Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

3 posters

Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear o/

Témanyitás by Suzume Pént. Okt. 31 2014, 10:25

Oh az október harmincegy. Halloween ünnepe. Mindig is csodáltam ezt az ünnepet többnyire a vicces hangulata miatt. Imádtam a különféle ehhez kapcsolódó eventeket és filmeket vagy az erre a témára épülő játékokat. Mennyit is játszottam anno a costume quest nevű ősrégi programmal. Még a mai napig is előveszem egy kis nosztalgiázás kedvéért, stílusosan halloween napján. Ám idén ez a kis hagyomány teljes mértékben elmarad így valami más szórakozás után kell néznem és mi is lenne jobb annál ha egy nálam sokkal gyengébb játékost ijesztgetnék halálra. :3 Igen ez poén lesz. Halloweene horror show Suzume módra. Már csak egy megfelelő áldozatra lenne szükségem. Kivételesen most egy bagoly képében jártam az utcákat, vagyis ha pontosítani akarok akkor szárnyaltam az utcákat, keresve egy potenciális áldozatot. Végül a főtéren akadt meg a szemem egy fiún. Nem először látom őt itt ücsörögni. Hozzuk rá a frászt. :3
Amíg ő talán a gondolataival volt elfoglalva én szépen oda röppenek mellé a padra. Egy darabig csak huhogok várom hát ha reagál rám valamit. Független attól, hogy ez megtörténik vagy sem vagy esetleg mielőtt tovább állna rekedtes elmásított hangon szólalok meg.
- Láttalak téged az álmaimban huhú! – Erre azért csak felkapja a fejét. – Nagy veszélyben vagy huhúú! Kinézett magának! Vadászik rád és nem nyugszik még fel nem falja a lelked huhúú! Segíteni akarok neked. A ködbe veszett erdőben megtalálsz majd ám óvakodj a sötétségtől huhúú! – És azzal el is röppenek eltűnve a háztetők forgatagában. Persze abban a pillanatban aktiválom a lopakodásom és onnantól fogva követni fogom a fiút. :3
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Pént. Okt. 31 2014, 12:54

Épp a gondolataimba mélyedve ültem a jól megszokott padomon, azon gondolkodva vajon hogyan érhetném utol a fontharcosokat- nem mintha bármikor ki akarnék menni a frontra, főleg azok után, amit az a felvágós lejátszott az arénában...
Na szóval, éppen a gondolataimba mélyedve ültem a padon, mikor leszállt mellém egy halálmadár.
Az első gondolatom az volt, hogy el kéne kergetni, aztán mégse tettem. Inkább a huhogását hallgattam, hátha megértem, amit mondani akar.
A következő pillanatban ez meg is történt. Mondjuk nem én kezdtem el érteni a bagoly nyelvét, hanem ő beszélt az enyémen.
Azért annyira nem lepődök meg ezen a csodán, hisz már nem egy beszélő pettel találkoztam. Gyorsan körbe is nézek, hátha megtalálom az idomárját az állatnak. És miután ez nem sikerült, csak ezután válaszoltam a madár beszédére.
-Hadd vadásszon. Sokat nem ér el vele. Amíg nem hagyom el a várost, addig nem eshet bajom, nincs igazam? A végén csak elunja magát a várakozásban. Nekem meg van időm bőven. Nem rohanok sehova.
Miután a madár elrepült, már csak a levegőbe mondtam a véleményem, hátha még a közelben van.
-Ha egyszer eljöttél idáig, hogy elmond, hogy vársz rám, akkor mért nem itt próbáltok meg segíteni?
Ebben a pillanatban eldöntöttem, ha törik ha szakad, NEM megyek abba az erdőbe. Majd én választok neki helyszínt, ha ennyire ragaszkodik a találkához. Ha meg határozottan marad az eredeti helyszínnél, akkor tudom hogy sántikál valamiben.
Azért a térképen gyorsan megnéztem hol is van az adott terület, hogy egy jó érvvel ki tudjam magam vágni ebből a különös meghívásból, ha még mindig ragaszkodik az eredeti ötletéhez. Amíg nem az első szinten van, addig tudok hivatkozni arra, hogy nincs meg az odajutáshoz szükséges szintem.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Suzume Pént. Okt. 31 2014, 15:11

Hát igen, a reakciójából ítélve nem nagyon fogta meg a kis történet és a sebtében kitalált hazugságok gyenge pontja pont a részletekben rejlik amit én most nagyon nem dolgoztam ki. Bár a fiú használhatná kicsit a fantáziáját, hogy ez bizony egy quest és meg fogja oldani a rendszer, hogy védett területen is elfogható. Habár ez utóbbi jk-kra is igaz. Nem nehéz kijátszani a rendszert és elfogni valakit a védett területen.
- Várlak téged uhúúú! – Csupán ennyi választ kapott tőlem. A meggyőződése arról, hogy nem érheti baj csak egy újabb eszköze lesz a félelemnek. Hiszen ha rádöbben, hogy nagyon nincs biztonságban az nagyobb sokkot okoz majd mint ha tudná, hogy veszélyben van. Ahogy eltűnök a látómezejéből úgy visszaveszem az eredeti alakom és szépen magamra öltöm azt a fekete, csuklyás és meglehetősen kopottas talárt amit még az orvgyilkosok szövetségétől kaptam és emellé még a Halloweene herce-hurca által beszereztem egy szép nagy játékkaszát is. Az első lépésem a csín felépítéséhez egy apró horror filmes megmozdulás volt. Még ő ott ücsörög a padon meg állok valamivel távolabb tőle magam mellet támasztva a kaszát így talán nem is tűnik fel neki azonnal a jelenlétem. Ám mikor észre vesz kihasználva az elsétáló embereket aktiválom a lopakodásom így ő elméletben csak annyit lát, hogy valaki eltakar majd mikor újból tiszta lehetne a látótér már hűlt helyemet találja csak. Horrorfilm klisék forever. \o/ A gáz akkor van ha nem vesz észre vagy nem megy úgy el senki előtte, hogy egy kis időre eltakarjon. Az már ciki lenne de legalább megtapasztalhatom az ijesztgetés árnyoldalát is. :3

Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Pént. Okt. 31 2014, 23:52

A halálmadár ahogy jött, úgy el is ment. Azért azt nem bírta ki, hogy ne hangoztassa el még párszor, hogy várni fog rám. Rám ugyan várhat.
-Akkor várhatsz rám egy darabig. Megmondtam, nem rohanok sehova. Meg nincs is miért.
És ezt komolyan is gondolom. Eddig is megvoltam magamban egyedül, ezután se lesz másként. Ha meg mégis lenne valami, ami rám vadászik, akkor arról tudnék. Vagy nem?
Na mindegy, vissza a gondolatokhoz. Vagy mit is csináltam mielőtt ez a madár megjelent volna?
Végül is teljesen mindegy, az idő pörög akkor is, amikor nem csinálok semmit.
Ahogy elkalandoznak a gondolataim egy különös alakra figyelek fel a látómezőm szélén. A legfeltűnőbb talán a kaszája volt. Mire eljutottam odáig, hogy felálljak és odamenjek hozzá elsétál kettőnk között egy alak, ami után a kaszásnak már hűlt helye volt. Pedig szinte biztos voltam benne, hogy engem figyelt amíg láttam.
Talán erről a valamiről beszélt az a fura madár. Mintha azzal hogy engem figyel sikerülne megennie a lelkem. Na ne már.
Nyújtózkodok egyet mielőtt felállnék. Egy kicsit talán elgémberedtem a sok egy helyben üléstől, vagy legalábbis így éreztem.
Úgy döntöttem segítek egy kicsit annak a valaminek, és odamegyek ahol az előző pillanatokban még látni véltem. Egy küldit is legalább kétféleképpen lehet megoldani. Mivel ahhoz semmi kedvem nem volt, hogy egy másik szintre ugráljak, azt választottam, hogy inkább megpróbálok beszélni azzal a valamivel, ami állítólag vadászik rám. Hátha az ő története másképp hangzik, mint a madáré. Ha meg tényleg vadászik rám, akkor egy kicsit megkönnyítem a dolgát. Sokáig úgysem tudnék bujkálni, ha nagyon kitartó. Bár nem is szoktam bujkálni a problémák elől.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Suzume Hétf. Nov. 03 2014, 18:33

Nem kellet sokáig ott ácsorognom, hogy a fiú felfigyeljen rám és ennek hála tudtam megvalósítani a tervem is. Eltűntem szépen a tömegben és a fiúcska pedig követni kezdett. Egy sötétebb sikátorból figyeltem ahogy a fiú a hűlt helyemhez vánszorog. Keresgélhet mert úgy sem talál meg amíg én nem akarom viszont legnagyobb szerencséjére vagy épp balszerencséjére nem is akartam sokáig bujkálni. Amíg ő esetleg a gondolataival van elfoglalva én addig szépen mögé lopakodom és mikor háttal ál nekem akkor oldom fel a lopakodást. Hagyok neki némi időt, hogy észrevegyen de amint, hogy megfordul már lendítem is felé a játék kaszát. Nem viszem bele a teljes gyorsaságom és annyira nem is figyelek hová csapok vele. Adok egy kis esélyt, hogy kitérhessen. Minden esetre ha eltalálom akkor sem tudok neki okozni sebzést hisz védett területen vagyunk, pusztán a rendszer ellöki öt pár méterre. Bár igazából nem is tudom milyen messzire. Hisz mivel ezt az ugyan élethű de mű kaszát használom így a rendszer sima ökölcsapásnak veszi ami ugye nem az erősségem, most még legalábbis. Persze ha az irányítást nézné akkor nem lenne gond és biztos földkörüli pályára küldhetném de így…
Azért annyi haszna még lesz ennek, hogy kicsit fel tudom mérni a srác erejét még ha nem is kapok pontos képet a pontjairól de legalább lesz némi fogalmam róla és eszerint tervezhetem meg a riogatásom további lépéseit. Vajon kezd már egy picit is félni? Ha más nem a piros indikátor majd csak megrémíti egy picit. Remélem azért nem csődítek túl nagy tömeget. Bár az arcom el van takarva így nem félek, hogy bárki is felismerne.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Kedd Nov. 04 2014, 10:12

Odamentem ahol azt a furcsa jelenséget láttam, de nem találtam ott semmit. Tehát tényleg csak képzelődtem, és csak a halálmadár szövege miatt hittem azt, hogy van itt valaki vagy valami. Már fordultam volna meg, hogy visszamenjek a jól megszokott padomhoz, de miután fordultam volna vissza, megjelent előttem egy kaszás, aki már lendítette is felém a fegyverét.
Az első gondolatom az volt, hogy ki kéne térnem a támadás elöl. A következő meg az, hogy ugyan miért? Hisz védett területen belül vagyok. Ha meg valakinek sikerülne kijátszania ezt a rendszert, az nem szórakozna azzal, hogy megpróbáljon rám ijeszteni. Hanem gondolkodás nélkül jól hátba támadna.
Egyszerűen csak a kasza elé tartom a kezem, hogy egy picit tompítsak a támadáson, de így is ellök magától egy kissé.
Gyorsan lecsekkolom az életerősávomat, semmi -tehát jól gondoltam, hogy nem tud kárt okozni bennem,- majd a köztünk lévő távolságot.
Ha ilyen messzire el tudott lökni magától, akkor nem kevés szint lehet közöttünk. Legyőzni semmi esélyem nem lenne. De valószínűleg elfutni se.
-Te aztán jó erős vagy. Esetleg neved is van, vagy nyugodtan hívhatlak úgy, hogy akiről az a lüke madár beszélt? Esetleg csak némán fogsz állni és nézni onnan? Mivel amíg védett területen vagyunk nem sok kárt tehetsz bennem, ha jól látom. Nekem pedig eszem ágában nincs elhagyni a védett területet, amíg a nyomomban vagy.
Az egész beszélgetés alatt nyoma se látszódott a félelemnek a szavaiban. No de nem azért, mert ennyire bátor lennék. Egyszerűen nem érzem a szükségét a félelemnek. Az csak a tiszta gondolkodást akadályozná meg. Én meg szeretek tisztán gondolkozni. Már amikor Rolling Eyes
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Suzume Vas. Nov. 09 2014, 08:41

A fiúnak nem igazán volt esélye kitérni a támadásom elől már ha lehetett annak nevezni. Sebzést ugyan nem tudtam neki okozni de viszont sikerült kissé elrepítenem ám ami elszomorít, hogy a fiú a félelem apró szikráját sem mutatja de pont ezért tetszik a stílusa. Nem akartam még egyenlőre megszólalni pedig annyira számon volt a „ha ez tetszett mutatok jobbat” szöveg. Ehelyett csak ledobtam a játékkaszát földre és elővettem az íjat. Az irányításom közel húszszorosa az erőmnek így a fiú ehhez mérten fog elrepülni direkt úgy irányítva hogy az egyik kocsmába repüljön be ha sikerül eltalálnom őt. Sőt még azzal is megpróbálkozom, hogy aktiválom a robbanó nyilat is így ha minden igaz a nyíl még benne is marad a fiúban. Persze ez csak egy erős feltételezés hisz védett területen még sosem használtam ezt a skillt de talán ugyan úgy rá tudom tapasztani a nyilat. Ezt majd meglátjuk.
Ha sikerül őt belöknöm a kocsmába rögtön utánam egyek majd szépen lehajtom a csuklyát a fejemről.
- Suzume! A nevem Suzume! – Emelem ki a nevem, miközben a fiúra mosolygok. – Na ez jobban tetszett? – Kérdem kissé talán szemtelenül is de azért odanyújtom a kezem neki, hogy felsegítsem. – Látom nem vagy az,az idióta típus akik elfelejtik, hogy hol vannak és rögtön betojnak. Ez tetszik. Bár azért nem kellene ennyire bíznod a védett területben, könnyedén megoldhatom, hogy kikerülj innen. De nyugi ez csak egy kis szórakozás volt, nem áll szándékomban komolyan bántani téged. – Magyarázom neki közben intek a csaposnak aki készségesen hoz két korsó sört. – Tessék erre a vendégem vagy. – Nyújtom át neki.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Vas. Nov. 09 2014, 14:26

Még alig tértem magamhoz az előző támadás után, de máris jött a következő meglepi.
Valami olyasmire számítok, hogy közelebb fog jönni, és közelről egy újabb csapást fog rám mérni, amíg el nem érjük a biztonságos rész szélét, és majd ott kitalálok valami érdekeset, de keresztbe húzza a számításaimat. Ehelyett egy másik fegyver után nyúl.
És a következő pillanatban már el is talál egy nyílvessző, ami most sokkal messzebbre söpört, mint az első támadás. Sőt, még egy ajtót is sikerült jobb belátásra téríteni, hogy legközelebb ne akadjon a küzdő felek útjába.
Feltápászkodtam és felmértem a helyzetet. A nyílnak egészen eddig nem sikerült elpixeleződnie. Ez különös.
Ráadásul olyan helyre kerültem, ahova önszántamból soha nem tenném be a lábam, ahogy a többi testrészem se.
Kocsma. Miért pont egy kocsma?
-Suzume, Suzume.
Ismételtem meg a lány nevét, miközben jól az emlékezetembe vésem az arcát. Nem, még nem hallottam róla.
-Mindenesetre érdekes volt.
Elfogadom a felém nyújtott kezet, és miközben felállok:
-Nem szokásom félni. Egyszer mindennek eljön az ideje, és ha most jött el az én időm, akkor fejet hajtok a sorsom előtt.

-Megoldhattad volna, de nem tetted.

-Lehet valaki komolytalanul bántani?
Kérdeztem miközben elvettem a lánytól a sört, de nem ittam bele. Az antiszociális jellemem mellé még társul az is, hogy erősen antialkoholista vagyok.
-Miért pont engem szemeltél ki?
Teszek fel még egy kérdést, ami most a leginkább izgatott.
-És ha már itt tartunk, le tudnád szedni rólam ezt az izét?
Mutatok a vállamból kiálló nyílra.
-Valahogy nagyon rossz előérzetem van ezzel kapcsolatban.
Majd leülök az egyik asztalhoz, hogy ott hallgathassam végig a meséjét.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Suzume Vas. Nov. 09 2014, 18:27

Kicsit oldalra billentem a fejem és halkan „ciccegni” kezdek.
- Az én nevem kétszer is megismétled te viszont nem mutatkozol be. Hát nem tudod, hogy ha valaki neve felől kíváncsiskodsz akkor illik neked is bemutatkozni. Hol van az illem és tisztelet. – Csóválom meg végül a fejem. Persze azért ettől független is segítek neki feltápászkodni.
- Jó felfogás! – Helyeselek rögtön. – Én is hasonló képen vagyok vele. Ha menni kell hát menni kell. És itt most nem a vécézésre gondolok. – Súgom oda neki az utolsó mondatot.
- Természetesen nem tettem hisz nem áll módomban a fejedet venni. – Vonom meg nemes egyszerűséggel a vállam és belekortyolok a sörömbe ami jó nagy kortyra sikerült hisz majd a fele le is csúszott.
- Persze, hogy lehet komolytalanul bántani. – Vágom rá mint ha ez annyira magától értetődő lenne. – Más különben nem egy nyíl lenne a válladban hanem hiányozna a fél karod. Te nem iszol? – Vonom őt kérdőre hisz már másodpercek óta kezében az ital még sem kortyolt bele, nem mint ha annyira érdekelne.
- Miért pont téged? Sokszor láttalak már a padon ücsörögni gondoltam vicces lenne ha kicsit rád ijesztek. – Adom meg a választ miközben ismét kortyolok a sörömből bár most csupán tényleg egy normál korty volt. – Hogy azt? – Mutatok rá a nyílra. – Hmmm… - Teszek úgy mint aki elgondolkodik. – Nyílván le tudnám szedni…. azt hiszem… ja le, tudnám. - Kortyolgatok tovább a sörből még el nem fogy és lecsapom a korsót asztalra.
- Leszedem rólad de cserébe te leszel a gyakorló bábum. – Jelentem ki. – Gyakorolnom kell a pusztakezes harcot szóval kell egy kísérleti nyúl. – Teszem el a felszereléseim az íjtól kezdve egészen az utolsó gyűrűig. – Csinálhatjuk simán is vagy párbajfelkéréssel, a döntés a tied.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Szer. Nov. 12 2014, 17:05

Nem igazán tudok a ciccegésével mit kezdeni, ha velem kezdett, akkor viselje is el azt a néhány apróságot,amit én képviselek.
-Jogos, jogos. Vagy legalább is jogosnak tűnik. Hisz tisztelni csak olyan embert szokás, aki megérdemelte azt. És ugyan miért tisztelnék valakit, aki megpróbálta rám hozni a frászt?
És mivel már figyelhettél egy jó ideje, gondoltam már a nevemet is kiderítetted valakitől. És minek traktáljalak olyan infókkal, amiket már amúgy is tudsz.
Majd miután valahogy sikerült feltápászkodnom:
-A nevem Cearso.
Ennyivel le is tudom a bemutatkozást. Nincs se meghajlás, se kéznyújtás, csak a puszta nevem a nagyvilágba. Enyém többet aligha húzhatna ki belőlem, egyszerűen nincs okom rá, hogy ennél többet mondjak magamról.

-Nem vagyok az a nagyivó.
De azért belekortyoltam a piába. Látszik, hogy igazán ritkán iszom, az a korty tényleg csak egy korty volt. Majd leteszem a korsót az asztalra. Több piát már látni se akarok a mai nap folyamán.

Ez a pusztakezes harc elég fun-nak néz ki, főleg ha ő is ugyanúgy elhanyagolja a közelharcot, mint én. Egy darabig úgy teszek, mint aki komolyan elgondolkozik a dolgon.
Én és a gondolkozás? Hagyjuk már.
-Jó, rendben.
Hajlok meg végül az akarata előtt.
-Ha meg akarsz ölni, akkor teljesen mindegy melyik módszert választom, a lényegen nem változtat.
Majd szép alaposan én is leveszem magamról a felszereléseket, aztán mégse rakom el őket, annyi bónuszt úgy se adnak, amivel a köztünk lévő szintkülönbséget ki lehetne egyenlíteni. Az íj eddig nem került elő mint lehetséges opció, talán ha élve megúszom a találkozást, akkor beszámolok arról az apó részletről, hogy amúgy én is íjász vagyok.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Suzume Hétf. Nov. 17 2014, 13:21

- Talán azért kell tisztelned mert magasabb szintű vagyok nálad. – Húzom fel nagyképűen az orrom, igaz ez is csak játék. – Meg azért is mert erősebb, okosabb, szebb és láthatóan szerényebb is vagyok nálad. – Nyújtom rá végül a nyelvem, ebből talán neki is leesik, hogy csak viccelek vele. Volt amúgy abban valami amit mondott hisz ha már figyelem joggal feltételezhető, hogy ismerek egy s mást róla. – Annyira nem voltál érdekes számomra, hogy időt és esetlegesen pénzt szórjak arra, hogy megtudjam ki vagy, főleg, hogy jó eséllyel most megtudhatom. – És ez így is lett mikor elmondta a nevét. Most már tudom, hogy hívják.
- Elég fura egy név. – Általában nem szoktam a nevekre megjegyezni hisz rutinos játékosként már fel sem tűnnek a furcsábbnál furcsább nevek. A következő infó amit megtudtam róla, hogy nem igazán szereti az alkoholt bár nem mint ha én akkora nagy piás lennék. Inkább csak a szerepben maradás miatt iszom néha. Kicsit talán a fejembe is szállt, hogy ilyen gyorsan lecsaptam ezt a korsót.
Meglepetésemre elég könnyen belement a pusztakezes párbaj ötletére és ahogy nézem nem féli a halált, ez tetszik.
- Akkor teljes életes párbajt fogunk vívni. – Küldöm el a felkérést majd amíg ő elfogadja a felkérést és ez esetben pörög a számláló elkezdek némi nyújtási gyakorlatokat végezni, megjegyezvén teljesen fölöslegesen de csak úgy poénból. Majd szépen felveszek egy eléggé semmit mondó harci beállást amiből rájöhet, hogy nem erősségem a pusztakezes harc. Arra azért kíváncsi vagyok a rendszer ebben az esetben mennyire segít rá az embernek. Egykori harcművészként tudom, hogy a fegyverekkel sokat segít és az íj használatát is megkönnyíti de a játék ugyan fegyveres harcot preferálja nem a pusztakezeset.
- Megkapod a kezdő csapás jogát. – Mondom neki miközben én még mindig a helyezkedéssel és a beállással bíbelődöm.

Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Hétf. Nov. 17 2014, 18:08

-Szóval tiszteljelek csak azért, mert jobban rá vagy kattanva egy játékra, mint én? Mert ugyebár ezt jelenti, ha magasabb szintű vagy nálam.
Vágok vissza a lánynak az első dologgal, ami az eszembe jut.
-Erősebb: pipa. Szebb: pipa. Szerényebb: pipa
Cukkolom még egy kicsit, de a helyzet valóban az, hogy sok mindenben tényleg fölöttem áll.
-Pedig rólam beszélnek ingyen is.
Csak jó helyen kell keresgélni. vagy egyszerűn engem kell kérdezni magamról. Mondjuk az egészen megnehezítené a háttérből való megfigyelést.
Elismerem, egy kicsit talán tényleg fura a nevem.
-Csak hat darab véletlenszerű betű egymás után, amik jól hangzottam ebben a sorrendben.
Valójában az eredeti neven szó eleji betűi, de ezt rajtam kívül senkinek sem kell tudnia.
-Rendben, akkor teljes ételes.
Ezzel elfogadtam a párbajfelkérést, majd azt nézem: Ez meg mit csinál? Lehet hogy valami küzdelem előtti rituálé. Akkor jobb lesz, ha nem szakítom félbe.
Miután befejezte, már kezdhetné is a támadást, de inkább átadja a kezdést.
-Nem mintha ez annyira számítana ekkora különbségnél.
És ha nem ijesztgetett volna egészen idáig, akkor nem is szívesen fogadtam volna el. De így nem fogom vissza magam, mert csak egy lányról van szó.
Vajon csak megjátssza magát, hogy a helyes beállással szórakozik még mindig, vagy csak el akarja terelni a figyelmemet?
Na mindegy, úgy sem vagyok hozzászokva a puszta kezes küzdelemhez, tehát az alapok nekem se mennek. Ezért nem is vacakolok az alapállással, sok előnyöm úgy se származna belőle. Ha nem találja a kezdő pozíciót akkor segítek rajta egy kicsit és egy gáncsolással próbálkozok, mint a kezdő csapás.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Suzume Csüt. Nov. 20 2014, 12:12

- Pontosan ahogy mondod. – Vigyorgok rá. – Itt mást nem tudsz csinálni mint, hogy rá kattanj a játékra ha nem akarsz mob eledel vagy piros áldozat lenni. – Nyújtom ki rá a nyelvem Ritkán találkozok olyanokkal akik még mindig játékként tekintenek Aincradra és kifejezetten szeretem az ilyen embereket. A játék akkor is játék marad és az a lényeg, hogy szórakozzunk.
- Az én informátoraim alig ha beszélnek. – Főleg, hogy nem is igazán vannak de ezt neki nem kell tudnia. – Mint a valóságban úgy az életben is eléggé nagy jelentősége van a pénznek. Csak idő kérdése, hogy z emberi kapzsiság mikor üti fel még jobban a fejét. – Mert most még elég sok az önzetlen emberke de ez hamar változik majd.
A fiú teljes életes párbajt fogadott el.
- Helyes! Teljes étel. Razz Vigyorgok el a szóviccén. Látható volt, hogy furcsállta a kis közjátékom. Bevallom valamilyen szinten szándékos is volt, hogy kicsit megzavarjam de az is hozzá tartozott, hogy nem tudok verekedni. Cearso rögtön azzal kezd, hogy megpróbál elgáncsolni ami csak részben sikerül neki. Ugyan valamelyest sikerül kihúzni a lábam de ez kevés ahhoz, hogy el is essek.
- Hopp! – Jegyzem meg és már próbálok is vissza egyenesedni azzal, hogy hátra szökkenek majd rögtön vissza a fiú felé és egy jobb egyenessel igyekszem behúzni neki. Igyekszem úgy intézni az ütést, hogy kicsit taszítsak is rajta, neki a mögötte lévő pultnak. Sok kocsmai verekedős jelenetet láttam már így ezt fogom felhasználni. Meg ha jól emlékszem azzal a fura lánnyal is volt már hasonló szituációm, igaz ott nem ökölharc volt hanem torta de az már mellékes.

Élet:99


A hozzászólást Suzume összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 06 2014, 07:16-kor.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Hétf. Nov. 24 2014, 11:53

-Dehogynem, egyszerűen nem lépsz ki a városból. A legtöbb vörös nem is törődik azokkal a játékosokkal, akik alig fejlődtek a játék kezdete óta. Hiszen egyszerűen nem éri meg nekik.
Kontrázok vissza ismét a lánynak.
-Az már a te problémád, ha rossz informátorokat használsz. Szerezhetnél jobbakat is, ha egyszer már a kis szintűek közül válogatod az áldozataidat.
-Túl sok jelentőséget adsz ezeknek a sárga kis korongoknak.

Előveszek egy érmét, és elkezdem dobálgatni magam előtt.
Persze tisztában vagyok vele, hogy igazán nehéz pénzhez jutni idebent is, de ez nem jelenti azt, hogy mindent csak pénzért lehet megszerezni. Jó az ha van, és túlzásba is lehet vele esni, de az sem jó. Meg az sem, ha semmid sincs.
Megpróbálom elgáncsolni Suzumét, de egy szépen ívelt mozdulat után kitér a próbálkozás elöl, majd egy gyors és jól irányzott ütéssel ismét hátralök.
Miután a fél siker után egy pultnak vágódok, úgy döntök taktikát fogok változtatni.
Hátranyúlok és leveszek egy korsót a pultról. Remélem már olyan korsót veszek el, amiből a tulajdonosa kiitta már a nedűt. Nem szívesen venném el más elől az italt.
De ahogy nézem, a kocsma félősebb vendégei már azután elhagyták a fogadót, hogy berepültem az ajtón.
Nincs szerencsém, a korsó, amit kifogtam magamnak még félig tele volt.
-Mondtam, hogy teljes ételes küzdelem lesz.
Mondom miközben megpróbálkozok azzal, hogy a lány arcába borítom a mások számára oly édes nedűt, és miközben azzal van elfoglalva, hogy visszaszerezze a látását megpróbálom két vállra fektetni a lányt. Nem hiszem, hogy túl sokáig a földön tudnám tartani, de íjászként nem túl gyakran lesz alkalmam használni ezt a mozdulatot.

Élet: 35 p:6
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Suzume Szomb. Dec. 06 2014, 07:32

- Csupán nézőpont kérdése. – Vonok vállat a kontrázására. Naiv és butus kisfiú. – Kicsi szint, kicsi jutalom de kicsi kockázat. – Avatom be a pirosak titkaiba. – Túlzottan is hiszel a város védelmében. Két fajta ember van csupán biztonságban a rablógyilkosok elöl. Az első akik erősebbek a legtöbb játékosnál valamilyen úton.- Mutatom az ujjammal is az aktuális számot.- A második akik különösen óvatosak. Nem mozdulnak a város védelme alól, nem párbajoznak, zárható vagy ismeretlen helyeken alszanak stb. Te viszont a legrosszabb állapotban vagy, feltételezésem szerint… - Teszem azért hozzá kiemelve ezt a részt. – Nem mersz kivonulni túlzottan a városból de idebent párbajokat vállalsz és még ki tudja mikbe keveredsz. De ha gondolod beavathatlak pár titokba. Valamiért szimpatikus vagy a számomra. Ha akarod a szárnyaim alá vehetlek, persze ehhez nyilván az kell, hogy tudjam mit is akarsz elérni a játékban. Szimplán túlélni? Kijutni? Vagy csak szórakozni? – Egy ilyen nagylelkű ajánlat azért igen csak megfontolandó. Az, hogy nekem mi hasznom is származna mindebből? Fene tudja, valamire majd csak jó lesz. Nincs úgy különösebb okom rá, hogy magam mellé fogadjam csak úgy poénnak tűnik az ötlet. Meg társaságban mindig jobb játszani ugyebár.
Az ütésem tökéletesen sikerült és neki löktem a fiút a pultnak. Persze azért őt is keményebb fából faragták ennél így nem is szórakozott sokáig az ellen válasszal. Egy félig teli korsó sört próbált felém önteni ami nagyon nem szép húzás. Eszem ágában sem volt a sörtől bűzleni így hát szépen oldalra sasszézok felém közelítő folyadék elöl. Nyilván ez csak elterelés akart lenni így fel is készültem egy csapásra viszont a számításaimba azt nem vettem bele, hogy ő nem egy ütéssel fog operálni hanem le akar dönteni a lábamról ami így sikerül is neki.
- Nocsak, alig pár perce ismersz és máris megakarsz fektetni? Kicsit még udvarolj azért. – Vigyorodom el és ha sikerül valamennyire szabaddá tennem a két kezem vagy már eleve azok voltak, megragadom a tarkójánál fogva és igyekszem őt megfejelni amit arra akarok használni, hogy lelökjem őt magamról és talpra álljak.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Hétf. Dec. 29 2014, 08:34

-Megfeledkeztél a harmadik típusról.
Mutatom fel a harmadik ujjamat.
-Akit támogatnak a háttérből.
És lássanak csodát, teljesen egy rugóra jár az agyunk. Meg is próbálkozik a felkarolásommal. Nem mondom lehet, hogy el kéne fogadnom egy ilyen lehetőséget.
Nem, nem szabad egy ilyet elfogadni. A végén még úgy végzem, mint valamelyik egyik előző áldozata.
-Fogadjunk, hogy az előző védencedet is te ölted meg, és most egy másik balekot keresel, aki csak lesi a szavaidat.
-És el kell utasítanom az ajánlatodat, nekem már megvannak a saját védelmezőim.
Csak hát most éppen nincsenek itt.
A korsós trükkömet szépen ki tudta kerülni. De a csel nem az volt, amire ő számított, és a következő pillanatban mind a ketten a földre kerültünk.
A kijelentésére csak egy kicsikét elpirulok, ebbe így bele se gondoltam. A következő gondolatom: Miért kell midennek akörül forognia? Rolling Eyes Pedig elsőre ez a lány is értelmesnek tűnt. Vagy legalább veszélyesnek. Nem értem miért vonzannak ennyire azok, akik kisugárzása a legrosszabb ebben a világban. És ez alatt nem csak a vörös indikátoros játékosokat értem. Mivel a maga nemében még az is veszélyes, hogy Shu-val vagy Shakannal barátkozom. Shu azért, mert a sárkány szinte mindenkinek a begyében van. Míg Shakan egyszerűen önveszélyes.
Mivel nem vagyok hozzászokva a közelharci küzdelmekhez, nem tudhattam, sokat tenni a fejelés ellen, ami elkábított pár pillanatra, ami elég lehetett arra, hogy az ellenfelem kibújjon a szorítás alól. Azért én is megpróbálok feltántorogni, és újra felvenni a kezdő pozíciót.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Suzume Hétf. Dec. 29 2014, 09:09

- Ejj-ejj! – Csóválom meg a fejem. – Az a fránya indikátor. Miért hiszi azt mindenki amint meglátja, hogy én egy alávaló és alattomos gyilkos vagyok. Pedig számtalan oka lehet annak, hogy piros lettem. Lehet önvédelem, baleset, kényszer, bosszú, élvezet, becsvágy, hirtelen felindulás, munka vagy még akár több is. – Valamiért mindenki azt hiszi rólam, hogy hobbiból ölök. :3
- Egyébként pedig a mesterem öltem meg. – Kacsintok rá a fiúra – Egyébként sejtettem, hogy vannak akik védjék a hátsód, már akkor mikor megemlíteted a harmadik típust. A kérdés, hogy ők elég erősek és motiváltak, hogy megvédjenek téged? – Billentem picit oldalra a fejem. Őszintén szólva azért annyira nem akarom erőltetni, hogy a nyakamra nőjön. Van nekem elég bajom nélküle is. Ott van a Timidus-Anat páros, Ren és valószínű Hinari is keresztezni fogja az utam. Ha belegondolok nem éppen egy életbiztosítás velem haverkodni. Amíg én ezen méláztam ő megpróbált becserkészni aminek a vége az lett, hogy letepert a földre én meg megfejeltem és ennek köszönhetően ki bírtam bújni a szorításából. Szerencsére, és így nem kellet használnom az alakváltásom.
- Szóval te ilyen kis szégyenlős vagy? – Kérdem mialatt én is feltápászkodom. – Vicces, hogy a legtöbb fiúból ezt a reakciót váltom ki, holott azt gondoltam, hogy nektek egy nagy… nem mondom mi van az eszetek helyén és rögtön ugrotok az ilyen lehetőségekre. Sokat kell még tanulnom a fiúkról. – Csóválom ismét meg a fejem. Minden esetre most én sem támadok. Várom hadd szórakozza ki magát a fiú. – Feltételezem akkor barátnőd sincs? – Teszek fel egy személyesebb kérdést.
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Szomb. Jan. 03 2015, 17:03

-Egy szóval se mondtam, hogy alávaló, vagy  alattomos lennél. De ha nagyon szeretnéd, elmondhatod, hogy hogyan tettél szert arra a bigyuszkára a fejed felett. És az az indikátor nem mindig takarja a valóságot. Rólam se feltételezné senki, hogy gyilkos volnék.
A története nem igazán fogott meg.
-Mire tanított? Ölni?
Persze kell egy kis humorérzés, hogy ilyeneket merjek mondogatni, föleg egy vörös indikátoros előtt, de ha már eddig eljutottam akkor az utolsó megjegyzést sem hagyhatom ki:
-Esetleg nem félsz attól, hogy a tanítványod ugyanúgy megölhet téged, mint te a mesteredet?
Hagyom hagy essen le neki a tantusz, majd tovább válaszolgatok a kérdéseire.
-Nem hiszem, hogy túl sok közöd lenne hozzá, hogy kik a védelmezőim. És hogy mi a motivációjuk.
Persze, majd pont ki fogom teregetni az információimat.
-Talán baj, hogy szégyenlős vagyok? Én nem olyan vagyok, mint mások.
Majd felmerült a barátnő téma.
-Erről.
Félrefordítom a fejem, és lesütöm a szemeimet.
Miért kéne elmagyaráznom egy vadidegennek, hogy hogyan állok most éppen a kapcsolatommal, miközben ezt még én magam se tudom.
-Erről nem szívesen beszélnék idebent. Főleg nem egy olyannak, akiben semmi okom nincs megbízni. Egyébként sincs hozzá semmi közöd.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Suzume Vas. Jan. 04 2015, 09:49

- Utaltál rá és az bőven elég. – Öltöm ki rá a nyelvem. - Ha nagyon tudni akarod elmondhatom, sose csináltam belőle titkot. – Hajolok közelebb a fiúhoz és sunyin körbe nézek nehogy más is hallja. – Embert öltem. – Vigyorgok rá. Ennél többet nem kell neki tudnia.
- Nem félek, hogy megöl a tanítványom. Ha nem úgy tenne megszakadna a kör. Márpedig a sötét lelkűeknek az a sorsa, hogy a tanítványa ölje meg. – Dugom ki megint a nyelvem. Ezután a fiú átmegy bunkó módba ami eléggé irritáló és szemtelen tekintve, hogy az élete a kezemben van hála a teljes életes harcnak.
- Ha tudnád értelmezni a szavakat leesne, hogy nem is érdekel. A kérdésem az volt, hogy elég erősek-e és elég motiváltak. Gondolkodj is mielőtt beszélsz. Razz - Hangomon erősen ki lehetett érezni a gúnyt. – Ezért viszont büntetés jár. Kicsit megnehezítem a dolgod. – Egy gonosz vigyor ül ki az arcomra mialatt aktiválom a láva formám. A testem felizzik, a ruháim eltűnnek és a bőröm elszenesedik hajam pedig tüzes lángcsóvaként kezd el lobogni. Persze csak akkor ha sikerül a képességem bár a lehetőség, hogy ne sikerülne meg sem fordul a fejemben. A fiú nem támadt rám és pontokban és messze lekörözhetem őt. Amikor viszont felhozom a barátnő témát meglehetősen különös reakciót vált ki belőle amire csak felcsillan a szemem.
- Érzékeny téma? – Döntöm oldalra a fejem. – Talán még sosem voltál együtt egy lánnyal sem? Vagy esetleg összetörték a picike kis szívedet? – Ismét előkerült a gúnnyal átitatott hangom. Szeretem ezt a hanglejtést. Very Happy
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/2700Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/2700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cearso Hétf. Jan. 12 2015, 11:58

Ez a lány tényleg nem semmi. Mintha azt hinné, hogy félszavakból meg lehetne érteni az igazságot.
-Nem kell mindent egyből magadra venni. És ha utaltam is rá, azt nem sértésből tettem. Egyszerűen elfogadtam a tényt, hogy te ilyen vagy.
-Ez nekem túlságosan klisés. Rolling Eyes Kitalálhattál volna egy jobb történetet is. És még egyáltalán nem láttam, hogy sötét lenne a lelked.
-Mintha eddig lett volna bármi esélyem. Mit számít, ha nehezítesz a dolgomon. Így is, úgy is te jössz ki a dologból gyöztesen, nincs igazam?
És amikor felveszi az új formáját, eláll a lélegzetem. No nem azért mert lenyügőz a látvány. Épp ellenkezőleg. A tűz egy kicsit megrémiszt. Az arcomra is kiül a félelem, elkezdek hátrálni egészen addig, amíg neki nem megyek valaminek, legyen az akár asztal, akár a fogadó fala. Próbálok minél messzebb kerülni a tűztől.
Ez alatt persze nem válaszolok azokra a kérdésekre, amiket közben feltett. Túlságosan arra koncentrálok, hogy nehogy megégessen a lányból kiáradó tűz. Meg aztán nem túl sok kedvem van ilyen kérdésekre válaszolgatni. Esetleg ha nem az lett volna a legelső dolga, hogy megpróbáljon megijeszteni, akkor még talán. De így... Várhat arra, hogy válaszoljak.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal10/5900Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 08 2015, 22:30

Amikor a két íjász verekszik... Neutral Közös megegyezéssel lezárom a párbajt, 25 exp és 60 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_bal0/0Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/ Empty Re: Halloweene horror: Az-az Suzume vs Cear \o/

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.