Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stingray vs Nex

4 posters

Go down

Stingray vs Nex Empty Stingray vs Nex

Témanyitás by Stingray Kedd Okt. 13 2015, 23:26

Szokás szerint ismét az arénában lézengtem, és ellenfelet kerestem magamnak. Az íjat vállamra akasztottam, de más felszerelést nem viseltem. Sokan láthattak már harcolni, de azért még nem kell, hogy mindenki kilométerekről megsaccolja a felszerelésem erősségét. A harctér felé sandítottam, ahogy az aréna nézőterére értem, de a terep épp foglalt volt, így ráérősen keresgéltem a nézőtéren megfelelő „áldozat” után, aki partner lenne az unaloműzésben, és talán egy újabb jövedelmező fogadás se lenne rossz, elvégre a kockázatban rejlik a nyereség. Voltak akik csak a szemüket legeltették, de mindig voltak itt olyanok is akik ellenfelet kerestek maguknak. Végül egy lányon akadt meg a tekintetem, aki a harcolókat figyelte. Nem először láttam már itt, és úgy döntöttem megpróbálom elkapni egy körre. Na nem kell rosszra gondolni, csupán egy párbajra tervezem kihívni, bár eddig mindig csak a nézőtéren láttam, szóval épp itt az ideje, hogy egyszer végre a fegyverét is lássam. Határozottan elindultam felé, majd az íjat leakasztva a vállamról és a kezembe fogva ültem le mellé.
– Üdv! Láttam elég gyakran jársz ide. Lenne kedved egy párbajhoz is, vagy csak a nézelődni szeretsz? - köszöntem, és kérdeztem kihívóan. Egyből a közepébe vágtam, komolyabb körítés nélkül. Általában ezt a direkt megközelítést preferáltam inkább, mint a hosszas mellébeszélést. Ha meg inkább csevegni akar, azt sem bánom, de most inkább egy kis pörgés hiányzik, és azzal a vágással a szeménél egész harcias típusnak tűnik, de persze a látszat néha csal. Ennek ellenére lehetségesnek tartottam, hogy nem csak egy párbaj lehetősége vonzott pont hozzá. Várakozva figyeltem az arcát, egy magabiztos mosollyal a sajátomon.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Nex Szer. Okt. 14 2015, 00:09

Hmm újabb szabadnap, hol is tölthetném? Mostanában sokat dolgoztam, szóval nem is tudom mért mondom, hogy újabb inkább csak végre egy szabadnap. Az utóbbi időben csak esténként jutottam ki az arénába, de akkor nem igazán láthattam sok mérkőzést. Viszont most itt ülök és egy egész izgalmas meccset nézek, néha úgy érzem, én is beszállnék, de ahogy megfogok egy tőrt.... Elég csak gondolnom rá, már megint egy könnycsepp, semmit nem tettem értük, nem tudtam segíteni, be voltam pánikolva, mind be voltunk, persze ez csak önnyugtatás semmi több, és ez emészt a legjobban, talán puszta kézzel kéne harcolnom, de mégis milyen az. De a penge... mindig a pixelekké bomló társaim jutnak eszembe, és egyszerűen minden erő elszáll a kezemből. Nem mintha sok esélyem lenne az arénában, ahogy megfigyeltem elég kemény alakok járnak ide, semmi tiszteletet nem képesek a harc felé mutatni, ha tudom, hogy itt ragadok, inkább kardforgatót választottam volna, megmutatnám nekik, milyen is mikor teljesen porrá alázza őket egy lány. Persze itt nincs tétje, hiszen nem halnak meg, bármilyen mély is az a seb, semmi kihatása nincs a jövőre nézve, nem tudják milyen az, mikor tényleg megsebeznek... tapintok a szememen átívelő sebre. Nem mintha zavarna, persze hogy nem zavar, sose érdekelt mit gondolnak rólam mások, így is szép vagyok. Na de teljesen elkalandoztam a harc gondolatától. Mindenesetre ha most kihívna valaki, lehet elfogadnám még puszta kézzel is megküzdenék vele. Épp hogy okos kis buksimat elhagyta ez a gondolat, megjelent egy általam kedvelt személy, vagyis inkább harcosnak mondanám, bár ez is talán túlzás, legyen bájgúnár. Nem tudtam mit akar, meg hogy egyáltalán minek jön ide, biztos látta, hogy sokat vagyok itt és információkat akar a többi játékosról, hát azt lesheti, ezeket magamnak tartogatom. Meglepődtem, hogy észrevett magán kívül mást is, mármint hogy sokat járok ide, kicsit bele is pirultam. Viszont épp most hívott ki, én meg épp arra gondoltam, hogy el kéne fogadnom ha ilyen történik. Persze semmiféleképp nem fogom megtartani ezt a magamnak tett ígéretet, viszont ez a fiú nagyon erős és eddigiek alapján mindent a győzelemért típus sőt, még annál is többet. Nem tudom kint mennyire van szükség potionokra kristályokra, de ő erősen használja a győzelemért őket. Viszont ez a hangleejtés, nem tetszett, gyávának néz, bár ez mit érdekel, de megmutatom neki, ha gyáva lennék, biztos nem tenném meg ezt. - Hmm érdekes.- Bámulok a tenyerembe, majd felállok. -Ha ebben a világban megütök valakit, az nem fáj, egyikünknek sem.- Meg akartam ütni, de mire a mondat végére értem elszállt belőlem az elhatározás, a hülye mosolya láttán. Nem üthetek valakit, aki ilyen szemekkel néz rám, mint egy kiskutya, aki arra vár, hogy eldobjak neki egy csontot. Legyen, dobom azt a csontot, tudom mire gerjed.- Na ide figyelj...- Mutatom felé a startjaimat, miközben a felszerelésemet előveszem, hogy azt gondolja harcolni fogok vele, persze tőrök nincsenek nálam. - Rengeteg meccsed láttam, az összes kis trükköd ismerem, és ha akarnám kikiálthatnám mindenkinek, nem is értem miből gondolod, hogy nekem bármiféle esélyem lenne, persze tudom jól, hogy győzni akarsz, de nekem is van önbecsülésem nem lennék neked több két lövésnél, ebben a világban, bár bizonyára odakint, csak valami erőtlen hikki vagy. Szóval, én most megyek, és tegyünk úgy mintha ez a beszélgetés meg sem történt volna. - Mondom, majd elindulok ki a nézőtérről. Kicsit csalódtam magamba, még ha csak pár másodperc is lenne, jól esne egy kis harc, de bizonyára a fiú lefagy ezektől a mondatoktól a szokás szerint.
Nex
Nex
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Stingray Szer. Okt. 14 2015, 00:43

Csupán egy ártatlan kérdés hangzott el, de máris úgy támadott vissza, mintha szörnyű sértést vágtam volna a fejéhez. Na jó, talán nem a lehető legkedvesebb módon hívtam ki, de a lényegen ez mit sem változtatott. Ez messze nem a legrosszabb felkérés volt, amit más elé dobtam, de egy dühös ellenfél még előnyt is jelenthet számomra. Ez a lány azonban nem úgy tűnt, mint aki szívesen harcolna. Egy pillanatra még el is hittem, hogy fel fog pofozni, de talán meggondolta magát, vagy csak valamiféle megfélemlítés akart lenni a részéről. Meglepetésemre megnyitotta a menüjét, de nem kihívást küldött, hanem a statjait tolta a képembe, amik valóban nem tűntek a leghatásosabbnak, ha ellenem akarna küzdeni, de sosem voltam ellene, ha egy kicsit könnyítenem kellett a felszereléseimen a tisztességért. Olyan hevesen mondta a magáét, hogy egy darabig szóhoz sem jutottam mellette, míg végül el nem fordult. Elvigyorodva dőltem hátra.
– Óóh, csak nem egy rajongómmal hozott össze a sors? :3 - mondtam tenyérbemászó elégedettséggel, ahogy kényelmesen elhelyezkedtem, és a szabad karomat kinyújtva támasztottam meg a mellettem lévő ülőhely háttámláján. Ebben a pillanatban nem lepett volna meg, ha fordulatból kapok egy pofont, és ha így is történne, nem nagyon zökkentene ki.
– Mellesleg, ha én hikikomori lennék, akkor te miért is vagy idebent? Kíváncsi lennék fogtál-e valaha igazi fegyvert is a kezeidben. Ha igen, akkor nem lehettél vele túl ügyes. - kacsintottam rá, egyértelműen a kis vágásra célozva, és ha eddig nem is pofozott fel, most már biztos voltam benne, hogy meg fog történni. Mindenesetre bízom benne, hogy inkább a párbaj lehetőségét választja. Elvégre nem azért jöttem, hogy csak én kapjak a végén.
– Elég igazságtalan, hogy te már számtalanszor láthattál engem, de én még semmit se láttam belőled. Ha akár egyszer is meg tudsz érinteni a párbaj alatt, akkor elismerem, hogy talán tudod melyik végén kell megfogni egy fegyvert. - ajánlottam fel nagyképűen. Nem sok esélye volt ellenem, hacsak nem rejteget valamiféle meglepetést a tarsolyában.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Nex Szer. Okt. 14 2015, 17:54

Csak nem sikerült elállítani a szavát, csak beszél és beszél ráadásul teljesen értelmetlen dolgokat hord össze, nekem meg nem sikerül tartani a hidegvéremet. -Mégis mi a fenéről beszélsz, ha valaha kimozdultál volna a gép elől, akkor tudhatnád, hogy a vívásban és minden más, hasonlóan veszélyes küzdősportban, teljes védőruhát viselnek, persze hogy is tudhatnád, a kereső biztos nem dobta ki neked rögtön. Nem csak harc közben lehet sebesüléseket szerezni, mintha bármi közöd lenne hozzá...- Épp most vesztette el a rajongóját, ostoba fiúk, ostobák mind. - Lefogadom, hogy ez volt a leghosszabb beszélgetés, amelyet életedben nővel eltöltöttél, persze anyukádon kívül, de ezzel a stílussal többre nem viszed. Nem mintha rajonganék érted, vagy ilyesmi, a puszta véletlen műve, hogy itt voltam a harcaidon, úgy értem persze nem minden, az nem lenne egészséges, és akkor tényleg kételkedhetnél, az ép elmémben.- Ahh miket beszélek, nem tudom befogni, sajnáltam mikor kikellet hagynom múltkor azt a harcát.. de így kezdem kevésbé, nagy lett az arca. - Legyen, kiállok ellened, még csak fegyvert sem fogok használni, de nem használhatod a rejtőzködésed.- Megmutatom én neki, hogy ki nem harcolt igazán életében. Már ment is a harci kérelem. -Ha elfogadod a feltételeimet, akár, neki is állhatunk. Gondolom most jön, hogy tegyek fel valamit, hogy tétje is legyen, nem hiszem, hogy lenne bármim, ami neked kéne, így ha vesztek, egy hétig a tied vagyok, p-persze ne gondolj semmi perverzre. - Úgy felspannoltam magam, biztos voltam benne, hogy nem is lesz olyan nehéz megütni egyszer, ahogy néztem gyorsabb vagyok nála, reménykedek, hogy így okés neki. - Ha én nyerek, akkor választhatok egy felszerelést, a táskádból.- Nem lenne rossz megszabadítani az íjától, vicces lenne nézni, ahogy csak ül a nézőtéren és morgolódik, hogy nem tud harcolni. És persze nekem se jönne rosszul ha eladnám. Közben magabiztos nézésemmel, és a székre féllábbal fellépéssel, sorolom őt magam alá.
Nex
Nex
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Stingray Szer. Okt. 14 2015, 22:30


Stingray vs Nex 1638d8ad4f610ce9ec4fade844fc8093_4608284db82a2b6e04d075871e8607ee09349292Stingray vs Nex 48ca95a7716818fde739bba8cc022d00_bceb14523c53266e4b2ae7adb80b8e059e9b4b7b
Rendkívül szórakoztató volt, ahogy mérgesen felfújta magát, mint egy dühös macska. Komolyan azt hiszi, hogy én odakint ki se mozdultam a négy fal közül. Mindenesetre a legkevésbé sem érdekelt épp, hogy mit gondol rólam. Ő azonban nem zavartatta magát semmivel, és csak egyre tovább hergelte magát. Ezzel szemben én ott ültem előtte mosolyogva figyelve a dühöngését. Nagyon a lelkébe gázolhattam, de ha van egy kis szerencsém, akkor párbajban akarja majd levezetni a feszültséget. Amikor szóba kerül a rajongás, amit eredetileg nem is mondtam komolyan, még el is vigyorodtam. Sőt, majdnem elnevettem magam. Szóval tényleg rendszeresen nézte volna a harcaimat? Hiába próbálta tagadni, ahogy kicsúszott a száján egyértelmű volt. Végül aztán mégis elhangzott a bűvös mondat, amire eddig vártam, és úgy tűnik még a szokásaimat is ismeri, mert rögtön felhozta a fogadás kérdését, kész elképzelésekkel előállva. Elég kemény feltételt hozott elsőre, elvégre a lopakodásom volt az egyik leghatásosabb fegyverem. Komoly gyorsaság híján így győződhettem meg arról, hogy az enyém lesz az első sebzés. Nem tetszett ez a feltétel, de a nyeremény nem hangzott rosszul.
– Mmm, elfogadom. - válaszoltam sokatmondó mosollyal az arcomon. Gyorsabb nálam, de ahhoz, hogy meg tudjon ütni, először a közelembe kell érnie, és azt nem fogom hagyni olyan egyszerűen. Felálltam a helyemről, majd színpadiasan meghajoltam előtte.
– Hölgyeké az elsőbbség. - vártam meg, hogy elinduljon a küzdőtér felé, ami mostanra már ki is ürült. Ahogy leértünk a küzdőtérre, elfogadtam a felkérést, és a visszaszámlálás elindult. Megfordult egy pillanatra a fejemben, hogy kiürítem az inventorymat, és akkor semmit sem nyerhet, de végül inkább csak felszerelkeztem szépen, és az íjjal a kezemben vártam, hogy elkezdődjön a harc.

Statok:

Stingray vs Nex 4558371082f06f8f848a8441ab480d98_62ea970e106c744b371b9ef0ff7df4854a13513c
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Nex Szer. Okt. 14 2015, 22:57

A pillanatban, ahogy ellenfelem elfogadta a kihívást, a szívem kicsit felpörgött, nem is tudom, mintha, hatalmas adrenalin szabadult volna fel bennem. "Hát tényleg megteszem...", nincs visszaút. Nem bírom abbahagyni a mosolygást, majd hatalmas nevetéssel a küzdőtérre ugrok. Kezemet arcom éléhez tartom, mintha csak egy kard lenne nálam, igen, ezúttal a kezemet, úgy használom majd, mint egy kardot. Ellenfelem bizonyára meglepődik azon, hogy ténylegesen nem veszek elő semmiféle fegyvert. -Bring it on!- neki is lendülök, nagy sebességgel az ellenfelem támadásának, nem kell taktikáznom, egy sebzés egyetlen egy is elegendő, és akárhogy számoltam, nem engedhetem hogy övé legyen az előny egy rossz mozdulat és a harcnak vége. Legalább belevágtam, legalább elkezdtem. Boldog voltam hogy kihívtak, s talán kicsit rá is játszottam arra  dühre, felspannoltam magam, mert, másképp nem ment volna, tétje nincs és mégis mit tenne velem.... Korábbi emlékeim alapján annyira nem rossz, bár modortalan, azt a gúnyos mosolyt letörlöm az arcáról. Persze a nem rossz alatt nem azt értem hogy bármiféle erotikus dolgot is csinálnék vele. Gondolataim elkalandoztak és vörös fejjel kiáltottam felé, miközben már támadtam hogy -Mocskos perverz!- Nem tett semmit ellenem csupán a saját gondolataim zavartak meg az egészben. Egy csapás, a tervem szerint, és ha minden jól megy és sikeresen elérem őt, mielőtt támadhatna akkor, mielőtt oda érnék, pár méterre tőle, kezemet kinyújtom, kicsit magam mögé, majd lehúzódok, maximalizálni a sebességem, s mikor mellé érek kezemet felrántom, s alacsonyról vele lendítem a testem is, és ha a támadást nem is sikerül bevinni,megpróbálok mögé kerülni, illetve ha közben támadna igyekszem kivédeni, kitérni előle, bár a védés pusztakézzel esélytelen. Igaz hogy gyors vagyok, de még sosem próbáltam ki ezt a sebességet, hiszen a gyors húszas szintre fejlődés után, sem jóval előtte nem mozdultam már, a kezdetek városából. Viszont, a mai nap, mókásnak ígérkezik, főleg ha nem veszítek. Bár nagyon lekorlátoz, hogy fegyvert nem vagyok képes megtartani a kezemben.
Nex
Nex
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 14 2015, 22:57

The member 'Nex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Stingray vs Nex 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Stingray Csüt. Okt. 15 2015, 00:17


Stingray vs Nex 1638d8ad4f610ce9ec4fade844fc8093_4608284db82a2b6e04d075871e8607ee09349292Stingray vs Nex 76273addfee358acddfc1ae81a12287f_7760e54023b42028c3ab4e8d9c34f97e2ff584b6
Nyugodtan álltam a helyemen, míg ment a visszaszámlálás, és egyesével szereltem fel a felszerelést, melynek egy része egykor a maszkos árnyharcosé volt. Utolsónak pont a legjellegzetesebb darabot szereltem fel, és mit mondjak? Nem tetszett. Zavart hogy ennyire eltakarta az arcom. Harcban még korábban nem volt alkalmam kipróbálni ezt a darabot, de már most éreztem, hogy hamar le fogom cserélni. Talán kirakom a falra dísznek. Elővettem egy nyílvesszőt, és egy üveg paralízis méregbe mártottam, amint elindult a párbaj. A húrra illesztettem lövésre készen, de a lány addigra már furcsán kiabálva rohant felém. Perverz? Nem igazán értettem most mit is tettem amivel ezt érdemeltem volna, de nem is maradt időm ezzel foglalkozni. Puszta kézzel rohant felém, amit annyira nem értettem, de ha így akar harcolni, akkor egészségére. Ügyesebben mozgott mint vártam. Talán tényleg nem most fog először fegyvert a kezében. A maszk erősen zavarta a kilátást, és bár azt hittem el tudok lépni a csapás elől, egy tizedmásodperccel kellett csak lassabban reagálnom ahhoz, hogy elkapjon.
– Hmm. - engedtem le az íjat. - Jobban mozogsz mint vártam. - mondtam elismerő hangszínben, de örülni már nem volt alkalma magának. Felemeltem az íjat, és közvetlen közelről eresztettem bele a mérgezett nyílvesszőt, és hacsak valami csoda folytán nem tért ki előle, akkor ismét megszólaltam.
– Szóval milyen nyereményt kérnél? - kérdeztem, ahogy megbénulva esett össze. Ha azt hitte ezzel vége a párbajnak, akkor bizony tévedett. Szenvedjen meg egy kicsit azért a nyereményért. Elvégre azért jöttem, hogy lövöldözzek egy kicsit, és ő vállalta, hogy lesz a céltáblám.

//Paralízis méreg elhasználva.//
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 15 2015, 00:17

The member 'Stingray' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Stingray vs Nex 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Stingray vs Nex 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Nex Csüt. Okt. 15 2015, 06:29

Egyszerű volt, mint elvenni egy gyerektől a játékát. Leragadt a statisztikáknál és nem készült az igazi skillre, teljesen lenéző volt, De az a maszk, már tudom, mit is akarok, viszont úgy érzem, ő a lehető legszűkebb értelemben gondola, és ami nem a táskájában van, azt nem fogja oda adni. Kicsit meglepődtem magamon, egyáltalán nem jöttem ki a gyakorlatból, sőt... ez a hihetetlen sebesség... a valóságban, azért ezt nehéz lenne elérni. Épp kárörvendtem volna rajta, miután, leérkeztem mögé, féltérdre eresztve, de ahogy álltam fel, hátba lőtt egy nyílvesszővel, mely igencsak lebénított. Sajnáltam kicsit, egy vesztes harcban így pazarolni. -Ezután, a harc után, annyira nem állsz jól, hogy csak így pazarolj.- Mondom, miközben mégse próbálok ellenállni a méreg hatásának, semmit nem tehetek, felesleges. - Éreztem, hogy eben a meccsben sem akarsz tisztán játszani, de igen, ezzel az egy találattal, amit meglehetősen könnyedén bevittem, már le is győztelek, innentől értelmetlen harcolnom, tehát azt teszel, amit akarsz, én ráérek.- Persze, szükségszerűnek tartottam tisztázni a dolgokat, bár, ami igaz az igaz, ha nem támad amíg le vagyok bénulva, úgy, rögtön megpróbálom majd lesebezni, csak hogy még egy szeletet vágjak az egójából. - Bár, én a helyedben gyorsan végeznék, biztos nem fog jót tenni a nevednek, hogy egy ennyivel kisebb szintű elvert.- Jó érzés beletaposni mások egójába, nincs is annál jobb. -Ami a nyereményemet illeti... mutasd, mid van.- Persze már tisztán tudtam, hogy mit akarok, az a maszk kell nekem, semmi más, az értéke annyira nem érdekel, nem függök ilyen dolgoktól, egyszerűen csak tetszik. Bár, nem kardforgató kasztot választottam, de igyekeztem átvinni, ebbe a metába, az esetemben kétkardos technikát, mely valójában két tőr, de az most nem számít. A játékot, és a kinti harcművészetet nehéz volt összehangolni, de a hatodik, hetedik szint körül teljesen elsajátítottam és elégedett voltam a munkámmal. Bár, persze valamennyit felejtettem mostanra, de mégsem kopott meg annyira az, amit fejlesztettem magamon.
Nex
Nex
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Stingray Csüt. Okt. 15 2015, 07:41


Stingray vs Nex 1638d8ad4f610ce9ec4fade844fc8093_4608284db82a2b6e04d075871e8607ee09349292Stingray vs Nex 76273addfee358acddfc1ae81a12287f_7760e54023b42028c3ab4e8d9c34f97e2ff584b6
Nem volt nehéz eltalálni, és furcsa perverz örömet okozott az, ahogy hallottam a tompa puffanást, mikor elterült. A tervem az volt, hogy ezek után egyszerűen beleeresztek még egy nyílvesszőt, és vége is a harcnak, de aztán beszélni kezdett. Elmosolyodtam.
– Ugyan mit számítanak az anyagiak, ha a szórakoztatásomra használhatom őket? - feleltem a buta lánynak. Levettem a zavaró maszkot, és egyszerűen félredobtam. Nem is értem Kazuma miért tartotta olyan nagy becsben. Aztán folytatta a monológját, mire én csak a fejemet csóváltam.
– Még mindig nem érted, igaz-e? - kérdeztem sóhajtva, és lehuppantam a hátára, és nem igazán zavartattam magam, akkor se ha tiltakozni próbált ellene. Majd ha Stingray bácsi leckéjét megtanulta, akkor talán felkelhet.
– Ez az egész csak egy nagy játék. - paskoltam meg a buksiját. Kihúztam a hátából a nyílvesszőt, és néztem, ahogy elpixeleződik a kezemben.
– Nincsenek szabályok, pusztán csak amit mi hozunk, és te egy szóval sem említetted, hogy mérget tilos lenne használni. A harc pedig még nem ért véget. - mutattam a fejünk lebegő jelzőre, ami még azt jelezte, hogy folyamatban van a párbaj. - Ennyi erővel pedig egy darabig próbálkozhatsz, mire átütöd a páncélomat. A fogadást elvesztettem, de a harcot nem, tehát a játék szerint még nem vesztettem. Mellesleg tényleg! Mielőtt elfelejteném. Stingray mindig tartja az adott szavát. - mondtam és oldalra fordítottam a fejét, úgy hogy jó rálátása legyen a menümre, és azon belül az inventoryra.
– Tehát mit szeretnél? - kérdeztem, ahogy végigpörgettem az orra előtt az itemlistát. Hamarosan elmúlik a méreg hatása, de jelenleg egy cseppet sem zavart a dolog. Innen max súlyemeléssel távolíthat el. :3
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Nex Csüt. Okt. 15 2015, 17:00

Ehh, bizonyára, még csak ki sem mozdult, a kezdetek városából. Gyáva féreg, mondanám, ha nem, én is hasonlóan viselkedtem volna az utóbbi időkben, mikor utoljára kint voltam, persze azon kívül, amikor beszerzőútra mentem, drága főnökömmel, még csak kilences voltam. De lefogadom, hogy ő még ennyit sem mozdult ki. Épp terveztem, hogy kedves leszek vele, hátha segítségemre lesz de már hogy lenne egy ilyen alak. A fiú rám ült, én meg vörös arccal bámulom a földet, legszívesebben ismét, felkiáltanék, hogy mocskos perverz, mikor elkezdi paskolgatni a fejem, próbál fölényesen viselkedni velem szemben, talán nem ismeri el a vereségét, gondolom, mikor  fejem oldalra fordítja, s feltűnik a maszk, de nem az invijében, hanem mögötte, mit kéne tennem, valami jóval értékesebbet kéne kérnem, vagy azt, és talán ezt is csinálom, ahh nem inkább mégsem, meghagyom egy későbbi lehetőségnek. - Azt a maszkot kérem, úgy tűnik, neked úgy sem kell, és amúgy is az inventorydon keresztül látom :3 tehát olyan mintha benne lenne. Egyébként, sajnálattal közlöm, hogy nem igen tudok mozogni, báár, a kezem már kezd vissza térni. mit szólnál hozzá ha... - kezdtem hátra emelni a kezem, a legbecsesebb tagja felé, majd kezem irányt váltott és fejem alá helyzetem. -Aludnék egyet, amíg te letudod ezt a párbajt.- Egyedül unalmas lesz harcolnia, remélem így hamarabb megunja, másképp úgy sem hathatok rá, bizonyára, ha többé nem talál valamit viccesnek az nem érdekli, találkoztam egy két ilyen trollal a játékokban, akik az éppen respawnoló, és menekülni kezdő játékosokat ölték, de amikor már nem menekülsz, hanem inkább kiszaladsz egy teáért, akkor érdekét veszti az ügy. Meg sem próbálok kedveskedni, s meg sem érdemli, leszállni rólam meg úgy sem fog, kivéve szintén akkor ha megunja a dolgot. Persze a válaszát, a maszkra megvárom, és addig nem hunyom le a szemem.
Nex
Nex
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Stingray Csüt. Okt. 15 2015, 17:50


Stingray vs Nex 1638d8ad4f610ce9ec4fade844fc8093_4608284db82a2b6e04d075871e8607ee09349292Stingray vs Nex 76273addfee358acddfc1ae81a12287f_7760e54023b42028c3ab4e8d9c34f97e2ff584b6
Türelmesen pörgettem végig a listát, hogy legyen ideje válogatni. Végül mégsem az inventoryban szereplő tárgyakra esett a választása.
– Ejnye hát. Valóban megtévesztő lehet innen nézve. - mondtam kicsit lehajolva, és keresztülnézve az inventoryn. Egy új nyílvesszőt illesztettem a húrra, és meglőttem a maszkot, mire az kicsit arrébb csúszott, kikerülve az áttetsző menü mögül. - Látod? Nincs az inventoryban. - mondtam elégedetten. - Tehát akkor mi legyen? - pöcköltem meg a listát, mire elkezdett gyorsan végigpörögni.
– Tőlem aludhatsz is, ha úgy jobban tetszik. Elvégre mihez is kezdhetnék egy alvó lánnyal? - tettem fel a költői kérdést nyájasan. Elég jól szórakoztam. Ezért még egy item se nagy ár.
– Tudod mit? - szólaltam meg végül. - Kössünk egy újabb fogadást. - mondtam kuncogva. - Ha meg tudsz ütni újra, akkor megkapod a maszkot, de ha én nyerek, akkor két itemet kapsz, amit én választok ki, és ráadásként egy napig az enyém leszel. - kacsintottam. - Én úgy érzem win-win, de ha nem tetszik, akkor maradunk az eredeti feltételeknél, és választhatsz innen. - mutattam az inventoryra. Kíváncsi voltam, hogy veszi a szabálymódosítást. Volt pár item amitől nem szívesen váltam volna meg, és a maszk is közéjük tartozott, de ha már fogadunk akkor tétje is legyen. Ha mindenképp azt szeretné csak így kaphatja meg. Ha elfogadja a megváltozott feltételeket, akkor felkelek, és felveszek némi távolságot, a maszkot pedig a földön hagyom. Annyi statot nem ad, hogy ebben a párbajban nagy különbséget jelentsen a hiánya. Ha nem fogadta el az ajánlatot, akkor maradtam a helyemen, és türelmesen vártam míg kiválaszt valamit.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Nex Csüt. Okt. 15 2015, 18:19

Persze, hogy nem vált be a tervem... Így már a másikat sem alkalmazhatom, most már csak azért sem fog engedni, hajlandó bármit odaadni, csak azt nem, amit akarok, ostoba kis troll. - Ez így nem fair... a srácok olyan szemetek... , legyen, nem tudok mit tenni, de ugye tudod, hogy ebben. a második sikeres támadásban még én sem hiszek. - Amint a fiú leszállt rólam, ugyan kicsit csalódottan, de felkelek majd leporolom magam. -Nem érzem, hogy jobban fogok így kijönni, de ha ezzel be tudom fogni a szád, rosszabb vagy mint egy gyerek, pedig az elvileg én lennék.- Lássunk is neki, még mindig ugyan abban a harcban vagyunk, szóval újabb kihívást indítanom nem kell. Most sokkal nyugodtabban esek neki, beletörődve, az esetleges sikertelen támadás lehetőségébe, sőt inkább valószínűségébe. Pozícióba állva, megvárom míg elcsendesedik minden, körülöttem, mintha csak a gong szóra várnék, s felemben el is hangzik, indulok, itt az idő bevinni azt a második ütést is. Ismét elegendő lenne, egy karcolást ejtenem rajta, s ha ezúttal utánam lő, a játéknak vége. Érdekelne, hogy miféle béna cuccokat fog hozzám vágni. Remélem nem rejteget valami ostoba nyuszifület, mint a sok beteg, kocka, s nem abban akar engem ugráltatni, ki tudja talán kitellene tőle, lehet mégsem kellett volna belemennem abba amit mond. Késő visszakozni, de ha vesztek is nem leszek olyan mint ő, én megtartom a szavam, s nem próbálok kibújni ostoba fogadásokkal. Az életben sem kerülhetőek meg olyan egyszerűen a szabályokat, az ilyen viselkedés nem túl felelősségtudó s a szavainak nincs súlya. Ezt kell elfogadni, ha viszont valamiféle kést adna, amit nem láttam nála, szintén nem lennék előrébb azzal sem.
Nex
Nex
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 15 2015, 18:19

The member 'Nex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Stingray vs Nex 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Nex Csüt. Okt. 15 2015, 18:25

x_X lemaradt egy dobás
Nex
Nex
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 15 2015, 18:25

The member 'Nex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Stingray vs Nex 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Stingray Szomb. Okt. 17 2015, 11:51


Stingray vs Nex 1638d8ad4f610ce9ec4fade844fc8093_4608284db82a2b6e04d075871e8607ee09349292Stingray vs Nex F14bd6c53f0ab563d8a9b93512f899c8_730d9cc43e78c71f6174b5960710ad9c714598a0
Tetszett a válasza. Dupla vagy semmi, bár ebben az esetben a semmi is valamit jelent a számára. Csupán egy támadás elől kell kitérnem, és utána már egy kisebb csoda kellene ahhoz, hogy elfuthasson a nyílvesszőm elől.
– Szemetek? Csupán esélyt adok, hogy megszerezd amit akarsz. Olyan rossz dolog ez? 50-50. Vagy eltalálsz, vagy nem. - válaszoltam, mikor lemondóan megszólalt. Elsétáltam, hogy felvegyek egy kis távolságot. Lassan, elcsigázottan tápászkodott fel. Látszólag teljesen esélytelennek gondolta magát. Talán igaza is van, de ha egyszer összejött neki, akkor talán másodszor is. Persze most felkészültebben fogom várni, és a pontokat elnézve valóban esélyesebb voltam.
– Igen, kettőnk közül szerintem is te vagy a gyerek. Ekkora méretekkel elég nehéz is lenne felnőttnek nézni. - mondtam, és afféle szemléltetésként a jobb kezemmel a saját mellkasom előtt markoltam meg a levegőt. Végül elővettem egy újabb nyílvesszőt, de a lány már ismét a nyakamon volt. Ezúttal már nem ért olyan felkészületlenül, és a maszk sem zavart be a látásomba, így könnyedén kerültem ki a csapást. Aztán a páncélom mégis megcsappant. A másik keze talált, míg az elsőt kikerültem. Nem létezik, hogy ennyivel gyorsabb legyen nálam. Mélyebben belegondolni egyelőre nem volt időm, de ha el is vesztettem az újabb fogadást, a harc azért még mindig nem ért véget. Ahogy megütött, egy új ötlettől vezérelve egyszerűen megpróbáltam kirúgni a lábát, majd két kézzel elkapni, mielőtt még földet érhetne.
– Ez ügyes volt. - mondtam neki elismerően. - A fegyvereid nélkül nem is jöttem rá, hogy árnyharcos vagy. Mmm... Mellesleg - folytattam, ha még nem próbált meg kiszabadulni a karjaimból. - ilyen közelről még kisebbek, mint először gondoltam. - mondtam csodálkozó hangon. - Persze előfordulhat, hogy odakint azóta már nőttek egy kicsit. - folytattam vigasztalva.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 17 2015, 11:51

The member 'Stingray' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Stingray vs Nex 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Stingray vs Nex 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Nex Szomb. Okt. 17 2015, 13:18

Bár megesküdtem, hogy nem húzom fel magam rajta, mégis sikerült, amint a méreteimről beszélt. Először nem értettem, de mikor megcsináltam ugyan azt a mozdulatot a saját mellkasom előtt, felfogtam, s újra értelmet nyert a harc. Úgy felhúzott, hogy nem érdekelt mit kell tennem, de akkor is eltalálom. Annyira elvesztettem a hidegvérem, hogy az első támadásom elől, könnyűszerrel ki is tért, de úgy tűnt megint alábecsült, bár ezzel együtt sem számítottam a következő mozdulatára, ahogy megsebeztem, kirúgta a lábam, és a karjai közé kerültem, én meg úgy megijedtem, az eleséstől, hogy a nyakába kapaszkodtam. Amint észrevettem, hogy mit is tettem, hogy úgy vagyok a karjaiban, mintha bármi is lenne köztünk, zavarba jöttem, majd, miután a fiú rájött, hogy árnyharcos vagyok, amit én alapvetően el sem próbáltam titkolni, ismét, a fejemhez vágott, valami olyat, amit, egy lánynak, fölégnem egy növésben lévő lánynak nem szabadna mondani. Abban a kiszolgáltatott helyzetben, nem igazán tudtam vissza fogni már az érzelmeimet, hiszen a fiú egész harc alatt szavaival bántalmazott. Elkezdtek csöpögni a szememből a könnyek, majd kezeimmel elkezdtem ütlegelni. - Mocskos perverz! Mocskos perverz Mocskos perverz! Bocsánat, hogy nincsenek fejméretű labdáim! Tudom, hogy ti fiúk csak erre izgultok! - Hirtelen nem is érdekelt hogy harc közben vagyunk-e vagy nem az egész dolog, talán annyira fájt, mint mikor megsebezték a szemem, főleg hogy tudtam, hogy igaza van, hogy deszka vagyok, bőven elég képet láttam, hogy a bátyám mire izgul, és, hogy a többek a játékban, akik játék közben képeket osztogattak meg, melyekre gyanútlanul rákattintottam alkalomadtán. Esélyem sincs az olyan nagymellű nőkkel szemben, és a sebhely sem segít a helyzeten, és tudom, hogy sosem lesz fiúm, hála ennek, nem álmodozhatok a boldog életről, házasságról, gyerekekről, hiszen az arcom, mellyel esélyem lett volna szerezni valakit el volt csúfítva. Kilököm magam  fiú kezeiből, majd, feladom a harcot. -Ugyan, kinek is kellenék, teljesen mindegy, hogy mekkorák.- Mondom miközben szemeimet megtörlöm és elindulok a földön heverő maszkért. Felveszem a maszkot és megszűnök létezni, mint lány. Hasonlóképp teszek, mint korábban, a játékokban, mostantól itt is fiú vagyok.
Nex
Nex
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 17 2015, 13:18

The member 'Nex' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Stingray vs Nex 4766610511_dda12706fc_s Stingray vs Nex 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Stingray Szomb. Okt. 17 2015, 19:43


Stingray vs Nex 1638d8ad4f610ce9ec4fade844fc8093_4608284db82a2b6e04d075871e8607ee09349292Stingray vs Nex 712bb93be93d0aef454cd87982123bd1_8376c4c4fa54605e762a022952991765b2cb7e25
Gonosz mosoly terült el az arcomon, ahogy eljátszadoztam vele. Élveztem a helyzetet. Sosem voltam az a típus, aki csendben koncentrálva párbajozik. Mindig is szerettem szóval tartani az ellenfelemet, hogy kitapintsam az érzékeny pontokat, amiken keresztül megfoghatom. Most sem csináltam mást, bár most nem azért, hogy megkönnyítsem a harcot. A lány túl gyenge volt ahhoz, hogy komoly párbajban sokáig húzza. Csupán megszokásból csináltam mégis, és mert szerettem az ellenfeleim bosszantásával szórakoztatni magam. Csak akkor kezdtem érezni, hogy talán túl messzire mentem, mikor könnyezni kezdett. Hirtelen ütött meg, de másodszorra már nem hagytam neki, így ismét csak a páncélom egy darabját sikerült eltüntetnie.
– Hé. - szóltam rá visszafogottabban, mikor beszélni kezdett. - Ez csak egy egyszerű játék kislány. Nem kell ennyire komolyan venni. Bocsánat. - mondtam neki, ahogy kilökte magát a karjaimból. Ez így már nem volt vicces. Csupán szórakozni akartam egyet, de úgy néz ki ez eddig tarthatott, ugyanis már fel is adta a harcot. Nem kéne így mellre szívnia, bár ezt hangosan ilyen formában inkább már nem mondtam ki. Elsétált az új maszkja felé, én pedig összeszedtem az íjamat. Gondolkoztam rajta, hogy utánamenjek-e, vagy inkább keressek másik ellenfelet, de végül csak utánakiáltottam, mielőtt még túl messze kerülhetett volna.
– Mi a neved? - kérdeztem, hiszen még be sem mutatkozott, és bár nekem a maszk nem olyan fontos, de nem hátrány ha tudom, hogy kinél van. Ugyanakkor talán az is benne volt, hogy kis bűntudatot is éreztem, és idővel talán meghívom egy kárpótlássütire a sweet dreamsbe. Végül akár választ kaptam, akár nem. Elindultam, hogy egy kicsit nagyobb kihívást jelentő ellenfelet találjak magamnak, aki ellen már nem kell visszafognom magam.
Stingray vs Nex D850f0d8ccef42cd8a9fb3a871929db9_72f692d7f1f8419eee08bdeb680eaf2e3bf5a52b


– Better luck Nex time! - kiáltottam utána vigyorogva, és természetesen elfogadtam a barátfelkérést.


A hozzászólást Stingray összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 18 2015, 10:45-kor.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Nex Szomb. Okt. 17 2015, 23:39

Az embernek könnyű azt mondani, vagy úgy tennie, mintha nem érdekelné valami, mintha a sértések, bántások, leperegnének róla, de egy literes korsóba, nem tudsz két liter vizet önteni, az ember is ilyen, megtelik épp úgy mint egy pohár, ekkor persze elhatározások születnek, kiadja, vagy ha nem akkor szenvedéssel jön ki belőle minden érzés. A dühvel is jár egyfajta fájdalom, ebben az esetben nem voltam dühös, csak bántott, mert tagadni sem tagadhattam volna semmit, mert minden úgy volt ahogy mondta, nincs rajta semmi szégyellnivaló, és persze a fiú az első pillanatban felfedezte minden testi hibámat, mert az embereknek feltűnik az, ha valami nem olyan mint kéne lennie. Hát persze hogy ebben az esetben nem természetes egy vágás az arcon, én is tisztában vagyok ezzel. Nem szoktam ezzel foglalkozni, a sebre gondolni, az érzésekre, melyek a seb mélyen rejtőznek, a  gyűlöletre melyet a lányok éreztek irántam, persze biztos jobban fájt nekik az, hogy nem szóltam, hogy ők csinálták velem ezt. Ritkán vagyok kedves akárkivel, mert a világ sem kedves, én meg nem erőltetem rá a kedvességet a világra, jobb kimondani azt amire gondolok, de a szavakat használni tudni kell, és ez a fiú nem kertelt, csak kimondta a dolgokat, mint egy idióta. Nem érdekelt a bocsánatkérése, persze biztos úgy érzi, hogy nem tett semmi rosszat és a bocsánatkérés mögött, nincs semmi, csak üresség. Feltettem frissen szerzett maszkom, majd elindultam ki az arénából, majd a fiú a nevemet kérdezte, és erre választ is kapott. Gondolom természetesnek vette, hogy én tudom az övét, ha már harcstílusát ismerem. -Bár a győztes joga eldönteni, hogy, megmondja e a nevét, vagy sem, hát legyen, a nevem Nex, ne felejtsd el, mert legközelebb, nem csak megkarcolni foglak és a gatyádat is elnyerem Stingray.- Kész tényeket közöltem vele, legalábbis számomra azok voltak, és okot adtak, hogy tovább lépjek, ha még csak fegyver nélkül is, de erősebb leszek, megszűntem Yukinak lenni, ebben a világban Nex, már csak ezt az egy nevet viselem. Egy barátfelkérést küldtem a fiúnak, hogyha elég erős leszek, porig alázhassam. Egy letűnt kor, erős harcosának maszkját viselem, ő volt Kazuma, már tudom honnan volt ilyen ismerős ez a maszk, de ha a maszkja itt van, az azt jelenti..... Tudom már mit kell tennem...

Köszi a harcot :3 és Kazu maszkját ><
Nex
Nex
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Oct. 11.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Argo Kedd Okt. 20 2015, 18:10

Hai~
Nyertetek magatoknak egy rajongót, aki kíváncsian várja majd a második menetet >w<
Ezen kívül kaptok egy lezárást és 60 exp, 160 arany párost.

_________________
Stingray vs Nex W18gf5
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Stingray vs Nex Empty Re: Stingray vs Nex

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.