Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaibutsu

2 posters

Go down

Kaibutsu Empty Kaibutsu

Témanyitás by Sakamoto Rin Csüt. Márc. 20 2014, 22:14

Adatlap




Név: Sakamoto Maaya
Játékosnév: Kaibutsu (Szörnyeteg) <- Erre kérném átnevezni a karaktert
Nem:
Kaszt: Harcos
Kor: 18

Avatár alany: Hana-Saku Iroha - Ohana Matsumae
Kinézet: Termete apró alig 155 cm magas. Apró teste ránézésre törékeny, bőre világos selymes tapintású. A hullámos, dús hajkoronája világos barna színű és rövid egy-két centi híján majdnem vállig ér. Két oldalt a szemöldökeivel egy vonalban két fehér színű virág formájú csat díszíti. Szemei nagyok és gyönyörű mogyoró barna színekben.
Öltözéke egy átalakított Miko ruha. Az alsó részen a vörös nadrág rész hossza egy forró nacival megegyező, míg a felső rész mindössze a derékig ér és vajszínű. Alul egy nagyobbacska masnival megkötve. A felső rész alatt pedig egy fekete pántnélküli melltartót visel, nyakán pedig egy ugyan ilyen színű nyakpántot, melyet még egy nagy szemű lánc is körbefog. A lábán a fekete és rózsaszín csíkos térdzoknik felett pedig sípcsont védő páncélt visel.

Jellem: Csinos külleme egy ördögi jellemet takar. Általában fenntartja a jó kislány szerepet ezzel magához csalva az embereket. Ám a valódi természete egy perverz és kegyetlen nőszemély. Sokaknak szeret fájdalmat okozni (főképp féfiaknak), másokat kihasználni és erőszakosnak lenni. Na, meg hihetetlenül oda van a lányokért, így megszerzésükért bármit megtesz és bárkivel megküzd gondolkodás nélkül.

Képesség:
Név: The Alternate Beast/ A Váltakozó Bestia
Leírás: A képesség birtokában a használó engedélyt kap más kasztok fegyvereinek használatára és ehhez hozzá tartozik a lovagok pajzsa is. Mindazon által a képesség nem hat ki az Állatidomár kaszt számára készített eszközökre, ahogy a petekre sem.
A képesség birtokosa számára lehetővé válik a más kasztokba tartozó fegyverek vételére is.
Bármely fegyvert képes használni, mely a Sima kategóriába sorolható. További megkötés, hogy csak egy fegyvert szerelhet fel, így tehát kések közül nem kettőt csak egyet, ha pajzsot használ, nem használhat mellette lovag fegyvert, és amikor lovag fegyvert nem vehet fel mellé pajzsot is.
Használati idő: A képesség két körig használható, a körök lejárata után a használt fegyver visszakerül a tárgylistára és ismét a kasztjához illő fegyvert fogja a kezében. A képesség mindaddig nincs időkorláthoz kötve, míg harcra nem használja nála lévő fegyvereket. Tehát járhat, kelhet egész nap egy tőrrel az oldalán ezzel elrejtve valódi kasztját, azonban amint használná a fegyverét az időkorlát érvénybe lép és két kör után vissza kell cserélnie az eredeti fegyverzetére.
Egyébb: A képesség csak annyiban változtat a használó pontszámain, amennyit az adott fegyver változtatna.


Ha a képesség nem elfogadható:


Előtörténet



- Mmm... - adtam ki halk hangot miközben ajkaimat Tsukiko ajkaihoz préseltem, majd nyelvemmel játékra hívtam a mási lányét.
- Nhug... - Tsukikko próbált hevesen ellenállni, kezei hevesen mocorogtam ám nem sikerült a fogásomból szabadulni. csuklóinál fogva kaptam el és szorítottam a falhoz. Lábait az sajátjaim közé fogtam, így már semmiképp nem menekülhetett. Ezek után már pusztán gyerekjáték volt ajkait is elkapni és csókra bírni. Halk szuszogást hallatva még percekig játszadoztam a lány nyelvével. csak akkor hagytam abba, mikor már érezte a vékony nyálcsíkot lassan az álamon lefolyni.
- Sen...pai, kérlek... - a lány szemeiből könnycseppek indultak meg egymással versenyezve.
- Tsukiko, nem megmondtam... - nyaltam le a kissé sós cseppet mielőtt még elérte az arca peremét és lecsöppenthetett volna. - ... te vagy az én kis játékszerem, és azt teszed amit mondok neked... akkor meg miért, hm? Miért ellenkezel? - mondandóm követően két rövidke csókot nyomtam a nyakára.
- Tudod, mások térden állva könyörögnének, hogy most a helyedben lehessenek. - nyomtam két újabb csókot Tsukiko nyakár miközben lassan haladtam lefelé.
- Nem emlékszel? Te magad jöttél oda hozzám az év elején. "Sakamoto-senpai én-én már tavaly óta felnézek magára é-és szeretném közelebbről is megismerni..." Még mindig tisztán emlékszem a szavaidra, akkor miért? Hm? Miért? Ennyire rosszul csinálnám? - kérdeztem a lányt, majd felemeltem a fejem és a tekintetem az övéibe mélyesztettem válaszra várva.
- Umh... - válaszát végül nem szavakkal adta meg. Elpirult arccal fejét csóválta jobbra majd balra, majd érezhetően karjait is elengedte.
- Na, ugye. - újra játszadozni akartam vele ám ekkor egy igencsak idegesítő zaj csapta meg a fülem. Az iskolai csengő mely az óra végét hivatott jelezni és egyben a még el sem kezdődött mókámnak vetett véget. Már hallani lehetett az iskolanővér magas sarkújának kopogását a folyosón, így kénytelen voltam elengedni Tsukikót majd gyorsan letöröltem a nyálcsíkot és az ágyra ültem. Vártam, míg a nővér benyit majd felálltam az ágyról.
- Minden rendben Sakamoto? - kérdezte a nővér.
- Hai, már jobban érzem magam, köszönöm. És neked is Matoi-san, köszönöm, hogy vigyáztál rám ahelyett, hogy órára mentél volna.  
- Ah, eto... szívesen...
- Oh, tényleg. Tessék Matoi, itt az igazolás és sajnálom, hogy helyettem kellett itt maradnod.
- Köszönöm... Semmi gond, nem tehet róla, hogy más fontosabb dolga akadt.
- Nos, én most megyek. Viszlát, nővér… Matoi-san… – fordultam a lány felé kifelé menet egy mosoly keretén belül. - … holnap találkozunk.
- Hai… – felelte a lány kissé félénken, mégis fellelkesülve.
Amint félretoltam és kiléptem a teremből a folyosón megindult a suttogások áradata. Mind izgatottan tekintettek felém. Igen, alacsony termetem és kivételesen szép külsőm már a középiskola kezdete óta kiemelt a többi diák közül. Mióta ide jártam az óta vesznek körbe fiúk-lány tömkelege. A jó kislány jellemem pedig csak még jobban hozzá tett az imádatuk tárgyához. Szegény szerencsétlenek, folyton oda vannak, értem körbe ugrálnak, de a valódi énem csak nagyon kevesen ismerik. Persze emiatt nem bánkódom, ha kimutatnám a fogam fehérjét, valószínűleg megcsappanna a tökéletes prédák száma a környezetemben. Ezt pedig nem szeretném. A Tsukiko-chanhoz hasonló kis lánykákért élek halok. Elkapni őket és játszadozni velük, ezt jelenti számomra a szórakozást.
De ma egy egészen más szórakozás után nézek. 2022 telén Tokió szerte a fiatalok és sokan mások izgatottan állnak a boltok előtt hosszú sorokban csak azért, hogy szert tehessenek egy játékra. Egy újfajta virtuális MMO-ra, hogy pontos legyek. Én magam még sosem játszottam ilyen játékokkal, azt sem tudom mi fán terem az MMO viszont ez az új játék teljesen más. Azt rebesgetik olyan mintha te magad lennél a karakter, ami egy virtuálisan megalkotott fantasy világban jár-kel. Ez pedig igen csak izgató. Egy világ ahol büntetlenül kaszabolhat és szórakozhat az ember, igen ez kell nekem. Mint mindenben ennek a játéknak a megszerzésében is a biztosra mentem. Az iskolától nem messze található is egy bolt. Már tegnap délután óta táboroztak az emberek előtte várva a vasárnapi nyitásra, mikor is megkaparinthatják a játékot. Milyen ostobák. Elsétáltam az sor mellett, persze mint lenni szokott a sok idióta figyelmét hamar felkeltette a jelenlétem. De ez engem nem érdekelt szépen elmentem mellettük és az épület mellett vékony kis utca irányába kanyarodtam.
Megálltam az üzlet hátsó ajtaja mellett majd bekopogtam.
Amint az ajtó nyílni kezdett, berontottam rajta majd a mögötte álló nő karját elkapva magamhoz rántottam és csókok áradatával köszöntöttük egymást. Vad és erotikus csókjaink közepette zártuk be az ajtót magunk mögött majd, hogy haladjunk is valamennyit a szemközti falhoz szorítottam szabad jobb kezemmel pedig hosszú szoknyája alá nyúlva kezdtem el a combját simogatni egyre feljebb haladva. Ám még mielőtt bármi is történt volna elszakadtam a nő ajkaitól és a füléhez hajolva suttogó hangon tettem fel a kérdést:
- Megvan? – nem mellesleg a nő nem más, mint az üzlet tulajának felesége és egyben az üzlet pénztárosa is. Már hetekkel ezelőtt kinéztem magamnak, és bár a nő ujján ott díszelgett a gyűrű, még is kitartó közeledésemnek és fiatal, csinos kinézetemnek köszönhetően végül megszereztem magamnak.
- Igen… meg. – válaszolta a nő két apró csókot követően.
- Ügyes kislány… mit kérsz érte cserébe. – suttogtam ismét a fülébe majd lejjebb csúsztattam a fejem és a nyakát kezdtem el csókolgatni. A nő tettembe beleremegett és még izgatottabb lett.
- Téged… mmm… holnap…
- Csak holnap? Miért nem ma? Miért nem most? – kezdtem el kigombolni a blúzát, de az karjaival hamar elkapott majd eltolt magától.
- Nem lehet. Most nem… a férjem mindjárt jön, hogy kinyissa az üzletet. Várj! – nem bírta ki, hogy ne hajoljon ismét hozzám majd csókot nyomott az ajkaimra mielőtt elment. Mikor egy perc múlva visszatért egy már előre becsomagolt nagyobbacska dobozt hozott a kezében.
- Tessék, itt van. Na, örülsz? – a Nao ismét közel hajolt az arcomhoz mikor átadta csomagot. Oh, egyébként igen, Nao-nak hívják.
- Igen. – feleltem mosollyal az arcomon, ahogy a NervGear felé nyúltam.
- Igen? És mennyire? – kérdésére ráfogtam mindkét kezemmel Nao dobozt tartó kézfejeire majd magamhoz húzva egy hosszan tartó izgató francia csókkal adtam így adva választ kérdésére.

Nem is tudom hány órát töltöttem a karakterem megalkotására. Mint már említettem még soha nem játszottam hasonló PC játékokkal. Miután nagy nehezen sikerült összeraknom, - az egyébként végül ingyen megszerzett eszközt – beüzemeltem, ám az óta már fél óra eltelt. Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz egy saját karaktert alkotni. Ám végül kemény egy és fél óra alatt elkészültem vele. Bár a meglepő része nem ez, hanem az, hogy mire elkészült majdnem úgy nézett ki, mint én csak magasabb lett és a mellméretét is jócskán megnöveltem. Végül már csak a kasztot kellett beállítanom, ami viszont már másodpercek alatt eldöntetett. Ha már a karakterem jó nagy változtatásokat kapott, akkor úgy illett, hogy jó nagy fegyvere is legyen, így a választás egyértelmű: Harcos és a hozzá való méretes pallos. Na meg persze ez a kaszt főképp az erőre hagyatkozik, így ez segíthet egy két energikusabb lánykánál, majd ha kicsit ˝szórakoznék˝ velük.
Mikor beléptem már megszámlálhatatlanul sok játékos járkált fel s alá a városban. Elképesztő volt. Tényleg olyan volt mintha én magam lettem volna ott. Éreztem a talajt a lábam alatt és a kereskedők álltál kínált portékákat a kezemben. Sokaktól azt is hallottam, hogy az ételeknek is van íze, amit majd mindenképp ki is kell próbálnom. Otthon úgy sincs, aki rám főzne szóval, ha itt az étel laktat is, akkor egész jól járnék vele. Na, de van, ami még ennél is jobban érdekel, vajon a program engedi azt is, hogy ˝szórakozhassak˝? Ez ügyben már átnéztem egyszer a használati utasítást és bár nem tudom biztosra, de elvileg létezik az opciók menüpontban egy „Etikus Kód Kikapcsolása” gomb és akkor talá…
- Mi a…? Mit keresek itt?
Hirtelen a főtéren találtam magam, pedig nemrég még az egyik kereskedőkkel teli utcán sétálgattam. Hirtelen mindenki ott termett, majd rövidesen megjelent maga az Kayaba Akihiko is gigászi méretben.
Amit mondott elsőre meglepett, mint ahogy mindenki mást is, na de a pontot a dologra az tette mikor az órákig tartó karakterkészítésemet egy tükörrel semmissé tette. Azonban valami gonosz, de mégis jó dolog is az eszembe jutott. Ekkora pánikban a lányokat sokkal könnyebben megszerezhetem és-----

- Mi? Mi ez? – mikor feleszméltem mintha minden megváltozott volna. A tér, ami nemrég még teli volt pánikoló emberrel, most üres, alig egy-két játékos csatangolt csak, ahogy a városban is.
Később megtudtam egy pufók kis fickótól, hogy a többiek már rég elhagyták az alsóbb szinteket.
- Miiii?


Sakamoto Rin és Hanatsu teljes vagyonát átutalnám Maayának. Összesen 275 arany. És a 4. szinthez elég exp-t is. (Jelezve lesz a bejelentőben.)


A hozzászólást Kaibutsu összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 01 2014, 16:32-kor.

_________________
Pontozás:
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Kaibutsu Empty Re: Kaibutsu

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 31 2014, 17:31

Szia!

A képességnél kikötném, hogy maximum egy darab fegyvert vehet így fel. Értem ezalatt, hogy mikor kést vesz fel, akkor csak egyet, amikor pajzsot, akkor nem vehet fel mellé lovag fegyvert, amikor meg lovag fegyvert nem vehet fel mellé pajzsot. Ha ez így nem tetszik, akkor a másik képességet használd. Az előtörténetet elfogadom.

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcos alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 0
Erő: 3
Kitartás: 1
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+2 erő *-1 kitartás/-1 fegyverkezelés/-1 gyorsaság*) <- ezek közül választhatsz egyet, amit majd az adatlapodon tüntess fel.
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.