Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eru a Loli

2 posters

Go down

Eru a Loli Empty Eru a Loli

Témanyitás by Eru Szomb. Júl. 06 2019, 15:21

Eru a Loli Ernesti.Echevarria.full.2127095




Név: Eru

Nem: Férfi

Kaszt: Árnyharcos

Kor: 13

Indikátor: Zöld



Kinézet:

Alacsony, ez az első, amit valaki észre vehet rajta. Magasága alapján nem néz ki többnek tíz nem maximum inkább kilencnél többnek. Haja ezüstös szemei kékek, a sörénye vagy is a haja általában vállig érő. Elöl frufruja rövidebb, végig homlokától egyre hosszabb. Az ezüst szálak igy keretezik körbe arcát. Ami egyébként elégé kislányos, első, de még második ránézésre is. Magasága mint egy átlag nyolc évesé és testalkata is hasonló. Épp ezek miatta na meg ahogy felöltözik folyton egy kicsi aranyos lánynak nézik. Öltözködése nem túl kirívó, a fehér, valamint a kék különböző árnyalatait ölti magára általában. Kedvence egy kék galléros ruhadarab és egy kék kesztyű, ami csak kézfejét és tenyerét fedi.



Jellem:

Néha tud nagyon éret és felnőtess lenni, de máskor pont olyan amilyenek kinéz egy nyolcéves gyerek. Vékony hangját szereti hallatni, ha épp felpörög valami izgalmas dolog miatt. Ami bármi lehet, egy finom étel egy csinos játékos. Vagy ép, ha bújócskázni kell igen az a kedvenc játéka. Általában jobban szeret bújni, mint keresni. Ohh és van egy titkos oldala is bújni is szeret, melyik kis gyerek ne szeretne? Néha pont úgy tud pufogni és duzzogni, mint egy kislány. Azért a mosolyáról se feledkezünk meg amit elég gyakran villogtat a nagy világ felé. Attól még, hogy bátornak mutatja magát néha igen is tud félni. Fél az egyedülléttől, még is valamiért régebben sokat volt egyedül. Talál valakit és elfogadja az a tyúkanyó nyert egy kis csibét magának.



Képességek

Később……




Előtörténet:



Egy aprócska csacska falucska egy aprócska csacska macska bajuszán. Csálén csillogva csillantja, csilliárdnyi fényt csillógo csillag lepelre.

Ez a mondat jól jellemezne engem, hajam, mint a hold fénye és oly vézna vagyok, mint egy girhes macska.

Hogyan születem és hol nem emlékszem, durva egy ital az anyatej első pár évemből minden ki esett. Anya tejet alkohol erőségéhez hasonlítom, fogalmam sincs milyen is a felnőt ital izét.
Család, hatalom muu, ha ha ha de jó is lenne. Család az van még szép, általában mindenkinek van, hatalom? Ugyan az mire jó? Ezt persze sokáig nem értettem amig nem szippantott be a játék világ.
Ott oda bent olyan lehetsz, aki kint sose. Nem csak varázslás, meg sok más dologra gondolok. Lehetsz magas erős harcos is akár vagy szárnyaiddal repülhetsz is. Egyértelmű én mi akartam lenni mindig is, kicsit magasabb, vagy erősebb. Kis törpe vagyok korombéliekhez képest, már, mint ha csak fiúkra gondolok. A lányok közé tökéletesen beillek. Azért gondoltam már arra is valaki tréfából mikor teremtettek elnézet valamit. Vagy lehet épp nem volt alkatrész és úgy gondolta áhh jó lesz az igy is.
Nya nya, de a család, anya apa kösz jól vannak, nem vagyok szegények. Azt se lehet mondani gazdagok inkább csak átlag. Az átlagos az jó azt szeretem amúgy is. Hm mit is mondhatnék még magamról.
Áhh, ami lényeges az már meg van, ha érdekellek úgy is meg akarsz majd ismerni. Cuki loli Erut mindenki nyomorgatja és ölelgeti. Talán sok tuszmákolstol nem tudok megnőni.
Mivel mindig is szeretem játszani videojátékokkal, azért ez túlzás mindig. Csak azóta ahogy megkaptam az elsőt elvágytam folyton világokba, talán kicsit függő is lettem. Ha betegség az ott jól érzem magam akkor gyógyíthatatlan vagyok.
Hogyan kerültem kedvenc helyemre? Jött az új őrület never micsoda egy virtuális játék. Ellöte is voltak hasonlok, de ez valami új volt itt tényleg te magad vagy. Nem csak egy VR szemüveg van fejeden meg pár kütyü kezedben. Szerencsémre szüleim meg tudták szerezni nekem az egyik példányt a sok közül, nem is vágytam másra még zsebpénzem is feláldoztam utolsó fillérig.
Badum vártam is a nagy napot a startot, alig bírtam aludni sokszor csak pár percet naponta.
Minden felelhető Sao morzsára lecsaptam. Mint egy nyúl ugrálni tudtam volna örömömben mikor végre eljött a nagy nap. Végre végre…. ohh szinte beleremegtem az izgalomba. Felvettem a sisakot és elstartolt egy életre szóló kaland.
Azt hittem, mikor belépek majd milyen sokan lesznek. Nagy csalódás volt ám nekem az, alig koszált pár ember a kezdő városban. Rögtön fejlődés útjára szándékoztam lépni, és már rohantam is körbe nézni. Majd varosból ki kezdő mohokat zaklatni. Csak később jött a felismerés, már órák óta a játékban voltam és minden félét gyűjtögettem.
Enyves mancsom mindenre rá tettem amire csak tudtam. Kezdő arany nem valami sok, és imádót karakterem nem akartam csak úgy kint hagyni. Bár tudtam nincs jelentőségé. Még is egy szobában szeretem volna lenni mikor ki logósok. Nos erorr, de nagyon durván, rá ébredtem ez nem karater. Én magam vagyok, akkor hová lett az a hős árnyharcos dalia? Miért vagyok egy törpe loli? Miért nézek ki úgy még itt is mint egy lány? Na de komolyan héé melyik admin szórakozik velem?

( Xp és Gold öröklést kérnék Raygart Arrow Xp és goldját )
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Eru a Loli Empty Re: Eru a Loli

Témanyitás by Ronye Arabel Vas. Júl. 07 2019, 16:02

Az öccseim azt mondják tetszel nekik... Szerintem próbáld magad távol tartani tőlük... o.o Jó kalandozást, és remélem rájössz, hogy sokmindenre jó a kinézeted Wink  ELFOGADOM az előtörténeted.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. Örökléssel a 4. szinten kezdesz, ehhez 20 elosztható pontot kapsz, amit az alábbi árnyharcos alapra oszthatsz rá:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 1

A pontok mellett kapsz tárgyakat is.

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az anyagiakról. 350 arany üti a markodat Raygarttól.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg discordon/ chaten ha épp látsz.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.