Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Violeta del Sanchez

3 posters

Go down

Violeta del Sanchez Empty Violeta del Sanchez

Témanyitás by Viola Kedd Okt. 02 2012, 19:00

Képesség: 5 méteren belül képes teleportálni, de félpercenként csak egyszer és csak akkor, ha látja a célterületet.

Ez a képesség mostani állapota, de az a probléma, hogy hiába rakok rá több pontot, a képesség változatlan marad, továbbá pontosítanék is. Így a képesség így nézne ki:

Képesség: 5 méteren belül képes teleportálni, de félpercenként csak egyszer és csak akkor, ha látja a célterületet. Minden speciális képességre rakott pont -1 másodperc a visszatöltési időből.Ez nem gyors mozgás, ez csak rövid hatósugarú teleport, a képesség használata közben nem képes senkit sem bántani. A szeme eltakarása, vagy akár egy porfelhő is megakadályozza a képesség használatát. Természetesen csukott szemmel sem működik, tehát a használat közben pislognia sem szabad. Erősebb ellenfelek elleni menekülésre kiváló.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez Empty Re: Violeta del Sanchez

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 02 2012, 20:23

A pályázatot Elfogadom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez Empty Voleta del Sanchez kasztváltoztató pályázata

Témanyitás by Viola Vas. Nov. 11 2012, 21:30

Nemrég jöttem rá arra, hogy nem is olyan szimpatikus nekem az árnyharcos kaszt és ez mostanáig egyre csak erősödött, így szeretnék váltani!

Új kaszt: Harcművész!

A karakter pontozásán nem szeretnék változtatni.

A karakter kezében lévő két Árnyszúró bicskát szeretném beáldozni a boltba, hogy bárki megvehesse. Cserébe egy vele egy szinten lévő harcművész fegyverre szeretnék váltani. Tehát:

Ezt a fegyvert szeretném becserélni:
x2 Árnyszúró Bicska - árnyharcos spec. (+2 erő, +2 speciális képesség, +1 kitartás)
"Ezt a fegyvert nő kovácsolta, és azt meséli, hogy az első játékos, akinek eladta, harc közben átszúrta véletlenül a saját árnyékát is. Menten belehalt.”

Erre a fegyverre szeretném becserélni:
Ördög villa (szigony) - harcművész spec. (+4 erő, +4 speciális képesség, +2 kitartás)
"Állítólag maga az ördög is hasonló eszközzel strázsál a fortyogó üstök mellett..."

A fegyvert én "generáltam", statban megegyezik a bicskákkal.
Kép róla: http://kepfeltoltes.hu/121111/Whiphid_harpoon_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyéb: A karakter itemjei között van egy Gyenge lassító méreg (-2 gyorsaság), amit szeretnék beáldozni egy Kis potionra (+20 hp). Árban a méreg több 12 arannyal, így ez nekem lenne veszteség, de méreggel harcművészként a karakter nem ér semmit.

A szigonyt a hátán hordja!
Kijátszani egy küldetésben fogom, kérésre linkelem ide.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez Empty Re: Violeta del Sanchez

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 11 2012, 22:28

Oké, elfogadom, de egy ideig nehogy meglássak még egy ilyet, mert herótot kapok. xD
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez Empty Re: Violeta del Sanchez

Témanyitás by Viola Pént. Ápr. 05 2013, 13:35

2. képesség pályázat!


Improved teleport:
Vio látképe 3D-s érzékeléssé megy át, amiben akkor is tudja, hogy mi hol van, ha nem néz oda, így már tud teleportálni akkor is, ha a szemét valami eltakarja, továbbá képessé válik tárgyak teleportálására is, persze ezt mind csak az első képességben lefektetett területen belül, ami: a különleges képességre rakott pontok=rádiusz méterben.

A történet:
Egyre többet hallottam játékosoktól (már akikkel szóba állok) olyat, hogy a tizedik szint után megjelenik egy új képesség, mely merőben megdobja eddigi lehetőségeinket. Persze ez a gondolat, mármint az új képességé engem is felcsigázott, de nem foglalkoztam vele sokáig, mert úgy gondoltam: ami most van, az is elég frankó, el bírok akárkivel. Nos, miután valahára megléptem az áhított tizedik szintet, újra felötlött bennem, hogy "álljunk meg egy, erhm menücsekkolásra" és így is tettem. A képesség boardban talált új bejegyzés, ha élhetek ilyen szófordulattal, szinte a levegőbe emelt. Szárnyaltam a boldogságtól, amit a leírásban találtam. És mikor aktiváltam a program futását, az szépen be is épült a rendszerembe. A világ egy új perspektívában bontakozott ki előttem. A szobában állva egyszerűen megtudtam mondani, hogy mi van mögöttem: egy szekrény, egy váza, az ablak. Csukott szemmel is, s Anat hiába pörgetett, a terület érzékelése nem hagyott alább. Igaz többé ő sem bírt mögém lopózni, hogy hirtelen átkarolhasson, de a kéz a szemre rakva "Ki vagyok én?" játékok is elvesztették a hatásukat ennek fényében. Sebaj.
Egy másik nagyon érdekes dolog, hogy a tárgyakat, amikre csak gondoltam egyszerűen át bírtam helyezni A pontból B pontba. A nagyobbak valahogy sosem reagáltam a képességemre, de az olyanok, mint a párna, vagy könyv, esetleg egy tál sütemény mindig ott termett, ahol én akartam, hogy legyen. Az egyik pillanatban még ott pihen az asztalon, majd a másikban PUKK! - eltűnik és megjelenik az ágyon. Vagy fordítva. A párnacsata is új fogalmat nyert így, hogy egyszerűen csak kedvesem feje felé idéztem meg a tollal kitömött szöveteket, s azok zuhatagként omlottak alá.
És valahára nem kellett szüntelen járatni a szememet sem, ha teleportálni akartam valahova, mert a tér megnyílt, habár még mindig csak egy bizonyos területen belül mozoghattam ezzel az adottsággal. Azt hiszem a jövőben még több pontot fogok osztani erre. Ohh, már várom, hogy mi lesz a harmadik szintje..!


A hozzászólást Violeta del Sanchez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 05 2013, 18:42-kor.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez Empty Re: Violeta del Sanchez

Témanyitás by Cardinal Szomb. Ápr. 06 2013, 17:14

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a képességedhez! Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez Empty Re: Violeta del Sanchez

Témanyitás by Viola Csüt. Ápr. 18 2013, 22:44

Nyomkövetés jártasságomat váltanám Súlyemelésre.
Viola
Viola
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 365
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez Empty Re: Violeta del Sanchez

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 19 2013, 21:46

Yosshi, elfogadom. Ezzel ellőtted a jártasságcserére a lehetőséged Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Violeta del Sanchez Empty Re: Violeta del Sanchez

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.