Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronye Arabel

Go down

Ronye Arabel Empty Ronye Arabel

Témanyitás by Ronye Arabel Hétf. Júl. 10 2017, 13:37

Na akkor essünk túl rajta.
Sziasztok, Ronye Arabel vagyok. 16 éves. Kirito Sobazuki-ja a Sword Mastery Akadémián. Egy alacsony rangú nemes család lánya vagyok, és igyekszem a családom helyzetén javítani. Hívjatok Ronye-nak vagy Arabelnek.
 
Először is: totálisan kezdő mesélő, úgyhogy minden észrevételt/tanácsot/építő kritikát örömmel fogadok.
Ha én rabollak el, vagy engem kérsz meg mesélni, akkor a következőkre számíts:


  1. A határidő nálam szabadon kezelendő, de csak plusz-mínusz 1-2 nap erejéig. Nem is mindig adok határidőt, de ha mégis, akkor azért mondok egy napot, hogy legyen mihez tartanom magam. Ha nem veszitek figyelembe, az nem csak megnehezíti a dolgomat, de még a kedvemet is el tudja venni kicsit, ha nem tudok akkor mesélni, amikor készültem.
  2. Várok, gyakorlatilag akármennyit, ha szóltok hogy nem tudtok írni. De ha nem szólsz csak eltűnsz hetekre… Az nem csak kicsit veszi el a kedvemet, és nem csak nekem, hanem minden más játékostársadét is. Ezért alapszabály nálam, hogy a határidőig aki nem ír, és nem jelzi hogy nem fog tudni, az egyszer pótolhat, másodiknál fájó szívvel, de kikerül a kalandból.
  3. Ami a sorrendet illeti: Nem igazán szeretem ha sorrend van, mert nagyon meg tudja akasztani a játékot. Ha mégis adok meg sorrendet arra mindig vonatkozik a következő: 2 napig "érvényes" a leírt sorrend. Utána ki lehet hagyni azt, aki nem tudott írni (ha határidőn belül ír, akkor a kihagyott játékosnak nem jár büntetés) és haladni tovább a sorrendnek megfelelően.
  4. Az oldal szabályzatának megfelelően a metázásért harapok - és ezt akár szó szerint is értheted Twisted Evil
  5. Egymással tessék sokat interaktolni, mert a küldetéseket ez teszi igazán érdekessé, számomra is.



Milyenek a küldetéseim? Nos eddig ad hoc ötletek, amik kapcsán csak az alapszituációt és egy körvonalazott célt tudok csak előre én magam is, úgyhogy bármi kisülhet a dolgokból a végére, minél kreatívabbak vagytok, annál izgalmasabb lesz ^^ Ne fogjátok vissza magatokat. Ha valamilyen lyuk marad a mesében, nyugodt szívvel lehet kegyetlenül kihasználni.

 Amire még lehet számítani, hogy néha én magam is része leszek a küldetéseknek, néha egyáltalán nem lesz "vezetőtök", hanem egymásra lesztek utalva.
 
Bátran kérhetitek az aláírásomban megjelölt küldetések bármelyikét, ha megtetszett valamelyik kaland, és nyitott vagyok arra is, hogy a ti ötleteiteket segítsek megvalósítani.
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
» Lobria

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.