Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spirit vs MisaMisa

3 posters

Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Vas. Dec. 23 2012, 16:09

Francba! Kéne valakivel harcolnom, mert a múltkori harcom nem végződött túlságosan jól, úgyhogy most kéne egy sikeres harc is!
Besétáltam a városba és ahol csak tudtam hirdetéseket adtam fel, hogy aki megakar küzdeni velem, jöjjön főtérre délután 5kor és keressen meg engem. Miután láttam, hogy milyen szép kis plakátokat csináltattam büszke lettem magamra.
Erre a hirdetésre majd biztos mindenki jelentkezni akar!
A napi büszkeség adagom után, hogy elüssem az időt beültem a kocsmába ahol már annyiszor megfordultam, hogy lassan én leszek a bevételforrásuk 99%-a. Rendelek egy-két sört. Bár nem tudom mennyire lehet sörnek nevezni ezt a virtuális, valamennyire sör ízű, lőrét, de mindenesetre időtöltésnek nagyszerű elfoglaltság. Iszogatom a söröm, beszélgetek a pincérrel, az idő telik.

És Spirit! Van valami programod mára, vagy ma is csak a széket koptatod nálunk?
Háát, feladtam néhány hirdetés, hogy harcolni szeretnék 5kor a főtéren bárkivel, amúgy más elfoglaltságom nincs.
5 óra lesz 2perc múlva.
Mikor ezt meghallottam nem is vártam tovább kipattantam a székből, kirohantam a kocsmából és futottam a főtérre. 5 óra 1 perc. Egyetlen egy ember van a tér közepén. Egy körülbelül velem egy idős lány. Na de legalább valaki jelentkezett a harcra. Oda megyek hozzá és megszólítom.
Szia! Bocsi, hogy késtem, Spirit vagyok.
És nem is húztam tovább az időt megnyitottam a kezelői felületet és küldtem is a Fullheal párbaj meghívót.

_________________
My color=#ADFF2F

Adatok:


Spirit vs MisaMisa 18
Spirit vs MisaMisa 08
Spirit vs MisaMisa 07
Spirit vs MisaMisa Fullmetala5ts2
Spirit vs MisaMisa Elfenlieda3ne3
Spirit vs MisaMisa Rosariovampire01qr3
Spirit vs MisaMisa Souleatera03lu6
Spirit vs MisaMisa 21394
Spirit vs MisaMisa Z4frO
Spirit vs MisaMisa A1_2012_12_10_kovc0vg2fb
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Re: Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Misaki Kana Vas. Dec. 23 2012, 16:44

Áhhhh! A francba már! Valahogy ki kell jutnom a játékból! Már elég régóta benn vagyok a játékba, de még csak szintet sem léptem. Valószínűleg azzal, hogy az első szint legjobb hoteljába ingyen élek egésznap, nem is fogok egyről a kettőre jutni!
Felöltözök, kimegyek a szobámból, le az emeletről, ki a kapun, a városba. Elindulok körbenézni a városba hátha találok valami érdekes küldetést. Már vagy 6 órája gyalogolok, de még semmilyen, számomra megfelelő küldetést nem találtam. Odaérek a főtérre.
Feladom, kész, vége! Soha nem fogok kijutni a játékból.
Ahogy ezek a gondolatok nyomják a fejemet egy elég erősnek tűnő, viszonylag jóképű srác lép oda hozzám és megszólít.

Szia! Bocsi, hogy késtem, Spirit vagyok.
Szia! MisaMisa vagyok!
És rányomok az elfogadás gombra... Úr isten mit tettem?! Ki ez és vajon kivel kevert össze? Most harcolni fogok? Azt sem tudom, hogy hogyan kéne kezdenem! De ez a fiú elég jól néz ki, szóval a harc végén megpróbálom ellopni a szívét és bevenni csoportba, hátha vele sikerül kijutnom. De mit is csinálok? Hiszen elkezdődött a harc, most azzal kell foglalkoznom!
Kicsit értetlenül, de megfogom a kardom, és kinyújtom magam elé jelezve, hogy jöhet az ellenfelem. Ez a harc elég érdekes lesz mert az ellenfelem tapasztaltnak tűnik, de nálam a meglepetés ereje. Megvárom míg elindítja a kezdő támadást aztán majd kiderül, mit is kéne csinálnom.

_________________
Színecském ^.^ : #FF00FF
Pontjaim:

Képességem:


Adatlapom
Előtörténetem
Misaki Kana
Misaki Kana
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Re: Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Vas. Dec. 23 2012, 20:46

//Pls írd mindig a reag elején, hogy éppen mennyi az életed és mennyi páncél van még rajtad//
//Az én HP-m: 10
Páncél: 3//

Úgy néz ki arra vár, hogy én kezdjek. Hát legyen. Nem tudja kivel van dolga. Bár múltkor is egy lány vert meg szóval inkább nem becsülöm le. Majd amíg odaérek hozzá kitalálom, hogyan támadjam meg. Vajon csak jól játssza kezdőt és igazából profi?Majd kiderül. Elkezdek rohamozni MisaMisa felé.

Dobás:

1-2: Futás közbe elszámítom magam és elrohanok melletted. Kicsit elszégyellem magam, de pár méter után megfordulok és derék magasságba suhintok egyet a kaszámmal.

3-4: Ha odaérek támadást indítok a lábadra. Megpróbálom megvágni majd pár méterre melletted megállok.

5-6: Az utolsó 2-3 méteren elrugaszkodok a földtől, feléd ugrok és a torkodra támadok. Ahogy vége a támadásnak, tigris bukfencbe leérkezek és megfordulok ellenőrizni a támadásom sikerességét.


A hozzászólást Haruyuki Kazuto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 23 2012, 20:48-kor.

_________________
My color=#ADFF2F

Adatok:


Spirit vs MisaMisa 18
Spirit vs MisaMisa 08
Spirit vs MisaMisa 07
Spirit vs MisaMisa Fullmetala5ts2
Spirit vs MisaMisa Elfenlieda3ne3
Spirit vs MisaMisa Rosariovampire01qr3
Spirit vs MisaMisa Souleatera03lu6
Spirit vs MisaMisa 21394
Spirit vs MisaMisa Z4frO
Spirit vs MisaMisa A1_2012_12_10_kovc0vg2fb
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Re: Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 23 2012, 20:46

The member 'Haruyuki Kazuto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Spirit vs MisaMisa 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Re: Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Misaki Kana Hétf. Dec. 24 2012, 11:13

//Az én HP-m: 18 20//

Azt, de gyors! Mit tegyek? Áááh, már itt is van.
Mire észrevettem, Spirit a lábamat célozza késő volt. Elég csúnyán megvágott. A páncélzatom pixeldarabkái repkedtek mindenfelé. Én térdre rogyok, az ellenfelem pedig kicsit arrébb megy majd megáll, mintha ezzel azt akarná kifejezni „Te jössz!” Nem tudom, hogy tényleg így van e, de ha már ilyen szerencsés vagyok, hogy az ellenfelem megállt a támadásba nem is várok tovább. Feltápászkodok, kicsit lesöpröm magam aztán odafordulok az ellenfelemhez.
Látom elég tapasztalt vagy! Most megmutatom én mire vagyok képes! Burn Blade!
Én is még csak most látom először pontosan, hogy is néz ki a képességem, de még szebb, mint vártam.
Na most figyelj!
Fejjel lefelé fordítom a kardom pengéjét, úgyhogy a hegye föld fele nézzen. A pengéjét az ereimhez szorítom majd végighasítom vele a kezem. Az életjelzőm már is visszaugrott a maximumra és az ideiglenes gyorsaság és erő pontjaimat is megkaptam. Már csak valami támadást kell kitalálnom! Bár talán nem lesz nehéz hiszen nem tudja, hogy épp most buffoltam fel magam. Elkezdek rohamozni Spirit felé és azt a kezét próbálom meg megvágni amelyikkel a kaszát tartja.
Francba! Ez a képesség nagyon elfárasztott! Pihennem kell kicsit különben nagy bajban leszek! Elfutni valószínűleg nem fogok tudni, hiszen most már a gyorsaságom is visszacsökkent és a testem is nagyon elfáradt ettől a támadástól. Muszáj lesz itt maradnom és védekezni! Vajon sikerül majd vagy talán épp most fogom elveszíteni a harcot?

// Vajon ez lesz Spirit vége? Vagy egy rejtés támadással elkapja MisaMisát és a földbe döngöli? Vagy talán valamelyikük berezel és eliszkol? A folytatásban megtudhatjuk! xD//

_________________
Színecském ^.^ : #FF00FF
Pontjaim:

Képességem:


Adatlapom
Előtörténetem
Misaki Kana
Misaki Kana
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Re: Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Szer. Dec. 26 2012, 21:18

// 6 //

Cöhh.. könnyebben ment, mint gondoltam! Már az első támadásom betalált. Az ellenfelem már tápászkodik is felfelé. Vajon megadja magát és megkér, hogy legyek a mestere *perverz gondolatok, perverz mosoly az arcon*
Látom elég tapasztalt vagy! Most megmutatom én mire vagyok képes! Burn Blade!
Nagy szeretettel várlak!
Szegény pára. Most biztos azt hiszi, hogy a csilivili felbuffolt kardjával agyonfog szurkálni, de még nem tudja, hogy az aurám miatt nem fog sikerülni a piszkos kis trükkje.
Na most figyelj!
Mi csinál ez bolond? A kard életlen felét szegezi nekem? Erre kíváncsi vagyok! De mi ez? A saját ereihez helyezi a kardot! Ilyen hamar feladná a harcot? Végig hasítja az alkarját.
Eltűnt! Az előbb egészen biztos, hogy itt volt előttem! Talán teleportált? Nem, mintha halványan látnám ahogy ívesen közeledik felém. Épp készülnék beállni védekező pózba amikor egyszer csak megjelenik mellettem és egy iszonyatosan gyors csapást mér a kezemre. Ekkora támadást nem is bír el a karom és le is szakad. Nem tudom, hogy azért nem fáj e ez a sebzés, mert a játékban nem érzünk vagy, mert sokkot kaptam. Viszont az ellenfelem láthatóan, igencsak kifáradt. Mindegy, hogyan de támadnom kell, mert talán ez az utolsó esélyem. Megpróbálom kirúgni az ellenfelem lábát, majd (ha sikerült a rúgás) amikor a földre érkezik megpróbálok belérúgni kettőt teljes erőmből és hátrálni, ha nem sikerül a támadás akkor hátrálok. Francba én is kezdek súlyosan fáradni és a folyamatos vérzéstől is egyre jobban szédülök. Hamar kikell találnom valami különben nagy szarba bajba fogok kerülni!


//Ha már SAO legyünk hűek a novellához/animéhez/mangához és egy ekkora csapástól szakadjanak a végtagok és ahogy azt az animében is láthattuk amikor kiritonak nyesték meg a kezét, legyen egy kis véreztetés Very Happy amitől körönként sérülök kereken 1et//

_________________
My color=#ADFF2F

Adatok:


Spirit vs MisaMisa 18
Spirit vs MisaMisa 08
Spirit vs MisaMisa 07
Spirit vs MisaMisa Fullmetala5ts2
Spirit vs MisaMisa Elfenlieda3ne3
Spirit vs MisaMisa Rosariovampire01qr3
Spirit vs MisaMisa Souleatera03lu6
Spirit vs MisaMisa 21394
Spirit vs MisaMisa Z4frO
Spirit vs MisaMisa A1_2012_12_10_kovc0vg2fb
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Re: Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Misaki Kana Csüt. Dec. 27 2012, 09:28

// 11 //
//Engedélyt kaptam Spirit irányítására!//

Nem is hiszem el. A támadásom sikeres volt! Bár az ellenfelem keze teljesen leszakadt, még koránt sem lengethetem meg a győzelmi zászlót, mert, mint látom az ellenfelem már támadásba is lendült. Egy elég csúnya rúgást kapok a combomra amitől ismét földre kerülök. Aztán nem túl férfias, az ellenfelem amíg a földön vagyok kétszer is bordán rúg. Aztán kicsit hátrál, de látszik rajta, hogy nincs minden rendben vele. A következő támadással nyernem kell!
Burn Blade!
Már épp vágnék ismét a karomba mikor Spirit beleesik a pengébe. Kicsit elpirulok hiszen a testünk összeér. Vajon csak azért csinálta, hogy összebújjunk? Ááá, miket gondolok, hiszen ez csatatér! De várjunk csak….
Hééé! Ez csalás!
Francba ez nem lesz jó, az ellenfelem ellopta a skillem! Ez nagyon,rossz! Eddig sem volt valami lassú srác, de most kifejezetten gyors lett. Az erejéről nem is beszélve. Sürgősen ki kell találnom valamit! Lerúgom magamról Spiritet (nem támadás csak a testemről lerúgom a tested) majd amennyire az erőmből még telik elkezdek futni az ellenfelem elől.

// Akkor, ahogy PÜ-ben megbeszéltük az utolsó csapás előtt feladom a harcot! Smile //

_________________
Színecském ^.^ : #FF00FF
Pontjaim:

Képességem:


Adatlapom
Előtörténetem
Misaki Kana
Misaki Kana
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Re: Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Csüt. Dec. 27 2012, 10:03

// 10 //

Burn Blade!
Abból nem eszel még egyszer! Most nem fogom hagyni, hogy használd a képességed!
Beleugrok a kardba és az arcom ráfagy egy ördögi mosoly.
Hééé! Ez csalás!
Valamilyen szinten igaza van MisaMisának, de a csatatéren nincsenek szabályok. A életcsíkom visszatöltött maximumra és a kezem is visszanőtt.
Akkor kezdjük el a végjátszmát!
Ahogy ez kimondom, az ellenfelem nem is szórakozik többet. Lerúg magáról és elkezd elfutni előlem, már amennyire a teste még engedi. Felállok a földről és felveszem a kaszámat és elkezdek az ellenfelem után futni. Még én is megijedek a saját gyorsaságomtól. Amikor utolérem az ellenfelem, páros lábbal gerincbe rúgom. Már épp indítanám a következő támadást mikor az ellenfelem felkiált.
Feladom!
A harc véget ér. A visszaszámláló megszűnik és az eddig harctérnek használt főtér, „visszaváltozik” az eredi funkciójához. Én a kimerültségtől a földre zuhanok. Pár másodperc múlva el is ájulok.
A szobámba ébredek. Az invertorymban minden cuccom megmaradt. Még egyszer átfutom az invertorym hátha kiraboltak még kába voltam. Nem veszek észre semmi újat egyet kivéve, egy új barát került a listára. Misaki Kana. Egy apró mosoly ül az arcomra és visszafekszem aludni.


// Szóltam KA-nak, hogy zárja le a harcot. //

_________________
My color=#ADFF2F

Adatok:


Spirit vs MisaMisa 18
Spirit vs MisaMisa 08
Spirit vs MisaMisa 07
Spirit vs MisaMisa Fullmetala5ts2
Spirit vs MisaMisa Elfenlieda3ne3
Spirit vs MisaMisa Rosariovampire01qr3
Spirit vs MisaMisa Souleatera03lu6
Spirit vs MisaMisa 21394
Spirit vs MisaMisa Z4frO
Spirit vs MisaMisa A1_2012_12_10_kovc0vg2fb
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Re: Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 27 2012, 12:59

Spirit, szép látni, ahogy fejlődsz, de a kockadobásról tényleg leszokhatnál. (ergo a második reagod) A küzdőteret lezárom.

Jutalom: 5 exp 5 arany
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Spirit vs MisaMisa Empty Re: Spirit vs MisaMisa

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.