Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sao Drawing Group ^^

+3
Halász Alex
Chancery
RenAi
7 posters

Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 18 2015, 19:53

Már egy ideje gondolkodom a topic megalkotásán, de úgy döntöttem most megteszem és majd meglátjuk, lesz ami lesz. ^^

A topic célja hogy összeszedjem azokat akik szeretnek akár egy picikét is rajzolni és mivel tudom hogy van pár rajzos tagunk, remélem hogy lesz igény rá.

Konkrét célja az lenne hogy "szakmai" vagyis inkább tapasztalati tanácsokat tudjunk adni egymásnak, hogy legyen egy olyan hely ahova feltölthetjük a rajzainkat, és véleményt kérhessünk. És persze hogy idővel visszanézve láthassuk hogy mennyit fejlődtünk vagy épp nem. Razz

Kezdem én:

Alkottam két képet az elmúlt napokban. Az egyiket a SAI-al a másikat a Manga Studioval. Mindkét progi nagyszerű, de a kezelését még tanulgatom. A saiban a színezés módja nagyon tetszik ahogy meg van oldva, viszont a Manga studió  olyan ecseteket és segédeszközt tesz a kezünk alá, amire szükségünk lehet.*-*
Vívódok melyik is a jobb progi. ^^"


Ai with Manga Studio.

Random karakter with SAI.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal10/7300Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Chancery Vas. Jan. 18 2015, 20:02

Kéne rajzolnom akarok is de nincs időőőőőőő ><

Amúgy én is használom.... -tam mindkét programot, most épp "gépem" nincs rá, hogy folytassam velük a munkát, ahhoz előbb össze kell szedni és megvenni >.>
Lényeg a lényeg, én általában MangaStudió-ban kontúroztam, majd vagy SAI-ban, vagy Photoshopban színeztem, épp melyikhez volt kedvem. SAI nekem nem lett annyira szivemcsücske, mert a satírozás nem az én stílusomat képviseli nála, plusz az ecsetek valamilyen oknál fogva sosem úgy akartam működni, ahogy én azt szerettem volna. Talán csak a verzióval volt valami gondom O.o
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal2062/2100Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Halász Alex Vas. Jan. 18 2015, 20:50

Uu, u uuuu én mindig csak cerkát használok, a képeim csak és kizárólag fekete fehérek, és mostanában nem is rajzoltam, de meghoztátok a kedvem *.* xD

És szívesen fogadok minden kis tanácsot. *-*
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal5187/5300Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by RenAi Vas. Jan. 18 2015, 21:02

Yupiii o/ Hmm a rétegkezelést hogy vitted át sai-ra? Vagy saiban újból megrajzoltad Chan? Nekem a sainak a kis ceruzája is túl vastagnak tűnik, még legkisebben is.>.> Csak ez nem tetszik benne. ><"

Alex nekem is van ám grafit rajzos füzetem, majd talira viszem ha gondoljátok, bár elég mókás kezdetleges lufi fejű karakterszerűségek is vannak benne, szóval nem igen szoktam dicsekedni vele. ^^" Az arányokra valahogy nagyon rá kéne jönnöm pedig, és öcsi is mondta hogy a grafit rajzok meg az aktok segítenek benne. ^^" Amm én azért is szeretek gépen rajzolni mert nincsennek eltüntethetetlen hibák és minden meg van egy helyen. I love colours. o/
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal10/7300Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 18 2015, 21:43


Azt mondjátok meg, hogy aki szeret rajzolni kézzel, az hogy a fenébe tanuljon meg rajztáblával babrálni? >.< Mert én sose tanultam rajzolni (általánosban rajzszakkörös voltam meg nyertem pályázatot stb, aztán döntenem kellett hogy kosár vagy rajz és a kosárlabdát választottam), de szeretek rajzolni és szeretnék fejődni benne. Nemrég vettem is rajztáblát de teljesen más mint a pusztakezes ceruzás és képtelen vagyok megszokni - pedig ezekkel a programokkal amiket írtatok biztos lehetne jobb rajzokat is készíteni, meg vannak spéci funkciók is meg minden. >< Mondjuk lehet előbb kézzel kéne megtanulni normálisan >.> ...
Amúgy ez persze hülye kérdés mert nem lehet csakúgy leírni hogy akk most hogyan rajzolj, de most nekem is meghoztátok a kedvem és gondoltam jelzem hogy *.*
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal29686/10100Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Halász Alex Vas. Jan. 18 2015, 21:56

Én is úgy vagyok vele, hogy még nem szagolok bele a rajztáblásba, míg nem tudok tűrhetően, nem tökéletesen, de azért tűrhetően rajzolni kézzel. o.o
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal5187/5300Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Jan. 18 2015, 22:48

Igazából tökmindegy, hogy rajztáblán kezded, vagy csak később nyúlsz hozzá, mert mindenképp meg kell, át kell szokni Suspect
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal6382/6500Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by RenAi Hétf. Jan. 19 2015, 10:31

Ez tényleg így van, a grafitos rajzaim akkor is jobbak még mindig. De a rajztábla a nyerő *-* Olyan vidik vannak fent youtubon hogy ihayy *-*
Olyan akarok lenni mint ők. *-* Profiiii o/
Nah jó az még odébb van, de egy időben gondoltam rá hogy mi komoly lenne a saos postjaim megmangásítani. *-* Ha elég ügyes leszek talán egyszer majd bele is vetem magam. o/

Amúgy nekem azért is jön be jobban a rajztábla, mert ahhoz hogy ha igazi rajzokat akarsz nem ártanak tusok, és egyéb rajzeszközök. Amikkel szintén meg kell tanulni a technikákat, a rajz tábla vagyis inkább a progik meg az ember kezébe is adják rögtön ezeket. Idő és pénz kíméletesebb, legalábbis hosszú távon. Sztem. ^^
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal10/7300Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Chancery Hétf. Jan. 19 2015, 17:58

MangaStudióból átmentettem psd-be, majd azt töltöttem be a SAI-ba, ez volt a bonyolultabb, mert bebuggolt néha. Ha viszont PS-eltem utána, akkor csak kimentettem a képet, és PS-ben már könnyű kivágni a fehér hátteret, hogy maradjon csak a lineart Smile

Hina, hmmm.... elsőre szokatlan, az tény és való. Sehogy se tudtam én se rájönni, hogy is kell ezt. Rátettem pl a rajzot magára a táblára, rajzoltam, Úristen, killitwithfire ><; Aztán rájöttem, hogy azt kell megszokni, a monitort nézd, miközben a táblán mozog a kezed. Előbb-utóbb rájön az agy, hogy mi merre hány méter és hogyan kell kezelni. Ha jó a tábla maga is, akkor a nyomás digitalizálása valami mennyeien megkönnyíti a munkát Smile Gyakorlás-gyakorlás-gyakorlás ez is ugyanúgy Smile
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal2062/2100Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by RenAi Hétf. Jan. 19 2015, 20:45

Pontosan. ^^ Ejnye hogy én csak helyeselek. Chan-Hina.

Én imádok táblával rajzolni és sokat segítenek a videók. Régen volt egy oldal a neve sketchfu volt, vagy valahogy így írták. A lényege hogy online tudtál rajzolni. Nos ha valami hát az kegyetlen volt de ott is rajzoltam. Pedig akkor csak egerem volt és user meg ugye bal kezes... >.>
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal10/7300Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Halász Alex Vas. Május 17 2015, 19:53

Nemrég kifogásolta RenAi chan, hogy én nem mutatok rajzot. X3

Izéke. Én még csak rajzlapon tolom, és amíg nem jövök bele hagyományos körülmények közt, addig nem megyek át gépre, de ez a rajz most tetszik. ^^

Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal5187/5300Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Chancery Vas. Május 17 2015, 21:30

Ez nem csak tetszik, Alex, ez bitangjól tetszik *.* Kedvem támadt tőle magamnak is Alex-kunt rajzolni owo
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal2062/2100Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Szophie Vas. Május 17 2015, 23:14

Egyébként akkor már itt megkérdem.. Egy ilyen rajzos táblagépes cuccból milyet ajánlatok, milyen irányárban? :O Nem akarok profit, csak ilyen kis sima cuccost, de azért neeeem akarom azt sem, hogy minden baja legyen két hét után ><
Egyébként én most azzal próbálkozom, hogy élethű ruhát rajzoljak..>< A redők nehezek. :/
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal12046/10500Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Chancery Vas. Május 17 2015, 23:22

Igazából, annyi a lényeg, hogy még vásárlás előtt nézz körbe mindenféle fórumon meg gúglin az adott típusról. Velem például megesett, hogy egy olyan szériás Trust táblát kaptam, hogy hibás volt az összes, és rövid időn belül meghalt rajta egy sáv Sad Jódarabig szidtam is a Trustot, pedig vannak jól működő darabjaik.
Nekem személy szerint egy Genius-om van, előkaphatom, hogy milyen típus pontosan. Picike, alig A4-es (a Trust nagy A3-as volt), és nagyon bírja a strapát, a sok rajzolástól kezdve a dobáláson és utazásokon át :3
Már megvan röpke öt éve is tán, szóval biztos vannak újabbak azóta :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal2062/2100Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Szophie Vas. Május 17 2015, 23:59

A fórumokon a Wacomot ajánlgatják nagyon O.o De hát ebből is annyi van, mint a nyűg >< Egyébként szerintem bőven megfelelne A4-es, annál nagyobb még kényelmetlen is lenne.. Meg sosem tudom, hogy most akkor az ár tartalmaz ilyen..ceruza bizét is, vagy sem >< Mert van, ahol találtam külön ceruzákat. O.O És most akkor mégis mitholhogymiért.. Sosem voltam jó az ilyen kütyük vásárlásában Q_Q Család meg még ennyit sem ért ehhez..xDD Barátok azt sem tudják, létezik ilyesmi Rolling Eyes Nincs segítség ><
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal12046/10500Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Chancery Hétf. Május 18 2015, 01:16

Szerintem mindenképp adnak hozzá ceruzát, elvégre, anélkül nem is ér semmit Very Happy Külön ceruzát is lehet venni, elvégre az is elhasználódik idővel, meg a hegyét is pl elvileg kéne rendszeresen cserélni. Enyémnek is már oldalanként lapos a hegye :3 Na meg el van törve a szára Rolling Eyes
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal2062/2100Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 18 2015, 09:25

Olyat majd egyszer én is beszerzek :3
Csak előbb... ><

Egyébként, nem mintha olyan jó lennék, de ha már Channak tetszett a rajzom, elárulom, hogy már egy jó ideje két dolgot csinálok.

Mostanában ( értsd pár napja xDD ) egy fb-s csopi keretén belül rátaláltam egy rajzos senpaira, aki segít nekem fejlődni \o/
Ő mondta, hogy amíg -> KOCKÁKat nem fogok tudni a tér minden szögében rendesen lerajzolni, addig feleslegesen próbálkozok emberekkel. @.@

De hozzátette, hogy az eddigi rajzaim se rosszak, lásd mostani Rolling Eyes ( épp azért ad tanácsot )
Szóval most kockákat rajzolok.
Ha képes leszek ( elmondása szerint) felbontani geometriai elemekre az emberi testet és úgy felépíteni, akkor már ennél a mostaninál is jobbakat fogok tudni rajzolni \o/

( Illetve, a kockák után ~ én előtte, meg közbe is >< ~ x3 ) az anatómiával kell megbarátkozni. \o\
Ehhez köbö akárhány rajzost kérdeztem meg, mindegyik Barcsay Jenő - Művészeti Anatómia című könyvét ajánlotta.
Be is szereztem. Surprised
És brutál részletes. @.@ ... de élvezhető X3
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal5187/5300Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Chancery Hétf. Május 18 2015, 16:26

Te Alex, mentorod véletlenül nem a Hadszíntérbe járt? Suspect
Ugyanis az én kolleganőm - aki meg az én mentorommá avanzsálódott nem csak rajzos, de még életviteli színben is, kvázi ő a megtestesült Worg - pontosan ugyanezeket mondta. Először kockák, majd más alakzatok, végül csendéletek és aktok meg izmok. Plusz mellette én is firkálok mindenfélét egy kis füzetkébe az összecsapott pillangóktól kezdve a kidolgozott főnixekig :3
Néha még olyanokat is firkantok, amiket nem hittem volna magamról, mint például tetoválás-szerű kígyócska meg ilyenek O.o
A könyvet pedig ő is ajánlgatja nekem, be is akarom szerezni, meg mellé a Szunyoghy-féle valamelyiket Very Happy
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal2062/2100Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Május 18 2015, 18:01

Fogalmam sincs, ki ő *p* Egy ismeretlen jótevőm \o/

És igen. olyat is hallottam, hogy a kockák után gömb alakú tárgyak, tojások ilyesmik jöhetnek még orrvérzésig.
Illetve Karaktervázlatok képről, body skecth vagy minek mondta \o
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal5187/5300Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Phobos Szer. Jún. 10 2015, 08:51


Na, mostanság én is elővettem a grafitot, idepofátlankodok... x3 Ismét rám jött az oroszlánrajzolgatás, és ezt most egy emberkének készítettem. Szóóóval~ Szophie fia, oriként owo. Az eredeti alany pedig Dark Pit (alias "Pittoo"), a Kid Icarus című játéksorozatból. Rég nem rajzoltam TLK stílusban, de találtam egy nagyon kafa módszert, ami sokat segít, ha probléma támad a méretarányossággal meg a pozitúrák élethűségével. ^^

Meg ha már itt vagyok, az én gyorsaságommal reagálnék is a beszélgetésekre. Olvastam egypár deviantos bejegyzését, miként kezdték, és mind azt mondták, kezdetben nem is volt lehetőségük ilyen készülékeket beszerezni. A felküldésre szánt szkeccseket is hagyományos módszerrel rajzolták. Smile Azzal nem értek egyet, hogy "át kell szokni, mert...". Nem, ugyanúgy művelni kell a rendes (!), kézi munkát is. Eszközön szvsz jóval nehezebb elsajátítani az olyan alapokat, mint a próbababa felrajzolása, így a pozíciókat, a méretarányosságok belövését is (ha nem lenne meg ennek a technikának az ismerete, 2-3 órás rajzolgatások után is dobálgatnám ki a rajzokat, mert nem tetszenek). Oké, nem mintha nekem jobban menne a rajzolás (az árnyékolás? hehe, nope), de ezek ismerete nélkül szerintem senki se nyúljon más eszközhöz. Kézzel kicsit korlátlanabbul mozoghatsz, arról nem is beszélve, hogy a szerkesztőprogram(ok) deviant-szintű ismerete azért havi, éves rutinért kiáltanak. Very Happy De valójában valahol elítélem a kizárólag géppel készített munkákat. Fogalmam sincs, miért, de az ilyen kizárólagos munkákra fintorgok.

No, Szo, remélem tetszik. Majd a talin odaadom az eredetit is, addig meg hátha csinosítok rajta. ^^
Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal10/2900Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Szophie Szer. Jún. 10 2015, 09:23

Kicsi fiam de cuki lett *___*
*nem, egyáltalán nem állatkert létrehozására készül..xDDD*
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Sao Drawing Group ^^ Exp_bal12046/10500Sao Drawing Group ^^ Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sao Drawing Group ^^ Empty Re: Sao Drawing Group ^^

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.