Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozirisz vs vörös nyálkák

3 posters

Go down

Ozirisz vs vörös nyálkák Empty Ozirisz vs vörös nyálkák

Témanyitás by Rosalia Hétf. Márc. 09 2015, 21:39

5x Vörös Nyálka: HP:50|F:22|E:6|K:11|GY:26|S:11|P:0|

Spoiler:

Ezúttal is dobj ki több kört előre, a láng sebzést pluszba római kockával dobd!

Ozirisz: 120/58 hp (0/4 kör)
/14 db, fejenként 25 hp-t adó hús/
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs vörös nyálkák Empty Re: Ozirisz vs vörös nyálkák

Témanyitás by Ozirisz Szer. Márc. 11 2015, 18:25

Halál nyugodtan sütögetem a husikat. A főzés jártasságomnak hála, a sütögetés sikerült, és a sült hús is jócskán több életpontot tud visszatölteni, mint nyers állapotában.
Azonban korai volt az öröm, mert visszatértek a kocsonyák. Illetve a haverjaik. Biztos bosszút akarnak állni rajtam a nemrég elpixeleződött társaikért. Ezek a nyálkák nem tűntek annyira nyugodtnak, és békésnek, mint az előzőek. Vörösek voltak a dühtől, és rendkívül gyorsak. Nem lesz ez így jó. Szerencsére a nodachi már a birtokomban volt, és támadtam is a hozzám közelebbire. De utána már erősödött bennem a rossz érzés. Annak ellenére, hogy szépen fogyott a nyálka életcsíkja, az enyém is rendesen fogyásnak indult. Az pedig nem jó. Majd még egy vágás, és az első nyálka elpixeleződött. És utána jött a feketeleves. Alig maradt életpontom, és ezek négyen még mindig itt vannak. És rengeteget sebeznek. Illetve egyenként nem annyira, de ennyien? És lassú is vagyok hozzájuk képest, mint valami reumás csiga. Még egy támadás, és végem. Jobb lesz menekülni, amíg még nem késő...
Támadás helyett menekültem, vissza kelet felé, azt a terepet már valamennyire ismerem. Talán sikerül leráznom, bár... lehet, hogy még több haverját összeszedem útközben. És valamit kéne csinálnom az életpontjaimmal. Hogyha tudtam, akkor futás közben megpróbáltam elrágicsálni egy husit. Aztán ha sikerült leráznom őket, akkor még kéne kajálnom... de előbb a zseléktől kell megszabadulnom. Husit kéne kajálnom, nem szaloncukorzselét...


Ozi: 32 sebzés, Nyálka #1 18HP, #2-5 full
Nyálkák: 30 sebzés, Ozi: 28HP (1/4)
Ozi: 32 sebzés, Nyálka #1 kampec, #2-5 full
Nyálkák: 24 sebzés, Ozi: 4HP (2/4)

Ozi: Futááááás, valamint ha tudok, menekülés közben elrágcsálok egy husit (4/120 >> 29/120 ez esetben, és marad 13db)


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 11 2015, 18:39-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ozirisz vs vörös nyálkák Exp_bal19096/10100Ozirisz vs vörös nyálkák Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs vörös nyálkák Empty Re: Ozirisz vs vörös nyálkák

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 11 2015, 18:25

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Ozirisz vs vörös nyálkák 4767250438_224285ea8b_s Ozirisz vs vörös nyálkák 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Ozirisz vs vörös nyálkák 4766603033_e921bedc36_s Ozirisz vs vörös nyálkák 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs vörös nyálkák Empty Re: Ozirisz vs vörös nyálkák

Témanyitás by Rosalia Csüt. Márc. 12 2015, 13:26

Egynek kampeca (kapsz utána egy adag husinak számító kocsonyát), a többi hömpölyög utánad. A maradék 4 nyálka futás közben utánad csapkod és sebez. Egy sült husit elfogyasztottál: +25 hp

Spoiler:

Ozirisz: 29/120 hp (0/4 kör)
/13 db, fejenként 25 hp-t adó hús/



Dobj ki előre 10 kört!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs vörös nyálkák Empty Re: Ozirisz vs vörös nyálkák

Témanyitás by Ozirisz Vas. Márc. 15 2015, 12:53

Hát, ami a menekülést illeti, nem jártam túl sok sikerrel. Mihelyt megálltam egy kicsit fújni, és elrágicsálni egy husit, erre nem utolértek a zselék? Hát, dehogyisnem! Túl könnyű lett volna, ha sikerül őket leráznom. Persze naná, hogy ilyenkor nem lehet levakarni a mobokat, amikor alig van életerőm, és hát... igen úgy néz ki, hogy itt lesz számomra a viadal vége, hacsak valamit ki nem agyalok gyorsan.
Egy szép nagyot csaptam a zselére, a legközelebbire, majd megint szép nagy adagot vesztettem az életerőmből. Ismét a piros zónában vagyok, és még mindig túl sokan vannak. Nem tehetek mást, mint futok előlük, közben ismét egy husit megpróbálok elrágni. Ha utolérnek, akkor nekem befellegzett, az tuti. Valahogy ki kellene kerülnöm a nyálkák elől. Vajon tudnak fára mászni? Talán nem. De amilyen szerencsém van, addig hömpölygik körül a fát, amíg le nem esek, vagy el nem fogy alólam a fa. Vagy csak egyszerűen Super Mariot játszva felugranak értem a fa tetejére...


Ozi: 32 sebzés, Nyálka #2 18HP, #3-5 full
Nyálkák: 24 sebzés, Ozi: 5HP (1/4)
Ozi: Futááás, mert a nyálka megesz \o/ + husi rágicsálás, ha sikerül, valamint ha nagy mázlim van, akkor egy fára megpróbálok felmászni és ott nassolni...
Ha a menekülés nem nyert hangszórót, akkor a nyálkák következő 1 (jó esetben husi után 2) támadása után burkolás
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ozirisz vs vörös nyálkák Exp_bal19096/10100Ozirisz vs vörös nyálkák Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs vörös nyálkák Empty Re: Ozirisz vs vörös nyálkák

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 15 2015, 12:53

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Ozirisz vs vörös nyálkák 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Ozirisz vs vörös nyálkák 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs vörös nyálkák Empty Re: Ozirisz vs vörös nyálkák

Témanyitás by Rosalia Szer. Márc. 18 2015, 09:22

A nyálkák nem másznak fára. A nyálkák felhömpölyögnek a fára és bekebeleznek.
Sajnos itt most végetér számodra a viadal, kiburkolsz. A fő topicba még megírhatod a zárópostodat, ha akarod.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs vörös nyálkák Empty Re: Ozirisz vs vörös nyálkák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.