Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kis Patak #2

+3
Mirika
Anatole Saito
Kayaba Akihiko
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Kis Patak #2 Empty Kis Patak #2

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 04 2014, 19:37

Itt lehet halászni.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 03 2014, 16:43

Türelmetlenül toporgok a torony előtt. Már kétszer is megdobáltam kaviccsal az ablakát, mégis semmi reakció. Persze nem volt megbeszélve előre semmi, meglepetésnek szántam az érkezésem, így tehát megvan annak a kockázata, hogy nincs itthon. Bemenni nem igazán szeretek az épületbe, mert még a végén Ayani a nyakamba borul vagy elkezdi jártatni a szájacskáját rólunk akkor és ott, ahol nem kéne, a két új fiúkára, aki meg Miri körül legyeskedik, no rájuk meg csöppet sem vagyok kíváncsi. Nem, nem vagyok féltékeny! Mondom, hogy nem! ˇ^ˇ Aldo meg álmosan ásítozik itt nekem, eskü mindjárt összegömbölyödik és horpaszt egyet. Mondjuk ez még a kevésbé rossz opció lenne, legalább már nem akarja minden áron leszedni a nyakából az új zöld szalagját. Komolyan nem értem, ugyanolyan, mint a piros, az anyaga is egyezik, nem is kötöttem neki szorosra. Mióta lett ilyen nagy divatdiktátor hogy nem felel meg neki egy szín?
Végre látom feltűnni Mirit az ablakban, jelez is, hogy öt perc és már lent is van. Én meg persze hevesebb szívdobogással, de csak várok, várok és várok. Női öt perc... wtf Azonban ahogy végre bekanyarodik a kisasszonyka és tekintetünk összetalálkozik, egy csapásra elmúlik a bosszúságom. Széttárom karjaimat, könnyedén felkapom, megpörgetem és apró csókocskát hintek a szájacskájára. - Szervusz! ^^ - köszöntöm egy újabb puszival és még szorosabb öleléssel, még nem áll szándékomban letenni, ki akarom élvezni a viszont látás felhőtlen boldogságát. - Mi lenne, ha ma nem tennélek le többet, majd csak az ágyikóba? ;P Remélem ráérsz, kincsem, mert szeretnélek elvinni téged a törzshelyemre. De hogy egészen pontosan hova, az legyen meglepetés. - Némileg talán árulkodhat a helyszínről az öltözetem, ugyanis talán még sosem láthatott Miri ilyen könnyed, lezser öltözetben. - Ó, és mielőtt elfelejtem, hadd mutassam be neked Szőr Lustaságot, vagyis Aldo cicát! - A szőrgombóc ekkor megelevenedik, bágyadt tekintetét ránk emeli és nyaffint egyet. Most ennyi tellett tőle. Megint szégyenben hagyott Sad

Kis Patak #2 2dlni53
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 03 2014, 23:46

Jó kedvem volt, amit vidám dúdolgatással ünnepeltem meg. Vicces volt belegondolni, hogy pont Ren egyik fülbemászó száma járt éppen a fejemben, de hát na, lehet hogy a srácot nem csípem, attól még a zenéje meg a hangja tetszett. Szóval hála a saját hangomnak, nem vettem észre a zörgést az ablakomon elsőre. Amúgy is éppen dolgoztam, már ha annak lehet hívni azt, hogy az ágyamon hasalva lóbálom a lábam és a menümben matatok. Valamikor muszáj volt rendet csapni ott, és most bőven volt ehhez energiám, pedig amúgy utálom, mert macerás.
- Eeh, hát ilyenem meg mióta van? - csodálkoztam rá egy low köpenyre, de egy kevés utánanézés árán rájöttem, hogy hogyan tudom hasznosítani, így végül nem dobtam ki. Viszont beszüntettem a dúdolást, így felfigyeltem a furcsa zajra, amibe ahogy belegondoltam, rá is jöttem, mi lehet.
- Karcos lesz az ablaküveg, baka >.> - morgolódtam, miközben a hátamra gurultam és talpra löktem magam, hogy kinézhessek. És tényleg ő volt az facepalm Adna inkább szerenádot az ablakom alatt, az... na arra sincs szükségem Razz Rámutattam a csuklómra és felmutattam a tenyerem, jelezve, hogy öt perc, és lent leszek, majd beálltam a tükör elé, és rádöbbentem, hogy ez annál jóval több lesz >.> Először is eszembe jutott, hogy ki akarom bontani a hajam, de ahhoz ugye meg is kell utána fésülni, aztán meg akartam szabadulni a rózsaszíntől is, mert ha egyszer jobban tetszettem neki a kislányos dolgok nélkül, akkor nem fogom őket erőltetni, ha vele vagyok :3 Igen ám, de ha randira megyünk, akkor kaja is kelleni fog, mert nem akartam mindenféle hülye vendéglőbe beülni, amikor én simán finomabb dolgokat csinálok, és garantáltan olyan a bento, amit én is szeretek Rolling Eyes Szóval mindezek után, legalább ötször öt perc rohanás és kapkodás után csúsztam le a lépcső korlátján. Mert így gyorsabb volt, és mert lazán megcsinálhattam Razz
- Anat! *.* - kiáltottam, és azzal a lendülettel reppentem is a nyakába, hogy illő csókkal és egy alapos öleléssel köszönthessük egymást. Már azóta fülig ért a mosolyom, hogy nekiálltam készülődni, de most, hogy magamhoz szoríthattam, mindennél boldogabbnak éreztem magam. Hiányzott Sad Nem is akartam elengedni Razz
- Sokat kellett rám várnod? Embarassed - kérdeztem félénken, de azért remélem kárpótolta a meglepetésem. Fura, ő tök lazán öltözött fel, nem is tudnám megmondani, mikor láttam utoljára pólóban, meg én is eltértem a szokásostól, és az ujjatlan, spagettipántos felsőhöz egy rövidnadrágot tettem hozzá. Ráadásul a harisnyámat is elhagytam, ehhez az nem illett Rolling Eyes
- Tiltakozom! Sose éreztem magam még ilyen könnyednek, nem hagyom, hogy cipelj :3 - mosolyodtam el. Mióta akrobatikusabb voltam, hihetetlenül légiesnek éreztem a mozgásom, és ez az érzés annyira jó volt, hogy még párocskám folytonos ölelése sem csábíthat el tőle, hihi :3
- Nem érek rá, úgyhogy rabolj el :3 - adtam ki az ukázt, és hirtelen naaaagyon érdekelni kezdett, hogy hová akar vinni, amihez így kell öltözni. Törzshely? Hát gőzöm sincs, mire gondolhatott a fiú, viszont akár tetszett neki, akár nem, ha nem tett le, akkor én ügyeskedtem addig, amíg le kellett raknia.
- Cica *.* - meglepődtem, és azon nyomban le is guggoltam, hogy felkapjam a kis fekete szőrgömböcöt. Mellső lábai alatt tartva emeltem fel, hogy megnézhessem magamnak, aztán mielőtt elkezdett volna a hátsó lábaival kapálózni esetleg, gyorsan támaszt nyújtottam neki a karomban - Nagyon édes, honnan van? :3 - néztem fel Anatra csillogó szemekkel. Rémlett valami, hogy mintha lenne egy macskája rajtam kívül is, de még sose találkoztunk. Miért nem mutatta meg eddig? Suspect
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Május 08 2014, 14:17

- Nem, nem kellett sokat. ^^- Jótékony füllentés. Azt mégsem mondhatom, hogy eluntuk az életünket, amíg rávártunk Razz - Én pedig sosem éreztem magamat ilyen erősnek, mint most. Régen lógtál már rajtam a hátizsákos csimpaszkodással. - Pedig szerettem. Úgy mások előtt is olyan közel érezhettem magamhoz, mint amikor az ágyban bújunk egymáshoz. Érzem a szíve lüktetését, egészen közeli az illata és bármiről is csacsog, az rögtön a fülembe jut. És persze mindemellett erősnek, nagynak, oltalmazónak, gondoskodónak érezhetem magam, ami általában jó szerepkör egy férfi számára. De ha neki nincs ehhez most kedve, én bizony nem fogom erőltetni.
Úgy tűnik Aldo azonban élénk érdeklődést vált ki a pöttömből. Hát persze, a cicafülek és a macskakarom után miért csodálkozom? facepalm Nem is tudom, hogy kerülhették el eddig egymást. Aldo fapofával tűri a szeretgetést, valamiért nincs oda a "nőstény emberekért". Más lehet az illatuk, vagy túl magas a hangtónusuk, ami zavarja az érzékeny cicafüleit. Vagy csak egyszerűen még nem szokta meg, hogy új barátnőm van? Érthetetlen, lehet Timidussal kikérdeztetem a kis fújógépet. Inkább átveszem a macskát, mielőtt összekarmolja Mirikát is, mint anno Hinarit. - Aldo cica, most sipirc haza! - Durcás fejjel pillog rám. - Teleportkapuhoz megyünk, oda pedig gondolom nem akarsz velünk jönni Razz - A teleport szó hallatán riadttá válik a macska arca és már ugrik is ki a kezeimből, hogy hazainduljon a Limenbe. Kis buta, ha tudná, hogy hamarosan magasabb szintre költözünk és nem kerülheti el a teleportálást Razz
Mivel Miri incselkedni próbált velem az imént, ezért lehívom a menümet. Pillanatok alatt rendőri karperec csattan a lány kezén, majd a másik karika az enyémen is. - Kisasszony, le van tartóztatva! Most már aincradi élete végégig hozzám lesz láncolva, a kulcsot ugyanis szétpixeleztem. Most pedig kérem kövessen egyenesen a 10. szintre! - Már meg is indulok a teleportkapu felé. Na és honnan van nekem ilyen bilincsem? Nos, azt inkább nem mesélném el Razz 
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 10 2014, 20:04

Hazudik! Na jó, most az egyszer elnézem neki, de ha rossz kedvem lett volna, akkor ez az a klasszikus csapdakérdés, amire nincs jó válasz, hihi :3 Amúgy aranyos volt ahogy füllentett, hogy ne érezzem magam rosszul, de hát egy nőnek kell is egy kis idő, hogy elkészüljön. Elvégre úgy kellett eléje állnom, hogy tetsszek neki, ahhoz pedig meg kellett igazítani a frizurám, meg ruhát válogatni, etc-etc. A külsőmre fordított idő meg egyenesen arányos a pasim képességével, hogy észrevegye, hogy a kedvében akartam járni. Lásd most is, egy szót nem szólt róla Anat, hogy jé, picikét máshogy nézek ki, mint általában wtf Így aztán várhatja, hogy felfigyeljek a laza öltözködésére Rolling Eyes Persze ez őt biztos nem is érdekelte ._.
- Na jó, az út felét megteszem a hátadon, ha akarod Rolling Eyes - sóhajtottam, de aztán elmosolyodtam és újra megöleltem a fiút, a mellkasához dörzsölve a pofikámat :3 Ja, és szorongattam a hátát. Mert nagyon jól esett a közelsége, olyan volt, mintha én is átvenném a teste melegét :3 Ezért az érzésért cserébe talán megengedem neki, hogy újonnan talált szabadságomat kicsit korlátozza, hogy jól érezze magát azzal a fene nagy erejével. Most így belegondolva simán összehozhatnánk valami attrakciót, ő emelget, én meg ugrálok rajta Neutral
- Móóó, nem jöhet velünk? Sad - néztem fel cicaszemekkel Anatra, már annak se rültem, hogy kivette a kezemből, pedig olyan kényelmes kis fészket alakítottam ki neki a karjaim között, és még simizni is tudtam meg ringattam *3* Annyira selymes, puha szőre volt, egyszerűen nem lehet betelni vele *3* A cicafülemen is van ilyen szőr, de saját magamat simogatni nem volt olyan, ha meg más nyúlt hozzá, akkor libabőrös lettem kapásból. Hm, vajon Aldonak is ilyen érzékeny a füle, mint nekem? Csalódottan sóhajtva néztem a cicus után, ám nem hagyta kedvesem, hogy sokat lógathassam a kezem, mert egyszer csak felemelte, és bilincs kattant a csuklómon o.O
- Hé! - szóltam rá Anatra, és csak akkor lágyult el kicsit az arckifejezésem, mikor meghallottam a legújabb sületlenségét facepalm Peche van, máskor még talán nevettem is volna rajta, de a cicától való gyors elszakadás még sokként hatott rám >.>
- Mivel vádol, biztos úr? >.> És mi a büntetési tétele? Rolling Eyes - szálltam be azért a játékba, és hogy ne legyen olyan nagyon jó a srácnak, így, hozzábilincselve próbáltam felmászni a hátára, hogy elvigyen a teleportkapuig Razz - 10. szinten nem a szafari van amúgy? - vetettem közbe egy gyors érdeklődést. Ha oda megyünk, akkor még jól is jön az öltözékem, szoknyában nem olyan kellemes gázolni a magas fűben, meg ilyesmi.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Május 25 2014, 15:10

- Most nem jön velünk, mert betoji alak Razz Fél a teleportkapuktól, összeborzolják az áramköreit. De lesz még alkalmatok összebarátkozni, ígérem! - Azért még nyomok egy puszit a pöttöm homlokára és megcirógatom a nyakacskáját is. Most nincsenek rajta a cicafülek, így azt nem tudom azt cirógatni. Amíg azonban vágyakozva tekint a cicus után, kihasználom az óvatlanságát és már csattan is a karperec a kezén, a másik fele pedig az enyémen. Természetesen a kulcs megvan hozzá, jó mélyen elrejtve az inventorymban, de erről neki nem kell tudnia.
- A bűne az kisasszony, hogy elhanyagolta a párja kényeztetését. A büntetése pedig nem más, mint kéjrabszolgaság. A 10. szint vadonjának rejteke tökéletesen alkalmas hely arra, hogy lerója büntetését. Kiáltozni felesleges, úgysem hallják meg... bár a vágy fokozása érdekében érdemes ;P - Próbálok végig nagyon-nagyon-nagyon komoly maradni, de a végére már majd kipukkadok, így kis kuncogásba török ki. Aztán megköszörülöm a torkom és ismét próbálok rettentő komoly fejet vágni, sőt még egy rendőri sapkát is kanyarítok a fejemre a mindenféle jelmezes kelléktáramból előrántva. Amint felkapaszkodik a hátamra a kis makimajom, már viszem is, egyenesen az első teleportkapuig. Eddig sem mondhatnám, hogy megszakadtam volna vele, de most, a harmadik szintű súlyemeléssel észre sem veszem, hogy a hátamon csimpaszkodik. Irtóra felvillanyoz ez a szintemelés, majd kicsattanok az életerőtől.
Amíg elérünk a kapuig, jó páran megbámulnak bennünket, de ez engem csöppet sem zavar, sőt még élvezem is a helyzetet. A 10. szintre érve aztán a szafari vadregényes erdeje felé veszem az irányt, miközben kínzó csöndességbe burkolózom. Nem menetelek azonban sokáig, egy kellemes parányi tisztásra érve jólesően beleszippantok a levegőbe, majd megállva óvatosan leengedem a pöttömöt a hátamról. - Nos, kisasszony... készen áll a bündetés végrehajtásra? hentai
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 31 2014, 15:08

Kicsit furán néztem Anatra a magyarázat hallatán, valahogy... nemtom, olyan... lehetetlennek tűnt, hogy egy bitmacska féljen a... Nem értem. Jó, eleinte bennem is megvolt az érzés, hogy mi van, ha rosszul rakja össze az adatokat a rendszer és az egyik lábamat mondjuk a kezem helyén találom, vagy fordítva rakja a vissza a fejemet, de a béta végére már kipusztult belőlem ez a félsz, és azóta eszembe se jutott. Pedig nem lenne szép halálnem, ha egyszer csak seggfej lesz belőlem Neutral Mindenesetre ez a különös érzés megcsiklandozta a torkomat és kicsalt egy nevetést :3
- Ajánlom is, nem ér cicákat rejtegetni előlem. Főleg kandúrokat nem Razz - néztem rá a fiúra afféle fenyegetőnek szánt tekintettel, de mosollyal az arcomon. Csakhogy a kézmozdulat, amit emellé társítottam, nem volt jó ötlet, mert esélyt adott neki, hogy rákattantsa a karperecet a csuklómra. Sose volt még ilyen rajtam, és nem is volt szoros, de zavart az érzés, hogy nem tudom úgy mozgatni a kezem, ahogy akarom. Meg hát... talán az is ennem volt, hogy tudom, ez normál esetben fájna is... talán Rolling Eyes
- Eh?! Ügyvédet és tárgyalást kérek, miféle bíróság ez, hogy rögtön ítélnek? >.> - játszom a kétségbeesett bűnöst, miközben szabadulni próbálok, de hát ugye nincs szupererőm, így nemigen tudom eltépni a láncokat, melyek szegény, ártatlan személyemet fogva tartják Sad Félve tőle, hogy esetleg erőszakot is alkalmaz a bíró-smasszer-rabszállító úr, kénytelen voltam mégis engedni és felszállni a szállítóeszközre. Az igazi az lett volna, ha el tudok pirulni, miközben a kezét a lábaimra teszi, de ez tőlem esélytelen volt, és amilyen gonosz szállítási formát választott ez az alak, még a kebleimet is kénytelen voltam a hátának nyomni, miközben a fülébe súgtam.
- Imádom a szerepjátékot, biztos úr~ - jelentettem ki halkan kuncogva, kétségtelenül muris volt, ahogy próbálkozott komoly lenni, és megvoltak az eszközök is a kelléktárában. Nekem is vannak ilyesmik a ruhásszekrényemben, végre lesz valaki talán, aki előtt felpróbálhatom azokat a cuccokat :3 És aki... leveheti őket rólam ;P
Ha valamit gyűlöltem, az az utazás volt, mindig is szerettem volna kihagyni a suliba buszozást, a sétálást, meg az összes ilyesmit, de azért Anat társaságában annyira nem volt rossz... leszámítva azt, hogy kapaszkodnom kellett az életemért a hátán, és a semmittevés megölt Neutral Viszont mikor végre megérkeztünk és leengedett a hátáról, én úgy, de úgy megkönnyebbültem, hogy rögtön szökkentem is párat, jól megcsörgetve a bilincset a karomon.
- Tiltakozom, előbb a tisztaságot kell garantálni. Nem akarok elkapni semmit egy ilyen vadember rabszolgatartótól >.> - jelentettem ki toppantva egyet a földön. Hallottam, hogy van a fák mögött valami vízcsobogás, szóval igyekeztem elindulni arrafelé - És természetesen fürdés közben követelem a bilincs levételét! - tettem hozzá öntudatosan. Már csak az hiányzik, hogy akadályozzon ott is, hmpf ˇ^ˇ
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Május 31 2014, 18:00

Alattomos módon még ezt a helyzetet is ki tudja használni a kis pimasz, s miközben kebleit hozzám dörgöli, olyan búgó hangon sugdos a fülemben, hogy majd elalélok. Megacélozom magam és a kitervelt akció végrehajtására kezdek el koncentrálni. Nincs is ezzel baj, egészen addig, amíg meg nem érkezünk a büntetés végrehajtásának helyszínére. Az hagyján, hogy ugrabugrálásba kezd, melynek eredményeképpen ide-oda rángatja a kezemet, de még tiszteletlenkedik is. Még hogy én tisztátalan!?! ˇ^ˇ Na majd adok én neki, úgy elfenekelem ezt a leányt, mint még senki soha. És még élvezni is fogja Suspect 
- Hogyisne, még a végén elszökne kiskegyed! Nem-nem, eszem ágában sincs levenni a bilincset, inkább kénytelen leszek én magam is társulni a fürdőzéshez. hentai - Így hát megadom magam és a közelben csobogó patak partjára citálom a leányt. Közben persze továbbra is próbálom a kimért, gőgös smasszer szerepét játszani, ha vonakodna a megfelelő tempóban követni, hát kénytelen leszek a fenekére csapdosni, hogy igyekezetre ösztökéljem. Rettentő hálátlan feladat ;P
A partra érve ismételten hálát adok a rendszernek, ami lehetővé teszi, hogy egyetlen gombnyomással fürdőruhára váltsak. Nem kell levennem a bilincset ahhoz, hogy levehessük a ruháinkat. Azonban olyan furcsaságra leszek figyelmes, ami felettébb nem szokványos. Egy teknős, "őrült tempóban robog" felénk és egyenesen be akarja támadni a bokánkat. Ezt meg mégis mi a fene lelte? O.o Mióta ilyen agresszívek a teknősök? Nem mintha túl sok dolgom lett volna odakint ezekkel a vízi jószágokkal, de mindenképpen valami nyugodt, megfontolt állatokként képzeltem el őket, nem pedig olyanoknak, amik betámadják az embereket. Veszélyeztetnénk talán a fészkét? O.o Mielőtt elcsíphetné a lábunkat, megragadom a páncéljánál fogva a jó tenyérnyi nagyságú lényt, majd fejét szembefordítom az enyémmel, úgy nézek vele farkasszemet.
- Hát magába meg mi ütött, teknős úr? - pillogok értetlenül a mobra, ami nem várt módon válaszol Shocked - Nem vagyok úr! Nőstény vagyok, baka! - Majd éktelen dühének nyomatékot adva beleharap az orromba! pale Az ijedtségtől felsikkantok, majd hisztérikusan letépem az arcomat csócsáló fenevadat nemes orromról és azzal a lendülettel hajítom el a fenébe >.> Nagyot repült, akárcsak a rakéta csapat Suspect
- Hol is tartottunk? - fordulok vissza Mirikához nagyot szusszanva, s megkönnyebbülve, hogy az a szörny nem zargat többet ma már bennünket. Kötve hiszem, hogy órákon belül visszaérne ide a maga kis tempójában Razz Már nyitnám is le a menümet a fürdőruhára váltáshoz, de ahogy pörgetem a ruhafelhozatalomat, huncut mosoly húzódik az arcomra. - Vagy nincs is szükséged a fürdőgatyámra? hentai
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Szomb. Május 31 2014, 21:44

Megtorpantam és felnéztem fogva tartómra, alsó ajkamat lebiggyesztve, számat enyhén nyitva tartva. Az a tipikus "te most komolyan nem vágod mi van, vagy csak szórakozol velem?" arckifejezés volt, amivel megkínáltam. Ha ismer, akkor már most tudja, hogy minek fogom nevezni pillanatokon belül, amint szólásra nyitom csókolni való ajkaimat :3
- Nem én vagyok koszos kettőnk közül, baaaka~ Razz Nő vagyok, figyelek rá, hogy ápolt legyek Rolling Eyes - nyilvánítottam ki, mennyire sértőnek vélem azt, hogy szavaival azt sugallta, nem neki kell megfürdenie, hanem nekem Neutral Ugyan, mit képzel magáról egy közönséges börtönőr, pfff >.> - Különben meg nem szökök el, azzal csak súlyosbítanék a helyzetemen ˇ^ˇ - győzködtem a rendőr bácsit, hogy bennem nyugodtan megbízhat, végül is csak ugyanazt mondom, mint az összes többi, aki meg akar szökni. De én más vagyok és kész, hihi ;P Az tuti, hogy noszogatni nem kellett viszont, alig vártam, hogy vízközelbe érjünk és csobbanhassunk egyet, szóval ha Anat nem igyekezett, akkor még én húztam magam után :3
Igen ám, csak hát odaérve nem igazán számítottam rá, hogy párocskám figyelmét eltereli egy páncélos jószág. Ha Anat nem kezd el vele ilyen feltűnően foglalkozni, én észre se veszem, hogy ott mászik, így viszont volt alkalmam elgondolkodni rajta, hogy... miért? Első adandó alkalommal elkalandozott a figyelme rólam Suspect Ha annyira tele lenne velem a feje, akkor ez nem történt volna meg >.> Lepillantottam a bilincsre, és amíg a fiú a tekivel szórakozott, kis küzdelem után kicsavartam belőle a kezemet. Csak akkor kaptam fel a fejem, amikor jajveszékelve elhajította szerencsétlen állatot, ami nagyot csobbant a vízben o.O
- Öhm... tulajdonképpen mit is csinálsz? - érdeklődtem kissé elképedve. Oké, nem ez volt az első eset, hogy számomra megmagyarázhatatlanul agyalágyult lesz, de... jó, inkább nem is próbálok rá magyarázatot találni Razz Inkább legördítettem a menümet, és fürgén pötyögtetve magamra öltöttem a bikinim alsó felét, nemesen elfeledkezve a melltartóról, majd végleg leráztam a bilincset és nyelvet öltve beugrottam a patakba \o/ Hosszú pillanatokig elmerültem a nem túl sekély vízben, tettem egy-két tempót a folyó közepe felé, és csak aztán löktem fel magam a vízfelszín fölé, amikor már jócskán benn voltam. A vízcseppek gyönyörű csillogást adtak szépséges, félmeztelen alakomnak, na meg a perverz vendégemnek, amit útközben szedtem fel, és most a kebleim között ficánkolt. A hal konkrétan halálra ijesztett a mozgolódásával, így ezúttal az én sorom volt sikkantani egyet, és elsápadva löktem le magamról a kopoltyúst pale
- Anat, meg akarnak enni a halak pale - vergődtem halálra váltan nyafogva, és ijedten kapkodtam a fejem jobbra-balra, hátha cápák meg piranhák köröznek körülöttem. Ez nem tudom mi volt, de biztosan fel akart falni No
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Jún. 19 2014, 00:52

- Anatole Saito vagyok, mindig kritikán felüli a küllemem Razz Cool - S valóban, néha olyan érzésem van, hogy még egy lánynál is több időt tudok eltölteni a fürdőszobában. Legalább is odakint. Idebent azért megspórolom a borotválkozás, hajvágás mizériáját, de a fürdés bármennyire is felesleges dolog, a szokás nagy úr és az elme nyugalmához elengedhetetlen a relaxációs tisztálkodás. Szóval azt állítani, hogy nekem tisztálkodásra lenne szükségem, aljas rágalom ˇ^ˇ Ezért még meglakolsz pöttöm, nagyon meg foglak büntetni Twisted Evil
A teknőssel való viaskodás egy olyan kellemetlen momentum volt, amire nem lehet előre felkészülni. A prímet még mindig a mellbimbó harapdáló kagyló viszi, azt igazán nem szeretném még egyszer átélni pale Komolyan megfordult a fejemben, hogy érzékeny testrészem egyszer csak szétpixeleződik >.< A kis komisz időközben meglógott -erről annyit, hogy súlyosbítaná a helyzetét a szökéssel, ezért nem tenné - s tekintetem rögvest fedetlen kebleire réved. Én magam végül egy egyszerűbb zöld-ezüst fürdőnadrág mellett döntöttem, de ha nem lenne bekapcsolva még az etikai mód, az admirális bizonyára vitorlát bontana most >.>
Valami azonban furcsa volt... valami nem odaillő. Kezemmel automatikusan kinyúltam a látkép felé, hogy elhessintsem a nem odaillő képrészletet, mintha csak a menümmel babrálnék, de bizony rá kell jönnöm, hogy az a mocskos hal nem ezüstös bikini felső, ami végül mégiscsak felkerült a helyére. A szemtelenje rácuppant azokra a keblekre, amik csak engem illethetnek! Ezt meg kell torolnom /ˇ^ˇ/ Nekifutásból belevágódok a vízbe, ezzel hatalmas hullámot keltve, majd pár karcsapással ott is termek a lánynál és támadójánál. A halacsot egyszerűen megragadom, majd drámai küzdelembe kezdek vele -természetesen erős rájátszással - majd röpke haláltusája után már röppen is a szafari itemet jelző ikon. - Te fogtad, a te gyűjteményed. - intettem Mirinek, hogy tegye el a menüjébe - Hoztam viszont horgászbotokat, és csak reménykedni tudok abban, hogy a halászhálót fogod a továbbiakban használni a kebleid helyett Razz
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 29 2014, 00:44

Mit szépítsem? Megijedtem, hiszen tök váratlanul ért, hogy betaláltam egy random erre úszkáló halat, ami ráadásul úgy tapadt rám, hogy abszolút nem várt helyen fickándozott. Biztos hím volt >.> Vagy van egyáltalán a halaknak neme? Gőzöm sincs ._. Mondhatnám, hogy bezzeg, ha figyelek bioszon, de eszem ágában sem volt ilyen gondolatokat dajkálni. Örülök, hogy ébren tudok maradni az órákon, mindig tiszta kába vagyok, vagy azért mert hajnalig MMO-zok vagy animézek, vagy ha rosszabb eset áll fenn, akkor anyát ápolom. Nem érdekel a suli ~ Így hát azt se vágom, milyen halat szedett le rólam Anat, aki hős megmentőként csobbant a habokba, hogy megszabadítson szenvedésemtől Neutral Most valahogy nem volt vicces az, ahogy "küzdött" a hallal, talán azért, mert még a torkomban dobogott a szívem és görcsben volt a gyomrom Sad
- Hogy? Mi? Merre? - néztem értetlenül a fiúra, ahogy magyarázni kezdett a fogásról, meg hogy az enyém. Nehezen esett le a tantusz, hogy mire gondol, de ahogy kezdett elmúlni az ijedtség, úgy lassacskán sikerült összeraknom, szóval hosszú fáziskéséssel ugyan, de reagáltam.
- Pfff, csak irigy vagy, mert neked nincs ilyen jó csalid Rolling Eyes - közöltem be nyelvet öltve. És ha már ultimate csali, inkább el is rejtettem, mert amíg fürdök, addig okés, hogy félmeztelenül leledzem, de ha a parton fogunk horgászgatni, akkor annyira már nem az. Pláne mivel valamivel feljebb megpillantottam egy magányosan ücsörgő fazont, aki azért hiába volt messze, ha jó szeme volt, láthatott pár dolgot Rolling Eyes
- Van egy rettenetes hírem mellesleg - említettem, miközben megigazítottam magamon a frissen felvarázsolt bikinifelsőt - Nem tudok horgászni Embarassed Szóval meg kell tanítanod :3 - vallottam be hátranézve. És hogy miért néztem hátra? Természetesen azért, mert már gázoltam kifelé a vízből, már csak az hiányzott, hogy újabb tátogók cuppanjanak rám >.> Nincsenek ebben a vízben piranhák? Suspect
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Júl. 07 2014, 14:35

A ponttyal való küzdelem túl rövidnek bizonyult ahhoz, hogy igazán bemelegedjek. Mire azonban rávetődhetnék újabb fogásomra, vagyis Miri kebleire, de legalább a derekára, a lány már el is kezd kievickélni, sőt, előkerül egy bikini felső is. Ejj, pont mikor huncutkodni akarnék egy kicsit, na nem mintha az a rongydarab bármiben is meggátolhatna Razz Már indulok is a lány után és pár karcsapással beérem. Olyan kis feszült, nem szokott ő ilyen lenni. Valamivel törekednem kell arra, hogy jobban ellazulhasson. Lágyan hömpölyögni a víz felszínén csodás érzés és nem is kell örökké attól rettegni, hogy valami betámadja.
- Nem hibáztatom azt a halat, kiváló helyet talált magának. - Gyengéden a derekára fonom a karjaimat és a sekélyebb vízben próbálom marasztalni a kedvesemet. Mögéje érce felállok és egészen határozottan magamhoz húzom, hogy teljes testemmel hozzá simulhassak és magamhoz ölelhessem. Fejemet a nyakába fúrom, mielőtt menekülni próbálhatna és apró csókokkal hintem be a bőrét. Ha még mindig nem tudja elengedni magát, akkor kénytelen leszek bevetni a végső fegyvert, vagyis a fülének a kényeztetését is. Célom az, hogy ne meneküljön ki a vízből, hanem próbálja meg élvezni azt. Ezernyi pajzán gondolat jár a fejemben, amiket szívesen megvalósítanék vele sorra, de azzal még várhatunk egy kicsit, alkonyatkor romantikusabb.
- Persze, megtanítalak. Lazítsd el a karjaidat és megmutatom a mozdulatot bot nélkül. - A derékig érő víz ideális arra, hogy gyakoroljunk, az pedig, hogy a hátához simulva karolom át, még jól is jön a mozdulatsorhoz. - Itt van ez a nádszál, ez jó lesz a horgászbot imitálására. Ragadd meg úgy, ahogy kényelmes! Jobb kezes vagy, ezért úgy lesz majd ideális, ha a bal kezed van alul. Úgy, ni. - Gyengéden vezetem a kezét, miközben újra és újra csókokkal halmozom el a nyakát. Halk, búgó hangon beszélek hozzá, s bár nem feledkezek meg a tényleges oktatásról sem, hiszen már a bot lendítésénél tartunk, gondolatban már teljesen máshol járok. - És most fordítsd el kicsit a törzsed jobb oldalra, lendítsd hátra, majd visszafordulással lendítsd előre, s közben tégy úgy, mintha harci skillt aktiválnál!
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Pént. Júl. 11 2014, 19:03

Sikertelen volt a szökési kísérletem, a rabszállító uraság pillanatok alatt elcsípett és megakadályozta, hogy elhagyjam a vizes börtönöm >.> Esélyem se volt innentől kezdve szabadulni, pedig jó lett volna. Szerintem senki se hibáztat azért, mert nem tetszik a víz, ahol kicsit túl komolyan veszik a halak a harapást, és nem lehet nyugodtan fürdeni Rolling Eyes Igen ám, de nem sok kellett hozzá, hogy a lábaimon is alig tudjak megállni, Anat túlságosan jól ismerte a gyengepontjaim... egy részét, és azon kaptam magam, hogy miközben a nyakam és a fülem csókolgatja és harapdálja, kénytelen vagyok nekidőlni, ha nem akarok elsüllyedni a vízben ._.
- Mondom én, hogy irigy vagy Razz Ahelyett, hogy te is megtalálnád azt a... helyet Rolling Eyes - adtam fel a menekülést teljesen, pedig én próbáltam ficánkolni kicsit, de hát lehet, hogy nem is akartam már annyira partra vetett halat játszani. Hamar behálózott, a rabszállítás mellett ezek szerint ért a horgászathoz is :3 Szóval bújtam és dörgölőztem hozzá, akár egy kiscica, épp csak dorombolni nem doromboltam, mert fülek és ügyesség ide vagy oda, mindent azért nem tudok, amit egy macska is :3
- Van egy olyan érzésem, hogy nem is horgászgatni hoztál ide, édes :3 - kuncogtam, majd egy hirtelen szikrától vezetve tettem hozzá - A te botod meg amúgy is profin kezelem ;P - fordultam hátra, hogy ránézzek, és úgy kacsintottam rá. Na jó, azért huncut megjegyzésektől függetlenül megtettem, amire kért, bár olyan nagyon nem kellett lazítanom a karijaimat, így is full laza voltam, annyira ellágyultam, hála a fiúnak... khm... Szóval nádszál.
- Nem könnyű... - válaszolom vissza mézes-mázos hangon, azt már nem hozzátéve, hogy azért nem az, mert alig bírok erőt kifejteni a kezemmel. Pedig nem is kéne sok ahhoz, hogy tartsam ezt az izét a kezemben Rolling Eyes Na jó, megpróbáltam összeszedni magam, és követni az utasításokat. Félig hátrafordulok, lendítek, aztán előrecsapom. Tiszta sor, annyira értettem hozzá, hogy a törzsem elfordítása a lendület megszerzéséhez is jól jön. Úgyhogy először lassan, másodszor pedig gyorsabban is megpróbáltam ezt a bizonyos mozdulatot, utóbbi alkalommal viszont önkéntelenül is hátra léptem egyet a bal lábammal, ezzel rátaposva Anatra, és a lendítés is olyan remekül sikerült, hogy ha nem figyel oda, fejbe vágom Neutral De legalább a mozdulat okés volt, felizzott a "bot" \o/
- Mi lesz a csali? Milyen kukacod van? Razz - fordultam hátra gyanútlanul, most egy kicist izgatottabban. Ki akartam próbálni egy igaz bottal is bounce
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Júl. 18 2014, 21:05

Bújik és dörgölőzik, én pedig úgy simulok hozzá, hogy a bőrének minél több négyzetcentiméterét megérinthessem. Két oktató mondat között tovább csókolgatom a nyakát, de a fülecskéit fokozatosan mellőzni kezdem, hogy azért a botot is sikerüljön végre bedobni, különben nem fogunk semmit estig. Akkor meg mi lesz a vacsi? Suspect
- A sejtésed részben igaz Razz Ugyanakkor a huncutkodás mellett valóban szeretném, ha megtanulnál horgászni és máskor is kijönnél majd velem. Itt általában nyugodt, meghitt minden, legfeljebb pár mobbal gyűlik meg az ember dolga, de azokat még Aldo is lecsapja. Amint felköltözünk erre a szintre a céhházzal, ritkábban fogok lejárni a Kezdetek városába, oda is valószínűleg csak miattad ^^ - Mondanám neki, hogy egyszerűbb lenne, ha hozzám költözne, de még jó ideig nem akarom feladni a legénylakásomat. Ebben a kapcsolatban már jóval óvatosabb vagyok, s már a kezdetekkor eldöntöttem, hogy Kanával végigjárom az udvarlás és egy párkapcsolat minden lépcsőjét és egyik fokról a másikra nem fogok elhamarkodottan lépkedni. Tengernyi időnk van még, hova siessek? A botos dolgon csak kuncogok, miközben elengedem a karjait, hogy egymaga is próbálgassa a lendítést. Kezeim a derekára helyezem, úgy mozdítom a helyes irányba a törzsét. Közben tesz egy lépést hátra, amivel telibe tapossa a lábam. Összepréselem az ajkaimat és úgy teszek, mintha nem történt volna semmi, majd gyorsan kihúzom a lábam, aminek következtében a végtagom bele is gabalyodik valamibe. Lehajolok, hogy kiszabadítsam a lábfejem - ekkor suhan el a fejem fölött a bot O.O - és meg is van a bűnös, egy hínár személyében.
- Nofene, már hínárt is bevesznek a gyűjteménybe? - hüledezek az itemleírás láttán, majd belehajítom az inventorymba a szmöttyöt. Mikor visszaegyenesedek, Mirinek már fel is izzik a bot a kezében, ezek szerint sikerült aktiválnia a megfelelő skillt. - Ügyes vagy kincsem! - dicsérem meg, miközben tenyereimet ismét a derekára helyezem, majd jobbommal végigsimítok a hasán, játékos kört leírva a köldöke körül. Majd hirtelen felkapom és kiviszem a partra. - Te kis Huncut Razz A kukacomra - mellyel saját elmondásod szerint igen jól bánsz - még várnod kell egy keveset, de vacsora után megjutalmazhatlak vele hentai - Kiviszem szépen a karjaimban a partra, még a teljes súlyemelés kapacitásomat sem kell hozzá aktiválnom, majd puhán leteszem a földre. Kezébe nyomok egy igazi botot, orsó nélkül, sima úszóst.
- No, most ezzel kell majd ugyanúgy lendítened. Ha eltűnik az úszó a víz alatt, akkor kell rántani rajta, mert az azt jelenti, hogy a hal elkezdte csócsálni a csalit. - Egy marék halkaját beszórok a vízbe, hogy idevonzzam vele a mobokat. Kellemes csokiillatot áraszt az etetőanyag és a csalinak szánt pufi is, melyet mindkettőnk horgára felteszek. - No, most próbáld újra a lendítést, aztán várunk! - S amíg ügyeskedik, avagy ügyetlenkedik, addig én kikészítem a kempingszékeket és a napernyőt.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Szomb. Júl. 19 2014, 17:56

Hümmögtem egy sort, de nem csak azért, mert elgondolkodtam, hanem azért is, mert jólesett a csókolgatás :3 Szóval ilyen vegyes hangokat adtam ki, amik így egymásba fordultak, vagy mi. Némi kuncogással meghintve, tökéletes recept volt. Nem mintha direkt csináltam volna, de akkor is, nem elbűvölően cuki? Hát de Cool
- Hát, inkább Nysterbe járkálj majd miattam akkor. Igazából ott bérelek egy NPC-től lakást :3 - okítottam ki. Igaz, jóformán csak aludni járok haza, vagy még azt se, mert a napom egyik részét a boltban töltöm, egy másikat a céhházban, egy harmadikat farmolással valahol a magasabb szintek egyikén, és ami marad, azt is eltöltöm valahogy, valamivel. Mostanában nem ritkán Anattal :3 Ha viszont a fiú feljebb költözik, akkor nekem is kevesebb okom lesz lemenni. Sőt, amint Kokoro-chan felcseperedik kicsit, szerintem viszek minden cókmókot az 5. szintre én is. Kiszemeltem már egy helyet, ami alkalmas lenne céhháznak, és mivel nem is olcsó, nem kell aggódnom amiatt, hogy elkapkodják előlem Rolling Eyes
Közben becsülettel próbálkoztam azzal a bizonyos lendítéssel, bár valami a talpam alá került, ami kicsit megzavart, viszont mivel ügyes vagyok, ezért persze így is összejött a megfelelő mozdulat végrehajtása Cool Lelkes voltam, meg minden, egyelőre egész izgi volt, meg a bosszúvágy is hajtott. Ki ne szeretné megkínozni a halakat, ha az imént éppen halálra ijesztették? Rolling Eyes Elvigyorodtam, és mivel pont jó magasságban voltam hozzá, adtam a párocskám nyakára egy csókot én is, miközben a köldökömmel játszott... csakhogy a következő pillanatban már nem éreztem az iszapos talajt a talpam alatt o.O
- Óóó, te! - kiáltottam fel nevetve, és kapálóztam egy sort a lábammal. Valami ráragadt, ami nem tartozott oda Suspect - Aha, szóval vacsi után. Én már előre látom, hogy egy cuki sellő akad majd a horgodra :3 - kuncogtam vidáman. Kaja után testmozgás, tiszta sor. Viszont akkor kell egy vacsi... ahhoz meg fogni is kéne valamit, gondolom én. Hmmm, ez kezd még izgibbé válni, ha nem fogunk semmit, akkor vacsi sem lesz, és ha nem lesz vacsi... No Na megálljatok csak, halacskáim! Amint újra szilárd talaj került a lábam alá, le is szedtem róla azt az izét, ami ráragadt.
- A gyilkos Hínári bosszúja Suspect - rázogattam meg a zöldséget, mire felvillant az előbbi kis ablak, ami a pontynál is. Hopp, achievement unlocked! Asszem így van az a valami :3 Mindenesetre a kezembe vettem a botot, amit adott, és megnézegettem. Nem fog ez eltörni, ha kifogom az óriás tintahalat?
- Ühüm-ühüm - bólogattam figyelmesen, és figyeltem, mit csinál a fiú. Kellemes csokiillat ütötte meg az orromat, mikor beleszórta a vízbe azt a valamit. Kicsit még tapasztalgattam a bot egyensúlyát, mintha egy kést tartanék a kezemben, aztán megpróbáltam egyedül is a mozdulatot, amit tanított. Emelés, törzsfordítás, lendítés előre és csuklómozdulat. Felnéztem, hogy repül-e az a bója, vagy mi, de a csobbanás nem onnan hallatszott, ahonnan gondoltam, hanem éppen csak a víz széléig sikerült elhajítani. Na mindegy, sikerült! Cool Legalábbis gondoltam én.
- És most mi jön? - fordultam hátra a kérdésemmel. Bedobni megtanított, de azt nem mondta, hogy utána mit kell csinálni >.> Ezt sürgősen pótolni kell :3

[hínár]
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Aug. 02 2014, 23:24

- Utána az jön, hogy várunk. A horgászat itt sem úgy megy, hogy bedobod a horgot, rajta a csalival és máris emelheted ki a halat. Támaszd le a botodat a tartóba - én is így teszek, hogy követni tudja a példámat, bár ez nem olyan nagy ördöngösség - aztán pedig csüccsenj le ide mellém és szürcsölgesd a limonádéd! ^^ Ha kapás lesz, azt úgyis észre fogod venni, hála ennek a kis kapásjelzőnek. - S már észre is veheti, hogy kicsit engedek a horgászbot damilján és ráakasztok egy apró csengőt, ami minden bizonnyal meg fog szólalni, ha a hal megrántja a horgot és ezzel együtt a damilt is. Alap esetben csak egy foszforeszkáló karikát szoktam használni kapásjelzőnek, bár úszózáshoz még erre sincs szükség, de most egyrészt tanuló fázisban vagyunk, másrészt így jobban tudunk koncentrálni a beszélgetésre és persze egymásra is. Lehuppanok a székembe és megvárom, míg Miri is így tesz a mellettem lévőben.
- Érdekes egyébként az, amit mondtál... ezek szerint nem laksz a céhházban a többiekkel? Tudom, hogy Nyster nagy kedvenced a városok közül, de miért nem költözteted föl az egész céhházat akkor oda? Sok az újoncod, nem hiányolják a társaságod? Ayani már elég önálló, na meg a leghűségesebb kis csatlósod megalszik akár egy fán is Tűzrózsával, nem lehetnek nagy igényei Razz Ő amolyan vad amazon, akit nehezen tudok elképzelni egy selyempárnákkal teli ágyban. Ellenben veled... téged nagyon is el tudlak képzelni a selyempárnák között, valami csinos csipkés fehérneműben hentai - bókolok újra, s csöppet sem esik nehezemre, hiszen a fantáziám már megint elkalandozott, de igyekszem visszaterelni a beszélgetést a komolyabb mederbe - Mesélj kicsit részletesebben a mostani Voice tagokról! Milyenek a fiatalok? Van köztük frontharcosnak való? Elkél az utánpótlás...
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Szomb. Aug. 23 2014, 20:15

Várunk. Ízlelgettem a szót, alaposan megforgattam a szám minden szegletében, de valahogy arra jutottam, hogy nem ízlik. Savanyú... vagy olyasmi. Nem voltam türelmes fajta, utálok várni. Azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy nem ez lesz a legkedvencebb időtöltésem, farmolás vagy vadászat közben is a hajamat tépem, ha respawnra kell várni. Tenni, cselekedni, mozogni, szaladni, csúszni-mászni, na azt már jobban szerettem :3 Mindegy, csak csinálhassak valamit. De várni... Rolling Eyes
- Akkor ez dögunalmas így mattaku - jelentettem ki lesújtó hangnemben, és kelletlenül megtettem, amire Anat kért. Legalábbis azután, hogy megnéztem, ő hogy csinálja. Kicsit úgy éreztem magam, mintha járni tanulnék, vagy nem tudom.. full egyszerű dolgokban is vártam a példát, aztán majd elsüllyedtem a föld alatt, hogy bakker... -.- Tökidegen volt számomra ez az egész, pedig nem is volt nagy ördöngösség. Felsóhajtottam, odasétáltam a fiú mellé, aztán odébb rugdaltam kicsit azt a gagyi széket, előkaptam és letűztem a napernyőmet, majd levetettem magam a földre és egy napszemcsit a fejembe húzva nekiálltam napozni. Fog a hülye itt üldögélni, amikor tök jól lehet itt süttetni a hasamat.
- Ha be akarsz kenni, csak szólj Razz - vetettem oda flegmán. Nem mintha itt lett volna szükség ilyesmire, de a feelingre lehetett adni. Viszont nem tudtam, meg akarja-e magát kísérteni a tigrisem, úgy tűnt, hogy szeretne beszélgetni kicsit :3
- A-aa. Igazából senki sem lakik ott, csak akinek nincs máshová mennie. Nem kifejezetten lakóépületnek van szánva :3 - feleltem is rögtön, miközben feljebb húztam a térdem, hogy keresztbe tehessem a lábam - Ha megnő kicsit a legkisebb tagunk, akkor ja, lesz valami olyasmi, mármint költözés. Sokkal jobban szeretem Nystert, szép is meg hangulatos is :3 - mosolyodtam el az égen úszó bárányfelhőket figyelve. Hát, nem volt egy túl izgalmas dolog, de így, hogy beszélgetünk, azért elviselhető volt. Strandon mindig zenével a fülemben nyomultam, de itt nincs olyan :/
- A fürdőruhám nem elég csinos? Rolling Eyes - vontam kérdőre tettetett sértődöttséggel, aztán a fiú felé fordítottam a fejem egy pillanatra és nyelvet öltöttem rá. Nem fogok most a kedvéért előszedni valahonnan pár selyempárnát meg egy szexi fehérneműt, meg kell elégednie a bikinimmel ˇ^ˇ
- Hát, nem tudom. Van egy srác, akibe elég komoly kereskedői véna szorult, de én nem tudom elképzelni harcolni. Egy másikat már igen, de az ő szintjéről gőzöm sincs, viszont mivel otthonülő típus, így biztos van tapasztalata a raidekben Razz Mi a jó abban, ha valaki ki se mozdul bulizni? Megőrülnék >.> Khm... na meg van egy csajszi, ő még nagyon pici szintű és nem is harcos termet. Nagyon félénk, halk szavú, de eszméletlenül aranyos, mintha a kishúgom lenne :3 Csak fura petjei vannak, szerintem vonzódik a csúnya állatokhoz - regéltem neki kicsit azokról, akiket nem ismer, vagy azt hiszem, hogy nem ismer, igazából gőzöm sincs, hogy volt-e már Anatnak köze Aidorhoz vagy Toruhoz. Kokoro-chanhoz biztos nem volt, legalábbis remélem. Félteném tőle, az a lehengerlő magabiztossága veszélyes ám Anatnak :3
- Mennyit kell még várni? - kérdeztem hirtelen, fél szemmel a csengettyűre sandítva. Ő biztos tudja, hogy átlagosan mennyi idő, amíg lesz fogás és végre csinálhatunk valamit. Vadászni sokkal mókásabb :/
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Aug. 23 2014, 22:33

- Én inkább azt mondanám, hogy nyugodt. - Elégedetten hátradőlök a székemben és a tarkóm alá teszem a jobbomat, másik kezemben pedig a limonádés poharamat szorongatom. - Nézd, én nem vagyok mindig olyan izgága ember, mint amilyen harc közben vagy küldetésekkor. Odakint alapvetően egy nagyon türelmes ember voltam, idebent azonban nincs lehetőség arra, hogy lazsáljak. Viszont számomra a horgászat a legideálisabb időtöltés, hiszen amellett, hogy megkapom általa azt a meghittséget és nyugalmat, amelyet igénylek ahhoz, hogy rendbe tegyem a fejemben a gondolataimat, de emellett még jelvényeket is szerezhetek. Briliáns elme volt, aki kitalálta! - Sejtettem, hogy Mirika számára ez az időtöltés koránt sem lesz olyan kedves, mint számomra, de talán most már jobban átlátja ő is és nem morgolódik annyit, mint az utóbbi fél órában. - Szeretném, ha értékelnéd, hogy megosztom veled ezt az élményt. - dünnyögöm az orrom alatt. Nem durcázok ˇ^ˇ Na jó, egy kicsit talán meg lettem bántva Rolling Eyes A bekenős ajánlatra majdnem rávágom, hogy úgyis semmi szükség rá, de aztán eszembe jut valami más. Kiveszek egy jégkockát a limonádémból és azzal szépen "bekenem" Razz - Ezt a székért! Razz Belegázoltál szegény szék úrfi lelki világába Sad - értem ezt arra, hogy mellőzve lett a speciális horgászszékem, amit különös gondossággal választottam ki annak idején. Aztán ha lecsihadtak a kedélyek - pert ezt biztosan nem hagyja hang nélkül Razz - akkor visszatérhetünk a komolyabb beszélgetéshez.
Hmm, akkor most már mindent értek! Nem is értettem, hogy tudnak abban a rideg toronyban lakni. Mintha Fiona lakna a sárkány várában... akkor én volnék Shreck? O.o Vagy inkább Szamár? >.< A fürdőruhás kérdésre nem válaszolok, csak kacsintok egyet.
- Raidek? - kérdezek vissza értetlenkedve. Ez tuti valami kocka kifejezés, ami nálam kimaradt >.< Még a SAO-ban sem hallottam ezt a kifejezést. - Ne türelmetlenkedj! Mesélj inkább még arról az Atoru nevű fiúról! Érdekelne. Részt vettünk egy közös küldetésen, ott még elég szürke kisegér volt, de tetszett a gondolkodásmódja a Konferencián. Értelmes gyereknek tűnik. Mit érdemes róla tudni?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Vas. Aug. 31 2014, 16:35

Volt valami megnyugtató abban, hogy becsuktam a szememet és kényelmesen fekve hallgattam a fiú hangját, miközben az árnyék adta kellemes meleg simogatott, csiviteltek a madarak, meg susogott a szél, meg csobogott a víz, meg minden ilyen romantikus marhaság, amit csak el lehet képzelni. Idilli volt, na! Olyannyira, hogy még figyelni is majdnem elfelejtettem, igazából ugyanezt az érzést váltotta volna ki akkor is a hangja, ha a telefonkönyvből olvas fel nekem.
- Oké-oké, vágom >.> Bocs, ha megsértettelek, de szerintem annak sincs értelme, hogy jópofizzak, ha egyszer nem érzem nekem valónak. Én nehezen bírok egy helyben megmaradni, ha igen, akkor viszont általában már nagy baj van a fejemben - mondtam, miközben visszagondoltam arra a néhány alkalomra, amikor begubóztam a szobámban és ki se mozdultam napokig, mert nem akartam senkit se látni. Itt is volt már olyan, nem tagadom. A magány meg olyankor hol segít, hol nem, vagy rendezi a gondolataimat, vagy csak még jobban idegesít. Vajon Anat mennyiszer kerül ilyen helyzetbe? Majdnem mindig vidámnak mutatja magát, fogalmam sincs, jár-e a fejében valami, ami nyomasztja. Nem ismerem a problémáit, és bár nem tudom, hogy akarom-e, mégis zavar valamennyire. Egyszer láttam igazán idegesnek, annál a pierre-es esetnél, de nem vagyok biztos benne, hogy csak miattunk aggódott-e, vagy valami az ő fejében is volt. Vettem egy mély levegőt... és felsikítottam.
- HIDEG! - szemem felpattant és reflexből összehúztam magam, miközben próbáltam Anat kezét leseperni magamról a gonosz jégkockájával együtt >.> Tiszta libabőrös lettem, megijedtem az orvtámadástól, sejtelmem se volt, hogy ilyesmit tervez Sad A napszemcsim is lecsúszott a szememről, szóval láthatta, mennyire szikráztak a szemeim a dühtől. Merthogy ez bosszúért kiáltott! Nekem is volt limonádém, szóval kihalásztam én is egy jégkockát, és fürge, precíz mozdulatokkal ragadtam meg a nadrágja szélét és hajítottam be oda a szétfagyott vizet, hogy aztán visszapattintsam a helyére a nacit és visszafáradjak az én kis kényelmes időtöltésemhez a napernyőm alatt. Szó nélkül ˇ^ˇ
- Raid. Összeverődik egy csapat játékos és mennek legyőzni a nagy gonoszt. Mint a bossharcoknál Razz - okítom ki a fiút. Tényleg, ő nem egy nagy gamer, bár így nem is tudom, mit keres itt egyáltalán. Én mondjuk bétás voltam, szóval volt előrendelési jogom, de amúgy órákért kellett sorban állni a játékért a legtöbb helyen, szóval... hát fene tudja Suspect - Ő az otthonülő srác, akkor még mindig szürke kisegér :3 Nehéz belőle kihúzni bármit is, meg nem is túl önálló, de Ayanival úgy láttam, jól kijönnek. Inkább te mesélj arról a konferenciáról, mi volt az a botrány ott? Meg izé... van egy kérdésem is, de azt csak akkor teszem fel, ha nem leszel mérges Embarassed - jó, hogy el volt takarva a szemem, mert amúgy félrenéztem, bár lehet látta abból, ahogy megmozdítottam ezzel együtt a fejemet is, vagy elcsípte a kicsit félénkebbé váló hangomból. Ehh... nem vagyok jó az érzelmeim elmaszkírozásában >.>
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Szept. 15 2014, 02:20

- Annak valóban semmi értelme, hogy tettesd a jókedvet, s remélem azt tudod, hogy ilyet sosem várnák el tőled. Mindössze annyit kérek, hogy ne játszd a duli-fulit Razz Egyébként, ha már itt tartunk... te, kedves Miss Dekoltázs - lesek a keblei felé, csak hogy ellenőrizhessem, minden a legnagyobb rendben a lányokkal - még egyszer sem vittél el olyan programra, ami viszont neked tetszetős ˇ^ˇ Razz - S valóban, eddig még csak én szerveztem randikat, illetve azokon felül a találkozóink javarészt kimerültek a közös harcokban és eventekben. Tudom, hogy a férfi dolga, hogy szíve hölgyének kedvében járjon, s az udvarlás alapja, hogy én viszem el randizni, de már nem azt a kort éljük, amikor csak a férfin múlik minden. A nők olyannyira harcolnak az egyenrangúságukért, hát tessék akkor ebben is helyt állni! Mindazonáltal csöppet sem esik nehezemre randikat szervezni, de ha ő is elvinne ide-oda, akkor jobban megismerhetném az ízlését, s a számára lehangoló programokat megtartanám magamnak és Aldonak.
Az viszont újból bebizonyosodott, hogy kockaságból még mindig van mit tanulnom. Na nem mintha igazán bántam volna az effajta hiányosságaimat és Mirika előtt annyira nem is éreztem cikisnek, hogy rákérdezzek egy ismeretlen kifejezés jelentésére, hiszen ő tisztában van már azzal, mennyire nem voltam jártas ilyesmiben a SAO előtt. Ahhoz képest, elég menő lettem ebben az MMORPG-ben Cool Atoruról viszont nem sokat sikerült megtudnom, de Miri kérdésére csak legyintek egyet, leplezve ezzel az esetleges zavartságomat a témát illetőleg.
- Semmiség, csak egy kekeckedő liba. - S ami azt illeti, nem is hazudok Terumit illetőleg. Az új céhem... nos... a Sayonara nem éppen arról szól, mint az Artes, de ennek meg van az az előnye, hogy nem is kell feltétlenül kedvelnem a céhtársaimat, s Terumit eléggé nehezemre esne a szívembe zárnom a pökhendi stílusával. - Mint azt már gondolom Ayanitól és Atorutól te is tudod, a burok ára drágult, de legalább nem sajátítottak ki egy teljes szintet. Véleményem szerint az egész show, amit az a beképzelt csaj lenyomott, csak arra irányult, hogy a drágításra nyomós okot találjanak. Azt senki sem hihette komolyan, hogy egy teljes szintet képes lenne bárki is lezárni. - S ami azt illeti, megint csak nem hazudtam. Bár nem lettem teljesen beavatva az előkészületekbe, hogy hitelesebben tudjam alakítani a szerepemet a konferencián - vagyis hogy nem ismerem Terumit és a felvetéseit - a Sayonara által beindított gépezet arra a következtetésre engedett jutni, amit az imént Mirinek is felvázoltam. A másik, elhallgatott kérdést illetően viszont kicsit morcosan kérdezek vissza. - Azt akarod megtudni, mikor hagyjuk már végre abba a horgászatot? Suspect

[polip]
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Szer. Szept. 17 2014, 18:34

- Hai-hai Razz - öltöttem nyelvet a srácra szemtelenül. Így, hogy napozhatok közben és van társaság is, végül is elviselhető ez az időtöltés, vagy hát legalábbis nem fogom halálra unni magam, miközben nézem azt a csengőt. Ami még mindig nem szólalt meg. Lehet nem is fog soha >.> Az lenne csak méreg, ha nem is fognék semmit, ha már rávettek erre a baromságra, akkor vissza fog térni a duli-fuliságom, de akkor most egy picit hajlandó leszek parkolópályára tenni, amíg Anat kárpótol valahogy Rolling Eyes
- Akkor elhívlak a következő csajos programunkra Razz De amúgy én bulizni szeretek nagyon, olyanról én meg még nem hallottam itt. Bírnád az iramot, Ossan? Razz - nyújtottam ki újra a nyelvem, majd felkuncogtam. Még emlékszem arra, amikor megtaláltam abban a kocsmában Rennel, teljesen padlón voltak mindketten. Nem tudtam elképzelni, hogy Anat tartaná velem a tempót, tánc terén még csak-csak, de a többi? Eskü keresek egy helyet, ahol van normális tánczene, kíváncsi vagyok bounce Megvan a következő pár napra az elfoglaltságom, ha éppen nincs semmi dolgom, asszem.
- Na és ha kisajátítják? Van 99 másik szint. Rosszabbul járunk azzal, hogy luxusárba kerül a burok, eddig se volt túl olcsó >.> Komolyan, egyesekkel nagyon elszaladt a ló, az a besúgó is csak lehúz minket <.< - bosszankodtam a dolgon. Ha megint belefutunk egy olyan harcba, mint a tízes volt, akkor elég komoly problémákat okozhat az az ár, már egyet se szívesen fizetnék ki. Pedig én aztán igazán nem szűkölködöm, ha aranyról van szó, szóval képzelem milyen lehet azoknak, akiknek nincs olyan jól működő üzletük, mint nekem.
- Szerintem ebből csak az lesz, hogy egyesek burok nélkül fognak jönni harcolni... - sóhajtottam fel, a számat elhúzva. Rohadtul nem tetszett ez az eshetőség, így se bíztam meg ezekben az izékben teljesen, hát még ha tényleg úgy kéne vigyázni egyesekre, mint a hímes tojásra. Eddig csak azért tűrhettük meg a vörös vércséket, mert nem olyan nagy gáz, ha hátráltatnak minket. Egy darabig csendben maradtam, és a tarkóm alá tettem a kezeimet. Elgondolkodtam arról, hogy ez kinek is lehet jó, az a prof amúgy is halál furcsa volt, amikor összefutottam vele azon a vakrandin. Na mindegy.
- Jaj nem! Tök más dolog ^^" - kaptam elő az egyik kezem és legyezgettem vele tagadóan. Aztán letettem a homokos fűbe, és ott rajzolgattam az ujjammal. Kellett pár pillanat, amíg összeszedtem magam, hogy előhozakodjak vele.
- Szóval... és tényleg ígérd meg, hogy nem leszel mérges, jó? - vetettem közbe. Lehet, ha ennyit hezitálok, inkább hagyni kéne? Eh... - Na izé, szóval... odakint volt... vagy hát van, legalábbis remélem... Van egy barátnőm, akivel izé... hát szoktunk... huncutkodni, és... hát hiányzik. Szóvaé rted mit akarok kérdezni ugye? Hogy bánnád-e, ha... aucs o.O - felkaptam a kezem a hirtelen szúró bizsergésre, az ujjamba konkrétan bele volt állva egy vastag szálka o.O A könyökömre támaszkodva néztem oda közelebbről, aztán megpróbáltam kirázni a kezemből, de azt hiszem nem igazán sikerült, legalábbis amikor újra hozzáértem, akkor ugyanúgy éreztem a szúró érzést. Hát, legalább megmentett a totális leégéstől, ilyen hebegve-habogva se mondtam el még soha semmit. Nem is tudom, miért, talán azért, mert Anat sokkal komolyabbnak tűnik, mint azok a fiúk, akikkel ezt megbeszéltem már egyszer? Vagy mert komolyabban gondoltam rá, mint az exeimre? Mooo >.>

[halszálka]
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Csüt. Szept. 18 2014, 21:43

- Ami azt illeti, nekem is hiányoznak a kinti szórakozóhelyet. Rengeteget ültünk össze jammalegetni a kis klubokban, de az Artes Band részben kárpótol. De a tánc, az valóban hiányzik. Pedig az kettőnknek is bevált - emlékezek vissza kaján mosollyal a képemen arra a téli éjszakára - Afelől pedig ne legyen kétséged, hogy bírnám-e az iramot, bár alkohol nélkül jobban megy Razz Tégy próbára, és majd meglátjuk Cool - Na igen, elázni nem szeretnék még egyszer úgy, mint amikor Ren mindenfélét összeitatott velem abban a bárban.
A konferencia témát inkább elhessegetem, mivel nem szeretnék olyasmibe belefutni, amivel megüthetném a bokámat. Nem akarok sem hazudni, de titkolóznom sajnos muszáj. A saját érdekében. Nem szeretném, ha belekeveredne ebbe az egészbe, éppen elég, ha a Sayonaras kapcsolataim előnyeit élvezhetik a bajtársaim, a többi meg maradjon az én gondom.
- Nézd, nem anyáskodhatsz mindenki felett. Aki burok nélkül jön, az nem normális. Egy valamirevaló céhvezér gondoskodik arról, hogy a frontharcosának legyen burka. Egyébként meg ha ki is sajátították volna a szintet, szerintem akkor is emelték volna a burok árát, legfeljebb más kreált indokkal. - A továbbiakban pedig inkább bölcsen hallgatok és inkább a csalival babrálok, ugyanis az imént lezabálta valami a vaníliás pufit. Amíg én a horoggal szöszmötölök, addig rátér végre a kérdésére. De annyit hebeg-habog, hogy az életemet elunom. Ez volt a nagy kérdés? Hát, legalább akkor én is visszakérdezhetek és ezt szemrebbenés nélkül meg is teszem - Becsatlakozhatok, vagy kerítesz nekem is egy jóképű fiúkát? hentai
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Pént. Szept. 26 2014, 21:20

Heee? Nagyon magabiztos a drágám vénember létére, de most kíváncsivá tett, hogy tényleg bírná-e az iramot a friss, energikus fiatalsággal, amit én is képviselek Razz Más kérdés, hogy kint valószínűleg simán lekörözne, mert én meg nem bírom azt a tempót, amit én szeretnék diktálni >.> Fú, ha belegondolok, egyszer olyan is volt, hogy majd meghaltam, a fülemen vettem már a levegőt, és akkor jött oda egy tök helyes pasi, és annyira kivoltam, hogy elúszott a lehetőség is Sad Na de legalább most ilyesmivel nem kellett törődnöm, mert van az oldalamon valaki már :3
- Nihhihiii, nem láttál te még engem táncolni Rolling Eyes - közöltem be vigyorogva. Tuti csorgatná a nyálát ha látná, hogy tudom tekerni a csípőmet, nincs olyan pasi, aki annak ellen tudna állni Cool Na nem mintha nem éreztem volna jól magam karácsonykor, de végső soron nem az a fajta tánc illik hozzám. Az csak a hangulat miatt volt jó, meg hát azért, mert olyan közel lehettünk egymáshoz, és arra a varázslatra még most is jó szívvel gondolok vissza :3 És ilyenkor beszélek úgy, mintha már a huszadik évfordulónkat ünnepelnénk minimum wtf
- Bízhatsz bennem, úgy próbára teszlek én, hogy a füled is kettéáll! ;P - öltöttem nyelvet... és a kacsintás nem látszott, kiment a fejemből, hogy napszemcsi van rajtam ._. Mondjuk ha ügyes és okos, akkor simán oda tudja képzelni Rolling Eyes De tényleg, vajon hol találok itt valami bulit? Starting City tiszta száraz, uncsi hely, Nysterben se tudom elképzelni... lehet be kéne kukkantanom a fenti városokba is, van egy-két nagyobb, ahol talán van élet.
- Akar a franc anyáskodni, csak nincs kedvem még erre is figyelni alkalomadtán >.> Komplikáltak a mostani harcok... - sóhajtottam fel morcosan, mert tényleg ez volt ami aggasztott. Ahogy Nacchan is mondta, a céheknél nincs ilyen gond, a szólósok meg többnyire színes indikátoros keselyűk, azok meg nem érdekelnek. Legalábbis addig, amíg nem várják el, hogy még az ő érzékeny hátsójukra is vigyázzunk, undorító >.> Miközben éppen keresztül húzza valami az összes számításom, nem akarok még mások miatt is aggódni Sad És ezért is fog kapni Anat minden alkalommal a fejére, ha ostobaságot csinál Neutral
Most viszont kicsalt belőlem egy röhögést. Ahogy a maga természetességével visszakérdezett, kiszakadt belőlem visszafojthatatlanul. És elsősorban magamon röhögtem, hogy mekkora hűhót kerítettem a témának, erre Anat ilyen simán elintézi >.> Pedig csak miatta kerültem ilyen helyzetbe, ez teljes mértékben az ő hibája volt, hogy tartok egy ilyen kérdéstől ˇ^ˇ
- Komolyan kérdezem, baka >.> - próbáltam valamiféle sértődöttséget vinni a hangomba, de elég komikusra sikerülhetett úgy, hogy még félig könnyeztem a nevetéstől, és éppen a szememet törölgettem a szemüvegem feltolva a homlokomra. Igazság szerint halvány lila gőzöm se volt róla, hogy viccel-e Sad
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Szept. 26 2014, 22:43

- Ahogy mondtam az imént, ne legyen kétséged afelől, hogy bírni fogom-e. De szabadjon megjegyeznem, a bulizás és a tánci nem egyelő a leitatásommal Razz És ami azt illeti, szeretnélek már végre úgy istenigazából táncolni látni ;P - Miután lefutottuk a kötelező incselkedős és flörtökkel megtűzdelt köröket, visszatérhetek a horgászat pillanataihoz is. A konferenciáról nem szándékoztam tovább témázni, a frontos témákat is igyekszem mellőzni. Elvégre kikapcsolódni jöttünk, nem pedig most is a bossokról és az egyéb járulékos kellemetlenségekről agyalni. Szeretnék végre egy jól megérdemelt, stresszmentes napot eltölteni a kedvesemmel. Olyan nagy kérés ez? Rolling Eyes
Na de a további beszélgetésünket félbeszakítja egy nem várt esemény. Már az imént is lezabálta valami a csalit a horgomról, s ezúttal próbáltam jobban odafigyelni a botomra is csevegés közben. Nem vetne a horgásztudományomra jó fényt, ha még egyszer elszalasztanám azt a halat, ami így lóvá tett az imént. Amire felfigyeltem Mirika szavai közben, hogy valami a zsinóromat váltakozó ütemben rángatja. Apró, finom rezdülések ezek, tehát ez azt jelenti, hogy a hal elkezdte újra kerülgetni a csalimat. Aztán arra leszek figyelmes, hogy egyszeriben meggörbül a botom vége, ennek ellenére mégsem kezdi eszeveszett tempóban húzni az orsóról a zsineget az a dög. Mintha megragadta volna a csalit, de nem tágítana vele. Én viszont résen vagyok és aktiválom súlyemelésem és a horgász skillemet és egyetlen határozott rántással a partra emelem a fogást, ami nem más... mint egy polip O.o Egy polip... horoggal fogva? O.o Hálóval még csak csak, na de hogy horog O.o - Kifogtam a tavi krákent, baby! - emelem föl büszkén Miri előtt a polipot, miközben sejtelmesen kuncogok. Miközben a dög folyamatosan rátekeredik a kezemre, orrom alatt somolyogva válaszolok a durcázó lánynak. - Teljesen komolyan mondtam! Nekem is vannak más jellegű vágyaim, vagy nem is tudom hogy mondtad az imént. Alapvetően a monogám kapcsolatok híve vagyok, de ha neked lehetnek extra igényeid, akkor nekem is lehessenek Razz Egy pasival nem vagyok hajlandó osztozkodni rajtad és egy férfiút is csak magamnak tartanék fent, de egy vonzó leányzóval szívesen megosztom az ágyunkat hentai

Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Mirika Szomb. Szept. 27 2014, 14:48

Valami nem stimmelt. Mármint... láttam, hogy Anat figyelme el-elkalandozik és valamit néz a vízben talán? Ettől persze én is arra felé pislákoltam, de úgy igazából nem láttam semmit, ami felkelthette volna a figyelmem. Békésen hullámzott a víz, a két botról meg lógott a zsinór a vízbe és kész. Biztos valami horgászérzék, én azért nem látom, mert most csinálok először ilyet, a fiú meg amúgy is szokott és már kisujjból vágja, hogy mi történik a víz alatt :3 Picit így felemelkedtem, és a könyökeimre támaszkodva néztem, hogy mit csinál. Hát, nem kellett sok hozzá, hogy megállapítsam, halat fog Neutral Mondjuk elég gyorsan történt minden, kettőt pislogtam, és már a kezében volt a zsákmány, ami jelen esetben egy... csápos... polip? Polip *.*
- Nagyon... ragaszkodó típus. Tessék, szereztél is magadnak pasit Razz - kuncogtam - Ha meg nem akarod, akkor takoyaki lesz belőle *3* - tettem hozzá lelkesen. Hú, mióta nem ettem én olyat, pedig annyira fini *.* És mivel Kansaiból származom, így nincs abban semmi meglepő, hogy imádom. És meg is tudnám csinálni, volt egy olyan nyári munkám, amikor egy ilyen standban segítettem ki. És-és-és... takoyakit fogunk enni vacsira \o/ Vagyis... ha azok a más jellegű vágyak nem szólnak közbe Rolling Eyes Amúgy most tök komolyan meglepődtem, mert nem úgy tűnt, hogy megpróbálná elviccelni a témát, és lassan beütött a szavai értelme is. És... úúúúúúú **.**
- Hát... ha nekem lehet, akkor nyilván neked is, ez így igazságos Rolling Eyes - próbáltam visszafogott és tárgyilagos maradni, de elég brutálisan beütött nekem, ahogy elképzeltem Anatot egy másik fiúval és... és... azt hiszem kisültek az agytekervényeim *.* Meg elszakadt a cérna is, hirtelen toporogni kezdtem a lábammal és ülőhelyzetbe pattantam!
- Kivel tudod elképzelni magad? *.* - kérdeztem kíváncsiságtól tágra nyílt szemekkel és egy ragadozó mosolyával, ami éppen prédára vár és emiatt nagyon... nagyon... nagyon izgatott! *.*
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kis Patak #2 Empty Re: Kis Patak #2

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.