Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morrigan vs Cearso

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Morrigan vs Cearso Empty Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Kedd Dec. 23 2014, 15:17

Hát az eszem megáll ekkora pofátlanségon! Még mindig nem hiszem el, hogy valaki képtelen volt ekkora gerinctelenségre! Nincs baj a félelemmel, nyugodtan mondhatta volna, hogy ő nem kíváncsi a minire, erre mégis lelép! Cöhh...
Trappolok az Aréna felé, hiszen azt mondta, ott bárki megbeszélgetheti vele a problémáját. Nekem pedig akad vele néhány problémám. Nem is kevés, de szerintem számít erre. Én pedig mire számítok? A flegma képére, amit mindjárt beverek, amint alkalmam lesz rá!
Nem vagyok túl gyakori vendég az Arénában, sőt, annyira, hogy semennyire, de ez már igazán részletkérdés. Akkor is meg fogom tépni azt a nyomorékot. Mad Szal ja, elég pipa vagyok még mindig. Tudom, tudom, ez nem túl egészséges, főleg az imázsomnak, de akármennyit mondogatom magamnak, ezzel max annyit érek el, hogy még jobban felcseszem az agyam. Csak ezúttal magamon, hogy voltam olyan hülye, hogy nem terveztem meg hamarabb a missziót. Akkor már hamarabb kiderült volna, hogy ki a leggyengébb láncszem a csapatból. ._.
Szóval itt vagyok. Ez természetesen mindazoknak a játékosoknak köszönhető, akik szembenéztek a félelmeikkel, vagy pedig a cuki-muki nem bántom őt hiedelmükkel. Aincradban nincs olyan, hogy cuki. Na jó, talán Shakan tizedes az, de annak a kislánynak nem lehet ellenállni.
- Te, ott! - kiáltok rá Cearsora, amint megpillantom. Daeva hajkoronámban elbújva. Igazából egyáltalán nem érdekli az egész. Csak a szemeit forgatta, mind a hatvanat, vagy mennyi van neki, amikor bejelentettem, hogy ma meg akarom verni azt a nyomorultat. Szóval nincs elájulva a dologtól. Főleg attól, hogy nem ölheti meg. Hiszen akkor mi értelme bármelyik játékossal kiállni, ha nem vethet véget életének?
- Igen, hozzád beszélek! Te, én, aréna! Nehogy nekem megint megfutamodj gyáván, teeee! Mad - megpróbálom a grabancánál fogva bevonszolni az Aréna területére. Most, vagy soha revansot veszek rajta, mwahaha. >___>

Szint: Kiképzős 10.

Élet: 10 (HP: 50)
FK: 9 + 13
Erő: 7 + 3
Irányítás: 3 + 4
Kitartás: 5 + 2
Gyorsaság: 10 + 2
Speciális: 9
Páncél: 25

A felszerelésemen és a pókomon kívül nem hozok semmit.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Kedd Dec. 23 2014, 16:36

Az aréna előtt várakozok, mint mindig, amikor nincs semmi jobb dolgom. Lassan, de biztosan tartom az aréna dobogós helyét. Talán le kéne tennem arról, hogy Shuékat megelőzve jussak a csúcsra.
Egy darabig vártam, mikor egy ismerősnek tűnő alak közeledett az aréna felé. Nem tűnik valami vidámnak, és csak felismerni is csak a hangjából ismerem fel, amikor felém kiált.
-Ó, a parancsnok asszony.
A nevét már rég elfelejtettem. Nem is érdemes megjegyezni egy olyannak a nevét, akiről tudom, hogy soha életemben nem akarom többet látni. Meg amúgy is, a küzdelem alatt majd úgyis ki lesz írva a neve. Ha egyáltalán lesz annyi bátorsága, hogy kihívjon, és nem csak egy fejmosást akar adni Rolling Eyes
És ahogy elnézem ki is hívott, ezért lassan összekészítem magam.
-Még hogy én gyáva?
Ezt a kijelentést kikérek magamnak. Sok másik oka is lehet annak, hogy nem harcoltam az alatt a küzdelem alatt. Persze nem mondom meg, hogy mi volt az indokom, amíg nem érdekli meg valaki. Rolling Eyes Nem, nem titok, de szeretem csak úgy kiteregetni másoknak a lapjaimat.
-Hékás, nem kell engem ráncigálni anélkül is kiállok ellened.
És megpróbálok leszedni magamról a lányt, és bemenni a saját lábamon a helyszínre.
A helyszín egy egyszerű erdő volt.
Mivel nem úgy vettem észre, hogy a parancsnok túlságosan beszédes állapotban van. Inkább átveszem a kezdeményezést.
És már fel is ugrok az egyik fa ágára, majd ágról ágra ugrálva elérek elég messzire, hogy kihasználhassam a lopakodásomból adódó bónuszt. Az íjamat felajzva ellövöm az első támadásom, és kíváncsian figyelem, vajon milyen reakciót vált ki belőle a kasztom felfedése.

PontokPontozásFelszerelés
Élet9 
Fegyverkezelés11+22
Erő2-
Irányítás13+2
Kitartás1 
Gyorsaság8+4
Speciális képesség6 
Páncél +8
hp:45, páncél:8 távolsági sebzés:16, közelharci sebzés:1
Spec itemek
Sietős +1[1I]: +tizedannyi sebzés
A kaszás köpenye: Egyes észlelés
itemek: 2 béna frissítő poti
2 Halvány füst kristály
Tudnivalók:
Cear 2-től talál, Morr 4-től /kasztbónusz miatt/.
Cear minden 3. Morr minden 5. körben pihen.
Morrnak  2-t Cear-nak 3-at kell dobnia sikeres képihasználathoz.
lopakodás miatt Cear kezd, mindenki egyszer támad körönként

Támadás: Ha sikeres, akkor (16+8+2=) 26 sebzés


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 23 2014, 16:38-kor.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Dec. 23 2014, 16:36

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Csüt. Dec. 25 2014, 14:22

- Igen, te, gyáva. Neutral - ismétlem meg szavaim arra az esetre, ha esetleg netalántán nem értené, mit vakerálok neki. Nem szimpi ez a Cearso gyerek, főleg azok után, amit a minibossban megengedett magának. Undormány, amit művelt, s nem is titkolom, hogy mennyire utálom a fajtáját.
- Nahát... Azt hittem, megint meg akarsz futamodni, patkány. Rolling Eyes - általában nem sértegetek másokat, ha nem muszáj, bár tény, a régi időkben biztosan mindenki ki akarta volna mosni a szám azon szavak miatt, amik elhagyják azt. Most azonban nehezemre esik visszafogni az indulataimat, sőt, a célom is az, hogy ennek eleget tehessek. Sokkal nyugisabb lesz így az élet.
- A kimenetel nem érdekel. De tartozol nekem ezzel. >.> - morgom oda, míg belépünk az Aréna helyszínére. Szeretnék ugyan győzni, de nem érdekel, hogy sikerül-e elpüfölnöm, vagy sem. Tartozik nekem, valamint minden társának egy magyarázattal, vagy legalábbis azzal, hogy mer bevállalni egy-egy harcot velünk. Velem mindenképpen, hiszen tulajdonképpen ő is erre ösztönzött. Ő mondta, hogy keressem fel az arénánál, ha bajom van vele. Rolling Eyes
- Nyeeeeh... Már megint egy erdő. Rolling Eyes - legutóbb ugyan hasznát vehettük volna az erdőségnek, azonban lopakodásban gyengék voltunk. S úgy tűnik, ismételten azok vagyunk... Egy pillanatra már-már majdnem elhiszem, hogy Cearso megint meglógott, amint a küzdőtérre léptünk, azonban a HP csíkom elég egyértelműen mutatja, hogy mi a helyzet. Nem látok semmiféle You Won feliratot, csupán az életcsíkom villog zölden a pofámba, hogy bizonyítsa, támadóm még jelen van.
Lopakodásban biztos jobb, mint én, ezek szerint... A támadásra valahonnan hátulról számítok, görbe botomat magamhoz kapva pedig arra is fordulok, azonban tévedek. Egy nyíl hasít belém valahonnan a magasból, ezáltal két dolgot is felfedve. Az egyik, hogy Cearso egy íjász, a másik pedig a helyzete.
- Nyeeeh... - sóhajtok egyet, a srác felé fordulva, hamarosan pedig el is kapom tekintetét. Kis problémát jelent, hogy egy fa ágáról támad rám, azonban talán nincs annyira messze, hogy a botommal még elérjem.
Ahogyan a nyílvessző elpixeleződik, s páncélommal együtt valamennyit az életcsíkomból is levesz, utánaeredek az íjásznak. Egyenes haladás helyett úgymond cikkcakkosan futok utána, arra az esetre, ha még lenne ideje támadásra. Út közben Daeva a tarkómra kapaszkodik, azonban még nem tölt belém "feleslegesen" HP-t. Nem sebződtünk hozzá eleget. Ehelyett a passzív skillünket próbáljuk beindítani.
Ha pedig odaérek, a botom hosszát próbálom kihasználni. Az íjász lábait még talán pont elérem vele. Ha pedig eltalálom, akkor kénytelen lesz lepottyanni a fáról.

HP: 49
Páncél: 0

Sikeres képességhasználat és találat esetén: 14 sebzés
Sikertelen képességhasználat és találat esetén: 10 sebzés
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 14:22

The member 'Morrigan' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Morrigan vs Cearso 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 25 2014, 15:55

-Elhiszem, ha be tudod bizonyítani Razz
Látszik, hogy nem igazán veszem komolyan a lány dühös szavait. Sok értelme úgy se lenne.
-Én? Megfutamodni? Mikor? Amit el akartam érni az alatt a küzdelem alatt, azt már elértem.
És egyébként se maradtam volna ott ennek a nőnek a parancsnoksága alatt. Majd ha fagy. De azért nem futok el egy küzdelem elöl, mert csak nem bírom az ellenfelem ábrázatát. Az nem én lennék. Meg aztán, én ösztönöztem őket, hogy hívjanak ki.
-Mi a baj az erdőkkel? Tudtommal a legtöbb állat nagyon jól érzi magát az erdőben. Rolling Eyes
Nem szívesen ragadnék bele valamilyen pókhálóba, vagy ilyesmibe.
És megvoltak a kezdőtámadások. A páncélom elég gyorsan megadta magát, és már az életemből is fogyott egy  kevés.
És a támadás következtében el is vesztem az egyensúlyomat, és elkezdek zuhanni a föld felé. Egy hátra szaltó segítségével sikerül a talpamra érkeznem. Még a levegőben előveszek a tegzemből három darab nyílvesszőt, majd a földre érkezésem pillanatban már támadok is.
Ki kell használnom, hogy
-És a pókod? Vagy talán már őt is elkergetted magad mellöl?
Célzok arra, hogy mennyire kibírhatatlan egy alaknak ismertem meg ők. Persze nem igazán tudnám elképzelni, hogy egy pet elhagyná a gazdáját, de ezt a lehetőséget sem hagyom figyelmen kívül. Azért megpróbálok odafigyelni, hogy ne tudjon a kisállat meglepni, valamelyik faágról lemászva, vagy a pókfonala segítségével lelógni. Bár nem tudom, hogy az itteni állatok mennyire hasonlítanak a kint élő rokonaikhoz. Vagy azokra, akikről mintázták őket a programozók. Attól függően, hogy, ki hogyan nézi ezeket a dolgokat.

hp: 43/45 (zöld)
Képesség: sikeres találatonként 8 sebzés /+1 sebzés, ha akármelyik talál (illúziónyíl)/.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 15:55

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Morrigan vs Cearso 4766602461_64fb5071c9_s Morrigan vs Cearso 4767242330_2db9f185a1_s Morrigan vs Cearso 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Csüt. Dec. 25 2014, 16:44

Nem érzem, hogy átjárna a zerő, a képességem tehát ismételten "besült". Nem mindig alakulnak a dolgok úgy, ahogyan szeretném, és sajnos ez a leginkább a képességünkre igaz Daevával. Amíg azonban nem tudunk rendesen együtt dolgozni, nem érzem késznek ahhoz, hogy őt küldjem előre harcolni, ahogyan azt a többi "tisztességes állatidomár" teszi. Mások vagyunk mi, beast tamerek, valamint az idomárok, ez pedig nem csak az általános bizalomhiány miatt van.
- Mi van a pókommal? -.- - végre sikerült a földre csalnom, hiszen ha a képességem nem is, de az ütésem sikerült. Olyan szaltóval érkezik a földre, hogy ha először látnék ilyet, akkor most tutira ledöbbennék ezen. Ez már nem első szintű akrobatika, picivel több annál... Így érthető az is, hogy hogyan is volt képes az ágak között olyan gyorsan haladni.
- Khhhh! Nem vagyok az övéééé... ¬_¬ - hallatszik a tiltakozás a tarkóm felől, ezzel úgymond "elárulva", hogy merre is van a pók. Nem mintha ezzel sokkal előrébb lenne... bár mintha említettem volna, hogy mi is a képességünk. Talán, azt hiszem.
- Garh... Mad - az előző nyíl találata után nem számítok arra, hogy kapok még hármat is a nyakamra. Valahogy ezek egy kissé.. másnak hatnak, furcsának. A HP-m a felére ugrik, a csík pedig, amely jelzi életemet, elsárgul az irigységtől Cearso életcsíkjának láttán.
Megforgatom a botomat a kezemben, s közelebb lépek az íjászhoz. Daevát gondolatban azonnal gyógyításra utasítom, így ha az sikeres, akkor máris visszanyerek valamelyest az életemből. A botommal, miután azt megforgatom párszor a kezemből, támadásra készen az íjász oldalára csapok, hogy viszonozzam a "kedvességét". Felesleges bármi duma. Látom rajta, hogy fel akar idegesíteni, de ennél jobban nem tud, nem fog menni. Megpróbálom hát úgy megütni, hogy aztán ne kelhessen fel. Épp eleget ugrabugrált ma már ez a bugris...

HP: 24
Sikeres képességhasználat esetén +9 HP-t visszatöltök

Sikeres támadás esetén 10 sebzés
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 16:44

The member 'Morrigan' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Morrigan vs Cearso 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 25 2014, 18:37

Talán csak a megszokás miatt érzem úgy, mintha kihagyná a dolgokból a petje támadását. Sokkal többet tudnának sebezni, ha mind a ketten aktívan részt vennének a küzdelemben. Shuchanról is tudom, hogy nem szeret harcolni, de mivel, ha nem támadna, akkor biztosan nagyon sok sebzést elvesztenének, ezért Timi biztos rá tudta venni, hogy a kislány is harcoljon a küzdelmek alatt. Az utolsó küzdelmünk alatt sem igazán látszott úgy, mint aki örülne annak, hogy harcolnia kell, de Timi kedvéért megtette. Ilyen az igazán jó idomár és petje közti kapcsolat.
-Akkor elnézést kérek tőled, de ha nem vagy az övé, akkor miért vagy mellette?
Nem mintha növelni akarnám a feszültséget, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy ugyanúgy érvelnek ők is, mint Shu és Timidus vagy talán valami mást mondanak erre a kérdésre, vagy előfordulhat az is csak egyszerűen figyelmen kívül hagyják a kérdésemet. Minden lehetőségre fel vagyok készülve.
És arra is, hogy az ellenfelem esetleg ismét eltalál miután újra rám támad. Ami így is történik. Egy újabb adag megy le az életcsíkomról. De nem igazán aggódom, hiszen amíg az ő életsávja már sárgában van, az enyém még mindig zöldben díszeleg. Vagyis az ő élete hirtelen kilép a sárgából, és újra zöld lesz, de nem láttam, hogy bármilyen kristályt vagy potit használt volna. Na mindegy, nem fogom nagyon firtatni az okát.
És most kivételesen nem is támadok, hiszen érzem ahogy elfogy bennem a szufla. Most nincs erőm a támadásra. Egy picit azért eltávolodok a lánytól, hátha el tudom kerülni a következő támadását.

Hp 33/45
pihikör

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Csüt. Dec. 25 2014, 20:22

A pók a tarkómról a vállamra araszol, hiszen ezúttal hozzá szóltak. Sok, apró kis szemével, s a három naggyal mind az íjászt fürkészi. Nem ritka az, ha őt kérdezik kapcsolatukról, ráadásul folyton ugyanazokat a kérdéseket teszik fel. Miért nem jön ki az idomárral, miért van mellette, miért viselkedik így, vagy éppen hogy tűr el engem... Csak néhány a tucatnyi kérdésből, melyeket újra és újra feltesznek neki.
- Mit sem értesz Aincradból, rabszolga! Khhhh! ¬_¬ - csáprágóit csattogtatja kissé, majd magasztosan az ég felé néz.
- Egy nap ti és a fajtátok mind engem fogtok szolgálni! Kufufufufu! ¬_¬ - szónoki beszéde közben első lábaival hadonászik, hogy ezzel is növelje a hatást. Hát, valamit sikerül is beindítania. Mégpedig a megvetést felőlem, melyet felé táplálok. Néha egészen szánom ezt a pókot. Azt hiszi, azzal jut valamire, ha így beszél emberekkel.
- Na jó, elég volt. Rolling Eyes - forgatom a szemeim, s kinyújtom felé üres kezemet. Az életcsíkom sikeresen visszatöltődött, s nem úgy tűnik, mintha az íjász rájött volna, mi is okozza ezt. Az pedig nem lenne jó, ha meg is tudná a titok nyitját. Jó ez így nekünk.
Bevett taktika, hogy elrejtem a kíváncsi szemek elől a pókot, hiszen még a lopakodást is erre használjuk. Ezúttal azonban már nem tudom úgy elrejteni, hogy ne keltsen feltűnést. Marad tehát a sokkolás. Mondhatni, egyfajta sokk, valamint bizalom terápia, amit Timidus ihletett meg. Ha ő nem lenne, erre sosem jöttünk volna rá... Nyelek egyet, mielőtt felkészülök a dologra, hiszen nem lesz egyszerű, amit cselekszek. Még nekem is fel kell készülnöm rá lelkileg, pedig azért elég kemény fából faragtak.
A pofázást ezúttal egyelőre berekesztem. Daeva felmászik a kezemre, majd a számhoz tartom. Kérdés nélkül belemászik. Pont, mint azok a cirkuszos mutatványosok. A döbbenet megteszi a hatását, hiszen Cearso nem támad, csupán hátrál kissé. A pókkal a számban közelítem meg, botommal pedig megpróbálom lendületesen fejen csapni. Éppen csak annyira tátom ki a számat, hogy ne roppantsam szét Daevát, na nem mintha képes lennék rá. Hogy ez pedig mire jó? Hogy annyira szem előtt van a pók, hogy pont a lényeget nem láthatja Cearso. Mégpedig, hogy Daeva ismét a képességét használja rajtam. Ha sikerül, akkor újra gyógyulok némi életerővel.

HP: 33
Sikeres képességhasználat esetén +9 HP (42)

Sikeres támadás esetén 10 sebzés

Pihi: 3/5


A hozzászólást Morrigan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 25 2014, 20:23-kor.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 20:22

The member 'Morrigan' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Morrigan vs Cearso 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 25 2014, 21:01

A pók eléggé el van szállva magától. Egy kicsit sem hasonlít a Timidustól megszokott racionális gondolkodásmódjára.
Nem úgy néz ki, hogy a lány örül a pók világuralmi terveinek. Talán találtam valamit, amivel még jobban felhúzhatnám a lányt. Felveszem a lehető legnyájasabb hangszínemet, és így beszélek a pókhoz, aki belemászott a lány szájába.
-Rendben van, uram és parancsolóm. Ha esetleg nem rabszolgakánt tekintenél rám, akkor én már most is nyugodt szívvel követném a parancsolataidat. Hadd legyek én az első valódi alattvalód.
Hagy nőjön az egoja a póknak, és még idegesebb legyen a "gazdája, aki valójában a rabszolgája". Sőt, hogy még jobban kihangsúlyozzam a helyzetet még pukedliztam is egyet, ahogy a nemeseknél szokás. Vagy valami ilyesmiről halottam.
És ekkor ért a támadás. Ami egy újabb csíkot vett le az életemből.
-Hékás, nem tudtad hogy tisztelet nyilvánítás közben tiszteletlenség rátámadni a másikra?
Már vészesen közelített az életem a sárgához, miközben az ő élete ismét növekedett egy kicsit. Talán titkon potikat rejtett el a szájában? De azokat, hogy tudná meginni, mikor szegény pók ott fészkel a szájában.
Valami itt nagyon nem stimmel. Azért nem ő az egyetlen, aki tudja magát gyógyítgatni. Gyorsan előszedek az inventorymból egy béna frissítő potit és azon nyomban fel is hörpintem.
De nem lazsálhatok tovább, mert nekem még van egy ellenfelem is, akinek szintén az a célja, hogy legyőzzön engem. Szóval támadnom is kéne, vagy legalább megpróbálni. Egyenesen a lány homlokára célzok hátha ezzel meg lehet rémiszteni az ellenfelemet.

/Béna Frissítő Potion (+2 gyorsaság egy körig és +10 HP) elhasználva.
33/45 hp (zöld)
illetve egy támadás, ami ha talál, akkor 16+2 sebzés


A hozzászólást Cearso összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 25 2014, 21:02-kor.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 21:01

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Csüt. Dec. 25 2014, 23:51

Uram és parancsolóm? Valami nem stimmt ezzel a Cearsoval, hogy ilyeneket mond, ráadásul éppen Daevának... A pók pökhendien megemelné kissé fejét, ha nem lenne állkapcsomba szorítva, ott ugyanis éppen csak annyi helye van, hogy még ki-be tudjon mászkálni, kénye-kedve szerint. Azonban így is imponál számára az íjász nyalizása. Eeeeh... össze kéne ereszteni ezt a kettőt. Biztosan Daeva is élvezné. Akkor legalább senki se mondhatná, hogy kegyetlen vagyok vele, amiért ilyen rövid pórázon tartom. Rolling Eyes
Képességét még egyszer használja rajtam, mielőtt kimászna a számból. Halleluja, hogy itt nincs fájdalomérzet. Holott megfoszt a valódi harci láztól, valamint az élni akarás velejárójától, az elkötelezettségtől, azonban lehetővé teszi számomra, hogy fapofával tűrjem, hogy egy óriáspók ott csípkedjen, ahol épp elér és kényelmes neki. Ami jelen esetben a szájpadlásom.
Amúgy is azt mondják sokan, hogy nagy a szám, így aztán elég nagyra tátom ahhoz, hogy a pók kiférjen onnan. Szőrös lábaival felmászik a fejem tetejére, s belekapaszkodik rövidre nyírt, sötét tincseimbe.
- Hah! Végre valaki tudja, mi az a tisztelet!- drámai hangon kezdi meg előadását. Az imponáláshoz biztosan hozzáad az is, hogy mintha szándékosan félrecélzott volna "mestere" előtt az íjász. Bizonyára azért, nehogy véletlenül eltalálja a petet, amikor a homlokomra mászott. Rolling Eyes Nyeh... Tiszta nyálas már. Biztosan szerelmesek. ._.
- Nem bánom hát! Lehetsz a másod számú szolgám! Ha pedig érdemes vagy rá, még a kedvencem is lehetsz. ˇ^ˇ Gyitte, paci, gyitte! ¬_____¬ - kapaszkodik meg a hajamban, s "ösztönöz" támadásra.
- Paciiiii? Hát meg az öreganyád petefészkét vagyok én neked paci! Csituljál már le, he! Mad - kezdenek felhúzni ezek ketten... Chhh... No mindegy... Akkor sem engedhetem, hogy Cearso legyőzzön. Nem, miután lepatkált ezzel a patkánnyal. Aki egy pók. Neutral Garrr... >.> Rohamozom meg, s megpróbálok a hátára csapni a botommal, mielőtt komolyabban nekiáll itt potizgatni. Suspect

HP: 42
Sikeres képességhasználat esetén: +9 (50, max)

Sikeres támadás esetén 10 sebzés

Pihi: 4/5
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 23:51

The member 'Morrigan' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Morrigan vs Cearso 4767242330_2db9f185a1_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Pént. Dec. 26 2014, 00:20

Nagyon jól látom, hogy ez az egész procedúra elég szépen felidegesíti a lányt. Vagy legalább remélem, hogy ez a helyzet. És a pók egoja is az egekbe kúszott, talán még azt is a tisztelet jelének vehette, hogy direkt lövök mellé.
És mivel nem tudom mást mondani a póknak, inkább csak egy meghajlással fogadom a beszédét.
A gyógyítgatásaival azért kezdenem kéne valamit. Elég durván sikerült magát feltápolnia egészen maxra. Vagy gyorsan le kéne szednem vagy akár fel is adhatom a küzdelmet, de én nem fogom feladni ezt a küzdelmet, itt most a becsületünk a tét.
Ha ő is felgyógyította magát, akkor én mért ne tehetném? Bár nekem végesek a készleteim, de amíg én egy egész támadásnyi sebzést vissza tudok gyógyulni egy ilyen potival, addig ő csak nagyjából a támadásaim felét, tehát ha mind a ketten visszatérünk a közel maximum életre és én folyamatosan támadok akkor még lehet esélyem arra, hogy diadalmaskodjak. Csak felül kell kerekednem egy kicsit. Akár fizikailag, akár lélektanilag.
Sikereresen elugrálok a következő támadás elöl, majd előveszem az utolsó frissítőmet is. Elvileg ez is szépen feltölti elég magasra az életemet. És ezt is szépen felhörpintem, és az életem már ismét majdnem a maxon van. Szóval eljutottunk oda, ahonnan kezdtük az egészet. Na jó, páncélja már egyikünknek sincs, szóval nem teljesen tértünk vissza a küzdelem elejére, de ahogy elnéztem a páncél mind a kettőnknél egy egy csapás volt, tehát vehetjük úgy, hogy visszatértünk a második csapás előtti pillanathoz.
Van egy olyan érzésem, hogy neki nem tetszik az, ahogy én oldottam meg a helyzetet, de ez most hol érdekel engem. Majd elég messzire megyek hogy ki tudjam használni a távolságot, és lövöm is a következő nyílvesszőt.

/2. Béna Frissítő Potion (+2 gyorsaság egy körig és +10 HP) elhasználva.
43/45 hp (zöld)
illetve egy támadás, ami ha talál, akkor 16+2 sebzés

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 26 2014, 00:20

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Pént. Dec. 26 2014, 00:41

Nyeeeeh... erre mellé. ._. Kellett nekik felidegesíteniük, de csak nem találom be a fickó hátát. Pedig ha sikerül, úgy a földhöz csapom, hogy egy darabig biztosan nem kel fel onnan. >.>
- Grrrhhh... Maradj nyugton, hadd találjalak el! >.> - nem hiszem, hogy ez majd meghatja, de próba cseresznye... Huh, Cearso keményebb ellenfél, mint azt gondoltam. Rafinált, s kihasználja a helyzet adta előnyöket. Azonban még mindig nem elég jó ahhoz, hogy ez döntse el a küzdelem sorsát. Megvallom őszintén, már-már kezdem élvezni is a harcot. Nem csak azért, mert végre elégtételt vehetek ezen a kis gyáva árulón, hanem egyszerűen a harcért magáért. Timidusék óta senkivel sem álltam ki, márpedig egyáltalán nem szórakoztató, hogy valaki nálad jóval magasabb szintű újra és újra lever. Semmit sem lehet ebből tanulni, bármennyire is kardoskodnak érte Timidusék.
- Vissza a kezdőponthoz, mi? - ilyet még sosem pipáltam. Hasznát veszem ugyan Daeva képességének, ezelőtt még sohasem sikerült maxra felgyógyítanunk magunkat. Az íjász sebzése így is magasabb, mint amennyit gyógyítani tudunk, de ez már csak részletkérdés.
Támadását ismét elvéti, a nyílvessző elsuhan mellettem, s valamelyik fába áll bele. Odafordulva látom még, ahogyan elpixeleződik, de nem időzik rajta sokáig tekintetem, hála a pók sürgetésének.
- Arra ment ¬_¬! - mutat rá valamelyik irányba, amit ugyan nem látok, de a gondolataimban érzem, mit is szeretne mutatni a pók. Nekem ugyanis csak két szemem van, a fejem búbjára pedig nem látok. Rolling Eyes Ahogyan fegyveremet markolászva megközelítem az íjászt, kissé fáradtnak érzem magam. Daeva visszamászik tarkóm rejtekébe, kisebb időre elveszítette érdeklődését az íjász pesztrálásában. Belőle is kivett némi energiát a gyógyítás, ez nem vitás...
Megpróbálok kartávolságon belül maradni, hiszen íjászként első sorban a távolság növelésével tud előnyt kovácsolni magának. Szusszanok kicsit, hogy felkészüljek a következő rohamra. Még nem végeztem vele...

HP: 50 (max)
Pihikör

_________________
A karakter küldetéseiből, arénájából, etc. a jutalmat Asuka karakterem kapja.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Pént. Jan. 02 2015, 00:02

Elég ideges lehet, ha már a második támadása ment mellé egymás után. Na jó ez azért rám is vonatkozik. Talán gyakorolnom kéne egy kicsit a célzást.
-Inkább te ne ugrálj már annyit, egyes számú szolga. Rolling Eyes És akkor talán én se fogok annyit. Rolling Eyes
Direkt nem hívom a nevén, hátha ettől még idegesebb lesz.
Lehet, hogy nem kéne erre alapozni a mérkőzést, de hosszú ideje ez az első mérkőzés, amit semmi oknál fogva nem hagynék félbe. Nem mintha azért mert akármelyikőjüket megkedveltem volna, de eddig még egyszer sem volt ilyen szoros küzdelmem. És meglepő módon, még élvezem is.
Azért nekem is pihennem kell mielőtt ismét támadhatnék. Szóval csak néztük egymást, és vártuk, hogy mit fog csinálni a másik. Az eddigiek alapján nyugodtan elmondhatom, hogy eddig ez lesz a leghosszabb küzdelem, amiben valaha is részt vettem.
Persze mind a ketten meg is teszünk mindent azért, hogy a másik ne tudjon a fejünk fölé kerekedni, sőt, ő még meg is próbált rettenteni néhány húzásával, de nem vagyok kislány, aki félne az ilyen dolgok látványától. Nagyon el van tévedve, ha ettől meg fogok ijedni. Vagy hogy fel fogom adni a küzdelmet. Engem nem olyan fából faragtak.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Hétf. Jan. 05 2015, 12:58

Még, hogy mi maradjunk nyugton? Ő maradjon nyugton! Mad Idegesen vicsorítok rá, mikor a jelzővel illet. Nem tudom, kit érthetett egyes számú szolgaként, de én biztosan nem vagyok az! >.> Daeva felől mintha valami furcsa zajt hallanék... talán kuncogás az? Még sosem hallottam nevetni. Suspect Ez nekem gyanús... még a végén összejátszanak velem, ez pedig nagyon nem lenne jó.
- Nyeeeeh... Sose fogsz végre megmukorodni, ha nem nyugizol le a pacskerba. Rolling Eyes Te meg ne kuncogj, nem volt vicces! >.> - utóbbit a póknak címzem, míg laposan odasandítok rá. Immárom eddigi rejteke helyett a vállamra telepszik le, gonosz kis szemeivel pedig hol rám, hol pedig a célpontra figyel. Valamilyen beteg vonzalmat érezhet iránta, vagy nem tom, ami azért para, mert a pók a végén elsustákolja a csatát. Akkor pedig kikapunk. Mindenesetre muszáj vagyok kockáztatni. Így lesz a legjobb neki is, nekem is.
- Na haladjunk elfele... Unom már a nyomi képed, Cearso. - botomat először előrefele lendítem, ezzel egy támadással próbálkozva. Azonban ami ezúttal más, mint eddig, az a gyógyítás hanyagolása. Most nincs rá szükség ugyanis. Ehelyett a pókot hagyom, hogy fürgén végigfusson ízelt lábaival a boton, s ha minden jól megy, akkor ezúttal még ő is megtámadhatja a fiút. Szal elég perfekt.
Arra azonban figyelek, hogy ne lehessen nagyobb para. Ultra gáz lenne, ha elvenné tőlem a pókomat, ugyanis ő a kulcsa a győzelmemnek. A képességemet bekapcsolom, gondolati síkon pedig egy egyszerű üzenetet küldök Daevának. Jöjjön vissza azonnal. Ha minden jól megy, az avarban araszolva tipeg vissza hozzám.

//1. támadás: Morrigan, találat esetén 10 sebzés
2. támadás: Daeva, találat esetén 7 sebzés

Ha a képességhasználat sikeres, Morrigan sebzése 4-el nő (Daeváé pedig ennyivel csökken) a következő körtől

HP: 50 (max)
Páncél: 0//
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 05 2015, 12:58

The member 'Morrigan' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Morrigan vs Cearso 4766610511_dda12706fc_s Morrigan vs Cearso 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Morrigan vs Cearso 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Cearso Hétf. Jan. 12 2015, 09:25

A poén jobban nem is sülhetett volna el. Két olyan reakciót kaptam válaszul, ami szöges ellentéte volt egymásnak. Ahogy nézem, nincs meg közöttük az az összhang, ami egy idomár és egy pet között kéne, hogy meglegyen. És még csodálkozik, hogy a hátamat mutattam neki a múltkori küzdelem után. De legalább tudom, hogy nem csak a vörös játékosokkal vannak problémái.
-Nem is célom a megmurdálás.
Helyeslek az idomárnak.
-És hadd fejezze ki szegény az érzéseit. Ha egyszer egy ilyen érzelmektől mentes alattvalót sikerült szereznie.
A sikertelen támadások sem vették el a kedvem a további küzdelemtől. Még hogy én feladjam? Álmodjon csak az ellenfél...
Azét megpróbálkozok a támadásai elkerülésével. Hiszen most a pók is támad.
A botot nem sikerült kikerülnöm, ehelyett inkább a pók vonja el a figyelmemet. Amit a sikertelen támadása után megpróbálok elkapni a kezemmel, és felemelni a földről.
Eddig vajon mért nem támadott? Az egyetlen különbség az eddigi helyzettel ellentétben, hogy az ellenfelem élete most a maxon van. Nem nehéz ebből következtetéseket levonni. Vagyis ha nem engedem vissza hozzá a pókot, akkor nem tudna gyógyulni. De nem vagyok kegyetlen, inkább visszateszem a lány vállára a pókot, hogy annak minél kevesebbet kelljen másznia, majd elugrok a páros közeléből.
Itt az ieje újra használni a képességemet remélve, hogy ezzel biztosabban találok, mint az eddigi lövéseimmel. Négy nyílvesszőt ajzok fel az ijra, és így támadok.

hp 33/45 zöld
minden sikeres találat 8 sebzés /max 24/ +1 a Sietős miatt

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 12 2015, 09:25

The member 'Cearso' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Morrigan vs Cearso 4766603033_e921bedc36_s Morrigan vs Cearso 4766603033_e921bedc36_s Morrigan vs Cearso 4766604805_c1598fabbe_s Morrigan vs Cearso 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Morrigan Vas. Jan. 18 2015, 10:45

Nem éppen arra számítunk, hogy Cearso visszateszi a pókot hozzám. Inkább arra, hogy legalább megpróbál elszakítani tőle. Egy dolog, hogy közvetlenül nem képes támadni, de ami sok, az sok. Komolyan öngyilkos akar lenni? o.o
Szóval, picit értetlenkedem, na nem azon, hogy Daeva támadása egyáltalán nem talált be, hanem azon, hogy Cearso még segít is nekünk a győzelemben.
- Heeeeee?! Nem értelek téged... hogy ez most mire volt jó. o.o - pislogok pár pillanatig, hiszen komolyan nem értem. Hol marad a harciasság és a kegyetlenség? Egy dolog az ellenfél tisztelete, de ez azért már túlzás.
Látszólag a pók is kissé megzavarodott, de lehet, ez inkább a sikertelen támadásának tudható be. Szegényem annyira elvétette a csípést, hogy bele is szédült a failba. Meh... hát megesik. ._.
- Érzések? Az egyetlen érzés, ami kering bennem, a szánakozás alantas létformátok iránt, rabszolgák! :evil: - felkapaszkodik vállamra, hogy onnan fejezze ki az imént említett érzés-micsodákat. Csak sóhajtok egyet erre, hiszen nincs is időm többre, az íjász ugyanis újabb támadásba lendül. Döbbenetemre azonban nem csak egy, hanem egyszerre négy nyilat is felajz az íjra. A húr megfeszül, a nyilak pedig egyenesen felénk tartanak, mi pedig kábé köpni-nyelni nem tudunk. Még ha kettő célt is tévesztett, azért ez akkor sem volt semmi.
- Azanyádúristenit, mi volt ez? o.o Ilyen menő dolgot még nem láttam... - na jó, ez tényleg kúl volt, el kell ismerni.
- Na jó, nem is volt rossz. Very Happy Daev, vissza a taktikánkhoz... azért már ideje lenne tennünk is valamit. Wink -
nem ám a kis íjász ver le minket, hékás... Bár eddig eléggé kiegyenlített volt a küzdelem. Azonban nekünk is van egy utolsó trükkünk a tarsolyunkban. Érzem, hogy a következő támadásaim egészen másként fognak alakulni, pusztán csak találnom is kéne hozzá. Daeva nyakon csíp, ahogyan a suhancokat szokták, én pedig ezzel kevésbé, ám a találati esélyekkel inkább foglalkozok. Már nem sok híja a győzelemnek, így aztán megrohamozom az íjászt, hogy kupán vághassam a botommal.

Sebzés: 16+1 HP
Gyógyítás: 9 HP

Ha sikeres a gyógyítás, akkor maradt 42 HP
Ha nem sikeres, akkor maradt 33 HP

Találat esetén 14 sebzés.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morrigan vs Cearso Empty Re: Morrigan vs Cearso

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.