Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanami

2 posters

Go down

Kanami Empty Kanami

Témanyitás by Kanami Kedd Feb. 10 2015, 21:18

Név: Kishimoto Anami
Játékos név: Kanami0201
Kor: 16
Kaszt: Kardforgató

Kinézet:
Nami-chan egyetlen különlegessége talán, hogy alacsonynak számítható még a nem túl nagyra növő japán lánykák körében is. Idomai nem túl fejlettek, szemei hatalmasok, szép zöldes árnyalatúak, bőre pedig egyenletes, hófehér. Joggal állíthatjuk, hogy egy loliról van itt szó. És mégis, akármelyik lolicon elé raknánk, az ugyancsak elmenekülne a mi kis Namink elől, ugyanis mindezen előnyök ellenére egy igencsak ronda emberről beszélhetünk személyében. Tényleg. Ronda.  Szemei mindig karikásak, haja kócos, rendezetlen, fénytelen és szétálló, és még az arcformája is valahogy egészen sajátos.
Hogy a mosolyának gyönyörűségét már ne is említsük.. Persze nem áll szét a foga. Még csak nem is sárga vagy fekete. Csupán csak arcformája és vékonyka szája a mosoly összhatásában valami elképesztően gusztustalant képes eredményezni.

Jellem:
Egy beképzelt kis gamer csaj, aki teljesen abban a tudatban él, hogy ő amúgy rettenetesen aranyos. Imádja a cuki dolgokat, és imád cukiskodni.

Képesség: Később megpályázom.

Előtörténet:

Kanami0201. Ez a név végigkísért életem során. Legalábbis azon a részén, ami egyáltalán fontosnak nevezhető. Ám kezdjük inkább az elején az egészet..

Átlagos tokiói életet éltem Tokióban, Japánban. Édesanyám egy kórházban nővérként dolgozott, édesapám pedig reggeltől estig robotolt egy mangák kiadásával foglalkozó szerkesztőségben. Nap közben, amikor mind a ketten dolgoztak, nagymamámmal töltöttem az időt, akit kifejezetten szerettem. Kora ellenére rendkívül mosolygós és vidám volt mindig, és rengeteget mesélt nekem, közösen játszottunk és énekeltünk.

Már igazán fiatalon magába szippantott a játékok és animék világa, rengeteg időt töltöttem el sorozatok nézésével, később mangák olvasásával bővítve szórakozásom, végül engem is elkerülhetetlenül utolért a különböző játékok őrülete. Persze nem voltunk gazdagok, de szegénynek sem mondhattam magunkat. Egy jobb fajta gépet, játékkonzolt, pár játékot és mangát megengedhettünk magunknak, vagyis inkább nekem.  És ekkoriban kezdtem el a Kanami0201 nevet használni. Az összes többi nevem vagy elfelejtettem, vagy nem tetszett, vagy foglalt volt. Így a legegyszerűbb volt egy nevet használni mindenhova, és ennek a névnek gamer hírnevet szerezni minden játékban!

Alsó középiskolás koromban meghalt a nagymamám. Ekkor jött el az az időszak, amikor minden figyelmem és időm a játékokba temettem, elmenekülvén a fájdalom elől. És már nem volt senki, aki igazán tilthatta volna ezt nekem. Szüleim állandóan dolgoztak, így nem fordíthattak figyelmet ilyen apróságokra. Ha tehettem, egész napomat otthon a sötétben gubbasztva töltöttem, magamba szívva mindent, amit csak lehet. Különösen megkedveltem ekkoriban az animékben szereplő lánykákat is, és elhatároztam, rájuk szeretnék hasonlítani. Igen, egy shoujová tehetném az életemet. Majd, ha eljön az ideje! Iskolaváltás, meg minden.. Na majd akkor, micsoda menő lány leszek! Persze csak az a félénk, visszahúzódó fajta. Talán tsundere is egy picit. Még nem is tudom, melyik fajtát válasszam majd. De hát nem mindegy? Hisz úgyis cuki vagyok! Aztán majd idő közben kialakítom. Egyébként is elég információt gyűjtöttem a visual novelekből ahhoz, hogy tudjam, mikor hogy kell viselkednie egy űbercuki középiskolás lánykának. És még a harcművészetekhez is értek, meg a fegyverforgatáshoz! Már ami ennek fejbéli kivetülését jelenti. De azért az a rengeteg játékélmény csak nem tűnhetett el maradéktalanul. Főleg a CoD az szerintem, ami hatott rám. Biztos vagyok benne, hogy a reflexeim általa rettenetesen fejlettek lettek!

Végül elérkezett az a bizonyos várva várt nap. Első nap az űbercuki életemben. Felvettem az iskolai egyenruhámat – természetesen tökéletesen állt. A masni, a rövidke szoknya, a blúz, minden.. Tökéletes! Azt hiszem, erre mondják azt, hogy aranyos és szexi egyszerre. Megvizslattam a tükörben hatalmas és bizonyára elragadó zöld szempáromat, feltettem még pár masnit, és egy színes, muffinos karkötőt a kezemre – csak a cukiság kedvéért. Nos, az első nap talán nem szabad túlzásba vinni az aranyoskodást, nehogy rögtön belém szeressen az iskola összes fiúja. Elég, ha csak egy hét után történik mindez.
Szóval besétáltam az iskolába, és… nem történt semmi. Hazafelé menet sem. Nem futott utánam senki, nem állítottak meg az utcán, nem futottam neki a sarkon egy fiúnak sem, akinek teli a keze könyvekkel, és még csak a metron sem próbáltak meg molesztálni. Hümm.. holnap talán belefér egy kicsikét több aranyosság is! Esetleg vehetnék hazafelé menet egy vigasz medvét. Hisz természetesen semmi más nem fontos, csak a kawaii dolgok. Egyébként megjegyzendő, hogy az egész szobám ilyen kis aranyos. Fehér falaimon medvés, kacsás és pandás minta van, a bútoraim babarózsaszínek, és rengeteg plüsst halmoztam fel a csipkék között. Központi szerepben pedig természetesen a számítógépem, az íróasztalom, a konzolom, a rengeteg játékom.. Csodálatos élet!

Másnap a  legújabb plüssömet ölelgetve sétáltam be az iskolába, és hallottam, ahogy a lányok összesúgnak a hátam mögött. Ó igen, most túl aranyos vagyok nekik! Ez az első lépés! Háháhh, na igen, ők nem ennyire kawaiik azokkal a nagy mellekkel, meg minden. És még masni sincs rajtuk elég. Egyébként új programommá vált csipkés esernyők felkutatása, meg mindenféle aranyos szoknya, csat, karkötő. Ohh, és ne feledkezzünk meg a szekrényemben lógó maid ruháról sem! Kár, hogy iskolába nem hordhatom. Akkor biztosan megkaptam volna már az első szerelmi vallomásokat. De ezek még váratnak magukra. Azt hiszem, egy kicsit félénkek a mai fiúk.

Telt az idő, és egyszerűen nem mertek odajönni hozzám. De tényleg, senki. Nem is értem, hogy lehetnek mifelénk ennyire félősek. Bezzeg egyszer látogatnék el Akihabarába.. Már nem lennék szűz. Brr.. Persze az nem is lenne cuki.

Mindeközben persze nem mondtam le a játékokról sem, az animékről sem, meg úgy általában, továbbra is hódoltam régi hóbortjaimnak. A gamer csajok is igen cukik, szóval szerintem ezzel nincs semmi probléma. Egyébként is mindenki odavan a No Game No Life kiscsajáért. Hát akkor rajtam is csak dobhat a kocka lét.
Mindeközben hírek keltek a portálokon új fejlesztésekről, és én egészen korán elkezdtem már spórolni rá. Természetesen egy ilyen hatalmas és világmegrengető játéknak rengeteg előzménye van. És mikor kiadták a Nerve Geart, az elsők között lehettem, akik beszerezték! És hát egy-egy aranyos kislány természetesen elkél az ilyen helyekre, így tehát csatlakoztam, hogy terjesszem a cukiságot, és természetesen hogy ezzel is növeljem a cukiság faktorom.


Név: természetesen Kanami0201
Jelszó: asdf+MÉLF44!m@g  - Most leellenőrizted, mi? Razz
Kaszt:  kardforgató. Szerintem ez a legmenőbb az összes közül és a legáltalánosabb. Meg tutira a legbadassabb!


Link Start! Éééés… Üres, hosszú évek, amikből én nem éreztem semmit.
Amikor felkeltem, nem láttam semmi, tényleg semmi különöset. Teljesen vidáman vetettem bele magam a játék adta lehetőségekbe, abban a hiszemben, hogy semmi probléma. Egészen addig, amíg ki nem akartam jelentkezni – lévén, másnap iskola, és a suli sztárja, a legcukibbak legcukibbika nem hagyhat ki egy napot sem. A végén még a jobbulást kívánságok elárasztanák a házunkat. Ám kiderült, hogy nem vagyok képes kilépni. Csak tudnám, mi a csuda a baj…
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Kanami Exp_bal10/700Kanami Exp_ures  (10/700)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Kanami Empty Re: Kanami

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 13 2015, 20:00

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor öt (5) pontot kapnak, amit a kardforgató alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.