Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lovászlány és a Tűzpaci 

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 26 2015, 18:07

Ellenfeled: IV. Bunmei

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Dec. 26 2015, 18:26

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Ayani
Ayani
IV. Bunmei

A csigusznak annyi, és hamarosan egy másik alak bontakozott ki előttem. A drágalátos Bunmei család legfiatalabbik tagja… azt hiszem. Hm... vagy ez a legidősebb? Meh, azt tudom, hogy a leggyengébb, de most nem vagyok benne biztos, hogy családfa ügyileg hol állunk. Bár részemről mindegy is, én most csak örülni tudok egyelőre. Tűzrózsa már vágtat, és minden támadását belelőtte, és én sem maradtam le túlságosan sokáig, sőt szinte ott loholtam a nyomába, és alig fejezte be a csapásait, már jöttem én is, és három gyors ütéssel ki is végeztem a bosst. Ezt is. Amm… elég sokáig jutottam ahhoz képest, hogy azt hittem milyen hamar ki fogok esni. Úgy látszik szerencsém van.

// 3x Ayani, 4x Tűzrózsa sebzés //


Állapot:
Boss: halott

Ayani (30. szint): 260/260 HP, 54 páncél, 0/120 CSP
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Exp_bal3819/4100Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 27 2015, 20:51

Ellenfeled: Erdei Boszorkány

A pont arányokat kérlek nézd ki a szörny harcokból, majd az első hsz-edben a következőket jelezd: Hányszor jössz, hány körönként pihensz, mekkorát kell dobnod találathoz, mekkorát kell dobnod képességhez. Ezentúl minden hsz-ed végén jelezd, hogy összesen mennyit sebeztél, ha támadtál és az elhasznált képesség pontosan mit is csinált.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Dec. 27 2015, 22:12

Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 48, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ayani
Erdei Boszorkány

A boss pixeljeire hullott, és én ujjongva fogadtam a látványt.
- Ez az! No még egy ilyen szépet! – ujjongok örömömben.
Bár örömöm mindössze addig tartott, míg egy sötét teremben nem találtam magam. Már akkor hajtogatni kezdtem „Hogy ugye nem”, amikor először néztem körbe, de ahogy egyre közelebb értem a viskóhoz, a rossz érzés eluralkodott rajtam.
- Francba! – szólalok fel végül, ahogy szemeim előtt kitárul a boss viskója. A boszorkányos bossé. Hát a fenébe ezzel az izébe de tényleg, ráadásul még tenni se tudok ellene semmit. Meh… na mindegy egyszer élünk, gyors nekiindulunk. A boss rikoltása csak sikeresen felhúzott, de én mielőtt nekitámadtam volna gyorsan a koponyához szaladtam, és felkaptam. A fehéret. Majd végül a boss felé fordulok, és aktiválom a Dühöst. És bumm neki.

// Dühös Aktiválva (+8 sebzés), Fehér Koponya felvéve, 2x Ayani, Tűzrózsa sebzés bossba (128 sebzés) //

Boss: 1355 HP 732 P

Ayani (30. szint): 260/260 HP, 54 páncél, 45/120 CSP
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Exp_bal3819/4100Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 28 2015, 02:34

Boss: 10
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Strea Csüt. Május 19 2016, 16:18


A harcot inaktivitás miatt lezárom. Elért pontok: 4-1=3, ezzel a csapat nem ért el helyezést.
Jutalom: 6 exp és 15 arany.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Exp_bal0/0Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lovászlány és a Tűzpaci  - Page 2 Empty Re: Lovászlány és a Tűzpaci 

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.