Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Enju Aihara

2 posters

Go down

Enju Aihara Empty Enju Aihara

Témanyitás by Enju Aihara Kedd Nov. 04 2014, 20:51

Név: Enju Aihara
Nem: Lány
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 13

Kinézet: Egy rózsaszín hajú lány vörös szemekkel. Egy sárga kabátot visel és egy fehér rövid ujjú ruhát. Kettő fekete masnival van felcoffozva a haja. 150 cm magas és 36 kg. Hosszú haja van.

Jellem: Egy kedves, megértő és néha elég önfejű lány. Általában elég szókimondó és őszinte amiből problémái is szoktak akadni. Ha meg hazudtolják azt általában nem tűri el. Hirtelen haragú. Ha valaki jót tesz vele annak mindig próbál valami olyat tenni amivel pótolhatja. Mármint nem olyan értelemben, hogy direkt kilök valakit egy kocsi elé és visszahúzza, hogy most megmentette ezzel hálálja, hanem hogy meghívja ebédelni vagy valami ilyesmi.

Képességek: Árnyék köd pengék. Ez a képesség arra szolgál, hogy a használatakor nagy köd lesz és árnyékként lopózva az áldozat mögé hatolva a bordák közé szúrva a kést levesz az életéből 4 pontot. De ehhez a képesség használathoz 2 pontot veszít.

Előtörténet: Egy elég jó pénzügyi családban egy kórházban születettem mint a legtöbb gyerek. Az apukám öt éves koromban meghalt mert rákos volt. Az anyukámmal és a kettő testvéremmel élek egy vidéki házban.
Mielőtt a játékba léptem átlagos életet éltem. Minden nap jártam iskolába mint mindenki más. Sokat segítettem otthon, vagy olykor anyukám munkahelyén. Hétvégente pedig egy presszóban segítettem. Kitűnő tanuló voltam. És be kell vallanom, hogy elég nagy kocka. Nagyon sokat számítógépeztem. Egy játéktesztelő üzemnél is besegítettem néha. De azt csak ritkábban.
Az iskolában sokat beszéltek a Sword Art Online nevezetű játékról meg a presszóban is ahol segítettem aztán meg a barátaim meséltek a Sword Art Online nevű játékról, és már egy jó ideje a tévé híradójában is az ment, hogy a Sword Art Online-nal több mint 10.000-en játszanak meg, hogy milyen jó játék és hogy a több 10.000 játéklemezből már az összeset megvették szinte. És mivel nagyon felvette az érdeklődésemet ez a játék úgy döntöttem, hogy veszek egyet és kipróbálom.Ezért hát elmentem a játékbolthoz, hogy megvegyem a játékot és a Nerve Gear-t de sajnos hatalmas nagy tömeg állt ezért kettő napon keresztül folyamatosan járkáltam a bolt előtt, hogy hátha kevesebben lesznek de nem lettek ezért korán oda mentem és beálltam a sorba. Sokat kellett várnom amíg csak oda nem értem a pulthoz, hogy megvegyem a játékot és a Nerve Gear-t. Majd nem egy egész napot álltam a sorban mire végre a végére jutottam és pont én voltam az aki az utolsó játékcédét és a Nerve Gear-t megvette. Akkor nagyon szerencsésnek éreztem magamat, hogy pont az utolsókat meg tudtam venni, mert így is még vagy több százan álltak mögöttem, hogy meg tudják venni a játékot.
Azért az Árnyharcos kasztot választottam, mert a játékban is azt a kasztot választottam és úgy gondoltam, hogy lehet hogy ha ebben a játékban is azt a kasztot választom akkor szerencsésebben fogok járni, mint ha valamelyik másik kasztot választottam volna. Meg annak tetszettek az élet, erő és támadási ereje is. És mivel a testvéreimmel élő film forgatósat szoktam játszani mindig ezt a szerepet választom karakternek.
Amikor meghallottam, hogy Kayaba Akihiko azt mondta, hogy a játékból nem lehet kilépni, mert ha megtesszük akkor meghalunk és, hogy már több mint 200-an meghaltak akkor nagyon megijedtem és elkezdtem sírni és azt ordibáltam, hogy miért. Aztán végig arra gondoltam, hogy nem tudom megcsinálni a száz szintet, mert az túl sok és attól féltem, hogy az anyukám vagy a testvéreim megpróbálják levenni rólam a Nerve Gear-t. Aztán pozitívan felfogtam a dolgokat és elhatároztam, hogy minden féle képen kiviszem a játékot, mert képes vagyok rá. Persze ez nem azt jelentette, hogy nem féltem, mert nagyon is. Sőt kimondhatatlanul rettegtem, hogy nem látom többé a családomat é a barátaimat.

_________________
Enju Aihara 10816195_744995022242677_1963887508_n
"Meghalunk - ez a világ rendje. De érdemes harcolni az életért."
Színeim:- Alap: #CC66FF
                       :- Suttogás: #FF00FF
Enju Aihara
Enju Aihara
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Nov. 04.
Age : 23
Tartózkodási hely : Sword Art Online x33

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enju Aihara Empty Re: Enju Aihara

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 04 2014, 23:13

Szia!

Bár látom azóta kibővítetted még így is csak kb. 400 szó. Kérlek bővítsd még kb. 100 szóval és bár nem hibás az előtörténet, de eléggé tőmondatokban fogalmazol és így eléggé személytelen lesz az egész, olyan, mintha a karaktered egy robot lenne. Very Happy Tehát ne új mondatokkal pótold ki, hanem a meglévő mondataid hosszabbítsd meg, bár nem tiltalak el az előbbitől sem.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Enju Aihara Empty Re: Enju Aihara

Témanyitás by Enju Aihara Szer. Nov. 05 2014, 14:52

Név: Enju Aihara
Nem: Lány
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 13

Kinézet: Egy rózsaszín hajú lány vörös szemekkel. Egy sárga kabátot visel és egy fehér rövid ujjú ruhát. Kettő fekete masnival van felcoffozva a haja. 150 cm magas és 36 kg. Hosszú haja van.

Jellem: Egy kedves, megértő és néha elég önfejű lány. Általában elég szókimondó és őszinte amiből problémái is szoktak akadni. Ha meg hazudtolják azt általában nem tűri el. Hirtelen haragú. Ha valaki jót tesz vele annak mindig próbál valami olyat tenni amivel pótolhatja. Mármint nem olyan értelemben, hogy direkt kilök valakit egy kocsi elé és visszahúzza, hogy most megmentette ezzel hálálja, hanem hogy meghívja ebédelni vagy valami ilyesmi.

Képességek: Árnyék köd pengék. Ez a képesség arra szolgál, hogy a használatakor nagy köd lesz és árnyékként lopózva az áldozat mögé hatolva a bordák közé szúrva a kést levesz az életéből 4 pontot. Újratöltési idő: 2 kör.

Előtörténet: Egy elég jó pénzügyi családban, egy kórházban születettem mint a legtöbb gyerek. Az apukám öt éves koromban meghalt mert rákos volt. Az anyukámmal és a kettő testvéremmel élek egy vidéki házban. A testvéreim közül a bátyám a legidősebb.
Mielőtt a játékba léptem átlagos életet éltem. Minden nap jártam iskolába mint mindenki más. Sokat segítettem otthon, vagy olykor anyukám munkahelyén. Hétvégente pedig egy presszóban segítettem kiszolgálni a vendégeket. Kitűnő tanuló voltam az iskolában. És be kell vallanom, hogy elég nagy kocka voltam, nagyon sokat számítógépeztem, de szerintem ez családi vonás, mert a bátyám és a húgom is folyton a gépet nyomják. Néha a bátyámtól segítséget kérek az olyan dolgokhoz amit nem tudok megcsinálni magamtól a gépemen.
Az iskolában sokat beszéltek a Sword Art Online nevezetű játékról, főleg a legjobb barátnőm aki már megvette a játékot, de velem akarja kipróbálni. A presszóban ahol segítettem ott is folyton arról beszélnek. És már egy jó ideje a tévé híradójában is az ment, hogy a Sword art online-val több mint 10.000-en játszanak és hogy a több 10.000 játéklemezből már az összeset megvették szinte. És mivel nagyon felvette az érdeklődésemet ez a játék úgy döntöttem, hogy veszek egyet és kipróbálom.Ezért hát elmentem a játékbolthoz, hogy megvegyem a játékot és a Nerve Gear-t, de sajnos hatalmas nagy tömeg állt ezért kettő napon keresztül folyamatosan járkáltam a bolt előtt, hogy hátha kevesebben lesznek, de nem lettek, ezért korán oda mentem és beálltam a sorba. Sokat kellett várnom amíg csak oda nem értem a pulthoz, hogy megvegyem a játékot és a Nerve Gear-t. Majd nem egy egész napot álltam a sorban mire végre a végére jutottam és pont én voltam az aki az utolsó játékcédét és a Nerve Gear-t megvette. Akkor nagyon szerencsésnek éreztem magamat, hogy pont az utolsókat meg tudtam venni, mert így is még vagy több százan álltak mögöttem, hogy meg tudják venni a játékot.
Azért az Árnyharcos kasztot választottam, mert rengeteg játékkal játszottam és rengeteg kaszt voltam de a legjobban a kardforgató vagy a ninja fogott meg. (ilyen késes)
Amikor meghallottam, hogy Kayaba Akihiko azt mondta, hogy a játékból nem lehet kilépni és hogyha  a játékban meghalunk akkor a való világban is véget ér az életünk. Ez után kaptunk egy tükröt, azt mondta, hogy nézzünk bele. Mint mindenki más én is belenéztem és így a játék beli testem olyan lett mint a való világban.  Amikor elmondta, hogy már több mint 200-an meghaltak akkor nagyon megijedtem és elkezdtem sírni, majd azt ordibáltam, hogy "miért?". Aztán végig arra gondoltam, hogy nem tudom megcsinálni a száz szintet, mert az túl sok és attól féltem, hogy az anyukám vagy a testvéreim megpróbálják levenni rólam a Nerve Gear-t. Aztán pozitívan felfogtam a dolgokat és elhatároztam, hogy minden féle képen kiviszem a játékot, mert képes vagyok rá. Persze ez nem azt jelentette, hogy nem féltem, mert nagyon is. Sőt kimondhatatlanul rettegtem, hogy nem látom többé a családomat és a barátaimat. Aztán el is indultam, hogy kipróbáljam, hogy mire is vagyok képes a játékban, szerencsére még az egyes szinten lévő szörnyeket meg tudtam ölni, és ez nagy önbizalmat adott.

_________________
Enju Aihara 10816195_744995022242677_1963887508_n
"Meghalunk - ez a világ rendje. De érdemes harcolni az életért."
Színeim:- Alap: #CC66FF
                       :- Suttogás: #FF00FF
Enju Aihara
Enju Aihara
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 8
Join date : 2014. Nov. 04.
Age : 23
Tartózkodási hely : Sword Art Online x33

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Enju Aihara Empty Re: Enju Aihara

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Nov. 05 2014, 21:09

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor öt (5) pontot kapnak, amit az árnyharcos alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Enju Aihara Empty Re: Enju Aihara

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.