Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asztali szerepjáték

+19
Sinon
Koshitsu Esutel
Hinari
Halász Alex
Chancery
Danee
Silver
Asuka
RenAi
Ryuu
Aoi Shizuka
Shukaku
Anatole Saito
Tachibana Makoto
Bacchus
Kayaba Akihiko
Morrigan
Suzume
Jun
23 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Asztali szerepjáték Empty Asztali szerepjáték

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Okt. 31 2014, 13:13

Többször is felkerült szóba chaten is, s így a hűvösebb hónapokra való tekintettel benti közösségi program gyanánt javasolnám az asztali szerepjátékozást. Időpont mindig szombati nap lenne, helyszín pedig nálam (kivétel, ha én éppen nem tudok jelen lenni). Az összejövetelek rendszerességét majd megbeszéljük, de szerintem jó, ha van egy rendszer, teszemazt havi 1x tuti játszunk, különben elsikkad az egész és akkor megette a fene.

Amit fontosnak tartanék, hogy az asztalizáskor próbáljunk meg teljesen elszakadni a SAO-tól és az anime világától. Többőtök is említette, hogy lenne arra igény, hogy kipróbálja a szerepjátékozás ezen ősi formáját, szóval itt az alkalom. Kockák, karakterlapok, szabálykönyvek rendelkezésemre állnak széles választékban, így már csak a társaságra és egy közös megállapodásra van szükség. A társaság adott általatok, és szvsz az egyáltalán nem probléma, ha nem jön el valaki minden alkalomra, egészen egyszerűen az aznapi kalandból kimarad. A közös megállapodás rész pedig arra vonatkozik, hogy el kellene dönteni, milyen világban játszunk, és ahhoz igazítanánk a megfelelő rendszert.

Szóval első körben arra kérnélek benneteket, hogy jelezzétek itt egy postban résztvételi szándékotokat, ha valóban komolyan gondoljátok (szóval ne ilyen "jujj, ilyet én is szeretnék de..." kezdetű jelentkezéseket várnék, hanem komoly elhatározásokat, mert ezt csak úgy lehet csinálni). A postotokban pedig azt emeljétek ki, hogy középkori fantasyt (gyűrűk ura feeling), sci-fit, vámpírosat vagy steam-punkot (utóbbi kettő a valós világra épül, nem elképzeltre) szeretnétek-e játszani, illetve ha van más világötlet, akkor azt is jelezzétek. Fontos: Nem konkrét játékok nevét várom most, hanem azt, hogy melyik világ áll hozzátok a legközelebb, melyikben éreznétek otthon magatokat leginkább kezdőként, melyik világban tanulnátok bele leginkább az asztalizásba.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/5000Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Shukaku Pént. Okt. 31 2014, 13:18

Jelen!

Sci-fi vagy akármilyenpunk világban játszanék szívesen. :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal12695/10100Asztali szerepjáték Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Jun Pént. Okt. 31 2014, 13:19

Azt hiszem engem is érdekelne a dolog. A középkori fantasy világ egész aranyosnak hangzik. owo7
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal3984/4100Asztali szerepjáték Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Okt. 31 2014, 13:22

Japp, igen, elfeljtettem xD
A magam részéről a fantasy és a vámpíros a legnagyobb kedvencem, ezekben meséltem is már.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/5000Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Suzume Pént. Okt. 31 2014, 13:27

jujj, ilyet én is szeretnék de... Razz
Komolyra fordítva a szót én kifejezetten örülök egy ilyen kezdeményezésnek mivel mióta frpg-zek mindig is ki akartam próbálni. A rendszeresség nálam a havi 1 esetleg 2 lenne a maximális határ tekintve vidéki mivoltom de ha komolyak a szándékok akkor azt igyekezném tartani már eleve csak a közösségi élmény miatt is hisz így legalább lenne egy állandó indok, hogy találkozhassak veletek. Razz

Ami a világ ötletet illeti én leginkább egy Star Warst tudnák elképzelni főleg mivel gyermekkorom egyik legmeghatározóbb filmje és elég sokszor játszottam el kis pöcsösként hogy én egy jedi vagyok XD de mivel 0 tapasztalatom van asztali szerepjáték terén így végül is mindegy habár a vámpírok és a steampunk nagyon távol áll az én ízlésvilágomtól.

Lényeg a lényeg én jelentkeznék!
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/2700Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Jun Pént. Okt. 31 2014, 13:32

Egyébként én még sosem játszottam asztali szerepjátékot, és szerintem havi 1 alkalommal biztosan, talán kettő is még beleférne. owo7

Btw: Nekem a Star Wars csak névről ismert dolog. Sosem láttam, vagy játszottam semmivel ami vele kapcsolatos. xd De azt hiszem gyorsan tanulok, szóval ha el van magyarázva minden akkor azt hiszem nem lenne nehéz ilyenbe sem belerázódnom, ha ilyesmit választunk. Surprised
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal3984/4100Asztali szerepjáték Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Morrigan Pént. Okt. 31 2014, 14:17

Én mindenképpen benne vagyok. Very Happy Asztaliban mesélni annyira nem szeretek, de van mesélői tapasztalatom is némi. Szabálykönyvem Vampire-hez van (alap, kamarilla, mesélők könyve, meg pár klánregény + klánkönyv), meg egy Új Besti MAGUS-hoz. Azonban sok mindent kipróbáltam (klasszik DnD, valamint egyedi szerepjátékok), és kipróbálnék még (a Warhammert talán nem xD de mondjuk egy Shadowrun-t simán).
SW nem az én világom... xD Ismerem, de nem vagyok nagyon oda érte. Nekem is a középkori világok, és a vamp a favorit, mint Anatnál, de nem vagyok semmi jó elrontója. Csak ne SW-t, mert az olyan meh xD Mivel nagyon sokan kezdők, én lehet, egy vampot kockáztatnék meg. Akár egy ölelés kijátszással is. Ez kezdőknél általában be szokott válni, mert a tudatlanság is az IC részhez tartozik. Very Happy
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal50/500Asztali szerepjáték Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 31 2014, 15:35

Havonta egyszer-kétszer én is szívesen részt vennék, bár nincs túl sok tapasztalatom benne. Very Happy A világ mindegy.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Bacchus Pént. Okt. 31 2014, 16:56

Minden második küldetésen részt vennék. Világ számomra sem fix, két stílust játszottam már, nyitott vagyok az újra is Smile
Bacchus
Bacchus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 321
Join date : 2013. Jul. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal1003/1500Asztali szerepjáték Exp_ures  (1003/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Okt. 31 2014, 17:54

Ötlet jó \o/

Sci-fi világot támogatok elsősorban, középkori fantasy is jöhet. A steampunk esetében sötétben tapogatózok, a vámpírokat meg nem kedvelem (enyhe kifejezés), de mivel a társaság a lényeg, így nyilván akkor is ott leszek, ha ezekre esne a választás :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/7700Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Okt. 31 2014, 18:12

Eddig így állunk igényfelmérés szintjén:

Fantasy: 4
Vámpíros: 2
Steam-punk: 1
Sci-fi: 3
Mindegy: 2

Ahogy az eddigieket olvasom, a fantasy vagy a sci-fi lesz a befutó. Esetleg mindkettő Very Happy
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/5000Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Shukaku Pént. Okt. 31 2014, 18:13

Anatole Saito írta:Ahogy az eddigieket olvasom, a fantasy vagy a sci-fi lesz a befutó. Esetleg mindkettő Very Happy

Akkor csak SW lesz, az űropera közel áll mindkettőhöz. X3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal12695/10100Asztali szerepjáték Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Aoi Shizuka Szomb. Nov. 01 2014, 17:19

én jelenlegi is játszom M.A.G.U.S.-t havi rendszerességgel, de szívesen csatlakoznék hozzátok is

DnD 3.0-t (fantasy), Shadowrun 3-t (cyber-punk), M.A.G.U.S. UTK-t (fantasy), Codex-t (fantasy) játszottam eddig

Elég tehetségtelen szerepjátékos vagyok élőben, de ettől még szeretem:
fantasy-t, cyber-punkot támogatom elsősorban

talán SW-ben is benne lennék, bár az számomra eddig inkább volt látványos mint izgalmas a mozivásznon, nem tudom mennyire más játszva

a dark fantasy nekem magas (ahhoz tényleg kéne tudni szerepjátékozni)
steam punkról meg nem tudom milyen kihívásai lehetnek, mert az oké hogy gőzgépek és egyedi külső...
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/1400Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Ryuu Vas. Nov. 02 2014, 08:42

*.*

Asszem a szombatok nekem jók lesznek, szóval...
Én nemrég kaptam egy M.A.G.U.S. könyvet hogy nyálazzam át, mert játszani akarnak velem olyat mások. xD
És én mindig is fantasyban játszottam, ezért is támogatom inkább a...

Steampunkot \o/
másodikként pedig a Sci-fit ><

Az SW-t azért nem szívesen venném, mert az adaptáció lenne, (és habár a saonkon jól mükszik) azokra elég sok negaítv tapasztalatom van.
A vámpírokat meg én se komálom. >.>

De hátterem az semmi nincs. Az ötlet pedig remek. xP
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal747/800Asztali szerepjáték Exp_ures  (747/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by RenAi Vas. Nov. 02 2014, 10:37

Ki nem hagyom >< Az asztali szerepezést ugyan nem ismerem túlzottan, de már szimpatikus hogy elvben magunknak kreálhatunk karaktereket. Én meg szeretném próbálni, és külön tetszik az is hogy összegyűlhetünk és hogy elvonatkoztatunk a sao-tól picit. Hmmm ha nem is minden alkalomra de legtöbbön igyekeznék ott lenni.

Kezdőként nem mondanék világot, de a sci-fi távol áll tőlem, a steam-pankot meg nem ismerem igazán. A vámpíros érdekes lehet, de csak ha nem kifordított csillámpírokról beszélünk. Így amit el tudok képzelni leginkább az egy fantasy jelleg lenne. Persze nem zárkózok el semmi elől, de a mágia és misztikum nyerő nálam. ;3
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/7300Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Asuka Vas. Nov. 02 2014, 12:11

No, némi információ terjesztés azoknak, akik annyira nincsenek képben az asztalik menetével. Very Happy Nem ismerem én sem az összes játékot és systemet persze, de azért sok mindennel képben vagyok. >.<
A világ választása esetén azt is érdemes megfontolni, hogy melyik rendszer a legegyszerűbb. Értem ez alatt magát a pontozást, meg ugye beletanulni a világba. A saját tapasztalataimat írom le ez alatt, de szerintem mások is hasonló véleményen vannak. Very Happy
Azért fontos ezt is számításba venni, mert vannak olyan szerepjátékok, ahol kezdőként maga a karakterlap alkotás egy kész kínszenvedés. Míg másoknál meg pikk-pakk, megvan, kezdőként is maximum! egy óra (de pl én már 5-10 perc alatt lepontozok egy vampot) Ez egyben egyfajta pro és con lesz. Csak azokra a rendszerekre térek ki, amiben azért van legalább egy kevés gyakorlatom.

MAGUS, DnD: A MAGUS és DnD rendszere tulajdonképpen a legbonyolultabbak egyike. Maga a világ elég egyszerű, könnyű beletanulni. Úgy értem, igazából semmi extra. Középkor-fílingű világ, városőrség, elfek, orkok, meg stuff, mindkettő más és más extrákkal. A világban egy kezdőnek egyedül a varázshasználó kasztokat nem ajánlom. Mert egyszerűen nagyon-nagyon nehéz beletanulni. DnD-ben még most sem tudom a varázslatokat. xD MAGUS-ban pedig a boszorkány-papnő hibridemnek nagyjából 100 különböző varázslata van, amit én heteken át! magoltam, hogy amikor már játszunk, akkor ne legyek teljesen noob. Megjegyezni, hogy melyik mit tud, s a megfelelő helyzetben is jusson eszembe használni őket... szóval ehh. Ha standard Fantasy játékot tolunk, akkor mindenképpen úgy, hogy aki nem jártas a világban, vagy eleve tapasztalatlan az asztali szerepjátékokban, az ne varázshasználót indítson, hanem harcost, tolvajt, harcművészt, etc... Most egy példa. MAGUS-ban ott az a sok-sok varázshasználó kaszt (mágus, boszorkány, boszorkánymester, pap, bárd, etc...), és mindegyikhez külön mágiafajták tartoznak. Meg még ott a pszí is, amiből máris van 4 fajta, amikből választani kell. Még talán a pszi-t a legkönnyebb megtanulni. Mármint júzerileg, hogy ez mi is, melyik mit tud.
Tehát máris itt van a magasmágia, szakrális mágia, boszorkány és boszmes mágia, meg a rúnamágia, drágakőmágia, tűzvarázslói mágia... egyetlen kaszthoz pedig legalább 50 varázslat tartozik. Főleg magasmágiánál, ami kb végtelen számú mágiát jelent. Valamint még ott a 4 fajta pszi.
DnD esetén hasonló a helyzet, de talán még rosszabb. xD Ott még egy harcost is nehéz megalkotni. Ugyebár a millió-trillió feat miatt.
Aztán ott a karakteralkotás, amit már leírtam. Egy magus-t vagy DnD-t nem lehet úgy játszani, hogy összeülünk, és akkor most álljunk le mindenkinek karit alkotni. >.< Tapasztalatból mondom, hogy nagyon-nagyon sok idő, mire egyetlen karilapot megcsinálunk. Főleg egy kezdőnek, akinek még azt is el kell magyarázni, hogy mi mit tud. Feltételezem, a legtöbben nem az "uncsi" kasztok közül szeretnétek választani, például amilyen a harcos, hanem akkor már valami komplikáltabbat. De tényleg sok ismeret és tapasztalat kell akár egy fejvadászhoz is.
Ugyanide tartozik a Warhammer is. A több oldalas karilapot kitölteni, hát hű xD Anélkül pedig egy Warhammert nem lehet játszani, mert ez nem olyan, hogy csak a fontos infókat kitöltöd.
Nem vagyok ellene, hogy a kezdők is belekóstolhassanak a MAGUS-ba, de azt csakis úgy, hogy már legalább egy-két héttel előtte egy tapasztaltabb asztalis felkarolja őket online. Megcsinálni a karakterlapot, s ha mindenképpen egy bonyolultabb kasztot, teszem azt, mágiahasználót szeretne, akkor az ismert mágiákat és a rendszert ismertesse vele. Máskülönben szerintem egy kezdő teljesen el fog veszni a játékban. Mivel nagyon jó játék a MAGUS, ezért nem akarok senkit sem elijeszteni, hiszen a világa amúgy könnyen értelmezhető. De a rendszere már-már tudomány, és tényleg bonyolult az egész.

Storyteller játékok, például Vampire, vagy más White Wolf játék: Ezek a kezdőbiztos játékok. Én a Vampot ismerem a leginkább, így első sorban erről tudok mesélni, de a többi Storyteller játék, pl Call of Cthulhu, vagy a Mage, Werewolf (utóbbi kettő a Vampire alkotóitól van) igen kezdőbarát. A karakterlap igazából szinte pillanatokon belül megvan, pár nappal a játék kezdete előtt is bőven elég diskurálni bárkivel, aki ismeri a rendszert. Aztán igazából már könnyű lepontozni a karaktert. Emellett nem csak a pontozása az egyszerű, hanem a dobókocka rendszere is, valamint a képességek. Míg egy MAGUS esetén akár 100 vagy több varázslatot is be kell magolnod egy varázshasználó karakter esetén, egy Vamp-ban egy kezdő karakternek legfeljebb ötöt. Emellett azért is kezdőbarát, mert ha valaki nem tudja eldönteni, hogy milyen klánba akar tartozni (itt a klánok helyettesítik a kasztokat, és ez szabja meg a különleges képességeidet is), akkor simán lehet ezt natúr emberként is kezdeni. Aztán a mesélő, ha ahhoz van kedve, magát a beölelést is kijátszhatja, így gyakorlatilag ő dönt arról, hogy melyik karakterhez milyen klán illik.
Persze ez csak egy opció. Úgy látom, a legtöbbeknek nem igazán jön be a vámpírkodás, de a világa tényleg nagyon-nagyon jó. Nem ilyen tvájnyálos izélgetés, sokkal jobb és hangulatosabb annál. Azért támogatom ennél a csapatnál a vampot, vagy bármelyik storyteller játékot, mert kezdőbarát. Nem azzal fog elmenni a játékidő, hogy nem értetek semmit, és nem fogjátok felcseszni az agyatokat, mert annyira bonyolult a rendszere.

No, részemről ennyi volna. Csak annyit szerettem volna, hogy világ esetén azért erre is gondoljunk. Very Happy Sok hisztitől megmentjük magunkat, ha valami egyszerűbb rendszert választunk. Tapasztalat, mert amikor először pontoztam önmagamnak MAGUS-t, annyit hisztiztem, hogy végül teljesen kifakadtam bőgve, hogy nekem ez nem megy, és hagyjatok békén. xDDD

Megjegyzés: csak SW-t ne xD
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal4530/4700Asztali szerepjáték Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Nov. 02 2014, 13:07

Köszönjük a MAGUS-tól való elijesztést xDDD

Bennem már körvonalazódott, hogy mi hogy legyen.
8. szombat kinek jó?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/5000Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 02 2014, 13:08

Nekem.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal12695/10100Asztali szerepjáték Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Asuka Vas. Nov. 02 2014, 13:09

Nem akartam senkit elijeszteni, de igenis, bonyolult a rendszere... nem a világa, hanem a többi, amit leírtam.

Nekem 15.-e utáni hétvégék jók csak.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal4530/4700Asztali szerepjáték Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Suzume Vas. Nov. 02 2014, 13:13

Nekem attól függ megkapjuk-e a fizetést szombaton XD jobb lenne inkább a rákövetkező hétvége, de lehet próbálok valamit kiokoskodni.

Am ettől a sok száz varázslattól inkább fellelkesedtem a MAGUS-ra... le kellene ülnöm tanulni XD
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/2700Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Silver Vas. Nov. 02 2014, 14:06

Nekem is jó a nyolcadika, ha jól tudom.
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal10/3800Asztali szerepjáték Exp_ures  (10/3800)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Ryuu Vas. Nov. 02 2014, 14:33

Én nem tudom, nem biztos hogy a jövőhét már jó nekem.

Ahm Asu kisregényét meg nem olvastam el, bocsi xDXDXD
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal747/800Asztali szerepjáték Exp_ures  (747/800)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Danee Vas. Nov. 02 2014, 14:43

nekem egyelőre minden hétvégi nap megfelelő
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal7644/7700Asztali szerepjáték Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Chancery Vas. Nov. 02 2014, 18:27

Ej-ej, ilyenek is mindig akkor jönnek fel, mikor nem vagyok itt? Razz Máshogy is lehet közölni, ha engem nem akartok ott látni Very Happy
Amit tegyetek is meg, ha kell, mert egyébként mennénk. Mind a ketten o/ Világ nekem mindegy, Jay fantasy-ra szavaz. Az odajutást meg megoldjuk, jóformán csak a munkabeosztás szólhat közbe. Én még mindig szabad vagyok, Jay meg nyolcadikán nem tudjuk még, hogy délutános lesz-e vagy szabad, mert még nincs meg a beosztása ^^; Meg előbb fizetést is jó lenne kapni Rolling Eyes

Asu kisregényét előtte majd elolvasom én is, most még nem tettem meg. Én is még asztalijáték-szűz vagyok Embarassed
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal2062/2100Asztali szerepjáték Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Morrigan Vas. Nov. 02 2014, 18:43

Sorry a kisregényért ismét xD Indokoltnak tartottam.
Morrigan
Morrigan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 180
Join date : 2013. Aug. 16.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Asztali szerepjáték Exp_bal50/500Asztali szerepjáték Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asztali szerepjáték Empty Re: Asztali szerepjáték

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.