Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A hegylakó

+3
Saya
Cearso
Akae
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by RenAi Vas. Nov. 22 2015, 16:49

- Igen. Ai és semmi gond, nekem is sokszor bajom van a nevekkel. És igen, akkor igencsak kusza egy napunk volt. – Vakartam meg a tarkóm zavaromban, és kerültem a fiú tekintetét hisz semmi hasznomat nem vehette, kicsit szégyelltem magam. Majd visszavágtam a neveket illetően, mert igaz utólag kiderült hogy csak eltévesztette, mégis ott volt bennem a kisördög hogy talán csak viccből módosított a nevemen. Majd megmosolyogtam a reakcióját, miközben szabadkozni kezdtem.
- Hát… hát… nem japán vagy nem? – Kérdezett rá egy picit megszeppenve, ugyanakkor tényleg nem tudta miféle nemzetiségű is lehet eredetileg.
- Cearso. – Ismételtem a nevét.
- Akkor ismételten örvendek a második találkozásunknak. – Mondtam ezt teljesen komolyan és tisztelettel, még meg is hajoltam illedelmesen a fiú előtt ahogy azt kell.
- Ümm.. – Pattant ki a fejemből egy ötlet, majd elküldtem Saya-nak és Cearso-nak is egy barátfelkérést.
- Így már biztos nem lesz ebből probléma még egyszer. – Jegyzem meg mosolyogva hogy megoldottam a problémát. Cear próbálkozott elsőnek az első próbán, ami neki nem sikerült sajnos, pedig szorítottam neki is, mint ahogy azon is lekendeztem miként Sayanak sikerült. Egy biztató mosolyt én is küldtem a fiúnak, de hittem, hogy nincs rá nagy szüksége hisz erős, okos fiú.


Tehát megkaptam a lehetőséget az újrapróbálásra. Nagyon örültem neki, annak ellenére is hogy meg lett mondva hogy az első próbálkozás számít csak bele az eredménybe. Kaptunk még jégtömböket, én pedig gyorsan le is csaptam az egyikre, vagyis elsőnek csak jelképesen. Nem csaptam rá rögtön, eszem ágában sem volt, hogy bárki is meg zavarjak a koncentrációban így megvártam mindenkinek az első próbálkozását. És mindeközben szurkoltam kettőjüknek. Na jó bevallom, leginkább a kicsi lánykának, hisz Cear esetében arra számítottam hogy sikerülni fog neki, vagy hogy nagyobbat üt a kelleténél. De ott szurkoltam Saya-nak, figyeltem a mozzanatát, persze igyekeztem nem túl feltűnően hisz ha bámulom azzal is zavarhatom. De úgy látszik ez sokkal keményebb feladatnak bizonyult mindhármunknak, nekem még a második próbálkozás sem sikerült. QQ Mi lesz itt, mi fog még ránk várni, hisz már itt mindhárman elvéreztünk. QQ



A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 22 2015, 16:52-kor.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
A hegylakó - Page 2 Exp_bal10/7300A hegylakó - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 22 2015, 16:49

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
A hegylakó - Page 2 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
A hegylakó - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Akae Pént. Dec. 04 2015, 21:59

A mester odalép a játékosokhoz.
- Mind nagyon szépen teljesítettetek, gratulálok. Most viszont következik az utolsó feladat.
A mester gondolkodik egy picit majd felnevet.
- Nagyon jól teljesítettetek eddig ezért úgy gondolom megérdemeltek egy kisség egyszerűbb feladatot. Ebben a feladatban nem lesz szükségetek másra mint az elmétek és a képzelőerőtökre. Egy találós kérdésre kell válaszolnotok.
A mester le hunyja a szemét majd olyan hangnemben mintha csak egy próféciát mondana elkezdi a találós kérdést.
- Hogyan állítja megy egy jó harcművész a teherautót? A választ közösen adjátok át nekem és ha helyes mind a hárman sikeresen teljesítitek a próbát, és elkezdhetitek a kiképzést.
A mester lelül majd meditálni kezd és csak várja hogy kimondják a megfelelő szót/szavakat.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
A hegylakó - Page 2 Exp_bal10/1500A hegylakó - Page 2 Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 24 2016, 16:55

Természetesen örültem a gratulációnak… mint ahogy annak is hogy nem csak nekem nem sikerült… Másodjára sem. QQ  Végül még a feladatunkat is leegyszerűsítik. QQ Kicsit megalázó, de hangot nem adok, nem merek, meg amúgy is ha a többieknek jó most miért nyafogjak. Bár inkább vagyok jó ha valamit meg kell csinálni, mintsem egy találóskérésre válaszoljak. És sok-sok lehetőség mefordult a fejemben, de nem említettem meg, hisz… Nem tudjuk klónozni magunkat, sem pedig a teherautót, de még hatalmas légvárat sem tudnánk szerezni… Így leültem és követtem a mester mozdulatait.
- Ouuuuuummmm – Adtm ki azt a bizonyos hangot, miközben fél szemmel azért a többiekre kacsintgattam, mármint fel-felpislantottam ők jutottak-e valamire. Végül elfáradtam a meditálásban és szimplán hátra dőltem miközben megpróbáltam megfogalmazni a gondolataimat.
- Mit keresne egy teherautó idebent?  - Ez biztos becsapós kérdés. ˇ^ˇ Tutira vettem, és a többiek is gondolhattak erre, végül Saya adja a legmegfelelőbb választ.
- Ez az! – Csaptam össze a tenyerem. Majd pillantottam Cearra remélve hogy ő is egyet ért a válasszal. Végül ha sikerült egyezésre jutnunk, már pedig sikerült. Megvártam míg valamelyikőjük megmondja a választ. Elvégre nem nyöghetem be, ha nem az én találmányom volt. És rosszat sem mondhatok mivel nem az én számat hagyta el. Végül felkeltem a hűvős padlóról, kinyújtóztattam a végtagjaimat, és csak reméltem hogy jó választ adtunk. Ugye? Amíg nem kaptunk megfelelő reakciót a döntésünket követve, addig kissé bizonytalanul pislantottam társaimra. Persze még mindig megoldásokon törtem a fejem, egészen addig amíg a Mester el nem fogadott valamit. Tehát állítottam bé, cé, és dé, választ is. Vagyis „választ”. De ha minden igaz nem kerül rájuk sor. :3
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
A hegylakó - Page 2 Exp_bal10/7300A hegylakó - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Saya Szer. Jan. 27 2016, 19:44

Hát, ez most nem jött össze, de nem baj, majd máskor, meg hát egyrészt egyikünknek sem sikerült, meg másrészt a mester sem küldött el minket rögtön, hanem már dörzsölte a tenyerét, hogy oké, akkor jön a harmadik és utolsó, és hogy most akkor észnél kell legyünk, de az hogy legyen, ha egyikünknek sincs? O.o
~A magad nevében beszélj, én okos vagyok :] ~
Ja, igaz, igen, te az vagy :3 Közben amúgy visszaváltottunk, mert a Hugi amúgy is dühös volt egy kicsit magára, hogy nem sikerült neki, pedig megpróbálta még képivel is, de hát ez van, majd rakok még rá több pontot és akkor jobban fog menni és ilyesmi, ha esetleg megint ilyen próbákon lennénk vagy megint kéne. Hátratettem a kezeimet kulcsolva és hallgattam, aztán elkezdtem gondolkozni, meg a többiek is, de én eleve már azon töprengtem, hogy egyáltalán fontos-e az a részlet, hogy harcművész, nem pedig közönséges ember O.o
-Hé... -fordultam a többiekhez, eleve közös választ kéne adni, és hát a Cearso még nem szólt, az Ai meg azon töprengett, mit keresne eleve itt Aincradban egy teherautó, mondjuk a mester nem mondta, hogy Aincradról van szó...
~Egy jó harcművé... ja, nem, várj, nem csak itt vannak harcművészek... oké, nem szóltam.~
-Nem lehet, hogy csak megnyomja a féket? O.o
~Te hallod, ez nem is olyan rossz...~
Még a Hugi is elgondolkodott és úgy döntött, hogy ez nem is olyan hülye elgondolás, mint amire számított, meg érzem, ahogy le van döbbenve, olyan zöldessárga, hogy ez jutott eszembe. Az Ai meg egyetért, hogy jéé, tényleg, meg a Cear is bólint, hogy neki is ez jutott eszébe, akkor jajdejó, nem is vagyok egyedül :3 Végül akkor mosolyogva fordulok a Mester felé és kihúzom magam.
-Szerintünk egyszerűen megnyomja a féket! o7
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
A hegylakó - Page 2 Exp_bal3807/4100A hegylakó - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Rey Pént. Márc. 04 2016, 23:00

Bocsánat a késésért ><"

A mester felkel majd hideg tekintettel néz szépen lassan mindenki szemébe.
- Gratulálok! Mindannyitoknak.
Jelentette ki mosolyogva, majd felkel és elsétált a falig.
- Ahogyan ígértem a kiképzésetek elkezdődik, de nincs túl sok időnk így le egyszerűsítem a dolgot. Nincs időnk rá hogy minden alapot és technikát meg tanítsak nektek, de van rá mód hogy mégis felkészülve mennyetek el innen.
Mosolyodott el a mester, majd végül kimondta.
- Küzdjetek meg velem! Ez az egyetlen lehetőségetek. Ha benne vagytok akkor gyertek hátra a küzdelmi edzésekre kialakított terembe.
Elindult egy nagy ajtó felé majd ahogyan kitára ott volt az összes fegyveretek és egy ismeretlen fegyver is. A padló puha tatami volt a falak egyszerű papírfalak voltak telis-tele díszekkel.



/A feladat: Döntésetek el, egy akár pár szavas párbeszédben hogy elváljatok-e a küzdelmet. a harc során aki életveszéjes sebet kap az a terem kidobja magából és felgyógyítja. /
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
A hegylakó - Page 2 Exp_bal570/600A hegylakó - Page 2 Exp_ures  (570/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by RenAi Csüt. Május 12 2016, 20:50

A mester tekintete és a gratulációja nem volt valahogy öszhangban, de nem jeleztem ezt az észrevételem. Végül az utolsó próbát elég csúfondárosan el is buktunk, szóval… Szomorú, de még valós sem lehetett az örvendetese. Furcsállottam is hogy rögtön a folytatásra terelte a témát. Vagyis egy afféle kihívással, ami szerint vele kéne szembeszállnunk. Az igazat megvallva fel sem tudtam fogni miféle erő lakozhat benne, de én tank vagyok szóval az én szerepem nyílt titok ha közös harcra kerül a sor. Vagyis ez a másik kérdés amit nem értettem. Most egyesével kell harcolnunk vele, vagy mindenki külön, külön. Hisz a próbák személyesen szóltak, nem kellett és nem is tudtunk volna hogy összedolgozni, itt viszont ez jelentős lesz ha csoportról van szó, viszont egyéniben meg vajmi kevés esélyt látok. Hacsak nem ez is valami, okos talány, mármint nem csak sima harc, hanem valami hátsó szándékú tanítás. Hümmögtem egyet, majd rápillantottam a társaimra. Nem ismertem őket, a fiúról tudtam hogy íjász, a lánykáról, csak hogy zöld, és lány és kicsi és cuki. De úgy rémlik amikor Ren-el futottunk vele össze, íj volt nála. Szóval két távolságig és én. Még jók is lehetünk. *-* Az elképzelésem egyszerű volt, ha közösen harcolunk, ha egyedül akkor csak bevethetem azt amit mindenki más ellen. A saját erejét fordítom ellene. De még nem tartunk ott.
- Csapatként vagy külön-külön kell megküzdenünk magával? – Egy kérdés, de már követtem is a mestert. Majd ha egyénileg, akkor vártam picit, más szeretne-e kezdeni, ha viszont csapatban, amint jelezte a Mester hogy kezdhetünk, habozás nélkül indultam meg felé, aktiválva a pont gyűjtős képességem. Szóval, erő híján maradok én. A többiektől remélem hogy kapcsolnak, nem nagyon van lehetőség bármit úgy megbeszélni hogy ő ne hallja, így egyszerűen elé toppanok, és megpróbálom lefogni, lebirkózni, közben állom az ütéseit, de igyekszem tankolni, és nem hagyni hogy esetleg a többieket bántsa.
/Nem láttam jelzést hogy kell-e dobni képire, így dobtam./


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 12 2016, 20:50-kor.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
A hegylakó - Page 2 Exp_bal10/7300A hegylakó - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 12 2016, 20:50

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
A hegylakó - Page 2 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Rey Szer. Jún. 08 2016, 15:24

Elnézést a késő posztokért nemsokára vége a vizsgáimnak.

Ahogyan a mester belépett a terembe az ifjú lovagleány követte őt, a többiek még vártak a döntéssel.
- Terméseztessen együtt kell harcolnotok... mint egy csapat, de mégis kicsit másképpen. Nem ismeritek egymást, de feltétlen bizalomra lesz szükségetek a küzdelemben.

/megvárjuk a többiek reagját és utána írom a többi instrukciót a küzdelemhez/
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
A hegylakó - Page 2 Exp_bal570/600A hegylakó - Page 2 Exp_ures  (570/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Cardinal Szomb. Aug. 27 2016, 17:06

Inaktivitás miatt lezárom a küldetést. A kevés kör és a félbeszakadás miatt levonást, és csak fele jártasságot kaptok.

Jutalmak:
RenAi - 95 exp, 110 arany
Saya - 75 exp, 90 arany
Cearso - 78 exp, 90 arany

Justice League: 55 arany, Hinari, RenAi, Yuuki, Nio, Alex és Ozirisz 8-8 exp

Jumpy Vigor: 45 arany, Ritsu, Chariton és Kiwi 8-8 exp, Shukaku és Saya 7-7 exp

Cearso
[T4] Fegyverkészítés: Ősi Fekete Kesztyű Recept
[T1] Érclátás (21 -> 31): 2 Bronzérc 2 Munkálatlan Bőr 2 Sida Kő 1 Halvány Rubin 3 Vasérc

Saya
[T3] Érclátás (200 -> 210): 1 Halvány Holdkő 5 Jeti Bőr 3 Opál 1 Aranyérc
[T3] Növénylátás (200 -> 210): 6 Nihil Ág 1 Gyilkos Galóca 1 Ezüst Százszorszép 2 Gigantikus Pitypang

RenAi
[T3] Potifőzés: nincs több tanulható recept
[T2] Növénylátás (120 -> 130): 2 Vastag Tövisgyökér 1 Faeno Ág 1 Vörös Gomba 3 Nihil Levél 3 Óriás Pitypang
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
A hegylakó - Page 2 Exp_bal0/0A hegylakó - Page 2 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A hegylakó - Page 2 Empty Re: A hegylakó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.