Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Piroska és a farkas

+2
K1
Strea
6 posters

Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Strea Vas. Május 27 2018, 23:54


Piroska és a farkas

Résztvevők:

Piroska - K1
Farkas - Askr és Hati
Nagymama - Nia
Vadász - Szophie és Vezér

Hol volt, hol nem volt, volt egy erdős szint, Aincrad harmadik szintje. Ki tudja, milyen okból, de négy bátor kalandor és hű állataik útja éppen arrafele vezetett. A nap magasan járt az égen, csiripeltek a madarak és a kalandorok mindenfelé szebbnél szebb virágokba botlottak, ahogy számunkra ismeretlen céljaik felé haladtak éppen. Talán meg is álltak, talán nem, de egyszerre mind a négyen egy faházikóhoz érkeztek, egymástól teljesen függetlenül. A kalandorok bizony nem értették, mert a házikó az előbb még egészen biztosan nem volt ott, nem? Vagy ott volt, csak valamiért ők nem vették azt észre?
Egy fehér nyulacska ugrált el előttük, megzörgetve a szemközti bokrot. Fent az égen egy ragadozómadár vijjogott, prédára várva. A kalandorok szemébe belesütött a nap, de olyan erősen, hogy káprázatot láttak. Káprázat volt csupán, vagy elkövetkezendő kalandjuk első lépése? Nos, ezt döntsétek el ti, kedves olvasóim.


Ahogy a házikó előtt álltok, látóteretekbe egy kép úszik be, majd lesz egyre nagyobb és nagyobb, amíg végül az egész teret kitölti:

[Küldetés] Piroska és a farkas Pirosk10[Küldetés] Piroska és a farkas Farkas10 [Küldetés] Piroska és a farkas Nagyma10[Küldetés] Piroska és a farkas Vadyys10

Eleinte talán furcsállhatjátok, de nincs sok időtök rá, mert a tér kezd összemenni, ti pedig egyre gyorsuló sebességgel száguldotok bele a képeteken lévő karakterbe. ...Igen, egyenesen bele, eszméleteteket pedig valamikor akkortájt veszítitek el, amikor már nem láttok belőle mást, csak a szemük közepében lévő mély, határtalan feketeséget.


Piroska - K1

Egy takaros kis házban térsz magadhoz. Az ablakban virág, a melletted lévő ágyon frissen mosott, fehér csipkebugyi, előtted a falon pedig egy állótükör. Ha belenézel, magadat látod, az egyetlen különbség pedig az, hogy felszereléseid helyén csupán egy piros kapucnis kabátkát hordasz, amit bárhogy is próbálnál, sehogyansem tudnál leszedni magadról. Te vagy Piroska. A konyhából pedig éppen ekkor egy asszony lép ki és sugárzó, büszke mosollyal mér téged végig; kezében kosárkát tart. Az itteni anyukád.

Farkas - Askr és Hati

Orrodat... vagyis orrotokat az erdő összetéveszthetetlen illata üti meg, meg egy kevés földszag, mivelhogy orral éppen egy vakondtúrásban vagytok. Nos elárulom, hogy ez a különös szerep eredetileg egy személyhez lenne rendelve, így a programot eléggé összefarkasoltátok ahhoz, hogy ti legyetek a Farkas. Ti, együtt. Merthogy ugyan tudatotok kettő, de testetek egy, és hidd el Askr, ha valaha is Hati bundájában akartál lenni, most aztán megtudtatod, hogy milyen az. Vagyis milyen nem, hiszen ez az egyed egészen biztosan éhezik egy ideje és a bolhák is erőteljesen a birtokukba vették. Viszket, mint a fene, valami elérhetetlen ponton.

Nagymama - Nia

Neked van talán a legjobb dolgod, ugyanis egy pihe-puha ágyban ébredsz fel, ami annyira kényelmes, hogy nehézkes lenne kikelni belőle - persze nagyjából öt másodperc után rájössz, hogy nem ezért lesz nehéz kikelned, ugyanis erőtlen és gyenge lettél és még a hangod is fáradt és öreg. Te vagy a Nagymama. Az alakod megmaradt ugyan, de azok az ősz hajszálak! Nem, ezeken semmilyen festés nem segít már.

Vadász - Szophie és Vezér

Hoppá, hát itt is hogy összekavarodtak a dolgok! Egy vadászházban tértek magatokhoz, egy szarvasbőr hintaszéken pihengetve épp, ami minden mozdulatra élesen megnyikordul. Igen, ti vagytok a Vadász. Egy testben két lélek, az pedig csak rajtatok áll, hogy az irányítással mit és hogyan is kezdtek. Kezetekben egy üres üveg borospalackot szorongattok, és erős késztetést éreztek rá, hogy nekivágjátok a falra szegezett farkasos képhez. Biztosan vétett valamit az az állat, hogy ennyire el akarjátok látni a baját No
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal0/0[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by K1 Hétf. Május 28 2018, 12:22

Ha valaki arra számított, hogy szép szinte mesébe illő mondatokkal kezdem a történetet, hát annak csalódást kell okoznom. Nem értek én a tollforgatáshoz ezért is lett az a szakmám ami. A harmadik szinten találtam egy területet, amit gyönyörű virágok borítottak. Volt egy régi mondás, hogy aki a virágot szereti, rossz ember nem lehet. Ezek szerint én vagy gonosz voltam vagy én voltam ama bizonyos kivétel, ami erősíti a szabályt. Nem utáltam őket, de jobban szerettem, ha valaminek haszna is van nem csak mutogatni jó. Persze régebben én is díszítettem a lakásomat méghozzá egy kaktusszal, ám valami oknál fogva az elpusztult. A mai napig nem jöttem rá mi lehetett a baja, mert állítólag kibírja a legnagyobb szárazságot is. Nagyon örültem, hogy végre egyedül lehetek egy kicsit ugyanis Aincrad akkor olyan kicsinek tűnt. Mindig összefutottam valakivel, aki felajánlotta, hogy csatlakozzak hozzá egy küldetésre vagy pusztán azt szerette volna, hogy öntsem ki neki a lelkemet. Szóval mosolyogva hallgattam a madárcsicsergést, közben letapostam a szebbnél szebb virágokat és élveztem az egyedül létet, kerek öt percig. Az utam egy kis házikóhoz, amiben rendszert emberek szoktak lakni ezért úgy terveztem, hogy megfordulok. Váratlanul azonban egy kép tűnt fel előttem egyenest a semmiből. Valami gyerek rajzolhatta, mert nem volt valami művészi, egy piros kapucnis kislányt ábrázolt. Ha ez nem lett volna elég bizarr körülöttem minden elkezdett zsugorodni én pedig villámsebességgel elkezdtem az egyik kép felé közeledni, vagy az hozzám.


Mikor már majdnem becsapódtam elvesztettem az eszméletemet és fogalmam sincs menni idő után ébredtem magamhoz. Egy takaros kis házikóban találtam magamat és éppen egy álló tükörbe bámultam, amivel volt egy kis gond. Ugyanis nem a megszokott felszerelésem volt rajtam, hanem egy frissen vasalt, aranyos piros kis kapucnis kabát. Meg se próbáltam levenni magamról inkább jobb kezemet ráraktam az arcomra és egy búskomor nyögés kíséretében végighúztam rajta. Nem egyszer történt már meg velem ebben a világban, hogy elájultam és egy teljesen más helyen találtam magamat.
- Kik készítették ezt a játékot, emberrablók vagy pedofilok. Vagy emberrabból pedofilok?
Ezúttal legalább nem kötöztek hozzá senkihez és nem is voltam meztelen, de attól még zavart a helyzet. Válaszokat akartam kapni méghozzá most azonnal ám helyettük egy asszonyt kaptam, vagyis ő jött oda hozzám arcán széles mosollyal kezében kis kosárkával.
- Elnézést kérem, meg tudja mondani mit, keresek itt? És miért van rajtam ez a furcsa hacuka?
Nagyon reméltem, hogy kapok némi magyarázatott, azonban arra is fel voltam készülve, hogy csak a küldetésről fog mesélni.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal1721/1900[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Csüt. Május 31 2018, 11:28

Egyszer volt, hol nem volt. Élt valahol Aincrad szívétől negyven kilométerre délre, egy nő, akit a köznyelv Niaként emlegetett. Talán északra. Na jó, nem tudni milyen irányban, és milyen messze, de a lényeg, hogy élt, oké? Tehát ez a Nia éppen az Ismeretlen Cél fogadóba tartott valahol a harmadik szint szívében, ahova idilli tájon vezetett keresztül az útja. Na persze ő sosem volt ennek kedvelője, mindig is a sokkal mozgalmasabb dolgokat szívlelte, de természetesen megnézett magának egy-egy gyönyörű virágot, s ebből adódtak is bonyodalmai.
Nia ugyanis egyetlen pillanatra bambult el csupán, ami elegendőnek bizonyult néhány kósza kobold számára ahhoz, hogy egy jókora házat húzzanak elébe. Értetlenül tekintett maga elé, hiszen tudta, hogy az az épület nem volt ott az előbb, s hogy minden jel szerint küldetéshez érhetett, mert olyankor szoktak furcsaságok előkerülni. Így tehát a Kayabák Niája, – mert Kayaba volt a javából, s ezt sosem hagyta feledni senkinek, – öles léptekkel indult a ház felé. Nem a kalandvágy vezérelte, hanem a gondolat, hogy végre xp-hez jut. Belökte tehát az ajtót, majd egyszerre megjelent a tekintete előtt a Men in Black, és villanással később teljesen új helyen ébredt. Akárha egy alaposan átbulizott éjszakája lenne csak. Kényelmes ágyban, párnák között tért magához, és itt kezdődik a mesénk.
Történt ugyanis, hogy Nia erőtlennek, gyengének érezte magát, mindemellett pedig furcsán hatott a fülének a saját hangja. Körbetekintett tehát, majd nyögvenyelősen bár, de mégis kikelt az ágyból, hogy megkeresse az első tükröt. Valami ugyanis nagyon nem volt rendjén, ezt érezte. Odaérve azonban elakadt egy pár pillanatra a hangja. Ősz haj és a saját képe köszönt vissza rá, s ahogy kicsúszott a száján egy kósza: „Miaf@szomez?” hirtelen ráeszmélt, hogy öregasszony hang költözött a sajátja helyére. Hosszasan, hitetlen tekintettel pislogott a tükörnek, aztán elmosolyodva intett menüt, hogy a CST-t beizzítva kihozza vénségéből a maximumot. Feltekerte a hangerőt, hogy a házon túl is hallani lehessen, majd táncolni kezdett amennyire csak öreg csontjai bírták.
Mert azt hittük, hogy Nia nem lesz hülye ebben a szituban? Tévedtünk.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal505/600[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (505/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Askr Vas. Jún. 03 2018, 11:45

- Te…
- Éééén…?
- Most akkor te vagy én, vagy én vagyok te?
- Nem mindegy?
- Nem.
- Akkor legyen.
- Nem.
- De.
- Nem!
A test hangosan felhorkantott, ami valójában egy gondterhes felsóhajtással volt egyenlő. Ez az a szenzáció, amit soha, de soha nem akartam megtapasztalni. Fülünket megrezzentettük, aztán feltüsszentettünk.
- Tökmindegy. Inkább tegyél meg egy szívességet és ássuk ki magunkat. – feleltem végül, jelenlegi helyzetünkre erősen utalva. A test újabb hapcit hallatott, mialatt Hati eleget tett kérésemnek. Az egyszerű farkas kihúzta fejét a földből, majd megrázta magát. Vinnyogással konstatálta a bolhák okozta kellemetlenséget. A fél-Hati rész kétségbeesetten vakarta hátsó lábával a fülünket.
- Egyáltalán tudod, hogy történhetett ez? – kérdezte, kis vártatva.
- Valami házra meg egy villanásra emlékszek. Nem is érdekel… inkább az, HOGY NÉZÜNK KI?! – kiáltottam fel magamon kívül, amire a test egy vonyítással reagált. A démonfarkas tanácstalanul rázta fejét, mialatt mozgásra bírt minket. Az állat – petemhez képest – átlagos volt: szokványos méret, fekete bunda. Csak a szempár jelenthette, hogy ebben a húsban két lélek tartózkodott: egy világosabb és egy sötétebb kék lélektükörrel bírt. Persze ez magában semmit sem jelenthetett. A hangunkat nem nagyon hallhatták ki. Hatié sokkal érthetőbb és tisztább volt, az enyém ki sem jött az állat száján. A test oroszlánrészét nagyjából a szóban forgó démonfarkas uralta, ami kicsit sem tűnt meglepőnek.
- Szerintem nincs ezzel semmi gond. – közölte velem higgadtan, miközben odasétáltunk egy fához, hogy vizelettel megjelölhesse azt. Egy hisztérikus kiáltás tört fel belőlem, semmi több, mialatt elvégezte dolgát. Ezt követően a farkas test oldalát odanyomkodta a törzshöz, mialatt frusztrált vinnyogás közepette meg akart szabadulni a viszkető érzés okozóitól. Magatehetetlenségemben próbáltam kitalálni, mit kellett tennünk, hogy vége legyen ennek a rémálomnak.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal10/2900[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Szophie Szer. Jún. 13 2018, 23:29


Felébredtem, és mint mindig, természetesen most is azonnal engedtem a természetemnek és késztetéseimnek. Szerettem az érzéseimnek élni, és nem visszafogni magamat. Ez volt az új mottóm. Így aztán még mielőtt bármi is meglephetett volna, egy farkason csattant és tört darabokra egy flaska, ezernyi csilingelő darabra hullva.
- Mégis mit csinálsz? - tört fel torkomból a hang háborogva, és éreztem, miképpen lódul meg testem, hogy felháborodva felpattanjon helyéről, miképpen torzul morgásba eddig nyugodt arcom. Valami kaparta kiszáradt, alkoholtól savanyú torkomat.
A szék idegesítően nyikorgott mögöttem. És a hang engem még nem is zavart volna annyira, de éreztem, hogy a testem rákoncentrál. Aztán még mielőtt bármit is tudtam volna tenni, éreztem, miként kapom fel a tárgyat, és hajítom a sarokba, hogy az is pixelfelhővé váljon.
- Érthetetlen ingerültség, önálló testi mozdulatok. Valami itt nagyon nincs rendben. - fejtettem ki a véleményemet, és most a sajátomat, elgondolkodva, az összetört bútordarabot figyelve.
- A fejed nincs rendben, te nagyokos. - érkezett a meglepő, kaffogó válasz valahonnan mélyről, és mégis az én torkomból.
- Vezér? - jöttem aztán rá rögvest a kifejezésből és hanghordozásból.
- Szóval, meg tudnád mondani, miért támadtad meg azt a képet?
- Csak úgy. - vontam meg a vállamat. - Neked nincs késztetésed rá? - sandítottam az említett tárgy felé.
- Hát.. - éreztem, miképpen hezitál, majd ejti ki a szavakat önidegenül. - Valami idegesít benne. - vakarta meg a közös fejünket.
- Na jó, szóval.. Van akármilyen elképzelésed róla, mi a fészkes fenéért kerültünk egy testbe, közös irányítás alá? - tértem rá végül a kérdésre, már amennyire másnaposságtól kótyagos fejem megengedte.
- Most nem is az a legfőbb kérdés. Viszont ajánlom neked, hogy ha nem akarsz szívbajt kapni, ne nézd meg a nadrágod tartalmát.
- Tessék? - néztem végig magamon rögvest, és nagyon hamar leesett a tantusz, hogy nemhogy nem a saját csodás női testemben, de épp ellenkezőleg, egy lassan korosodó ápolatlan férfiéban leledzem.
- Na és? Most hogyan tovább?
- Reménykedj, hogy ne keljen pisilnünk.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal12046/10500[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Strea Szomb. Júl. 14 2018, 23:34


Elnézést a késésért.

Piroska - K1

Nos, az igaz, hogy meztelen nem vagy, de azért bőven nem vagy teljesen felöltözve sem. Az asszonyt viszont ez láthatólag egy cseppet sem zavarja: a kezében lévő kosárkát leteszi az ágyra, a kérdésedre pedig enyhén felemeli a szemöldökét:
- Hát azt én is szeretném tudni, kisasszony! - teszi csípőre a kezét mosolyogva - Már rég el kellett volna indulnod a Nagymamához a kosárral és lám, még át sem öltöztél - mutat a bugyira és a szoba túlsó végében lévő szekrényre. Oda is lép és hamar elővesz egy fehér blúzt és egy sötétkék szoknyácskát - szinte pislogni sincs időd.
- Nem is értem, hogy kerültek rád ezek a rongyok. Az én kis Piroskámnak a legszebb ruhájában illék látogatóba mennie. Add csak azt a felsőt, segítek levetkőzni - mondja és egészen közel hajol hozzád. Ha pedig engeded (vagy csak nem ellenkezel túl erősen), pár perc múlva már a felsorolt ruházatban találod magad, kezedben a kosárkával. Anyukád kifele tol az ajtón. Ideje indulni!

Amennyiben erősen ellenkeznél, az anyuka megáll előtted (kezében a ruhákkal) és vár. Kimenni azonban nem tudsz a szobából és nem is történik semmi... azazhogy öt perc után megjelenik egy villogó narancs felkiáltójel a jobb kezed előtt, és ha ráböksz, egy felirat ugrik fel: "01. Elindulás a nagymamához - nincs teljesítve". Eközben a nő egyhelyben áll, néha rád mosolyog és felemeli a blúzt, mintha rád akarná próbálni. Az idő pedig az ellenséged: eltölthetsz így perceket, órákat vagy akár napokat is, de előbb-utóbb csak megunod, nem? Mert akkor bizony át kell ám öltözni és kilépni azon az ajtón! A kaland előtted áll.

Farkas - Askr és Hati

Az erdő hatalmas, a megjelölendő fákból pedig sosem elég. Azt, hogy mit csináltok és pontosan hogyan keveredtek oda, ahová, rátok bízom, de nemsokára egy kövezett ösvény keresztezi utatok. Emberszag. Igencsak töményen. Ha felkeveredtek a legközelebbi magaslatra, a távolból látszódik egy falucska, de talán a szagok már önmagukban arrafele vonzanak, így lehet még másznotok sem kell. És hogy mi a legrosszabb az egészben? Hogy bizony éhesek vagytok. Nagyon. Iszonyatosan! A falu pedig valami furcsa érzéstől vezérelve minden másodperccel egyre kívánatosabbá és kívánatosabbá válik számotokra. Vajon szerencsétlen ordas, akinek a testében vagytok, mióta nem evett már rendesen?

Nagymama - Nia

Hát, azt a hangerőt igencsak fel kell ám tekerned, mert a nagymamánk egy kissé süket is, nemcsak gyenge, de ugyebár ezért aztán már tényleg nem hibáztathatod szegényt. Az öreg test azonban nincs hozzászokva ehhez a megterheléshez sem és hamar fel is mondja a szolgálatot: először csak a légzésed lesz hangosabb és ziláltabb. Aztán neki kell támaszkodnod a falnak, ha nem akarsz elesni. A lábaid nem bírják. Muszáj visszamenned az ágyba. A komódon felejtetted a gyógyszereid! Talán magad is furcsának találhatod, de késztetést érzel, hogy bevedd őket. Tekinteted minduntalan arrafele téved - meg a pohár víz fele, ami gondosan oda van készítve a halom tabletta mellé. Közben - hacsak nem állítottad le - szól a zene, a fülednek viszont pár perc múlva márcsak valami összefüggéstelen zajként hat, amit hallasz. A késztetés pedig nem múlik. Be kell, be kell, be kell venni őket!

Vadász - Szophie és Vezér

Nos, ha egy pohár friss vízre vágytok, a csapból csak valami bűzös sárga folyadék szivárog, a hűtő pedig tele van... sörrel. A házikóban van mellékhelyiség is, azt viszont már rátok bízom, hogy Vezér ösztöne mire sarkall titeket, mert ott legalább van víz, és egyértelműen tisztábbnak tűnik... merthát szomjasak vagytok. Egyébként ha körbenéztek, mindenfelé szarvasagancsok és egyéb trófeák bámulnak vissza rátok üveges szemmel, az üvegszilánkok túloldalán, a falhoz támasztva pedig egy puska várja, hogy valaki újra használatba vegye. Meleg szeretet áramlik szét bennetek, ahogy a tárgyra néztek. Mintha legbecsesebb kincsetek lenne, becsesebb az összes kitömött prédánál és talán... talán annál a képnél is amott. Nem, nem a farkast ábrázolónál. Ez annál kisebb és piros kerete van, meg rajta egy bicskával rákarcolt szív. Egy öregasszony mosolyog rátok róla, és ti önkéntelenül is visszamosolyogtok rá.


A hozzászólást Strea összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 31 2018, 23:05-kor.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal0/0[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by K1 Kedd Júl. 31 2018, 22:37

Abban reménykedtem, hogy ez az asszony szolgál némi magyarázattal viszont csalódnom kellett. Egy normális ember, de még egy állagos is rögtön rájött volna a piros kis köténykéből, hogy miről is van szó. Mivel már eltöltöttem némi időt a játékban magamtól is kitaláltam, hogy egy küldetés miatt kerültem oda, de valamiért úgy tekintettem a nőre, mint egy élő emberre és nem egy programra. A duplájára tágult a pupillám mikor kisasszonynak nevezet és valami olyasmit mondott, hogy rég úton kéne lennem, de előtte át kell öltözni. Majd odalépett a barna szekrényhez, amiből egy fehér blúzt és egy sötétkék szoknyácskát vett elő. Ijedtemben tettem egy lépést hátra majd végig futott rajtam a rémület, mert mi van, ha azt az okkersárga alapon fekete mintás csipkés bugyit is fel kell vennem.
- Na nem. Azt már nem, inkább a halál, de tudja, mit van egy lehetőségem. Itt egy érme, ha fej, akkor rendben, ha írás, akkor szó sem lesz öltözködésről.

Ahogy azt kell hüvelykujjal a lebegőbe repítettem majd megcsillant a napfényben az aranyszínű érme majd lágyan a tenyeremben landolt.
- Látja? Én nyertem szóval nem lesz öltözködés.
Hiába jártattam a számat őt egyáltalán nem hatotta meg csak jött felém azzal a rémisztő mosollyal az arcán.
-Ne-ne-ne közelítsen. Képzett kalandor vagyok, és fel nem veszem ezt a valamit. – de ő csak jött.
Váratlanul megállt előttem olyan szigorú tekintettel, ahogyan csak egy anyuka tud nézni. Minden egyes próbálkozásom mely arra irányult, hogy kijussak arról a pokoli helyről kudarcra volt ítélve.
- Ez az utolsó esélye feldobom még egyszer, hogy lássa, kinek van igaza. – hiába állt Fortuna az én oldalamon őt, egy cseppet sem érdekelte.
Beletelt egy kis időbe mire megláttam a felkiáltó jelet, amivel nem tudtam mit kéne kezdenem. Végül aztán megérintettem, amitől megjelent egy elég kellemetlen üzenet miszerint nem teljesítettem egy bizonyos feladatot.

Fél órával később ott álltam elgyötörten, bágyadtan és legfőképpen vesztesen. Nagyon elégedettnek tűnt és boldognak mindezt láttam azokban a smaragdzöld szemekben. Óvatos, mégis határozott mozdulatokkal taszigált kifelé a házból. Még mindig annak a hatása alatt álltam, hogy női ruhát kényszerítettek rám. A ház mellett meseszép virágok sorakoztak, volt köztük lila, rózsaszín, és vérvörös. Legszívesebben széttapostam volna, de egy én nem voltam egy bosszúálló alkat és kettő nem lett volna semmi haszna. Vidáman sütött a narancssárga nap az égen, amit alig piszkított be néhány tört fehér színű felhő. A fejem fölötti tetőre három madár szállt le, akik vidáman csipogtak és olyan színben pompáztak, amit a természetben nem igazán lehet látni. Ezek nem mások voltak, mint a hamuszürke, ciánkék és koromfekete. Vagyis mindenki boldog és gondtalan volt a világban legalábbis így tűnt ezért harmadszor is elővettem azt a bizonyos érmét. Feldobtam, elkaptam, megnéztem majd csak ennyit mondtam madarakra nézve.
- Ezúttal megúsztátok. – majd kosárral a kezemben elindultam a cél felé.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal1721/1900[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Vas. Aug. 05 2018, 17:06

Hát azt biza senki nem mondhatta, hogy nem hozta ki a maxot a helyzetből, de hát persze nem tudott mit kezdeni a vén csontokkal. Egyszerűen hamar elfáradt, aztán már támaszkodni és zihálni kellett, hogy össze ne essen, aztán elkezdte érezni azt a furcsa késztetést. Mintha mesélői sugallatot kapott volna a gyógyszerek bevételére. Ami hát akármennyire is zavarta az agyát, úgy döntött engednie kell ennek a dolognak, elvégre a mamóka nehezen bírta már a megterhelést, amit a fiatal elme rászabadított. Nia egyetlen gondolattal játszott magában. Ha ő megöregszik, bizony edzésben tartja magát. Ha másképp nem, hát tésztát gyúr tánc közben. A szőke szépség biza fittness nagyi lesz, az ziher.
Aztán ledobta az ülepét az ágyra és bár ott voltak a pirulák, meg a pohár víz, továbbra is rosszalkodhatnékja volt a zene mellett. Így aztán menüt intett, előkapta a mindig hű rumosüvegét, a pohár vizet kilocsolta az első kézre álló virágra, aztán töltött egy kortyot a piából. Mert a víz biztos, hogy a fogai tárolására volt odarakva, arra pedig nem vágyott, hogy magával smároljon. Maradt hát a kalóz legjobb barátja, meg a pirulák. Feltolta arcba az összeset, ami kikészítve várta, aztán leöblítette az itallal, és olyan mélységes nyugalomban érezte magát, hogy rá is gyújtott egyből, s bár tudta, hogy a lába nehezen bírja a táncot, az egyik ablak mellé húzott egy hintaszéket, – ha volt, aztán oda ülve kezdte szívni a cigijét, mert biztos volt benne, hogy az itt Aincradban semmilyen módon nem árthat neki. Na meg aztán a dédanyja is 80 évesen tette le a cigit, mikor meghalt. A családi hagyománynak pedig nem állhatott ellen.
Végül átlökte a zenét valami könnyedebbre, mégiscsak gyógyszerre ivott, s annak biztosan jót tesznek majd a nyugodtabb dallamok.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal505/600[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (505/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Askr Szomb. Okt. 06 2018, 17:57

Szenvedő sóhajjal törődtem bele, hogy a farkas testének irányítása Hati mancsaiban volt – legalábbis egy jó darabig. Nem próbáltam megakadályozni, ahogyan meghempergett a sáros latyakban, aztán ugyanúgy az avarban is megtette ugyanezeket a lépéseket. Elismerte, hogy a szag, amit ez a vadállat árasztott, túlságosan erős volt, hogy bárhova is elinduljon. Ilyen kemény odorral bármennyire is lehetett jó lopakodó, bárki észlelte volna. Így hát ráhagytam a szóban forgó démonfarkasra a dolgot.
- Oké, azt csinálsz, amit akarsz… vagyis majdnem. – közöltem vele szárazon, majd bizalmasan hozzátettem. – A hátsó feledet legyél oly szíves elkerülni. Tudod, ez az én nyelvem is.
A farkas nemtetszően felmordult.
- Nem tudlak titeket megérteni, embereket. – jelentette ki vérig sértetten, fejét rosszallóan rázva. Haragját ennyiben hagyta, s egy újabb morgással adta végül tudtomra, hogy semmitől sem kellett tartanom.
- Köszönöm. Szeretlek. – mondtam gúnytól csöpögő hangon.
- Én meg nem. – vágott vissza a farkasbőrbe bújtatott démonfarkas. A test felkelt az avarosból, majd elindult valamerre. Fülét minden kisebb neszre megrezzentette, mélyet szívott a levegőből. Hati sejtelmes hümmögése hívta fel a figyelmemet valamire, amire nem ártott figyelni. A pet azonban nem mondott semmit, csak folytatta a sóhajtozást. Torokköszörülésemre se nagyon reagált, úgyhogy vártam. Persze mintha misem történt volna, állattársam újból mozgatásra bírta az ordast.
- Mi az? Egy jó ideje figyelsz valamire. – kérdeztem meg aztán, a próbálkozást feladva.
- Érzed ezt a szagot? – válaszolt egy újabb kérdéssel. Miután egy „a-a”-t hallattam, a démonfarkas újból felsóhajtott. – Rendben van, próbáld ki. Szaglássz az orrunkkal.
- Ehm… hogyan?
- …Te most szórakozol velem. Úgy, ahogyan eddig! – emelte meg türelmetlenségében a hangját a pet, mire a testet ülőhelyzetbe késztette. Nem feleltem szavaira, megpróbáltam úgy, „ahogyan eddig”. Fel sem tűnt, de… valóban sokkal több szag ütötte meg orromat – az orrunkat. Többet láttam a szimatunkon és a hallásunkon keresztül, mint a szemünkkel. Örömteljes érzés volt ez, amit nem akartam elfelejteni – a gyomorégető éhséget viszont annál inkább. És mi volt ez az égetett pelenkaszag? Ösztönösen hangot adtam hányingeremnek.
- Na, ilyen az emberszag. Csak hogy tudd, mit élek meg melletted. – röhögött magában a farkas, majd újból útnak indultunk. Csak azt nem tudtam, hogy hova. Ennek hangot is kellett adnom, mire a pet szemét forgatta. – Szerinted hova? A faluba.
- Minek?
- Egy farkas mit csinál? Megeszi az embereket. – magától értetődő dologként tájékoztatott, miközben a köztünk és a falu közötti távolságot egy kikövezett csapáson át zárta be.
- De te nem ettél embert... – közöltem vele gyanakvóan. A farkas felröhögött.
– De hát már nem egyszer kizabáltalak a vagyonodból. Az olyan, mintha téged ennélek meg, nem?
- Ehm… nope. – Újból fellélegeztem, miután meghallottam a közös étvágyunkat jelző korás hangját. – Oké, csinálj, amit akarsz, leszarom. Edd meg az embereket, de engem hagy ki belőle. – És mintha a beleegyezésemet várta volna, Hati egy diadalittas vakkantás közepette megszaporázta a test lépéseit. Ellentmondást nem tűrő futkosás és szökdécselés közepette folytattuk utunkat a falu felé.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal10/2900[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Szophie Szomb. Nov. 03 2018, 14:42


Valami prüszkölő nevetés tört fel a torkom mélyéről, amit nem tudtam hirtelen hova tenni, aztán rájöttem, hogy Vezér az. Épp önmagán, vagy inkább önmagunkon nevetett, ahogyan a képet bámultuk, közepén az idős nagyival. Ahogy végiggondoltam, mégis mi történt az előző pillanatban, már én sem tudtam visszafojtani egy mosolyt. Most komolyan szerelmesen néztem egy nénit? Tiszta dili ez az egész.
Újra rápillantottam a képre, és testemet elöntötte valami meleg érzés, mélyet dobbant a szívem. Torkomból valami mély, elégedett morgás tört elő. Aztán megint a nevetés. Együtt, egy testben röhögtünk a saját reakciónkon, olyan élvezettel, amit semmiképp nem akartam abbahagyni. Még az sem szegte kedvünket, hogy a torkunk mint egy sivatag, porosan ásítozott valami víz féléért. Nem azt mondom, én szívesen benyakaltam volna egy kis sört, ami elvileg segít a másnapon, de Vezér minden porcikájával ellene volt. Érdekesen nézhettünk ki, amíg a hűtő előtt ácsorogva vad harcba kezdtünk. Egyik kéz a másik ellen. Végül egy döntetlenben kellett megállapodnunk.
Tovább battyogtunk nagy nehezen a szobában, körbevéve mindenféle trófeával. Emlékeztem rá, hogy annak idején voltam én már hasonló helyen. Nem rémlett, hogy hol, vagy kinél, de a szoba hangulata hasonlított ahhoz. Annyi, hogy az emlékeimben az a különös hely sokkal nagyobb volt, ki volt egészülve mindenféle díszes fafaragvánnyal és drága szőnyeggel, és drága italokat fogyasztottak koccintva idős bajszos bácsik körülöttem. Mi több, az is rémlett, hogy volt egy vitrin, ahol.. A gondolatmenetet nem fejeztem be, helyette hirtelen forgatni kezdtem a fejemet, fegyvereket keresve. Ugyanis a vitrin azt tartalmazta, fegyverek egész tárházát. Most sem tartott sokáig, hogy megleljem az eszközt, és lelkemben elégedetlenül pillantsak rá. Ám ez csupán egy röpke másodpercig tartott. Rögtön utána átvette a helyét a kellemes szeretet érzése, és nem bírtam megállni, hogy meg ne fogjam, kezembe ne vegyem a tárgyat. Torkomból először morgás tört elő, aztán ez elapadt, és másik felem is elégedetten simogatta a puskát, tisztogatta kívülről, nyitogatta belülről. Megpillantottuk a fegyverbe illesztett golyót. Élvezettel figyeltük a nap csillanását a tárgyon.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal12046/10500[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Strea Szomb. Nov. 03 2018, 20:06


Piroska - K1

Kilépsz a házból, majd az előkerten át hamarosan rátérsz az utcára. Rajtad a piros kabátka, kezedben a fonott kosár. Úgy tűnik tudod az utat - valamiért mégcsak gondolkoznod sem kell, hogy merrefele indulj. Mialatt kiérsz a falucskából, többen is rád köszönnek: fiatalok és öregek, mind ugyanazzal a mosollyal integetnek neked. Mintha ismernéd őket, a korodbeliekkel talán együtt is nőttél fel, nem? A kikövezett út előbb utóbb elhagyja a falut és betér az erdőbe. Mindenfelé virágok, tulipán és nárcisz, ezerféle színben - az út több tisztáson is áthalad.
Ahogy éppen egy domboldalon kaptatsz fel, találkozol a farkassal.


Farkas

Tehát elindultok a falu felé. Az orrotok nem csal, az emberszag is egyre erősebben érződik. Elmentek egy házikó mellett - furcsa zene szűrődik ki - majd utatok egy tisztásokkal szaggatott erdőn vezet keresztül: a virágok illata érzékeny szaglószerveteknek talán túl tömény, lehet prüszköltök is tőle. Ahogy azonban elkezdtek lefelé ereszkedni egy dombról, hirtelen megláttok egy kislányt, piros kapucnis kabátkában. Kezében kosárkát cipel, amiből frissen sütött csirkecomb émelyítően kellemes illata árad - de érdekes módon nektek mégsem ez az, ami felkelti az érdeklődéseteket: többet akartok. Sokkal többet.

Piroska és a Farkasék beszédbe elegyedhetnek egymással már a reagjuk végén is. Nem kell megvárni a következő kört.


Vadász - Szophie és Vezér

Még mindig szomjasak vagytok. Eszetekbe jut, hogy a falu központjában lévő kút adja a legfrissebb és legfinomabb vizet a környéken, és nincs is olyan messze. Nekiindultok?
Ha üres kézzel léptek ki a házból, rögtön erős ingerenciát éreztek arra, hogy a szeretett puskát is magatokkal vigyétek: ignorálhatjátok ezt az érzést egy darabig, de úgy a harmadik lépésnél megálltok, és hiába próbáltok, nem tudtok tovább menni onnan. Mintha egy láthatatlan fal blokkolna titeket: ha nem értitek, miért, hamarosan egy villogó felkiáltójel kerül a látóteretekbe, amit megnyitva rögtön világossá is válik az üzenet, a panel ugyanis ezt írja: "02. Puskával felszerelt indulás - nincs teljesítve"
Ha a puskával együtt lépitek át a küszöböt, egy jó öt-tíz perc sétával már bent is vagytok a faluban. Mindenki derűsen üdvözöl titeket és mintha ti is ismernétek mindenkit. De ez nem meglepő, ugye? Hiszen itt éltek. A kút hideg, jóízű vize pedig hamar csillapítja szomjúságotok. Csak bele ne essetek a kútba a tegnap este következményeként fellépő szédüléstől...


Nagymama

Kezdesz rosszul lenni. Talán nem kellett volna alkohollal bevenni a gyógyszereidet? Meghát, az egyik közülük eleve nyugtató volt, szóval eléggé keresztbetettél magadnak, néni. Elalszol a zenére. Úgy ahogy vagy, az ablakhoz támasztott hintaszékben.
Álmodban egy furcsa, kedves öreg vadász jelenik meg, aki piros arccal mosolyog rád, kezében egy üveg whiskyvel. Valamiért még álmodban is érzed, hogy kedvel téged... és furcsamód azt is, hogy te is őt.


Innentől szeretném felgyorsítani a küldetést; heti-másfélheti 1 körös határidőkkel. Nia és Askr nem tudom, mennyire vinnék ezt végig - ha nem, úgy dobjanak rám egy üzit és a megüresedett helyekre újrajelentkezést indítok. Ezt kérlek jövő hét péntekig tegyétek meg - ha addig nem érkezik sem pm, sem hsz, úgy meghirdetem a jelentkezést.
Köszönöm!
A következő kör határideje: 11.11. 23:59
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal0/0[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by K1 Vas. Nov. 04 2018, 13:05

Előfordult veletek, hogy nem tudjátok ébren vagytok-e vagy álmodtok? Akkor ott a ház előtt pont így éreztem magamat is, elég furcsa egy helyzet volt. Nem mondtam meg nekem senki, hogy hova kell mennem csak annyit, hogy a nagymamához. Sosem találkoztam vele, nem is jártam nála mégis azt várták el tőlem, hogy ennyiből találjak el hozzá. A játékoknál ilyenkor szokott a játékos feje fölött felvillanni egy nagy piros nyíl, esetleg az út világítani kezdett, de nálam egyik sem volt. Ennek ellenére egyetlen pillanatig sem tanakodtam, hogy mit is kéne tennem, szinte ösztönösen vágtam át az előkerten és mentem ki az utcára. Máskor mindig tanakodnom kellett meg vakartam a fejemet merre is kéne elindulnom azonban akkor egyből tudtam a helyes irányt, talán még becsukott szemmel is eltaláltam volna a nagymamához. Pedig megesküdhetem akármire, hogy még az életemben nem jártam arra, mégis egy csomó dologgal volt tele a fejem.

Az emberek, ha elhaladtam mellettük kedvesen rám mosolyogtak és integettek, egy cseppet sem zavarta őket ama tény, hogy egy kétméteres fickó járt köztük lány ruhában.
-Lehetséges, hogy tényleg elment az eszem? - mondogattam magamnak halkan.
Néhányra, akik szintén kedvesen üdvözöltek engem emlékeztem, hogy együtt fogócskáztunk egy hatalmas fa körül, majd jött a bújócska. Egyik egy jókora málnabokorban bújt el, de túlságosan is hangosan csámcsogott így elég hamar megtaláltuk. Egy másik fiú elesett, lehorzsolta a térdét és úgy sírt miatta mind egy lány. Egy harmadik gyermek, aki folyton fára mászott, és aki a tónál a legmesszebbre hajította a kavicsot, felém kacsintott miközben elhaladtam előtte.
- Miért emlékszem én ilyesmire? – kérdeztem magamtól.

Kis idő után a kövezett út elhagyta a falut és az erdő felé vette az iránt. Tudtam, hogy arra kell mennem, de nem örültem neki ugyanis a legtöbb horror film egy erdőben játszódott vagy temetőben, kastélyban, kórházban, esetleg hullaházban. Itt is csak, mint a ház előtt mindenféle virágok voltak csak persze jóval több. Kezemben a kis kosárkámmal mentem tovább a nagymamához meg se próbálva a szökést. Normál esetben mindenki igyekezne megszabadulni attól, amit rá erőltettek én viszont valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag nem így tettem. Mikor egy domboldalon haladtam felfelé egy kicsit megálltam letettem a kosaramat, megtöröltem a homlokom és folytattam az utamat. Természetesen a finomságokat is vittem magammal, nem voltam olyan tyúkeszű, hogy ott felejtsem. Váratlan felbukkant előttem a farkas, aki majdnem úgy nézett ki, mint egy kutya, csak kissé másmilyen volt. Normál esetben bölcs dolog lett volna tőlem, ha elkerülöm, de arra gondoltam, nem hiába került az utamba. Valamikor régen halottam egy gyerek mesét, de akkora már mindent elfelejtettem belőle, azonban innen gondoltam, ha gyerek mese akkor nem lehet benne vérengzés, sem erőszak. Fegyver nem volt nálam, de mit is kezdene egy olyan édes kislány azokkal a förtelmes dolgokkal. Úgy tízlépésnyire megálltam tőle majd integetni kezdtem és köszöntettem eme különös ordast.
- Helo. Meg engednéd nekem, hogy tovább menjek? Nagyon fontos elintéznivalóm van arra fele. – közben próbáltam valami mosoly félét az arcomra varázsolni.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal1721/1900[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Szophie Vas. Nov. 18 2018, 22:06


Ahogy ott sétáltam, vállamon lazán átvetett puskacsővel, egészen különös érzés töltött el. Nem is csupán azért, mert vigyorogva integettem a különböző ismerős idegeneknek, és nem is csak azért, mert azok is mosolyogva integettek vissza, mint az elmúlt hetekben akármikor, ha arra jártam. Nem, annál sokkal furcsább volt, hogy egyszer én irányítom a testemet, egyszer pedig nem. Farkasommal közösen egy testben bizony nem volt móka és kacagás. Habár az esést már ügyesen elkerültük, mégis ott lüktetett az agyamban az akarat, hogy én irányítsam a lábaimat. Egyik pillanatban mindez ment, a következőben már nem. Össze-vissza váltakozott az irányítás a szerveink felett, és előfordult, hogy az egyik szomszédnak mindkét tenyerünkkel egyszerre integettünk vissza, és márpedig nem a szívélyes viszontlátás végett. Na persze, lehetett volna azért is. A férfi bizonyára úgy is értelmezte a gesztust, hiszen arcára széles mosoly költözött, és én tudtam, hogy legközelebb ezért cserébe meg fog hívni egy kupica pálinkára. Hogy honnan sejtettem mindezt, fogalmam sincs. Az agyam egy távoli zugában mintha emlékeket tudtam volna kötni hozzá, de mindezen probléma eltörpült ezekben a percekben az mellett, hogy a lábaim koordinálatlanul csapódnak a földnek, szapora ütemben egymás után, hol emberi járást utánozva, hol farkasos kifinomultsággal.
Aztán ott volt még ez a különös dolog is. Egyszer csak meleg szeretet öntött el a puskám látványától, ami miatt simogatni támadt kedvem, aztán pedig hirtelen mélyről feltörő morgással fordultam a fegyverhez. Ez a szűnni nem akaró kettősség kikészített, habár úgy tűnt, szép lassan a szeretet fog felülkerekedni az érzésen.
Mindeközben loholtunk ezerrel a kúthoz, a jó ismerőshöz, a maga pirostetős kis boltozatával, gazzal körbenőtt karimájával. Oda, ahol finom és friss vizet lehet húzni. És lám, már látszik is a távolban a körvonala, ott, amerre a falu főtere is van. Szinte futva tettem meg a következő távot, bezsebelve közben még pár integetést és köszöntést, egy kézfogást is egy ismerős nagybajszú férfitól, és egy kalapemelést egy ifjú kis suhanctól. Vidáman füttyentettem egy arra járó nagy szoknyás hölgynek, aki az egyik barátom neje volt, aztán már táncoltam is tovább, oldalamhoz oda-oda ütődő fegyvercsővel.
Nagy nehezen aztán elértem azt a csodakutat. Elkezdtem forgatni a nyikorogva mozgó kereket. Hamarost csobbanva ért földet, avagy vizet a vödör, és meg is telt a jóízű folyadékkal. Heves mozdulatokkal húztam felfelé amazt, szinte türelmetlenül, majd óvatosan ajkamhoz emeltem, és kortyolni kezdtem. Gyorsan és sokat. Az egészet leöntve torkomon, vagy ami ott nem ment le, végigöntve magamon. Megmostam még egyszer benne megfáradt arcomat is, megnyúzva picit vonásaimat, majd jóleső elégedettséggel engedtem vissza a vödröt a kútba. Micsoda napkezdet!
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal12046/10500[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Ozirisz Szer. Nov. 21 2018, 18:35

Hogy mi szél hozott a harmadik szintre? Leginkább a kalandvágy. És egy kósza pletyka, amit előző este hallottam a Kezdetek Városának egyik fogadójában. Mialatt a korsó komlószörpömet kortyolgattam, pár játékos szóbeszédére figyeltem fel, akik a romok közt találtak egy ritka kardot. Az egykori Mirage Város a koboldinvázió óta romokban hever, és amióta nincsenek koboldok, azóta új lehetőségek nyíltak a felszerelések és kincsek beszerzésére. Így másnap a reggeli órákban már útnak indultam a romokhoz. Végre nem az az unalmas és monoton farmolása az expnek, és összetesszük a mancsunkat ha a soktucat mob közül valamelyik ejt valamit. Hanem egy kis változatosság, és kis szerencsével talán valami egész jó cuccot is talál az ember. De hogy a realitás talaján maradjak, inkább T1-T2-es holmikra és némi aranyra számítottam. Bár az én szintemen nem sokat változtat, de a céhbankban elfér. De ha éppenséggel semmit sem találok, akkor sincs nagy gond, legalább voltam világot látni. Azonban hiába túrtam a romokat, semmi említésrevalót nem találtam. Helyette viszont frankón sikerült beesnem az egyik néhai épület alatti pincébe, ahol a változatosság kedvéért szintén semmi, és kimászni is alig tudtam. Azt hiszem, valahol itt ment el a kedvem a kincskeresősditől, és a romok helyett az erdő felé vettem az irányt. Nem volt konkrét úticélom, csak mentem, mendegéltem, amerre a lábaim vittek. Nem tudom, milyen messze lehettem a romoktól, mennyit csámpáztam befele az erdőbe, de egyszercsak egy faházhoz értem. ~Gyanús, nagyon gyanús~ futott át az agyamon a gondolat. Az egész város lerombolva, és itt áll egy faház, érintetlenül. Felettébb furcsa. De túl sokat nem is gondolkozhattam rajta, amíg néztem ki a fejemből, mintha egy alakot vélnék felfedezni a nap fényes sugarai közt. Egy kutya? Farkas? Farkaskutya? Mit raktak a reggeli kávémba? Mintha egyre közelebb jönne...

És itt be is ütött a filmszakadás. A következő emlékkép, hogy egy vakondtúrásban vagyok orral előre. Hogy kerültem ide? Valaki iderángatott? Vagy berúgtam és itt tértem magamhoz? Nem, másnapos nem vagyok. De valami nagyon furcsa. Viszketek mint a kutya. És korog a gyomrom. Pedig határozottan emlékszek rá, hogy reggeliztem. De mégis, mióta lehetek itt? Reflexből nyújtottam a kezem, hogy előbányászom a kristályom, amikor ledöbbentem: ez... egy... mancs? Mi a franc? Hol a kezem? És a másik kezem helyén is mancs van. Végignéztem magamon, és... még jobban ledöbbentem, ahogy magam helyett egy szőrös valamit láttam. Hol van a saját testem? ~Úristen, mi történt? Mi ez az egész? Mi történt velem?~ akartam volna kiáltani, de egy szó sem jött ki a torkomon. Csak egy farkas kétségbeesett vonyítása, olyasmi amilyet éjjelente hallani az erdős szinteken. Egy farkas lettem? Mégis hogy? Én ezt nem értem... valaki nagyon megkutyulta a dolgokat...
Rohantam volna, ki a világból, de ismét dobtam egy hátast, ezúttal szó szerint. Ahogy berögződött mozdulattal próbáltam volna felkelni a földről, az egy farkas testében valahogy nagyon nem jött össze. Ahogy kétlábra próbáltam állni, egyből elvesztettem az egyensúlyomat és terültem el a vakondtúrás mellett. És egyre inkább kezdtek úrrá lenni rajtam az ösztönök. Újabb gyomorkorgás, és a zavaró viszketés. Vakarózok ezerrel, most éppenséggel a fülem tövét a hátsó lábammal. És éhes vagyok. Nem éreztem ilyen éhséget korábban sosem. Vajon mióta nem ehetett az új gazdatestem? Megütötte az orrom egy furcsa szag. Nem tudtam megfogalmazni, csak azt, hogy kaja. És a vakondtúrás felől jön. Nekiálltam kaparni, ásni a földet, bele-belenyomtam a szimatbogyómat, vicsorogtam, morogtam. Azonban nem kerültem közelebb a prédához. Sőt, épp ellenkezőleg, mintha eltűnt volna. A gyomrom pedig tovább korog. Kínomban egy kisebb darabka földet vettem a számba, de szinte azzal a lendülettel köptem is vissza. Föld íze volt. Az pedig nem hús. Én pedig veszettül éhes vagyok. És sehol egy vaddisznó. Vagy legalább egy csirke. Ahogy átfutott az egységsugarú farkasagyamon a finom falatok gondolata, csak nagyot nyeltem és nyüszítve a mellső lábaimra tettem a fejem. Csak néztem az erdőt, füleltem, és szimatolgattam az erdei levegőt. Majd hirtelen elindultam egy közeli pocsolyaféle felé. Ezúttal négylábon. Nem volt vele különösebb gondom, hisz négykézlábas mászkálásban volt már részem korábban is. Csupán két lényeges eltérés volt: az egyik, hogy most jóval gyorsabban haladtam, a másik pedig hogy most nem voltam matt részeg. Nagyokat lefetyeltem az állott vízből. Bár nem volt jó íze, mégis, szomjas is voltam, és valamelyest tompította az éhséget. Legalábbis ideiglenesen.
Miután jól televedeltem magam poshadt vízzel, és tovább indultam préda után kajtatva, megláttam egy patakot. Újabb vonyítás hagyta el a torkom, ezúttal nem a kétségbeesett fajta, hanem egy dühösebb. Ihattam volna a friss, tiszta vízből is, de nem, nekem mindenképp az az állott pocsolya kellett. Vicsorogtam, morogtam egy párat, majd a patakhoz somfordáltam. ~Igen, tényleg farkas vagyok~ konstatáltam ahogy visszanézett rám az ordas tükörképem. Egyet-kettőt lefetyeltem a patakból, csakhogy a poshadt föld ízét leöblítsem, majd az egyik fához osontam. Valami neszt hallottam. Neszelni meg mi szokott? Hát csak olyan, ami húsból van. Ismét összefutott a nyál a számban. Szép óvatosan, kidugtam a szimatbogyóm a fa mellett, kíváncsiskodva, mi zörög. Lépésről lépésre haladtam, szép óvatosan, majd megláttam egy nyulat.. egy szép szürke, ennivaló nyuszikát, ahogy beugrott a bokorba. Több se kellett, ugrottam utána... majd nyüszítések közepette, és jópár tüskével gazdagabban sántikáltam ki a bokor túlfelén, és fájó szívvel néztem a távolodó husi után...
Leheveredtem az avarba, ha már a kaja elfutott, és nem kicsit pórul is jártam, de pár percnél tovább nem bírtam nyugton maradni. Ahogy lehunytam a szemem, csak a húst láttam. Finom, szaftos, sült szeleteket, ahogy épp veszi ki a fogadós a sütőből. Csorgott a nyálam, és már kaptam is volna a hús után, amikor kipattant a szemem. Egy földön fekvő korhadt faágra sikerült ráharapnom. És morogtam. Úgy belemélyedt a fogam a fába, hogy mancsommal rá kellett segítenem, hogy legalább megszabaduljak tőle. És újból megkordult a gyomrom. Szimatbogyómmal nagyokat szippantottam az erdő levegőjéből. ~Hmm, valami van~ és indultam el az egyik irányba. A szag pedig egyre erősebb lett. Nem tudtam megfogalmazni, mi az, és miért... de szinte az orromnál fogva vezetett... egész egy kavicsos ösvényig. Mi lehet ez a furcsa szag? Nem nyuszi... nem is csirke... nem is röfi... csak abban vagyok biztos, hogy bármi is legyen, húsból van. Megszimatoltam a köveket... igen, itt járt valami finom... ösztönösen nyaltam körbe a pofám, majd a szimatot követve indultam el az ösvényen, egészen egy kis dombig, ahova felosontam. Egy falu ott a távolban. Hol vagyok egyáltalán? És mi ez ami csavarja az orrom? Talán az emberek szagát érzem? Lehet. De így vagy úgy, a faluban biztos lesz valami kaja... valaki csak tart a helyiek közül disznót... mennyi szalonna és kolbász... hús... vagy ha disznót nem is... legalább tyúkot biztos tartanak... mit nem adnék most egy egész tyúkért... nyeltem nagyokat, majd visszatérve az ösvényre, indultam tovább a falucska felé tovább... ha igyekszem, még talán jóval napnyugta előtt odaérek, kicsit körbeszimatolom az udvarokat szép távolról, hogy honnan lehet potyázni tikot..
Talán a belülről egyre jobban felemésztő éhség, talán a faluban levő finom falatok reménye és az izgatottság hatására, de kihatott a józan eszemre is. Nem voltam sem kellőképp elővigyázatos, sem óvatos, csak az ösztönök hajtottak. Éhes voltam, iszonyúan korgott a gyomrom, és nem érdekelt jelen esetben semmi más, csak a hús. Útközben hol az utat szaglásztam a szimatbogyómmal, követve az emberszagot, hol jobban igyekeztem, hol pedig csak lóbáltam a nyelvem, lihegve a sietségtől. Egy kicsit megálltam a házikó mellett, ami utamba esett. Erősebb volt az a furcsa, mégis csábító szag, amit követtem. Emberszag. Mi más lenne odabenn? Jobban belegondolva az ember is húsból van. Azonban éhség ide vagy oda, a kiszűrődő furcsa zene bántotta a fülem. Korábban ez meg sem kottyant volna, sőt, még talán kellemesnek is találtam volna, de jelen pillanatban egy farkas érzékszerveivel rendelkezek. És őt pedig nagyon is zavarja, ahogy érzem. Így jobbnak láttam tovább haladni a falu felé, pedig biztos lett volna benn valami, ami így vagy úgy, de megszüntetné az éhségem. Követtem a szimatot, majd egy időre szinte el is vesztettem azt. A virágok. Még Floriában sem éreztem ilyen erős virágillatot. Pedig ott aztán tényleg virágból áll minden. Itt is látszik, hogy a farkastól "megörökölt" szaglószervem mennyivel kifinomultabb az emberi orrnál. Azonban a szimatbogyót is sajnos túl lehet terhelni, és túl sok volt számára ez a tömény virágillat. Megtorpantam, kapkodtam a levegő után, majd... hapci! Szép nagy tüsszentés, ami váratlanul ért, olyannyira hogy az akaratlan mozdulat és a rakéta-elv összhatására ismét dobtam egy hátast. És továbbra is csak prüszköltem, amin az sem segített, hogy oldalra fordítottam a buksimat, és egy újabb szimat a virágból, és... hapci! Legalább egy tucatnyit tüsszentettem a tömény virágillattól, mire úgy ahogy megmaradtam. Bár, továbbra is csavarta az orrom, de tenni nem tudtam ellene. Csak haladtam tovább, előbb-utóbb csak jobb lesz. Elképzeltem, ahogy a csirkéket kergettem a baromfiudvarban. Bár amilyen éhes vagyok, egy csirke még előételnek is kevés lenne. És az emberek meg valahogy mindig észreveszik, ha egyel kevesebb a szárnyas. Mindegyiket megjegyzik pofáról? Vagy miféle ördögi mágiával képesek erre? Érthetetlennek tűnt ez az egész. De másodjára már nem lenne könnyű tyúkot lopni. Valami nagyobb falat kell, amivel egy ideig jóllakok. Valami... olyasmi, mint az ott... Egy pillanatra megtorpantam, ahogy megláttam azt a furcsa piros emberlányt az úton. Húsból van. ~Csábító húúús, csábító húúús~ kezdtem volna énekelni, de csak viszonylag dallamos nyüszítések és vonyítások sorozata lett a végeredmény. Majd kicsit óvatosabban indultam meg az emberlány felé, ahogy közeledtem felé, úgy szinte ösztönösen fel is mértem. Nem valami nagy darab, szinte csak csont és bőr. Bár, azért akad rajta hús.. és mi ez a szag, ami jön? Nem, nem emberszag, valami más... Csirke! Sült csirke! Ahogy tudatosult bennem, felcsillantak a szemeim, és már csorgattam is a nyálam. Onnan jön... a kosárból... Nasi! Előétel! Amikor már csak pár méternyire voltam a kétlábon járó hústól, leültem az útra. Tekintetem vagy az emberlányt, vagy a kosarat fürkészte, oda-vissza. Előétel? Vagy komplett lakoma? Ez a nagy kérdés.
Kicsit meglepett, hogy megszólított, engem, egy farkast. ~Nem, nem mégy sehová, amíg nem fizetsz vámot~ mordultam fel. És továbbra sem mozdultam az útról, egy tapottat sem. És legkevésbé sem állt szándékomban elszalasztani a talán soha vissza nem térő lehetőséget. Avagy nem véletlen sodorta az éhes farkas útjába a sors a komplett svédasztalt...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal19096/10100[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 26 2018, 17:15


Mivel nem találtam nagymamát, így njk mamink lesz a küldetés alatt. Kicsit iszákos és hangosan hallgatja a zenét, de talán meg fog felelni mégis x3


Piroska és Farkas (K1 és Ozirisz)

Ahogy találkoztok, mindkettőtök előtt megjelenik egy felugró ablak, amely a küldetés következő, teljesítendő pontját jelöli:

Farkas:
01 - elindulni a falu felé
02 - megtudni, merre lakik a nagymama
03 - kicsalni a lányt a mezőre
04 - előremenni a nagymamához

Piroska:
01 - felvenni a ruhákat
02 - elindulni a nagymama háza felé
03 - virágokat szedni a nagymamának a közeli mezőről

Az áthúzott tételek mellett egy zöld pipa jelzi, hogy teljesítettétek a feladatot. Egyébként ha be is zárjátok az ablakocskát, a questlog felugrik minden öt perc után, ami alatt nem történt változás. A farkas pedig első próbálkozása után észreveszi, hogy tud embernyelven beszélni és Piroska megérti őt.
Több kört is kaptok erre. Mesélés akkor következik, ha minden feladat teljesítve lett. Bohóckodni ér! Wink


Vadász (Szophie és Vezér)

Megjelenik előtted egy felugró ablak. Eddig nem volt itt és talán furcsállhatod is, de hamar rájössz, hogy a küldetés (amit önkéntelenül is felvettél) questlogját látod magad előtt:

01 - séta a faluba fegyverestül
02 - szomjúság oltása kútvízzel
03 - lövészet gyakorlása, reggeli

Az áthúzott tételek mellett egy zöld pipa jelzi, hogy teljesítettétek a feladatot. Egyébként ha be is zárod az ablakocskát, a questlog felugrik minden öt perc után, ami alatt nem történt változás. És hogy mit kezdesz a feladattal és mit takarhat a reggeli, mit és hogyan és hol kéne enni? Az rád van bízva. Trollkodni ér! Wink

Megjegyzés: A falu npc-it szabadon használhatod. Mivel a társaid több kört is kaptak, nálad 250 szavanként jár jutalmazás.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal0/0[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by K1 Csüt. Dec. 27 2018, 16:38

Erre számíthattam volna mégis sikerült meglepnie, ami azt jelentette, hogy jócskán akadt még tanulni valóm erről a világról. Igaz azt gondolhatjátok, hogy ez eddig történtek után semmi sem döbbenthet, meg azonban tévednétek. Először egy teljesen idegen házban találtam magamat és egy ragaszkodott hozzá, hogy én egy kislány vagyok és megpróbált átöltöztetni. Utána kimentem az utcára és minden lakos olyan kedvesen viselkedett mintha egy lettem volna közülük ráadásul párról még emlékeim is voltak. Lehet, hogy ezt az az anyag okozta, amivel elkábítottak, de akkor is nagyon fura. Megpróbáltam ellenkezni azonban minden tettem feleslegesnek bizonyult.

Szóval elindultam egy kosárnyi elemózsiával a nagymama háza felé mikor is a semmiből előttem termet egy elég nagy kutya. Ebben még semmi különös nincs, mert, ezrével lehet őket látni a világban. Ő nem tűnt annyira sunyinak és nem lappangót gonoszság a szemében, mint egy vaddisznónak ezért nem akartam bántani, igaz nem is volt mivel kárt okoznom benne. Úgy gondoltam sokkal jobb lenne, ha az erőm helyett az eszemet használnám azért megkíséreltem beszélgetni vele. Alig hogy megszólaltam megjelent egy csupa fura szó a szemem előtt, amitől kissé megdöbbentem és tettem egy lépést hátra fele. Úgy nézett ki, mint egy bevásárló lista vagy inkább egy falaté. Néhány mondat át volt húzva, ami annyit jelenthetett, hogy azokat már elvégeztem így nem maradt más hátra, mint virágot szedni a nagymamának a közeli mezőről.
- Van néhány finom kis falatom. Ha gondolod, megosztozhatunk rajta.
A valóságban is odavoltam az ebekért így úgy éreztem az a minimum, ha kedvesen bánok vele. Közismerten az eb az ember legjobb barátja és senki nem csapja agyon a barátait.
Említettem egy furcsaságot, ami nem volt más, minthogy az állat nemcsak megértette, amit mondtam, hanem válaszolt is és nem ugatással.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal1721/1900[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Ozirisz Kedd Jan. 08 2019, 15:50

Csak néztem furán, ahogy felugrott előttem az a furcsa ablak. Először ösztönösen megszimatoltam, hátha húsból van, vagy legalábbis valami ehetőből. Azonban hiába reménykedtem, ez csak illúzió. Nem kaja, nem ehető, de még csak megrágcsálni sem lehet. Ahogy csaptam a panel felé a mancsommal, mintha csak levegő lenne, siklott keresztül rajt. Halkan rámorrantam a furcsa jelenségre, majd letettem a hátsómat. Mik ezek a rúnák? Mik ezek a furcsa jelek? Figyelgettem az előttem levő furcsaságot, és lassacskán kezdett valami körvonalazódni a farkas agyamban is. Valamiféle feladatok, szép sorban. Bár egyelőre jobban foglalkoztatott az a dolog, hogy csillapítanom kéne az éhségemet. Ismét odadugtam a szimatbogyóm a panelhoz, hogy tényleg nincs-e eldugva benne... mondjuk valami hús? Azonban ahogy azt a piros valamit megérintettem, eltűnt. És nem csak ez az egyetlen furcsaság történt most, hanem egy egész sorozat. Kezdve onnan, hogy valaki odafent biztos jót röhög, ahogy összekutyulta a dolgokat... szó szerint. És az is, hogy a kezdeti nyüszítést és vonyítást felváltotta a rendes emberhang. Azt, hogy hogy lettem képes megszólalni rendesen? Mikor is tért vissza a hangom, legalábbis részben? Rejtély... viszont mégis... olyan furának tűnik az egész... mintha nem az én hangom lenne. Vagy csak nem hallottam magam kutyául éhesen?
Akkor ezért szólított meg a lány, engem, mint farkast? Értette, amit az előbb mondtam. A finom falatok említésére összefutott a nyál a számban, és nagyot nyeltem. - Az... jó lenne... farkas éhes vagyok... - kis erőlködéssel ugyan, de kipréseltem magamból ezt a pár szót. Remélem megérti a lány, és méginkább remélem, hogy komolyan gondolta, amit az osztozkodásról gondolt. Legrosszabb esetben futok egy kört a kaja után, és csak nem járok pórul mint azzal a nyúllal. Két lábon csak nem fut olyan gyorsan mint az az ínyenc falat négy lábon... Körbenyaltam a számat. Kaja. Hús. Lehet most rosszabb vagyok, mint egy bernáthegyi, amennyire nyáladzok...
- Amúgy... hova ilyen sietősen? - tettem fel a következő kérdést, reménykedve, hogy nem váltok vissza akaratlanul is vonyításra.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal19096/10100[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by K1 Kedd Jan. 08 2019, 17:25

Addig egész jól tartottam magamat sikerült megkülönböztetnem a játék álltál rám tukmált emlékeket a sajátjaimtól. Tisztában voltam vele, hogy én egy férfi vagyok nem pedig egy fiatal lányka. Azonban mikor megláttam azt az állatot és néztem, szép lassan minden védelmem szertefoszlott. Egy ideig nem is csináltam mást csak bámultam őt közben pedig valami az agyamban teljesen átvette az irányítást. Pillanatról pillanatra egy fényesebbnek tűnt a szőre, a szeme csak úgy ragyogtak akár a csillagok és a nózija is olyan cuki volt. A való életben és oda voltam az ebekért hisz ők az ember legjobb barátai, de ez valami más volt. Külső szemlélőnek úgy tűnhettem, mint egy piros köpenyes lánycsillogó szemekkel, fülig érő vigyorral és egy perverz lihegésével.

Alig bírtam megállni, hogy ne vessem rá magamat az ebre, de nagy nehezen mégis csak sikerült. Szinte észrevétlenül szivárogtak a fejemben ezek a merőben új gondolatok és érzések én pedig teljesen megadtam magamat nekik. Mikor azt mondta, hogy farkas éhes két dolgot tettem, először is egy csöppet meglepődtem, mert nem mindennap találkozik hozzá hasonló csodabogárral. A másik pedig az, hogy teljesen oda voltam hangjától meg persze vissza tökéletesen illett a külsejéhez. A válasza nem tudom miért kicsit megmosolyogtatok, tényleg úgy éreztem, hogy ez vicces. Természetesen csak egy enyhe mosoly volt és azon nyomban a szám elé kaptam a kezemet, mert nem akartam megbántani. Beletelt egy kis időbe mire sikerült rájönnöm mit is kéne tennem, de ő közben egy kérdést tett fel.
-Elnézést kérek. Amúgy nem rohanok sehova, csak szép lassan ballagok, tudod, semmi nem repül, el minden megvár. A házimunka majd el lesz végezve, ha odaérek, úgyse csinálja meg helyettem senki. Amúgy én Piroska vagyok nem, nem baj, ha tegeződünk? Előtte még sosem beszéltem hozzád hasonlóval. Akarom mondani olyannal, akinek ilyen sok foga volt. Vagyis nem ezt akartam mondani. - ijedtemben a rákvörös arcom elé kaptam a kezeimet.
Mindenféle ostobaságokat hordtam össze és attól féltem, hogy még a végén megbántom ezt az aranyos és jól nevelt kutyuli. Nem tartoztam azokba a körökbe ahol csak azokat fogadják el, akik úgy néztek ki, mint ők, vagyis teljes szívemből elítéltem a diszkriminációt. Attól, hogy ő nem ember és mégis beszél, lehet, hogy rendes és jószívű. Hány olyan férfi rohangál az utcákon, aki humanoidnak néz ki, de valójában egy nagy állat.

Végül térdre rogytam és az ujjaimon keresztül lestem ki, hogy megtudjam megbántottam-e ezt a szegény párát. Kicsit megnyugodtam mikor láttam, hogy még mindig itt van, de sajnos nem lehettem benne biztos, hogy nem gázoltam-e bele a piciny lelkébe. Majd váratlanul leesett a tantusz hogy megint egy ökör voltam majd aranyos rácsaptam az öklömmel a kis buksimra.
-Én tulok, majd kiment a fejemből, hogy éhes vagy.

Erre összeszűkült a szemem és olyan sunyi pillantásokkal néztem jobbra meg ballra, ahogyan a dílerek szoktak mielőtt árulni kezdenek. Mikor úgy éreztem tiszta a terep benyúltam a kosárba és elővettem egy szép nagy csirke combot. Nem igazán volt bátorságom a szájába adni mégis egy idegenről volt szó ezért készültem lerakni a földre mikor ismét megmerevedtem. Ezután újfent kotorászni kezdtem a kosárba majd elővettem egy tányérféleséget és ezzel együtt raktam le az ínycsiklandozó husikát.
-Jó étvágyat kívánok. Amúgy milyen napod volt?
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal1721/1900[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (1721/1900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Jan. 19 2019, 22:31

Meglehetősen furcsállottam ezt a helyzetet. Ahogy feltettem a kérdést, a lány kapásból elkezdte mondani a magáét, amivel nem is volt baj... amúgyis kíváncsi voltam, de jobban örültem volna neki, ha az említett finom falatok után kapott volna szómenést... - Persze, nyugodtan... - válaszoltam a lánynak a tegeződés kérdésére... bár az igazat megvallva, nem szoktam beszédbe elegyedni semmiféle hússal... csak ezesetben nála volt a kajás kosár, és amúgyis... még kavarogtak a farkasagyamban azok a furcsa rúnák az iméntről... elindulni a falu felé... oké, mi is volt utána a következő sor? Megtudni merre van a hús? Hát itt van ennél a Piroskánál egy egész kosárnyi...
- Miféle házimunka? Sütés? Főzés? - csillant fel a szemem. Talán lesz még ott kaja bőven. Mindigis kíváncsi voltam az emberek ezenfajta mágiáira, hogyan teszik a húst még finomabbá... és ahogy ők mondják, "megy a tapsi a tepsibe", na az már azután tuti nem menekül el, mint az a nyavalyás nyúl nemrégen...
Újra körbenyaltam a pofám ahogy már megint a hús körül kötöttek ki a gondolataim, és megkordult a gyomrom... Aztán történt valami. Végre! Végre! El sem hiszem! Előkerült a csirkecomb! Már majdnem letette a földre a lány, amikor hirtelen meggondolta magát. Szomorú nyüszítés hagyta el a számat... Túl szép lett volna, hogy igaz legyen...  tekintetemmel végig követtem a húst, mit tervez vele ez a furcsa emberlány, aztán... végül mégiscsak elém került, egy tányérkával együtt...
- Köszönöm – szólaltam meg, majd közelebb merészkedtem a tányérhoz - Fárasztó... meglépett előlem az a nyúl... - válaszoltam a lány kérdésére, majd megszimatoltam a husit. Igazi, finom, sült csirkecomb. Nyamm-nyamm. Összefutott a nyál a számban, nyeltem egy nagyot, majd kivettem a finomságot a tányérbol, és elkezdtem falatozni. Iszonyat jól esett végre egy kis kaja, már szinte kilyukadt a gyomrom az éhségtől... Az erdőben is jóval kevesebb a vad, mint régen. Valaha még szarvasok és vaddisznók futkorásztak mindenfelé, és a magamfajta farkasnak nem volt gondja vele, mi lesz a vacsora... most meg már alig van valami, és még az a kis valami is elugrabugrál a szimatbogyóm elől, át a bokron, túl a sövényen...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal19096/10100[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Strea Vas. Feb. 17 2019, 19:52


Okké, akkor a kötetlen feladatmegoldás ennél a csapatnál úgy tűnik nem működik Surprised Nem gáz, a Ká-Ozi kettősnek minimese következik, Szophienak pedig van egy hete írni, ha nem akar kiesni.

Ozirisz, K1

Mindkettőtök előtt felugrik - újra - a küldetés teljesítendő pontjait jelző panel, viszont ezúttal egy három percet jelölő órát is láthattok (alatta egy "rendelkezésre álló idő" felirattal) ami folyamatosan számol vissza. A panel ugyan eltűnik egy idő múlva, de az óra ott marad a látóteretek sarkában.
Ha nem teljesítitek a quest pontjait a megadott időn belül, amint az óra a nullához ér, egy újabb panel ugrik fel előttetek:

Fel kívánja adni a küldetést?
Vigyázat! Bukás esetén mellékhatások jelentkezhetnek, úgy mint [Ozi] viszketés, foltokban farkasszőr a testen, szürke farok [K1] levehetetlen piros kapucni, kislány arc, magas hang.

Alatta pedig egy Igen és egy Nem ikon. A mellékhatások egyéniek, mindenki a saját neve mögötti részt olvashatja a panelen. Nos, hogyan tovább?

Határidő 02.24. éjfél. Ezalatt bármennyit írhattok, de amennyiben nem teljesítitek a feladatokat (akár a panelen lévő nem-re kattintás után, akár a három perces limit előtt), a küldetés automatikusan elbukottnak minősül. Szophie esetében nem ugrik fel panel, de a határidő rá is vonatkozik.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal0/0[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Strea Pént. Márc. 01 2019, 22:28


Feladtátok a küldetést. Hogy miért is nyomtatok rá végül az ikonra, azt csak ti tudjátok - de könnyen lehet, hogy eljutottatok a harmadik alkalomig, ahol a felugró ablak már nem adott választási lehetőséget; csak leokézni tudtátok a quest bukásáról informáló sort.
Magatokhoz tértek. Épp ott, ahol a képek korábban megjelentek előttetek és sajnos ahogy azt a szöveg mondta, bizony vannak mellékhatásai a bukásnak: K1-en rajta marad a piros kapucnis köpenyke és az istennek se tudja levenni magáról, valamint igaz az arca nem, de a hangja kislányos marad. Ozirisznak állandó viszketési problémái vannak és bizony fel is fedezheti magán a foltokban növő farkasszőrt itt-ott... takarható és kevésbé takarható helyeken. Szophie és Vezér pedig mindketten valamiért kiolthatatlan, erős és mély vágyat éreznek az idős nagymamák iránt. Legyen az akár npc, akár játékos, bizony oda akartok menni, akarjátok, akarjátok őket, mindenféle módon.
Lehet mégiscsak végig kellett volna vinni a questet? Razz

A küldetést lezárom, a jutalmak a következőképpen alakulnak:

K1: 25 exp, 40 arany
Ozirisz: 25 exp, 40 arany
Szophie: 15 exp, 30 arany

A JL 20 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 13 expet kapnak a következő leosztásban: Hinari 4, Ozirisz 4, Silence 5 exp
(Dupla céhexpes bónuszt az inaktivitás miatt félbeszakadt küldi okán lévő minimáljutalmazás miatt nem vettem figyelembe; nyugodtan felhasználhatod a dobást máshol. Amennyiben mégis fel akarnád használni itt, írj privát üzenetet holnap délutánig.)


Azért sajnálom, hogy nem tudtuk végigvinni, de később talán majd megpróbálom újra Surprised




Mielőtt megijednétek vagy elkezdenétek örülni, a mellékhatások sajnos másnap reggelre eltűnnek. Nagy kár, ugye? x( xP
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_bal0/0[Küldetés] Piroska és a farkas Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Piroska és a farkas Empty Re: [Küldetés] Piroska és a farkas

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.