Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hideaki

Go down

Hideaki Empty Hideaki

Témanyitás by Hideaki Kedd Május 12 2015, 10:00

Adatlap

Név: Akiyama Hideyoshi
Nem: Férfi
Kaszt: Kardforgató
Kor: 17

Szint: 1
Exp: 10/50
Arany: 70

Kinézet: Meglehetősen egyedi. Meg is szenvedtem vele régen, így nem a szívem csücske, de azt hiszem ebben az új valóságban már vajmi keveset fog számítani. A szüleimnek hála valami egészen fura multikulturális ötvözet vagyok, félig japán, negyedrészben brit, és még egy negyedben ír, és minden rassz különlegességei fellelhetőek a külsőmben: Alapvetően japán vonásaim hófehér bőrrel és égővörös hajjal párosulnak. A szemszínem változó, az egészen világos barnától a szinte feketéig mindenféle árnyalat megfordul a repertoáromban. Ami a hajtincseim szőke végződéseit illeti, azt kizárólag a nevelőanyám bosszantásáért csináltattam, de a reakciója páratlan volt. Azóta rendszeresen kiszőkítem a végét csakis az ő kedvéért (azaz szőkítettem, a SAO világában ilyesmikkel nem szenved az ember, itt senkinek sem nő le a haja).
A testfelépítésemre nem panaszkodhatok, viszonylag magas vagyok, de roppant mozgékony, kendon edzettem a gyorsaságom, bár az erőmről ez nem mondható el. Sosem voltam túlzottan a fizikai erő híve, inkább az ügyességemmel kerekedtem az ellenfeleim fölé. Többet ésszel, mint erővel, csak hogy valami sablont is elsüssünk.

Jellem: Hát lássuk be, kissé elcseszett. Megvannak a magam körülményei, amiért ilyen befordult, pesszimista, szkeptikus és élcelődő lettem. Persze van azért jó oldalam is, legalábbis többnyire szeretem ezt hinni, és a realitás is ezt diktálja. Elég megbízható vagyok, többnyire hűséges, és röhejesen hősies, aminek megvan az a szépséghibája, hogy jelenleg mindenkinél gyengébb vagyok. Itt aztán nincs kinek hősködnöm, még jó, az amúgy sem valami jövedelmező a túlélés szempontjából. Ami a túlélést illeti, a szintemet leszámítva jók az esélyeim, a kendos múltam megadja a kellő fizikumot, ügyességet, és átlátást, amire csak szükségem lehet itt.


Képességek

1. képesség (és egyelőre az utolsó is): Teleportation - 10 méteres távon belüli helyváltoztatás, a képesség aktív, lehűlési ideje 5 kör. Kitérésre, menekülésre, illetve ha nagyon unatkozik az ember, közlekedésre is használható. A képesség az eredeti, és az új helyen szürkés ködfoszlányokat hagy maga után a használat során.


Felszerelés

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály
1x Mini Potion (+5hp)


Küldetések

-


Küzdőterek

-


Ajándékok

-


Pénzügy

Előtörténet ( + 70 arany )
Hideaki
Hideaki
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 16
Join date : 2015. May. 10.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.