Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Violeta del Sanchez vs Yurihime

3 posters

Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Rosalia Pént. Dec. 21 2012, 20:05

Harctér leírása:
Egy sűrű dzsungelben találjátok magatokat a küzdőtérre teleportálás után. Éppen ezért elsőre nem tudjátok, hogy a bejárható terület 10x10 méteres. Először nem is látjátok egymást, csak a harc kezdetét jelző gong tudatja veletek, hogy elindult a párbaj. A sűrű aljnövényzet alatt a talaj nedves, tehát könnyen megcsúszhattok, ha óvatlanok vagytok. Akrobatika jártasság híján a fára nem tudotok felmászni és a lelógó liánokat sem használhatjátok arra, hogy Tarzanként szálljatok vele, sok másra viszont alalmasak lehetnek. A küzdőteretek szélén véget ér a dzsungel, onnantó már a közönséget látjátok, lefelé pedig szakadék tátong, szóval csak óvatosan arrafelé Razz

Felszerelés: Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Speciális képesség használható.

Párbaj időtartama: 4 kör/fő (ha a bíra úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: nincs

Bíra: Rosalia
Zsűri: Kayaba Akihiko, Rosalia, Diabel

Violeta del Sanchez
Élet:4
Fegyverkezelés:3
Erő/Irányítás:3
Kitartás: 3
Gyorsaság: 5
Speciális képesség: 3

Yurihime
Élet: 3
Fegyverkezelés: 3
Erő/Irányítás: 3
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 2


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 24 2012, 16:50-kor.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Hétf. Dec. 24 2012, 15:45

Mit is keresek én itt? Nem hírnevet vagy dicsőséget várok, nem is a győzelemért járó díjazás érdekel. A kihívás sem több számomra puszta szónál, nem a kalandért vagyok itt. Csak azt tudom, hogy a legjobbamat akarom nyújtani, és... bizonyítani. Azt hiszem ez az a kifejezés, amiért szívem repes és amiért beadtam a nevezésemet erre a versenyre. Meg akarom mutatni ennek a világnak is Otou-sama nemes örökségét, mely talán nem olyan, mintha ő maga forgatná a naginatát, de az én kezemben maradt, s így az én feladatom azt tovább adni. Ilyen és ehhez hasonló gondolatok foglalkoztattak miközben a regisztrációs procedúra zajlott. Ismerős volt, vettem már részt ehhez hasonló viadalokon még diákként, és volt köztük olyan is, melyen győztesnek nyilvánítottak a végén. Máig szentül meg vagyok győződve róla, hogy a puszta vakszerencse vezetett azokhoz a diadalokhoz, hiszen minden ellenfelem felkészült és bátor harcos volt, akik ugyanúgy megérdemelték volna a győzelmet, ha nem jobban. Ma sem számítok arra, hogy nyertesként lépek majd le a pástról, vagyis nem a szó legszorosabb értelmében. Számomra már az is felért a győzelemmel, ha megmutathattam mit tudok, és jó benyomást kelthettem az emberekben, a bírákban, a zsűriben. Nem a magam érdekében... hanem Otou-samára nem kívántam szégyent hozni.
Miután egyedül maradtam, csendes meditációval hangolódtam a megmérettetésre, hogy ne csak testemet, de lelkemet is felkészítsem az előttem álló feladatra. Mikor felharsantak a fanfárok, csendes lélekkel, kiegyensúlyozott és megfontolt mozdulatokkal lépkedtem ki az arénába. A sok néző és az üdvrivalgás szokatlan volt eleinte, de ki tudtam zárni a zavaró körülményt annak ellenére is, hogy valahogy hangosabb volt a hangzavart mikor én és a másik kisasszony is kiléptünk. Máskor talán lenyűgözőnek és szépnek tartanám a körülményeket, most azonban csak két dologra koncentráltam. Az ellenfelekre és magamra. A sorsolás alapján a másik lánnyal kerültem egy párosításba, így a figyelmem elsősorban ráterelődött. Fegyvere láttán kissé lehajtottam a fejem, nem lesz könnyű dolgom, ha tisztességesen helyt szeretnék állni. Nemsokára bekísértek minket egy fülkébe, és egyik pillanatról a másikra... teljesen idegen környezetben találtam magam o.O
- Anou... biztos jó helyre kerültem? ^.^" - szólaltam meg félénken, nem igazán értettem mit keresek fák és ennyi aljnövényzet között. Nem egy küzdőtéren kellene lennem éppen? Ráadásul mikor tétován léptem egyet előre és félrehajtottam egy lelógó ágat, talpam alól váratlanul kicsúszott a talaj is, és egy halk... vagy hangos? :S sikkantás kíséretében a földre huppantam.
- Ara-ara... ^.^ - méltatlankodtam saját ügyetlenségemen, miközben megkapaszkodtam egy liánban, és talpra segítettem magamat. Tanácstalan nézelődésem azonban nem sokáig tartott. Neszezést véltem hallani, és bár őrültségnek hangzott, hogy itt kell harcolnom, de a biztonság kedvéért levettem a hátamról a naginatámat, és az egyik fatörzshöz hátráltam, nehogy megtréfáljanak hátulról. Voltak itt olyanok, akiknek egyáltalán nem okozna gondot a tisztességtelen harc, nem ártott óvatosnak lennem. Ha jól láttam a résztvevők között volt az az úrfi is, aki hátbatámadásra biztatott. Elcsendesedtem, eggyé váltam a természettel, és a fegyveremet biztos kézzel markolva emeltem védekező pozícióba.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_bal10/1500Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Viola Hétf. Dec. 24 2012, 17:15

Igen, igen és megint csak igen..! - motyogok az orrom alatt, miközben a felhasználási feltételeket, vagy adatvédelmi nyilatkozatokat fogadom el, amiket a kihívás programja feldobott elém. Fogalmam sincs, hogy mi szerepel azokban a szerződés szerű fájlokban, amikre pozitívan feleltem, de úgy se szokta őket senki se elolvasni... Lehet most el kellett volna..?
Fanyar képpel lépek be az arénába, ahol máris szembetalálkozok az ellenfelemmel, aki egy szép lány. Vagyis nálam szebb, annyit még én is látok. Nem figyeltem a többi versenyzőt, mert leginkább Anattal voltam elfoglalva, szóval fogalmam sincs, hogy miféle alakok vannak itt még rajtam kívül, sőt azt sem tudom, hogy egyesek mire képesek. Fene, lehet tényleg badarság volt jelentkezni ide. Most már alig érzem esélyét annak, hogy nyerhetek... Szuper, elbizonytalanítottam saját magamat!
Mérgesen teleportálódok át az új helyszínre, ami egy csomó mohás fával, meg lecsüngő liánnal teletűzdelt küzdőtér. Szerencsére én már megszoktam a teleportálást, így nem zökkenek ki a tökéletes egy helyben állás állapotából, mikor a program elhelyezett a talajon, ami ránézésre sáros.
Fegyveremet megpróbálom minél halkabban lecsatolni a hátamról, de aztán eszembe jut egy jobb ötlet, mint a csörtetés. Leguggolok és sarat kezdek el tapasztani. Jobban mondva sárgolyót gyúrok. Kettőt-kettőt mindkét kezembe, de közben szorgosan tekintgetek magam köré, nehogy meglepjen az a kis fruska. Lehet, hogy még nálam is nagyobb májer a csajszi...
Aztán hallok egy kis sikolyt, meg csattanást. Nem messze tőlem jött a hang, de nem látom a forrását, mert a nagyra nőtt levelek és egyéb tereptárgyak teljesen elrejtik előlem. Remélem ez a fordítottjára is igaz, szóval nem látja, hogy mire készülök...
A hangból a helyzetét nagyjából ki bírtam találni, így az a dolgom, hogy valahogy mögé kerülhessek és ebben egy csel lesz a segítségemre. Lehet, hogy primitív, de fene tudja? Még az is lehet, hogy sikerül...
Amint megvan a négy kis golyó, mindkét kezembe veszek két darabot, s lassan elindulok a vélt ellenfél irányába. A lábam alatt akaratlanul is törnek az apró gallyak, illetve a száraz falevelek, de nem állhatok meg. A zaj is része a tervemnek.
Teszek még pár lépést, majd egy nagyobbat ugorva az aréna jobb oldalához pattanok, hogy minél nagyobb zajt csapjak vele. A csajszi már biztos tudja, hogy itt vagyok.
Balra tekintek, s megpróbálok egy jól látható kis területet megcélozni a szememmel, ahova intézek egy teleportot. Amint ott vagyok, előző pozícióm felé odadobok két sárgolyót, hagy higgye azt a fruska, hogy még mindig ott vagyok. A szabaddá vált jobb kezemmel csöndben lekapom a szigonyt a hátamról és igyekszem lopakodva haladni, hátha észreveszem valahol az ellent, de az is lehet, hogy a mozgásommal csak felhívom magamra a figyelmét...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_bal1535/1700Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Szer. Dec. 26 2012, 17:03

A bizonytalanság és a különleges körülmények azt hiszem egy kicsit megijeszthettek. Hátborzongató volt egy olyasvalaki lépéseinek hangját hallani, akit nem látok, és legnagyobb sajnálatomra nem tudtam meghatározni, honnan is érkezik a hang forrása. Ha balra néztem, olyan volt mintha balról hallottam volna, ha pedig jobbra, akkor abból az irányból érzékeltem a recsegő ágakat és az aljnövényzet susogását.
- Hahó! - szólaltam meg bátortalanul, hiszen nem volt célom elrejteni a jelenlétemet. Sőt, szerettem volna szemtől-szemben üdvözölni párbajellenfelemet, főleg mivel különleges tétje is volt küzdelmünknek, lévén rajtunk kívül nem volt más hölgy a résztvevők között. Vajon ő most éppen keres engem, hogy hasonló szándékát érvényre juttassa, míg én méltatlanul, hovatovább gyáván, a félelemtől reszketve rejtőzködöm? Vajon akkor miért nem szólal meg? Bizonyosan tisztában van vele, hogy én is itt vagyok, hiszen jelét adtam már nem is egyszer. Lehetséges volna, hogy valóban baleset történt és nem is a torna helyszínén vagyok immár, hanem egy ismeretlen helyen? Összehúztam magam és szorosabban megmarkoltam a fegyveremet, ám azt is tudtam, hogy ez így nem mehet tovább. Bátorságot kellett öntenem a szívembe és szembenéznem azzal, ami vár rám, bármi is legyen az! Fújtattam egyet és a fa takarásából kilépve elindultam arra, amerről a hangokat véltem hallani. Óvatos, kimért léptekkel haladtam előre, nehogy újfent megcsússzak a síkos talajon, mely itt-ott enyhén besüppedt a talpam alatt. Naginatámat pengéjével lefelé tartottam, hogy még véletlenül se tegyek kárt a növényekben, és néha-néha a kezemet a ruhámba kellett hogy töröljem, mivel tenyerem csúszni kezdett a markolaton. Egyre kellemetlenebbül éreztem magam ezek között a nyirkos, nedves körülmények között ^.^"
Pár lépést követően furcsa módon egy igen mély szakadékkal találtam szembe magamat, ami azért volt különös, mert megpillantottam a nézőközönséget is, igaz tőlünk távol. Inkább hátráltam egy keveset, nem tartottam valószínűnek, hogy túlságosan biztonságos lenne innen leesni.
- Anou... Violeta-sama, itt van? A nevem Yurihime, örvendek... vagyis örvendenék a találkozásnak és sok sikert, becsületes küzelmet és tisztességet harcot kívánok! Győzzön a jobbik ^.^ - emeltem fel a hangomat kissé, miközben megfordultam és körbenéztem. A kisasszonyt továbbra sem láttam, pedig meg mernék rá esküdni, hogy a hangos zaj valahonnan innen érkezhetett. Bevallom, olyan butuskának éreztem magam, amiért a levegőhöz beszéltem, ám semmiképpen sem kívántam udvariatlan lenni. Hátha csak én nem veszem észre Violeta-samát a növények dzsungelében.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_bal10/1500Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Viola Szer. Dec. 26 2012, 18:06

J. I. Jane-t megszégyenítő kommandós-taktikám ellenére ellenfelem nem elég, hogy mozgásba lendült, de mozgásától keletkező zörgő hangok felém közeledtek inkább, mint ahova a sárgolyókat hajítottam. Mi a fene? Érzi, hogy hol vagyok?! Vagy valami más segíti benne, esetleg szerencse? Minden esetre kivert a víz, hogy gerilla tervem megbukott, így marad a hagyományos szemtől szembeni harc. Kivéve, ha nem! Szép kis cuccot lehet nyerni a torna végén, fene fog tisztességesen kiállni a harcmező közepére, hogy ott csépeljük egymást. Ezért lehet átkozni, meg fúj-olni, de nem ez ennek a megmérettetésnek a lényege, hanem az, hogy ki tudja jobban feltalálni itt magát, ki bírja jobban kihasználni a környezet adta lehetőséget. Megint túlbonyolítom?
Megvakarom a fejem, ahogy a lány hangját szinte méter közelségből hallom. Bebújok egy fa mögé, s onnan kémlelek ki. Pontosan látom, ahogy a csaj feltűnik előttem. Nem is védi magát, meg semmi, ezüsttálcán kínálja magát nekem... Nem lehet annyira erős, hogy ne érdekelje hol vagyok. Ennyire kis naiv lenne, hogy majd én is szerencsét kívánok neki, hogy megtudja hol vagyok..?
Elhúzom a számat, s majdnem felsikkantok, amikor egy hideg vízcsepp a fáról a nyakamnál becsöppen a hátamhoz. Odakapok a kezemmel, de az érzés egy pillanat alatt elmúlik. Ekkor viszont kidüllesztett melleim közé pottyan egy csepp, így akkor meg azt a testrészemet kezdem el dörzsölgetni. Veszélyes volt, sőt egy kis hang még el is hagyhatta ajkaimat, amit nem vettem észre, elvégre reflexből jött. Minden esetre itt nem maradhattam többet. Gyorsan kilestem a fa mögül, de nem a lány arcát fürkésztem, hogy észrevett-e, hanem a teste mögötti területet. A sárgolyót bedugtam a zsebembe. Nem túl kellemes érzés lett úrrá rajtam, mikor a sárból kiváló víz a pillanat hevével kezdte átáztatni a nadrágom, de legyűrtem a kellemetlen nedves érzést, s egy gondolat erejével a lány mögött termettem. Vagy észrevett, vagy nem, minden esetre én erősen megmarkoltam a szigonyt, s mint a katonák a bajonettet, úgy akartam én is hátba szúrni a lányt. Ehh, olyan vagyok, mint egy lecsövesedett assassin, aki talált egy botot és azzal bérgyilkol, nem pedig egy szép késsel...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_bal1535/1700Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Szer. Dec. 26 2012, 22:29

Nem érkezett válasz. Lassacskán komolyan aggódni kezdtem Violeta-sama épsége és egészsége miatt, hátha amit hallottam, az egy esés volt, és most talán élet és halál között lebegve fekszik valahol! Sad Miért kell ilyen veszélyes helyekre hozniuk a párbajokat a szervezőknek?
- Violeta-sama...? Violeta-sama! - kiáltottam egyre kétségbeesettebben, és lázasan kutattam-kerestem a kisasszonyt, minden apró részletre megpróbálva odafigyelni. Lenyűgöző volt az élettel teli környezet, fák, növények árasztották magukból a friss levegő kellemes illatát, bár a pára kicsit túl intenzíven hatott az érzékeny orromra. Ekkor azonban halk, elfojtott nyikkanást hallottam az egyik irányból. Tekintetemet odakaptam, és mintha, mintha megpillantottam volna egy kikandikáló fejet!
- Violeta-sama, jól van? Kérem válaszoljon! Úgy aggódtam! - kiáltottam feléje boldogan, a következő pillanatban azonban megzörrent mögöttem az avar, s valamiféle nyilalló érzés hasított a hátamba. Nem tudtam nem észrevenni, hogy a látóterem szélén lévő zöld csíkból fogyott valamennyi valahogy úgy, mikor egy fegyverrel eltaláltak. Hátra fordítottam a fejemet, s egy fiatal, kaukázusi arcberendezésű lányt pillantottam meg. Ugyanazt, akit már az arénában is láttam.
- Violeta-sama...? - szólaltam meg kérdőn, majd előrefelé mozdulva botorkálni kezdtem, egy levélre rálépve pedig ismét kiszaladt alólam a lábam, s a korábbinál jóval nagyobbat zuhantam, ezúttal az oldalamra esve. Az utolsó pillanatban tudtam csak kezemet magam alá kapni, hogy tompítsam az esést, ám emiatt el kellett engednem naginatámat is, mely így szintén toccsant a talajon akárcsak jómagam. Mindenesetre hitetlenkedve bámultam a kisasszonyra, el nem tudtam képzelni, hogy mi vezethet valakit arra, hogy ennyire illetlen legyen egy ilyen sportszerű rendezvényen. Bár az is lehet, hogy a hazájában csak másfajta szokások uralkodnak, és ami nekem modortalannak tűnik, az számára természetes és követendő példa.
Megragadtam a naginatám nyelét, és sietősen talpra álltam, néhány stabil oldallépéssel úgy helyezkedve, hogy a kisasszony háta mögött legyen a szakadék. Ugyan nem kívántam őt lelökni, csupán sarokba szorítani és hibára kényszeríteni.
- Bevallom, a kisasszony meglepett. Tudja, nálunk Japánban illendő kifejezni a másik irányába tiszteletünket a küzdelem megkezdése előtt ^.^ - jegyeztem meg kedvesen mosolyogva, majd enyhén meghajoltam, mielőtt fegyveremre széles fogással rámarkoltam volna. Pengéjét lefelé fordítottam, és egy lábszúrással próbálkoztam meg, hogy szigonyát lefelé vezessem, majd igyekezvén elkerülni a fegyvert, egy villámgyorsnak induló döféssel próbálkoztam volna bal válla irányába, ha nem csúszik meg a naginata a kezemben. Így mozgásom összeszedetlenné vált és a fegyveremmel együtt teljesen kiszámíthatatlanul estem neki a kisasszonynak. Amellett, hogy megrémültem az irányítás elvesztése miatt, még szörnyen kellemetlen is volt az ügyetlenségem, méltatlan ahhoz, amire Otou-sama tanított. Valóban úgy éreztem, hogy a fény eltűnése lassan az árnyékot is kitörli a valóságból...
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_bal10/1500Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Viola Szomb. Dec. 29 2012, 15:31

Frankón sikerült oldalba böknöm a kis csajt, büszke vagyok magamra, hogy legalább a tervem ezen része bevált, habár még van nálam két sárgolyó, de nincs ötletem, hogy hova kellene ellőnöm őket...
A lány elterül a szúrásomtól, amin még én is meglepődöm. Nem is böktem olyan erősen, mégis fetreng tőle a földön, lehetséges ez..? Ejjejj kislány, ha nem bírod a strapát, akkor miért jelentkeztél erre a "bunyóra"?! Vannak nálam itt sokkal komolyabb tagok, akik között biztos vannak olyanok, akik még jobban rá vannak kattanva a harcra, mint én. Velük mégis mit kezdenél? Nem neked való ez a ring... Persze ezeket a gondolataimat nem tettem közkinccsé, mert időm se lenne rá, meg nem dumcsizni vagyok ott. Ha trécselni akarnék, akkor az Aincrad-plázába hívtam volna el egy Akihiko-koktélra, nem pedig itt gyaknám...
A csajszi felkel és még neki áll feljebb, vagyis jobban mondva illemre akar oktatni a kicsike... Hát agyam eldobom, mégis miről beszél?! Ezt már nem bírom szó nélkül.
- Halló, van otthon valaki?! Nem Japánban vagyunk, hanem Aincradban! Ha tisztességes, bemutatkozós harcot akarna a szervező brigád, akkor egy betonplaccra dobtak volna le minket, nem pedig őserdőbe!! - ingerülten fejezem be a mondatot, a kis fruska meg támadást indít, de elbaltázza és nekem esik. Én meg nem bírom megtartani, mert a lábam alatt csúszik a talaj, így vízszintes pózba kerülök, rajtam a leányzóval.
- Arrgghhh..! - morgom mérgesen, és azon vagyok, hogy jó erősen megfejeljem a csajszit, de ez vagy sikerül vagy nem, ezután megpróbálom magamról lelökni, hogy megint megbökhessem a szigonyommal. Azon gondolkodom, hogy bele kéne raknom a sarat a ruhájába. Nem túl nőies akció, de biztos szambázni kezdene, ha érezné a hátán végigfolyó hideg vizet. Ahogy így elképzelem, szám kissé mosolyra fakad, amitől tiszta hülyének nézhet, elvégre még mindig a földön vagyok és azon munkálkodom, hogy a kobakommal eltaláljam az övét...
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_bal1535/1700Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Yurihime Szomb. Dec. 29 2012, 18:18

Megilletődtem a választól. Furcsán éreztem magam, hiszen mióta a párbajhelyszínre kerültünk, még csak a saját hangomat hallhattam. Az is megfordult a fejemben, hogy talán nem érti, mit mondok, de idegen nyelvtudásom kimerült egy kevés angolban, így nem mertem azon a nyelven megszólalni tartván attól, hogy valami ostobaságot mondok. Ám most mégsem az okozta a bennem felébredő megtántorodást, hogy a kisasszony megszólalt. A szavak jeges karmokként martak lelkembe és facsarták szívemet. Nem, nem tudtam hinni neki. Megráztam a fejemet. Ingerült hangja felzaklatott, nem tudtam mire vélni kirohanását. Nem csináltam semmi rosszat. Ebben most kivételesen biztos voltam, Otou-sama és Okaa-sama mentalitása nem lehetett fals. A tisztességes harcnak helye volt mindenütt, a sportszerűség minden esetben fontosabb kell legyen a győzelemnél.
- Szörnyen sajnálom, ha esetleg megsérteném szavaimmal, de kénytelen vagyok ellenkezni a véleményével, Violeta-sama. A tisztességes harc nem azon múlik, hogy milyen körülmények között zajlik a küzdelem - jelentettem ki tőlem szokatlan magabiztossággal. Tekintetemben sem az eddigi ártatlan csillogás tükröződött, hanem a hit szikrája, a határozottság acélkemény fala. Nem voltam dühös, csupán csalódott. Csalódott a mentalitásában, az övében és a szervezőkében. Talán ezért, összpontosításom lankadásával veszítettem el az egyensúlyom támadás közben, és zuhantam rá a kisasszonyra.
- Moushiwake arimasen, Violeta-sama! Remélem nem ütötte meg magát Embarassed - kértem elnézést, jól láthatóan bosszúságot okoztam számára, és ezt mg akkor sem kívántam, ha a kisasszony attitűdje helytelen volt saját értékítéletem szerint. Már azon voltam, hogy lekászálódjak róla és talpra álljak, mikor fejünk összekoccant. Elszédültem, így megkezdett mozdulatomnak köszönhetően hátraestem. Forgott körülöttem a világ, lábaim bizonytalanul kaparászták a nedves talajt. Inkább behunytam a szemem és gyönyörű, napsütés, virágos rétre gondoltam. Nem segített, de legalább valami melegség költözött a szívembe, amíg helyre nem jöttem kissé ^.^ Felpillantottam és egy fa segítségével talpra kászálódtam végre. Első gondolatom az volt, hogy véletlen baleset történt, és ügyetlenségem okozta a balszerencsénket, de a kisasszonyt megpillantva rá kellett jönnöm, hogy szándékos volt a tette. Elöntött a keserűség... ebben a harcban nem várt engem öröm, izgalom, az a szépség, amelybe beleszerettem. Én csupán egy nemes küzdelmet szerettem volna, ahol megmutathatom Otou-sama örökségét, és nem bántam volna, ha jobbnak bizonyulnak nálam egy sportszerű küzdelemben. Azonban vágyaim és a rideg valóság olyan távol állt egymástól, mint a jeges sarkvidék és a forró sivatag. Rápillantottam naginatámra, és szomorúan vettem tudomásul, hogy a fényesre csiszolt, gyönyörű penge és a hófehér szalagok most egyaránt mocskosak a sártól. Pontosan úgy, mint ez a harc. Hagytam kicsúszni kezemből a fegyvert, mely így ismét a földre esett. Dacosan pillantottam rá a kisasszonyra.
- Rettentően sajnálom, de nem vagyok hajlandó tisztességtelen küzdelmet folytatni egy tisztességtelen ellenféllel szemben. Nem fogok ellentmondani az elveimnek a győzelem érdekében akkor sem, ha az életem múlik rajta. Ha úgy kívánja, véget vethet a küzdelemnek, nem fogok védekezni, Violeta-sama!
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_bal10/1500Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Viola Szomb. Dec. 29 2012, 23:02

A csajszi már éppen kászálódott volna le rólam, mikor sikerült eltalálnom a buksiját, s nagy koccanással eldőlt tőlem. Már nem terpeszkedett rajtam senki, így végre fellélegezhettem, de a lány messzire gurult, így nem tudtam megbökni a szigonnyal. Komótosan feltápászkodtam. Úgy tűnik ellenfelem csillagokat kezdett el látni, vagy legalább lett neki egy kis képszakadás, mert ő se lett gyorsabb a koccanásunk után. Na jó, be kell valljam az én fejem sincs hozzászokva az ilyen csattanásokhoz, de legalább nem fáj, habár a nyomást erősen érzem én is. Ennek ellenére is van elég tiszta gondolkodásom, hogy közelebb lépjek a lányhoz.
Mire az ő kobakja rendbe jön, addigra az enyém is kitisztul. Úgy döntöttem, hogy most nem leszek olyan amazon, hogy megtámadjam, amíg egy bottal támogatja magát, de bevallom azt akartam véghezvinni, hogy utána erősen megcsapkodom a szigonyom tompábbik végével, szúrást már úgy is kapott.
Ez azonban elmaradni látszik, mert a lány úgy tűnik megváltozott attitűddel kelt fel a földről. Szomorúnak, csalódottnak tűnik. Hát tényleg ilyen kis naiv lenne..? Egész végig azt várta, hogy majd "tisztességesen" küzdünk meg. Komolyan mondom megfájdítja a szívem! Vagyis megfájdítaná, ha nem egy esőerdőből kivágott sártól dagadó kocka közepén lennénk!
A fegyvere kicsúszik a kezéből és nem is kap utána, de mikor a földre ér, akkor sem veszi fel, utána pedig jön a monológja, amivel az ő részéről lezártnak tekintendő a küzdelmünk.
Fejezzem be, mi? Azt várod, hogy szúrjalak, vagy vágjalak le a szigonyommal, mi? Na abból nem eszel... Ahh, ez a lány. Eddig még "szívesen" támadtam, mert ott volt nála fegyvere, de így, a botja nélkül csak egy saras pacifista.
- Tudod mit..? Nekem van egy jobb ötletem..! - mondom, majd megpörgetem a kezemben a szigonyt, hogy a tompábbik fele legyen közel hozzám. A villás részét beleszúrom a földbe, majd pediglen megtámaszkodom az eszközön, mint a magyar közmunkások a lapáton, s elvigyorodom.
- Döntsön inkább a zsűri!
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_bal1535/1700Violeta del Sanchez vs Yurihime Exp_ures  (1535/1700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Rosalia Vas. Dec. 30 2012, 00:40

A küzdelmet ezennel lezárom. A zsűri összedugja a fejét és hamarosan meghozza a döntést!
Gratulálok a hölgyeknek, kiváló kezdése volt ez a tornáknak!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Rosalia Hétf. Dec. 31 2012, 02:22

Közhelyes szöveg és tele van vele a padlás, de a zsűrinek nehéz dolga volt! KA azonban előállt egy javaslattal, amellyel a továbbiakban élnék is. Különböző szempontok szerint 1-től 10-ig tartó skálán pontoztunk benneteket. Ez alapján az összesített pontszámok a következők (nem kenó sorsolás jön!):

156:170 arányban, a győztes Violeta del Sanchez!

Szeretnék gratulálni mindkét résztvevőnek, Vio pedig bejutott a következő körbe.
Jutalmatok fejenként 35 exp és 40 arany!

Céhbónusz:
4-4 arany a Voicenak és a Fistnek, továbbá 1-1 exp a céhek két leggyengébb tagjának, név szerint: Yurihime, Lewis, Shui és Ayani.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez vs Yurihime Empty Re: Violeta del Sanchez vs Yurihime

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.