Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lamia

2 posters

Go down

Lamia  Empty Lamia

Témanyitás by Lamia Csüt. Okt. 16 2014, 22:59

Név: Cross Lamia

Nem: nő

Kaszt: árnyharcos

Kor: 14

Kinézet: 164 cm. Vékony testalkatú. Hosszú kék haja van. Kék nyuszifület szokott hordani ami igazinak tűnik. Gyönyörű, de kicsit furcsa vörös szemekkel ajándékozta meg a élet. Közepes nagyságú keblei vannak. 

Jellem: Kedves lány. Szereti az állatokat, plüssöket. Egy igazi sütievő szörny. Kicsit butuskán szokott viselkedni de igazából nagyon okos. Irtózik a bogaraktól, van kb három bogár amitől nem fél. Viszonylag nehezen lehet felidegesíteni.


Képességek: Árnyékklónok:  Annyi klónt tud létrehozni amennyit akar. Ha pl az egyik klón megtud valami információt akkor amint az a klón eltűnik azt az információt megtudja Lamia. A klónokkal NEM lehet támadni. Információ szerzésre, félrevezetésre stb lehet használni. A klónok egy ütéstől eltűnnek.
//Kövi képinél támadhat 3 klón.//


                                                                    Előtörténet:

Jó napot. A nevem Cross Lamia. 14 éves vagyok. A szüleim, az anyám, Cross Lydia, az apám, Cross Utakata. Apám egy gazdag, jómódú családból származik. Apám egy párizsi útján megismerte anyámat, ki szintén egy jómódú, de kicsit szegényebb családból származik. Állítólag első látásra egymásba szerettek. Utána apám elvette anyámat és rövidesen megszülettünk. Azért többes számban, mert van egy kishúgom, Azmaria. Hallottam, hogy a testvérek nem szoktak jól kijönni egymással, ez nálunk kivétel mert nekem a legjobb barátnőm a  húgocskám. Szerencsés vagyok.

Tökéletes életem volt, de egy nap megvettem azt mi elválasztott a szeretteimtől. Az a dolog, pontosabban játék, nem volt más mint a híres Nerve Gear nevű játék. Apám említette meg a játékot reggeli közben. Érdekesnek tűnt. Én egyáltalán nem értettem az ilyen játékokhoz, még mobil telefonom sem volt. Lehetett volna de én nem szerettem, haszontalannak tartottam. Ha beszélgetni szeretnék akkor arra ott van a húgocskám, vagy át hívom a barátnőimet. Vagy levelet küldök. 
Elmesélem, hogy hogyan is kerültem be a Sword Art Online-ba.
Kellemes nyári nap volt, már két hete folyt a nyári szünet. Azmaria, meg én is élveztük, hogy nem kell reggel hatkor felkelnünk. Azért kell mindig ilyen hamar mert egy óráig tart  amíg elkészülünk, anyánknak is van ez a gondja, sajnos ez valami öröklődő dolog. Ez nem minket zavar hanem apánkat akinek várnia kell ránk.

Kényelmesen a saját tempónkban elkészültünk és lementünk reggelizni, apa nem volt otthon mert üzleti útra kellett mennie. Anya az asztalnál várt minket.
-Reggelt lányok.-köszönt nekünk anya.
-Reggelt anya. -köszöntünk egyszerre.

-Apátok ma este fog hazajönni. -mondta anya.
Mi erre nem mondtunk semmit. Kihozták nekünk a reggelit. Reggeli után kimentünk a városba. Egész sok ember volt ahhoz képest, hogy reggel kilenc volt. Anya leragadt a ruháknál, Azmaria pedig a plüssöknél. Csodálkozni fogok ha még egy darab plüss befér még Azmaria szobájába. Láttam, hogy sok ember nézett valamit. Kíváncsiságom lévén odamenetem, hogy megnézzem én is, hogy mit néznek annyira. Tátva maradt a szám mikor megláttam a Nerve Gear nevű játékot. Meg részben azért is tátva maradt mert egy ennyire népszerű játékot itt árulnak a városban. Megnéztem az árát és majdnem hátraestem, mintha aranyat vennék. Jó, azért nem volt ennyire drága de drágának drága volt! Kihagyhatatlan alkalom volt így kicsi gondolkodás után végül megvettem. Nem volt pehelysúlyú de nem is volt annyira nehéz mint amire számítottam. Odamentem anyához és Azmariázhoz akik szintén befejezték a vásárlást. Kikerekedett szemekkel nézték, hogy mi van nálam. Mondtam nekik, hogy ez az a népszerű játék amiről apa beszélt reggelinél és, hogy felkeltette az érdeklődésemet. Hazamentünk. Anya vett egy darab ruhát amihez a szobájában próbálta, hogy mi megy a ruhához és mi nem. Azmaria tíz új plüssöt hozott a házba. Szegénykének szerintem egyszer el kell válnia néhánytól, vagy ha nem akkor neki kell kiköltöznie a szobájából mert nem lesz elég helye. Gondoltam én meg kipróbálom a játékot amit vettem. Mivel lent takarítottak így a szobámba mentem. Mondjuk az volt a legkényelmesebb, amikor bebújok az ágyamba akkor a matracom mintha csak azt mondaná, hogy aludj, aludj...! Így inkább nem az ágyamat választottam hanem a kényelmes fotelemet. Kibontottam a dobozt és kivettem a játékot belőle. Feltettem a fejemre a sisakot, bekapcsoltam. Mielőtt játszanék pár dolgot el kellett döntetem. Először is a név. Nem szeretem annyira az álneveket így maradt a Lamia. Mivel nem mindennapi név így nem foglalta le senki.

Lucky!

Utána jött, hogy milyen nemű vagyok. Bejelöltem, hogy lány. Majd jött a kasztválasztás. Na ennél elakadtam egy kicsit. Ami biztos, hogy nem akartam lenni az az íjász. Mint régen kiderült, nagyon szépen szólva béna vagyok benne + mások életét veszélyeztetem ha íjat veszek a kezembe!!! Lovag, szintén kilőve a listáról. Harcos, kardforgató, idomár, harcművész is kilőve. Az egyetlen kaszt mi maradt az nem más volt mint az árnyharcos. Ez a kaszt tetszett! Nem kell nagy fegyverrel harcolni, és valami más is megfogott az árnyharcos kasztban. Lenyomtam, hogy Ok. Következő pillanatban egy városban találtam magamat. A ruha ami rajtam volt valami csodálatos volt, nekem az volt az álomruhám, csak nem engedik, hogy ilyet hordjak, hát még a nyuszi fület.

-Hűha ~nyan! -mondtam, és ehhez jött a rossz szokásommá vált nyan is.

Sokáig nem tudtam ámulni mert hirtelen minden játékos, legalább is úgy tűnt, hogy minden játékos a város közepébe teleportálódott. Majd utána jött Kayaba Akihiko bácsi aki mondta, hogy nem juthat ki senki a  játékból míg végig nem viszi mind a 100 szintet.
-MI A FRANC ~nyan?! (Ennek meg mi értelme van?! A nagy semmi!)
Majd Kayaba bácsi eltűnt.

Álltam egy helyben mint egy hülye.

(Ha nyafogok akkor annak nem lesz semmi értelme, attól a helyzet nem lesz jobb. 100 szint.) -Ha ettől függ, hogy kijussak akkor én leszek az első ki a 100. szintre teszi be a lábát ~ nyan! -mondtam kicsit hangosan. -Ez eldöntve! Talán érdekes lesz. -mondtam.



//Tudom, hogy nincsen meg a 200 poszt de  közel vagyok ahhoz, hogy apám elvegye a gépemet. És SAO nélkül nem bírom ki két napig sem, így muszáj volt megírnom "kicsit" előbb!//
Lamia
Lamia
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 20
Join date : 2014. Oct. 03.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lamia  Empty Re: Lamia

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Okt. 29 2014, 16:48

Szia!

Az előtörténetet elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor öt (5) pontot kapnak, amit az árnyharcos alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.