Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hiro Akemi

2 posters

Go down

Hiro Akemi Empty Hiro Akemi

Témanyitás by Hiro Akemi Szer. Nov. 28 2012, 23:40

Adatlap

Név: Hiro Akemi
Nem: Nő
Kaszt: Kardforgató
Kor: 18

Hiro Akemi Sademoanimegirl

Kinézet: Csillogó, vöröses-lilás haj egy fehér tinccsel. Nagy sötétzöld szemek. Sápadt bőr. Átlagosnál valamivel nagyobb mellméret. Karcsú test. Nem túl széles csípő. Fekete nyakpánt. Goth loli felső és szoknya. Térdig érő harisnya. Bakancs.

Jellem: Bátor, kevés emberben bízik, de értük bármit megtesz, utálja a nagyképű embereket, nem szereti kimutatni az erejét csak ha muszáj, barátai nem igazán vannak, harchelyzetben szereti először alaposan megfigyelni az ellenfelét (stílusát, támadásait, mozgását, gyorsaságát) és ha mindenről megbizonyosodott támad. Képes gyors döntéseket hozni. Minél hamarabb szabadulni akar a játékból.

Képességek

Fagyhalál

Ha ellenfél kétszer ugyan arra a végtagjára (jobb kar, bal láb, törzs) sebzést kap az épp felszerelt fegyveremtől 2 körig képtelen használni azt, ha fejre vagy törzse kapja 4 körig elájul. Amikor a fagyást elszenvedi az ellenfél Erő+Gyorsaság+Speciális képességnek a felét megkapja fagysebzésnek . Napi erő/20 percig tudja használni.

Előtörténet

Hiro Akemi vagyok. Egy átlagos 18éves lány. Gazdag, nemesi családba szültettem, de sose viselkedtem úgy, mint egy gazdag kölyök, bár az öltözködésemből mindig is látszott, hogy nem egy szegény családból származom. Apám angol, anyám japán. A születésem előtt egy –két évvel ismerkedtek meg egymással. Nagyon szeretik egymást. Velem sokat foglalkoztak. Etettek, itattak, ruháztak, de túl sok időt a nevelésemre nem szántak. Sok mindent magamnak tapasztaltam ki, ha bepisilek meleg lesz, ha megeszek olyan dolgokat amiket a kertben találok fájni fog a hasam stb…. Egy szóval magamnak való gyerek voltam. Nem zavart a magány, szerettem egyedül játszani. Kiskoromban, mikor megkaptam az első számítógépem nem igazán érdekelt, de később eléggé elkezdtek érdekelni az MMO-k. Csak úgy, mint a valóságban szerettem mindent egyedül csinálni tehát a pusztító kasztokkal mentem minden játékban. Viszont néhány játékban szereztem barátokat, akikkel a valóságba is megismerkedtem. Velük nagyon szoros barátságot kötöttem. Később együtt játszottunk minden játékkal, együtt mentünk vásárolni, bulizni… Egyszer csak az apám hozott egy érdekes hirdetést amit a postaládánkba dobtak. Elkezdtem elolvasni.
Kedves Akemi!
Több, mint 1.000.000 ember közül sorsoltunk, hogy kipróbált az új játékunkat a Sword Art Online-t. Nincs más dolgod csak megrendelni a levél alján mellékelt számról a NerveGeart és a játék ingyen a tiéd, spt kezdésekor ajándék fegyvert kapsz.

Pont nyílt a szám, hogy megkérjem apámat a rendelésre, de már mondta is meg lett rendelve. Nagyon örültem. Össze is hívtam a lányokat, hogy megmutassam a hirdetést. Nekik is tetszett és megkértek, hogy ők is had próbálják majd ki. Természetesen bele egyeztem, mert mért ne. Pár nap múlva meg is jött a játék és a sisak, díszdobozzal együtt. Fél másodperc alatt kicsomagoltam és beszereltem a gépet. Felvettem és más repültem is a SAO csodás világába. Mikor beregisztráltam és készlett a karakterem is megnéztem azt a híres ajándék kardomat. Hmmm… Egy Hálóvágó….. milyen vicces név, gondoltam magamban. Elindultam, hogy körbe nézzek a városban és egyszer csak a főtérre kerültem és megjelent a játék tulajdonosa egy rejtélyes avatárban és elmondta, hogy csak akkor szabadulunk ki, ha elérjük a 100. szintet. Nagyon megijedtem. Nem tudtam mit csináljak, de megnyugodtam. Rájöttem, hogyha szerzek pár megbízható társat akik nem árulnak el hamar meglesz a 100. szint tehát elindultam a jövendőbeli társaim felkutatására.
Hiro Akemi
Hiro Akemi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Nov. 28.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Hiro Akemi Empty Re: Hiro Akemi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 28 2012, 23:52

Szia!

Megfelelő terjedelmű, bár néhol furcsaságokba ütköző (pl.: "fél másodperc alatt kicsomagoltam") előtörténet. Az egyetlen gondom azonban, hogy sajnos nem kezdhetsz hálóvágóval, hiszen mindenki ugyanazokkal a tárgyakkal kezd. Remélem megérted, hogy csak egy sima kezdő kardot kapsz kezdésnek. Ezen kívül nem volt probléma, az előtörténetet elfogadom.

Azonban még nincs itt vége, hiszen itt az idő, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a kardforgató alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 2
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Nyomás adatlapot készíteni Razz
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.