Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc

3 posters

Go down

Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc Empty Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc

Témanyitás by Malcolm Csüt. Május 28 2015, 12:33

Miután Malcolm kellőképpen telezabálta magát pixelekkel és a szafari mobok sorra mészárlása kellően lecsillapította az indulatait, jólesően elheveredett egy fa tövében. Az a buta sárkányos fruska teljesen lefárasztotta, muszáj volt beiktatni egy kis kikapcsolódást, amikor nem kell megjátszania magát és mézesmázos szövegeket előadnia. Ha lenne fájdalom, az arca már tuti fájt volna a sok kényszeres mosolygástól, a kislány cukiskodó szlengje pedig majdnem olyan borzalmasnak bizonyult, mint Asukáé. A probléma ott kezdődött, hogy ezek a bigék mindezt anélkül produkálták, hogy be lettek volna szívva. Godzilla igazán elpusztíthatta volna Japánt és vele együtt ezt az egész förtelmes japán förtelmet. Nah ezt jól megaszondtam Suspect
Afelől mondjuk voltak kétségei, hogy akár Asu, akár Shu japán-e, de ez most lényegtelen. Fertelmes mind a két nőszemély, de mindkettő roppant hasznos is egyben. És úgy tűnik nagyon is jóban vannak, ami azt jelenti, hogy Asuka valamit mégiscsak érthet a színjátszáshoz és a kényes helyzetek közti lavírozáshoz. Hiszen ha úgy sikerült az önkényes rendfenntartóval szorosabb viszonyt ápolnia, hogy az ügyes-bajos dolgait még nem fülelték le, vagy éppenséggel még hagyták is létrejönni azokat, az aztán tényleg elismerésre méltó teljesítmény a pinkitől. Ráadásul a Liberators Malcolm által eddig ismert tagjai mind vörösök voltak, egytől-egyig gyilkosok, kik valóban komolyan gondolták a felszabadítást. Shu pedig tudott erről a céhről, mégsem tett elenne semmit. Ez felettébb érdekes és ideje utánajárni. Nah meg a boss újrapróbájáról. Az ugyanis bizonyos, hogy a frontosok elbuktak vagy be se mentek, hiszen a map szerint még mindig nem nyílt meg a lehetőség a 21. szintre való feljutáshoz. Lenyitja hát a menüjét és gyors üzit kezd el fogalmazni Asukának.
MTM írta:Egy órán belül várlak a szafari nyugati részén a megadott koordinátáknál. Fejleményeim vannak Shukakuval kapcsolatban és infó kell a bossról is! Ne késs!


Az üzi nagyjából este 7-kor lett kiküldve, a boss után kb 2 órával.

_________________
Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc Empty Re: Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc

Témanyitás by Asuka Csüt. Május 28 2015, 16:47

Felkavartak a bosson történtek, ugyanis semmi sem úgy zajlott, ahogyan én azt elterveztem. Pedig a terv maga tökéletes volt. Az emberem, aki az információ szórásáért volt felelős, elvégezte a dolgát. Valamiért azonban a frontharcosok ignorálták ez. S ignorálták egy ártalmatlan, vörös indikátoros játékos életét is.
Ha valamit, akkor ezt gusztustalannak tartok. Ritka az olyan eset, amikor még bennem is felmegy a pumpa a gyarló, emberi igazságtalanságok láttán. Biztos vagyok benne, hogy Szophie nem tudott, nem tudhatott a tervünkről, hiába bújt hozzá Tachi úgy, mintha a világ legjobb dolga lenne. Bár így, hogy az idomár kimutatta a foga fehérjét, már látom, miért alkotnak ilyen „tökéletes” párt. Már értem, mit látnak egymásban. Megtalálta a zsák a foltját.
Nem áll szándékomban belemászni a kapcsolatukba, hiszen nem rám tartozik. Shuunak viszont igaza van, magával az egész fronttal kapcsolatban. Már régóta ezt hajtogatta, de eddig nem hittem neki, mert Hinari is tök kedves volt velem. Ma viszont csak káosz és halál várt ránk, valamint egy teljesen inkompetens vezető, aki nem csak a parancsnokságra alkalmatlan, de semmi következménye nem lesz a tettének. Csupán azért, mert ott van egy neves céh ikonja a neve mellett.
Újra és újra csalódom az itt élő emberekben, s jutok arra az elhatározásra, hogy jót teszek azzal, hogy kijuttatom a szenvedőket. És a gyengéket, meg a méltatlanokat. Eredetileg az a szándékom, hogy az új boss próbálkozásra sem megyek el, főleg, ha azt ismét Szophie, vagy esetleg Tachibana szervezik. De nagy meglepetésemre mégis érkezik számomra egy meghívó – egy olyan embertől, akitől a legkevésbé számítottam rá.
Nem vagyok hajlandó tabukban élni. Válaszomban megüzenem neki azokat az információkat, amikre szüksége lehet, sőt, még talán picit többet is. Én leszek az, aki megtöri a fronton ezt a tabut. Mert tőlem számítanak erre a legkevésbé. Amint azonban rányomok az üzenet gombra, újabb érkezik – ezúttal azonban Malcolmtól. Igazság szerint erre inkább számítottam, hiszen van mit megbeszélnünk most, hogy kifutott a sínről az a vágány, amit mi olyan rendesen elhelyeztünk rajta. Végül is, így is majdnem mindenkinek ki kellett burkolnia. Mindezt pedig azért, mert ketten nem voltak képesek figyelni a saját társaikra. Egyszer figyelmetlenségből, egyszer pedig önzőségből... De ez mindegy is.
A jótékony hatású fűszer már igencsak kezd elpárologni a szervezetemből, így megtöltök magamnak egy pipát, mielőtt a szafari szintjére teleportálnék. A nyugati részen sétálgatva pedig meg is gyújtom azt. Segít egy kicsit feledtetni a bosson történteket. Inkább a jövőre kell koncentrálnom. Meg arra, hogy Malcolm ne akarja felszabadítani Shuut. Ő ugyanis az én védelmem alatt áll.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc Empty Re: Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc

Témanyitás by Malcolm Kedd Jún. 02 2015, 09:31

Mire a nő megérkezik, Malcolm már fel-alá járkál a szafari bejáratánál. Igaz, hogy Asu nem késett, de jöhetett volna hamarabb is. Nők és az örökös pampucolásaik... A lényeg, hogy végre itt van, s rögtön beljebb invitálja az erdő sűrűbb részére, ahol az sem lesz olyan feltűnő, ha nem vadásznak, csak csacsognak. Kedvenc malkavitánk gyakorlatilag mindenhova aktív lopakodás jártassággal közlekedik, bár egy 3-as szintű észlelés ellen - még - nincs esélye, egy magasabb szintű nyomkövetéssel szemben pedig egyenesen tehetetlennek bizonyult. Kayaba útjai kifürkészhetetlenek, de az övé nem. Viszont az áldozatoké igen, hiszen egy hullának ugyan milyen adatait próbálná lenyomozni bárki is Rolling Eyes Asuka viszont - még - nem volt hulla, ezért elővigyázatosnak kell lennie.
- Nem követett senki, ugye? - Habár Malcolm kinézte a nőből a magas fokú elővigyázatosságot, ilyen korán a boss után talán mégsem lett volna szabad találkozniuk. Paranoia magas fokon Rolling Eyes - Csalódást okoztál! Miért nem volt jelen a Sayonaras kis cimborád a bosson? Kidobtam az ablakon egy halom pénzt a bossinfóért, amivel ráadásul a frontosokat segítettem, miközben nem maradt ember, aki végrehajtsa a hamis infót! - Csalódottságának igencsak indulatos hangnemben ad hangot, testtartása azonban nem árulkodik arról, hogy a pinkinek félnivalója lenne. Bár tekintetében mindig bújkál valami fenyegető szándék, Asu viszont még mindig túl hasznos ahhoz, hogy Malcolm csak úgy kitépje a torkával együtt a nyelvét. Ebben a világban ráadásul ez nem is lehetséges, mert a szervek előbb elpixelődnek, minthogy látványos vérengzést lehetne csapni. Milyen kár... Rolling Eyes
- De térjünk inkább a lényegre! Mi történt a bosson? Elbuktatok vagy be se mentetek? Mikor lesz a következő próba? Kik hagyták még ott a bosst Shukakun és rajtam kívül? És ha már a sárkányos csitrinél tartunk... ugyebár fejleményeket ígértem, de előbb válaszokat akarok! Hogyhogy tud az a kis liba a Liberatorsról? Inkognitót ígértél egy titkos céhben, erre az első ember, akivel összefutok és kicsit elcsevegek, az tud a szervezetről! Suspect

_________________
Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc Empty Re: Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc

Témanyitás by Cardinal Vas. Júl. 05 2015, 13:10

Ossu!

Malcolm nélkül párbaj sincs, Asuka jutalma 30 arany. Lezárom a küzdőteret.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc Empty Re: Pirik egymás közt - Asucicc vs Malcicc

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.