Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Étkező és konyha

+3
Cearso
Rogan Hartnett
Jun
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Étkező és konyha Empty Étkező és konyha

Témanyitás by Jun Szer. Júl. 06 2016, 13:15

A céhház egyik legmeghatározóbb pontja, elvégre az emberek itt futnak össze a legtöbbet a folyosókon kívül. Egy hatalmas étkezőasztal körbe kényelmes székekkel, és egy hatalmas kertre néző ablak fogadja a belépőket. Két oldalt tálalók, szépséges porcelánokkal megrakodva. Az étkezőből nyílik a konyha, ahol a legkülönfélébb felszerelések, fűszerek, teák ezrei várják az önjelölt szakácsokat, vagy édesszájú kalandorokat. Razz

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Rogan Hartnett Szer. Júl. 06 2016, 13:27

Kicsit fáradtan vánszorogtam le a lépcsőn, két ásítás között vizsgáltam a Vigo céhházat, amelyet ugyan este már futtában megtekintettem, de most így természetes fénynél, kicsit nyugisabban a magam tempójában teljesen más. Nachum a kezeim között pihen, annak ellenére, hogy ő egy pet valamiért nehezebben viseli a reggeleket mint én. Talán nem is az ébredéssel van a problémája, hanem sokkal inkább azzal, hogy fel van keltve. Elvégre mindig én kelek elsőként, ezért mindig én is keltem fel őt először. Óvatosan lépdelek végig a folyosón, számomra ez az egész hely ismeretlen. Gondoltam rá, hogy felkeltem a lányt, hogy mutassa meg nekem merre is van az étkező, de kellemetlennek éreztem, hogy egy nálam jóval fiatalabb segítségét kell kérnem, amikor büszke vagyok az önállóságomért. Nem nyitogatok be sehova, néha elidőzöm egy kicsit a folyosó egy-egy ablakánál, kitekintek a kerthelyiségre, megszemlélem távolról a veteményest, a szépen gondozott fákat, a frissen lenyírt füvet. Elhaladok egy tábla mellett, amire ötleteket tűzdeltek fel, emlékeztetőket a többieknek, rövid ideig olvasgatom őket, mosolygom rajta, elvégre van valami aranyos ebben az egészben. Majd pedig tovább csoszogom, céltalanul bolyongok, nem érzem magam zavarban, elvégre vendég volnék, vagy mi.. Jó persze egy vendégnek is illik szépen felöltözni, de ruhák híján, kénytelen voltam egy köntöst húzni magamra. Nem akartam újra felhúzni azt amit a minap kaptam. Nem mintha koszos lehetne, inkább csak a saját hiúságom miatt. Nincs pénzem, de ettől függetlenül nem leszek hajléktalan. Vannak elveim.

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Cearso Pént. Júl. 15 2016, 19:49

Szeretek meglepetést okozni néha a tagoknak, és olyankor megjelenni, és csinálni a dolgokat, mikor a legkevésbé számítanak rá. Ezért fordulhat elő, hogy egyik napról a másikra, az éjszaka közepén megjelenik egy két üzenet a táblán, vagy valamikor csak úgy elezdek játszani valamelyi hangszeren a zeneteremben, vagy mint ebben a pillanatban, éppen reggelit csinálok. Persze mint mindig, most sem sikerül valami jól, ezért ugyanúgy mehet a kukába, mint az eddigi összes próbálkozásom.
Úgy döntöttem, hogy a sütés és a főzés nem az én asztalom lesz. 
Már majdnem el is mentem a céhházból, mikor egy új ismeretlen alakot fedeztem fel.
Shu megint elhozott valami jöttmentet.
A köntös meg is erősít ebben a feltételezésemben.
 -Szép jó reggelt.
Maradok valami egyszerű ételnél, (lásd vajjal megkent kenyér,) és csinálok belőle két kisebb adagot.
-Megkinálhatlak?
Bármennyire nem hiszem, hogy valaha újra látom  a srácot, attól függetlenül lehetek kedves hozzá.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Rogan Hartnett Pént. Júl. 15 2016, 20:06

Miközben flangálok összefutok valakivel. Nem lepett meg, hiszen egy céhházról van szó. Ami azt illeti sokkal inkább az volt a furcsa, hogy eddig még senki sem vett észre.
- Jó reggelt! - pillantok a tálcára, a kis szendvicsféleségekkel - Nem utasítom vissza. - közelebb lépek a fiúhoz, és kezet is rázok vele, közben Nachum is előkerült valahonnan, azonban ő nem köszön, csak a háttérben marad.
- Jó reggelt még egyszer. - ismételem el magam - Ne haragudj. Nem akar szemtelen lenni, csak reggel kicsit félénkebb, mint máskor. - már hozzászoktam, engem nem lep meg a dolog. Legfeljebb elkönyvel mindkettőnket egy bunkónak, amiért itt apáskodom.
- Korán kelő típus vagy te is? Mi a helyzet? - próbáltam picit oldani a jeget, és megtörni a csendet - Ne haragudj, ha megijesztettelek, nekem is furcsa ez az egész. Egy lila kislány hozott haza az este, egy tízszer akkora sárkány társaságában mint az enyém. - bökök a fejemmel picit oldalra, ahol Nachum rágcsálja a kenyeret amit az imént magamnak vettem el.
- Mondta, hogy körbevezet reggel is, de nem akartam zavarni, szóval feltaláltam magam, és.. most itt vagyunk hármasban, és egy eléggé kellemetlen szituációt sikerült teremtenem.. -
- Timidus bejelentette az igényét ránk, ezért vagyunk itt.
- Ami azt illeti tényleg volt szó valami ilyesmiről is..- vakargattam meg a szakállam miközben próbáltam visszagondolni a tegnap este történtekre..

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Cearso Pént. Júl. 15 2016, 22:20


-Korán kelő? Nem. Csak kihasználom a rendszert, és a többségnél ritkábban alszom. Így sokkal több időt tudok gyakorlással tölteni. Azon kívül, hogy néha egy kicsit fáradt vagyok, semmi státusz-effekt nem változik. Ne aggódj, a fontosabb küzdelmek előtt alszok egy fél órát, az elég szokott lenni.

Egy idomár. Méghozzá sárkánnyal. Nem csoda, ha Shu ide akarta hozni.
-Várj egy pillanatot. Nem kell azt csócsálnod. Azt hiszem szokott itt lenni. Meg is van.

Egy kis keresgélés után találok egy kis pet eledelt, amit Shu szokott készíteni. Adok egy keveset a sárkánynak.
-Shu és Timi. A céhen belül azért ismerik egymást a tagok, így nyugodtan használhatod a nevüket. Apropó, név. Cear vagyok.

-Timi? Még csak nem is Shu?

Felcsillan a szemem kiváncsiságában.
Itt érdekesebb dolgok folynak, mint amiket elsőre gondoltam volna. Ha Timi hívta el őket, akkor kell hogy legyen bennük valami, ami érdekes a sárkinca szemében, és kétlem, hogy csak azért próbálta iderángatni, mert sárkányról van szó. Ha sikerül ezt megfejtenem, akkor talán Timiről is többet tudhatok meg.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Rogan Hartnett Szomb. Júl. 16 2016, 15:04

Végighallgatom a fiút, nem vágok a szavába, az arcomon nem látszik semmi nyoma annak, hogy meglepődöm, azonban valójában meglep, hogy vannak ennyire elkötelezett emberek is akik számára minden perc számít.
- Gondolom akkor elég aprólékosan beosztod az időd is. Gyakorlás alatt mobolást, vagy párbajokat értesz? Esetleg mindkettőt?- érdeklődtem, habár errefelé a gyakorlásnak nem sok formája lehetett, elvégre a legtöbben az exp hajkurászásával foglalkozunk, ez alól pedig nem sok kivétel van. A sárkány felpillantott, abbahagyta az evést, és csendben megvárta, hogy a fiú kicserélje az ételét.
- Köszönöm. - és már hozzá is látott az étel elfogyasztásához.
- Szólíts csak Rogannek. A sárkány pedig Nachum - kezet nyújtok a fiúnak, egy picit elszégyelltem magam amiért nem jutott eszembe a lány neve, de csak bólintottam - Igen, elnézést, csak tegnap találkoztunk, és néha összefolynak a nevek, ezért inkább nem akarok butaságot mondani, nehogy megsértsek vele valakit. - közben körbepillantottam az étkező helyiségen, takaros, jól felszerelt, azt hiszem van mit a tejbe aprítaniuk.
- Igen. Timidus szerint nagy hasznára válnánk a céh számára.

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Cearso Szomb. Júl. 16 2016, 17:11

-Egyáltalán nincs oyan szoros beosztásom, mint Shuéknak. Azt csinálom, ami éppen jól essik. Az említetek közül inkább a küzdelmeket preferálom. Viszont gyakorlás alatt nem ezeket értettem.
Inkább kártyamutatványokat tanulok, figurát faragok, fegyvereket gyártok, hangszeren tanulok játszani, vagy mint most is a főzésemet próbálom egy kicsit javítani. Néhány év után már beláttam, hogy sokkal jobb a közérzetem, ha ilyen kis bolondságokat is megpróbálok élvezni.
Odaadom a sárkánynak az ételt.
-Nincs mit. Ha kérsz még, akkor Shut kell keresni, ő szokott ilyeneket csinálni. Timi biztos ébren van már.
Mikor odaadom neki, egy pillanatra átfut az agyamon, hogy olyan, mintha egy kicsi Timi lenne, és meg kéne simogatni. Óvatosan felé is vezetem a kis kacsómat, de Rogan bemutatozása után, vissza is húzom a kezem.
-Rogan és Nachum. Örvendek a találkozásnak.
-A Vigo tagokat nehezen sérted meg egy elfelejtett névvel.
Ez a céh lyen már egy ideje. A legrosszabb dolgot is vidámként tudják felfogni.
-Ti is így gondoljátok? Hasznosnak vélitek magatokat, vagy csak elfogadtátok az  ajánlatot, hogy legyen hol aludnotok?
Egy pillanatig a srác szemébe néztem, majd a következő pillanatban már fel is nevettem
-Ne vegyél komolyan, mikor hülyeségeket beszélek.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Rogan Hartnett Csüt. Júl. 21 2016, 14:37

- Hmm szóval fegyvereket is? Ha jól értelmeztem a célzást te fegyverkovács lennél. Mindig jól jön, ha az ember ismer személyesen is párat. Mondd van valami ehhez hasonlód? - pár pöttyintéssel elő is varázsolom felszerelve a Gyémánt kesztyűm. - T3-as a drágaság, de kezdem elavultnak érezni, de tetszik, hogy nem egy unalmas kinézetű fegyver.. Minél magasabb tierűt keresek. - ezzel persze nem árultam el sokat, és nem is hazudtam. Minél jobbat tud kínálni annál jobb. Az emberek pedig nem szoktak csak úgy vakon dicsekedni azzal, ha képesek valamit készíteni. Ismerve a kisebb szintű kovácsokat ők annyira nem hangoztatják az ilyesmit, ezért neki minimum T3-ason kell lennie.
- Köszönöm. - köszöni meg Nachum az ételt, majd pedig óvatosan ugyan de hozzálát az elfogyasztásához. Látszólag nagyon élvezi azt amit kapott.
- Oh így már mindjárt más. - szóval kemények a tagok, ez picit megnyugtat. A lányon kívül ő az első akivel összetalálkoztam.
- Attól függ. Hasznosak lehetünk sokféleképpen. Mit értesz hasznos alatt? - kapja fel a fejét Nachum, picit maszatos az arca, én pedig a kezemmel letörlöm a rá ragadt pet eledelt.
- Ne vedd ennyire komolyan. - szólok rá, de őt ez nem zavarja. Én pedig egy pillanatig farkasszemet nézek a sráccal, majd amikor elneveti magát igyekszem követni és én is úgy teszek - Nem olyan hülyeség ez. Én is gyanakodnék, ha éjjel egy vadidegent hozott volna haza a céhtársam, és egyedül kóborol felügyelet nélkül a lakásunkban.

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Cearso Pént. Júl. 22 2016, 04:53

-Sajnálom. Jelenleg ez a legjobb idomár fegyver a piacon. Kivéve ha ra tudod tenni a kezedet valami ritkaságra, amkt nem ismerek még. Természetesen azonnal szólok, ha jobbat tudok gyártani.
-Nincs mit.
- Most jött el az a pillanat, mikor eldöntöttem, végigsimitom a sárkány hátàn a kezem. Az elhatàrozást tett követte, ha egyikük se támadt rám, mikor hozzàèrtem, akkor végig is vittem a mozdulatot egèszen a háta végèig.

-Nem tudom Timi mit làt bennetek. Èn azt szeretném tudni ti mit láttok magatokban.

-Ismét téves. Ráadásul duplán. Nem az első eset, hogy Shu hazahoz valakit, akit megpróbál itt marasztalni. Az esetek többségében nem maradnak sokáig. Titeket viszont nem Shu hivott, hanem Timi, ami jelentős különbség. A masik amiben tévedtél, hogy nem vagyunk céhtársak. Megelégeltem, hogy a céhből átjáróház lett, és kiléptem.
Szabad bejárásom van, de nincs sajat szobám és nem szólok be a céh életébe.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Rogan Hartnett Pént. Júl. 22 2016, 11:17

- Kár. De azért köszi. - valamennyire sajnáltam, de közben mégis elégedettséget is éreztem amiért más szájából is hallottam, hogy az én gyémánt kesztyűm nem egy ócskavas. Nachum békésen falta az ételt, teljesen belefelejtkezve, én láttam, hogy a férfi közeledik hozzá, azonban csak mosoly ült ki az arcomra, semmit sem cselekedtem. A sárkányt váratlanul érte az érintés, felkapta a fejét hatalmasra nyilt szemekkel meredt előre miközben egyre jobban tolta le a mellkasát az asztalra, mintha abban reménykedne, hogy a fiú elengedi. Pontosan úgy csinált mint azok a macskák akik kicsit visszahúzódóbbak, de mégis elviselik valamilyen szinten a simogatást. Tehát végső soron egy elég komikus jelenet születhetett.
- Gratulálok. Sikerült behatolnod Nachum intim szférájába. - felhorkantam - Ne haragudj. Te vagy az első akinek ez eddig sikerült. - Nachum bosszús pillantásokat vetett rám, levágta, hogy én végig tudtam mire készül a fiú, de közben mégis összetört picit. Még az evést is abbahagyta, de maradt ott ahol volt.
- Én tudom "Timi" mit lát bennünk. Részletesen kitárgyaltuk a témát.- emeli fel a fejét.
- Szerintem hasznosak vagyunk. Biztonságot nyújthatunk mert magas a szintünk az átlaghoz képest, jól felszereltek vagyunk és szociálisak. De ez csak az én meglátásom. - dőlök hátra a székben
- Megértelek. De gondolom oka van annak, hogy csak úgy beengedtek ennyi embert nem? Mármint ha veszélyben érezné magát a céh valószínűleg nem tenne ilyesmit, és látva az infrastruktúrát is.. Van mit a tejbe aprítani. - látványosan körbeforgatom a fejem.

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Cearso Szer. Aug. 03 2016, 20:30

Így mondva már nem is olyan barátságos, ha megsimogatok egy petet. Gyorsan el is vettem a kezem a sárkány közeléből.
-Sajnálom. Nem akartam semmi rosszat. Csak hát... olyan aranyosak, amíg még kicsik. Tudjátok, idelent csak a peteknek van kifejezett fejlődési szakaszai, és... Na mindegy, inkább nem magyarázkodok. Szíves elnézésedet kérem, amiért tiszteletlen voltam veled szemben. Sajnálom.
Mikor azt mondta, hogy biztonságot tud nyújtani, egy kihívást ajánlottam a férfinak:
-Le is tesztelnéd, hogy mennyire vagytok képesek? Az, hogy jó a felszerelésetek, és magas a szintetek, még nem bizonyítja, hogy egy küzdelemben is megállnád a sarat. 
-Azért annyira nem szabad a bejárás. Én például bejöhetek, mert tiszteletbeli céhtag vagyok elvileg, de ha neked nincs engedélyed valamelyik céhtagtól, akkor nem fogsz tudni bejönni.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Rogan Hartnett Vas. Aug. 07 2016, 18:22

Nachum szemei kikerekedtek, és furcsán bámul rád. Szerencsére hamar elvetted a kezed, és ez valamicskét javított a megítélésén veled kapcsolatban.
- Semmi baj, amíg nem történik meg még egyszer. - Azonban mintha még mindig nem lenne biztos benned, kicsit arrébb is mászott az asztalon, a tányérkáját pedig arrébb kezdte ügyeskedni, néhány lökdösési kísérlet után végül én magam teszem arrébb neki az ételt.
- Ez azért lehet túlzás nem? Elnézést kért, te pedig megbocsájtottál elvileg, akkor minek távolodsz el?
- Nem akarom provokálni az adottságaimmal. Ne haragudj ez nem ellened irányul. - pillant rád, és a mondatának másik felét persze már hozzád is intézte.
- Háát, ami azt illeti.. Azt lehet, hogy jók a felszereléseim, de hiányosak is a slotok. Sityakom, és gyűrűm például nem igen akad, de benne vagyok, feltéve, ha ez nem jelent neked gondot. - még mielőtt későbbiekben lenne belőle félreértés, jobbnak láttam már az elején tisztázni vele a helyzetet.
- Zseniális rendszer.

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Cearso Hétf. Aug. 08 2016, 08:25

-Ne aggódj, én nem fogom többször csinálni, de lehet nem ártana hozzászokni a gondolathoz, mivel nem Shukaku az egyetlen fiatal lány a céhben, és nem mindegyik mellett van egy Timidus, hogy megállítsa a cselekvésben.
Egy kis rémisztgetés sohasem árt. Legalább megnézem, mennyire akarnak itt maradni. Ez azonban nem csak a sárkányra, hanem az idomárra is igaz.
-Amint kihívás elé kerülsz, máris oda az a nagy magabiztosság? Még mindig azt gondolod, hogy elhiszem: hasznos vagy?
Beszélni könnyű, de számomra a tettek nagyobb jelentősségel bírnak, ha a többiek biztonságáról van szó.
-Ha gondot jelentene, nem hívtalak volna ki. És ha szeretnéd, még fair is leszek, és leszerelem az egyik gyűrűm és a sisakom én is a küzdelem idejére.
A rendszer zsenialitását már nem cáfolom meg. Bár vannak benne dolgok, amik nekem nem tetszenek, de ez már nem az én dolgom.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Rogan Hartnett Hétf. Aug. 15 2016, 19:20

Szavaid hallatán picit összerezzent Nachum, majd egy pillanatra össze is találkozik a tekintetem az övével. Szánakozva nézek rá, ő pedig mintha félne picit a lehetséges zaklatóktól.
- Még szerencse, hogy vannak szárnyaid, mert én biztosan nem rontom el senki örömét sem. - vonok vállat, majd nevetek egyet. A fiút sem állítottam meg, nem véletlen miért. Szeretem, Nachum arcát nézni, főleg akkor amikor nem a szokásos tunya, unott arccal néz rám.
- Ugyan. Nem futamodok én meg. Csak jobbnak láttam, ha előre tisztázzuk a dolgokat. Nem akarom, hogy emiatt oda legyen a férfi becsületed. - bolondoztam picit arra pedig amikor azt mondta, hogy leszerel két felszerelést megráztam a fejem.
- Nem szükséges. Engem nem zavar az ilyesmi. Ha valaki netalántán rám merne támadni, őt sem hatná meg, hogy nincs rajtam ruha. Legfeljebb kinevetne miközben elmetszi a torkom. Lényeg a lényeg, szívesen kiállok ellened, ami a hasznosságunk illeti. Ítéld meg magad. Nos, ha gondolod mehetünk is.

_________________
Nachum: #80ccff
Rogan: #B4CFEC
Rogan Hartnett
Rogan Hartnett
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2016. May. 03.

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Shukaku Vas. Szept. 11 2016, 19:15

Kiwi konyhai kalandokba keveredik

Immár nyugodtabban, de mégis a feldúltság és az izgalom fura kettőségének érzésével léptek be a konyhába. Timidusé volt a megtisztelő feladat, hogy körberepüljön a házban, és megnézze a többieket. Ez a reggeli kör nem tartozott a rutinhoz, ám most fontosnak gondolta, hogy a lányok kettesben maradjanak. Szerencsére a hétvége miatt mindenki sokáig aludt, vagy házon kívül volt, így volt idejük főzőcskézni. Mire a sárkány visszaért, és Shu is kért tőled pár pillanatot, hogy felszaladjon a szobájába átöltözni, Timi egy „clear” jelentéssel megnyugtatta az idomárt, Shu pedig neki is kezdett a készülődésnek, méghozzá azzal, hogy felesleges dolgokat tett. Kötényt húzott és megmosta a kezeit. Ezalatt Timidus lépett eléd, és rövid kérdéssel fordult hozzád.
-Reggelit fogunk készíteni. Kérlek mondj egy számot egy és százhuszonhét között.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Kiwi Vas. Szept. 11 2016, 21:24

Ahogy, Shukakuban úgy bennem is megvolt a kényelmetlen feszültség. Nem érette egyikőnk sem elsimítva a dolgokat, bár elég jól eljátszottuk, ahhoz hogy ne kelljen attól aggódni, hogy látható és jogos okkal fakad ki a másik. És ez, ha nem is volt, jó, de kényelmesnek bizonyult. Így ennyiben is hagytuk, és örültünk, hogy most itt tarthatunk. Nem, csak Shuaku tűnt el, hisz én sem fürdőruhában akartam főzőcskézni. Így én is felvonultam egy rövidebb időre. Majd valami kényelmesebbe, de persze rövidbe jelentem meg megint. Lassan megérkeztünk mindketten, ahogy Shu úgy én is elvégeztem azt a rutint, bár volt némi gyomorgörcsöm, hisz nem akartam előtte, egy kislány előtt leégni, még ebben is... Nem, tudtam mit várjak, így leginkább az tartotta bennem a lelket, hogy nem csak magunknak csináljuk a reggelit, hanem többünknek. Valamint én most először kötöttem, és fogtam hátra a hajam teljesen. Tisztában vagyok azzal, hogy nem igen fog hullani a hajam, mégis bennem van. Konyhalányként kicsit, belém ragadt. Timidus egy röpke kérdéssel tért hozzám, én pedig egy rövidebb "mit is mondjak" grimasz, után benyögtem az első számot ami az eszembe jutott.
- Kilenc. - Ne kérdezzétek, ez nálam amolyan akaratlanul is, berögzült szám. Nem szerencse, de valami olyasmi...

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Shukaku Hétf. Szept. 12 2016, 11:59

Shu pedig rendkívül otthonosan kezdte érezni magát amikor te is úgy döntöttél, hogy a szobában fogsz átöltözni. Voltak olyanok, akik annyira kihasználták a rendszer ajándékait, hogy mindent a menüben intéztek, és mivel az átöltözés egy pillanat alatt történt, és semmit nem láthatott a másik, így nem szégyenlősködtek mindenki előtt felszerelést váltogatni. Shu viszont szerette a hagyományos dolgokat, és ha teljes ruhát cserélt, akkor általában nemcsak elvonult, de nem is használta a rendszert az öltözködéshez. A haján nem változtatott semmit, hagyta úgy, ahogy megcsináltad neki, ruháját viszont kényelmes bő pólóra és rövidnacira cserélte, lábát viszont mezítelenül hagyta, nem félve attól, hogy felfázna, vagy ilyenek. Mondhatjuk igénytelennek is, ám számára ez a lazaság oldotta a feszültséget. Miután megadtad Timi kérdésére a választ, a sárkány az idomár felé fordult.
-Pikáns ragacsos csirkeszárnyak. Az elkészítéséhez minimum haladó szint szükséges. Az alapanyagok a rendelkezésünkre állnak.
Shu pedig ezek után neked is magyarázatot adott arra, hogy mi is történt.
-Amikor tanultunk főzőcskézni, és fejlesztettük a jártasságainkat, akkor sokszor szegődtünk el olyan küldikre, ahol étteremben meg ilyen helyeken kellett dolgozni, meg elkértünk rengeteg receptet is. Ezeket Timi sorba rendezi, és ebből a számsorból választunk valamit. Amit választunk, az abban a hónapban már kiesik, és előbbre kerülnek a mögötte lévők, így változatosan tudunk étkezni.
-Az egy hónapra összeállított lista is különböző ételeket tartalmaz, és tükrözi Shu ízlését. Erre is odafigyelek. Sorolhatom az alapanyagokat, Kiwi?

Tette fel a kérdést, és miközben az idomár előpakolta az edényeket, neked vélhetően az lesz a feladatod, hogy előkerítsd amit Timidus kérni fog.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Kiwi Kedd Szept. 13 2016, 11:06

A menüben való intézkedés, tényleg gyors és praktikus lett volna, de számomra idegen. Talán később rendszeresebben fogom használni, de jelenleg csakis, ha valami nagyon fontos esemény történik, és nincs más megoldás. Valamint még valami. Szeretek öltözködni, válogatni, és bár rendezetten meg van, hogy mihez mit veszek fel… mégis szeretem újra, és újra próbálni őket. De, nem olyankor amikor meló van, könnyed öltözet, amit nem sajnálnák, na nem mintha baja eshetne, de akkor is. Meglepődtem, a mezitlábasságán. Legszívesebben én is ledobtam volna magamról a cipőt. Megjegyzem szeretek mezitlábaskodni én is, és itt még csak attól sem kell nagyon tartani, hogy betegek leszünk, vagy valami csúnyán beleáll a lábunkba, és utána napokig bicegünk. Csupa jó dolog nem? Mégis, volt bennem, egy feszült tartás ami miatt ezt nem tettem meg. Talán később.
Visszatértünk a konyhába, és Timidus egy szokatlan kérdéssel állt elő. Amint meghallottam a választ, igyekeztem nem észrevehetően elhúzni a számat. Nem rossz, csak nem az esetem. De, mint kiderült Shukakunak igen. Én inkább ettem volna, valami halasat, vagy bármit… de pikáns, kínias ízekhez most nem volt úgy étvágyam. De én választottam… Végül, kiderül hogy, még ehhez sem leszek jó. Na, jó, legszívesebben fogtam volna magam, és rájuk hagytam volna a dolgot… Ez így nem lesz jó… Mégis, vágjak jó pofát, ahhoz hogy, ők ebben is jobbak?... Egyszerűen rühellem a tényt. Rühellem azt a két évet, amit átaludtam…. és ilyenkor, idebent is rühellek lenni. Kint szerették a főztömet, de… idebent semmim, sincs ami odakint megvolt, és ez dühít… És, mégis mit kezdjek, amikor most kéne… legalább egy szinten lenni vele?... Vagy, a felén, de még az sincs meg… Lemerevedtem, nem tudtam mit csináljak. Hányingerem lenne magamtól, ha mégis jó pofát tudnék vágni a dologhoz, de némi dermedtség után, mégis mosolyt erőltettem magamra. Majd, megszólaltam.
- Sorold. – Sebaj, majd utána jól kisírom magam… a szobámba, csak, ezt a pár percet bírjam még ki… bár eltudnám fogadni, hogy idebent egy kis senki vagyok...

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 13 2016, 12:24

A dolgok ott kezdődnek, hogy Shu bizony nem most kezdte a játékot, és tudott róla egyet s mást, valamint azt is tudta, hogy te attól a szinttől messze jársz, ahol ő tart. Ezt persze nem szabadott kimondani, mert az hencegés, de láthatóan elhinni meg nem hitted el, hiszen nem számoltál ezzel a ténnyel. A dolgok ott folytatódtak, hogy ezt Timidus is tudta, ahogyan azt is, hogy te most a barátja segítségére akarsz lenni. A dolgok pedig ott fejeződtek be, hogy a listát a sárkány bármikor kedve szerint változtathatta meg, és mielőtt rákérdezett az adott számra, kivette belőle azokat az ételeket, amikbe te bele sem tudsz nyúlni, mert azonnal lángra kapna az egész. Persze te nem nézted ki ezt a fajta segítőkészséget és előzékenységet belőlük, hiszen azonnal majrézni kezdtél, amint megemlítődött a szint, ez pedig olyan látványos volt, főleg az erőltetett mosollyal, hogy nemcsak az idomár, de még az ehhez igencsak keveset konyító sárkány is észrevette. A majrézáshoz hozzá tartozik az is, hogy magáról az ételről is előbb ítélkeztél, minthogy kérdeztél volna, és egy főként amerikai ételt, angol eredetű mártással besoroltál kínainak, így rögtön három nemzetet magadra haragítva... de ehhez már gondolatolvasás kellett volna, hogy kitalálják, éppen mi nem tetszik neked. Az előző problémára azonban megvolt a megoldás, és Timidus sorolni is kezdte.
-Az étel elkészítéséhez először Worcestershire szószra lesz szükségünk.
Ebből már sejthetted, hogy ez nagyon nem hangzik kínainak, sem keletinek, ám a sárkány folytatta.
-Ennek az elkészítése nem igényel különösebb tapasztalatot. Hozz kérlek  balzsamecetet, szójaszószt, curryt, hagymát, szilvalekvárt, citromot, gyömbért, chilit, mustárt, barna cukrot és koriandert.
Sorolta fel az egészet egybe, majd ha elindultál, ő is veled tartott, hiszen tudta jól, hogy az emberek többségének ennyi elem megjegyzése már nehézségeket okoz, és ismételnie kell majd. Ezalatt Shu előkészítette a tálat, és elhelyezte benne a szárnyakat. Igazából ő sem értette teljesen a rendszert, és az étel nehézségének besorolását, hiszen a szósz elkészítése könnyű volt, és csak rá kellett önteni a csirkére, de Kayabával ő nem akart vitázni.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Kiwi Hétf. Szept. 19 2016, 20:21

Pontosan azért tartott ettől az egésztől, mert tisztában volt vele, hogy óriásiak a különbségek, csakis azért stresszelt rá. Ha ez nem így volna, vélhetően közvetlenebbül állna hozzá a dolgokhoz, valamint az egész reggeli készítéshez. Hisz, nem kéne attól tartania, hogy bármelyik pillanatban felsülhet. Valamint nem volna erény Kiwinek tudnia a listáról, hisz pont az… hogy, miatta kellett kivenni x darab ételt, elég kellemetlenül érintené, sőt vélhetően ebben a helyzetben, ott helyben megsemmisülve érezné magát. És érezné egy életre behozhatatlannak magát, így is úgy érzi… hogy, egy ritka küldetéssel tömérdek expet szerzett, hátha még ez sem lenne. Bár számára ez is egy kétélű fegyver, hisz másnak nem járt az… ami neki igen, másnak rosszabb, picit olyan… mintha csalt volna. Persze, nem és ezt tudta is, de mégis meg volt benne ez az érzet. És ezek csak apróságok amik nyomasztják…

Amikor meghallotta a nevet, összevonta a szemöldökét, igen, levágta hogy nem kínai, de így sem tudta jobban betájolni, aztán, úgy volt vele végtére is majd ti irányítjátok és ez meg is történt. A lista felére emlékezet, a curryt, citromot, gyömbért, hagymát, szójaszószt, chilit és mustárt megjegyezte, de rá segített az is, hogy amint meglátta a kamrába, ezek bevillantak neki. Valamint ezekkel dolgozott már, bár a barnacukor is megmaradhatott volna, de amint megakadt, elszálltak a fejéből az adatok, és hátrapillantott a sárkányra, majd ha nem kezdte el magától ismételni, akkor megkérdeztem megint, mit hagyott ki. Hallotta Shu tevékenységét, és kifejezetten örült neki hogy bevállalta a húst, bár… azt már nem merte megemlíteni, hogy ő nem rajong a húsokért, de nem is akarta, mert nem csak kettőjüknek készül az étel. Végül ha sikerült, kissé felpakolva érkezett vissza. Majd készítette is a vágódeszkát, hogy megpucolja és felszeletelje a hagymát. Ha eljutott odáig, akkor láthattad rajta hogy szakértelemmel fogja a kést, valamint el is kezdi aprítani a szeletelés után, és csak reménykedett benne, hogy ez még nem okoz neki problémát. Nem mondta, ugyan osztott rá pontokat, de tükörtojáson kívül még aligha csinált mást… A fogadó kész ételei mindig ízletesebbnek bizonyultak, így saját képességeivel sem lehetett tisztában.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 20 2016, 07:11

Úgy tűnik Timidus elkezdte megtanulni, hogy mit szabad kimondani, és mit nem. Azt nem jelenthetem ki, hogy egyet is értett ezzel a módszerrel, mivel azonban az olyan hisztiket elkerülhette vele, amelyek rossz hatással voltak a társa közérzetére, így hát nem hozta nyilvánosságra a listában történt változtatásokat, Shu pedig bele sem gondolt ennyire az egészbe, bár ő mivel tudta, hogy barátját állandóan a jó szándék vezérli, nem is foglalkozott ezzel a kérdéssel ilyen behatóan. A sárkány természetesen segítőkészen sorolta el újra, hogy miket is hagytál ki, ezúttal egyenként, és át is vette tőled a már megtalált alkotóelemeket, ha engedted. Mivel munkához is láttál, és látszott a hozzáértésed is, Shu teljes nyugodalommal hagyta rád, és nem kezdett el irányítgatni, bár a legfontosabbakat azért közölte.
-Csak össze kell kuytulni. Használhatod a kezedet, vagy a kanalat, de ha finnyás vagy, akkor két kanállal is meg kell keverned, nehogy ki kelljen hagyni a legfontosabb lépést a végéről.
Azt egyelőre a fantáziádra bízták, hogy ez mit is jelent, Timidus azonban újra sorolni kezdte az összetevőket, ezúttal azt is közölve, hogy miből mennyit kell mérned, és azt is megvárva, amíg az adott lépéssel elkészülsz. Shu már előkészítette a mérőedényt, így igazából ő dolgozott a te kezed alá.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Kiwi Kedd Szept. 20 2016, 21:52

Igényeltem hogy, újra ismételje el, és pár, apróságot a kezébe nyomtam, amikor jelezte hogy, segíteni kíván, de csak annyit, hogy ne kelljen attól tartani, hogy, ami nálam van az leesik, és pixelekre hullik. Végül sikerült minden elemet kiválasztani, és összegyűjteni. Lepakoltam az asztalra, neki láttam annak, amivel még lesz egy kis dolgom, például a hagyma. Majd Shu tanácsára a folytatásnak is.
- Rendben! - Jelentettem ki és neki is láttam a méricskélésnek is, majd igyekeztem pontos lenni, és viszonylag gyors. Ha végeztem, először külön kevertem össze a száraz, és a nedves alkotóelemeket, majd amikor ezzel megvoltam, lassan belekutyultam a nedvesbe a szárazat, nem kapkodva, hogy legyen idő olvadni is, például  a cukornak. Ha, ez megvolt, megfogadtam Shu tanácsát, egy második fakanalat is igénybe vettem. Persze tudtam hogy mire készül, vagyis gondoltam. A nyalakodás a kaja készítés legfontosabb és értékesebb alapeleme. Főleg, mert jól lakunk mire a terítéshez kerül a sor. Very Happy Eleinte paráztam, de mivel nem éreztem hogy, bármit is elrontottam volna, így nem szakadt le az ég, és sikerült picit megnyugodnom is.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Shukaku Szer. Szept. 21 2016, 06:42

Shunak ennyi idő elteltével már nem nagyon volt mit babrálnia, hiszen az ő feladatrésze sokkal rövidebb ideig tartott, mint az, amit te végeztél. Még a sütőt is bekapcsolta, pedig ebben a konyhában nem volt szükség előmelegítésre sem, de ezzel is húzta az időt. Körülnézvén látta meg a mosatlant, amit valószínűleg az előző főzés trehány elkövetője hagyott ott. A kosz persze eltűnt, jó szokása szerint, de az edényeket el kellett pakolni, így mire végeztetek a sárkánnyal a kutyulással, Shu is végzett ezzel. Nagy szakértelemmel az arcán lépett oda hozzátok, dugta bele az ujját a keverékbe, majd lenyalta.
-Rendben. Egyik kanál a kettőtöké, másik az enyém. Jó étvágyat!
Pár pillanatig várt, összekacsintott Timivel, várva, hogy mit reagálsz, majd csak a tálat vette el, és hagyta, hogy megosszátok a kanalakat, majd elkezdte bevonni a szöttyel a húst.
-Az a jó, hogy itt nincs mérgezés meg ilyenek. Nyers hússal dolgozom, és utána is lenyalhatom a kezemet. Olyan jó, hogy Kayaba mindenre gondolt!
Amire ti végeztetek, feltehetően már be is került az étel a sütőbe, ő pedig azért a macskás tisztálkodás után még kezet is mosott.
-Már csak meg kell teríteni, és felverni a többieket az evéshez. Ez a legnehezebb része.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Kiwi Kedd Szept. 27 2016, 10:05

Kotnyeleskedett egy picit, bár jellemszerű volt ez a húzása, és várható, ugyanakkor nem úgy tette ahogy, azt gondoltam. Belenyalt, majd megpróbált megviccelni, egy baj volt csak. Észtnél voltam, így mivel sejtettem hogy készül valamire, azt nem mondom hogy, tudtam hogy mire, de könnyebben improvizáltam. Vagyis, sikerült nem túlgondolnom a dolgokat, és hagytam hogy jöjjön ami jön. A reakcióm a következő volt, kihúztam magam. Majd megszólaltam.
- Rendben, Timi ez a tied! – Nyújtottam át a fakanalat, majd felkaptam a tálkát, és folytattam.
- Ha így állunk, ez az enyém. – Mosolyodtam el, és játszottam a kis kapzsit. Végül, ha ült a poén akkor visszakerült az asztalra, majd Shu kezébe, amivel végül beborította a húst. Majd bedobta a sütőbe, miközben egy imát azért elmondott Kayabának. Elfogultnak gondoltam a lányt, viszont… ezzel a mérgezéses, betegséges dologgal egyet kellett értsek. Jó, hogy idebent ilyenek nincsenek. Bár, hányni már láttam emberkét, és hapcizni is, valamint item által van mérgezés. Szóval nem tudom pontosan mennyire nincs betegség, vagy hasonlók. Én nem lettem morcos, és sikerült elkerülnöm, hogy bármiképp összemaszatoljam magam, bár, a köténykémre azért került, a tál széléről nálam egy kis csíkban, a tál széléről, ahogy „magamhoz öleltem”.
- Megteríthetek. – Vállaltam el a könnyebbik részt. Razz És neki is láttam, az étkező nem volt túl nagy, valamint pontosan nem tudtam mennyien leszünk végül, így minden hely kapott terítéket. Szépen gondosan elrendezve, volt időm rá, hisz a husi még sült egy picit, bár gondolom gyorsabban kész lesz, mint általában kéne.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Shukaku Kedd Szept. 27 2016, 11:28

Shu egy pár pillanatig csak pislogott, hiszen nem számított arra, hogy ilyen könnyen rászeded. Arra gondolt, hogy majd értetlenkedsz egy kicsit, vagy megpróbálsz kihátrálni, ám ez egy sokkal kellemesebb csalódás volt. Mindössze hátradőlt a pultra, és elégedetten mosolygott. Ez a mosoly elég volt a sárkánynak is, hogy ne tegye szóvá az igazságtalanságot egyik oldalról se, és betudja a tevékenységeteket az emberek furcsa poénkodásának. Elfogadta a kanalat, és egy pillanat alatt végzett vele, majd a helyére is tette. Shu ugyan egy másodpercre megállt, hogy vajon zavar-e téged, hogy Timi nem mossa el a dolgokat, lévén felesleges a dolgokat elmosni, ám ha te nem tetted szóvá, nem kezdett szabadkozni, és ő is visszaakasztotta a tiszta kötényt, és vélhetően a te ruhádról is rövid időn belül eltűnt az az egyetlen folt is. A köszönetmondást már észre sem vette, és a kézmosás, valamint a terítés alatt, amiben a lány segített, Timi felröppent a lépcsőn, hogy végigkopogtassa a létező összes ajtót, azok kivételével, ahol volt valamilyen kiírás esetleg. Az asztalra kenyér került, és néhány fajta mártogatós szósz a hűtőből, amíg te a tányérokkal és az evőeszközökkel babráltál, a végén pedig az idomár a közepére helyezte a sültet is, és egyet hátralépve elégedetten nézett végig a művön.
-Azt hiszem így tökéletes lesz. Igazán büszkék lehetünk magunkra.
Még arra is ügyelt, nehogy megköszönje a segítséget, hiszen a segítség azt jelentené, hogy a keze alá dolgoztál, amiből arra következtetnél, hogy megint a felsőbbségét akarja előtérbe helyezni. Nem nagyon örült annak, hogy a jelenlétedben ennyire oda kell figyelnie a szavaira, és tudta, hogy Timivel az oldalán ez nem is fog menni, ám nagyon remélte, hogy több ilyen, és ehhez hasonló esemény után majd enyhülni fog a helyzet.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Étkező és konyha Empty Re: Étkező és konyha

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.