Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] A farkaskölyök

+2
Sakuzo
Barairo Pinku
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Argo Csüt. Okt. 03 2019, 16:12

Sakuzo ismét vitte a pálmát.
Mikor az első gumiszerű indát ráakasztanátok egy kampóra, máris érzékelteti a rendszer, hogy jó nyomon jártok. A második akasztásnál már megmoccan a rönk, de még nem viszi el a sodrás, a harmadiknál stabilabban megmarad a helyén, és mikor megvan a negyedik is, hupp, mintha valaki megrántotta volna a zsinórokat, a farönk a levegőbe repül, majd művészi pontossággal landol a helyén ott, ahol régen még deszkák voltak, így magas, megmászni való, de átjárható hídat képezve. Ha hoztatok váltás ruhát, usgyi, nehogy megfázzatok, hisz ha túl közel voltatok a csobbanáskor, akkor most nagy eséllyel csurom vizesek lettetek.
Kaldr pedig boldogan felhuppan a rönkre és magabiztosan végiglépdel rajta, át a túlpartra.

Ismét mentek utána egy darabig. Utatok egy nagyon aprócska, még a térkép se jelezte falucska felé vezet. Kaldr épphogy a közelébe kerül, pár falusi a kapuhoz rohan és vasvillákat lengetve tartják távol, a kis farkas nyüszítve rohan mögétek és reszketve nem mer tovább menni. A falusiak tipikus NPC-k, rongyos, seszínű ruhákban, szalmakalapban, a szegény földművesek megtestesítői. Mikor közelebb mentek, fel is ugrik a párbeszédablak.
Falusi írta:Nem! Semmi szín alatt nem fogjuk átengedni ezt a kis ördögfajzatot a falunkon!
Majd a küldetés ismerteti veletek, miszerint a feladat az, hogy beszéljétek rá a falusiakat, hogy engedjenek át titeket a kis farkassal. A nagyon egyszerű "hát nézzétek meg, milyen aranyos" és "eskü, nem fog bántani senkit" féle megoldások nem engednek tovább titeket, itt bizony kőkemény rábeszélésre van szükség.

K1 is kiesett
Határidő: 10. 10.

/bocsánat a késésért qwq /

_________________
[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Barairo Pinku Csüt. Okt. 10 2019, 13:49

Pinku amint az előző feladattal végeztek már egyből rázza is meg magát hogy a viz nagyját azért csak leszedje már magárol. Nem sokat segített ugyan, de legalább már nem annyira nedves.
- Áh ezt nem hiszem el csuron vizes lettem, pedig nem is vagyok macska. És nem is akartam madarat enni. Na mind egy merre kódorok a picike? Láttátok merre ment? MIVAN? ÉN EZT NEM HAGYOM.- A lány  amint meglátta a kialakuló helyzetet, egyből mint egy védelmező anyafarkas már veti is magát a felusi horda elé, csuron vizesen, haján még nagyban csöpögnek le, az előző Puzzle megoldásának végeredményének utóhatásai. Kezeit széttárja, jelezbe, hogy ő semmi képpen nem engedi hogy bárki is bánthassa a kisfarkast.
-Na most áljunk meg egy jó pár szóra. Először is. HÁ NÉZZÉTEK MÁR MEG ILYEN KIS ARANYOS. Eskü nem fog senkit se bántani. Másodszor. Én és a barátim már egy jóidelye a kis farkaskával utazunk, és egyikünknek egy haja szála se görbült meg. Nem harapott meg senkit, és egyáltalán nem lettünk megátkozva. Teljesen ártalmatlan a kis jószág. Szóval semmi félnivaló nincs egy icipici állatka ellen. És hogyha esetleg bárki maguk közül esetleg egy ujjal is hozzá akarna érni a kicsihez, annak először rajtam keresztül kell átjutnia. És én nem fogom magam hagyni.- Ezzel a kezeket szét tárt helyzetből egyből átvált egy kardott előrántott harci állásba. Semmi képen nem fogja hagyni hogy bárki is bántsa Kaldrot. A szemében látható hogy ő teljesen komolyan gondolja az egészet, és max akkor fog tágulni onnan, hogyha valaki a társai közül nem képes jobban meggyőzni az embereket.
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Sakuzo Pént. Okt. 11 2019, 09:09

Szerencsére Pinkunak is tetszett a tervem, de ami viszont kifejezetten zavart az az, hogy a másik lány viszont kifejezetten aggasztó dolgokat mondott nekem, amitől nem kicsit zavarba jöttem. Tudom jól, hogy nem tetszhet mindenkinek, hogy én vagyok a stratéga, de nem is akartam ezt magamnak, szimplán nem sokan vannak akik magukhoz ragadnák a kezdeményezést. De szerintem ezt ő is tudja.-Ne beszélj butaságot, ha van ötleted mond el nyugodtan és meghallgatjuk aztán amelyik a legértelmesebb azt fogjuk használni. Tudod emberek vagyunk és mindenki hibázhat, még én is.-Át kéne fogalmaznom ne tűnjön ennyire fellengzősnek a beszéd, de nem hiszem, hogy magának akarná a vezetői szerepet.-Ha szeretnéd lehetsz a csapatkapitány.- És ezzel a labda feldobva ha akarja jöhet innentől a tervekkel ő. Bár azt hiszem, hogy nem fogja elvállalni ezt a "minden felelősség a tiéd" kihívást, főleg, ha a végén még lehet el is vesszük a küldetést. Persze ettől függően haladunk tovább a kutyával, csurom vizesen, persze nekem van csereruhám ha ilyen helyzet állna elő, a szokásos melegítőmet így lecserélem a már kissé hangulatosabb kalandor ruhámra. Persze így nem marad el a kard a tokjában az oldalamról ami valami indokolatlan okból van rajta az öltözeten amolyan skinként. De akkor is hangulatos. Nem sokra rá pedig egy közeli faluhoz érünk ahol valami elképesztően dühös falusiak várnak minket. Pinku persze azonnal nekik ugrik és anyatigrisként kezdi védelmezni a szerencsétlen jószágunkat. Ez így nem fog működni emiatt nem fogják átengedni. Viszont ahogyan végignézek rajtuk, valószínüleg mindannyian alacsonyszíntű NPCk és tudtommal nem is vagyunk védett zónában. Milyen kár lenne ha...-Kénytelenek lesztek minket átengedni, mert ha nem akkor át kell vágnunk magunkat rajtatok.-vettem elő az inventorymból én is a fegyveremet és a kaszát magam mellé csapva álltam előttük.Még jó, hogy Pinku is hasonlóakat mondott nekik, így csak még jobban átérezhetik, hogy a kutyáért most bármit megteszünk.-Esetleg küzdeni akartok a jelenlévő kalandorokkal is a kutyán túl? Mert én nem tenném, elég fullos a felszerelésünk és pár tanyasit lekaszabolni azután a sok medve és rémfarkas után már mit sem jelent nekünk.-mondtam mindezt ördögi vigyorral az arcomon. Még saját magamat is megrémiszteném most ezzel a hideg őrült tekintettel és hangszínnel, mely ráadásul egy elég rémisztő pozitúra is alátámaszt. Annyira menők vagyunk most!
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Eru Hétf. Okt. 14 2019, 19:55

- Hát igazából sok ötletünk van, hm más nézőpontból is vizsgáld meg. Mert néha mi jó és min nem csak nézőpont kérdése. Azok a szalagok nem bírjak ki mit tettél volna? Csak egy B tervre céloztam, az annak mindig lenie kell.
Felemeltem bal kezem és elmosolyodtam. Abból én nem kérek, elég nekem az én két személyes csapatom. Meg egyébként se hiszem meg tudnám csinálni a csapat vezetést. Meg igazgattam vizes hajam és két társamra pillantottam.
- Kösz, de nem. Nem igazán díjaznátok, ha mi vezetnénk. Mi inkább csak kalandozni és felfedezni, legfőképp felfalni mindent szeretünk. Csapatkapitányságal nem jár plusz kaja.
Ezzel le is tudtam a dolgot, eddig végig magányosan éldegéltem ebben a világban. Ők az első ketten, akik megtűrnek, vagy meg tűrőm őket a közelemben. Hm nem is tudom melyik, talán az első.
A nagy csetepatéra mind a ketten elrohannak, természetesen a cukiságot védik. Meg tudom érteni, elvinnem haza legszívesebben még az ágyamban is áldhatna.
Elvigyorodom majd bekapcsolom a jártaságaim, ha társaimnak van érzékelése akkor láthatják ahogy a falu kapuja felé lopakszom az árnyak és bokrok közt. Már ha van ilyen a környezetünkben természetesen. Célom az amig a falusiak Pinkuékal vannak elfoglalva én észrevétlen oldalról kapuhoz jussak. Falusiak észrevennének mielőtt még kapuhoz érnék, akkor gyorsaságom használom ugyan erre a célra.

*Lopakodás sikeres:
A kapunál támaszkodom alig pár méteré a falusiaktól. Egyik tesz pár lépést még meg is érinthet talán.
Meg köszörülöm hangosan a torkom, hogy figyeljenek mikor hirtelen kikapcsolom jártaságaim. Tudom nem voltam láthatatlan, pusztán csak a rendszer adta lehetőségeket igyekszem kihasználni. Senki nem vett észre úgy tűnhet mintha tele portálnék vagy láthatatlan lettem volna, ami nem volna rossz csak ép lehetetlen.
- KHmmm. Ennyire féltek, miért nem bujtok el házakba míg mi át haladunk? Nem gondoljátok át a dolgot, ha bántjátok a védencünk a falkája eltörli a falutokat. Elenben, ha át engeditek az is lehet még segítenek is nektek.
Bal kezem körmeit nézegetem és mintha épp világ leglazább csaja lenek. Csak laza talán az vagyok, de csaj az biztos nem hi hi hi.
- Egyébként nem a farkas az, akitől itt félnetek kell, ha nagyon meg éhezünk Kaldr lesz legkisebb problémátok. Egyébként áthaladásunk, ha kell meg Váltom aranyban, mit szólnátok hat aranyhoz?

*Kiszúrnának a falusiak:
Gyorsaságom felhasználva elötük termek. Még ut közben jobb kezemmel Sakuzo fenekére csapok. Miért? Csak úgy mert ehhez van kedvem.
Majd falusiak elött meg álok épen, hogy csak.
- Ohpp opp, majd nem túl mentem. Hmm halottatok már a legendás kalandorokról? Áhh nem hínem, tudjátok az egyik ilyenek a kiskedvencét kell elkísérnünk. Nem hínem, hogy legendás Parazita tárgyat viselő Iona sama örülne, hogy házikedvencét bántották falusiak. Mi lenne, ha ti át engednétek minket? Én pedig cserébe fizetek nektek vámkánt négy aranyat!

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Argo Kedd Okt. 15 2019, 18:31

Eru Lopakodása természetesen sikeres, ámbár a falusiak egyikőtök rábeszélésére sem engesztelődik meg. Láthatólag nem félnek a harctól, és a hat aranyat is keveslik ehhez, mondván, hogy a farkas apja sokkal több kárt okoz nekik időről-időre.
Kaldr vinnyog egyet a hátatok mögött békésen ülve, és feje felett megjelenik a figyelmeztető panel, miszerint:
A farkaskölyök küldetés írta:Első próbálkozás sikertelen.
Figyelem! Amennyiben a falusiakra támadtok, a küldetés végén feleannyi jutalmat fogtok kapni.

Tipp: A falusiak nem Kaldr-től, hanem az apjától félnek, jogtalanul, mert nem ő a támadó. Próbáljátok meg ezzel kapcsolatban megnyugtatni őket valamilyen módon.

Így próbáljátok meg újra, és nyugodjatok meg, a falusiak programozása elég első szintű.

Bizonyos okok miatt nem szabok most határidőt, de azért jövő hét vége felé próbáljuk tartani magunkat. Wink

_________________
[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Barairo Pinku Kedd Okt. 15 2019, 21:06

Pinku egy darabig szótlanul nézi a kis NPC társaságot, figyelemsen végig hallgat mindenkit, majd elrakja a kardját. Majd amint megjelenik a figyelmeztetés, nagyon előre hajolva figyelmesen elolvassa azt.
- Szóval azt mondod hogy az apuci a ludas igaz? hmmmm nah akkor azt hiszem tudom mit kell itt mondani. Khm Khm -Köszüröli meg pinku a torkát, majd ismét az NPC-khez fordul, és egy lépéssel közelebb lép - Na figyeljetek. Az információim szerint, ti nem is a kiskutyától féltek, hanem az apjától igaz? Szerintetek mit fog szólni az apja hogyha meg tudja azt, hogy pár harcias kedvű falusi miatt, az édes kicsi gyermeke nem mehetett haza? Szerintem sokkal jobban jártok, hogyha átengedtek minket a kiskutyussal együtt, és akkor mi jól járunk mert tovább jutunk, és ti is jól jártok mert nem fog rátok támadni egy Kaldr Apuci rendben? Ha kell erről kezeskedem is. Csak engedjetek át minket. Minél előbb átengedtek, annál hamarabb megszabadultok a farkastól. Szerintem ez méltányos üzlet és még pénzt se kérek érte. - Ahogy a hölgyike el is mondta a maga monológját, már tartja is kezét annak érdekében, hogy az üzletüket egy kézfogással megpecsételhesse és ezzel megköttessen a deal. Remélhetőleg ezzel már végre lyukat tudott beszélni a falusiak hasába, ugyanis más már nagyon nincs a fejében, és reménykedik hogy egy Sakuzo, és egy Eru a segítségére lesz, ennek a menővernek a végigvitelében, hátha ez a jó fórmája annak hogy továbjussanak végre. Igaz tudjuk hogy Pinku szeret sokat beszélni, de most ki fogyott belőle az ötletek tárháza. A Puzzle leszívta az agyát szegénynek, már ha van neki egyáltalán.
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Okt. 17 2019, 11:04

-Szerintem még korai egy B tervet kidolgozni, ha az A-t sem tudjuk működik-e, de köszönöm a tippedet Eru.-mondom neki hallgatva végig a mondandóját, majd a felajánlott pozícióra természetesen nemet mond. Persze hogy nemet mond, végül is ki szereti a felelősséget a vállára tenni? Megértem őt.-minden esetre ezután a tervem sikeresen végbement és a falusiaknál lyukadtunk ki. Ahol az első tervünk nem is jött be. Hát ez nem jött be. Végül is ennyire azért tényleg nem egyszerű egy NPC, hiszen ilyenkor valószínüleg van egy két szó, amire vár és ha az nincs benne a mondandónkban akkor sikertelen lesz. Amúgy miért is nem lehet körbe menni a falu körül?-nézek el a falu mellett, de aztán látva, hogy Pinku milyen lelkesen próbálja őket meggyőzni én gondolkodóba esem: Szóval nem Kaldrre dühösek, hanem az apjára és rá is jogtalanul, de ezt hogy magyarázzuk el nekik? Ahh Suzuki-chan miért nincs itt ilyenkor? Ő a jó az ilyenekben. Persze amit Pinku mond sem egy rossz ötlet, de azt hiszem, ha tőlünk nem félnek és láthatóan a dühös vasvillásokból tényleg nem félnek, akkor vajon egy első szintű mob farkastól miért tennék? Mégha mennydörgő vagy rémfarkas is, sem sokkal erősebb ennél a kölyöknél szerintem.-nézek rá az apróságra egy kicsit reményvesztett tekintettel, majd az állara téve a kezemet és egy hümmögés után én is hozzáteszek ezt azt a dologhoz: -Mi a bizonyítékuk arra, hogy ez a kis kutya vagy az apja tett bármi rosszat is nektek? Mert én nem hiszem, hogy fotókristályotok lett volna arra, hogy felvegyétek az elkövetőt. Ha meg nem látta valamelyikőtök a saját két szemével és biztos abban, hogy Kaldr apja volt a bajkeverő, vagy maga ez a kis kutya, akkor teljesen jogtalanul tartjátok fel, arról nem is beszélve, hogy minket is feltartotok, szóval, ha kiderülne véletlenül, hogy semmi köze nem volt hozzá, és ti jogtalanul hátráltattok sokakat, akkor azt hiszem a korábbi dolgok kicsi problémák lesznek ahhoz képest, hogy majd szépen minket is fizethettek ki a károk miatt. Végülis mindenki tudja az idő pénz, és ha a kutyust tán várja az apja, szerintem akkor nem egy szarvast és húst vihettek majd neki kiengesztelni, és hát lássuk be, nem úgy tűnik hogy annyira sok pénzetek és étketek lenne, amivel ki tudtok fizetni három kalandort és egy farkas familiát.-jobb dolog nem jutott eszembe és persze ez sem biztos működni fog, sőt hozzáteszem, Pinku ötlete még jóval működőképesebbnek tűnt az enyémnél.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Eru Szer. Okt. 23 2019, 20:51

A keménykedés nem jöttbe, makacs falusiak ezek, csak nem szikla a fejük és benne valami káposztalé lötyög?
Vizet nem mondanék, mert abban vannak halak és halat meg lehet sütni. Tehát akkor lenne sütni valójuk és nem tartanának fel minket.
- Enye enye neye harmadszor is. Előbb is mondtuk, hogy mi a helyzet csak nem figyeltek? Ha az apja lenne a hibás, ami természetesen nem igaz. Szóval nyan, ha ö lenne az nem gondoljátok azt bosszútok tol tartva a fiján itt ólálkodná a környéken? Elenben én nem látok itt más farkincát. Bizonyítja ő és az apja ártatlan. Miközben más akarja befeketíteni és haragudjatok rá.
Még mindig a körmeim nézegetem és mint mellékesen Sakuzora pillantok majd Pinkura. Jól érvelnek ők is és végül is az előbb én ugyan azt mondtam csak más köntösben. Ezt falusiaknak nem kell tudniuk.
- Ahogy társaim mondták, bizonyíték van? Ha nincs akkor meg kérnénk ne vádaskodjon senkisem.
nyi erővel én is mondhatnám falu lakói megloptak. Nincs rá bizonyítékom, de igaz mert azt mondom. Maguk azt mondják Kaldr apja a hibás, de bizonyíték nincs. Remélem értik az össze függést és ki érzik belőlé ez mekkora butaság most.
Igen valóban az hiszen az állitásom alapján követelhetnék falusiaktól bizonyos összeget, amit elloptak tőlem. Igaz, kitaláció az egész, de az ő logikájuk alapján jogom lenne hozzá. Pedig még élettemeben nem jártam ebben a faluban, sőt még környéken sem.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Argo Szomb. Nov. 02 2019, 14:18

Ismét Sakuzo a nyertes. Az ő szavai lesznek végül azok, amik hallatán a falusiak lejjebb eresztik fegyvereiket. Mikor erre mér Eru is rákontrázik egy kicsit, akkor végül elszégyellik magukat, halkan bocsánatot kérnek, félreállnak és megvárják, amíg az immár ismét mozgásba lendült Kaldr-al végiglépdeltek az aprócska falun. Mikor kiértek a másik oldalon, a kisfarkas töretlenül folytatja útján át a bozótokon, cikkcakkban a fák között. Még mélyebbre mentek a Kezdetek Erdejében.
Végül vízcsobogás üti meg ismét a fületeket, de nem olyan erősen, mint azelőtt a folyónál. Két magasabb bokor között kibukkanva végül egy kis, fákkal körbeölelt tisztásra érkeztek. A tisztás egyik oldalát egy sziklafal határolja, innen zuhog le a víz egy kisebb tóba, aminek a szélén egy hatalmas, furcsa farkas fekszik. Csak a mancsa akkora, hogy leszakítaná a fél testeteket, ha úgy támadna kedve, a hátán tüskék merednek felfelé, szürkésfehér bundáján vörös csíkok kacskaringóznak, halványan, szinte alig láthatóan. Ha hunyorogtok, valami különös, szivárványszerű aurát is láthattok rajta, már-már tündérszárnyakhoz hasonlót. Kaldr felvisít és boldogan ugrál a farkashoz, aki az orra lágy érintésével fogadja a kicsikét, majd rátok emeli aranysárga tekintetét. Kicsit megemelkedik, fenyegetően.
-.... Meséljetek el mindent! Merre kódorgott a fiam, és miféle veszélyek leselkedtek rá? -villantja meg felétek a fogait. Bár a testtartása támadó jellegű, a hangja békés, jelezve, hogy esze ágába sincs rátok támadni, amíg nem adtok rá megfelelő okot. Ha akármelyikőtök, főleg Pinkure gondolok, közeledni merészelne, nem hagyja egyenlőre.

---

Utolsó kör, ezután már a zárómese fog jönni. \o/

_________________
[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Barairo Pinku Csüt. Nov. 14 2019, 11:21

A Kicsi lányka nagyon lelkes lesz a mondat hallatán, és több semm kell neki, már egyből beszédre nyitja a száját.
- Oh istenem hol is kezdjem. Megtaláltuk a kis aranyost, és egyből el is indultunk vele. Kezdetben majmok támadtak ránk, de csak ránk, a kicsike ügyet se vetett rájuk, és tovább ment. Azután bele esett egy méééély gödörbe, aminek a szélén kapaszkodott, de kimentettük onnan. Azután.... Azután pediiiiig. Azt hiszem az után volt az hogy egy kis nyuszikát kergetett a cukiság. Mondtam már hogy milyen kis aranyos? Nagyon imádnivaló. Na mind egy. Hol is tartottam? Jah igen. A kis hajsza után elértünk egy leomlott hídhoz, amit helyetsítettünk egy szép vastag farönkkel, majd utánna azon átmenve egy faluhoz értünk. Az a falu valamiért nem akart minket átengedni. Ki ne engedne át egy ilyen kis édes aranyos kis drágaságot. Mind egy. A Lényeg hogy sikeresen átjutottunk a falun és most végre itt vagyunk. A kicsike biztonságban vissza hozva a nagy és szépséges apucikájához. Annyira tetszik a bundátok. Nagyon emlékeztet velemire de nem jut eszembe hogy mire. Na mind egy. Lényeg hogy minden jó ha jó a vége nem igaz Kaldr Apu? Vissza hoztuk a fiacskáját épen és egészségesen. Egy haja szála se görbült meg. - Pinku igen lelkesen, talán még levegővétel nélkül mesélte el a történéseket, ahol kel még a kezével is mutatta, hogy milyen naaaaaagy volt az a gödör. De azért a végén csak vett egy nagy lélegzet vételt, amikor a kis utáz végére ért. Onnan persze vissza vett a lendületből és ismét normális tempóban beszélt a nagyon Farkashoz.
Barairo Pinku
Barairo Pinku
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 54
Join date : 2019. Jun. 26.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Nov. 14 2019, 17:39

A falusiak is hamar továbbengedtek minket a szavaink hallatán Persze a többiek most nagyon sokat tettek hozzá a dologhoz, hiszen nekem nem erősségem a beszéd a többi emberrel, vagy inkább NPC-vel ebben az esetben, de a lényege az egésznek az, hogy hála a jó égnek nem kellett lemondanunk a jutalom feléről azzal, hogy végigvágtuk volna magunkat a lakosokon.-Kapkodtuk hát ismét a lábainkat Kaldr után és a végén nem is túl messze kötöttünk ki a falutól. Egy kicsit megdöbbentett, hogy ekkora lény várt ránk minket, mint ami felállt előttünk, így a testem is egyfajta védekező pozíciót öltött fel.
Jézusom mekkora egy állat ez?! Még jó, hogy ezt nem kell ledarálnunk, tiszta boss fillingje van a megjelenésének. Aztán... Várjunk ez nem egy mitológikus lény? Úgy rémlik otthon volt valami hasonló, de a neve nem jut eszembe... A kilencfarkú rókához nagyon hasonló, de mivel ez farkas, ez biztosan nem az... mi is lehetett a neve?-kezdtem el magamban gondolkodni, miközben Pinku szépen összegezte az eseményeket. Igencsak jól emlékszik ez a lány a dolgokra, de azért megdöbbentő, hogy nem vett egész végig levegőt! Mi a fene a baja ennek?!-fakadok ki magamban, miközben a lányt bámulom. Amikor pedig a mondandóját befejezte bólintottam egyet és hozzátettem:-Igen, pontosan így volt az egész. És a dolgok nagyrészét én oldottam meg... Mindegy ez egy csapatjáték, úgyhogy nem most kéne elásnom magamat azzal, hogy hangot emelek neki nem? Majd maximum Suzuki-chanék kifarmolnak nekem valamit és akkor nem lesz bajom azzal, hogy honnan lesz meg a gearem.-Reméljük nem szökik el többet az apróság!-próbáltam egy kicsit barátságosan megszólalni feléjük.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Argo Vas. Nov. 17 2019, 19:44

/Kicsit csúszok, elcsúszott programváltozás miatt. Zárás... Legkésőbb csütörtökön, de még előbb is lehet. o/ /

_________________
[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Argo Szer. Nov. 27 2019, 21:43

A hatalmas farkas a mese végén biccent egyet a fejével, mire felugrik előttetek az ablak a sikeres küldetésről és a jutalmakról. o/

K1 nem kap jutalmat

Alap jutalmak

Ritsu: 15 exp, 30 arany
Pinku: 40 exp, 50 arany
Sakuzo: 40 exp, 50 arany
Eru: 35 exp, 50 arany


Céhbónuszok

Pinku és Sakuzo céhe 50 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 40 expet kapnak. - Chan, Joey, Simeon, Eiki, Jay, Seishin, Pinku és Saku 5 exp-t kapnak.

Majd apja és fia eltűnnek a sűrű erdőben, hogy nem sokkal később egy másik csapat nyugodtan felvehesse a küldetést az erdő szélén ismét.
Gratulálok \o/

_________________
[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] A farkaskölyök - Page 2 Empty Re: [Küldetés] A farkaskölyök

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.