Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozirisz vs ezüst farkasok

2 posters

Go down

Ozirisz vs ezüst farkasok Empty Ozirisz vs ezüst farkasok

Témanyitás by Rosalia Csüt. Márc. 05 2015, 22:13

Ezüst Farkas HP:120|F:8|E:9|K:4|GY:8|S:5|P:0|

Számíts magadnak dobádokat pls, és dobj ki előre több kört is, hogy ne húzódjon el a harc! Ne felejtsd el a Nodachit és a husijaidat!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs ezüst farkasok Empty Re: Ozirisz vs ezüst farkasok

Témanyitás by Ozirisz Pént. Márc. 06 2015, 10:24

Statok
(zárójeles plusz a nodachi)
Ezüst Farkas HP:120|F:8|E:9|K:4|GY:8|S:5|P:0|
Ozirisz HP:117/220|F:24|E:20(+12)|K:10|GY:20|S:10(+4)|P:0|

Husik
6x Bikahús
9x Pókhús


Dobások
Ozirisz (Sebzés: 32, Minden 6. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ozirisz
Ezüst Farkas #1
Ezüst Farkas #2
Ezüst Farkas #3

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs ezüst farkasok Empty Re: Ozirisz vs ezüst farkasok

Témanyitás by Ozirisz Pént. Márc. 06 2015, 11:14

Szép nyugodtan bóklásztam az erdőben, keresgéltem, és egyszer csak csoda történt. Csipogás. Nofene. Azonnal ráböktem a villogó ikonra, és enyhén szólva meglepődtem.
Shizukától jött egy üzenet, és vele együtt egy nodachi is. Bár annak ellenére, hogy ő is a Liga tagja, nem ismertem túlzottan, igaz, nem sokat jártam mostanság a Palota felé. De legalább két dolog kiderült: nézik a Viadalt, és hogy szurkolnak nekem. Egy pillanatra meghatódtam. Számomra szokatlan volt az ilyesmi. Bár azt írta, hogy sajnálja, hogy egyedül kóborolok, annak ellenére én nem sajnálom. Sőt, én kifejezetten jól elvagyok magam, nem vagyok az a társulós típus. Nem vagyok az a tipikus pulikutya, aki kiszemel valakit, és ha hívta, ha nem, az említett állat módjára követi az illetőt. Inkább csak szép nyugisan elvagyok, nem hajt a tatár, na meg persze nem kell aggódnom amiatt, hogy valamelyik szövetségesem hátbatámad.
Felszereltem a nodachit, megsuhintottam a levegőben magam előtt. Hiányzott a lángoló kard, és most nagyon örültem neki. De az öröm korai volt, sikerült megint felhívnom magamra a figyelmet, és jött is három farkas. Valószínűleg a közelben bóklásztak, de amíg az üzenettel foglalkoztam, és a nodachinak örültem, addig előmerészkedtek.
Kicsit hátráltam, majd elkezdtem a szükséges intézkedéseket. Két vágás a nodachival a legközelebbibe, majd jöttek ők is. Elég sokat sebeznek ezek így együtt, hárman. És több életpontjuk van, mint a sima farkasoknak, két vágás után is még alig több, mint fele ment le csak.
Majd újabb két vágás, és az egyik koma visszakerült a bitek örök körforgásába, de újabb adag sebzéssel gazdagodtam.
Utána jött a következő koma, de közben fáradtam, és meg kellett állnom pár másodpercre pihennem, de a szürkehátúak nem fáradtak. Ők csak jöttek, csak jöttek, és a kutyaprotkó... Még kazamatában gyűlt meg a bajom ezekkel a bestiákkal. Igaz, akkor nem egyedül voltam, és a farkasok is többen voltak. Bár, azon a kazamatán is nem sokon múlt, hogy ne maradjak magam. Szép sorban mindenki lelépett, kivéve Danee. Ketten aprítottuk a farkasokat, de most egyedül kell szembenéznem velük. Egyet már elintéztem, a másik már úton van a cimborája után, és utána már a harmadik jön. Az eleje volt a nehézkes, az elején ment le gyors ütemben az életcsíkom. Aztán ahogy az első farkas lement, úgy lassult a fogyás üteme, de továbbra is esett. Vajon kitart a harc végéig? Csak egyféleképp derülhet ki...
Újabb pár suhintás a nodachival, és a második is eltávozott. Igaz, ekkor már bőven a sárga zónában voltam, de a maradék egy már gyerekjáték.
Aztán újabb szusszanás, és újabb pár csapás, és az utolsó farkaskomából is csak pixelek szálltak fel. És még itt vagyok. Nem sokon múlt, de még itt vagyok. Hála Shizukának, és a nodachinak. Ha nem küldi be nekem a kedvenc kardom, akkor még az első farkast sem tudtam volna elverni, nemhogy mind a hármat. Vajon nézték ezt a harcot is a kivetítőn? Vajon kik lehettek ott vele? Kiváncsi vagyok, de sajnos a mozizás most a többiek kiváltsága. Egyszer van egy jó műsor a világon, erre mi van? Nem vagyok tévéközelben. Bár erre azt mondanák, hogy mit akarok, hisz benne vagyok a tévében, de akkoris...
Nem megyek én a tévébe, mert azt mondják, hogy a képcső ráz...
Viszont az életpontjaimmal illene valamit kezdeni, mert még egy ilyen hullámot nem bírnék ki. Szóval kajálnom se ártana, ha már így tele vagyok husival. Meg van már tűzgyújtó kardom is.


Ozi: 2 támadás (2/6), 64 sebzés, Farkas #1 56/120, #2 full #3 full
Farkasok: 3 támadás, 27 sebzés, Ozi: 90/120
Ozi: 2 támadás (4/6), 64 sebzés. Farkas #1 kampec, #2 full, #3 full
Farkasok: 2 támadás, 18 sebzés, Ozi: 72/120
Ozi: 1 támadás + 1 pihikör (6/6), 32 sebzés, Farkas #2 88/120, #3 full
Farkasok: 2 támadás, 18 sebzés, Ozi: 54/120
Ozi: 2 támadás (2/6), 64 sebzés, Farkas #2 24/120, #3 full
Farkasok: 2 támadás, 18 sebzés, Ozi: 36/120
Ozi: 2 támadás (4/6), 64 sebzés, Farkas #2 kampec, #3 88/120
Farkasok: 1 támadás, 9 sebzés, Ozi: 27/120
Ozi: 1 támadás + 1 pihikör (6/6), 32 sebzés, Farkas #3 56/120
Farkasok: 1 támadás, 9 sebzés, Ozi: 18/120
Ozi: 2 támadás (2/6), 64 sebzés, Farkas #3 is kampec

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs ezüst farkasok Empty Re: Ozirisz vs ezüst farkasok

Témanyitás by Rosalia Pént. Márc. 06 2015, 12:22

Remek, akkor meg is kapsz újabb 3 husikát és valóban, most már tüzet is tudsz gyújtani. Röviden még írd le ide vagy a főtopicba, hogy mik a további terveid és küldd el pü-ben, hogy hol jársz a térképen!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Ozirisz vs ezüst farkasok Empty Re: Ozirisz vs ezüst farkasok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.