Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

+3
Rita Hanami
Mesuda Reiko
Henzon
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Zhel T. Everett Kedd Dec. 25 2012, 14:40

Zhel-t nem ejtették a fejére így természetes, hogy még munka előtt el akarja rendezni az anyagi részét a dolognak. És Sachiko elég tisztességes ajánlatot tett neki.. többet nem kérhet, de szerencsére nem megölnie kell a többieket, csak kifüstölni.. kitudja, mi lenne velük, ha csak ez a két mamlasz menne le oda vandálkodni.
- Fair ajánlat!- Azzal elindultak lefelé.. a megbízó szavaira csak biccentett, majd a háromfős csapat is lemerészkedett az ismeretlenbe. A lépcső végén egy sötét folyosóra értek, aminek jobb oldalán fáklyák voltak, amik csak akkor gyulladtak ki amikor valamelyikük a közelébe ért.. előbb nem.
- Nos Mr. Greeks… mégis hogyan sikerült bevörösítenie azt az indikátort??- érdeklődött egy kicsit az úton. Jobb tisztázni az ilyen dolgokat még az elején, főleg ha együtt akarnak dolgozni. Bár megbízni így sem fog benne, de legalább kicsit jobban felmérheti a dolgokat. A folyosó hírtelen elzáródik.. egy fal fordul be és elzárja a tovább vezető utat, majd ugyanez történik a hátunk mögött is.
- Csak nyugalom- feleltem mielőtt a Greeks robbantgatni szeretett volna, de amúgy sem lett volna rá szükség, mert az út megnyílt. Viszont furcsa csörömpölésre lettek figyelmesebb.. Pár pillanat múlva a hangforrások is megjelentek.. Felfegyverzett csontvázak, de nem volt valami stabil a járásuk sem. Zhel éppen a kardjáért nyúlt volna, de Greeks előrement és elintézte az első adagot, őt váltotta Auro aki gondoskodott a csontvázak második feléről.
- Szép munka!- felelte és haladtak tovább… Intett Auronak, hogy ő menjen előre.. a képessége jó védekezésre. Greeks pedig hátra.. remek hátvéd.. ő maga pedig maradt középen így haladtak tovább.

Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_bal114/150[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_ures  (114/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Rita Hanami Csüt. Dec. 27 2012, 08:36

Még a folyosón sétáltunk Kazuma a ritka tárgyról kezdett el kérdezgetni, ami miatt ez az egész hajcihő kezdődött amire Aira el is kezdett válaszolni, de aztán a mondat közepén félbe hagyta azt. Az arca csillogni kezdett majd folytatta. Úgy tűnt a férje halála még mindig igencsak felzaklatja, persze ki hibáztatná érte. Elmondta, hogy a tárgynak egy ládában kell lennie valahol itt a katakombákban. Valahogy volt egy olyan érzésem, hogy azt a ládát nem lesz egyszerű megszerezni. Mikor befordultunk az egyik sarkon hirtelen egy nagyobb terem tárult a szemünk elé és a végében ott pihent az éppen emlegetett láda. Aira gyorsan odasietett a ládához és már nyúlt is oda, hogy kinyissa.
-Várj!- Kiáltottam fel de sajnos már későn mert épp a terem megvizsgálásával voltam elfoglalva. Gyanús volt ez a nagy csend és ez roppantul zavart. Valaminek őriznie kell ezt a ládát. A gondolatmenetem helyes is volt ugyanis amint a lány hozzáért a ládához az leharapta a kezét. Aira felsikolt a szörny pedig felüvölt és pedig már nyúlok is a fegyveremért de ekkorra már egy nyílvessző fúrja át a mellkasom és így az életem is lassan a sárga zónába lép. Nem sok kell, hogy pirossá váljon. Az ajtó eközben bezárult így csapdába estünk. Kazuma rögtön neki esett a szörnynek, és ahogy láttam a fél életét sikeresen le is vette. Reiko eközben a megcsonkított lánynak segített egy gyógyitallal amit rögtön le is gurított és így a kezét is visszakapta. A magam részéről inkább hátrébb vonultam és elhasználtam a saját italomat a magam javára. Az előző támadást elnézve még két ütés és a szörny kinyírt volna így jobbnak láttam az életem menteni.

*
Most, hogy az életem visszatöltődött már én is harcképes voltam és így már segíthettem kazumának aki közben elterelte a szörny figyelmét. Igyekeztem úgy mozogni, hogy a mimic mögé kerüljek és hátulról egy vízszintes csapással szeljem ketté az idegesítő kis dögöt. A nyílvesszői veszélyesek voltak így jobb lenne minél előbb véget vetni a harcnak és jó lenne ha nem veszítenék több életpontot. Ha belegondolok, így a legendás fegyver nem ebben a ládában volt, legalábbis elvileg, ergo még azt is meg kell találnunk amit nyílván jó néhány dög is őriz és ráadásnak ott vannak még azok a játékosok akikkel verseny futunk a tárgyért. Jobb lenne előttük megtalálni, hiszen azzal talán könnyebben el is intézhetnénk őket. Ez a fejemben aztán egy újabb kérdést vetett fel. Hogyan intézzük el őket? Ők szem rebbenés nélkül végeznének velünk és én már közel sem biztos, hogy képes lennék megölni valakit még akkor sem ha megérdemelné. Akkor baj lesz ha túl kitartóak és utolsó vérig akarnak majd küzdeni. A harmadik dolog, ami még felötlött bennem, hogy mi lett azzal a sráccal aki ott maradt. Talán már rég végeztek vele. A gondolatok alig pár másodpercre terelték el a figyelmem ugyan, de egy csatában ez is rengeteget, számit így gyorsan visszazökkentem a jelenbe és a harcra koncentráltam.

/a mimic támadása miatt 6 életem maradt és a potival visszatöltöttem ugyan ennyit így az életem maradt 11. Megjegyzés: egy körből kimaradtam így most pótoltam mind a kettőt, amit a csillag is jelez ha ez így nem jó akkor szóljatok.

Élet: 3
Fegyverkezelés: 6
Erő/Irányítás: 9
Kitartás: 3
Gyorsaság: 15
Speciális képesség:1
páncél: 4/


A hozzászólást Rita Hanami összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 27 2012, 08:38-kor.
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_bal10/1300[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 27 2012, 08:36

The member 'Rita Hanami' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Henzon Szer. Jan. 02 2013, 21:02

A küldetés folytatódik Reiko nélkül.

Rita, Kazuma:
Utolsó támadásotok éppen elegendő volt ahhoz, hogy a Mimic élete elfogyjon, s nagy fényeffektussal megsemmisüljön. Egy szép kard jelenik meg helyette.
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Airasword_www.kepfeltoltes.hu_
Még fel sem ocsúdtok, de Aira már ott is van a láda korábbi lelőhelyén, s felkapja a tárgyat, ami eltűnik a kezéből, mert valószínűleg a felszerelései közé ugrik. Ezt bizonyíthatja az is, hogy a menüjében matat, mire a régi kardja lecserélődik az újra, továbbá három potiont is megidéz. Mindhármótoknak dob egyet. A kis üvegcse fölött a neve azt jelzi, hogy egy [Mini Potion] (+5 hp) van a kezetekben, amit megihattok, de akár el is tehetitek.
- Hál' az égnek, ez is megvan... - Látszik rajta, hogy megkönnyebbülten mondja. Ha gondolkodni is kezdtek azon, hogy hogyan juthatnátok ki a szobából, nem kell sokáig törni a fejeteket, mert a program érzékeli, hogy a Mimic halott, így tőletek jobbra megnyílik egy ajtó. Inkább lépcsőnek lehetne hívni, mert miután elfordul a kőfal úgy, mint a bejáratnál, egy ugyan olyan lépcső tárul elétek, mint amin lejöttetek ide.
Ekkor sétál be az ajtón Zhel az oldalán a két korábbi ellenfeletekkel. Aira előkapja a kardot, s mielőtt bárki bármit tehetne, a lány vízszintesen belevág a levegőbe, a csapást Zhelék felé irányítva. Azt hihetné mindenki, hogy megbolondult, lévén több méter távolság van közöttük, de akkor amit befejezi kezével a mozdulatot, Zhelék felé egy láthatatlan erőlökés indul meg, amit csak akkor vehettek észre, amikor Auro (mivel ő lépett be legkorábban) a legközelebbi Goldhandos hasonló működésű képességével megállításra kényszerít. Levegőbe ütése úgy tűnik elegendő erejű ahhoz, hogy a megállítsa a kard lökését. Mindenkit nagy léghullám csap meg.
- A levegő-kard... Tényleg létezik... - suttogja Aira, ahogy a kard lapján végigsimítja kezét, majd Zhelre tekint.
- Beálltál közéjük, igaz..? Máskülönben már messze, vagy halott lennél, ez biztos! - mérgesen néz a férfira, mire újra felemeli a kardját támadásra készen.
- Maradjatok mögöttem..! - utasít titeket a lány.


Zhel:
Egy új folyosón haladsz végig, ami egy kanyar után újabb ajtóhoz vezet. Ezen átlépve egy szobában találhatod magadat a többiekkel. Aira éppen akkor vesz magához egy kardot, amit kisvártatva előránt és felétek suhint vele a levegőben. Persze a távolság miatt normálisan körülmények között nem bírna megsebezni. Jól döntöttél, mikor Aurot küldted előre, mert a férfi nyomban belép eléd és Greeks elé, majd a megszokott mozdulattal válaszol Aira csapására. Egy nagy léghullám csap meg titeket, de más bajotok nem lesz.
Aira mérgesen szól hozzád, miután megcsodálja a kardját:
- Beálltál közéjük, igaz..? Máskülönben már messze, vagy halott lennél, ez biztos! - Ezután újra pózba vágja magát, miközben a többieket maga mögé utasítja. Auro és Greeks is felkészül a harcra.


Úgy tűnik kissé elszámoltam magam..! Utolsó előtti kör, hajrá!
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_bal689/700[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_ures  (689/700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kazuma Csüt. Jan. 03 2013, 19:15

Idegesített hogy a többiek látszólag semmit nem csinálnak. Úgy néz ki, hogy egyedül is el tudok vele bánni, de nem értem mi tart nekik ennyi ideig. Továbbküzdöttem a ládával és elég szépen sikerült levinnem az életét mire megérkezett az ”erősítés”. Akárhogy próbáltam megkerülni valahogy mindig utánam fordult. A lány érkezésével viszont megfordult a helyzet. Hátulról egy gyors vágással elintézte. Bosszantó. Ekkor viszont egy kard jelent meg a mimic helyén. Sunyi tekintettel néztem a lány szemébe de, mielőtt megmozdulhattam volna a vezetőnk ott termett és felkapta a kardot. Dühösen pillantottam rá de nem szóltam egy szót se. Túl sokáig tétováztam…
Pötyög kicsit aztán mindegyikünknek dob egy potiont. Remélem nem ennyi lesz a fizetség. Az italt eldugom a felszereléseim közé veszélyesebb helyzetekre. Mielőtt kimehetnénk újabb emberek, érkeznek látszólag nem a barátságos fajtából de, ez majd úgy is kiderül, ha az lesz soron. A lány megsuhintotta a kardot. Ostoba teátrális mozdulat. Vagy mégsem? Az előttünk belépő fickó a levegőbe üt, mintha egy ütést védene ki az utána következő léghullám, pedig erősen meglepett. Tényleg különleges fegyver. Szinte már megérné miatta kardforgatónak lenni, de nem az én stílusom.
Óvatosan figyelek minden mozdulatra. Ha rosszra fordul a helyzet nem mindegy, ki mellé állok. Bár egyelőre elég kiegyenlítettnek látszik a helyzet azért jobb lesz semmit nem elhamarkodni. Vezetőnk vádaskodni kezd az egyikkel, aki átállt. Így ránézésre nem tűnik egy ostoba baromnak. Ha őt meg tudták győzni, akkor nem állhatnak rosszul és talán nekem is, jut hely. Ehhez viszont segítenem kell nekik. Az utasításra nem feleltem de engedelmeskedtem. Hátulról úgyis könnyebb, ha a helyzet úgy alakulna.
Kazuma
Kazuma
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 918
Join date : 2012. Sep. 26.
Age : 29
Tartózkodási hely : otthon, vagy nem...

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_bal304/2100[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_ures  (304/2100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Rita Hanami Pént. Jan. 04 2013, 16:22

A kardom kettészeli a mimicet és így, talán még a szokásosnál is, látványosabban hullik szét apró darabokra. Aira nem késlekedik és gyorsan lecsap a kardra, pedig nekem is szemet szúrt a fegyver kiemelkedő megmunkálása, szívesen vettem volna az oldalamon ezt a kardot. A lány szét oszt közöttünk egy-egy potiont nyilván attól tartva, hogy újabb kellemetlen meglepetésekbe botlunk. Aira megérzése helyesnek is bizonyult ugyanis az egyik fal elmozdult a helyéről és egy lépcsőt tárt a szemünk elé amin Zhel és két másik goldhandes férfi lépett be rajta. Aira ekor előszedi az újonnan szerzett fegyvert és az új jövevények felé suhant vele míg az egyik férfi a levegőbe üt és ezzel egy igencsak nagy lökés hullámot szabadit fel. Már megint azt az idegesítő képességét használja. Hallottam ahogy Aira valamilyen levegő kardról beszél majd arra utasít, hogy álljak mögé. Kicsit nehéz elhinni, hogy Zhel át állt hozzájuk, bár ha logikusan bele gondol az ember még talán meg is lehet érteni ezt a lépést. Az események gyorsan pörögtek Aira támadni készült és a másik két férfi is harc állást vett fel.
-Elég! – Ragadtam meg Aira kezét, hogy ne tudjon lesújtani. – Elkéstetek, a fegyver már az övé. Tényleg megölnétek valakit egy kard miatt vagy épp kockáztatnátok a sajátotokat érte? Az előny most már nálunk van. – Jobb érv nem jutott eszembe ennél, nem akartam tovább harcolni. Kivárom mit reagálnak rá a többiek közben elengedem Airat. Ha mégis harcra kerülne a sor ő sokat segíthet nekünk. Ha úgy látom, hogy a másik kettő támadni készül akkor én a vékonyabbik fickót támadom meg.

Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_bal10/1300[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Zhel T. Everett Pént. Jan. 04 2013, 19:51

A fiú az újdonsült csapatával halad végig ott, ahol a korábbi csapata már végig ment. Nem tudni, hogy mi lett velük, hogy meghalt-e valaki, mert itt nem maradnak meg a holtestek. De azok a csontvázak a folyosón minden bizonnyal kevésnek bizonyultak ahhoz, hogy valamelyikük életét is alaposan megrövidítse. Zhel két társa is könnyedén elbánt a kisebb csontváz sereggel…. A kékszeműnek az égvilágon nem kellett csinálni semmit, csak haladt előre, míg a két újdonsült beosztottja tisztította meg az utat előtte. A gyors lefolyású csata után a kis csapat beérte a másikat. Aira a korábbi munkaadó már megtalálta azt amit keresett. Zhel biztos volt ebben, mert suhintott egyet egy eddig még nem látott kardal, és a csapását csak Auro volt képes megállítani. A fiúk frizuráját összekócolta az erősebb fuvallat, ami akkor keletkezett mikor a két támadás kioltotta egymást. Akik eddig a lány mellett álltak továbbra is ott maradtak..
- Aira… ez csak üzlet… Te is csak kihasználni akartál minket, hogy megszerezd azt a kardot.. az életünk nem számított neked.. közölte a fiú.. kicsit talán érzéketlen, de valóban így is gondolta. Majd Rita felé nézett és hallgatva szavait..
- Nem késtünk el, mert a fegyver még itt van. És a kérdésedre a válaszunk ez- mutatott Greeks vörös indikátorára.. Ezzel mindent elmagyarázott az tuti. Nem esne nehezére annak a drabális állatnak kinyírnia valakit.. hiszen kitudja hány jk-val végzett már.
- Az előny egyáltalán nincs nálatok.. A kard erejét Auro hatástalanítani tudja.. így annyit ér mint egy sima kard. Hasznos a képessége.. nem csak védekezni tud vele de támadni is.. messzire ellöki a közelébe merészkedőket. És Greeks képessége még veszélyesebb.. amihez hozzá ér azt felrobbantja… nem fogja vissza magát… Esélyetek sincs ellenünk. – fényezte a csapattársait és azoknak képességeit.
- Velük én magam is elbánok.. Auro, te védd ezt az ajtót- mutatott arra ahonnan jöttek
- Greeks.. te a másikat- Ha minden jól megy akkor azt teszik amit Zhel mondott, mert ezt mondta nekik a főnök.. Sachiko. Ám ekkor jött a meglepetés.. Amint mind a kettő elindult a kijáratok felé, ha elindultak természetesen.. abban a pillanatban amint hátat fordítottak Zhel aktiválta a képességét ezzel megduplázta gyorsaságát. Majd a kardját Greeks hátába állította.. de nem keresztülszúrta a mellkasán. Hanem hátközéptől felfelé a gerinc mellett keresztül a koponyán. Így a vaskos karjai miatt nem éri el és nem tudja kihúzni magából..
- Futás- közölte a többiekkel, hogy ideje lenne indulni.. Ha Auro támad akkor Zhel-lel együtt ellöki a társát is.. Akiben benne van a kard.. sok sebzést nem szenved, de azt folyamatosan.. A kékszemű is megpróbál elmenekülni.. mégha repült is egy kicsit Auronak köszönhetően.. Hiszen Auro nagyon lassú és most Greeks-nél is gyorsabb.. Persze csak ha minden a tervei szerint alakul…
Zhel T. Everett
Zhel T. Everett
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 363
Join date : 2012. Oct. 05.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_bal114/150[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_ures  (114/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Mesuda Reiko Vas. Jan. 06 2013, 18:03

/Gomeee~/

Úgy tűnt, hogy az őrült öngyilkos támadásai most sem rontottak sikersorozatán, a Mimic megint csak nem találta el és még leharapni sem tudta a lábát. Tehát a Mitsurugi művésznévvel jó Karma is járt, ami ebből a szempontból talán egyáltalán nem is volt meglepő! De hát ehhez érteni kellett, akár a profik!
Aira pedig mint valami kiéhezett állat csapott le a gyógyfőzetre, amit Reiko bocsátott a rendelkezésére puszta jóindulatból. Még jó hogy nem volt a közelben egy illemtanár, mert Reikot nem igazán ütötte meg az elmaradt "kösz", még ha nem is esett volna rosszul annyira. Bunyóban el lehetett nézni az ilyesmit, egyszóval ott maradt téblábolni a lány mellett és ha szükség volt rá, eresztett néhány nyílvesszőt a hami-hami ládika felé. Társai néhány árnyak közti sziluettjébe telt csak, míg a dög elpixellálódott az örök jkvadász mezőkre
- Juuuuhúúúúú! - kurjantott győzedelmesen, de visításnak is ugyanúgy elment - Az igazságért mindent, Araraaaaaaaaaaaaa!
A többiek azonban nem osztották a véleményét, körbenézve fel is fedezte hogy egy kard inkább volt figyelemfelkeltő, mint amilyen az ő csatakiáltása. De éppen ezért, a változatosság kedvéért most ő vételezett észre először valamit, vagyis valakiket. Társaságot kaptak, Kékszemű Herceg és díszes társasága személyében. Apropó kék... kék... ááááááááááááááááááááá, kééééééééééééééééééééék! Reiko kihúzta magáts, s bal karját feszesen kinyújtva rámutatott a fiúra
- Megállj! Hát te mozogtál mindvégig a színfalak mögött... Naruhodō Ryūichi! - kiáltott rá szigorúan, de végül elvigyorodott
Ezt persze szinkronban művelte a többiek szóváltásaival, ha úgy tetszik belekontárkodott a kialakult párbeszédbe, de mit tehetett ha kimondottan élvezte? Még haragudni sem tudott, ha úgy vesszük megszállta az öt perc démona, egy rég elavult konzolra készült játék világában bolyongva. Aztán... elég annyit megjegyezni, hogy a feje tetejére álltak a dolgok és talán egyedül ő volt az, aki egy cseppet sem lepődött meg az egészen, igaz csakis azért mert a józan eszét kis időre zsebre vágta. Mellesleg a srác megbélyegzése sem jött éppen rosszul, mert hát nagyon úgy festett hogy valami furfang a jó lányok köreibe vonzotta, ami azt illeti most már biztos volt a pillanatnyi megérzésében, mármint amikor nevet adott neki. Ha ha... sóhajtott, s mivel messze voltak tőle hogy az utolsó társa is elfusson mellette (és kicibálja onnan), célba kezdett lőni a két fickóra. Mert hát... tett odafent egy ígéretet nekik...
Mesuda Reiko
Mesuda Reiko
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 99
Join date : 2012. Sep. 06.

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_bal260/300[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_ures  (260/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Henzon Vas. Jan. 06 2013, 19:10

Zhel kifundált terve sikeresnek bizonyul. Greeks és Auro szó nélkül teljesíteni kezdik a parancsokat, de mindketten erősen meglepődnek, mikor Zhel beleállítja a fegyverét a nagydarabba. Auro, az "ura vesztett szamuráj" tanácstalanul ácsorog, hol Zhelre pillantva, hol táncot járó társára, aki nem bírja kivenni magából a kardot.
Remélem a többséget meggyőzte Zhel akciója, mert Airát igen. Elkiáltja magát, hogy "Kifelé!", melyre érdemes hallgatni, azért is, mert a legelső lépcsőfok feletti mennyezet elkezd lecsukódni, hogy bezárja ezt a bejáratot. Aki még visszapillant, az láthatja, hogy Auro kirántja Greeks hátából a kardot, de ők már nem érik el a kijáratot, bent ragadnak. Abban viszont biztosak lehettek, hogy ha legyőzték a Mimicet, ami respawnol a teremben, máris a nyomotokban lesznek.
Amint megmásztátok az utolsó lépcsőfokot is, s kijutottatok végre a szabad levegőre, azt tapasztalhatjátok, hogy nem messze kerültetek attól a ponttól, ahol lementetek. Pontosabban azon építmény mögé, mely előtt lementetek a föld alá.
A fehér falú épület mellett egy férfi ácsorog, s egyik lábával a falat támasztja. Cigarettázik. Aira amint meglátja, egyből hozzá siet, s súg valamit a fülébe, amitől a férfi elővesz egy erszényt, s osztani kezdi az aranyat.

Zhel T. Everett felkerült a GHC fekete-listájára.

Jutalmak:

Kazuma:
Későbbi csatlakozás miatt -> 40 xp és 55 arany

Rita, Reiko, Zhel:
Az egész küldetés lejátszásáért -> 50 xp és 70 arany

Az aranyak mellett mindenkinek egy-egy gyűrű is hullik a kezébe, ha jobban szemügyre veszitek, akkor láthatjátok, hogy egy Természet gyűrű (+1 élet). (mindenki kap egyet)

Reaw:
Ő eltűnt, meg nem is aktív, neki nincs jutalom.

Céhes bónuszok:
Rita Hanami miatt Fist of Judgement céhbanka, vagyis annak hiányában a vezérhez (Shiel D. Lewis) kerül 7 arany.
Rita Hanami miatt Yurihime kapna 3 xp pontot, de mivel 48/50 tapasztalati pontja van, így csak 2-őt kap meg, a maradék 1-et RenAi kapja.

Az érceket és növényeket KA fog osztani, de ha jól láttam, csak Ritának és Zhelnek van érclátása.

Edit:
Elfelejtettem a felfedezett mobokat..!
Rita, Reiko, Kazuma, Zhel:
+20 arany a felfedezett mobért: Csontváz
Rita, Reiko, Kazuma:
+20 arany a felfedezett mobért: Mimic

Gratulálok, sikerrel teljesítettétek a küldetést! Köszönöm a kitartást, a küldetést Lezárom!
Henzon
Henzon
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2012. Sep. 26.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_bal689/700[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Exp_ures  (689/700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 09 2013, 15:14

Zhel T. Everett: Érclátás: 1->8 Minotaurusz Sisak Recept, Trükkös Köpeny Recept, 2 Holdkő + 8 Vasérc + 2 Munkálatlan Bőr + 2 Bronzérc

Rita Hanami: Érclátás: 1->8 Könnyű Kard Recept, Ősi Pók Emblémás Íj Recept, 6 Bronzérc, 12 Munkálatlan Bőr, 2 Sida Kő
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete - Page 3 Empty Re: [Játékos Küldetés] Legendák nyomában 1. rész: A vadászat kezdete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.