Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Undocumented reports

Go down

Undocumented reports Empty Undocumented reports

Témanyitás by Phobos Pént. Feb. 20 2015, 19:16


1.

A fiú csöndben ült az ágy szélén, kibámulva a teliholdas éjszaka sűrűjébe. Az a tudás, az a hatalom, amit egy gyilkostól megszerezhet, új értelmet adott az aincradi életének. Szívesen kacagott volna, de a lelkét mardosó fájdalom ezt még akadályozta – de legalább már közelebb került ahhoz, amit ki fog vitelezni. A vihar előtti csönd, mielőtt belevághatna a dolgok sűrűjébe: valami hasonlót élt meg ott, mikor szemét lehunyva a jövőbe próbált betekintést nyerni. Meg mert volna esküdni rá, hogy a távolban, zárt ablakon keresztül is hallott egy holló vészjósló károgását. Bár a holdon és a sápadt csillagfényeken kívül semmit sem látott, egy jelenlétet érzékelt. Csak egy rövid szempillantásra, majd az tovaillant, mint egy esti árny a mély sötétség idején. Különösebb meglepettség híján a fiú markába szorította azt a fekete tollat, melyet a rejtélyes látogató hátra hagyott.
Már nem leszünk egyedül.

2.

Miért ragaszkodsz hozzájuk? Még most is.
- …
Örök életedre el fogod hallgatni magad elől a választ?
- Te magad mondtad, hogy senki előtt sem szabad megnyílnom, akkor benned miért bízzak?
Hah, szóval nem bízol magadban?
- De te nem vagy…
Éppenséggel az vagyok. Csak az a részed, amit már egy jó ideje elzárva tartottál.
- Nem.
Tagadni tagadhatod, de egyszer elfogadod. Már nem vagy egyedül, fiú. Nekem mindent elmondhatsz!
- Lüke vagy. Ha te én vagyok, ugyanúgy egyedül kell, hogy legyek.
Gondolod? És az jó neked?
- Ne kérdezz többet. Még a nevedet sem mondtad el.

3.

Most már világos, ugye? Akiket annyira imádtál, éppoly megbízhatatlanok, mint a te drágalátos Endéd!
Hallgass!
Szomorú igazság? Esetleg fáj? Én megértem.
Semmit sem értesz…
Már hogyne érteném?! Amit te látsz, azt én is úgy látom. Amit érzel, úgy érzek, mint te. A füleddel hallok.
De te csak egy program vagy, egy algoritmus.
Nem tudom, miről beszélsz.
Nem érdekes, hagyj békén.
Amit elkezdtél, illendő lenne befejezni.
Pont te beszélsz nekem az illemről, amikor még be sem tudsz mutatkozni?
Hogy merészelsz te… hm? Most jön ki.
Kicsoda és honnan?
A lány, a dojoból.

_________________
Színkód: #AA6342 (szöveg), #804224 (dialógus)
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.