Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Jégszivű (1. próba)

+3
Cearso
Danee
Kayaba Akihiko
7 posters

Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 05 2015, 18:51

Résztvevők: Cearso, Stingray, Asuka, Enheriel, Malcolm, Ryuninji Ren, Phobos, Danee
Első kör határideje: 2015. 10. 19.


Az alább felsorolok egy-két szabályt, amit a létszámra való tekintettel hoztam meg (ha nem tartanátok be, akkor körönként oldalas hsz-eket kéne írnom, amit nem szeretnék):



  • Egy körben egy embernél maximum 1 ellentmondást lehet összemérni/feltételezni játékosonként.
  • Emellett 1 kapcsolódó vagy független kérdés is lehet játékosonként.



Segítség: Minden körben eldönthetitek, hogy az ismert személyek közül éppen kihez mentek egyénileg/csapatban. Természetesen az ellentmondás/kérdés is csak hozzá szólhat. Ellentmondásokat csak az adott személy állításai között érdemes keresni, mivel ha két különböző személy ellentmondását hasonlítjátok össze, annak nincs sok értelme, mivel akármelyikük vagy mindkettejük hazudhat.

--------------------------------------------------
Reggel hét óra:
--------------------------------------------------

Kezdetek városában a küldetés táblán egy új megbízás vár rátok: "Segítsetek megtalálni társaim gyilkosát. A Búbánat fogadóban leszek."

Aki ezt az utat választja:
Sanhe: 1. szint - Búbánat fogadó:

Egy vörös indikátor lebeg a személy felett, aki egyedül, egy asztalnál ülve képviselte a fogadó vendégeit megérkezésetek előtt.
Egy pohárba meredve, lassan, szinte suttogva üdvözöl titeket:
- Sziasztok... Sanhe... így hívnak. - kezével megemeli a poharat és megforgatja párszor, felmérve annak tartalmát.
- A 21. szinten történt az eset, csupán két órával ezelőtt. Az egész szinten összesen kilencen tartózkodtunk, ebben szinte biztos vagyok. - felhajtja a pohár tartalmát.
- Társaimmal felmértük a terepet, onnan tudom. Ha voltak még valahol, azok nagyon messze lehettek. Éppen készültünk letáborozni. Ibuki, Chikao és Eisuke felfedezni voltak, mikor sikolyokat hallottunk Kinoval. Az egész olyan gyorsan történt... - megnyitja a menüjét és rendel még egy italt.
- A sátor belsejében voltam éppen és gyorsan előbújtam a hangok hallatán. Kardomat előhúztam és a sátort megkerülve próbáltam megkeresni Kinot.
Az itala megérkezik, majd iszogatni kezd.
- Előttem szállt pixeleire. Nem láttam mi okozta, de szerencsére sikerült gyorsan előkapnom a teleport kristályomat. Megkerestem őket a barát listámon, de mind eltűntek. Az első dolgom ezután... - iszik egyet - ... ezután az volt, hogy megírtam a felkérést. Túl veszélyes lenne visszamennem oda, hiszen egyértelműen ránk vadászott a gyilkos. Kérlek segítsetek!
Majd megjegyzésként hozzáteszi.
És ne próbáljátok meg nyers erővel megoldani, harmincas szint körüliek voltunk és másodpercek alatt tűntek el a társaim. Túl erős ahhoz. Inkább csak találjátok meg a gyilkost, mondjátok el nekem a nevét és ha elég erős leszek, akkor börtönbe küldöm, vagy majd megkérek valakit. Menjetek biztosra... - húzza le a maradék italát, majd mindenkinek megmutatja a koordinátákat, ahol táboroztak.

Dönthettek egyénileg vagy közösen, hogy maradtok vagy a koordinátákra mentek.

Puska nektek:


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 24 2015, 17:47-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Danee Kedd Okt. 06 2015, 16:56

- A Búbánat fogadóban... hm - motyogtam a fogadó felé tartva
- Mostanáig azt se tudtam, hogy létezik ilyen, pedig... -
értem a cégér alá
- Tényleg létezik!
Vettem egy nagy levegőt, leráztam magamról a nyomot hangulatom, megcsípkedve az arcom, hogy tényleg felébredjek a ráműlő fáradt közömbösségből.
Nyitottam az ajtót, majd komótosan a söntésig sétálva figyelmesen szétnéztem a fogadóban.
Nem kellett keresgetni, úgy tűnt a megbízó lehet az az egyetlen személy, aki ilyen korán idelent ücsörög, egymagában
- Egy tejes tea lesz -
néztem ki a kinálatból, s kicsöngettem az árát a pultra
A magányosan gubbasztó fickó felé sandítottam
- Maga lenne az illető, aki felhívást tett ki egy gyilkosság kapcsán? -
szólítottam meg.
És persze hogy ő volt az. De azért illik rákérdezni, nehogy felreértés történjen.
- Danee vagyok, örülök, márha lehet ilyet mondani -
válaszoltam a bemutatkozására.
Nem teketóriázott, rögtön belevágott a mondandójába. Ezt szeretem. Nincs mellébeszélés, köntörfalazás meg haszontalan felvezetők. Igyekeztem figyelni a szavaira, de közben őt magát is próbáltam felmérni, és hát had ne mondjam, az a vörös indikátor eléggé zavaró volt, folyton oda vándorolt vissza a tekintetem
Én is megköszönöm a teát, ha az övével együtt kihozták és finoman belekortyolok.
- Értem -
bólintottam enyhén, hogy lássa figyelek, nem csak a levegőbe beszél
- Sajnálom, ami a társaival történt, és köszönöm a figyelmeztető szavait, észben tartom majd. Viszont mielőtt kimennék szét nézni, lenne pár kérdésem önhöz, ha nem haragszik:
A szám elé emelve az öklömet, megköszörültem a torkomat:
- Megkérdezhetem, hogy ön és a társai mit terveztek csinálni a 21. szinten? Úgy nagy általánosságban, nem a környék felmérésére, vagy a táborozásra gondolok, márha érti! Ez fontos lehet, mert a tevékenységük talán szálka lehetett a gyilkosok szemében, és ha már itt tartunk, megtudhatom mivel foglalkoztak, úgy egyébként?
Megvártam mit válaszol, tudnom kellett, talán nyomra vezethet, furdalt a kíváncsiság az indikátorát illetően, szerettem volna tudni, mi az ő története, vajon a társai is vörösek voltak-e, esetleg nem éppen ők voltak a rosszarcok, akiken bosszút álltak a feltételezett "gyilkosok". Az is megfordult a fejemben, hogy esetleg ő maga, aki a társai halálát okozta, de erre nem láttam most semmilyen logikus magyarázatot. Ha viszont nincs semmi ilyesmiről szó, akkor talán még rákérdezehetnék, hogy tud-e bárkiről, vagy bármilyen céhről, szervezetről, akik a haragosaik lennének, de haladjunk csak szép sorban. Halljuk a válaszát.

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Cearso Szer. Okt. 07 2015, 16:23

Úgy néz ki, nem én voltam az egyetlen, akit érdekel a dolog. Egy ismerősnek tünő alak előttem lépett be előttem a fogadóba. És elég hamar megtalálta a hirdetés feladóját. Inkább úgy döntöttem, hogy nem megyek túl közel, csak annyira, hogy még épp halljam a szövegelést.
-Ezek is érdekes kérdések, de én már most összezavarodtam...
Léptem közelebb, mikor úgy nézett ki, hogy vége a mesének.
-Ha Kinoval voltál, mikor hallottad a hangokat, akkor mért kellett elindulnod megkeresni?
Ez nekem egy kicsit zavaros. Itt vagy nem az igazságot mondta, vagy nem a teljes igazságot.
-Esetleg tudja, hogy ki volt a másik,
Gyorsan egy kis számolás. Voltak kilencen a szinten, , ebből négy társát megölték, és van ő. Vagyis kilencből öt, azaz
Közben az ujjaimon számolom a dolgokat.
-Négy játékos, aki még a szinten tartózkodott?
Mondjuk a is érdekes, hogy honnan tudja, hogy hányan voltak a szinten, hiszen biztos vagyok benne, hogy nem tudnám megmondani, hogy ebben a pillanatban hányan vannak az első szinten. Nem beszélve a Hazatérés Kristályról, aminek a segítségével pillanatok alatt, és szinte észrevétlenül lehet a szintek közt közlekedni.
-Azzal nem hiszem, hogy sokra mennénk, ha a tett színére mennénk, hisz bizonyítékok után elég nehéz lenne nyomozni. Azt meg még kevésbé hiszem, hogyha rátok vadászott volna, akkor még mindig ott várakozna a tettes. Sokkal inkább azt feltételezném, hogy most is itt van a fogad környékén, ha be akarja fejezni, amit elkezdett.
Akkor is meg akarom keresni a gyilkost. Lehet, hogy az ő személyében megtalálom Anat gyilkosát. És sokkal egyszerűbb, ha most megtudjuk a játékosok nevét, a felesleges vargakanyarok nélkül.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Stingray Csüt. Okt. 08 2015, 17:53

Normál esetben nem vállalnék el ilyesmit, de Ayato meggyőző tud lenni, ha akar. Talán túlságosan is. Nem bánnám, ha végre megtanulná magának intézni az ügyeit, és nem mindig velem, vagy valami más lótifutival intézné el a piszkos munkát. Ráadásul állandóan engem küld vörösök után nyomozni, mintha engem csak az éltetne, hogy miatta vásárra vigyem a bőröm. Így aztán nem túl nagy lelkesedéssel mentem el a búbánatba, ahova legszívesebben az idomárt küldtem volna magam helyett.
– Üdv. - köszöntem kurtán az ideges fazonnak, és egyúttal mindenki másnak is, aki eljött, hogy megoldja a rejtélyt. Többre, a jelenlegi hangulatomat figyelembe véve, nem futotta. Mondjuk az azért meglepett, hogy akinek segítenünk kéne, az maga is egy vörös indikátoros. Ez különös fordulat, azt hiszem, de ahogy magyarázni kezdett, az egész történet egyre hihetetlenebbé vált. Nagy volt a kísértés, hogy egyszerűen a többiekre hagyjam a kérdezősködést, de végül mégis feltettem én magam is egy kérdést, ami már azóta furdalta az oldalamat, hogy beléptem ide.
– Na azért álljunk csak meg egy pillanatra. Az a cucc a fejed felett miért is virít úgy, mintha egy piroslámpás negyedet próbálnál épp hirdetni nekünk? Miért segítsek egy vörösnek levadászni valakit? Te mégis mit csináltál, hogy azt kaptad a fejedre? - kérdeztem cseppet sem barátságos stílusban. Nem szívleltem a piriket, és ezt nem is titkoltam. Elég jó okot kell kitalálnia ahhoz, hogy tényleg neki akarjak segíteni, és ne annak aki kergeti.
– Mellesleg a küldetést amit feladtál bárki láthatja, szóval ha tényleg rád vadászik valaki, akkor helyedben hamar pucolnék innen.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Enheriel Szomb. Okt. 10 2015, 08:30

Valaki a játékosok segítségét kéri, ugyanis társait valaki megölte, s meg akarja találni a tettest. Elfogadtam mivel megesett rajta a szívem, összepakoltam, ami kell, s Villámlással el is mentünk a megadott helyszínre. Mikor odaértem, három fiú már volt ott. Az viszont döbbenet volt számomra, hogy a segítségkérő vörös indikátoros volt. De mint köztudott számomra, nem szabad ítélkezni azonnal. Lehet, önvédelem volt csak, ami miatt vörös lett. Nem volt már mit tennem, odamentem, s udvariasan köszöntem.
- Jó reggelt.
- Üdv.
- Maguk között van az, aki feladta a hirdetést? - s igen, az illető bemutatkozott. Leültem közéjük, ha lehetett, majd végighallgattam, mi történt. Ötkor voltak a helyszínen, ahogy a hirdetésben volt, kilencen s ő egy Kino nevű barátjával volt, mikor sikolyokat hallottak. A szeme láttára vált Kino pixelekké, miután kijött a sátorból, s a kardját előhúzva megkerülte a sátort, hogy megkeresse őt. Azt nem látta, mi okozta, de a megnevezett személyek eltűntek a barátlistájáról. S hogy a társai 30-as szintűek voltak, s pillanatok alatt tűnt el, tehát ne nyers erővel oldjuk meg. Az egyik fiú (Stingray) megkérdezte, miért is akarjon segíteni egy vörösnek, elég barátságtalanul.
- Ne haragudj, hogy beleszólok, de ilyent szerintem nem kéne megkérdezni olyantól, aki lelki sokkot kaphatott csak mert vörös az indikátora. - fordultam aztán Sanhe-hoz – Nem láttál mégis valamit, ami segíthetne azonosítani a gyilkost? Egy sebhely, egy tetoválás, egyedi hajszín, akármi, amit máson nem találna. - ez fontos volt, hiszen ha olyan alakról van szó, akin van valami egyedi dolog, akkor könnyebb azonosítani. De ha egy ilyen szürke egér típusú, aki elvész a tömegben, akkor kicsit bajban leszünk.

_________________
[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Küldetés] Jégszivű (1. próba) 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Phobos Szomb. Okt. 10 2015, 11:08


Sosem voltam az a korán kelős fajta, de – mondhatjuk így – a sors úgy akarta, hogy hajnali órákban a Kezdetek városában kóvályogjak, s meglássam azt a hirdetést, melyet egy játékos adott fel. Segítségkérés, amire illendő volna válaszolni. Gyors nevezőre jutva a levélben említett helyiség felé vettem az irányt. Nem siettem, de nem is csigáztam el a tempót, időt szántam a reggeli gondolatoknak. Korareggel minden olyan csendes – még Aincrad legnépszerűbb, leglakottabb városát is kellemes zajmentesség járta át. Szinte csodálatos – szinte. Egyeseknek ez az iszonyatos csend vészjóslatú, s ahova tartottam, ott gyilkosokról lesz szó. Miért ne gondolhatok arra, hogy annak a fogadónak a közelében tartózkodnak azok, akik a feladó barátaival végeztek?
Nagyot sóhajtva álltam meg a bejárat előtt. Nekifeszültem. Volt már személyes tapasztalatom, ami a vörös indikátorosokat illette, így együtt érzőnek kellett mutatkoznom. Természetesen a pillanatnyi emócióimnak muszáj gátat szabnom… nehogy ugyanazt tegyem, mint akkor. Ha tudtam volna, hogy ettől kell tartanom, segítséget kérek Tantól, noha valószínű, hogy más játékosok is elvállalták a megbízást. Ettől függetlenül jobb lett volna a baráti támogatás, esetleg tanács. Habár a táncos nem bánt túl jól a szavakkal, a kisugárzása és őszintesége hitelessé tette a mondani valóját. Nem, nem támaszkodhattam rá vagy bárki másra. Egyedül kell megtennem. Így, a félperces belső vívódást követően léptem be a Búbánat fogadóba, s egy „’Reggelt”-el egybekötött bólintással üdvözöltem a bajbajutottat és azokat, kik odagyűltek. Szemöldökömet gyanúsan felvontam, amint megláttam az áldozat felett villódzó vörös indikátort. Vissza akartam fordulni. Az ilyeneken nem segítek. Elcsíptem az egyik férfiú kérdését, mely teljesen jogos volt – a rossz modortól függetlenül. Keresztbe fontam karjaimat, s halvány mosollyal figyeltem a kis nézeteltérésre.

– Annak a vörös indikátornak oka és jelentősége van. Pillanatnyi kedélyállapottól függetlenül akár nyom is lehet. – mondtam tárgyilagos hangnemben, semmint modortalanul a lánynak. – Védett területen belül a gyilkos nem támadhat a játékostársaira, úgyhogy ennél fogva valószínűnek tartom, hogy a tett helyszínének környékén leledzik. Nincsen esetleg sejtésed arról, a csapatodból kinek van hajlama… ilyesmire? – Nehezen tettem fel a kérdést. Nem szándékoztam tiszteletlen lenni, ám Sanhe kért segítséget. S amit tud, az csak előrébb vihet a nyomozásban.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Asuka Vas. Okt. 18 2015, 11:05

A huszonegyedik szinten állítólag vörös gyilkosság történt, így természetesen lépnem kellett. Még mielőtt valami komolyabb para történik ebből. Nem szeretem az ördögöt a falra festeni, ha nem muszáj, de elképzelhetőnek tartom, hogy az alvilági körökben hírhedt vörösvadászokról van szó. Nagyon sokan eltűntek a sajátjaim közül is. Félreértés ne essék, egyikükért sem hullajtottam könnyeket, elvégre a legrosszabb dolog, ami történhetett velük, hogy végre levehették a sisakot a fejükről. Viszont valaki, vagy valakik politikailag olyan dolgokat engednek meg maguknak, amiket amúgy nem lenne szabad. Csupán azért, mert hatalmas igazságosztónak képzelik magukat, pedig a valóságban messze állnak az igazságtól és az osztástól egyaránt.
Személyes feladatom tehát felkeresni ezt a társaságot, akik elvesztették a társukat. Ugyan nem feltétlen arról lehet szó, akiket a háttérben sejtek, mert vadásznak a vörösökre, talán csak puszta kedvtelésből, ki tudja, de nem zárhatom ki ennek a lehetőségét.
Ezen a szinten ezelőtt még nem jártam soha. Hallottam, hogy megnyílt, és tudok is róla, de a sok hideg… brrrr. :S Hát nem a kedvencem. A napsütést szeretem, meg a forróságot. *-* Nem csoda hát, hogy elég nehezen találtam rá a megfelelő öltözékre. Harcra elvileg amúgy sem kell számítani, jól elférnek a szokásos felszereléseim az inventorymban, ha cserébe jól nézhetek ki legalább. Rolling Eyes
A szintre már a Sherlock témájú öltözékemben érkezem tehát. Van nálam minden, ami egy nyomozáshoz kell. Louise Vitton mintájú jegyzetfüzet, mert itt rendes táskát sosem kapni, Sherlockos sapi és téli kabát, magas szárú bakancs, csini fülbevaló, virágos sál, na meg persze az elfeledhetetlen, kihagyhatatlan pipa. Mondanom se kell, nem rendes dohány van benne. Rolling Eyes Másképpen nem lehetnék hiteles.
A búbánat fogadó tényleg elég bánatos. Pedig sok az ember, nagyon sok. o.o Ami viszont egészen elképeszt, hogy mennyi vörös indikátor! O_O Még akkor sem láttam ennyit, amikor egyszerre láttam az összes Liberators tagot egy helyen. Hümm… Ez máris egy fontos dolog. Elromlott a rendszer. A legutóbbi információim, meg szabályfrissítések szerint az indikátorok épületekben nem is látszódnak. Suspect Felpillantok a sajátomra, hogy meggyőződjek róla, az enyém is látszik. Jé, de fura.
- Sziasztoooook! Huhh, mennyien vagyunk... – csápolok, főleg az ismerős arcoknak. Nehogy aztán engem kezdjenek el faggatni, mert azt hiszik, én is szemtanú vagyok. >.>
Nem szeretem a tömeget… Picit zavar, hogy ennyi ember hagyta itt a küldetést, elég nehéz így bármit is csinálni. Azért remélem, többen nem jönnek, mert abból csak katyvasz lesz, mint a téglásban. Ott is csak nekem volt eszem egyedül. :Smile Mivel pedig sok az ember, jó darabig inkább csak hallgatom, mit csinálnak és kérdeznek a többiek. Picit hosszúra nyúlik a beszámoló, de a többiekkel ellentétben én jegyzetelek is. Máskülönben hogyan emlékeznék vissza, ha ütközne a mondanivalója valaki máséval? Persze, ott a hangrögzítő kristály, de most elég lesz ez is egyelőre.
- Ha ennyire nem tetszik, hogy egy vörös segítséget kér, akkor el lehet pucolni innen. – a lilás hajú pasas elég bunkó kérdést tesz fel. De komolyan. Ha nem tetszik neki, hogy piros az indikátora, és segítséget szeretne, akkor ne tegye. Menjen haza, és csináljon, amit akar. Nem kötelező ám itt lennie. Ha ő nem, akkor majd a többiek segítenek.
- Mellesleg védett zónán belül vagyunk, és ennél biztonságosabb helyet jelenleg nem találhat. A kérdés viszont helytálló. Ha elmondod nekem, miért vörös az indikátorod, akkor én is elmondom a sajátomat. Wink Nem foglak börtönbe záratni, nem azért vagyok itt. – nem, igazából nem érdekel, ha bunkó voltam. Az a lila hajú kezdte azzal, hogy kétségbe vonta egy ember szándékait. Pedig csak fél, és sajnos van is mitől. Nem segít rajta, hogy közben egyesek, akik elvileg segíteni jöttek neki, így beszélnek vele.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 20 2015, 21:41

-------
7:15
-------

Az újonnan szerzett információkat kiemelem. Innentől dönthettek hova mentek (jelenleg csak Sanhe és a koordináta közül választhattok). Természetesen minél több helyszín lesz megnyitva annál több helyszín közül választhattok és az sem kizárt, hogy valaki máshogy fog viselkedni, ha például csak egy ember van ott, vagy csak nők...stb. (Ezek csak példák, beteljesülésüket nem garantálom.)
Minden órában valahol valami lényeges fog történni. Annyit megsúgok, hogy van egy időpont, amit ha elértek anélkül, hogy megtudnátok ki a gyilkos és elmondanátok Sanhénak történik valami automatikusan fail a küldi. (Jutalmat attól még kaptok.)


Sanhe türelmesen végigvárja, amíg mindenki végez mondanivalójával. Sóhajt egy nagyot.
- Először is igazatok van, a védett zóna miatt vagyok itt és amiatt, hogy ide vitt engem a teleport kristályom. - látszik, hogy nehezére esik beszélni, de folytatja - Úgy látszik majdnem mindannyian ugyanarról kérdeztetek, így megpróbálok egy nagy választ adni, aztán kitérek az egyéb kérdésekre. - sóhajt még egyet, hallatszik az őszinte megbánás hangjában - Tény, hogy nem érdemlem meg igazából a segítséget. - néz rá Stingrayre - A múltban gyilkos voltam. Igazi, vérbeli vörös indikátoros, aki játékosokat ölt. És ugyanúgy mindenki a társaim közül. - tekintete Phobos felé vándorol - Nem tartom valószínűnek, hogy társaim közül tette valaki. Az idők kezdete óta együtt voltunk és együtt is változtunk meg. Lemondtunk az öldöklésről. A belőlük jött javak nem boldogítottak már többé minket. - tart egy kis szünetet, majd Daneera néz - Igazából a szint megnyitása előtt is hallottunk már róla és őszintén szólva le akartunk volna telepedni rá. A tábor csak egy ideiglenes megoldás lett volna... ha... - fejezi be mondanivalóját, majd rövidesen utána italát.
Enherielre pillant.
- Semmit se láttam belőle. Csoda, hogy meg tudtam menekülni.
Utoljára pedig Cearsora.
- Félreértettél. Csak meg kellett kerüljem a sátrat, mert a bejárati felénél voltam.

Puska nektek:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Cearso Kedd Okt. 20 2015, 22:58

A következő kérdés, csak egyetlen szóból áll, de az válasz megváltoztatja a hozzáállásomat a dologhoz:
-Megbántad?
nemleges válasz esetén:
*helyeslő válasz/habozás esetén*
-Köszönöm, nekem mostanra ez is elég lesz. Nem ígérek semmit, de megpróbálok segíteni. Egy utolsó fontos kérdés: Átlagosan mekkora volt az észlelésetek és a hallgatózásotok? Ha az az érzésed, hogy biztonságban vagy, akkor maradj csak nyugodtan itt. De ha valaki bosszút akar állni egy régebbi sérelméért, akkor azt ajánlanám, hogy maradj mozgásban. Ha mázlid van, akkor csak az szúrta valakinek a szemét, hogy le akartok telepedni a környéken.
Talán egy másik banda, amelyik nem mondott még le a gyilkolászásról, és nekik is az volt a tervük, hogy azon a szinten pihenjenek le. Vagy van valami fontos azon a területen.

*mindkét esetben:*
Megpróbálok eljutni a megadott koordinátákra, hiszen ezen kívül nincs másik nyom, amin bárki is elindulhatna. Kivéve, ha valaki nem tud kihúzni többet abból a srácból.
Másodsorban, valami nem stimmel a sztorijával. Biztos vagyok benne, hogy nem én értettem félre a dolgot. Azt hiszem, történt valami, amiről nem akar beszélni, és a legjobb odamenni lecsekkolni a helyszínt.
A megadott koordinátától néhány méterre bekapcsolom a lopakodásom, és így próbálok meg ellopakodni a helyre, ahol elvileg egy sátornak kéne állnia. Ha eljutok odáig, és nem akadályoz meg semmi/senki, akkor a nyomkövetésemmel próbálok nyomokat keresni. Remélem az egyes nyomkövetés, és a havas táj még elég lesz arra, hogy alig pár órás nyomokat még követni és olvasni tudjak.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Enheriel Szomb. Okt. 24 2015, 15:29

Új fejlemények jöttek ki Sanhe-ból, amik ugyan nem segítettek a gyilkos azonosításában, de jobb volt, mint a semmi: Ő és társai a múltban gyilkosok voltak, azonban mivel már nem tette őket boldoggá az arany, amit ebből szereztek, így már lemondtak a gyilkosságokról, s megváltoztak. A 21. szintről korábban hallottak, s oda akartak telepedni. Ami a gyilkost illeti, sajnos nem látta, így semmi mást se, ami azonosítaná, s a védett zóna miatt teleportált és maradt a Kezdetek Városában. Lehet, egy áldozatuk életbemaradt társa állt bosszút rajtuk, s most is keresi Sanhe-t? Ekkor a többiekhez fordultam:
- Bocsánat, de van valakinek nyomkövetése köztetek? Mert elszeretnék menni arra a helyre, de nem egyedül szeretnék odamenni, ha nem jelent gondot. - nem igen akartam egyedül menni, mert lehet még ott van a gyilkos, s ha tényleg igaz, amit Sanhe mondott róla, akkor nekem semmi esélyem, még Villámlással sem az oldalamon. De megvárom én is, hátha valakinek véletlenül sikerül olyant kiszednie a fiúból, ami nyom lehet. Közben azon gondolkodtam, ki ölhette meg őket, ha nem egy társuk volt. Talán mint előbb említettem, az egyik áldozatuk társa vagy rokona? Vagy valaki, aki ki akarta rabolni őket? Vagy egy bérgyilkos? Vagy egy zakkant igazságosztó?
- Nincs valaki, aki a halálotokat akarja most is? - kérdeztem végül meg. Hátha ez nyomra vezet, hiszen az sem kizárt, hogy valamelyik rosszakaró úgy döntött, hogy megteszi. Villámlás közben mellettem feküdt, s pihent a lehetséges hosszú útra, s a lehetséges harcokra is. Remélem a többiek jobban járnak, mert hogy őszinte legyek, nem vagyok valami jó nyomozó.

_________________
[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
[Küldetés] Jégszivű (1. próba) 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 24 2015, 17:41

A küldetést lezárom, az itt történtek IC nem történtek meg. (Mivel újra fogom indítani.) Cearso és Enheriel mivel írtak fejenként 50 expet kaptak türelmükért. A többiek 100 aranyat vesztettek.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Jégszivű (1. próba) Empty Re: [Küldetés] Jégszivű (1. próba)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.