Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kihívás

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Kihívás Empty Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Okt. 20 2014, 16:10

Már egy ideje hallani pletykákat valami nagymenő küzdőtéri legendáról, aki még sosem veszített. Érdekes, hogy ez a valaki pont akkor nincs egyik arénában sem, mikor én ott vagyok… ezért gondoltam, hogy humbug az egész, vagy csak egy amolyan előre eltervezett, megbeszélt harcokat nyomatna k és az egyik fél rendre elfekszik, mert az neki a dolga. Az ilyeneket nem csípem, főleg azért, mert egy épkézláb playert nem találok, aki képes lenne legalább egy percig is szórakoztatni. A legutóbbi küzdelmem is hatalmas csalódás volt, pedig egy céhvezérrel vívtam meg.  Most komolyan…. ott van nekik a céhház a sok tag, egy rakat segítség és még így sem képesek a nyomomba érni, mit tegyek még?  Már most is csak a napot lopom egy ideje, hogy véletlenül se fejlődjek még nagyobb, még erősebb szintre csak úgy.  Talán az elején nem kellett volna úgy hajtani? Nem kellett volna nevezzek a tornákra sem? Ej, ezeken már nem tudok segíteni.
A pletykák egy idő után elévülnek, de ennek a különc playernek a hírneve az óta csak fokozódott. A sokadik róla hallott mese után, kénytelen vagyok utána érdeklődni egyes helyeken, eljárok küzdőterekre is, de sehol nem akadok rá, csak mindig pár morzsával többet tudok meg. Hanyagolom is egy rövidke ideig.
Jó pár héttel később is csak a pletykákat hallom. Egy Freya nevezetű nőszemély túlvan az ötvenedik győzelmén, és még sosem veszített. Ha figyelembe vesszük, hogy én többször veszítettem, mint győztem, akkor jóval előttem jár, de még mindig fennáll a kamu lehetősége,d e ha valóban igaz, akkor iszonyat bika nőszemély lehet Suspect  Valami három méter magas urukhai Suspect
Már régóta keresek erős ellenfeleket, hiába, mind csalódás és csak szájkaratemester volt. Ezért vagyok most is a kedvenc báromban, hogy ne otthon, hanem itt unatkozzak egy ideig….
- Szóval üzenet, mi? – kérdezek vissza a  pultos sráctól, akit szintén kikérdeztem arról a nőszemélyről. Az ilyen melóban sok mindent hall az ember, simán elmehetne besúgónak Suspect  majd kap egy kis borravalót, addig is legörgetem a menüm, hogy pötyögjek ennek a nőszemélynek.


Yo!
Kihívlak Hime!
Helyszín, időpont?  


….és küldés…. ha nem valami kósza legenda, akkor nem futamodik meg a nevem láttám, büszkén fogadja el a legmenőbb idomár kihívását Cool Viszont, ha valami üzlettel jön, akkor nagyot csalódom benne, de ha kecsegtet, attól még belemegyek Rolling Eyes  
Egyelőre nem hívom virgonc petem, lehet választ sem kapok, akkor meg feleslegesen izgatnám fel, csak a baj lenne vele. A piacra viszont kinézek, hátha van valami jó fegyó, páncél nekem….

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Hétf. Okt. 20 2014, 17:24

Freya


- Hime?! Seriously, he knows how to anger me - sóhajtja egy fiatal, szőke lány valahol a felsőbb szintek egyik városában, azon belül is egy rejtett főhadiszállás egyik szobájában fetreng az ágyán. Nemet ennek ellenére sem volt miért mondania, elvégre a nevet felismerte és felkeltette az érdeklődését. Ő is a képzeletbeli listáján volt, akárcsak a nagy céhvezérek, akik közül nem egy már meghajolt a tudása előtt. Másképp az ilyen random üzeneteket olvasás nélkül törli, hiszen legalább egy tucatot kap naponta, de a többségük csak kalandvágyó kezdő, akik már az első pilanatban végzetes hibát követnek el.
Freya írta:Princess, legfeljebb! Ha elég Szerelmet érzel magadban, délután hatkor várlak a Szerelem Arénájában, Nysterben <3
Pötyögi be a választ, és vidáman nevetgélve küldi el. A legszebb város legszebb arénáját választotta ki, igaz az egész helyen az az egyetlen aréna, és az elnevezés is csak saját kútfőből érkezett. Addig is, amíg az idő el nem jön, intézkedik, és némi segítséggel elterjeszti a pletykát a párbajról. Mindkettejüknek vannak rajongóik, biztosan hamar elterjed a hír és megtelik a nézőtér.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Okt. 20 2014, 20:12

Alig, hogy kiteszem a lábam a bárból, máris kapok egy üzenetet ettől a Freya-tól, a pvp Hime-től Suspect Hát ez valóban gyors, nem számítottam ilyen hamar reagálásra… na jó, igazából reagálásra sem számítottam, hittem, hogy berezelt a csaj és ennyi, de nem.  
Sietve, nem kapkodva nyitom meg az üzit és…
- o.O  Szerelem? – az agyam eldobom... szerelem?  Hát azt én pont nem érzek magamban. kétséges, hogy valaha éreztem is volna ilyet. Ez az egyik, amin kicsit elfintorodom,a másik az a bizonyos aréna, amiről még sosem hallottam. Igaz nem sokat voltam Nysterben, nagyon keveset és nem nézelődni voltam ott Rolling Eyes
- Na, ez most felkérés kt-ra, vagy esetleg kufircra? :O – fut végig az agyamon a rettegett nő képe azzal vegyülve, hogy rám mászik bhrrrr.  Veeeh.. párbajra hívtam, csak nem érti félre… és még mindig elmenekülhetek, ha azon múlik. Regi fedez, vele azt csinál, amit akar Suspect
Szóval délután hat, akkor még van egy kevés időm. Első utam a szafari automatához vezet. Hallottam, hogy van új fegyó a kasztomnak és ezúttal használható is, nem olyan tréééé, mint az eddig használtak.
Egy síp facepalm Valami keményebbre számítottam, ostor, vagy korbács, nem síp….  Viccesnek viszont vicces, hehehe…
Ezt követően Nysterbe visz az utam és az első járókelőt megkérdezem, merre van az a szerelem arénája, mire az kinevet >.>  A következővel sincs sok szerencsém, de legalább tőle megtudom, hogy egyetlen egy aréna van ebben a városban, nem több. Téveszteni nagyon nem tudok, kivéve,e ha valami love hotel neve ez. Akkor aztán hiába vár, én el nem megyek. Még csak az kellene, hogy megerőszakoljanak >.>

Az arénát felkeresem, jó egy félórával előbb. Leülve a nézőtéren figyelek, keresek egy olyan nőt, akiről lerí, hogy arénahero.  Egy nagydarab orc kinézetűt kiálló agyarakkal, vagy agyonpáncélozott kis növésű, törpeszerű nőcske. Van egy-két borzalmas teremtés, akiről még azt sem tudom eldönteni, hogy férfi vagy nő. Ha a kinézetével akarna elrettenteni egy ilyen, lehet, sikerrel járna…
Lassan idő van, de még mindig nem jött ide hozzám egyik sem… Reginald nincs velem ez igaz, de kétlem, hogy csak arról ismernék meg Ryuninji Ren-t, hogy  egy hatalmas tarka madárral jár-kel az utcákon >.>
- Hol vagy már Hime!!?? – szinte kiáltom…

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Hétf. Okt. 20 2014, 20:37

Freya



Freya nem az a típus volt, aki különösebben készült az ellenfelekre. Igazán szoros, késhegyre menő párbaja még így sem volt, és ez csak erősítette az amúgy sem kicsi hitét a saját képességeiben. Ő nem az volt, aki alkalmazkodik, inkább hozzá próbálnak alkalmazkodni mások. Ha tudnak. Az egyetlen kivételt a kardjáért vívott harc jelentette, eddig a több, mint 50 párbaja közül azt találta csak elég fontosnak ahhoz, hogy tájékozódjon az ellenfélről. Most sem készült, de azért egyvalami mégis más volt, mint egyébként. Akárki látta, az tudhatja, hogy cseppet sem tisztelte a fegyverét, lóbálta, dobálta, földön húzta, és hasonló bűncselekményeket tett vele, most viszont a különösen díszes, sárkánymintás katana az oldalán függött végig, és valódi tisztelettel simogatta a markolatot. Különösen jó hangulatban érkezett meg jó öt perces késéssel, ahogy egy randiról is illik késnie egy lánynak.
A porondra egy vékony, fiatal bakfis lépett ki és fedte fel magát a közönségnek. Gyerek volt még, bár ő már nem tartotta magát annak, ahogy ez kortársaira is jellemző. Nem fürdött a népszerűségben különösképpen, de azért köszöntötte a népes rajongótáborát egy szolid intéssel, még úgy is, hogy undorodott a többségüktől. Körbenézve azonban nem látta az ellenfelét.
- Oh my, did he run away? - tette fel költői kérdését halkan, a szőke fürtjeit göndörítve tovább, aztán csípőre tett kézzel intézte a nevét skandáló köznséghez a megállapítását - Úgy fest a Ryuninji Ren megfutamodott! Kiáltsátok ti is, hadd hallja a Szerelemre éhes világ! Ryuninji Ren gyáva! Gyáva! Gyáva!
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Hétf. Okt. 20 2014, 22:24

Idő van \o/ Felpattanok egyből és szinte már áhítozom arra, hogy idejöjjön egy groteszk nőszemély és kikiáltsa a nagy világnak, hogy az enyém vagy… egy harc erejéig Suspect Mást nem vállalnék be vele az tuti.  Kihúzom magam rendesen, már majdnem feszítek, de nem. Egy csomó nyomi csávó van a közelemben, furcsa csaj egy sem…. Hmmmm…. lehet, hogy a lelátó rossz oldalán ülök. Még egyszer ellenőrzöm az időpontot, már három perccel elmúlt hat óra, sehol senki. Mégis csak egy átverés lenne? Vagy csak késik… nőből van, ezt is könnyen el tudom képzelni, bár ha harcmániás, akkor… már itt kellene legyen…  Veeeeh… várok még egy picikét…
Érdeklődve figyelem a szőke kiscsaj produkcióját, ahogy a porondra merészkedik. Na, ez vajon ki a franc lehet? A helyi híresség? Ha az, akkor tuti azért jött, hogy megnézze a párbajom az állítólagosan veretlen nőszemély ellen, aki több mint ötven küzdelmen túl van már >.> Ami szerintem mind csak mese.
A kiscsajt ajnározzák páran rendesen, én tovább kutatom helyet, hátha látok egy robosztus nőszemélyt, aki ijesztően vigyorog rám , de semmi..
- Mi van?! o.O – hallom hírtelen nevem és a hozzá nem illő minősítést. Heeeh?? Hallom egyesektől a Freya nevet… szinte kántálják, pedig a törpét nézik.
- Na neeee facepalm - Most esik csak le, miért is játssza itt a főszereplőt. Ez lenne az a bizonyos Freya a rettegett? A Hime? Agyam eldobom, ég és föld a különbség a valóság és a képzeletem között o.O
Ezt a kántálást felháborítónak tartom, a tömegen keresztül próbálok közelebb vergődni a picikéhez, de egy idő után már nálam is betelik a pohár. Előttem egy nagydarab csávó kezdi ordibálni, hogy Ryuninji Ren gyáva… ennyi… ideje bemutatkoznom. Megveregetem a vállát a szemtelen nyominak, mire megfordul. Én csak az ujjaim ropogtatom jelezve, hogy mi vár rá. Amint belécsapott a felismerés, már késő, lendül a kezem és a védett területnek hála repítem őt el, egyenesen a kiscsaj felé. Útján sokakat félrelök, repülnek ők is. Én csupán remélem, hogy ez az egy eljut a Himéig, és félre kell ugrania.
Bárhogy is történik, a rendbontásra felfigyelnek, azaz rám is. Egy laza ugrással még jobban felhívom magamra a figyelmet.
- Yo Hime! Nem elég, hogy késel, még sértegetsz is? – kérdezem mosolyogva, miközben felé haladok. Végre én is kapok egy kis éljenzést a másik oldalról… mondtam én, hogy rossz helyre ültem >.y Az ellenfél táborába <.<
- Bocsáss meg Hime, azt hittem valamivel idősebb vagy, formásabb… és rondább Rolling Eyes  - a végét már egy picivel halkabban mondtam….. majd integetek a népemnek \o/

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Szer. Okt. 22 2014, 19:03

Freya


Még a kezét is a füléhez tartotta, hogy jobban hallja a nézők morajlását. Bár nem volt valami egységes a skandálás, de visszahallotta, amit kért, és ez elégedettséggel töltötte el. Nem Ren lett volna az első, aki végül nem áll ki ellene, az a nyurga kékhajú céhvezér se jelent meg a kihívásra. Kár, hogy az ilyesmi nem számít valódi győzelemnek és nem számíthatja bele a hibátlan mérlegébe. Nem különösebben zavarta meg, hogy Ren végül feltűnt, méghozzá meglehetősen bizarr módon: a feléje reppenő férfit megalázó könnyedséggel kerülte ki, miközben tekintetét arra függesztette, aki az ajándékot küldte. Elmosolyodott, majd csípőre tette a kezét.
- Hello, Ren-tan! - köszönt vissza habozás nélkül, majd hallgatásba burkolózott hosszú pillanatokig, míg pillantásával a fiú lelkéig hatolva bámulta - Nem sok randitapasztalatod lehet, ha nem tudod, hogy a lányoknak szokás elkésnie egy kicsit - jegyzi meg csalódottan - A megnevezést pedig kikérem magamnak, épp elég, hogy veletek csak ezen a primitív nyelven lehet beszélni! - felel csípősen, majd egy lassú, kényelmes és óvatos mozdulattal kivonja a kardját az oldaláról lógó hüvelyből. Ezután egy pár mozdulattal el is küldi feléd a kihívást párbajra.
- Ha a külsőm alapján ítélsz meg, csúnyán meg fog égetni a Szerelem tüze, Ryuninji Ren <3 - mosolyodik el, majd a kardot keresztbe fordítja maga előtt, így a talajjal párhuzamosan tartja fejmagasságban. A pengén megcsillan a fény, ahogy a hideg fém felett a lányka átkukucskál.
- Megengedem, hogy a tiéd legyen az első lépés - jelenti ki, pedig ő is tudja, mennyire fontos, hogy ki mozdul előbb. Süt róla a magabiztosság, rendkívül összeszedett harcos benyomását kelti kislányos külseje és habos-fodros öltözete ellenére - Együtt harcolunk, kéz a kézben. Már vártam ezt a pillanatot! <3 Ha fogod a kezem végig, megismertetem veled a győzelem mámorát - mondja halkan, a fegyverének súgva, majd becsukja a szemét és hagyja szétáradni a végtagjaiban a nyugalmat.
- Ígéretet tettem rá, segítek neked - hallatszik a Katana hangja is, mire a lány elmosolyodik és kinyitja a szemét. Benne különös tűz ég. Nem a győzni akarásé, hiszen neki nem kell akarnia a győzelmet. Az magától jön. Ez egy született győztes tekintete volt.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Okt. 22 2014, 21:42

Alig jelent meg egy pár pillanattal ezelőtt, hozzáteszem  késve egy picit , máris kezdi a kötözködést, arról nem beszélve, hogy észre sem vesz… engem >.> Pont elég arcátlanság tőle a kinézete. Egyáltalán nem úgy néz ki, ahogy én azt elképzeltem… nem más, mint egy csenevész kislány. Nem lehet több tizenháromnál és ő az a félelmetes pvp Hime? Eszem megáll, meg még más is >.>
A kántálást már nem hagyhatom szó nélkül, igyekszem közelebb verekedni magam, de ez is megakad egy nyomi nagydarab rajongó mögött. Megpöckölgetem az orcáját és elküldöm az imádott Himécskéje felé, ölelje azt keblére, csókolgassa meg, ha már ennyire a szerelem megszállottja…  Még a köszönése is neveletlen >.>
- Neked Ren-sama… esetleg san.. – azt még el tudom viselni… jelent még némi tiszteletet felém nézve, ám ez a tan nagyon lekicsinylő.. szemtelen ˇ^ˇ
- Neeem.. az én randi partnereim nem tudják kivárni ezt a rövid időt sem Rolling Eyes - konkrétan olyan, hogy randi, nekem nem volt még >.>  Általában átugrottuk ezt a részt és következett a lényeg, az amit mindketten, vagy többen Rolling Eyes akartunk és boldogság volt mindenkinek
- Primitív? Hmmmm scratch a töri leckék szerint mindenek vagyunk, csak nem primitívek – ez így van, puskapor, kovácsolás stb… ráadásul napjainkban is élenjáró a technológiánk Rolling Eyes
- Oh… elnézést kérek, mélységesen sajnálom hogy egyből a hiányosságaid tűntek fel és ezt közzé is tettem  volna?  Rolling Eyes - bökök a lapos mellkasa felé; lány ő egyáltalán? Ezt a gyávázásért kapta, hiába vetnek rám a rajongói gyilkos pillantásokat, mégis utat nyitnak nekem, ahogy lépkedek előre, a leendő ellenfelem felé…
- Szerelem? Az meg mi? :O Nem ismerem: scratch:  - figyelemmel követem cselekedeteit, ahogy karját előhúzza, illetve katonáját és azzal játszadozik
- Hmmm… „népem fegyverét”  forgatod, mégis lehordod azt? – érzek egy halvány ellentmondásos izét ezzel kapcsolatban >.>
A felkérés már itt figyel előttem egy ideje, de egy mozdulattal oldalra tolom, még nem fogadom el…  pár dologra kíváncsi vagyok, amit illik előtte megbeszélni.  Lassú, magabiztos léptekkel lépek fel a pódiumra, ahol ő tartózkodik, egész közel merészkedem hozzá, ugyan ki félne egy gyerektől?
- Óh, milyen nagyvonalú, de várj egy percet… szerelmem Wink mondom ellágyult hangon, persze ez játék…
-… harcolhatok teljes erőmmel? Anélkül is elszórakoztatsz? Bevethetem a teljes erőmet? – kíváncsi vagyok reakciójára, felszerelésemből még semmi nincs itt, még a petem is csak fent köröz, várja a pillanatot…
- A másik meg…. mi lesz a tét? – tét az mindig kell…. plusz motiváció  \o/ Ez egyfajta biztosíték, ha esetleg nem lenne élvezetes a harc. Egész  közel hajolok hozzá, szerencsére nincsenek derékproblémáim, hogy lássa nem félek tőle, ráadásul az én szememben is ég a tűz, a vágy egy jó, élvezetes és kimerítő harcért..
- Kinek? o.O – hallok egy hangot, a közelből, holott mindenki lélegzetvisszafojtva figyeli az eseményeket…   már hallucinálok? :O

Pontok:

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Csüt. Okt. 23 2014, 14:46

A provokáció nemes egyszerűséggel lepattogott róla, nem az a típus volt, akit fel lehet ilyesmivel bosszantani. Sőt, ő sem szeretette túlzásba vinni a csípős megjegyzéseket, különösen nem a személyeseket. Ha a harcmodorát kellett valakinek kigúnyolni, azt minden további nélkül megtette, ez hozzátartozott a párbajokhoz. Mások külsejének szapulása már nem annyira, így ettől csak kivételes esetekben tért el. Az előtte álló fiúról is megvolt ugyan a véleménye, hiszen egészen hátborzongatónak tartotta az egyébként randa mandulaszemek mellett a szőke haj-kék szem kombinációt, egyfajta arculcsapásnak érezte. Mégis megtartotta magának.
- Boldognak kéne lenned, hogy egyáltalán használok valamit. A -tan az egyetlen cuki megszólításotok, a többi borzalmas :/ - sóhajtott fel. Na igen, ha szeretett még valamire köpködni, az a a japán nyelv volt. Megtanulta, ha már itt kellett élnie, de gyűlölte tiszta szívéből. Mindenesetre úgy volt vele, hogy ha nem fogja Himének hívogatni az ellenfele, akkor ő is eltekinthet a Ren-tantól.
- Nem szabadna ilyen felelőtlen módon használnod a Szerelem fogalmát annak istennője előtt. Pontosan tudod, mi a Szerelem, hiszen te magad is érzed, csupán önmagad iránt. Egészen szomorú, hogy nem tudod, milyen adni, és milyen kapni... Ha jó kisfiú leszel, talán megáldlak és boldogabb lehetsz <3 - kacsintott, és talán még apró szívecskék is kísérték a megnyilvánulását. Nem mozdul azonban a közeledésre, stabilan és megdönthetetenül áll a helyén, felveszi a szemkontaktust. Nem hátrál meg, hiába próbálják megfélemlíteni.
- Azt tanácsolom, hogy adj bele mindent, de hiába. Úgyse fogod megtenni, mert alábecsülsz. És mire ráébredsz a hibádra, addigra az végzetessé fog válni - mosolyodott el. A legtöbb ellenkező nemű ellenfele elkövette azt a hibát, hogy rosszul ítélték meg. Csak egy nagyszájú kislánynak tartották, amíg veszélybe nem került a győzelmük, azonban akkor már réges rég késő volt - Tét? A dicsőség, hogy legyőzted Aincrad legjobb PvP-játékosát. Számomra pedig a dicsőség, hogy újabb skalpot gyűjtök be a legerősebb játékosok közül - válaszolt. Tetszett neki a harcra éhes tekintet, amit látott, de így is csak egy vesztes tekintete volt. Ren szemébn nem a győzelem iránti vágy égett, egy ilyen ember pedig nem győzhette le őt. Csakis annak van esélye, aki akarja a diadalt, aki szerelmes a győzelembe.
~ Ne válaszolj neki. Csak ahhoz tartsd magad, amiben megegyeztünk ~ - folyamodik a gondolat erejéhez most, és kommunikál a kardjával, miközben Ren nyakához emeli a Katanát, hogy eltávolítsa a fiút a közeléből.

Ryuninji Ren (Sebzés: 9, Pet sebzés 61, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia.)
Freya (Sebzés: 66, Minden 5. körben pihen, támadás elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Okt. 23 2014, 15:19

Nem valami fogékony a heccre, ez fura. Ismerek egy hozzá hasonló, törpe lánykát, aki kicsit jobban el van eresztve ezzel, azzal, de ő már ráharapott volna , vagy éppen meg Rolling Eyes  már-már hiányolom a hisztit, hehehe
- Nem a cukiság a lényeg, hanem a tisztelet ˇ^ˇ Ismered a szó jelentését? - kérdezek rá, pont én Rolling Eyes Ismerem ugyan, bár olyan személy nem nagyon található, akit tisztelnék is. Egyszerűen nem tudják kiérdemelni, a világ tele van Loser-ekkel…
- o.O – istennő? mikro lett Himéből egyszerűen Istennő? Még csak nem is nő, hanem kislány >.>
- O.o – Milyen adni, milyen kapni? Nem azt csináljuk harc közben? Egy laza adok-kapok az egész Suspect  Itt valami nem stimmel az tuti Rolling Eyes
- O.O – atyaúristen, még meg is akar áldani facepalm Csak nyomja a szöveget én meg szinte tátom csak a szám a sok baromságon ami kijön a lányéból…. Huhh…. ennél furább beszélgetésem még az életben nem volt, főleg nem nálam két fejjel alacsonyabb gyerkőccel….  
- Fura vagy – mondom a lehető legőszintébben, ennél őszintébb mondatom az életemben nem volt Rolling Eyes
Szavai nem mondanának sokat, ha nem látnék valamit a tekintetében, amit eddig senki máséban. Nem tudom, pontosan mit, de forr a vérem és alig várom, hogy nekirontsak…. Szinte remegek, és alig tudom magam visszatartani, miközben széles vigyor húzódik az arcomon. Ennél több nem is kell, rányomok az elfogadásra, megkezdődik a felkészülési idő.
- Omoshiroi :F -  Torkomnak szegezett katana a legkevésbé sem érdekel. Azért lépek játra, hogy saját menüm előhívva megkezdjem a felszerelkezést. Először a páncélom, majd fegyverem, és így tovább, míg teljesen készen nem állok.
- Értem… meginogtál, most, hogy személyesen látsz…. –  próbálom még egy kicsit húzni. Ha annyira magabiztos lenne a győzelmében, a lehető legabszurdabb kérésekkel is előállhatna, nem félve attól, hogy az visszaüt…
- Legyen akkor… - simítom hátra a hajam, és jelzem  ezzel Reginaldnak, hogy lassan, de biztosan indul a buli. Alig pár másodperccel az idő lejárta előtt már sétálni kezdek Hime felé, jobb kezem bal vállam fölé emelem, az időzítés fontos, megmutatom én neki Rolling Eyes
… és elérkezett.. az utolsó sec is letelik, abban a rövid pillanatban csettintést hallhat a pici szőke, hogy aztán egy hullám söpörje hátra…. hátra, egyenesen a felé tartó főnix karmaiba, aki a földhöz szeretné csapni a leányzót…… végül mellettem száll le…
~ Nyertem \o/ Aaaarghhhh ~ facepalm… szárnyait széttárva ünnepelteti magát, éles sólyomszerű visongásokat halltatva… csinálja csak, én már rohamozom útja ellenfelem…
~ Hééééé  >.<

1 találat: 61 sebzés
Képi sikeres: Soundwave, a körödben nem támadhatsz, nem használhatsz mellékcselekvést


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 23 2014, 17:03-kor.

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 23 2014, 15:19

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Kihívás 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Kihívás 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Csüt. Okt. 23 2014, 21:27

- Megértem, ha számodra a Szerelem valódi ereje furának hat. Hamarosan már ámulni fogsz rajta <3 - kuncogott a lányka. Nagyképűnek hangzott, de most tapasztalatból beszélt. Tartották már furának és látta is, honnan jön az ötlet a primitív japán emberek fejébe, de ebből a különcségből a harcok végére sokszor vált csodálat. Alig várta már, hogy újabb arc ismerje el a képességeit. Ren példáját követve Freya is lehívta a menüjét, de a fiúval ellentétben még nem szerelkezett fel. Kivárt, fél szemmel az ellenfelét figyelte, fél szemmel arra figyelt, hogy jó helyen legyen az ujja. Csak az utolsó pillanatban szaladt végig az ujja az opciókon, és mire nullához ért a számláló, rajta volt az összes felszerelése. Mint mindig, most is kevés időt akart csak hagyni arra, hogy analizálják a cuccait.
Tisztában volt vele, hogy hátránnyal jár, ha hagyja kezdeményezni az ellenfelet, de látva a szőke gyorsaságát, nem is nagyon volt más lehetősége. Éppen ezért nyugalommal vette tudomásul, hogy máris a levegőbe került, noha a lökéshullám ereje azért kicsalt belőle egy kisebb, meglepett kiáltást.
~ Egyből képességet használ, nem pazarolja az idejét... ~ - gondolta, de nem érezte veszélyesnek, így nem tett semmilyen ellenlépést, csak arra figyelt, hogy ne okozzon bajt a becsapódás. Vagyis...
- Mögötted!
- Látom! - reagált azonnal, legalábbis szóban. Máshogy nem tudott, hiába észlelte a madár érkezését. A főnix telibe kapta hátulról, az ütközés erejétől pedig a földhöz csapódott. Az történt, ami ellen készült, képtelen volt megmoccanni.
- Nem... rossz... - nyöszörögte, miközben minden erejével azon volt, hogy a stun hatáson felülkerekedjen. Viszont biztos volt benne, hogy jó ideig nem kell számolnia ezzel a képességgel újra.
~ Figyelj a madárra ~ utasította a Katanát. Két ellenfele volt, így megengedte magának azt a csalást, hogy kihasználta az extra szemeket, amik a kardja analitikus képességével jártak. Alaposan kikérdezte a legendás fegyvert arról, hogy mire képes, nem szándékozott egy ismeretlen fegyverrel harcba bocsátkozni.
- Balra gurulva térj ki, aztán a bal válla felé csapj. A petet nem támadhatod - szólalt meg újra a Katana hangosan, Ren és Reginald számára is jól hallhatóan.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Okt. 24 2014, 01:28

Szerelem, szerelem és szerelem. Már minden tiszta… ez a csaj nem normális, zakkant, valami nem stimmel vele. Ez mondjuk nem zárja ki az ereje nagyságát, különben nem lenne ekkora hírneve, de azért na. A harc és a szerelem két külön dolog… nem emlegetném őket egy lapon >.>
- Kíváncsian várom… Hime Razz -  szerelem ereje, na persze. Itt nem ebből az érzésből van az erő, hanem a jól elosztott pontokból, a menőbbnél menőbb felszerelésekből és nem utolsó sorban a sokszínű képességekből, mellyel kegyetlen lehet szívatni. Például az a múltkori vetkőztetős képi, na az ilyen helyzetben rohadt kellemetlen tud na lenni Rolling Eyes  
Velem ellentétben nem kezd el azonnal „öltözködni2, csupán felém sandít… veeeeh…. Remélem nem szerelmes belém, az elég kellemetlen lenne a számomra…  Még a végén rám fognák, hogy pedofil vagyok, az meg francnak sem kell… A hírnév az első, minden más csak utána Rolling Eyes Itt most harcolni kell, nem turbékolni >.>
Az idő lejártával mozgásba lendülök, képességem használva repítem el a magabiztos szőkeséget. Nem tűnik ijedtnek, holott a veszedelem felé közeleg Regi képében. A levegőben nem olyan egyszerű irányt változtatni, mármint a madarakon és más repülő jószágokon kívül… esélye nincs a kitérésre és bumm.. Kegyetlen madaram nem csak telibe kapja, még földhöz is vágja az apró testet, végül mögöttem helyezkedik el, ünnepeltetné magát, ha ő lenne a porondon…  Azért kapok egy laza dicséretet a kislánytól és ez tetszik, sokkal jobb, mint a rimánkodás, hogy mekkora szemétláda vagyok, hogy ezt merem tenni vele…. Nem várok semmit, azt se, hogy rendesen felkeljen. Azt mondta, ne fogjam vissza magam….
Felé rohanok, Reginald fél „lépéssel” mögöttem, hol a jobb, hol a bal oldalamon bukkan fel mögöttem, ott lavíroz, ezzel is megzavarva ellenfelünket…
Újra hallom azt a hangot,  számomra ismeretlen mégis zavaró, egy pillanatra talán megtorpanok… egy pillanatra, nem tovább. A célpont a szemünk előtt van, tegyen bármit, míg látom  nem eresztem.
Egyszerre érünk a lányhoz, a madaram bal oldalt támad, pontosabban annak látszatát kelti, míg nekem job oldalon lendül az öklöm, de ez mind csupán trükk. Regi testéből ezüstlángok csapnak fel és körbeölel, hogy ezüstpáncélommá alakuljon. Eme fényeffekt talán elvakítja és megzavarja a védekezésben és én akadálytalanul vághatom gyomorszájba a meglepetésre meg jöjjön rá maga… MEgtörik a teljes erőm láttán, mint a többi, vagy felveszi a kesztyűt? Lássuk mennyire igaz a szóbeszéd :F

/ ha a képesség sikerül Ren sebzése 70 lesz és egyik fél sem használhat képességet, ha nem, akkor Regi és Ren külön támad és dobok majd még egy kockát, ami Regi támadása lesz

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 24 2014, 01:28

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Kihívás 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Kihívás 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Pént. Okt. 24 2014, 12:17

Balra. Hallotta a hangot, a Katana hangját. Szerette a mély, bölcs hangot és a gazdáját is, mindennél jobban. Vakon bízott benne. Ahogy érezte a stun hatás gyengülését, nyomban elmozdult a megadott irányba, de az első pillanattól fogva tudta, hogy hibázott. Ren ökle elérte Freya gyomrát és a földnek passzírozta, feje és lábai is megemelkedtek az erős ütéstől, és erős köhögés szakadt ki az ajkai közül. Ettől függetlenül mozogni még tudott, és mivel fájni nem fájt, csak bizsergett, képes volt menekülőre fogni. Elgurult, aztán ellökte magát a talajról, és a gyomrát fogva végre talpra állt. Még tántorgott kicsit, de sikerült elegendő távolságot kreálnia közte és az ellenfele között.
~ Elnézést, elrontottam Sad ~ - iktatta be gondolatai közé a Katanának szánt félmondatot a lány, majd vett egy nagy levegőt, és leporolta magát.
- Gyakori hiba, ne emészd magad rajta. Még össze kell csiszolódnunk - válaszolt a hang megnyugtatóan, miközben a szőke svéd Renre emelte a tekintetét, útba ejtve a látótere bal felső sarkát. Konstatálta a képességblokkoló ikont és a megroppant életcsíkját is.
- Oh my... Itt a B-terv ideje... - bólintott, majd az oldalán függő táskába nyúlt és egy kristályt vett elő - Először is etessük meg vele a saját főztjét. A férfiak szívéhez a gyomrukon keresztül vezet az út <3 - kuncogott, bár az már kérdéses, hogy kihez is beszélt pontosan. Mindenesetre itt volt az ideje, hogy ő is támadásba lendüljön. Bal kezében a kristállyal, a jobb kezében a felizzó karddal rontott rá Renre, és a fiú csak most jöhetett rá, hogy mennyire skilles a pöttöm. Nem volt kifejezetten gyors, de a mozdulataiból sugárzott a könnyedség, a természetesség. A könyökét hátrahúzva előrelökte a kardot a Hang utasításának megfelelően, ellenfele bal válla felé, azonban félúton megállította a mozdulatot, és a cselt követően egy rendkívül laza, gyakorlatilag követhetetlen csapásba fordítva azt, Ren jobb combját vágta át hezitálás nélkül. A kristály ezután izzott fel a kezében, és a fiú ugyanazt élhette át, amit az imént Freya: a levegőbe emelte a láthatatlan erő, és ellökte, egyenesen az aréna túloldali falának.
- Gratulálok, te vagy az első, aki az első két szerelmes csókját el tudta helyezni a testemen. Egy kicsikét komolyabban foglak venni <3 - kuncogott, miközben lassan sétálni kezdett áldozata felé. Eddig egészen édes kislánynak tűnhetett, de most volt valami hátborzongató ezekben a szavakban.

Kihívás B5cefffb42d7273d70d8b522f1e9d274_afc63d439a3d5615a3b243586a92abdd620873eb

Egyes és koponya esetén el tudod kerülni a támadást, de a Lökés Kristály biztosan megfoszt a következő körödtől.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 24 2014, 12:17

The member 'Kuromajo' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Kihívás 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Kihívás 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Okt. 24 2014, 16:03

Komolyan veszem, mert azt kérte… Ezúttal hagyom a felesleges dumát, hogy a harcban éljem ki magam a szövegelés helyett. Lássuk csak mennyire igazak a pletykák Himét illetően.  A kezdeti akciónk után nincs pihenés, nincs szövegelés, támadás minden erőmmel. Mindketten az ellenfél felé tartunk, apró trükköt bevetve, ezzel összezavarva az apró lányt, végül pedig egy képivel is megspékelem a támadást. A közönségnek talán nem tetszik, de olyan erővel támadom a pöttöm gyermeket, hogy az érzékenyebb nézőknek még a könnye is eleredhet. Ez az a pillanat, a híres-neves pvp Hime menekülőre fogja, elgurul, hogy távol tartsa magát ökleimtől. Kár, mennyire kár…. ezek szerint nem veszi fel a kesztyűt? Meneküléssel lehetetlen győzelmet aratni.. máris feladta volna?
- Hoi-oi… Hime…-ennyi?  szólalok meg, amint máris felé tartok…. Ha a következő támadásom is így bekapja, nem tehetek mást, kénytelen leszek visszafogni magam és kijelenteni a világnak, hogy mélységesen csalódtam a hőn szeretett hercegnőjükben Suspect
- Vagy nem – az én szívemhez nem kaja kell, hanem valami más, de kit érdekel ez most? Végre mutat némi lelkesedést. Ezúttal nem repül, nem gurul és hátrál, hanem egyenesen felém ront \o/ No, lássuk csak, melyikünk az erősebb szemtől szembe…
Szemem a kardja és a megütni kívánt pont között cikázik, tudom követni a mozdulatait, hisz hozzám képest lassú. Észlelem, és készülök is támadására, hehe… ennyi lenne? Csak hátrahúzom a bal vállam, mi sem egyszerűbb ennél
- o.O – meglepettség ül ki az arcomra, amit szerencsére ezüstszínű sisakom miatt ne lát. Az az átkozott kard eltűnik a szemem elől, már csak azt észlelem, hogy elfogy a páncélom, majd forog a világ, pontosabban én a levegőben.
Hatalmas robajjal csapódok be az aréna falába, elég megrázó élmény, de már értelmet nyertek e korábbi szavai.  Pár másodperccel később enyhül az erő, mely a falhoz kényszerített, elenged, szabad vagyok, ám földre érkezvén fél térdre esem… próbálok mozdulni… nem tudok. Stun….
Hangosan felnevetek, de ezúttal nem a gúny érződhet belőle, mint előtte oly sokszor, hanem az öröm, az élvezet…
- Nem… én gratulálok neked… te vagy hosszú ideje az első, aki úgy talál el, hogy én azt nem akarom- felelem …. most van időm felmérni a helyzetet. Hp-csikja megfogyatkozott, bár legalább két találat szükséges ahhoz, hogy vége legyen….. az ő részéről három….  addig mókázhatunk egy jót \o/  A saját páncélom is eltűnt, egyetlen egy ütéssel verte le, megtette azt, amire én ellene nem voltam képes. Heheheheheee…. nem vagyok biztos a győzelmemben…. hehehehehe…

Páncél: 0/65
HP: 179/180


(Szegény Ren nem tudja mennyit kell a usernek dobni a találathoz Sad xD )

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Pént. Okt. 24 2014, 22:12

Nem kapkodta el, kimért léptekkel, nyugodtan sétált oda a térdén pihegő Renhez. Tudta jól, hogy meddig nem lesz képes még megmozdulni, és hogy nincsen veszélyben azért, mert ilyen könnyeden veszi most ezt a szakaszát a harcnak. Általában olyan nagy a fölénye, hogy nem is kell különösebben komolyan vennie az ellenfeleit, még Hinari ellen sem harcolt teljes erőbedobással. Éppen csak annyi energiát használt fel, amennyi elegendő a győzelemhez, se többet, se kevesebbet. Emiatt az energiatakarékos felfogás miatt sokan érezték úgy, hogy bár a küzdelem szorosnak vot mondható, igazából nem volt esélyük. Most viszont egy kicsit más volt a helyzet: Freyát bosszantotta, hogy a szokásos egy helyett két támadás előnyt kellett adnia az ellenfelének, amire csak rátett egy lapáttal, hogy fent nevezett személy egy sárga vágottszemű volt, arról nem is beszélve, hogy a szívének kedves képességeitől megfosztották. Még úgy is, hogy igazából könnyedén ki tudott volna jönni ebből a kellemetlen helyzetből. Eldöntötte, hogy kivételesen megalázó vereséget fog a másikra mérni.
- Még csak erős se vagy. Képzelem, milyen ellenfeleid lehettek... Ren-tan <3 - tette hozzá csilingelő hangon a becenevet, majd újabb eszközt húzott elő a tarisznyájából. Kérdő tekintetet vetett a kardjára, gondolatban kérdezve tőle.
- Jó lenne az időzítés, igen - hallatszott a válasz, mire Freya meg is fürdette a pengét a méregben, amit elővett. Kicsit gyorsított a léptein, úgy akarta időzíteni a támadását, hogy Ren már éppen képes legyen mozogni. Az utolsó pillanatig kivárt, és csak aztán lendített. A katana felülről sújtott le a fiú bal vállára, átlósan végigszántva a mellkasát.
- Többet nem emelsz rám kezet. Egy olyan férfi, aki képtelen mást szeretni, nem érhet hozzám - közölte lenéző hangnemben. Ritkán volt ennyire gonosz hangulatban, de ha valaki, akkor a mostani ellenfele megérdemelte.

Egyes+koponya esetén el tudod kerülni a kardot.
Ha lesz találat, altató méreg kerül rád, amitől a 6. körben elalszol.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 24 2014, 22:12

The member 'Kuromajo' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Kihívás 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Kihívás 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Okt. 24 2014, 23:47

Nagy repülés, pörgés a levegőben és a legvégén egy szép nagy puffanás az aréna távolabbi falának. Lecsúszom és fél térdre ereszkedem. Gáz van, érzem a stun hatását, a testem nem mozdul, bármennyire is próbálkozom. Ez a kis töpszli szemtelenkedik velem, én nem hittem volna, hogy így játszunk ˇ^ˇ  Hiába, ennyi, nem tudok felkelni, míg a nyomi kristály hatása el nem múlik, de azért nem adom fel. Tekintetemmel ellenfelem keresem és felmérem, még van ellene esélyem, két támadás, nem több…  Annyi elég a győzelmemhez, az ő vereségéhez…. akkor mindenki boldog \o/
Tovább próbálkozom, testem remeg az erőlködéstől, lehetetlen…. szemem nem veszem le a lányról, nézem ahogy nyugodt, lassú léptekkel közelít felém tudván, hogy nem tehetek most semmit…. váááááh ez a nőszemély… rosszabb, mint a másik
- Képzeled? Hát akkor képzeld…. olyanokkal, akik nem használnak mankót Razz gondolok itt a tárgyakra, melynek használatát nem tiltja semmi, csupán én nem használom őket előny szerzésére. Mondjuk eddig szükségem se volt rájuk, de ha ezek nélkül nem tud legyőzni, akkor nem akkora sztár,mint azt magáról hiszi.
Érzem, ahogy múlik a hatás.. egyre feljebb és feljebb nyomom magam, de visszaesek, még katanája lendülése előtt… neki a z aréna falának, ott üldögélek mozgásképtelenül.  Hihetetlen, hogy pont most fogyok ki a szuszból… bár mit is várnák. Ráadásul ez még nem minden… hangosan felnevetek újfent, mikor látom, hogy nem csak megtámadott, de még meg is mérgezett valamivel. Na szép…
- Omoshiroi – felelem és próbálok rájönni mivel mérgezett meg. Az icon alapján nem sikerül rájönnöm… egy szimpla méreg ikon, benne egy hármassal… lövésem nincs, nem használtam és rajtam sem használtak még hasonlót. Ez tréééééé…..

Páncél: 0/65
HP: 113/180


Pihenek >.>

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Vas. Okt. 26 2014, 21:28

Jól sejtette, hogy Ren nem fog tudni mozdulni. Magas kitartása volt, 2-3 támadásnál többre nem szokta futni ellene senkinek. Biztos volt benne, hogy most sem lesz másképp, mert kockáztatni. Hiszen aki mer, az nyer. Márpedig ő mindig nyert. Fölényes arccal figyelte, ahogy ellenfele életcsíkja újabb darabot veszített a teljességéből, majd újabb kristályt vett elő a tárházából. Ritkán használta őket, szinte csak akkor, ha muszáj volt. Eleve az egyik képessége aktív állás esetén megfosztotta az itemhasználat lehetőségétől. Most viszont alázni akart, és ennek a legjobb eszköze az volt, ha teljesen tehetetlenné teszi a másikat.
- Mankó? Ezekre gondolsz? - emelte fel az aktuális kristályt - Ne nevettess! A felszerelésed nem az? A képességeid? Megakadályozol benne, hogy használjam a sajátjaimat, így akarod magad előnyhöz juttatni. Csakhogy most elszámítottad magad <3 - feleli élvezettel a hangjában, majd egy könnyed mozdulattal újra lesújt, ezúttal a férfi hasát véve célba, hogy kidíszítse egy keresztvágással. Ezután jön az újabb kristály, ami az aktiválást követően felizzik, és a széttörésével lökéshullámot kelt, ami újfent a falhoz csapja Rent, és megint felkarcolja a stun státuszikonját a szeme sarkába.

// Egyes és koponya esetén ki tudsz térni. Gyenge Copy Kristályt használ, megismétli a legutóbb használt T1/T2 kristály hatását, azaz a Lökés Kristályét //
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 26 2014, 21:28

The member 'Kuromajo' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Kihívás 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Kihívás 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Okt. 31 2014, 19:05

- Omoshiroi- szólalok meg újfent. Szóval  a pvp Hime csúfos bukása ilyen szórakoztató az ő számára is, ez igazán vicces. A szememben irtó nagy bukta ez és bebizonyosodott, hogy valóban csak pletyka volt az, hogy ő olyan kemény. Veeeeh, megtanulhatnám már , hogy nem szabad hinni az ilyeneknek.
- Jaja... pontosan azokra – és már kapom is a következő lökést, amely újabb stunnal jár és ezzel már elvette a győzelmem esélyét, de muszáj nevetnem, nem kínból, hanem a szavain.
- Óh, értem. Szóval megfosztottalak képességeidtől és máris bevágtad a durcit? Ennyi elég, hogy segédeszközökhöz nyúlj?  Micsoda csalódás Sad - egy jó harcban reménykedtem és erre ezt kapom… elég tréééé dolog, ezt nem lehet letagadni… A szívem hasad meg Sad
- Jó harcot reméltem, de látom már, hogy csak mozgásképtelene ellenfeleket bírsz legyőzni… sajnálatos Sad - a tömeg morajlik, kinyilvánítják nemtetszésüket a látottakra.
- Igaz, az én hibám is, hogy hittem a szóbeszédeknek – nevetek fel ismét…. pont nekem kellene tudni, hogy a szóbeszédek valóban csak azok, legalábbis legtöbbjük, hisz rólam is terjenget rengeteg az eredeti világban >.>
A támadás után, mellyel már alaposan lehúzza a hp csíkomat, már repülnek az első gyümölcsök, zöldségeke, húsdarabok a lány felé, még békacomb is o.O Milyen kár, hogy nem marad meg a mocsok és nincs rohadt paradicsom…. de akkor is… a népem felszólalt, bekiabál és dobál \o/
- Mesébe illő győzelem, hehehe- cukkolom kicsit, ha  már nem nyerhetek, hát az arcába vágom az igazságot, mint az előző törpének is tettem Cool Ahogy látom épp kifogyott belőle  a szusz, így nehéz lesz kitérnie a repülő tárgyaktól, amiktől pixelekben úszik már az egész küzdőtér…. meseszép \o/

Páncél: 0/65
HP: 47/180

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Szomb. Nov. 01 2014, 01:21

Bár nem volt rá szüksége, hogy túl sokat mozogjon, Freyát is utolérte a fáradtság, így a légszomjjal küszködve állt legújabb trófeája felett. Legalábbis addig, amíg el nem kezdték dobálni Ren rajongói, ekkor ugyanis fintorogva igyekezett kitérni a felé repülő tárgyak elől, több-kevesebb sikerrel. Végül már nem is törődött vele, csak arra figyelt, hogy az arcát ne találja el semmi. Épp eléggé felvidította a közönség másik felének a támogatása. Megengedte magának, hogy megnézze magának a nézőket. Kétségtelen volt, hogy többségben voltak azok, akik kifütyülték, vagy lefelé tartott hüvelykujjal fejezték ki nemtetszésüket. Érthető is volt, ők komoly harcra számítottak, nem azt kapták, amiért jöttek. Ezzel a lány is tisztában volt, de a legkevésbé sem érdekelte, hogy milyen kifogást találnak a módszerében. És persze azért még mindig ott volt az a csoport, akik őt éltették. Új rajongókat nem szerzett, de a lojális rajongóira büszke volt. És ekkor fedezte fel az ismerős szőke kobakot is az aréna harcterének bejáratánál.
~ Eljött, hogy lássa, milyen szép szerelmespár vagyunk <3 ~ gondolta, miközben a Katanára pillantott, aztán visszafordult Ren felé, és arcára újra rideg, lenéző vonások költöztek.
- Savanyú a szőlő, Ren-tan? - tette fel a költői kérdést szánakozva - Meg tudom érteni, hogy egy magadfajta barbár nehezen viseli, hogy nem győzhet a Szerelem párbajában <3 - mondta, majd leakasztotta a ruhájába akadt félig megevett szőlőfürtöt, és Renhez dobta - Én nem azért vagyok itt, hogy a közönséget, vagy akár téged kiszolgáljalak. Csak a győzelem számít. Ezért nem nyerhetsz ellenem. Csak egy jó harcra hajtasz, az élvezetet keresed, de az igazi győztesek csak a diadalt látják maguk előtt, semmi mást. Kerül, amibe kerül... Inkább légy hálás, amiért nem a szokásos módon győzlek le. Az sokkal frusztrálóbb lett volna számodra Wink - kacsintott, bár a gondolatai egy részét nem osztotta meg. Valójában undorodott attól a hozzáállástól, amit tapasztalt. Örömet lelni a puszta harcban bűn volt. Ugyanolyan bűnös volt, mint aki azért irt szörnyeket, mert élvezi az ölést, és nem azért, hogy expet gyűjtsön. Persze nem várt többet a japán korcsoktól.
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Nov. 02 2014, 16:56

Vicces nézni, ahogy a nép egy része kinyilvánítja véleményét a látottak alapján.  Megmondom őszintén, én nem tudom mit tennék hasonló helyzetben a lelátón, de nem is érdekel… Legalább tudja a kislány, hogy mi a helyzet és mit ért el ezzel a győzelemmel, mert győzni fog, nagy az esélye rá.
Mosolyogva hallgatom végig az újabb szövegelést. Neki is van egy véleménye, és nekem is, ez így van rendjén
- Micsoda kár… pici lányka – nálam elvesztette a titulusát, már nem nevezem himének, hisz azt hittem erős, de rá kellett jöjjek, hogy nem az, ezért egy tök gáz párbajban kellett részt vegyek az én káromra.
- Ha úgy játszanék mint te, én győznék. Nem kerülne nekem semmibe, hogy a felpaprikázott rajongóim egyike közém és a kardod közé vesse magát, ezzel megvédve engem – ez így van, de nem teszem. Még csak az kellene, hogy engem más védjen meg…  Nagy csorba esne a hírnevemen, ha azt megtenném, majdnem akkora, mint most a pici lánykáén Rolling Eyes
- Ne járjon annyit a szád pici lány, még betalál egy paradicsom Razzegy kis incselkedés sosem árt
- … fejezd be inkább, nekem bőven elég győzelem az, hogy tudom: félsz tőlem Coolegy megrémült kiscica, aki csak akkor „nagyember”, ha az ellenfele mozgásképtelen.
- Képzelem kikkel állhattál eddig ki  Rolling Eyes hehe, kölcsön kenyér visszajár, blöeeeeee Cool
- Hálás? Ugyan már, nem kell a duma picikém, te tudod a legjobban, hogy csak ezzel a módszerrel voltál képes legyőzni, de legközelebb ez sem ment meg Cool duzzogás \o/ mivel tudom mire képes,  könnyű ellenfélnek számít, ami még csak nem is szórakoztató…. hatalmasat csalódtam és sajnos a nézők tömkelege is….
- Na!!! Mi lesz már?! Beijedtél… Neko-chan? Razz nyomok egy gúnyos mosolyt, mielőtt álomra szenderülnék…..

Alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik, alszik.

_________________
Kihívás 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Kuromajo Hétf. Nov. 03 2014, 18:42

Felnevetett, nem tartotta a fogadkozást túl valószínűnek. Sem elegánsnak. Csak egy gyáva bújna más mögé, de ha Ren így is tett volna, az sem akadályozhatta volna meg az egyértelmű vereségét. A köztük lévő különbség hatalmas volt, ezt abból a néhány mozdulatból le tudta szűrni, ameddig támadásképes volt az ellenfele. Azt a tempót, amivel bekezdett a fiú, képtelenség lett volna tartani. És ha közéjük veti magát valaki? Egyszerűen kikerüli, elég gyors és ügyes volt hozzá, hogy meg tudja változtatni a kardja irányát. Ujjával lekapart a ruhájáról egy frissen az oldalának csapódó paradicsom maradékát, és megkóstolta, csakhogy Rennek igaza legyen legalább egyvalamiben. Megszánta ennyire az áldozatát.
- Ahogy kívánod <3 - reagált egyszerűen, majd felemelte kardját, mely most egy darabig pihent, vele együtt. De már nem sokáig, hiszen felfrissült, visszaköltözött beléje az erő, a szerelem ereje. A győzelem, amibe annyira szerelmes volt, csak egy karnyújtásra volt tőle.
- Legközelebb? Még mazochista is vagy a szánalmas mellett? - sóhajtott fel, majd megpörgette a katanát a kezében - Good night <3 - szólalt meg élvezettel teli hangon végül, és mosolyogva figyelte, ahogy a fiú feje lebukott. Nem különösebben tartotta vissza az, hogy az ellenfele elaludt, felemelte a kardját és lesújtott vele. Keze pedig ott nyugodott az újabb kristályon a biztonság kedvéért.

// Egyes+koponya esetén elhibázom, ha megtörténik, kapsz egy Gyenge Területi Kábító Kristályt a zarcodba //
Kuromajo
Kuromajo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2013. Jun. 10.

Karakterlap
Szint: 29
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kihívás Empty Re: Kihívás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.