Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brooklyn

Go down

Brooklyn Empty Brooklyn

Témanyitás by Brooklyn Csüt. Jún. 20 2019, 19:48

Név: Ahn Sung Ki - 안성기  - (An Seong Gi)
Nem: Férfi
Kor: 17
Kaszt: Íjász
Indikátor: Vörös

Kinézet:
Magasnak számító termettel rendelkezik, kissé szálkás alkattal. Haja csapzott, barna(néha lilás árnyalattal). Szemei szintén barna színűek, bőre fehér. Ruházata többnyire a kényelmet szolgálja.

Jellem:
Majd ha kiismertem, szólok.

Az utca emberei:
" Ő sosincs egyedül."
" Nem értem mi baja van velem, pedig én olyan aranyos vagyok~"
" Azt hallottam megölte az utolsó céhtagot is, a Victiam-ban, hogy utána kifoszthassa az egész céhet."
" Az? Hát egy csigát mem taposna el... , nem azért mert nem akar, hanem mert nem képes rá. No para."
" Hogy ki?"
" Fura egy alak... de sok vizet eddig sem zavart..."

Ezen kívül, minden lényeges dolgot az aláírásban találtok meg.
Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Brooklyn Exp_bal10767/10100Brooklyn Exp_ures  (10767/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Brooklyn Empty Képességek:

Témanyitás by Brooklyn Szomb. Jún. 22 2019, 16:17

1.
A kaméleon ereje:

Brooklyn képes csakis élettelen tereptárgyakat, játékosok számára /áttetszővé, láthatatlanná, adott színűvé/ változtatni. Ilyenek pl, ajtók, kövek, fegyverek. Semmilyen értékcsökkenés nem következik be, csupán nem látható.




2.
Hóesés:

A képesség használatakor, a specpont/méter körben (pixel)havazni kezd, ebben a centrumban a karakterem képes a teleportálásra.




3.
Robbanó nyilak:

Területi támadás, amely függ a karakterem életétől. Zöld életsávban harmadával csökken a támadóereje, Sárgában felével csökken, míg pirosban az alap támadóérték lesz a mérvadó. Ezen felül, a karakter képes több nyilat is kilőni egyszerre, ennek a maximum értéke a 4. Tehát négy ellenfélt támadhat meg egyszerre.




4.
Elektromos nyíl:

Erős áramcsapás éri az áldozatot, így egy kör erejéig elkábul, valamint a támadásom értéke 50%-al csökken.




5.
Áldás:

A karakter a dobbant egyet a lábaival, amitől megremeg a föld és hasadozni kezd a talaj a játékosok talpa alatt. Halványkék fény jelenik meg és a partytagok élete 10%-al nő, a játék végéig.
Csak egyszer használható egy játékban.




6.
Köd:
A föld megremeg és meghasad,  sűrű ködszerű méregfelhő tör fel belőle és 10%ot sebez az ellenfeleken. 5 körig tart.




+1 még várat magára.

Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 72
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Brooklyn Exp_bal10767/10100Brooklyn Exp_ures  (10767/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.