Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Hayate

2 posters

Go down

Dragon Hayate Empty Dragon Hayate

Témanyitás by DragonXD Szer. Feb. 19 2014, 21:57

Név:Dragon Tóth
Nem:Férfi
Kaszt:kardforgató
Kor:20
kinézet:barna haj,kékes zöldes szem,rövid haj,182cm magas,60kg testsúly
jellem:Ügyes okos ember vagyok.Szeretek harcolni és barátkozni.Kicsit nagy képű vagyok.Apukámmal néha veszekszem,
képesség:pörögve ütés 2 körön át és találatonként 2 életpontot vissza szerzek

Azért a kardforgatót választottam mert kirito a példaképem és minden MMORPG-ben ez szoktam lenni. Én ugy reagáltam amikkor azt mondta Kayaba hogy ha meghalsz a játékban akkor a valóságban is hogy akkor ki kellene próbálnom hogy mindenkit meg mentsek kiritóval és asunával. Én nagyon szeretnék játszani a SAO-val hísz nagyon cool egy Játék!
Én 1998-ban születtem Budapesten,jó és erős családom van anyagi gondok nagyon ritkán szoktak lenni. A család név Tóth én büszke vagyok erre a család névre hisz elég régies is. A szüleimen kívül két hugom van és 1 fogadott bátyám. Én a bátyámmal nagyon sokszor bandázgatunk és szorakozunk. A hugaimnak meg segítek a tanulásban mert még kisebbek és néha rájuk fér.De az idősebbik hugomat kinem álom néha mert van amikkor vissza beszél meg ilyenek ő felém ugyan ez.Majd én Japánba szeretnék kiköltözni 1 barátommal és hogy ilyen játékokkal játszunk mint a SAO.
DragonXD
DragonXD

Hozzászólások száma : 2
Join date : 2014. Feb. 08.
Age : 34
Tartózkodási hely : BudaPest

Vissza az elejére Go down

Dragon Hayate Empty Re: Dragon Hayate

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 19 2014, 23:10

Szia!

Ezt nem gondolhatod komolyan...
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.