Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Misaki Kana

2 posters

Go down

Misaki Kana Empty Misaki Kana

Témanyitás by Misaki Kana Vas. Dec. 23 2012, 10:23

Név: Misaki Kana (MisaMisa)

Nem: Nő

Kaszt: Kardforgató

Kor: 21

Misaki Kana Anime-girl-with-red-hair

Kinézet: Vérvörös haj, pirosas rózsaszínes szem, fehér bőr, nagy mellek, karcsú testalkat, kb 180cm magas

Jellem: Szereti a társaságot. Próbálja mindig a külsejével megoldani a problémákat. Kerüli a konfliktust, de ez sokszor nem sikerül neki, mert szereti kimondani amire gondol. Bár elég nyomulós és néha flegma, de nem nagyképű. Általában a férfi társai hagyja a gondjait, elég erős és ha arról an szó bármit megtesz a saját érdekében.

Képesség

Burn Blade
Passive: A férfiak, a közelébe engedelmesebbé válnak. (A kisebb óhaj-sóhajokat teljesítik)
Active: Egy a fegyvertől teljesen független vér színű „energia kard” kard jelenik meg a kezébe (ha éppen van nála fegyver akkor, olyan mint egy aura). Ha bekapcsolja, akit megvág vele az aktuális életpontja megduplázódik (nem a maximális, hanem mondjuk, ha valakinek 10/5 a HP-ja visszatöltődik, de túlgyógyulni mondjuk 10/12 nem lehet) és 1 körig megduplázza a gyorsaságát + az erejét. Naponta speciális képesség/szint-szer tudja használni.

Előtörténet

Egy, mondhatni jómódú családba születtem. Nem voltunk szegények, de kiskirályok sem. A szüleimtől, mindig mindent megkaptam amit kértem. Mindketten rengeteget játszottak velem és sokat tanítgattak az élet rejtelmeiről.
Az egyik délután apa nagyon boldogan jött haza. Előléptették. Azt mondta, hogy mostantól nagyon jó életünk lesz. 5-6 éves lehettem úgyhogy nem igazán értettem, hogy ez most jó e vagy rossz. Csak annyit tudtam, hogy anya és apa örül, tehát én is örültem. Azonban, mint minden más, ez az öröm sem tartott sokáig. Anya gyilkosságban meghalt. Megerőszakolták aztán halálra késelték. 7 éves lehettem, mikor ez a szörnyűség történt. Ki is hagytam miatta egy évet. De apámat sokkal jobban megviselte, mint engem. Az alkohol és a drogokhoz fordult segítségül. Ez pár év után ki is derült, mert apám viselkedése kihatott az enyémre is és az iskolában ez feltűnt az oktatóknak is. Egyszer, egy friss tavaszi reggelen, mikor épp készültem iskolába menni, kopogtattak az ajtón. Kinyitottam az ajtót és pár egyenruhás férfi volt az. Azt kérdezték, merre van apa. Megmondtam, hogy szerintem a szobájába és, hogy az merre található. Az egyik egyenruhás férfi megköszönte a segítséget a másik, pedig elindult apa szobájába.
Ne félj, nem lesz semmi baj!
Ezzel nyugtatgatott a férfi.
Beszélgetünk kicsit, apukáddal ami elég sokáig fog tartani, szóval ma ne menj iskolába!
Nem értettem miről van szó, de látszott rajta, hogy komolyan gondolja, úgyhogy letettem az iskolatáskát és elmentem TV-zni. Pár perc múlva aput kivitték a házból, beültették egy autóba és elvitték. Délután a nagyszüleim eljöttek értem és azt mondták, hogy most náluk fogok lakni egy kis ideig. Mivel nem értettem mi történik körülöttem ezért a legjobbra tudtam, csak gondolni, mégpedig arra, hogy a nagyiéknál lehetek egy pár napig. A pár napból pár év lett és megértettem, hogy miért lakom a mamáméknál. De nem tudtam haragudni apámra, mert értettem miért csinálta ezt. Nagymama is mindig azt mondta, hogy ne utáljam ezért aput, mert bár tehet róla, hogy elvonóba és börtönbe került, de nem akart nekem rosszat.
Pár év múlva azt vettem észre, hogy már elvégeztem az iskolát és, hogy szinte már felnőtt nő vagyok. Az egyik nap szóltak a mamiék, hogy apa meglátogat és haza visz. Nagyon örültem, hogy újra láthatom apámat. Rengeteg mondani valóm volt számára. El is kezdem készülődni az újra találkozóra. Mikor apa belépett az ajtón teljesen új ember lett belőle. Egy magas vékony úriember. Oda rohantam hozzá és átöltem majd az örömtől elkezdtem sírni.
Apa kijelentette, hogy vissza költözök vele a régi házunkba. Nem igazán emlékszem milyen is volt a régi házunk, de örülök, hogy vissza mehetek. A nagyiéktól könnyes búcsút veszek, mert hát 13 év az 13 év akárhonnan is nézzük.
Mikor visszamentünk a régi házunkba jó pár napig takarítottunk, de végül befejeztük. Ekkor apa a földszintről oda kiabált nekem az emeltre, hogy menjek le.
Misamisa. Tudom, hogy egy hónappal elkéstem, de nem felejtettem a 21. születésnapod! A nagyiék mondták, hogy mennyire szereted a video játékokat ezért vettem neked egy NerveGeart és Sword Art Online nevű MMORPG-t hozzá. Remélem teszik.
Nagyon örültem mikor ezek a szavak halottam, átkaroltam apámat és bontottam is ki az ajándékot. Nem viccelt tényleg egy NerveGear és egy SAO játék. Nem és tétlenkedtem sokat már szereltem is össze a játékot. Apa azt mondta, hogy próbáljam ki nyugodtan addig csinál valami vacsorát.
Ahogy beléptem a játékba, rengeteg kaszt közül kellet választanom egyet. Nem akartam sokat időzni vele, hogy mi legyek ezért találomra kiválasztottam egyet. Kardforgató lettem. Nem tudom, hogy örüljek e vagy sem ezért inkább úgy csinálok, mintha direkt választottam volna ezt a kasztot.
Kis idő múlva tömeges teleportot csináltak az 1es szint főterére. Kiderült, hogy a játékból, csak a 100as szint elérése után lehet kijutni. Nagyon megijedtem. Most mi lesz? Épp, hogy visszakaptam apámat és máris elvesztem. Kiakadtam, eszembe jutott az öngyilkosság is, de aztán az apám jelent meg előttem és nem voltam képes megtenni.
Azt a célt tűztem ki magamnak, hogy összeszedek pár barátot és kijutok ebből a játékból, hogy újra láthassam apámat.

//Bocsi, ha rövid lett, vagy nagyon tömör, de hamar elszeretném kezdeni játékot
>.<//
Misaki Kana
Misaki Kana
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Dec. 23.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Misaki Kana Exp_bal55/100Misaki Kana Exp_ures  (55/100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Misaki Kana Empty Re: Misaki Kana

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 23 2012, 12:23

Szia!

Nem lett rövid, nem kell bocsánatot kérni. Amúgy nagyon szép előtörténet, megvan a hangulata, de főleg a karaktered célja tetszik nagyon. Szép lett, elfogadom.

Azonban még nincs itt vége, hiszen itt az idő, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a kardforgató alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 2
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Nyomás adatlapot készíteni Razz
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.