Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lenka

Go down

Lenka Empty Lenka

Témanyitás by Lenka Kedd Jún. 14 2016, 16:56

Név: Utsugi Lenka
Nem: Férfi
Kaszt: Harcos
Kor: 18

Szint: 1
Exp: 10/50
Arany: 70

Kinézet: Félhosszú fekete haj, fekete nadrág, ami szíjjal van erősítve a combomon. Átlagosnál valamivel izmosabb vagyok. Felül fehér inget hordok, és egy zöld kendőt a vállamon. Fekete kesztyű, és zöld szem.

Jellem: Jól boldogulok egyedül, sőt, szeretem az egyedüllétet. Könnyen alkalmazkodok, könnyen tanulok. Sok helyen megfordultam már, sok mindent képes vagyok elviselni. Sőt, a legtöbb mindent. Nehezen bízom meg emberekben, de akiben megbízom, annak ez nagy kiváltság. Az előbbinek köszönhetően nehezen barátkozom. Szeretek elzárkózni, vagy beülni egy sarokba, begubózni, elővenni egy könyvet, és kizárni a külvilágot. Legalábbis... amennyire lehet.

Képességek:
1. A csata elején be tudok vinni egy óriási ütést. Ez a sebzésem 120%-át okozza. Minden esetben betalál, de csak és kizárólag a csata elején vihető be, csata közben már nem. Újratöltődési ideje 1 csata (magyarán minden másodikban lehet használni). Minden 10 szintenként 10%-kal nő a sebzés mértéke.

Felszerelés:
Kezdő Pallos (+2 erő -1 kitartás)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Küldetések:
-

Küzdőterek:
-

Ajándékok:
-

Pénzügy:
Előtörténet (+70 arany)
Lenka
Lenka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2016. Jun. 12.
Age : 26

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Lenka Exp_bal10/50Lenka Exp_ures  (10/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
» Lenka

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.