Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Volupta szörnyaréna

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Volupta szörnyaréna - Page 2 Empty Re: Volupta szörnyaréna

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 25 2015, 06:03

-Dehogy egyenlőek, csak ti egy csomó…
Gyorsan a szájára tapasztotta a kezét, és teljesen olyan arcot vágott, mint aki valami hatalmas titkot árult el, amit nem szabadott volna, majd kuncogni kezdett, és megvonta a vállát.
-De ez titok, és ti úgysem fogtok rájuk találni soha. Ügyesebbek ők annál.
Tovább sétált, kicsit meggyorsítva a lépteit az értem kimondása után. Tudta jól, hogy Asuu nem érti. Nem tudja. Ahogy azt sem tudja, hogy neki nem az lenne majd az első próbálkozása, és már a legutóbb is komolyan gondolta. Persze azt azért meg kell említeni, hogy a legutóbbi alkalom előtt nem élt át ennyi csodát közvetlenül, mint itt, Aincradban, de ha kiszakítják a világból, akkor a csodák is elmúlnak… na meg persze már meg van írva Rosi eventjére a kari vége… három vége is. Majd meglátjuk mi lesz.  Nyo, ezután következett a nagy vallomás, amire Shu ismételten megtorpant.
-De… de… miért?
Pislogott egy kicsit értetlenül, és még a szava is elakadt.
-Te… aki kijuttatsz innen embereket… miért segítesz nekem bent maradni? Mármint… ezzel nagy bajba kevered magad…
Lassan könnyek gyűltek a szemébe. A hála könnyei, és szinte a lány nyakába ugrott, hogy megölelje.
-Én… én… nem vagyunk egyedül… sokan vagyunk… nagyon sokan. Még a frontosok között is rengetegen vannak, akik a mi oldalunkra fognak állni. Minden nagy céhben van valaki, aki nem akar kijutni. Miriéknél is. Hinariéknál is.
Lassan elengedte a másikat, és hátrébb lépett.
-Voltál már a téglás játékon?
Megtörölgette a szemét egy zsepivel, és egy kis büszke, magabiztos tekintet került az arcára.
-Ha voltál… akkor tudod mit jelent a tégla. Az előbb azt kezdtem el mondani… hogy rengeteg olyan kovács meg egyéb van, akik sokkal magasabb szinten vannak, mint a frontosok. Láttam már, hogy a Sayonaranak milyen itemjei vannak. A közelükbe sem érünk. Láttam egy másik céhet is, akik szintén ezerszer jobbak mint a béna frontosok. Én… én nem tartozom közéjük hivatalosan, de van egy csoport, akik nem adnak el olyan itemeket, amik a kijutást segítik. Tőlem sem tudnál venni Gyenge Anti-boss Kristályt. Megvan a recept, szerezhetek alapanyagot is, de nem adok el ilyesmit...
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Volupta szörnyaréna - Page 2 Empty Re: Volupta szörnyaréna

Témanyitás by Asuka Hétf. Május 25 2015, 10:50

Az információ még nekem is új volt, hiszen fogalmam sem volt róla, hogy vannak jobb kovácsok. Például arról sem tudok, hogy lenne nálam jobb T3 potion főző, pedig még hét tier szint hátravan... Bár az is igaz, hogy igazából több energiát fektetek bele a növények felkutatásába, és a potionok kikísérletezésébe, mint amennyit a PvP harcokba, főleg, mert egyre nehezebben találok magamnak ellenfelet. Na jó, az is igaz, hogy az utóbbi időben túl sokat gondolkozok a bossokon, mert szeretnék bizonyítani, hogy nem kell ahhoz hétszentségnek lenned, hogy képes legyél csapatban dolgozni. Az előző bosson működött, kérdés, a következővel hogyan lesz. Főleg azután, amit Malcolmmal is megbeszéltünk.
Szavaimat egy ölelés követi, s én is viszonozom a gesztust. Észre sem vettem, hogy mennyire fontos lett nekem a lány. Így, most, hogy végre őszintén el tudtam mondani neki, ki is vagyok valójában, s még így is kitart mellettem, olyan, mintha csak még közelebb került volna hozzám. Ez azért elég fura, mert a lány éppen csak a mellemig ér fel, hiszen nem vagyok valami alacsony, főleg nem a magassarkúimmal. Összeborzolom kicsit a haját, s elmosolyodom.
- Vállalom a bajt. És köszönöm, hogy elmondhattam neked. :3 – érezhetően megkönnyebbültem, talán annak tudatában, hogy nem fognak megutálni. Ezek után nem kergettem el őket magamtól, akkor később sem fogom. Ez pedig fura, mert régen még egyáltalán nem állt szándékomban ténylegesen összebarátkozni velük. De valamiért így alakult. Nem vagyok egyedül én sem, ez pedig isteni érzés.
- Tényleg annyira béna lenne a front? Úgy értem... amikor Hinari volt a parancsnok, nekem úgy tűnt, hogy tök alaposan felkészült... és mindenki a legjobb formáját hozta. – elengedem a lányt, majd tovább sétálok az ösvényen. Még mindig kell egy bölény. Természetesen nem védeni akarok senkit, de nekem tényleg tisztára pozitív volt az első boss, amin ott voltam. Még kiburkolni sem kellett senkinek. Ennyire keveset láttam volna Aincradból?
- Hát azt megértem... én sem adok a katyvaszból senkinek. Mások bajba kerülhetnek miatta. Meg vannak sokkal jobb receptjeim, például olyan is, ami nem csak gyógyít, de gyorsít is. Azoknak sokkal több értelmük van. – fejcsóválás, holott pontosan tudom, mire jó egy ilyen potion. Ezért nem kerülhet csak úgy bárki kezébe. Jobb is így.
- Igen, a téglás... Atoru nagyon jól játszott, de nem tudott átverni. Cool De azt hiszem, értem, mire gondolsz. Ezért lenne jó, ha lenne valaki, aki összetartaná az embereket... nem kell, hogy a két csoport egymás ellensége legyen. A játékosoknak vezető kéne, aki átlátja a dolgokat teljes valójukban. De azt hiszem, ez lehetetlen. – szép és jó az idilli, utópikus világkép, de nem hiszem, hogy lenne erre alkalmas ember. Még én is nehezen fogadnék el csak úgy akárkit magam felett.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Volupta szörnyaréna - Page 2 Empty Re: Volupta szörnyaréna

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 25 2015, 11:09

-Rendben… de… eddig is elmondhattad volna? Mit hittél, hogy majd nekedesünk és lekaszabolunk? Vagy mi? Semmi bizonyítékunk nincs arra, hogy nem igaz amit mondasz, és tényleg nem csak az embereknek akarsz segíteni, szóval semmi okunk bántani. A börtönbe pedig nem sok értelme van bezárni az embereket. A kis tolvajoknak túl nagy büntetés, a igazi bűnözők pedig semmi perc alatt kijutnak onnan. Legalább is ha igaz amit Kazumáról beszélnek. Ha még ő is kijutott, akkor semmiség az egész. Találkoztam vele, és elég gyengusz szegényke… persze próbál erősnek látszani…
Kicsit kuncogott, és bele is pirult a gondolatba.
-Viccesek és aranyosak az olyan fiúk, akik még mindig azt hiszik, hogy itt is ők az erősebbek, és úgy kell viselkedniük. Szerintem erre Kazuma az egyik legjobb példa. Tiszta cuki volt, ahogy morgott.
Egy ideig még elnevetgélt egy picit, majd a gondolataiba merült. Asuu pedig azért nem tudhatta az infókat, mert még nem harcolt Yoshiaga oldalán soha. Shu már harcolt… na jó, igaz, hogy csak egyszer, de akkor is harcolt, és látta, hogy milyen cuccaik vannak. Igaz még nem tudta összerakni, hogy milyen kapcsolat áll fent ezek között a csodás itemek között, de legalább a cuccokat már látta. És ott volt a Salazaros küldin is, ahol pedig a Titan's Hands működésének lehetett szemtanúja, és az is felettébb lenyűgözte.
-Nem tudom, hogy te mit láttál, de amikor én láttam őket, akkor nagyon sokat bénáztak. Lehet, hogy neked szerencséd volt, vagy egy extra könnyű Bosst fogtál ki. Majd ha a kövin is ügyesek lesznek, akkor elgondolkodunk azon, hogy már most közbe kéne avatkozni. ugye Timi?
A sárkány megrázta a fejét, nemleges válaszként, ám ő is érzékelte, hogy ez ismételten nagy valószínűséggel egy költői kérdés volt, így hosszabb terjedelmű választ nem adott. Shu viszont csak egy sóhajjal reagált Asuu, csapatra vonatkozó szavaira.
-Nem kell vezető. Mi is jól megvagyunk Timivel vezető nélkül. A Vigo is jól megvan vezető nélkül. Mindenki azt teszi, amihez ért. A két csoport meg úgyis egymás ellensége lesz addig, amíg a többiek rá nem jönnek arra, hogy nem juthatnak ki, és egyébként is sokkal jobb nekik itt.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Volupta szörnyaréna - Page 2 Empty Re: Volupta szörnyaréna

Témanyitás by Asuka Hétf. Május 25 2015, 11:27

Kissé elvörösödök a mondatára, hiszen valóban valami ilyesmi képet képzeltem el. Talán rosszabbat is. Ami meg a börtönt illeti, hallottam valamiféle börtön kristályról, de sohasem láttam olyat, és engem sem fenyegetett senki vele. Szóval ez olyan, mint egy legenda, amire semmi kézzel fogható bizonyíték nincs. Legfeljebb nyomtatott, a Guide Bookban. Még sem láttam börtön kristályt soha.
- Igazából attól féltem, hogy azt gondolod, ki akarlak használni. – ami azt illeti, az eredeti szándékom az is volt. De valahogy változott. Tudok Shuura számítani, és tudatni akarom vele, hogy ő is számíthat rám, ha valamiben szüksége van rám.
- Kazuma gyenge lenne? o.o – ismerem a nevét, és a tetteit, meg állítólagos tetteit, meg láttam is egyszer, és nem tudom, mi igaz a pletykákból, meg mi nem. De egy kis kuncogást én is megejtek. Nem Kazuma okán, hanem az olyan pasik miatt, akik olyanok, mint ő.
- Igen, az tényleg mindig vicces. Néha olyan morcik, hogy nem lehet őket komolyan venni. Very Happy Mondjuk én inkább a határozott fiúkat kedvelem. Kevesen tudnak irányítani. Meg mindig a külsőm alapján ítélnek meg, ezért hamar csalódnak. ._. – felsóhajtok a végén. Nagyon sok olyan ismerősöm van, Aincradban, és azon túl is, akikre ráillik ez a jellemző, amit most Shuu is elmondott.
- Éppen ez a baj, hogy mindenki mindenki ellensége. Gyakorlatilag nekem is úgy kellett megalázkodnom Szophie előtt, csak hogy elmehessek bossra, mert azt hitte, biztosan csak rosszat akarok, mert fúj fúj, vörös indikátor. Sokkal könnyebb lenne, ha mindenki belátná, hazugságban élnek már három éve, és hogy van választásuk. De azt hiszem, sosem találunk olyat, aki képes lenne mindkét csoport érdekeit egyenlően képviselni. Pedig jó lenne... – sokkal, de sokkal egyszerűbb lenne. De ugye, azt hiszem, ez túl nagy kívánság.
- Apropó, fiúk... – visszakanyarodok az előző témára. Jól emlékszem arra az alkalomra, amikor felnőtt dolgokról beszélgettünk, s minden bizonnyal megvolt az oka rá, hogy ilyesmiket kérdezett. Azt hiszem, az volt az a nap, amikor felismertem, hogy testvéremként szeretem Shuut. Mert még én sem beszélek ilyenekről csak úgy akárkinek.
- Van valami fejlemény? Valaki a kilátásban, ilyesmi. Wink – a távolban mozgást észlelek, szóval bizonyára egy újabb vad lehet ott. Remélem, bölény, kéne az a jelvény.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Volupta szörnyaréna - Page 2 Empty Re: Volupta szörnyaréna

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 25 2015, 11:51

Oh, pedig létezik a kristály. Vagyis létezett… vagy most mi is van? De jó, hogy megint nem tudjuk, hogy hogyan van ez IC. Mindegy, már utánakérdeztem, szóval valamikor ezt is megtudjuk. Meg különben is, Shu most nem ezzel foglalkozott, mert szerencsére nem hallotta Asuu gondolatait.
-Hogy kihasználni? Hát… most is azt csinálod. Végigvezetlek az összes szinten, és segítek megcsinálni a teljesítményeket. Egyedül nagyon de nagyon unalmas lenne. És közben én is kihasznállak, mert nekem meg nyuszikat keresni lenne nagyon unalmas. Ugye Timidus? Izé… Timi?
Úgy tűnik Timinek nem volt annyira unalmas, mert ismét talált egy járatot. Ugyan borz szagot érzett benne, de volt esély arra, hogy az ilyenben is nyúl bújjon meg, szóval el is kezdett áskálódni a tapsifüles ellen.
-Mennyivel egyszerűbb lenne, ha nem nyulat fogtam volna elsőnek. Na mindegy, még szerencse, hogy nem kell mindig mosakodnunk az ilyen túrák után. Nem szeretek sárosnak lenni, és Timi sem szereti.
Nevetett, majd Kazun is nevetett és bólogatott.
-Hát… szerintem jó páran simán lecsapnánk, de ez titok. Meg van egy még nagyobb titok, amiről már egyáltalán nem beszélhetek, mert megígértem neki. Ezt a gyengusz dolgot csak azért mondtam el, hogy ha esetleg fenyegetőzne, meg ilyesmi, mert ilyet is szokott, akkor nem kell tőle félned. Nem hiszem, hogy nagyon sokat tudna ártani neked.
Asuu szerelmi életét és zsánereit már kicsit pironkodva hallgatta végig, ám csak azért, mert tudta jól, hogy hova fog vezetni ez a téma, és azt is, hogy majd neki is beszélnie kell a saját ügyeiről. Előtte azonban még megrázta a fejét válaszképpen.
-Ilyen majd csak akkor lesz, ha az összes goni meg buta ember kiesik. A gyilkosokat egy idő után elkapkodjuk, akik meg a kijutásért harcolnak, egy idő után vagy szintén kiesnek, vagy kiejtik magukat, amikor észreveszik, hogy értelmetlen a harcuk… vagy éppen alkalmazkodnak. Az a legjobb. A fejlemény pedig…
Itt látszott rajta, hogy ugyan mosolyog, mégis félrepislant.
-Hát… jól elvagyunk… de ez… ez olyan magán dolog… tudod…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Volupta szörnyaréna - Page 2 Empty Re: Volupta szörnyaréna

Témanyitás by Asuka Hétf. Május 25 2015, 12:25

Észreveszem a mozgást a távolban, s amikor megpillantom, mi az, akkor nagyot nyelek. Ez a bölény hatalmas! Csak egyszer fogtam ezelőtt ilyet, és az se volt egy kis jószág, ez viszont még annál is testesebb. Jelzem Shuunak, hogy mindjárt jövök, s végül nekirugaszkodok a feladatnak. Megérinteni a bölényt. Ez annyira nem is egyszerű, hiszen semmiképpen sem szeretnék a szarvai útjába kerülni. De Shuunak igaza van, valóban a torony körül ólálkodnak, s most is afelé indul meg. Végül, mielőtt még eltarolna, a levegőbe ugrok, hogy amikor földet érek, akkor éppen csak meg tudjam érinteni a farkát. Ez pedig éppen elég. A rendszer kiírja az új jelvény üzenetét, a bölény pedig fut tovább, a szabadban.
Kicsit lihegek, amikor visszasétálok Shuuhoz, kitartásra ugyanis elég keveset raktam, igaz, az új rendszer miatt most két szintlépésnyit is erre áldoztam. Jó előre megterveztem az egyes szintjeimet, amit persze azonnal megváltoztatok, ha tudom, komolyabb felszereléscserére számíthatok. Ezt sokan talán feleslegesnek tartják, de én viszont egyrészt remekül elszórakoztatom magam, amikor épp nincs vendég a szalonban, másrészt pedig sokkal jobban felkészülök a saját dolgaimra. Jobban ismerem a saját hátrányaimat, ami nem feltétlenül egy rossz dolog.
- Hűh... láttad, milyen nagy volt? *.* Egy pillanatig azt hittem, hogy el fog ütni. - tényleg olyan volt, és ha nem ugrok fel időben, akkor simán keresztül megy rajtam. Persze, ha ezután nem zaklatod, akkor úgy sem támad neked. A bölények ilyenek. Meg egy kicsit ijesztőek, amiért ilyen nagyok.
- Rendben... köszi, hogy elmondtad. Igazából van is valaki, aki valahogyan felfedezte a céhet, és fenyegetőzik. De persze nem nekem, mert nem tudja, hogy tag vagyok. Sikerült azt a személyt megtalálnia, aki a legkönnyebben sarokba szorítható. És még a nevét sem tudom. ._. - természetesen a kettőt nem sikerül összekapcsolnom, Kazumát, valamint azt, aki fenyeget minket. A hasonlóság a kettő között azonban egyértelmű. Shuu azt mondja, Kazuma is olyan ember, aki szeret másokat zsarolni, valamint Cellindir is egy ilyen helyzet áldozatává vált. Pedig ha időben szól, akkor rengeteg problémát megelőzhettünk volna. Bár megfordul a fejemben, hogy ezt talán már nem kellett volna elmondanom Shuunak. De már úgyis késő.
- Ohó! hentai Na és... legalább a nevét elmondod? Meg hogy milyen ember. Semmit se meséltél róla. - magándolog, vagy sem, egy kis faggatózás sosem árt. Aztán előhalászom a teleport kristályomat. Jöhet a következő szint.
- Még három csirke kell... - valami hihetetlenül nehéz az a jelvény. >.< Nagyon sokszor nekifutottam, de mindig csak félig lett meg. @_@
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Volupta szörnyaréna - Page 2 Empty Re: Volupta szörnyaréna

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 25 2015, 12:46

Shu csak a menüjét nyitja meg, hogy az órájára tudjon pillantani, majd bólint is Asuu felé. Igen, megérkezett a menetrend szerinti bölénycsorda első képviselője, akkor a terepet méri fel, hogy biztonságos-e a csapata többi tagjának. Timidus is befejezi az ásást ezidő alatt, mert arra számít, hogy a dübörgés majd kicsalogatja az üreg lakóját, és mivel nem biztos, hogy ezen a kijáraton csalogatódik ki, ezért a magasba szökken, hogy figyelhesse a többi kijáratot is. Ugyan Asuura is vet pár pillantást, de nem nagyon félti a lányt, hiszen egy bölény nem tud akkora sebet ejteni sem rajta, sem Shun, hogy komoly veszélybe kerüljenek. Az idomár látva az ugrást, és a fogást is, úgy dönt, hogy valami hasonló előadást mutat be. Köpenyét a kezébe fogja, és torreádor szerűen lóbálja a bölény előtt, majd tér ki előle az utolsó pillanatban. A bölény persze továbbra is békés marad, amire a biztonság kedvéért ellőtt képi is rásegít. Megkerüli a tornyot, majd elindul visszafelé, Shu pedig Asuu felé indul. Eközben Timidus ki is szemeli a pár méterre arrébb kiugró nyuszit, és le is csap rá, hogy másodpercekkel később már szabadon is engedje.
-Szupi! Bölény is megvan, nyuszi is megvan. Ő volt az őrszem. Látod, megkerüli a tornyot, és szól a többieknek, hogy tiszta a terep. És ha nem bántod, akkor ő sem bánt téged. Tudja, hogy te vagy az erősebb, nem akar balhét. A fenyegetőző pedig…
Kicsit elgondolkodik, majd legyint.
-Amíg a legkisebbel szórakozik, és még a nevét sem meri vállalni, addig nem kell foglalkozni vele. Ha céhhez tartozna, akkor már Hina is a nyomotokban lenne, vagy valamelyik másik fejvadász. ha pedig csak magányos farkas, az még jobb is, mert legalább összekovácsolódtok egy picit. A neve pedig…
Kicsit eltöprengett és felnézett az égre.
-Akira. Akirának hívják, és okos, és kedves, és figyelmes, és megértő, és türelmes, és jószívű, és kitartó… szerintem egyszerűbb, ha megkéred Timit, hogy sorolja fel a jó tulajdonságokat a könyvből… egyébként meg… ráadásul még befolyásos is, és nagyon magas szintű, és egy hatalmas céh vezére… de… akkor induljunk is.
És már ki is mondta a következő szint nevét, és el is tűntek.

(nyuszi)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Volupta szörnyaréna - Page 2 Empty Re: Volupta szörnyaréna

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Okt. 10 2015, 14:35

A kobold invázió után.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Volupta szörnyaréna - Page 2 Empty Re: Volupta szörnyaréna

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.