Valaki belépett a lépcsőházba, ----! Egy rendőr! Ha minden igaz, ide tart. Mi legyen, mit tegyünk?


/mivel rettenet sokat volt várva rám, egy egész hónapos határidőt szabok én is. Utána visszatérnék a másfél-két hetes határidőkhöz, hogy haladjunk. o/ /
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Rikomono Csüt. Márc. 19 2020, 17:34

Nem volt semmi meglepő abban, hogy tök haszontalan volt a bádogdoboz, úgyhogy rövid úton fel is adtam a laptop basztatását. Majd pont én fogok jelszavakat hackelni. Épp elég bajom volt enélkül is, a srácról már most kiderült, hogy nem leszünk nagy haverok, amilyen karót nyelt kis köcsög, Miko meg pont annyira kellett, mint púp a hátamra. Francért kellett már megint rám akadnia >.>
- Szállj le rólam, vagy kihajítalak az ablakon <.< - tartottam vissza a pofájánál fogva, mielőtt esetleg az az elvetemült ötlete támadna, hogy megölel - Menjél, szórakoztasd inkább a srácot - adtam ki az útját, bár ha nem hagy békén, akkor lehet inkább én fogom szórakoztatni, mert még az is jobb elfoglaltságnak tűnt, mint ezt a retardált csajt istápolni.
- Hát Mikrobi, nagyon remélem, hogy nem mi, mert kurva unalmas küldetésnek hangzik - feleltem szemforgatva a robot drámai kérdésére. Nem nekem fog megesni rajta a szíve. Nekem nincs olyanom Rolling Eyes Meg úgy agyam se a nyomozgatós faszságokhoz. Ha van valakinek, az legfeljebb a suhanc, ő pont olyan kockafejnek tűnt, aki kedveli az ilyeneket.
- Nem azért, de nem azt mondtad, hogy van valami rendőr haverom? Szerintem fogadjuk fánkkal meg kólával Rolling Eyes - vetettem fel, de nyilván nem gondoltam komolyan. Ami azt illeti, semmi kedvem nem volt megvárni. Ugyanúgy, ahogy semmi kedvem nem volt itt maradni sem egy agyalágyult rajongóval, egy még agyalágyultabb robottal, meg a csávóval, akit nem is tudok hová tenni egyelőre.
- Mi lenne, ha ti feltartanátok, én meg addig körbeszimatolnék? - kérdeztem, bár nem szántam kifejezetten kérdésnek, inkább úgy voltam vele, hogy ez már egy eldöntött valami. Szóval ja, a terv az volt, hogy én meglépek, ők meg majd boldogítják egymást. Remélhetőleg van némi sandbox ebben a helyben, az utca egész izginek tűnt.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal12783/10100[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Márc. 26 2020, 19:45

Amikor a csaj elkezd vádolni egész egyszerűen kiakadok.. Még csak védekezni sem enged... szimplán... ez kretén... ennyi nem lehet vele mit tenni.-szét is tárom a kezeimet egy pillanatra, majd kissé szánakozva nézve rá, húzom meg a vállamat, figyelmet szentelve az igazán fontos dolgoknak.-én segítek ha úgy van... bár kezd kicsit zavarni, hogy senki nem tud semmit...-nézelődésem pedig úgy tűnik sikerrel jár, főleg úgy, hogy kizárom a többieket. Megfogok egy szemüveget, ami furcsa dolgot ír ki, erre nem is a társaim figyelmét hívom fel, hanem inkább a robottól kérdezem meg:
-ezzel meg mi a baj?-kérdezem tőle a kissé furcsa csaj után... A másikról meg gőzöm nincs mit csinál... de igazából... bakker...
-Egy rendőr? Nos szerintem először is tudni kéne, hogy barát vagy ellenség, amíg nem tudjuk nem kéne bántani. Amúgy tőlem mehetsz szimatolni, de a gépen kívül itt csak a szemüveg van ami érdekes, kivéve, ha a poshadt vizű csapot is belevesszük.-mondtam végül nekik teljesen nyugodtan. Így is úgy is hülyeség lenne nekimenni a rendőröknek, még akkor is ha ellenségesek. Szóval nem igazán értem, hogy mit vár a robot tőlünk... Milyen kár, hogy nem emlékszem a klasszikusokra! Ha emlékeznék valamire ami segíthet... Bármire... egy kis jelre is. Amúgy...-nézek ki az ablakon, hogy találok-e ott egy tűzlétrát, vagy mondjuk egy kötelet? Másnem futni tudni kéne valamerre nem? Ha van itt egy lépcső, vagy létra, akkor ha nem kéne a zsarukat fogadni is eltudunk futni. Szóval remélem van másik kiút...-nézek vissza a többiekre aggódóan. Csak akkor tudnak minket követni is... Király. Miért nem lehet egyszerű semmi sem?
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal1542/1700[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Argo Vas. Ápr. 05 2020, 10:59

Mielőtt Turing bárkinek is felelni tudna, és amint kivágódik az ajtó, felfedve mögötte egy klasszikus, a 80-as évekből származó, piros kabátos, vékony alakot, felugrik előttetek egy üzenet.


2064 Read Only Memories lejárt

Random keresés indul.
Keresés...
Találat! Teleportálás indul!


Ismét körbevesz titeket a kék fény, a szoba, Turing, minden eltűnik, Sakuzo sem viheti magával a szemüveget.

Mikor a fény elmúlik, materializálódtok, egy jóval komorabb, de realisztikusabb világba kerültök. Egy város, romokban, mindenfelé törmelék és szétzúzott épületek fogadnak. Egész magasan vagytok, hajdanán valószínűleg dombteteji kilátó lehetett, és a korláton túl, a város közepén, kilométerekre tőletek egy hatalmas fát láthattok az égbe nyúlni.
-Héjj! Nézd má', mifélék pottyantak ide. Beszarok.
Fiatal srác hangja üti meg a fületek, és felé fordulva két alakot pillanthattok meg. Aki megszólalt, kaján vigyorral, fehér, rövidre nyírt hajú fazon, de fiatal. Hosszú, kék, piszkos kabátot hord, hátán egy hatalmas, furcsa markolatú kard; mintha valaki egy motort erősített volna rá. A jobb karja viszont hiányzik.
Mellette a szöges ellentéte; szintén fiatal férfi, de olyan vékony, mintha csak a csontvázára húzták volna rá a bőrét. Fekete haja csomókban lóg az arcára, fekete bőrmellényt és nadrágot hord, kezében sétapálca. Ami viszont érdekes, az a testét mindenhol körbevevő, nonfiguratív tetoválások halmaza, és a hatalmas, ijesztő külsejű, hollóra emlékeztető madár a vállán, szinte csoda, hogy nem dől oldalra a súlyától.
-Azt hittem, már mindenki eltakarodott ebből a Pokolból... -a fehér hajú elneveti magát, mintha valami nagyon jó viccet mondott volna. -Mit kerestek errefelé?


Határidő: 04.12.
Miko 500 szóval pótolhat
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Rikomono Hétf. Ápr. 13 2020, 18:05

Már megint ez a kibaszott felugró ablak. Elsőre is bosszantott, most másodszorra pedig már kifejezetten fel is rántott. Ráadásul pont kezdett érdekes lenni a küldetés, hátha verekedés jött volna, vagy valami... Mondjuk, ha esetleg nem egy újabb ismeretlen helyen találom magam, hanem a főtéren, akkor betudom az egészet valami hülye random bugnak, de így azért más volt. Ez így egy kurva idegesítő bug volt.
- Csessze meg - rúgtam bele egy öklömnyi darab törmelékbe, majd szúrós tekintettel pásztáztam végig ezt az új helyet. Ez már tuti nem a neon-amerika vagy mi volt. A posztapokaliptikus látkép úgy nagyjából tükrözte a hangulatomat is.
- Ó helló... azt a fát már láttam - dünnyögtem az orrom alatt. A két agyalágyult mellettem olyan nagyon nem izgatott, különösen így, hogy találtam valami kapaszkodót. Mármint nem a korlátot, hanem a fát. Kezdtem kapiskálni hol vagyunk, csak azt nem értettem, hogy mi a faszt keresünk itt. Ennek aztán semmi köze nem volt Aincradhoz...
- Mi van? Talán balhét kerestek? >.> - pördültem meg a hangra, és néztem szembe a két idegennel. Vagyis... nekem nem voltak idegenek, bár a nevüket úgyse tudnám. Na, szóval felismertem őket, az a lényeg. A félkarú meg pálcás... oké, de hol a harmadik? Volt egy harmadik is...
- Ez Red... valami City, ugye? - kérdeztem rá azért, miközben a kezemet úgy tartottam, hogy bármikor elő tudjam rántani a késeimet. Bassza meg, olyan mintha eltelt volna egy örökkévalóság, mióta ezzel játszottam. Szinte semmire se emlékszem, de legalább felismertem pár dolgot, ez is valami Rolling Eyes
- Mit keresünk errefelé... kalandot? - próbáltam meg valamit válaszolni, de én se tudtam, hogy mit keresünk itt, szóval mi a fenét kéne mondanom? Legalább lenne valami feladatlistánk, vagy valami, de nem. Pedig mennyivel faszább lenne, ha annyi lenne a dolgunk, hogy legyakjunk három démont, aztán szevasz.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal12783/10100[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Sakuzo Szer. Ápr. 15 2020, 10:51

Na basszus! Pont amikor beindult volna a kaland! A fenébe!-káromkodtam magamban, miközben a felugró ablak és a teleport átvitt valahova máshova. Pedig igazán fun dolognak tűnt, hogy egy olyan városban voltam... Mekkora királyság lett volna ha ott ragadok? Olyan cyberpunk beütése volt az egésznek.-gondolkodom, miközben a körülöttem lévő tájat fedezem fel. És akkor most egy posztapokaliptikus világ? Menő!-néztem rá a fura fára, majd a két mellettünk álló fickóra terelődött a figyelmem. Persze nem én voltam az első aki felelt neki, hanem az a csaj, aki sokat káromkodik... Red? City? Nem halottam róla.. pedig aztán elég sok játékkal játszottam, lehet ez valami szar körökre osztott harcolós lenne akkor? Azokat sosem bírtam... Vagy ami rosszabb... talán valami romkom.... Pfff... De ez a fa és a világ vége nem ugrik be sehonnan. Remélem, hogy ezt egy picit jobban megismerhetjük, mint az előzőt, és talán akkor majd ki is fogom próbálni a játékot, egyszer...-gondolkodtam magamban, miközben keresztbe tettem a kezemet és ha volt valami aminek neki tudtam dőlni háttal, akkor megtettem:
-Na nem mintha az okát az orrotokra kellene kötnünk rögtön nem? Meséljetek ti is valamit, ha már egyszer ennyire borzalmas ez a hely!-mondtam annyira lazán amennyire csak tudtam egy mosollyal az arcomon. Hátha így kiböknek valamit, ami nekünk is a célunk lehet... valszeg... Mondjuk valamit lootolni, vagy valamit megölni... valakit megkeresni...-gondolkodtam el a zseniális tervemen. Mondjuk mindre volt forgatókönyvem is. A lootolásra véletlen mi is azt keressük... a személyre is, ha meg meg kell ölni valakit, akkor azon akarunk bosszút állni a kismacskánk miatt. -nem olyan rossz terv ez, legalább a főszálra léphetünk.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal1542/1700[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Argo Vas. Május 03 2020, 13:18

A fehér hajú srác széttárja karjait, mosolyogva perdül körbe, láthatólag tetszik neki Rikomono viselkedése. Végül egyik kezét behajlítva meghajol előtte, de nem veszi le róla a szemeit.
-Üdvözlet Red Grave City-ben, ez így van! Az a fa pedig egész pontosan egy Qliphoth fa.
Egy laza ugrással a korlát tetején terem és csípőre tett kézzel figyeli a látványt.
-A nevem Nero. Ez a csontkollekció meg V.
V, a furcsa nevű, vékony alak végül felkel ülőhelyéről, nehezen a botra támaszkodva. A hatalmas madár a vállán kissé széttárja éjfekete szárnyait, és meglepő módon elneveti magát, ahogy csőrét kitátva megszólal.
-Csontkollekció! Heh, találó azért, meg kell mondjam! Már nem is tudom, V, nem akarod kicsit lezúzni a fejét, ha már így beszólt?
A fekete hajú csak somolyog egy sort az orra alatt, fejét kissé megrázva, és Nero mellé lépdel a maga lassú módján. Mikor megszólal, a hangja halk és fáradt.
-Be kell jutnunk a fába, és legyőzni Urizent. Jobb, ha ti nem keveredtek ebbe bele. -kinyitja a másik kezében tartott könyvet és megfordul. -Bár, félek, már késő. Társaságunk van, Nero.
-Végre, már pont kezdtem unatkozni! -kuncogott, ahogy leugrott a korlátról és arra fordult, amerre V.

Egész csapatnyi Empusa rohan felétek nem is oly messze, vannak köztük repülő, zöldes színűek is. Legalább tapasztalhatjátok, hogy a harcrendszer ezúttal nem hasonlít a SAO-ban megszokotthoz, fegyvereitek nem reagálnak semmilyen spéci mozdulatra, csak arra, amire önerőből is képesek vagytok.

Feladat: Legyőzni a nagyjából 12-15 démonból álló csapatot. Szabad kezet kaptok, hogy ez miként írjátok körül, de értékelem, ha szép leírást kapok a csatáról. A zöldek képesek gyógyítani sérült társaikat a potrohukból kilövelő folyadékkal. Nero alig 2-3 profi vágással képes elintézni egyet és villámsebesen a következőnél is terem, V ellenben hátul marad, a madárral együtt. Botjával a földre koppint, mire ébenfekete párduc emelkedik ki az árnyékából és rohamozza meg a démonokat, hasonló hatékonysággal, mint Nero. A fehér hajú démonvadász ellenben figyel rátok is, és ha bajba kerültök, akkor ott terem és levágja a gondot okozó empusát.


Határidő: 05.10.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Sakuzo Szomb. Május 16 2020, 15:58

-Üdv Sakuzo vagyok!-intettem egyet nekik barátságosan, bár nem igazán tudtam most hova csöppentem. A Nero név beugrik, de nemtűnik tengeralattjárósnak... Szóval passzolom, hogy miről lenne szó itt... Úgy néz ki a gamer mivoltom most cserben hagyott, kivéve, ha olyan játékról van szó, amit nem akartam játszani a túlhypeolás miatt... Akkor bizony RIP nekünk, mert gőzöm nincs mire akarnak rávezetni...-persze a gondolataim közben nem állt meg a világ és arra lettem figyelmes, hogy ez a V és Nero elég jó barátok lehetnek... De hogy minek akarnak abba a fába eljutni annyira?
-Ki ez az Urizen? És köze van ahhoz a sok kis ponthoz ott?-kérdeztem közben, miközben megerősítést nyert, hogy igazából ellenségek lesznek... Úgy jó pár másodperc eltelik mire leesik, hogy a képességeim nem működnek... elég hülyén nézhettem ki, amikor mondogattam a semmibe, hogy Air Dash és Slice meg ilyenek... de mivel nem történt semmi, így rájöttem, hogy kénytelen vagyok a játék segítsége nélkül harcolni... Bármennyire is nehéz lesz a hátamon a szárnyakkal meg mindennel...
Bár ahogyan nézem az a páros elég jól tolja a harcot, lehet nem kéne lemaradnom!
-Léptem előre a játékban megtanult szárnymozgatással pedig igyekeztem most is generálni felhajtó erőt, és bár óvatos voltam, mert a fizika is máshogy működött, szerencsére picit fel tudtam szállni... mérhetetlen szelet generálva magam alatt...
YOSH! Menni fog ez!-törtem előre egy szárnycsapással egy izé mellett, aminek kapásból a szárnyát vágom le, hogy a földre essenek, így szerezve meg magunknak a légi fölényt legalább... Nem fogok leszállni és a másik húsz közé lemenni, ha nem muszáj, teljesen jogosan, arra ott van V meg Nero, meg az a fura csaj...
Minden esetre bátrak a szerencse, a gyáváké meg a holnap, így én szépen repdestem fent és sorban szedegettem le a repülő zöldszárnyúakat, hogy lent könnyebb legyen a helyzet, majd ha végeztem velük, akkor próbáltam nagyon profi módon landolni a hátuk mögött és szépen a fegyveremmel vagdosni el hátulról a lábaikat. "A legjobb ellenfél a földön mozdulatlan."
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal1542/1700[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (1542/1700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Rikomono Szomb. Május 23 2020, 14:29

- Bájgúnár - kommentáltam Nero viselkedését, majd Vé felé sandítottam. Ő csak simán creepy volt a hollójával. Egyik se az én ízlésem volt, a harmadik meg nincs itt, szóval meh...
- Heh, eszem ágában sincs belekeveredni a bossharcba, köszi - morogtam kelletlenül. Jó, azért a DMC nem egy Dark Souls, de így is inkább kihagynám az Urizálást, vagy mit. Az túl nagy falat az én parányi agyamnak, pláne most, hogy kurvára nem tudom, hogy mi van, és miért imitálja a SAO a DMC világát. Ami kevés gondolkodásra képes vagyok, azt most ez a kérdés foglalta le. Legalábbis amíg a cuki démonokat meg nem láttam.
- Háromra gondoltam, nem egy tucatra Rolling Eyes - sóhajtottam fel. Bár ha négyen voltunk, akkor végül is fejenként három. Bár fasz se tudja, hogy ez a nyápic gyerek mennyire erős, ránézésre ha ráfújok, el is repülne. Kiropogtattam az ujjaimat, majd előhúztam a késeimet, és vártam, mint valami tor... izé... a csávó a bikaviadalon. A terv az volt, hogy félregurulok a támadás elől, és a késeimmel jól végigszántom az oldalát, de így elsőre csak a félregurulás jött össze, mert hiába indítottam el a támadó mozdulatot, a tőrök nem izzottak fel, és nem kaptam a mozdulathoz segítséget a rendszertől.
- Ó, hogy bassza meg ezt is... - káromkodtam el magam, majd az egyik késem vissza is illesztettem a helyére. Mert hát nem estem kétségbe, elbánok simán egy bicskával, de csak eggyel.
- Persze a csapatmunka az nulla - morogtam tovább, miközben újabb két démon elől táncoltam el hellyel-közzel, ami a gyakorlatban azt jelentette, hogy az egyiket kikerültem, a másikat meg telibe elkaptam, jól megvetettem a lábaimat, megmarkoltam a hosszú karját és a földhöz kúrtam egy erélyes mozdulattal. Aztán belevágtam a késem a fejébe és addig forgattam benne, amíg meg nem murdelt. Az, hogy közben megkarmolt, annyira nem érdekelt.
Nagyon örülni a részsikernek nem volt idő, mert a következő már meg is jelent a hátam mögött, amit én egy határozott állon rúgással jutalmaztam, és amíg kicsit kába volt, elvágtam a torkát, majd újra a parányi agyára céloztam a lénynek.
- Pusztulj, groteszk csirke Neutral - választottam le a lábammal a késemről a döglött démont, majd ahelyett, hogy megvártam volna a következőt, most elébe mentem a legközelebbi dögnek... vagyis izé... mögébe, és a görnyedt hátába szúrtam. Mire megfordult, addigra minden erőmet beleadva vágtam kupán az öklömmel, aztán elölről is kapott két gyors vágást. Majd már fordultam is volna meg, de a csontkollekció megelőzött, és levágta a mögöttem somfordáló démont.
- Kopj le, senki se kérte, hogy segíts - köptem egy oldalra, majd kihúztam magam. Eddigre elfogyott az utolsó förmedvény is. Lihegtem ugyan, de kúlnak kellett maradni, úgyhogy megpörgettem a késem az ujjaim között, mielőtt eltettem volna azt. Jól esett ez a kis testmozgás :3
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal12783/10100[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 20 2020, 11:12


A küldetést a felek kérésére minimum szeptemberig fagyasztom. Jutalmazás majd a küldetés zárásakor érkezik.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_bal0/0[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Argo Szer. Jan. 26 2022, 21:08

**Argo ásít egyet, kitörli a csipát a szeméből, majd realizálja, hogy milyen sokat aludt, szóval megy homlokot a földhöz érinteni**

A rettentően sok eltelt idő miatt a küldetés lezárásra kerül, köszönöm a részvételt. Idővel egész biztosan újrakezdésre kerül, más játékokkal.

A jutalmak:
Miko sajnos nem kap semmit.
Rikomon és Sakuzo fejenként kapnak 50-50 exp-t és 60-60 aranyat.

Elnézést a kellemetlenségért. Majd találkozunk újra legközelebb. \o
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Játékról-játékra 2.0 Empty Re: [Küldetés] Játékról-játékra 2.0

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.