Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cearso

2 posters

Go down

Cearso Empty Cearso

Témanyitás by Cearso Hétf. Aug. 25 2014, 03:29

Név: Cenvil Arsenal
Becenév: Cearso
Nem:férfi
kor:21
Kaszt: íjász

Kinézet:
Európai kinézet, enyhén túlsúlyos,
vörös szempár,hosszú sötétbarna haj lófarokba fogva

Jellem:kaotikus jó
általában békés, hirtelen haragú, könnyen megbocsájtó, feledékeny, gyakran váltogatja a harci stílusát, szeret rébuszokban beszélni.

speciális képesség
Double Arrow - nyílzápor
Az íjára egyszerre több nyílvesszőt is fek tud ajzani (max 5-öt)
Ezzel egyszerre több ellenfelet is meg tud támadni, mindegyikre kiosztva
az eredeti sebzést, vagy egy lényen maximum dupla sebzést okozni (függetlenül attól hány nyílvessző találta el)
Hűlés idő: elhasznált nyílak száma+1
Képességhasználat:
egy támadásnak számít, amit két részben végez el
Az íj felajzása (képesség), tényleges támadás
Ha a képesség nem sikerül, akkor a támadás is sikertelen

előtörténet:
2000 febr. 29-án születtem fegyvermániás szülők gyermekeként.
A szerepjátékokkal már kisiskolás koromban megismerkedtem az osztálytársaimnak hála.
A középiskolában már nem tudtam hódolni ennek a szenvedélynek, ezért elkezdtem programozást tanulni.
Néhány évvel később már könnyebb programokat is tudtam készíteni,
Az volt a tervem, hogy elkészítem a világ legnagyobb MMORPG-jét.
Mikor meghallottam, hogy egy új játékhoz béta-tesztereket keresnek, jelentkeztem az öcsémmel együtt.
Végül csak az öcsémnek sikerült, ezért úgy döntöttünk, hogy amikor élesben elkezdődik a játék
én játszom majd az első menetet.
Az öcsém Tiger igazi NEET lévén eljutott a 30. szintig, de semmit sem árult el nekem a játékról.
---
Eljött a nagy nap. Már alig várom. Néhány perc és eldördül a rajtot jelző pisztoly.
15:00 elkezdődött a játék. Úgy beszéltük meg, hogy elkezdem az öcsikém karakterét, így nem
kell szórakoznom a reg-eléssel.
Kinyitom a szemem. Gyönyörű, egyszerűen nem tudok rá más szót. Bár én tudnék így programozni.
Megnyitom a felszerelés ablakot hátha a kisöcsém hagyott valamit amit nem törölt le az újraindítás.
Bingó, térképek, persze mindegyik külön lejelszavazva. Tehát ki kell jelentkeznem, és meg kell kérdeznem az  öcsköst a jelszavakról, de sehol sem találom a kilépés funkciót.
Ekkor elsötétül az ég, és a főtér felett egy alak jelenik meg, de túl messze van ahhoz, hogy értsem a szavait. Később megtudom, hogy a kijelentkezés funkció hiánya nem egy egyszerű játékhiba és csak akkor lehet kijutni ha legyőzzük a játékot, egészen a századik szintig.
Illetve ha itt meghalunk akkor tényleg meghalunk. Mit gondolok most az egészről?
Az öcsém teljesen ki lesz akadva, amiért elhappoltam élete nagy lehetőségét.
Újra átnézem a felszereléseimet egy íj pár nyílvessző, ezek szerint egy darabig íjászként kell élnem.
Ez meg mi a fene? tükör? remélem az öcsém kulcsa a térképhez, nem pedig egy idegesítő húsvéti tojás.
Felhasználom a tükröt, de nem történik semmi. Ahogy a következő pillanatban egy kirakatban megpillantom a tükörképemet egy ismerős arc pillant vissza rám. Tudom hogy ismerem, csak azt felejtettem el honnan.
Pár másodpercig gondolkoznom kell mire rájövök, hogy ez bizony az én pofám. Meglepődöm és körbekérdezzem a többi játékost információk után kutakodva.
...
Később kiderült, hogy itt mindenki megkapta ezt az itemet és mindenki úgy néz ki mint a való világban.
Valamiféle érintgetést kellett csinálni amikor bekalibrálják a NervGear-t De mi a helyzet az arcommal?
Biztos vannak kamerák a nervgearen, ennél nem szívesebben mennék tovább.
Visszatérek a térképekhez.
Az öcsém nem szokott sok időt tölteni a jelszavai kialakításával szóval biztosra veszem,
hogy hamar fel tudom törni. Másfél óra kétségbeesett próbálkozás után dühösen dobtam félre a térképeket.
A közelben lévő boltos ezt észrevéve megjegyezte, leesett a térképem.
Úgy döntöttem nem válaszolok neki azonnal, tudom magamról, hogy nem tudnám visszafogni magamat. Felvettem a térképet, ekkor megjelent egy felhívás: minden harcolni képes egység jelentkezzen az arénánál.
Mivel a térképpel nem fogok boldogulni egyhamar és más dolgom nem igazán
akadt, úgy döntöttem elmegyek a megbeszélésre.
---
Az arénában kijelentik, hogy megtalálták az első szint legerősebb egységének a rejtekét egyben az utat a következő szintre.
Amikor kiderült hogy a csapat egyik fele már elérte a 10-es szintet meglepődtem. Ez meg hogy lehetséges? Hiszen alig pár órája kezdtünk játszani. Úgy néz ki nekem semmi keresnivalóm sincs itt, ezért inkább más kalandok után fogok nézni..
---
Napok óta nem hagytam el a Kezdetek Városát, magam sem tudom miért.
Már a település szélére érek olyan érzésem támadt, hogy valamit elfelejtettem. Átnézem a felszerelésemet. Álljon meg a csigakacsintás!
Elfelejtettem bevásárolni. Na akkor Indul a dió! Vissza a legközelebbi bolt...


A hozzászólást Cearso összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 26 2014, 20:03-kor. (Reason for editing : Cearso)
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Cearso Empty Re: Cearso

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 26 2014, 19:44

Szia!

Eléggé tömören fogalmazol még, de majd idővel belejössz. Külön örülök annak, hogy íjászt kezdtél. Az előtörténetet elfogadom. A nevedet átírtam nagy C betűsre, ne felejtsd el bejelentkezésnél.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (5) pontot kapnak, amit az íjász alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 1
Erő: 1
Irányítás: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Íj (felszerelt, +1 irányítás)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.