Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Al's apartman; the second

+3
Jun
Saya
Anatole Saito
7 posters

Go down

Al's apartman; the second Empty Al's apartman; the second

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Nov. 15 2014, 12:16

Al's apartman; the second 523178816apartment-design-3d-floor-plan-18338835_www.kepfeltoltes.hu_

Az új Limenhez új koncepció jár. Alex a földszintet választotta. Legalábbis annak egy részét a sarokban. Körülötte a kert egy karnyújtásnyira, bent az apartman két nagy szobából, egy saját konyhából és egy fürdőből áll. Azért választotta így, mert néha szeret kísérletezgetni a konyhában. Nem csoda ha nem akart bénázni mindenki előtt. Ettől függetlenül étkezni a közösbe megy le mindig. Talán a reggelit hagyja ki néha-néha ha előző este Timidus felzargatja. >.>

A szobák tágasak, jár hozzá egy vendégszoba, ahova a dobot szokta kitenni az inventoryjából, hogy gyakorolhasson, szintén magán célra. Éppen ezért a szobái pont ugyanúgy hangszigeteltek mint a Zeneterem.
Jah és persze a babzsákok elengedhetetlenek. Van belőlük jó pár a vendégszobában és a Hálóban is. Surprised

Al's apartman; the second PuffBallWithCat_www.kepfeltoltes.hu_


Közel van Anathoz, így bármikor át tud ugrani. Pár lépés csak. Rolling Eyes

_________________
Al's apartman; the second 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Halász Alex Szomb. Nov. 15 2014, 15:38

Al's apartman; the second Apartment-design-3d-floor-plan-183388356_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
Al's apartman; the second 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 10 2015, 14:48

Ne kérdezzétek, hogy honnan volt Chizunak pick lock felszerelése, és honnan volt ilyen jellegű jártassága. Shunak csak azt mondta, hogy egy ninjának erre feltétlenül szüksége van, szóval szerzett a piacon, és pár hónap alatt megtanulta, Shu pedig elhitte neki. Szóval csak ki kellett figyelni, hogy mikor is hagyja el a műveleti helyszínt a delikvens, majd be kellett törni a szobájába, és előkészíteni a terepet. Oké, ez lett volna a terv. Ez egy picit módosult, amikor Shu meglátta azt a rendetlenséget, amit Alex tartott a szobájában, úgyhogy eltett pár ruhát, elmosogatott, és csak utána láttak neki Timidussal a feladathoz. Kicsit arrébb tolták a fotelt, hogy teljesen a fallal szemben legyen, az asztalkára kikészítették a rágcsákat, majd Shu előkapta az inventoryjából a csodaszerkezetet. Oké, ez egy középkori játék, és ha a fene fenét eszik sem tudott volna írásvetítőt, de még diavetítőt sem találni, azzal meg nem szerette volna zargatni Kayabát, hogy adjon neki kölcsön egyet a viadalon használt kivetítőkből, szóval olyan megoldást kellett találni, ami megfelelt a kornak. Így akadt rá a laterna magica bigyuszkára, ami tulajdonképpen a diavetítő őse volt, és mivel már az ezernégyszázas évek elején megjelent, ha nehezen is, meg lehetett találni Aincradban is. Szóval már csak egy nagy fehér lepel kellett a szemközti falra, és szétküldeni az üzenetet mindenkinek. Természetesen őket már reggel értesítette, hogy senki ne szervezzen keresztbe programot, ám most kellett jönni, szóval ideje volt szólni nekik. Először következett a mindenki, Alexet kivéve.


Kód:
Kedves Céhtagok!

Gyertek Alex szobájába, húsz percen belül. Nemsokára indul a meglepetés buli. Senki ne késsen!

Üdv: Shu és Timidus


Majd következhetett Alex is, akinek természetesen egy későbbi időpontot adtak meg.


Kód:
Hali!

Valami izgit találtam a szobádban, haza kéne jönnöd gyorsan, hogy megnézd.

Kéretik először a mindenkinek írni, majd Alexnek is. :3

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Jun Csüt. Jún. 11 2015, 20:12

- Meglepetésbuli! Meglepetésbuli!... Meglepetés.. Buli? Miről beszélsz Mr. Canterbury? - a tenyerem a plüssmaci szájára tapasztom, és magamhoz szorítva az ajtóhoz osonok, kipillantok rajta, majd hangtalanul visszacsukom, hátam nekitámasztva csusszanok le a földre, a játékszert "vállainál" fogva magam elé tartva nézek farkasszemet a kis husikával.
- Psszt. Ez titok! Ha elpletykálod mindenkinek akkor az már nem titok! - hiba volt elmondani ennek a medvének... nem tudja tartani a száját... Hangosan felsóhajtok, majd ismét két lábra küzdöm magam. - Gyere, visszaviszlek Timberly-hez, és Mr. Thompsonhoz. Szerintem rossz hatással volt rád, hogy külön aludtál. Nézd meg, annyira vágytál a társaságra, hogy rögtön ilyen alaptalan dolgokat pletykálsz! Ejnye! Még, hogy Meglepetés buli lesz, Alex szobájában. Micsoda butaság HA HA HA! Nem tudom, honnan vetted ezt a butaságot Mr. Canterbury. Ez most úgy hangzott mintha azt feltételeznéd, hogy Shu az imént küldött volna egy üzenetet amiben összehívott  volna minket... Ne csinálj úgy mintha én nem tudtam volna tartani a szám! - a medve orrához nyomom az  ujjaim, és csúnyán nézek rá. Mérgesen.. Majd lepakolom a másik két plüss közé, ahogy ígértem.

Megfésülködtem, és felvettem a legszebb ruhámat, amit még anyukám vett nekem a születésnapomra. Nagyon szeretem, és gyönyörűen nézek ki benne. Tudom, mert anyukám mindig azt mondja, hogy úgy ragyogok benne akárcsak a napocska! Mert a ruha sárgaa. Bizony sárgaa. Két szép napraforgót mintázatú csattocskával ékesítettem a hajamat, hogy ne csússzon szét. Belemosolyogtam a tükörbe, ahogy a hölgyek csinálják, megcsipkedtem az arcocskám, hogy kipiruljon.
- Kéééész! Gyönyörű vagy Jun! Nagyon gyönörűű! Ez az a ruha amit azért vettél magadnak, hogy majd nyáron amikor Anat elvisz randizni, lenyűgözd vele ugye?
- Persze, ez az a ruha TükörJun... Szerinted is tetszeni fogok neki benne ugye? Alig várom, hogy lásson! - kirohantam a szobából, keresztül a folyosón, végig a céhházon, majd bekopogtam az ominózus ajtón. Természetesen nem érkezett válasz. Csendben várakoztam, majd körbenéztem, hogy senki se legyen a közelben ahogy azt mindig szoktam amikor idejövök.
- Ma is eljöttem Senpai! Ma lesz a... - félve körbenéztem majd a szám elé teszem a kezem és suttogom - a buli - majd ismét elvettem a kezem és normál hangnemben folytatom a társalgást. - Szerintem mindenki örülne, ha el tudnál jönni, tudom, hogy nagyon fontos munkád van, ezért nem is zavarnálak sokat, de azt hiszem kezdek aggódni érted. A többiek is aggódnak. Néha majd gyere elő, szeretnék sok mindenről beszélgetni veled. Szeretlek, majd még jövök. - megölelem az ajtót, és elindulok Alex lakrésze felé...


- Kop kop kop! Van itthon valaki? - vigyázzállásban várakozok az ajtó előtt, hogy bejuthassak. Ha kinyílik az ajtó, bemegyek, és becsukom magam mögött az ajtót, és Shu-tanék felé fordulok. - Mi a terv? Szeretnéd ha elbújnék Alex fehérneműs fiókjában? Nem hiszem, hogy beférek oda, de ha mindenképpen ezt szeretnéd... Megpróbálhatom. - Ha nem válaszol azonnal szökellek is a fiók után kutatva, hogy belemásszak. Rolling Eyes

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jún. 11 2015, 22:40

Spoiler:
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Saya Pént. Jún. 12 2015, 18:17

Nekem nincs kedvem. Én nem akarok most buliban részt venni. Én nem akarok semmilyen bulit, még csak tudni sem akarok róla ><  Dühösen lecsukom az üzenetet és beletemetkezem vissza a kis váramba, amit takaróból és párnából építettem az ágyon ><
~Nem értelek. Eddig az volt a bajod, hogy alig volt itt élet, most meg az a baj, hogy van. Suspect  ~
Mert majd ha az Anat jön vissza, én majd akkor megyek bulizni. Alexnek maximum csak köszöntem eddig, mást nem is tudok róla, minek bulizzak vele? Sad
~Hát... esetleg azért, hogy megismerd, mondjuuk... és akkor okod lenne vele buliznii .-.~
Nyem akajok >.>
~Jó'vanakkor.~
Hugi, beszélj rá Sad
~ Suspect ~
Beszélj rá, hogy elmenjek a buliba Sad
~ facepalm ~
Jól van, akkor nem megyek ˇ^ˇ Meg is írom a Shunak, hogy mondjuk mittudomén, rosszul vagyok és nem megyek.
~Aztán el fognak jönni ide, mert aggódni fognak érted, és látják, hogy kutya bajod se lesz, emiatt rosszul fogják érezni magukat, becsapod őket, ők meg soha az életben nem fognak bízni újra benned. Elveszíted az egész céhed, extrém esetben egész Aincradban te leszel a hazudós csitri, aki válogat és aki senkit sem szeret. Szóval emeld fel szépen azt a kis fokhagymapopód és húzz el abba a flancos buliba, amíg szépen mondom!~
O.O
Igenis! Már pattanok is ki, mondjuk eléggé össze vagyok készülve, vagyis nem szokásom nagyon mást felvenni, mint amit szoktam, szóval megyek így, szóval már kész is vagyok, én nem akarok ám hazudozni meg nem akarom hogy ne szeressenek. Nem baj, ha nem szeretnek mondjuk, de ne utáljanak Sad Meg én szeretek mindenkit ><
~Akkor nyomás!~
Nyomulok is, mondjuk kicsit megtorpanok útban arrafelé, hogy ott volt az Anat szobája, de szép lenne, ha ő is itt lenne, de aztán megyek tovább, mit sem törődve amúgy azokkal az undi foltokkal, amik egyébként pont az Anat ajtaját terítik be legjobban, nem tudom, miért Rolling Eyes  Kopogok én is az Alexén ehelyett, mondjuk Jun már ott van, ha nyílik az ajtó, látom ám őt is, szép ruhácskában :3 Rajtam csak a szokásosom van >.> Én ebben érzem jól magam, no <.<
-Anoo... jöhetek?
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Kanami Szomb. Jún. 13 2015, 11:40

Fogalmam sincs, kicsoda az az Alex, és biztosan neki sincs fogalma róla, hogy én ki vagyok. És nem tudom, hogy hogyan fog hozzámállni, mint új tag, ahogy azt sem tudom, hogy egyáltalán miért lettem meghívva. Biztosan az illem miatt. De nem hiszem, hogy annyira nagyon szeretnének ott tudni. Mármint, egyáltalán nem tudom, hogy illő lenne-e egy ismeretlennél megjelennem, és őt ünnepelnem, amikor nyilvánvaló, hogy ezt nem tehetem, mert semmi közünk egymáshoz. Még csak arról sem tudtam, hogy ő is tag, meg hogy nincs idehaza.
Igazából nagyon sok mindent még nem tudok erről a céhről. Shukaku-senpai és Timidus-sama azok, akikkel a legtöbbet beszélgettem eddig, meg ugye Cearso-kunnal is egy keveset, meg a gyűlésen céhvezérünkkel is. De nagyjából ennyi. Azt sem tudom, hogyan kellene megjelennem. Csinosan? Páncélban? Vinnem kell ajándékot? Süteményt, díszeket, italokat?
Végül is.. A céhszabályzatban van, hogy a közös dolgokon meg kell jelenni. Ezért odamegyek, és majd megkérdezem Timidus-samát, hogy akkor ez most olyannak számít-e, és maradjak-e. Igen, és ha őt kérdezem meg, az azért nem is lenne olyan rossz, mintha másokkal beszélnék. Vagy küldhetnék neki üzenetet is, ahogy a legutóbb megbeszéltük! Tényleg, ez lenne a legegyszerűbb megoldás, és még nem is égetném le magam vele!
Így hát ment egy üzenet Shukaku-senpainak, a tárgyba beírva, hogy Timidus-samának címeztem. Így. A samát is odaírva természetesen.


Kanami írta:Szia!
Elnézést, hogy ilyesmivel zavarlak, de tudnom kell. Szerinted a számomra ismeretlen Alex ünneplős bulijára valóban jó lenne elmennem? Mármint, Shukaku-senpai meghívott, de nem vagyok biztos benne, hogy tényleg akarják-e, hogy ott legyek. Viszont megbántani sem akarok senkit, ezért.. Te vagy az egyetlen, akitől ezt megkérdezhettem. Kérlek, ne mondd el senkinek, hogy ilyesmiről volt szó.
Üdvözlettel: Kanami

Miután erre választ kaptam, és végül biztos lehettem immár benne, hogy szívesen látnak ott, elkezdtem készülődni. Még szerencse, hogy a rózsaszín ruhácska még megvan, amit a legutóbbi küldetés miatt kellett vennem. A cuki kis masnijaival, meg fodraival! Szépen megigazítottam a hajamat is, készítettem egy üdvözlőkártyát ennek az Alexnek, és egy virágot is tettem mellé, aztán elindultam a szobájába. Eléggé meglepő, és szerintem nagyon jó dolog egyébként, hogy ilyesmit tartunk. Nagyon kedves, hogy gondolnak rá. Igen, ők mind nagyon kedves emberek. ^_^
- Sziasztok. - léptem be a többiek közé, és hajoltam meg a köszönés után. - Segíthetek valamiben?
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Jún. 22 2015, 18:00

A szobája, az úgy nevezett Al's apartman mindig is közel volt Anatéhoz. Leginkább amúgy az egyszerűség végett. Sokszor beszélgették át a napot a teendőkről, a jövőről, egymás elképzeléseiről. Egyszóval olyanok voltak, mint két jó-barát. Az előző Limenben is közel volt a két lakás, de ebben konkrétan egymás mellett volt. Nem zavarta Alt különösebben. Nem ezért nyargalt át majdhogynem minden idejét Hinari mellett tölteni a JLbe. Azért ment oda, mert tudta, hogy csak ott lesz képes lenyugodni és átgondolni mindazt, amit tennie kell ezek után. S ahogy teltek a napok, úgy sűrűsödött meg annak is a száma, hogy látható volt a Limenben. Nem folyt bele az eddig céhéletnek nevezett zsibbadt létezésbe, de nem is zavarta meg semmivel. Volt is meg nem is. Talán lehetett hallani róla, hogy itt járt vagy ott, de összességében nem sokat tett, és nem is izgatta semmi. Mindig ott volt, ahol épp kedve tartotta, eldöntve, hogy nem kényszeríti magát semmire, egy ideig csak a kedve szerint fog eljárni, ahogy azt akár kint is tenné. Kötöttségek nélkül. Azon segítve akin akar, és akin nem tud, azon nem bánkódni. Nem az ő feladata superhősöset játszani. Elhaladt a volt céhvezér ajtaja mellett, lágyan bekopogva kettőt az üres ajtón, majd minden habozás nélkül tovább haladt. Meg sem állt a kis művelethez, nem először viszi véghez ezt a kis szertartást, és már előre mosolyog hozzá. Persze mire a saját ajtajához ért, már rendezte az arcizmait, csak egy röpke remény volt, amelyet nem is akart, hogy megtörténjen. Tudta, hogy nem lehetséges, a mozdulatsor viszont fontos volt számára. Végül egy határozott mozdulattal, nem számítva a saját szobájában semmire és senkire, benyitott....

_________________
Al's apartman; the second 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 22 2015, 18:25

Kilincs lenyomódik, ajtó nyikordul, Alexke belép, függönyök elhúzva, ünneplők elbújva, még Kanamit is berángattuk a kanapé mögé... és három, és kettő, és egy...
-MEGLEPETÉS! \o/
Alex nyakába borulás, ölelgetés, majd Shu mindenkit leültet a nagy fotelbe, jó szorosan egymáshoz közel, majd beizzította a kis szerkezetet, és elkezdte vetíteni a képeket vele a fehér falra.
-Most pedig mindenki mondjon el egy kedves kis történetet arról ami eszébe jut a képekről. Majdnem mindenki rajzolt, de aki nem, az is bizti tud mesélni. És... reméljük, hogy Cear is megérkezik közben, mert kihűl a forrócsoki, és őt is szeretnénk hallani. Majd én maradok a végére. No? Ki szeretné kezdeni? Olyan sorrendben megyünk a képeken, amilyen sorrendben szeretnétek.

(Egy kör, meséljen mindenki az összes képről, majd sütizés. :3 )

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Jun Csüt. Jún. 25 2015, 16:18

A fiók nem lett meg ugyan de végül sikerült elbújni egy szekrényben. Résnyire nyitva hagytam az ajtót, hogy ki tudjak kukucskálni, és ugyan tökéletes rejtekhelynek bizonyult, nem kellett sokáig Alex csinos göncei mellett lógnom. Az ajtó kinyílt és mindenki a belépő fiúra veti magát, én sem teszek másképpen, hiszen ez a feladatom. Kitörő örömmel fogadom, szélesre tárom a karjaim és a utolsóként rohamozom meg, egy picike löketet adok a szégyellősebbeknek, és újoncoknak, többek között Kanamit is próbálom magammal rántani, hogy őt is a fiúhoz nyomikázzam picikét, hiszen ez az ismerkedés alapja. Az érintkezés.

Összeücsörgés a kanapén, segítek kipakolni egy kis rágcsálni valót, és italt, poharakat sorakoztatok fel még mielőtt én is bepasszírozom magam. Shu-chan ötletére izgatottan dolgoztak az ujjaim, majd hagytam legalább öt másodpercet, hogy valaki önként vállalja a feladatot és kezdjen.
- Senki? Akkor majd én kezdek! - pattanok fel a helyemről, és már hozzá is kezdek a képek sorozatos vetítéséhez és azoknak a kommentálásához.
- Közös Dojotakarítósi buli. Mindenki tisztítószerekkel felfegyverkezve felsorakozik Chizu-channál a dojoban, és várják az eligazítást. - végigsimítok az államon, és vetek még egy pillantást a képre (Kanamin rajza), majd lapozok, ezúttal az én mesterművem következik.
- Ah ez könnyű! A művész a céhtagok egyéniségéből próbált kiragadni egy darabot és papírra varázsolni azt. Nézzétek ezeket a határozott vonásokat a papíron, a színvilágot, a karakterek karakterességét, és ha elég csendben vagyunk akkor hallhatjuk, hogy mit is mondd nekünk valójában. Psssz. - és a fülemhez tartom kitárva a kezem és közelítek a képhez, mintha hallgatózni próbálkoznék. Persze semmi nem idevaló hangra nem figyelek fel, vállat vonok és lapozok.
- A kép címe lehetne akár "A szerelmünk beteljesedése" is. Nézzétek az asztalnál ülő étkező emberek boldog arcát, ahogyan szerelemmel átitatott étellel tömik magukat. Aaah. Úgy érzem, hogy az alkotó egy mélyebb üzenetet is elrejtett a műben! Elég csak a betűkre pillantani. Ha picit átrendezzük a szereplők feje felé írt betűket akkor megkapjuk azt, hogy "D A I S U K I JUN!" Hmm érdekes... - huncut vigyor, és büszkeséget sugárzok magamból, képességeimet és szemfülességem akár még Sherlock is megirigyelhetné, hiszen ilyen rövid időn belül sikerült rátalálnom a kép valódi mondanivalójára, ami nem más mint egy burkolt szerelmi vallomás egy szégyenlős fiú tollából. Lapoztam is tovább.
- Szerelmem születése. Nézzétek azokat a picinyke szarvacskákat, azokat a békés, ártatlan szemecskéket, azokat a karmokat amik kozmetikus után kiáltanak. Hát nem imádni való? - és már lapoztam is tovább az utolsó képre(Cearso képére) - Ez pedig az előző kép folytatása is lehetne. A címe pedig "Az eljegyzés." Amikor az összes szerelmem felsorakozik a 9. szint legelőire majd egyenként térdre rogyva előkapják a zsebükből a gyűrűket, és megküzdenek a jobb kezem szerelmetességéért. Nem kell tolongni srácok. Én mindenkié vagyok. Mindenkit szeretek. Keblemre \o/ - tárom szét a mancsaim és várok, hátha a soron következő szeretne egy ölelést Rolling Eyes

Ötletelő - rajzok


Most már tessenek írni szépen :paskol: reagkorbács

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Halász Alex Kedd Jún. 30 2015, 21:18

Szokásához híven egyáltalán nem várta, hogy valami olyasmi történjen meg vele, ami nem megszokott, bár a saoban folyton folyvást át kell élnie, hogy a világ a feje tetején forog. Biztos szép, kiegyensúlyozott gyermekkora lehetett, ahol nem kellett a váratlanoktól tartania. x3 Egyszóval Al pont az a személy, akit élvezettel újra és újra meg lehet döbbenteni, nem véletlenül ő Aincrad wtf királya... de erről jobb ha ő nem tud. xP Ölelelés, borulás, majd Jun, és megint ölelés, mindenki ott volt, egy embert kivéve. Az a fiú, akit Anat utolsó céhgyűlésére meghívott, és akit ő olyan csúnyán leszólt. Vagy valami ilyesmi. Már nem emlékszik. Sose jegyzi meg a heves kirohanásai előtti/utáni dolgokat. >< Biztos nem akart részt venni az Alnak rendezett ünnepségen... de várjunk... - Miért én? Mit tettem? xP - Mondta volna még hozzá, hogy tudtával nincs születésnapja, és amúgy se ő az egyetlen aki az utóbbi időkben egyedül szeretett lenni inkább, de aztán inkább nem mondta. Shu látványosan jó kedvében volt, és a többiek is mosolyogtak, ami jó jel. Nem akarta elrontani ezt azzal, hogy felhozza Anatot. Voltak újak is. Bár bemutatkoznia már késő, azért rájuk mosolygott. - Üdv! Smile - Tette hozzá sietve, miközben leültek a maguk helyeire. Majd mindenki egy helyre figyelt. Jun felpattant, és magyarázatba fogott. Olyan átéléssel méltatta az ügyetlen rajzocskákat, ami figyelemre méltó volt. Nos, Juntól ez elvárható volt. Aztán kis csönd következett, ő pedig feltette a kezét. - Én következem. - Ha már más elnémult. Ugyanabban a sorrendben taglalta a képeket, mint az előtte szóló. - Itt kérem egy céhbelépésről van szó. Az új tagok eligazítása Shukaku chan szervezésében. Smile Eto a következő egy szürrealista ábrázolás a céh életéről és annak szimbolkius jegyeiről. Krhm, A már említett DAISUKIJUN még akár egy burkolt üzenet is lehet a művésztől. ;P - Öltött nyelvet Junra egyből, hogy ilyesmit belemagyarázzon a rajzába! xP - A következő Timidus csodálatos ébredése. :3 Az összes képhez pedig, ahogy ti is látjátok, hozzá lehet kötni az arany legelőket, ami lehet a céh következő kirándulási célja. \o\ Biztos ezt akarta nekünk üzenni a művész. ^^ ... Tényleg, még nem is voltunk céhkiránduláson. Surprised - Mászott vissza a helyére.

// Itt ugrok, mivel nem írt egy csomó ideig senki, egy kicsit megdobom a történetet, legyen mire reagálni xP //

Miután aki akarta elmondta a saját agyszüleményét a képekről, jött a sütizés, apró csevejek, tulajdonképpen a Meglepi buli a célját elértnek látszott, ám Alban megmozdult valami. Mikor ha nem most? Hinari chan nem várhat rá a végtelenségig, neki pedig döntenie kell. Márpedig nem csak Hina chan az egyetlen ok, amiért úgy döntött ahogy. Feltette a kezét és ~ miután lenyelte a süti végét ~ megemelte kicsit a hangját, hogy rá terelődjön a figyelem. - Egy kicsit. Szeretnék valamit elmondani. És egyben szeretném kérni a céh bizalmát. - Nah ez enyhén szólva is furcsára sikeredett, de nem hagyta abba, nem vörösödött bele, mert még mielőtt végig gondolta volna, folytatta... aztán lehet, hogy Jun felnevet. >.< - Szóval izé, sokat beszéltünk erről Hina channal és hát, szeretnénk összeköltözni. Embarassed .... - Ez volt a legkézenfekvőbb és a legérzelemtelibb oka, amiért felhozta. - A legsimább ehhez pedig az, hogy átmenjek hozzá. Embarassed .... - kis hatás szünet, aztán mintha előre várná a reakciókat, megpróbálta elkerülni. - De nagyon sok minden köt az Arte.. azaz a Vigohoz, és szeretnék továbbra is veletek hülyülni, meg élvezni az élvezhetőt! - Majdnem elmondta, hogy a "Liment is Anattal közösen találtuk", de megfogadta magénak, hogy Anatot nem keveri bele. - Úgy tudom, hogy a céhvezér be tud állítani külsőst "állandó vendégnek" a céhházba. Ha elfogadtok tiszteletbeli tagnak, én szeretném. Surprised -

_________________
Al's apartman; the second 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Cearso Hétf. Júl. 06 2015, 22:40

~El fogok késni. El fogok késni. Ez is a te hibád..
Korholom le az Artemist, miközben elteszem a helyére, és gyorsan leszerelem magamról a harci felszerelést.
Na jó, részben egy kicsit én is hibás vagyok a dologban.
~Miért kell elfogadnom minden egyes kihívást, amit felém intéznek?
Én meg még azt hittem, hogy gyors kis párbaj lesz. Nem pedig egy félórás adok-kapok alakul ki a végére... De ez már egy másik történet, amit nem most fogok elmesélni.

Kopogok néhányat az ajtón, és ha nem reagálnak, akkor benyitok. Majd a szemeimmel 
-Elnézést a késésért. Volt egy kis dolgom. Örülök, hogy visszajöttél a céhhez.
Megállok a szoba küszöbe előtt. Engem még úgy neveltek, hogy ne menjek be egy szobába, ha nem adják meg rá az engedélyt. Ezt még egy meglepetés buli se írhatja felül. Főleg úgy, hogy nem igazán jöttünk ki a legutóbbi találkozásunkkor. Mármint nem az egymásba bórulós esetnél, hanem mikor Anat elöször mutatott be a csapatnak.
-Nem tudom, hogy ilyenkor szoktak-e ajándékozni az emberek, de hoztam egy ilyet. Azt mondták, hogy minél hamarabb meg kell enni.

Előveszem a dobozt, amiben a tortát tárolom, mióta Shu-val megküzdöttem. Persze a tortáról azóta levarázsoltam az íjász figurát.
-Lemaradtam esetleg valamiről? Ha nem, akkor lenne egy dolog, amit el szeretnék mondani.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Shukaku Kedd Júl. 07 2015, 07:43

Kanami? Saya?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 09 2015, 10:41

Hatalmas csönd állt be Alex bejelentésére, majd a csöndet sajna Timi törte meg.
-Hazug.
Shu egy pár pillanatig még igyekezett összeszedni magát, majd megcsóválta a fejét.
-Nem hazug, csak szerelmes.
-A javaslatára kerültünk ide, hogy emberek között legyél, erre itt hagy minket.
-Oké... de... izé... szóval gratulálok hozzátok Alex, meg nagyon örülök... tényleg... de emiatt nem kell kilépned a céhből. Hinari ugyanúgy tud neked szabad bejárást adni, meg mi is Hinarinak, és a Vigonak szüksége van rád. Meg nekünk is. Meg... a visszatérős bulidon eleve nem jelenthetsz be olyat, hogy itt hagysz minket... és még Cear is szeretett volna valamit mondani.  

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Júl. 09 2015, 20:19

Tudta előre, persze leginkább Shutól tartott, és sajnálta, hogy pont ők kaptak előbb szót, bár ki lenne még itt, aki igazán sajnálná? Nem, nem szabad ilyesmire gondolni, meg különben is, úgy van nevelve és - talán pontosan ezért is - ő maga is úgy gondolja, hogy ha már egy embernek hiányozna, akkor az igenis ér valamit! Még akkor is, ha az a valaki egy kibírhatatlan hibakereső program, és akkor még ott van mellette Timidus is. Nem rázta meg a fejét, valójában meglepően gyorsan reagált az eseményre, bár nem csoda, ha belevesszük azt, hogy jó előre eltervezte, hogy mit fog mondani. Szerette volna megvárni Junt, és rá is nézett a céh jelenlegi vezetőjére, de úgy gondolta, hogy abban az esetben, ami most alakult ki, neki kell helyre tenni a kérdőjeleket, és felkiáltójeleket. - Nai nai nai! Senkit nem akarok elhagyni! - Határozottan beszélt, nem begyakorolt ütemben, de mégis látszott rajta, hogy pontosan tudja mit mondjon. - Nézzétek, már pedzegettem régebben is, hogy szeretnék a céhek között egy szorosabb kapcsolatot, és és had fejezzem be. Szóval most minden céh egy egy kis polisz. Állam az államban. Mindent maga intéz el, de mindent! Azok a céhek, amik pedig szakosodtak valamire, mint például a Voice a kereskedésre, és ahogy én látom a Vigo a közösség építésre ... - itt felvitte a hangsúlyt kérdőjelesen. - de mindegyiknek el kell látnia az egyéb feladatokat is, nem beszélve a védekezésről. Ezzel pedig szétaprózzák az erőiket. Nem marad energia semmire sem 100%osan. - Letette a poharat. - Tudom, hogy amit el szeretnék érni az viccesen is hangzik, de ha csak a felét meg tudnánk valósítani.... ha a céhek egy erős szervezetbe tömörülve segítenék egymást, kihasználva az egyes céhprofilok előnyeit teljesen, nem lennének eltünedezések, balesetek, erősebbek lennénk. - Lefelé nézett, majd észre véve, hogy túlságosan szomorúra vette a hangsúlyt újra Shu felé fordult. Most mindenki őt hallgatja... nagyszerű. - Én pedig, ahogy most állnak a helyzetek, maximálisan ki akarom venni a részem abban, hogy legalább valamerre elinduljon egy ilyen kezdeményezés. Ezt pedig - Hinari chantól függetlenül is - a JLben látom. Az a céh még úgyis megbírkózik a feladatával, hogy rendkívül sok kritikát kap. A legjobb jelölt lenne a Céhek közti szövetség védelmi erejének. Mert egyetlen céh sem tudja megmenteni egész Aincradot, de egy lassan megduzzadó Szövetség tagjait képes lesz védelmezni, főleg úgy, hogy újak is érkezhetnek, kisebb céhek, akik ide vagy oda csatlakoznak... - Egész belelelkesült, még hadonászni is kezdett a karjaival önfeledten, majd leállt vele és csillogó szemekkel nézett körbe. - Nem tudom érthető e. Tulajdonképpen a segítségeteket szeretném kérni ehhez. Lehetne a Vigo a JL és a Voice közös projectje is végső soron. - Aztán egy fontoskodóbb hangnemet véve fel folytatta. - Ha Anat anno nem lép ki a Voiceból, sosem születik meg az Artes. Néha változtatnunk kell ahhoz, hogy előre lépést tegyünk, de ahogy Anat sem, én sem akarom megszakítani a régi kapcsolataimat. Mindenképp maradni is szeretnék, hiszen pont az a tervem, hogy a céhek egyre több dologban nyissanak egymás felé. - Elmondta. Mindenki tudta, hogy Anat sokat járt el Mirikával beszélgetni vagy küldizgetni, és Viola után valahogy sikerült egymásba is habarodniuk.- De ettől még nem kellene céh logót váltanom, tudom. Az személyes okokból lett így. Szeretném Hinarit én magam védelmezni. - Ebbe viszont belepirult és nem is tartotta közben senkivel se a szemkontaktust. - Még ha erősebb is nálam, akkor is.

// kis szerkesztés, gome ( xedik utána olvasás után ) //


A hozzászólást Halász Alex összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 09 2015, 21:23-kor.

_________________
Al's apartman; the second 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 09 2015, 20:43

Shu arcán olyan bágyadt, szeretetteljes mosoly áradt szét... egyszerűbb ha leírom, hogy megölelte a fiút, és akkor mindent értetek. Még Timidushoz is intézett egy gyors mondatot, hogy szebben fejezze ki azt, amiről tudta, hogy a sárkány hozzáfűzné.
-Igen, tudjuk Timi, hogy mi is erről beszélünk már több hónapja... talán Alex majd több szerencsével jár.
Itt hátrébb lépett, elengedte a srácot.
-Beszéltünk már Enhivel is, Mirivel is erről, amit most te felvetettél. Ugyanúgy gondolják, ahogy mi. És az is szép, hogy Hinarit szeretnéd megvédeni...
Itt megakadt egy kicsit, elnyomta a kuncogást. Tudta jól, hogy Hinari személyisége és a szintkülönbség... valahogy nem Alex volt a védelmező a kapcsolatban, de nem akarta eltiporni szegényke férfiúi büszkeségét.
-...de azt még mindig nem értem, hogy emiatt miért kell céhet váltanod...
És itt Junra nézett, neki kellett most felszólalnia. Vagy a többieknek. Vagy Alexnek magyarázkodnia. Oké, személyes, de mi? Azért csak megérdemlik, hogy elmondja nekik...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Kanami Kedd Júl. 21 2015, 22:58

Én csak elbújtam a sarokban, és onnan árasztottam szerte a szobámban jelenlétem auráját. Persze, hogy félig mindenki rám figyelt. Csak szégyellősek ezt kimutatni. És most egyébként sem volt itt az idő, hogy ilyesmivel törődjenek, sokkal fontosabb probléma volt, hogy ez a fiú, akit még sosem ismerhettem meg, a megismerkedésünk napján, és a visszatérése napján kijelentette, hogy elmegy. Mégis micsoda logika ez? Pedig én.. Azt hiszem, szívesen megismerném, meg ilyesmik. Egészen kedvesnek tűnik, főleg ahogy arról a lányról beszél. És ha elköltözik, akkor gondolom még kevesebb lehetőségünk lesz beszélni. De ha egyszer hívja az élet és a barátnő, nincs mit tenni. Végül is egy fiúnak ez a dolga. Nem nagyon ismertem sem a kapcsolatot, sem a személyeket, de azért úgy éreztem, meg kell veregetnem Alex-san hátát.
- Ha ilyen személy védelmezi, biztosan nagy biztonságban van! Szerencsés lány.  - mosolyogtam rá a fiúra. Persze, hisz aki ennek a céhnek a tagja, az mind nagyon erős. Nem is értem ,hogy fértem ide. De teszek érte, hogy nemsokára én is rendesen tag lehessek, és meg tudjak védeni másokat!
- E.. Egyébként Kanami vagyok. Még újonc. - mutatkoztam aztán be meghajolva a fiú előtt. - Örülök, hogy megismerhetlek.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Jun Hétf. Aug. 03 2015, 09:23

Lassacskán úgy tűnik megvan mindenki, és Alexcica is meglepően heves. Süteményt majszolgatva hallgattam végig a mondókáját, ezúttal csendben. Majd amikor már úgy tűnt, hogy Alex abbahagyja, és már éppen nyithattam volna a szám, hogy én is mondjak valamit...megelőztek. Szóval ahogy az lenni szokott, egy újabb mondat, egy újabb elfogyasztott muffin, és a már így is túl bonyolult szappanoperánk szereplői ismét  mutattak valami újat magukból.
Röviden összegezve: Timidus féltékeny Hinarira aki elrabolja Alexcica szívét, Alex feje el lett tekergetve, és annak érdekében, hogy szerelmeteskedjen Hinarinnal, olyan szavakat használ amitől okosnak látszik. Shu-tan szeretné támogatni Alexcica szerelmességét, viszont legbelül szomorú amiért a céhbátyuskája szeretné kibontani a szárnyacskáit. Mindeközben Mi mellékszereplők lettünk.
Nem kellett sok, és máris összetalálkozott a pillantásunk Shushuval, rögtön tudtam mit szeretne, és azt is, hogy mit kell tennem. Nincs szükségem holmi forgatókönyvekre, a gondolkodás pedig mint tudjuk a gyengébbeknek való, ezért hát, lenyeltem az utolsó falatot is, ittam egy korty üdítőt, felkeltem és odasétáltam Alexhoz.
- Jólvan, jólvan. - megpróbáltam megveregetni a vállát. - Tessék itt egy keksz. :3 - felkaptam egy tálcát, és megkínáltam, hogy amíg beszélek ne vágjon a szavamba.
- Szóval, már régóta sejtettem, hogy van valakid mellettem. AH! - drámai, féltékenykedő félrepillantós fejfordítós póz. - De, hogy pont az unokatestvérem, nevelőanyjának legjobb barátnőjével? IGEN? Szép! Mondhatom szép... Még szerencse, hogy úgy kezdted a mondatot, hogy senkit sem szeretnél elhagyni, ezért nem leszek annyira nagyon, féltékeny, csak egy icuripicurit, rendben? - közben böködöm a tálcával.
- Amúgy engem nem zavar ha el akarsz költözni. Hiányozni fogsz, de ha ezzel közelebb kerülünk más céhekhez akkor nekem nem baj. Talán még közösen ünnepelhetünk is majd, a többiekkel, vagy ilyenek. Viszont... miért nem Hinarin költözik ide? - Hmm.. mintha Cear is mondani akart volna valamit... reméljük, hogy ő nem szerelmesedett bele egy másik céh egyik csinos/jóképű tagjába..

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Halász Alex Kedd Aug. 25 2015, 10:54

Hevesen bólogat mindenre amit Jun mond. Megérti a lány, azaz  fiú! Megérti őt! Közben még Shu chan ölelése is a fejében kavarog. Ezzel olyasmi érzés kerítette hatalmába, hogy valamit tett. Itt, Jun és a többiek mellett, lesz majd egy adag szép élménye. Jól fogja érezni magát, és még ha nem is aktív részese, de előidézője volt a mostani helyzetnek. Mosolygott. Csak úgy magának, elmerengve. Az új lány is kedvesnek látszott. Mikor a vállára tette a kezét és kijelentette amit, fülig pirult, majd zavartan mutatkozott be viszont a lánynak. Végül egy kérdés ütötte meg a fülét. - Öhm. Hát ő a Jl vezére. Már több szempontból kötődik ahhoz a céhhez. Felelősséggel is. Én meg titkon azt remélem, hogy ott több segítség lehetek, mint itt, mindannyiunknak. Mert hát szeretem ezt a légkört, és nem hagynám itt semmi pénzért, de nem vagyok egy szervező típus. Nem tudom hogyan kell ... - még a fejét is megvakarta, annyira tanácstalan volt a szavakat illetőleg. Mi is illene ide leginkább? - ... bulit szervezni. Neutral Tudok sütni főzni, és az ilyenekben eddig is segítettem, és hát szóval, hogy is mondjam, talán csak egy kis változásra van szükségem. A pszichodoki is valami ilyesmit mondott ha jól emlékszem. xD Hogy függök másoktól, vagy ilyesmi. Szóval, meg kell találnom amiben igazán jó lehetek, és jól érezhetem magam. Ne mondjatok semmit. >< Nem Hinarit akarom követni vagy ilyenek, de mindig is közel álltak hozzám kint is a harcművészetek. Talán hasznát is kéne vennem itt. ^^ - Majd lépett egyet Jun felé, és most ő ölelte meg a pici céhvezérét. - Anat megbízott benned, én is megfogok. - Talán, ebben a pillanatban fogadta el Junt. Meg is rázta a kezét, olyan igazi fiúsan, nem törődve a japán hagyományokkal, csak úgy mint odahaza Magyarországon. xP

//suman a rövidségért, nekem ez záró volt, sztem enyni fért is bele, Kanami chan pedig KAWAIII DESU volt, imádtam a hszét ^^ //

_________________
Al's apartman; the second 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Al's apartman; the second Empty Re: Al's apartman; the second

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.