Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akane Momiko

2 posters

Go down

Akane Momiko Empty Akane Momiko

Témanyitás by Momiko Szer. Júl. 20 2016, 19:03

Adatlap

Név: Akane Momiko
Nem:
Kaszt: Harcművész
Kor: 17

Kinézet: Középmagas termetű leányzó, hosszú, szőkés-barna hajjal, barna szemekkel. Elsőre és másodikra is teljesen átlagos kinézetű, nem olyasvalaki, akit megjegyeznél vagy megnéznél az utcán.

Jellem: Mivel saját magával nincsen megelégedve, mindig szerepek és maszkok mögé bújik, igyekszik mindig olyannak lenni, amilyennek a környezete elvárja. A valóságban ugyan szerzett egy kis önbizalmat, ám ez olyan szituációkban, ahol nem érzi magát a természetes közegében, vagy éppen kényelmetlen helyzetbe kerül, ez azonnal elillan, és zavarát teátrális baromságokkal igyekszik leplezni.

Képességek: Ő valóban univerzális fegyverforgató. Ha mást kaszt fegyvereit forgatja, akkor azok bónuszának egészét megkapja.

Előtörténet

Szevasztoksziasztok, itt újra Momi! Na most az van, hogy csak éppen hogy hazaértem, és már rohantam is fel, hogy bemutathassam nektek is, ezért vagyok picit csapzott. Deeeee! Képzeljétek, megjött!

Good to know: There Are No Girls on the Internet. Na jó, vannak, de ők sminktippeket adnak. Jó, vannak „gamerek” is, de ők tipikus menő lányok, akik premier plánba mutogatják magukat ahelyett, hogy a játék lenne a fontos.

Neeem, nem az! Basszus, ezt majd kivágjuk... livestream... anyám! Mindegy, a lényeg, hogy megérkezett a csomag, az egész NerveGear! Még én sem láttam, szóval veletek együtt lesz meglepetés az unboxing. Együtt! Készen álltok?

Ismeritek azt az érzést, amikor tökre nem vagytok népszerűek, mert a fiúk nem az eszükért szeretik a lányokat? Most mondhatnám azt, hogy én is olyan pasit akarok, akivel két szónál többet lehet váltani, de igazából a lányok sem különbek, mert nekünk sem jönnek be a csúnya, de okos srácok. Meg ha kikezdenék az osztály pojácájával, akkor csak még lejjebb kerülnék a rangsorba. Persze nézzem a pozitívumaimat, ahogy a mentálhigiénés faszi mondta. Na lássuk! Tök uncsi szülők, tök átlagos gyerekkor, tök átlagos középsuli, és a színjátszáson kívül semmibe nem vagyok kiemelkedő, abból kiemelkedőnek lenni meg gáz. Gáz, mert ilyen pofával meg hanggal nem leszek soha filmszereplő, max valami színházba juthatok be, ami megint nem menő.

Jó, tudom, hogy már mindenki végignyálazta a netet, hogy mi van benne, de ez egy prémium csomag, füzetkével meg ajándékokkal, szóval tessék csak követni! Aki esetleg nem tudná, hogy mi ez... az egy barlangban élt ezidáig, és nem is ismeri az internetet, tehát nem is nézi a streamet, szóval ugorjunk neki!

Na jó, gáz volt addig, amíg fel nem fedeztem, hogy ez a tehetségem, meg az, hogy össze tudok adni kettőt meg kettőt, és a nemlétező szociális életem miatt még rengeteg időm is van... szóval elkezdtem MMOzni, meg szerepjátékos klubokba járkálni.

Amint látjátok nagyon dizájnos kis külsőt kapott a doboz, menő zárja is van, nem csak egy sima karton, szóval nem kell felvagdosni. Oké, az esd fóliát már vagdosni kell, de készültem ám! Sneak peek!

Oké, menő arcokkal ott sem ismerkedtem meg, és az ilyen helyek nem arra valók, hogy megtaláld életed adoniszát, mert csupa ugyanolyan szerencsétlen van ott is, mint te, de játszani lehetett, és végre jól éreztem magam valakikkel. Ott rúgtam be elsőnek, amikor megkaptam, hogy Vorgot a barbár orkot csak sörrel a kezedben lehet hitelesen alakítani, és az első csókot is ott kaptam, ugyanazon a napon egy kiéhezett taurentől. Nem mondom, hogy másnap is jó ötletnek tűnt, de legalább megvolt, utána pedig nem beszéltünk róla.

Mielőtt azt hinnétek, hogy a kalibrálást minél kevesebb ruhában kell végezni, hogy jól letapogathasson a kütyü, megnyugodhattok, senki étvágyát nem akarom elvenni, és a stream sem tizennyolcas, meg nem is horror témájú. oké, akkor érintsem meg a térdem, a könyököm, a... meg a jó édes...!

Szóval egy idő, és rengeteg biztatás után indítottam egy saját csatornát. Közel egy évig ragaszkodtam ahhoz, hogy nem mutatom az arcomat, lássák csak a játékot, meg amúgy sem volt pénzem normális minőségű kamerára, éppen elég elment arra, hogy szinten tartsam a vasat. Sajnos egy bizonyos követőszám után a nézők kikövetelik... vagy ami rosszabb, gyűjtést szerveznek, és vesznek egy kamerát, mert látni akarják a csajt, aki tud is játszani. Csesszétek meg, hogy itthon is rendesen fel kell öltöznöm a videók miatt! Nem voltam ám zseniális, soha nem jutottunk tovább az országos döntőknél a csapattal, meg a koreaiakkal senki nem versenyezhet... de végre egyszer az életemben voltam valaki, aki tud valamit.

Na mielőtt azt hinnétek, hogy évekig fogok szenvedni a névválasztáson meg a többin, akkor megnyugtatlak titeket, hogy már mindent előre elterveztem. Harcművész leszek, és Momiko néven találtok majd meg, ha esetleg akartok együtt játszani. Ennyi volt mára viszont a stream, a NerveGear nem támogatja, hogy belülről is mutassak bármit is, meg különben is szerzői jogok, meg minden, és most, hogy már egy kevés zsebpénzt is kapok belőletek igazán nem szeretném letiltatni az accomat. Én Momiko voltam, és pár óra után majd nekiesek a first impression videónak is. Addig is sziasztok!
Momiko
Momiko
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 61
Join date : 2016. Jul. 20.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akane Momiko Empty Re: Akane Momiko

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 21 2016, 10:24

Osu!

Pár óra, mi? Le is iratkozok a csatornádról, semmi értelme, nincs rajta új kontent, csak foglalja a helyet. Elfogadom viszont az előtörténetet, kreatív megoldás.


A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor öt (5) pontot kapnak, amit a harcművész alapra, azaz:
Élet: 2
Fegyverkezelés: 2
Erő: 1
Kitartás: 2
Gyorsaság: 1
Speciális képesség: 2

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Fegyver* (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.