Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asu vs Ren

3 posters

Go down

Asu vs Ren Empty Asu vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Nov. 08 2014, 13:25

Hmmmm…. nézegetem a drága növénykéimet…. ezek már a válogatott darabok, miután csöcsivel elszívattam egy rakás cuccot. ezeknek van némi hatása a pixel szervezetre Cool Már csupán annyi a dolgom, hogy olyan keveréket hozzak létre belőlük, amik ütnek, de nem kicsit… na meg a gyíkoknak ellene a lightosabb cucc is… tudjanak lazulni is, ne  dőljenek ki egyből. Szorgosan morzsolgatok, jegyzetelek, tekergetek, ahogy annak rendje és módja….
Három… összesem három szálat tekerek próbaként, mindegyikben más-más keverék, de ki fogja ezt nekem kipróbálni? Veeeeh… elég elvetemült arcokat kellene keresnem, akik nem nézik a tartalmat, csak durr bele, adom és szívja….  Természetesen a Csöcsi jut eszembe elsőként, de nem érem el, lehet hulla részeg, vagy dolga van, amit meg kétlek, az előbbi verzió sokkal valószínűbb.  
Nincs más hátra… irány gyíkfalva, a gyengék hazája alias kezdetek városa. Jóformán az a gettó, ahol azok lébecolnak, akik nem mernek kilépni a falakon kívülre és eltartatják magukat egyes csoportokkal. Pénzért ott bármire hajlandóak, és ettől bajuk tuti nem lesz Rolling Eyes
Egy rövidke teleport után ott találom magam a nagyvárosban, a fővárosban, ahogy a tájékoztatóban írták >.>  Itt tuti találok olyat, aki próbababa lesz Cool
----- 20 perccel később:
Veeeeeh, hát ez nem igaz… nincs ezeknek a nyomiknak merszük, Én ennyi idősen simán kipróbáltam volna hasonló cuccot >.> Még a végén képtelen leszek én magam kipróbálni, vagy megvárnia  Csöcsit, míg magához tér >.>
Lehet az lesz, hogy hazamegyek, bezárkózok, minden cuccom egy széfbe rakom és én magam próbálom ki, mert nincs más lehetőségem….
Már hazafelé tartok, mikor megpillantok egy ismerős személyt…. azt,a ki nem tartja be a szavát… de mit is várnék egy piritől? Razz Mögé osonok és egy popsipacsival köszöntöm Rolling Eyes
- Szép napot Piri-pink Razz  - azt hiszem megvan a napi áldozatom *-*

_________________
Asu vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Asuka Kedd Nov. 11 2014, 13:10

Mit ne mondjak, elég húzós napom van! T.T Az összes izgalmam az új kenceficéim csinálgatása! *-* Kifejlesztettem egy új hajpakolástkifejezetten petek számára, hátha akkor a gazdiknak több kedvük lesz eljönni a szalonomba! *.* Innentől kezdve tehát már nem csak a játékosokat, hanem a pixelhalmazokat is megszépítem. Cool Készül is az új felirat, csiri-csáré dekorációk, hogy minden nagyon tutikcsa-muticska legyen, szóval elég patent. *.* Kezemben csillió-millió dekoráció, szalagok, plakátok, textilek, meg festékek, és ilyenek halmozódnak, amit az egyik árustól vettem. Az új dekoráció megtervezve, a pet-szépségszalon hamarosan nyitva áll, és akkor a gazdi és a petecske együtt lazíthatnak, miközben mindenféle jósággal kényeztetem őket. Felfrissülés és kényelem, közös kikapcsolódás a harmónia és az összetartozás jegyében. Igen, ez jó lesz! Talán még Timicskekicske is megengidkézi majdicska nekem, hogy megcsináljam a manikűrjét! *.*
- Gyápsz! O.O - sikoltok fel, mikor valami hozzáér a fenekemhez. A holmijaim mind a padlón érnek földet, némelyik szalag és festék pedig még el is pixeleződik. ._. Na remek... most mehetek vissza. Vehetek újat belőlük. Így is alig volt az árusnak belőlük a raktáron. >.>
Fordulok meg a hangra, hogy mégis mi az, ami ennyire megzavart. Lassan nem a hangjából, hanem a kezéből fogom felismerni, ha találkozunk. T.T *.*
- Renciccmicc! *-* Most miattad összetörcsiztem a dekorcuccocskácskijaimat! T.T - szomorkodok kissé, és adom a kawaii faktor tízezret. Mert hát úgy kell azt. Ezt így szokás.
- A szalonomat keresed? Itt van, innen egy sarokra! *.* De még nem nyitottam meg az új szolgáltatást. Gyere vissza holnap. >.< Mint látod, most nem érek rá, cica! >.> *_* - hajolok le felszedni a dolgicskáimért. Renciccmicc nem egy lovag ám, hogy segítsen felvenni, amit miatta leejtettem.
- De csak hogy tudd, tartozol nekem! Egy csomó festékem elpixeleződgetett. >.> - pillantok rá sandán, s szedegetem fel a holmijaim. Ezúttal vele szemben állok. Nem akarok többet tudni a kezicskéjéről. *.*
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Nov. 12 2014, 12:43

Ennyi nyomi, gyámoltalan, puruttya embert egy helyen még nem láttam >.> Itt a tök jó anyag a kezemben, de egyik sem meri bevállalni azt a megtiszteltetést, hogy  az első elszívója legyen. Nem mintha meghalna tőle, a safe zone miatt… ezért nem is értem gyávaságukat. Én elvből nem próbálom ki  ˇ^ˇ Nekem már nevem van, és ha esetleg ostobaságra késztetne a három tekerés egyike, akkor tuti hülyét csinálnék magamból és a hírnevem kárára menne. Annál nagyobb vétek meg nem létezik számomra  >.>
Már kezdem feladni és elgondolkodni azon, hogy várnom kell a teszttel, míg az a bizonyos életforma két nagy csöccsel fel nem épül mámorából, de ekkor megpillantok egy potenciális jelöltet, aki még tartozik is nekem. Ennél több indokra nincs szükségem, már ott is termek mögötte és hozzám illő módom köszöntöm a lánykát
A reakcióján elnevetem magam, még az a rakás cucc is kiesik a kezéből, amit cipelt… hehehe… megérdemelte ˇ^ˇ
- o.O – én komolyan nem tudom, hogy milyen nyelven beszél ez a csaj, de hogy nem az enyémen, az biztos.
- Először is, REN, nem Renciccizé ˇ^ˇ - javítom ki tévedését
- …. másodszor meg így jár az, aki a cuccokat nem az inventoryban tartja, hanem a kezében hurcolja, mert azt hiszi, úgy a könnyebb Razz tényleg nem vágom, mi van ezzel a csajjal…. valami nincs rendben a kobakjával, mármint azon kívül, hogy üres Rolling Eyes
- Ugyan, dehogy… nézz rám? Ezen nincs mit szépíteni…. alapból tökéletes vagyok Cool ezt bárki megmondhatja, csak rám kell nézni, ennyi a titka a műveletnek Cool
- Mi? o.O – kérdezek vissza… arcátlanság >.>
- Te tartozol nekem, mert megszegted a szavad >.> - ha a rabszolgám lenne, már rég kipróbálhattam volna a csodaszerem
- De…. elnézem neked, és egyben kárpótollak is Rolling Eyes - pár pöttyentés a menümben és előkerül egy doboz, felé nyújtom, és kinyitom… benne három szál cigaretta, kék, fehér és piros…..
- Szívd el ezeket, és mond meg mit érzel utána Rolling Eyes Akkor megbocsátok :]

_________________
Asu vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Asuka Szer. Nov. 19 2014, 10:16

Háááát, nem túl izgi dolog az, ha minden tervedet kezdheted elölről... T.T Pedig olyan csiri-csáré lesz majd minden, hogy aztaaaa meg hűűűű! *-* Erre mehetek vissza vásárolni. T.T
- Súlyemelésem vaaaaan, bibibí! *>* - reagálicskázok arra, miszerintecske ő azt gondicskázza, hogy inventoryban könnyebb. Ez nem igaz! Erre a pár métericskére pedig nem akicskázom berakizni az invimbe a cumóimat, mert azt tiszta izé. Most komolyan ezért nyomjak meg négy gombot a panelemen? Ezért? Nem, nem, majd Rencicamica szépen fogja magát és kárpótol a soooook-sok cuki-muki cumómért. *-*
- A tökéletesség nem jár magától! *.* Egy kis relaxáló arcmasszázs, és eltüntetem azokat a pici kis ráncokat ott, a szemed sarkából! >.< - mutatok rá egyik szabaddá vált kezemmel, hogy mire is gondolok. A sok stressz láthatóan megviselte a pixel testét. Nagyon rossz lehet neki... De némi aranyért szívesen feljavítom a textúráját! *.*
- Ééééén? Megszegni a szavikámaaaaat? Surprised De hiszen nem is tudok varrni... T^T - pakolom össze a megmaradt cuccaimat. Már egy kéz is elég ahhoz, hogy hordjam őket, annyira sok ment tönkre közülük. T.T
- Nem dohányzom. ^^ Legfeljebb vizipipát, de az más. >.> Csúnya dolog ám dohányozni, Rencicc! - ejnye-bejnye! Hát az anyukája nem tancsizta móresre? Surprised Na-na, ilyet nem szabad csinálni. >.< Ráadásul egy furcsa, semmivel sem összetéveszthető szag is megcsapja az orromat. Nagyvárosban élek, ráadásul egyetemista voltam. Pontosan tudom, mi ez. De nem hittem volna, hogy ebben a játékban is van belőle.
- Mariskaaaa? O_O Fúj, hogy nem szégyelled magad! Nem csoda, hogy tiszta ráncos a szemed sarka, biztosan a sok THC-tól van! >.< Most, hogy nézem, mintha a homlokodon is lenne valami... Hümm... Kedvezményes áron kapsz mélytisztító arcpakolást a szalonomban. >.> Divat S.O.S., vészhelyzet! - ragadom karon a szabad kacsómmal, és vonszolom a szalonom felé. Hát nem lehet így élni! Renciccnek nem szabad elhagynia magát. Előbb a ráncok, most meg a THC... Holnap már kukázni fogja a ruháját! >.<
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Nov. 28 2014, 17:41

Hehehehe…. megijedt és még azt is elejtette, ami a  kezében volt \o/ Teljes a siker, már csak rá kel vennem a tesztalany szerepre.  Ellátom pár jó tanáccsal, ami inkább kioktatás Rolling Eyes Muszáj, mert máshogy nem tanulnak a buta személyek
- Az szinte mindenkinek van, nem nagy szám. Ezekhez a cuccokhoz meg nincs is rá szükséged. Razzvisszaszól, mert nem hagyja magát, de nem tudja, hogy kivel kezd, vagy talán mégis? Suspect
- Az ostobák a saját hibáikból tanulnak…. Rolling Eyes - ékes bizonyítékát láthattuk ennek pár másodperccel ezelőtt. Aki buta, az vegye meg újra azt, ami tönkrement ˇ^ˇ
Hmmmm…. még kötekedik is a pirije….. a kis szemtelen, de én sem hagyom ám magam Razz
- Egy kiadós alvás és eltűnik. Mi mástól simulunk ki veletek ellentétben. Akkor, ha hagynak minket aludni Razz erről ennyit. Na nem mintha lehetne ráncosodni Aincradban, ezért tök fölösleges ellátogatnom az üzletébe, na meg azért is mert perfekt a megjelenésem Cool
Felhívom a figyelmét a múltkor tett ígéret szegésére, de csak hülyeségeket hablatyol…. komolyan a sok facepalmtól már bevörösödik a fejecském Sad Jobb, ha nem is figyelek oda minden szavára, helyette felhozakodom a témával, ami miatt megpaskoltam a fenekét Suspect
- Én sem, de ez nem is szokványos dohány…. és nem azt kérem, hogy szokj rá Suspect Csak próbáld ki, ha már tartozol >.> - világosítom fel, de hamar rájön, hogy mi a helyzet ezzel a három szállal, amit felé nyújtok.
- Veeeeeh facepalm - ennek a csajnak komoly bajok vannak a fejével, az egyszer mát tuti. Nem százas, de még csak ötvenes sem facepalm
- Nem, ez nem mariska. Ennek még nincs neve, mert nem tuti, hogy van egyáltalán valami hatása.- próbálom elmagyarázni neki, miközben ő továbbra is a nem létező ráncaimról hadovál.
- … és itt jössz te a képbe…. mivel tartozol nekem, el kell szívnod mindegyiket és eltekintek a múltkoritól ˇ^ˇ - nyújtom felé újból a kis dobozkámat
- Gyerünk... tajta!!!

_________________
Asu vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Asuka Hétf. Dec. 01 2014, 22:42

A füves mindenit neki! o.o Egyetemista voltam, ráadásul nagyvárosi, tudom jól, mi ez a szag. >.> Még a metró aluljáróban elhaladva is egyből felismerem. Pont Rencicus? Ne már... Tiszta izé az egész! T.T
- Hát pedig én úgy hiszem, hogy sokkal biztosabban aludnál, ha biztonságban tudnád arcbőröd szépségét, Rencicc! *-* - az üzlet az üzlet. Kellenek a vásárlók, meg a fizető vendégek. Máskülönben miből élek? Surprised Renciccmicc még tökéletes referencia is lenne. Ha ingyen csinálom vissza a ráncait, akkor majd biztosan mindenkinek elújságolja, és akkor enyém lesz az egész szépségpiac. Cool Igaz, eddig is én vagyok az egyetlen...
- A marihónaljára nem lehet rászokni... Rencicc, de butus vagy, hát még ezt sem tudod? *.* - a biotanszékesek tudják ezt a legjobban. A rendőrségi elrémítő propagandák elég sok esetben hamisak, hiszen ezt a növényt nem véletlenül használják gyógyító célokra is. Persze megvannak a negatív hatásai is, amik különösen az agy szerkezetét változtatják meg hosszú távon. Ennek tudatában pedig sohasem éltem vele, hiszen szükségem van az agyamra, azzal csinálok mindent! *.* De ha jobban belegondolok, a sao-ban nem tudom tönkretenni az agyamat... Hümm... Nem, nem, akkor is csúnya dolog! >.< Beszélem le magam némi vonakodás után.
- Ta-ta-tartozni? O.O - nekem ez az információ új. Valami nagy gáz van. Amnéziás lettem? Még csak ránéztem Renciccuccára. de máris elfelejtettem valamit. De mit? mi lehet az? Hűűűű... talán valamit kölcsön vettem tőle? Vagy adott nekem valamit? Nem, nem, semmi sem jut eszembe. Jesszusom! Meg fogok halni! o.o
- Ütős az anyag... máris elfelejtettem valamit... Suspect - éppen csak megszagolom a három cigarettát. A vízipipának sokkal jobb illata van. De máris nem jó valami. De nézzük a jó oldalát...
- A tartozásom letudtam! *.* Most pedig segíts, holnapra ki akarom dekorálni a boltomat. >.> - nyomom a kezébe (még ha teli, akkor is) a különböző dekoritemeket, hogy végre haladhassak elfele.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Dec. 07 2014, 03:15

Veeeeh… nem tudom, mi ez a szépségmánia nála, de a vak is láthatja, hogy nekem nincs semmiféle szépséghibám, maga vagyok a tökéletesség. Nem is csoda, hisz  rengeteg odafigyelést igényelt anno a napi megjelenésem, vigyáznom kellet szinte minden percben arra, hogy hogyan is nézek ki, nehogy egy óvatlan pillanatban ellőtt fotó rosszul sikerüljön és keresztbetegyen nekem….  
- Az arcbőrömmel nincsen semmi gond, sokkal simább, mint a tiéd, úgyhogy magadon kellene kísérletezned….. milyen reklám vagy te így? Razzvágok vissza neki, azért mégsem hagyhatom annyiban a szemtelenségeit…
Cöh.. még mindig próbálkozik a lejáratásommal, hát még mindig nem érti, hogy ellenem még szavakkal sem győzhet…. buta liba >.>
- Ki kell, hogy ábrándítsalak… rá lehet szokni, de konkrétan függőséget nem okoz… - ilyet ne tudni… ez a legmegfelelőbb anyag a lazulásra egészségkárosító mellékhatás nélkül. Bár haluzhatsz olyat, amitől megsérülsz, de az már hardcore eset és valamit belekevertek az anyagodba.
- Bizony… tartozol szóval tedd amit mondok és elfelejtem az egészet – mondom, de ahogy látom feleslegesen facepalm Most már tuti, hogy hiányzik pár kereke, vagy csak szándékosan megy az idegeimre? Még az is lehet.. nőből van >.>
- Nem-nem… ezt nem így kell csinálni.  Még ennyit sem tudsz? Razz -  de, ennyit mindenki tud, így egyértelmű, hogy arra, hajt, hogy húzza-nyúzza az idegecskéimet Sad
- Nem tudtál le semmit, tessék kipróbálni rendesen, mert mérges leszek Razz -  amit a kezembe nyom, azt egyszerűen leejtem és örüljön neki, hogy nem taposok rá ˇ^ˇ
- Nem vagyok a csicskásod, neked kellene az enyémnek lenned, mert alulmaradtál ˇ^ˇ - remélem ez már kellőképpen felidézi azt a bizonyos esetet, amikor alulmaradt velem szemben… és még Reginald sem kellett oda, egyedül nyomultam a pálcámmal, mert annyira menő vagyok Cool
- Na… gyerünk… - nyújtom újra felé a prototípus spanglikat….

_________________
Asu vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Asuka Kedd Dec. 09 2014, 13:11

Soha életemben nem szívtam el egy cigit sem, honnan kéne tudnom? Sad A vizipipa persze más, de azt már mindig beizzítva kapom meg. magamtól megtölteni sem tudom, pedig próbálkoztam vele, tényleg, és értem a működési elvét is, csupán egyszerű fizika az egész. De valahogy ez nekem nem megy. Sad
- Rencicicc! Vigyázz! Surprised - kis híján az én kezemből is kiesik valami, mégpedig az a dolog, amit Rencicmica adott bele, hogy szívjam el. Pedig én nem akarom! T.T A holmijaim pedig egyre inkább potyognak lefelé. Fú... Na most ideges lettem. Nem vigyáz a cuccaimra, így aztán én se fogok az övére.
- Garrrr... >.> - morgok rá, amikor meglátom, hogy mit csinál. Mégis hogy képzeli? T.T Nagyon, de nagyon sok pénzt fizettem ám ezekért a dolgokért! Surprised
Dacosan elveszem tőle mindhárom spanglit, mint aki tényleg azon van, hogy most azonnal mindháromra rágyújtson. Aztán pedig szépen, lassan, szomorkodó fejjel lépek kicsit hátrébb, mélyeket lélegezve, s minde színészi tudásomat bevetve, hogy kellőképpen tudjam adni a figurát. Mint aki elhiszi, hogy tényle kelepcébe van zárva! *.* Márpedig ez nincs így, mert nem szeretem, ha rajtam akarnak uralkodni. Azért van egy határ. Az pedig, hogy az úr, rózsaszín szalagomnak is úgy kell végeznie, mintha egy utolsó kis szemétdarab lenne, hát ez felháborító... >.>
Nekidőlök a kútnak, s kitámasztom magam egyik kezemmel. A másikkal a három megtekert cigit vizsgálom meg. Megszagolom őket, majd mélyet sóhajtok.
- Hát jó, legyen... - a három dzsointot "véletlenül" beleejtem a kútba, s elrévedten pillantok rá Rencicára. Most aztán bizti-bizti mérges lesz rám! T.T
- Hoppá... Biztosan a kútmanók voltak! Surprised *.* - csillognak szemeim. Lehet, hogy a kútmanók már függők, és kellett nekik... Igen, egészen biztos. Meg az is, hogy nincs ki teljesen mind a négy kerekem. Csak nem úgy, ahogyan azt Rencicc gondolja. Wink
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Dec. 15 2014, 02:38

Veeeeh… komolyan mondom, hogy alig pár perc beszélgetés vele elég ahhoz, hogy réveket öregedjek. Nem csoda, hogy ráncokat haluzik az arcomra… lassan már tényleg ötven fölöttinek érzem magam. ízig-vérig energiavámpír a kicsike.  A való életben az ilyet messzire elkerülöm az első éjszaka után, mert annyi vele töltött idő bőven elég egy egész életre. Nem is állnék vele többet szóba, mert nyilván lenne jobb dolgom is, itt azonban nincs…. semmi. Szinte naponta küzdök az unalommal és elé sűrűn elveszítem azt a csatát és szórakozóhelyekre menekülök, vagy valaki más ágyába Rolling Eyes  Mostanában elég tréééé itt az élet Sad
- Te vigyázz! – szólítom fel, hisz az ami a kezében van az igen értékes áru, még akkor is, ha csak  egy tesztelésre váró prototípus. Erről jut eszembe, hogy ideje lenne már letesztelni, de csak a száját járatja…. buta liba >.>
mikor a kezembe adja a cuccait… hát azok a földön landolnak, mert nem vagyok a szolgája. Bezzeg ez nem történt volna meg, ha az inventory-jába rakja az összes cuccot…. na akkor még meglenne az összes.  
Élvezettel tölt el, hogy felhúzza magát a tettemen, gúnyos mosoly is húzódik az arcomon emiatt. Megérdemelte ˇ^ˇ
- Ne húzd fel magad ennyire, ezek csak olcsó vackok, bármikor vehetsz helyettük újat, és ha nem a kezedben, hanem az inventory-ban hordod, nem történik az előbbihez hasonló. - még egy jó tanács is belefér Cool
- Helyes Cool mondom, mikor nekidől a kútnak és végre elfogadja az ajánlatom…. Na nem mintha lett volna más lehetősége a kis piri-pinknek.
- o.O – elképedek  azon nyomban, hogy az értékes spandlitrió útban van a kót mélyére Sad  Hírtelen szóhoz sem jutok, a szám is majdnem eltátom… erős késztetést érzek arra, hogy alaposan megleckéztessem a  lánykát, de csak nem pofozom fel ennyi ember előtt, még ha piri akkor sem.  Vigyázni kell a jó híremre Rolling Eyes  
Veszek pár mély lélegzetet, és nagyot sóhajtok.
- Ahha, szóval kútmanók? – kérdezem és elindulok felé….  – Akkor kérd vissza tőlük >.> - igyekszem elkapni a lábát és a kútba lógatni
- Na.. látod már őket? Razz kérdezem, ha sikerrel járok…. ha nem akkor csak simán belökni próbálom Rolling Eyes

_________________
Asu vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Asuka Hétf. Dec. 15 2014, 11:05

Hát a kútmanók bizony gonosz kis dögök! T.T *-* Tudom én, hogy ők voltak, egészen biztos, hiszen mind a három spangli a kútban végzi, bizony! De nem én voltam, eskü! Tök ártatlan vagyok! Surprised Ezt a kútmanók is megmondják. >.>
- Hogy a mi...? - tenném fel a kérdést, hogy ő mégis mit szeretne, mert hogy a kútmanók nem szeretnek emberekkel tárgyalni, és biztosan nem adják vissza, ha elkérem. Buta buta Rencica, hát még ezt se tudja? Sad No nem baj... Világosítanám fel, amiért ilyen kis butuska, azonban elég gyanúsan közeledik felém. Hátrálnék egyet, azonban mögöttem a kút, majd aztán hupsz. o.o Fejjel lefelé lógat befelé a kútba. Ezt mégis hogy képzeli? T.T Még szerencse, hogy most nem olyan szoknya van rajtam, ami csak úgy fellibbenne, de hát na, hát akkor is! Hát micsoda dolog ez, kérem szépen???! Surprised
Ám ekkor megpillantok valamit a kút alján. Nem vagyok benne biztos, hogy mi az. Hűűűű... Valami biztosan van benne. Gondolkodás nélkül előveszem az inventorymból a horgászbotot, ez egy kihagyhatatlan alkalom.
- Hahó, kútmanóóóók! Surprised - Rencica nem is olyan buta. Tényleg lehet velük tárgyalni. Jé! Surprised Biztosan adni akarnak valamit a három spangliért. Így aztán le is eresztem a zsinórt, amire azonnal rá is akaszkodik valami. Aztán elkezdem felfelé húzni a zsinórt, s néhány másodperc múlva máris ott ékeskedik rajta valami vörös. Valami páncélos. Valami, aminek hatalmas ollói vannak. S valami, ami kifejezetten boldognak tűnik, amiért ledobtuk.
- Azt hiszem, fogtam egy tesztalanyt. Nézd! - valóban, a rákocska valami furcsa szagú dolgot rágcsál. Hátrahajítom Rencicának, a rák ollói között valóban ott van mindhárom spangli, s ami még jobb, az elázott jointokat még meg is rágcsálta. Talán ezért volt olyan lelkes.
- Most már kihúzhatsz! *.* - ha a talajon lennék, most büszkén kihúznám magamat (na nem a kútból, hanem a tartásomat), hogy ilyen ügyes voltam, és ennyire jó tesztalanyt szereztem Renciccnek. Senki más nem volt képes erre. De én igen! *.* Persze, azért jó lenne, ha már kihozna, picit kezdek ám szédülni. Rolling Eyes
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Dec. 18 2014, 14:40

Egy normális ember falnak megy ettől a csajtól az biztos. Lyukat fejel belé vaze, az tuti. Ember az aki hosszútávon képes őt elviselni anélkül, hogy maradandó károsodást szenvedne el. Maximum akkor lehetséges, ha befogja valaki a szájacskáját, hehehe Rolling Eyes
Kicsit sem vagyok meglepve, mikor látom, hogy a protospanglikat a kútba ejti… áh, dehogy , miért is lennék. Sokkal fontosabb volt, hogy visszafogjam magam a mindenség előtt, nehogy olyat tegyek, amit később megbánnék. A jól bevált légző gyakorlatokkal igyekszem megnyugodni több-kevesebb sikerrel. Ennek hála tök szelíden megkérem, hogy kérje vissza a cuccomat azoktól a nem létező kútmanóktól. Tehát a rendje és módja szerint megközelítem a csajt, majd a lábánál fogva belelógatom a kútba, hogy érezze a törődésem, mert én most nagyon törődök vele. Olyannyira, hogy alig tudom magam fékezni, hogy ne törődjek vele még jobban >.>
- facepalm - és tényleg elkezd beszélni a kitalált lényeihez. Hát az eszem megáll… nem igaz, hogy őt az eredeti világban nem kényszerzubbonyban tartották a nap 24 órájában. Nem is, inkább valami Hannibal féle szájkosarat kaphatott, mert amint kinyitja rendesen a pici szájacskáját, már pusztít is… agysejteteket Suspect
Csak lesek, mikor előveszi a horgászbotot és elkezd pecázgatni, és erősen gondolkodom, hogy miért fogom még mindig?
- He? o.O – felhajít nekem valamit, amit reflexből elkapok, de ehhez ugye el kellet engednem az egyik kezemmel. Jól megnézem magamnak, de amint észreveszem mit rágcsál, mérgemben összeroppantom…. így legalább kapok egy kis rákhusit. Ezután mosolyt erőltetek a tökéletes arcomra, amint nincs semmilyen elváltozás, főleg nem ránc, hiába haluzta be a Piripink Rolling Eyes
- Okés, kihúzlak – mondom nagy vigyorral az arcomon, de ahogy ezt megteszem, már el is engedem, hogy a lányka bezuhanjon a kút vízébe.
- Óh! Bocsi, megcsúszott a kezem… biztos a kútmanók voltak Rolling Eyes - kiáltom le neki, miután hallom a csobbanást, hehehe.

_________________
Asu vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Asuka Csüt. Dec. 18 2014, 17:14

Úwh, egész más a kilátás innen lógva. Surprised *.* Bár megvallom őszintén, jobban örcsimercsiznék neki, ha nem kéne így himbálóznom a levegőben, mert azért elég csúnya dolog ám ez. Nem túl biztonságos, vagyis hogy az, mivel tudniillik, hiszen ezt mindenki tudja, a Kezdetek Városa védett terület ám.
- Köfi. :3 - örömködök, mikor megtudom, hogy végre kihúz a kútból. Ezt persze egy kisebb sikoly előzi meg, hiszen egy pillanatra, miután feldobtam neki a rákot, tényleg, de tényleg azt hittem, hogy el fog engedni. TT.TT Persze ha így is tette volna, azt bizonyára véletlenül csinálta volna. Mégis ki akarna pont engem szándékosan beleejteni a kútba? Suspect
Aztán sajnos úgy néz ki, mégis van ilyen alávaló, szívtelen, gyalázatos, undok és mocskos személy! >.< Ez már nekem is egyértelműcsecske, hogy ő bizony, szánt szándékkal enged el, pont, miután már éppen belekapaszkodnék, hogy a lábaim újra talajt érjenek. Vagyis, ami azt illeti, azok néhány másodperc után talajt is érnek, de főleg vizet, hangos "Reeeeenciiiiiicc!" kiáltásom pedig még hosszasan visszhangzik a kútban. Húúú... ez egész jó játék! *.* Nem is tudtam, hogy ilyen jó a buli egy ilyen kútban...
- Ez nem igazság! TT____TT - kiáltom felfelé, miután a popómra esve tápászkodok fel a sekély vízű kútban. Épp csak a térdemig ér, ha felállok. Amit aztán meg is teszek, hiszen nem maradhatok itt soká.
- Ki tudja, mit forralnak ellenem a kútmanók! Biztosan vizet. >.> - morgolódok kicsit, bár nem vagyok benne teljesen biztos, hogy szavaim odafentre is eljutnak. Mi legyen, mi legyen? Hát itt nem maradhatok, az biztos. Ami pedig még rosszabb... még a zsebemben tartott dekor itemek is elpusztultak. Szépen elpixeleződnek, ami legalább egy kis fényt gyújt itt, az alagút végén, vagyis a kút mélyén arra a néhány másodpercre.
- Rencicc, azonnal vegyél ki! ˇ^ˇ - kiáltom fel abbéli reményemben, hogy meghallja, s úgy is cselekszik, ahogyan én azt mondom. >.> Beleállok a leeresztett vödörbe, igaz, csak fél lábbal, mert így férek csak bele, s jól belekapaszkodok a kötélbe. Picit ráncigálni kezdem, hogy felfogja, azt szeretném, ha lenne olyan kedves, hogy kihúzna. Ha már képes volt berakni ide, ki is tudjon húzni. Ajánlom neki! >.>
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Dec. 18 2014, 19:25

Hehehehe… jót mulatok magamban, hiszen én már tudom, hogy mit fogok elkövetni pár másodpercen belül. Az is külön öröm volt a számomra, hogy kicsikartam belőle egy kis sikkantást, de ami ezek utána jön, az szerintem sokkal jobban fog neki tetszeni… hát még nekem Rolling Eyes  
Végül elengedem a lábát, de természetesen csak véletlenül, még utána is kapok, hátha el tudom kapni, de hát nem sikerült… nem vagyok én olyan gyors, mint azt tartják rólam Rolling Eyes Ráadásul elég erősen kell küzdenem a nevetés visszafojtásával,mert majdnem kitör belőlem,ahogy hallom a zuhanó kisasszony elhaló hangját, amint felkiált, hehehehe.
- Igazad van, de a kútmanóknak panaszkodj, az egészről ők tehetnek Rolling Eyes - folytatom tovább a játékot.  Egész jó kifogás az általa kitalált lényecske, remélem picikét húzza is az agyát, hogy a saját fegyverét vetem be ellene.
- Mondd meg nekik, hogy küldjenek fel. Ki tudja, talán hallgatnak rád Rolling Eyes - már ha lennének kútmanók, de ugye azok nincsenek. Mondjuk simán kitudnak onnan jutni egymaga is, mindenféle megerőltető cselekedet nélkül, de ezt miért kötném az orrára, ha neki nem jut az eszébe? Hülye azért nem vagyok, még amúgy is sokkal tartozik nekem, amit be kell hajtanom valamilyen formában Suspect
- Tessék? Nem hallottam jól! – játszom a süketet, holott tökéletesen hallom mit karattyol, a hallgatózás elég jó cucc néha, még kiáltania sem kellene.
- Csak nem azt mondtad, hogy: Ren-sama legyen szíves kihúzni a kútból? – kérdezek vissza és leeresztem neki a vödröcskét, de rendkívül lassan. nem sietek sehova, időm, mint a tenger Rolling Eyes
Ha hallom a kívánt szavakat, ha nem, elkezdem felhúzni a lánykát, ugyan csak csigalassúsággal.
- Hooo…. opsz- mikor már majdnem fent volt, alig hiányzott úgy két méter, „véletlen” lecsúszott a kezem a kallantyúról Rolling Eyes
- Gomene, de nehezebb vagy, mint gondoltam. De nincs ok az aggodalomra, megpróbálom még egyszer – mondom vigyorogva és újra nekiállok, és ezúttal látványos szenvedést vágok le, mint aki majd megszakad, még nyögdécselek is hozzá.

_________________
Asu vs Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Asuka Csüt. Dec. 25 2014, 13:47

Jó volt itt lent, mert kellemesen hűvös a levegő, de azért jó lenne már visszamenni. *.* Persze ez egyedül nem fog menni, csak ha megerőltetem magam, amúgy is, Rencicc miatt kerültem ide. Ez azt jelenti, hogy köteles-möteles visszahúzni a felszínre! *.*
Néha már-már meg-megvillan meg csillan meg micsodázik az a bizonyos isteni szikra, hogy még az is lehet, hogy totál-motál szándékosocskásan csinálja. Nem véletlenül tehát. De mégis az miért lenne jó neki? o.o Senkinek nem jó egy kútba ragadt Asu. Nekem se jó, tehát másnak sem. Ez így logikus. Nem?
- Nem. Surprised Azt mondtam, hogy "Rencicc, azonnal vegyél ki! ˇ^ˇ " Surprised - szegény Rencicc... biztosan süket is. Sad Azt hittem, nem lehetsz süket a játékban. Maximum nem hallasz olyan jól, mint azok, akik pénzt ölnek a hallgatózásba.
- Nehéééééz? T.T - a vödörben ácsorogva akár a kutat is feltölthetném, ha képes lennék normálisan sírni ebben a világban. Hiszen, hát hogy is mondjam, azért én még sem lehetek kövér! Vagy mégis az vagyok? T.T Odafigyelek a súlyomra nap, mint nap, bár tény, ebben a világban nem foglalkozok ezzel. Hiszen úgy sem tudok meghízni... vagy mégis? Hümm... Sok-sok finomságot zabálok szét Aincradban, egyedül megeszek két tortát is, de ezek csak pixelek, és úgy nem ér... Tehát vagy mégis lehet hízni Aincradban, vagy pedig... vagy pedig Rencicc a gyenge. Hát... azt hiszem, inkább könnyebb lesz Rent hibáztatni még ezért is. >.<
- Nem vagyok kövér! Te vagy a gyenge! Vegyél súlyemelést. Razz - várom, hogy felhúzzon, remélhetőleg pedig ez meg is történik. Még mielőtt esetleg az utolsó pillanatban rökönyödne meg a nagy erőlködéstől Rencica, belekapaszkodok a kút szélébe, s felhúzom magam rajta. Az a sok víz meg piszok, ami rám került, azonnal elpixeleződik, amint földet érnek a harminc centis tűsarkaim, sőt, még a rucimat is leporolom, biztos, ami biztos. *.*
- Köszike, hogy kihúzigattál. Puszcsi. ^^ Sajnizom a spanglit. - nem, nem sajnálom. De így járt. Very Happy Szedem össze magamat, hiszen ideje lenne már indulnom. Rencica már réges-régóta feltart abban, hogy a napi ügyeimet intézhessem. Pedig lenne mit, bőven. >.<
- Mi az? Még mindig itt vagy? O.O - döbbenek rá arra a felismerésre, hogy Rencica még mindig nem hagyikáz békikében. Biztosan tetszem neki! *.* A hajamat viszont nem szeretem, ha meghúzzák, kinőttem már ebből. Sad Mindenesetre ahogyan tovább akarok indulni, Rencicc még mindig az utamban áll. Hűűűű... talán mégis segíteni akar a sok elrontott holmiért! *.* Vagy valami más terve van velem? Suspect Nem szerizem az olyan meglepiket, amiknek én vagyok az elszenvedője, bizony.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Cardinal Pént. Márc. 06 2015, 17:32

Ossu!

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt! Jutalmatok 30 exp és 120 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asu vs Ren Empty Re: Asu vs Ren

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.