Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerutesu Danieru

2 posters

Go down

Kerutesu Danieru Empty Kerutesu Danieru

Témanyitás by Danieru Vas. Márc. 22 2015, 22:03

Név: Kerutesu Danieru

Nem: Férfi

Kaszt: Harcművész

Kor
: Kezdéskor 14 Jelenleg 16

Kinézet: Középhosszú, világosbarna hajam van ami belelóg a jobb szemembe, sokaknak nem tetszik de ez engem sose zavart. Nincsenek kedvenc ruhadarabjaim, általában farmer, pulcsi párosítást hordom, de a fülhallgatóm és az mp4-em nélkül sehova sem megyek. Bal fülemben egy ezüst karika van. 189 cm-el magasnak számítok az én korosztályomban.

Jellem: Jó meggyőző vagyok szóval amit meg akarok tudni azt megtudom, amit el akarok érni azt elérem. Nem foglalkozok mások véleményével. Imádom a zenét és szinte mindig hallgatok valamit, mert ha nem akkor arra leszek figyelmes hogy csak magamban dúdolok valamit, de zenélni vagy énekelni nem tudok. Gyorsan barátkozok azokkal akik nem ítélik el hogy szinte mindig a saját fejem után megyek. Osztályelső tanuló vagyok úgy hogy alig tanulok.
Általános iskolában vettem észre hogy nagyon jó a képi memóriám, ez segített bejutni a művészeti középiskolába. Szinte minden helyzetben képes vagyok hideg fejjel gondolkodni és megoldani a feladataimat.

Képességek

Copy-cat
(Permanens/Aktív):
Permanens:
Bármilyen harci mozdulatot vagy tevékenységet képes vagyok leutánozni a képesség aktiválása nélkül. Ekkor a hátrány is elmarad. Ebben a módban szerzem meg a speciális képességek "használati jogát".
Aktív: Amikor aktiválom a képességet egy sárga, fénylő karika jelenik meg az íriszemben. Csak ebben a módban tudom használni mások spec. képességét. Csak azon a párbajon/küldetésen vannak tulajdonomban a képességek amelyikben lemásoltam őket, ezek végeztével mindet elveszítem. A másolatok használatakor az eredeti képesség minden hátrányát megkapom, és figyelembe kell vennem egy "alap statot" (pl: Ha a képesség egyetlen feladata a sebzés akkor ez az alap stat erő, de ha a sebesség is része akkor az erő és a sebesség lesz a fontos stb.). Ha ez magasabb szinten van mint az én statom szintje akkor 5 életpontot veszítek (Ha több a stat akkor többszörösen is veszíthetek az életpontjaimból.). A magasabb szinten lévő játékosok spec. képességét semmilyen formában nem vagyok képes lemásolni.

Előtörténet

Japánban élek már születésem óta. Jómódú családba születtem, sosem szenvedtünk hiányt semmiben viszont nem mondtuk magunkat gazdagnak. Egy testvérem van Kerutesu Yuki, 1 évvel fiatalabb nálam, mindig megvédtem nem hagytam hogy baja essen viszont ez visszafelé is igaz mert ha én voltam olyan helyzetben akkor mindig ő húzott ki a bajból. Ezután persze mindig leszidott én meg csak mosolyogtam és elindítottam a zenét. Szüleink folyamatosan utaznak a munka miatt, néha még ünnepnapokra sem tudnak hazajönni így megszoktam hogy a húgommal ünnepelek. Mindig ő főzött mert én nem tudok a szülök pedig........ ezt már elmondtam. Ha épp nem zenét hallgattam vagy húgommal töltöttem el az időt akkor elmerültem az mmorpg-k világában. Egyik barátom mondta hogy nemsokára piacra dobják az új nervgear-t amivel szó szerint beléphettem a játékokba..............de nem számítottam arra hogy ez lesz belőle. Barátommal együtt próbáltuk ki a játékot viszont az lesokkolt amit az a Kayaba Akihiko mondott az első napon. Egyből végigfutott rajtam a gondolat hogy soha többet nem láthatom a családomat de legfőképp a húgomat. Barátom fejéről egy incidens során lejött a sisak és egyedül maradtam. Ez után nem tudtam mi tévő legyek, ő volt a béta tesztelő közülünk, ő volt az mmorpg-k mestere közülünk és és ..... és ............. most mitévő legyek?
Épp egy padon ültem és gondolkoztam amikor egy vékony női hang megszólított:
-Heló! - mondta vidáman - tudsz segíteni egy kicsit?
-Persze! - nem tudom mi ütött belém - Miben lehetek szolgálatodra?
-Hogyan kell használni a..az.....igen! a kardforgató képességeket?
-He? - basszus, jobban át kéne gondolnom mit mondok!
-Sajnálom csak még nem játszottam ezzel a játékkal és nem értek hozzá - enyhén elpirult  -
-Értem, de miért nem a frontharcosoktól kérsz segítséget ilyen téren?
-Mert láttalak tegnap egy másik fiúval amint vaddisznókon és párbajokban gyakoroltok.
Hirtelen összeszorult a gyomrom.
-Jól vagy? Mi a baj? Valami rosszat mondtam? - kérdezte.
Ránéztem és láttam az arcán az aggodalmat.
-Nem, semmi baj.

-Biztos hogy jól vagy?
-Igen jól vagyok. - csak ne menj el - Akkor segítsek?
-Igen. Köszönöm.
-Akkor menjünk.
Bólintott egyet a lány és abban a pillanatban el is indultunk az első szinti mezőkre.
Fél órával késöbb:

-Akkor így ? - kérdezte mielőtt elrontotta a mozdulatot
-Majdnem. - mondtam miközben elmosolyodtam - Add ide egy pillanatra a tőrjeidet.
-Tessék!
megcsináltam a mozdulatot
-Így. - majd és visszaadtam neki a tőröket.
-Köszönöm a demonstrációt most már menni fog.
Meg is csinálta a mozdulatot gond nélkül.
Még gyakoroltunk egy órát aztán visszamentünk a Kezdetek Városába és bementünk egy fogadóba ahol a lány ragaszkodott hozzá hogy együtt vacsorázzunk.
-Danieru............
-A Dani elég lesz!-mondtam
-Akkor Dani. Lenne egy kérdésem!
-Mond.
-Hogy tudtad a használni a tőrjeimet? Csak azért kérdem mert kard van nálad így biztos nem lehetsz árnyharcos.
-Harcművész vagyok szóval majdnem bármilyen fegyvert tudok forgatni.
-Ilyen kaszt is van?
-Igen.....................Várj te végig sem nézted milyen kasztok vannak?
-Megláttam az árnyharcost és utána már nem néztem tovább.
-Ahha! - MIVAN? - Ha tetszett akkor -is  végig kellet volna nézned- jót választottál!
-Köszönöm -hirtelen enyhén elpirult
Hál istennek nem hallja a gondolataimat!
-Késő van szóval mennünk kéne pihenni.

-Igazad van! Jó éjt!
-Szia! Neked is!-azzal el is tűnt.
Nem tudom miért voltam vele ilyen kedves. Nem ilyen szoktam lenni az idegenekkel.
Lehet hogy a játék miatt, hisz mindenki eltűnt mellőlem. Csak egy barátot kerestem hogy ne legyek egyedül.
Ki tudja lehet majd a valóságban is megismerhetem.


A hozzászólást Danieru összesen 13 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 05 2015, 12:24-kor.
Danieru
Danieru
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 116
Join date : 2015. Mar. 22.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kerutesu Danieru Empty Re: Kerutesu Danieru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Ápr. 02 2015, 00:32

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor öt (5) pontot kapnak, amit a harcművész alapra, azaz:
Élet: 2
Fegyverkezelés: 2
Erő: 1
Kitartás: 2
Gyorsaság: 1
Speciális képesség: 2

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Fegyver* (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.