Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saya kis birodalma

5 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Csüt. Okt. 23 2014, 14:13

A Shu mindig ilyen dadogós volt vajon? Nekem nem úgy rémlik O.o Ha viszont az ember így dadog meg tördeli a kezét, akkor az azt jelenti, hogy valami nagyon fontosat akar, csak nem meri elmondani. :3 Jaj, egyemmeg, kis buta, pedig nekem mondhat bármit, mert oké, hogy én nem mondhatok el bármit, de lehet, hogy pont ezért vagyok az a megértő fajta o/
Végül bejönnek végre, és teát ugyan nem kérnek, de a Jun süteményeit igen, szóval én már fordulok is a kis konyhapult felé. Főzésem nincs, de ez hozzájárt a szobához, meg hát sosem lehet tudni, hogy mikor tanulok meg főzni is *.* Jó lenne, és akkor majd fogok paprikáskrumplit meg ilyesmit is csinálni, hogy aztán megkóstoltathassam az Anatékkel és ha ízlik nekik, akkor annak nagyon fogok örülni *.*
A sütik végül egy kis virágos tányéron foglalnak helyet a kisasztalon. Ezt is még a régiből hoztam magammal, én ugyan nem változtattam semmin, mert amúgy is nehéz volt ezt már összerakni még a régiben is, hát még itt. Csak kicsit nagyobb a tér, annak meg örülök o/ Meg más a kert, amire rálátni az ablakból. Najó, meg lett egy-két festményem a falon virágokról *.*
Na, de nem szabad elkalandoznom, mert a Shu végre elkezdi, hogy mitől ilyen ideges. És kicsit nem is értem, mármint alma... nem emlékszem almára... O.o
~Az én voltam.~
Jaa, mikor gonoszkodtál ott a kútnál ˇ^ˇ
Aztán nekiáll a sárkány is beszélni, és mikor azt mondja, hogy azt a helyzetet tisztázni kéne, elpirulok és inkább félrenézek egy ilyen félmosoly kíséretben. -Hááát... oké...
Jaj, most én mit mondjak nekik? Nem árulhatom el, hogy az te voltál, hogy te vertél úgy fejbe, hogy elájuljak ><*
~Hát találj kik valamit :]~
Nyaa, legalább ilyenkor kisegíthetnél D:
-Ja, de... miért akartok idejönni? Baj van aaa... izé...
~Öö... Mount vagy Young Justice, nem ugrik be...~
-...Justiceban? O.o
Meg a félreértést sem értem... milyen félreértés? Áámoo, pedig nem szoktam én ilyen feledékeny lenni ><
~Még mindig ugyanarról beszélnek Rolling Eyes  ~
-Jaa. Jaj, ugyan, nyugalom. Üljetek le viszont és süti-time \o/ -mutatok a lila kanapé felé :3 -Az-az almás meg mindegy. Biztos volt valami bajom, csak nem tudom, hogy mi, meg nem is voltam valami önmagam ._. Nem neheztelek ^^ Most viszont meséljetek, aztán eldöntöm ezt az áldás-dolgot ;P  
Na, de amúgy is áldásom adnám, csak kivi vagyok :3
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Csüt. Okt. 23 2014, 15:27

Shu leszegi a tekintetét, ő sem mer Saya szemébe nézni, és főleg nem akar rosszat mondani a céhről. A régi céhéről. Vajon Saya tudja már, hogy Hisame meghalt? Elvileg ő is frontharcos, tudnia kell róla. De… hogyan kezdje? Hogyan mondja el? Ez nem kicsit bonyolult, de legfőképpen igen nagy lelki teher.
-Tudod… amióta nincs ott Hisame, én sem szeretek ott lenni. És… most, hogy már Utahime is valamerre…
Nem tudja. A leveleire nem válaszolt, és nem meri megnézni a céhlistán, hogy él-e még. Egyszer csak eltűnt, ahogy már oly sokan. Talán Peter példáját követte, vagy a vörösek végeztek vele is. Falco már ritka pet, biztosan azért kellett nekik. Talán meg tudják különböztetni valahogy a jelvényekkel átalakított peteket az eredetiktől, és úgy kereskednek velük. Shu már beszélgetett arról is Timidussal, hogy őt is valami kevésbé feltűnővé alakítsa, amikor felmerült a lehetőség, de mivel egyikük sem akarta ezt igazából, gyorsan el is vetették az ötletet.
-Ott… ott minden rájuk emlékeztet, és nem jó már ott élni. És… és az a céh a kicsik miatt jött létre. Azért is Young. Én már… már elég nagy szintű vagyok.
Próbált magának is valami kifogást keresni, ám a lényeget, és az igazi okot Timidus mondta ki.
-A Chan által vezetett céh nem alkalmas arra, hogy megfelelő védelmet biztosítson számunkra, és a teljesítőképességünk is csökken amiatt, hogy alig vannak aktív tagjai. Próbáltunk ugyan toborozni, de jelenleg a vezérrel együtt három tagja van a céhnek, és mindkét tag nagyon kis szintű. Ahhoz, hogy megfelelően fejlődjünk ahhoz megfelelő alap kell, különben képtelenség lesz megvalósítani a terveinket.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Pént. Okt. 24 2014, 13:24

~Tehát ahelyett, hogy megpróbálnának javítani a jelenlegi életkörülményeiken, keresnek egy olyan helyet, ahol ez már létre van hozva. Sosem mondtam még ilyet, de nem hittem volna, hogy ez a kislány valójában ilyen...~
Ne mondj róla rosszakat >< Most mondta, hogy Hisame miatt megy el, nekünk meg van egy Hisame szobrunk, szerintem az hozta ide :3
~Azt mondja, nem megfelelő a védelem, nincs teljesítőképesség, nincsenek aktív tagok, és azok is kicsik. Panaszkodik, neki angolvécé kell, nem pottyantós, meg legyen valaki, aki letörli a port helyette, ha meg túlságosan felgyűlik, megy tovább. Én nem adom erre az áldásom.~
Nem is említett vécét, sem port... O.o
Hugi tovább kavarog dühösen a fejemben, ami kicsit fura érzés, mármint mostanában egyre jobban kavarog ilyenkor és olyan érzésem van tőle, mintha rugdosná a koponyám csontját, ahogy a kisbaba szokta az anyukája hasát belülről. Mondjuk ez még egyenlőre csak kényelmetlen érzés, de majd meg fogom szokni. ^^
-Jaa, akkor jó o/ Nálunk úgyis van szobor róla, csak Anat még nem rakta ki a kertbe, majd meg kell kérdezni, hogy miért nem. Nekem is hiányzik, mondjuk csak egyszer találkoztam, de nagyon aranyos volt. -jaj, de régen is volt már az, akkor, mikor még a régi Limen kertjében volt egy kis összejövetel pont aznap, mikor csatlakoztam én is, és énekelhettem, és Hisame hallgatta, és olyan kedves volt *.* Meg aztán röptettünk sárkányt, olyan papírt, de aztán röpködött a Hisame is. Előrenyúlok, ugyan én házigazda vagyok most, de az a süti olyan csábító, veszek egyet és megmajszolom kicsit, hogy majd ne morzsáljon, mondjuk az itt úgyse számít, de én szeretek rendet tartani ˇ^ˇ
-Én amúgy azt hittem, hogy azért Young Justice, mert ők a Nagy Justice kisebb változata. Mert nekem valami olyasmit mondtak, hogy mikor a nagyba nem fértek már be tagok, akkor jött létre az, és azért pici. Nem tudtam, hogy a szint miatt O.o -na, de legalább már ezt is megtanultam :3 Mondjuk ha tudtam volna, hogy azért Young, mert piciket várnak oda, akkor lehet, én is mertem volna oda jelentkezni, mondjuk akkor meg most nem lennék Arteses, és akkor nem ismertem volna meg az Anatot meg a Ravent *.* Meg az Alexet, bár őt még most se ismerem nagyon, mert nem sokat találkozom vele Sad
-Akkor gyertek. Mondjuk én is még pici vagyok, de ha ez nem baj, akkor annak örülök Very Happy
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Pént. Okt. 24 2014, 16:38

Mintha valami hidegrázás fogná el a lányt, úgy fut végig rajta a borzongás.
-Kérlek… kérlek ne…
Csak ül maga elé meredve, könyörgő tekintettel, és nem is a lányt bámulja, hanem a semmit, közben pedig lassan csóválja a fejét.
-Én… azért szeretnék eljönni onnan, mert minden Hisamére és Peterre emlékeztet. Nem akarom elfelejteni Hisamét, mert nagyon jó barátom volt, és nagyon kedves… és…
Kicsit még a lábával is elkezd valamiféle kényszercselekvést folytatni, csak előre és hátra, miközben gondolkodik.
-De… de talán megérdemelné, hogy kapjon egy szobrot. A Black Iron Castle-ben sincsenek kiírva a petek nevei. Sem a Tolbana emlékművön.
Szomorú tekintetét Sayára emeli, és egy picit elmosolyodik.
-Nagyon okos vagy! Talán… ezt kellene csinálnunk. Építeni egy emlékművet… egy szoborparkot a peteknek is, akik védenek minket, és akik…
Ő mindig megköszöni Timidusnak azt, hogy segít neki és, hogy mellette van. Ugyanúgy, ahogy este lefekvés előtt Kayabának is köszönetet mond azért, mert a világába engedte, amit megalkotott számukra. Sok pet a kijutásért küzd. Tűzrózsa és Vezér úgy harcol az idomár mellett, hogy tudják, ha elérik a céljukat, az az életükbe kerülhet. Önfeláldozás. Shu tudja, hogy az emberek nagyon kis része képes erre, a petek számára azonban ez evidencia. Ebben is sokkal de sokkal jobbak, mint az emberek. Persze nem gondolkodhat ezen túl sokáig, hiszen Saya már bele is egyezik az átjövetelükbe, amire most már teljesen felderül.
-Köszönjük szépen! Igazán nagyon köszönjük!
Lelkendezett, bár nem ugrott a másik nyakába, vagy ilyesmi, de a megkönnyebbülést bárki láthatta rajta. Timidus pedig csak egy bólintással jelezte háláját. A név említésén ugyan elgondolkodott, tudta is az előtörténetét a céhnek, de ő ezt a magyarázatot találta logikusabbnak. Peter is a kicsikre vadászott, ő is kicsiket hozott a céhbe, és egyikük sem volt frontharcos, Chan is csak nemrég kezdte.
-Pici lennél? De hát… a Koburás küldetésen sokkal erősebb voltál, mint mi. Biztosan nem vagy olyan kis szintű…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Szomb. Okt. 25 2014, 12:01

Ajjaj, valami rosszat mondtam volna? Elszomorodott a Shu Sad Nem szeretem, ha bárki elszomorodik. Közelebb hajolok, hogy alá tudjak nézni, mármint ahogy lehajtja a fejét, az alá, hogy az arcába nézhessek, de nem teszem meg nagyon, vagyis végül egyáltalán nem, mert hát mondták nekem, hogy azért az ilyesmit nem illik. Meg aztán szerencsére el is mondja, hogy mi a baj, csak kellett neki egy kis idő, biztos amíg összeszedte a szavakat, ahogy szokták azt mondani.
-Ooo... és akkor a Chan nem akar elköltözni vagy mi? Mi is azért költöztünk ki a régi helyünkről, mert hogy a Viola miatt, meg a Reynailtól is féltünk. Rolling Eyes -most én vagyok az, aki összerázkódik, csak hangot is ad mellé, hogy "brr", meg megmozgatom a nyelvemet a számban, de még a helyén van. Jaj, nagyon rossz volt, mikor nem volt nyelvem, mert azt a bohóc elvette. A Violát meg nem ismertem, de tudom, hogy mikor én csatlakoztam ide, akkor pont neki vettünk virágot, szóval biztos fontos tag volt meg szép lehetett, de aztán nekem nem sikerült találkoznom vele Sad
-Nyihi ^///^ -hallottad, Hugi? *.* Azt mondta, okos vagyok, nem hülyézett le, mint te folyton.
~Ugyan, téved. Hülye vagy, csak ő még nem ismer téged :]~
-Tényleg, ez jó! Mennyi pet lehet most kábé? Mert akkor jó nagynak kell lennie, hogy mindenki elférjen benne. Meg lehetnének ott fák és egy sétány meg padok. *.* -mint az az akármi ott Amerikában, meg mondjuk Budapesten is láttam ilyet, hogy park, ösvénnyel, padokkal, és néhol voltak szobrok. Mondjuk itt biztos sűrűbben lennének a szobrok, mert biztos sok a pet, én például ismerem akkor a Hisamet, Timidust, az Ayato kígyóját is láttam egyszer, Álomkelőt, meg van Villámlás, Tűzrózsa, volt az a tűzsárkány mikor oroszlánok voltunk...
~Nestor.~
Ja, meeeeg... kiket ismerünk még? O.o
~Majd rájövünk, én sem emlékszem mindegyikre.~
Ja, meg tényleg, a Kobura, az is a kígyó, azé a vörös hajúé, a Shanaé o/ És nem igaz, már megint pirulok ^///^
-Ugyan, régen volt az. Most a bossra is csak éppenhogy elmehettem Embarassed  Nem szeretek mobolni, meg párbajozni sem, szóval én lassú vagyok >.>
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Szomb. Okt. 25 2014, 12:20

-Chan… Chan azt hiszem még próbálkozik. És… neki ott van Jay. Nekem már nincs ott senki, aki miatt maradnék, talán csak ő. Mármint… mármint Chan. De ő meg… ő folyton megváltozik, és emiatt ijesztő. Nem tudom, hogy mit akar tőlem…
Megrázza a fejét, és újra inkább lehatja, hogy Saya ne láthassa az arcát. Ezeket a dolgokat nem neki kellene elmondani, hiszen semmi köze hozzá, segíteni sem tud, akkor pedig minek terhelje vele? Tényleg nincs semmi értelme, és csak fájdalmat okozna.
-Szóval… nem hiszem, hogy Chan is jönne, amíg van ott még valamit csinálni. Én… mi mondtuk, hogy vonják össze a kis céheket, és talán úgy sikerülni is fog nekik valamit csinálni… de nem tudom.
A Viola névre Timidus felkapja a fejét. Akkor ott halt volna meg? Reynailról már Alex mesélt neki, igaz csak keveset, de akkor erre is rá fog kérdezni Anatnál. Valamit nagyon elronthattak a céhtagok, ha beengedtek egy mobot az épületbe, és ha Anatole még ennyire sem tud biztonságos céhházat építeni, hogy a védett terület által meglévő biztonságot megtartsa, akkor ezzel kapcsolatban is lesz hozzá egy-két szava a sárkánynak, hiszen hogyan akar akkor így a fiú börtönt építeni? Amatőrök! Az emlékmű kérdése viszont már egyáltalán nem izgatja. Két dolog között kell lavíroznia. Legyen akkora hírneve, hogy ne támadja meg akárki őket, de ne legyen annyira fontos, hogy komolyan vegyék. Legalább is az ellenségei ne vegyék komolyan. A szövetségesek majd úgyis rájönnek, ha lesznek ilyenek. Atoru is rájött. Shu persze teljesen máshogy áll hozzá a szobor témához.
-Szeretsz rajzolni? Egyszer összeülhetnénk és megrajzolhatnánk a terveket. Addig én összegyűjtöm a petek neveit. A szinted miatt pedig ne aggódj, mi se mobolunk soha, a küldetésekkel is szépen lehet fejlődni. És… annyira nem is olyan fontos az…
És bár Timidus ezzel nem értett egyet, és a lány szavaiból az is megtudta, hogy nem sokkal lehet több mint tizennyolcas szintű, nem szólt egy szót sem.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Szomb. Okt. 25 2014, 12:43

//Nana. Ingame azt nem mondtátok neki Razz Chaton user van fent, nem a kari.//

~Na, ezt kéne neki is csinálnia ˇ^ˇ  ~
Ne bántsad, már megmondta, hogy a Hisame meg a Peter emléke miatt megy el onnan, nem azért, mert lusta.
~Visszavonom, hogy lusta. Gyáva.~
És ha az, akkor mi van? Én is az vagyok O.o
~Nem, te még túlzottan bátor is vagy Rolling Eyes  Szerinted Anat miért félt téged ennyire még a porszemtől is? Mert simán lesétálnál a szirt széléről, miközben dudorászol.~
És elém is vetíti a képet, hogy nagy vigyorral és dúdolgatva sétálok a szakadék felé, majd rálépek a levegőre, mint a prérifarkas abban a rajzfilmben, végül lenézek, a kamerába, és felmutatok egy táblát, hogy "Hoppá, ez fájni fog", és elkezdek zuhanni ilyen kis porfelhőt hagyva maga mögött. Még picit ezen el is mosolyodom, de egy hajtincset teszem a szám elé és bekapom, hogy leplezzem, mert a Shu az már megint elszomorodott. Ajj, olyan nehéz ezt a lányt vidámnak tartani, olyan kis illékony Sad Kell majd neki találni valamit, amitől mindig vidám lesz \o/
-De te is mindig megváltozol. Bejöttél szomorúan, aztán mosolyogtál, most meg megint szomorkodsz, és alig másfél perc telt csak el. O.o Meg én is tudok változni, most is aggódom, hogy baj van Sad
Mondjuk biztos nincs, csak nem akar a régi céhéről beszélni, mert mikor a szobrokra terelődünk, akkor megint vidám és megint folyékonyan beszél, aminek örülök, szóval én is elmosolyodom és elmajszolok egy újabb sütit. :3 Nya, én fogom megenni az egészet még a végén, és akkor én leszek a duci Saya, meg végig fogok gurulni a lépcsőkön. Hát legalább könnyebb lesz a lépcsőzés :3
-Hátööö... nem szoktam. Nem sűrűn. Max porban ^^; -vonok vállat és lóbálom a lábam. Asszem itt bent is csak egyszer rajzoltam, egy ezüstrókát a földbe, még annak a Kurokoto bácsinak, aki aztán adott érte plüsit, de nekem már olyan sok plüssöm van, hogy tovább adtam, de a Kurokoto-t nem felejtem el, mert olyan fura szaga volt meg furán is viselkedett, de az még az Artes előtt volt, meg azóta is csak nemrég tudtam meg róla, hogy ő is meghalt Sad
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Szomb. Okt. 25 2014, 17:59

/Shu nem azt mondta, hogy Channak mondták, hanem azt, hogy mi mondtuk. Általánosan, és valóban mondták, csak éppen Enherielnek./

-De nem akarok…
~…egyik pillanatban meghalni, a másikban meg céhvezérkedni. Nem tűnök el csak úgy az erdőbe hetekre, és nem vágom a másik fejéhez, hogy elveszi azt, ami az enyém kellene, hogy legyen.~
-…nem akarok most ott lenni. És… és azt hiszem, hogy máshogy változom… vagy nem tudom. De… de az a lényeg, hogy most nem szeretnék ott lenni, hanem valahol máshol… mondjuk itt… itt jó. Anatole is nagyon kedves, és ő megérti amit mondok neki…
~És nem mondja azt, hogy én azt akarom, hogy mindenki meghaljon, csak Timidus nem. Anatole sohasem mondana ilyet. Anatole tudja, hogy én nem ezt akarom, csak egy kis nyugalmat. Chan nem tudja. Chan mindent magára vesz, és ha most úgy is viselkedik, hogy nem… nem akarom megvárni amíg megint megváltozik. Peter eleve nem volt ilyen, és utána egyik pillanatról a másikra… nem akarom, hogy Chan az én hibámból legyen… nem akarom látni a nevét elfeketedni a listán csak azért, mert megint összevitatkoztunk.~  
-És nem baj, ha változunk, csak ne bántsuk vele a másikat. Azt hiszem… azt hiszem tőled is bocsánatot kell kérnem. Berontottam ide, és elpanaszoltam neked mindent, pedig egyáltalán nem is a te dolgod lenne. Sajnálom… tényleg sajnálom. És…

Felkelt az ültéből, és az ajtó felé pislantott.
-És köszönöm, hogy beleegyeztél abba, hogy maradhassunk. Majd igyekszem úgy változni, hogy az mindenkinek jó legyen, és akkor majd akár rajzolhatnánk együtt is. Vagy… vagy amit szoktál csinálni… akár azt is.
Meghajolt, de nem mert még elindulni kifele, pedig szeretett volna. Túl gyors lenne. Túl hirtelen.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Vas. Okt. 26 2014, 13:13

//Akkor bocs, de mentségemre legyen, nem rendelkezem a fejbenlátás/gondolatolvasás speciális képességével Very Happy //

O.o De fura. Legutóbb nem így viselkedett. Mi baja lehet? O.o
~Úgy mellékesen megjegyezném, hogy Shuval eddig nem is beszéltünk szinte, még csak most ismered meg. Eddig mindig a sárkánya pofázott helyette. Timidust ismerjük, Shukakut nem. És ezek alapján nem is akarom megismerni. Gyenge, életképtelen, és még sorolhatnám.~
Ne mondj ilyeneket! ><
~Csak az igazat mondom. Nézz rá, mindjárt összeesik, reszket minden tagja. Szerintem attól összepisilné magát, ha ránéznék.~
-Jaj, na, ne mondj ilyeneket te is, maradj >< -biggyesztem le az ajkam szigorúan, mikor a Shu is feláll meg kér itt nekem milliószor bocsánatot a semmiért. Ha probléma van, akkor probléma van, amit ki kell mondani és megbeszélni, máskülönben sosem lesz rá megoldás. Pont, mint mikor nekem is probléma volt, hogy én titkolózom a saját céhvezérem előtt, aztán behívtam, és elmondtam neki mindent, és ő meg elfogadta meg megoldást is talált, hogy mit hogyan csináljak, és most itt vagyunk és semmi bajom, mert békés vagyok meg kiegyensúlyozott o/ És ha most a Shukakunak kell megtennie ugyanezt, akkor meg kell tennie és nincs apelláta Surprised  -Ezt a változtatgatást meg hagyd abba ._. Egy változás az mindig jó, még akkor is, mikor nem, mert az azt jelenti, hogy... hogy nem tudom, de jelent valamit... O.o Mert hát végülis az ember nem lehet mindig ugyanolyan. Az egészségtelen ._. Az meg hülyeség, hogy jó legyél mindenkinek. Magadnak legyél jó :3
Na meg persze ha kell, akkor felállok és megfogom a Shu vállait, hogy gyengéden visszanyomjam őt a kanapéra :3 Még nem fogyott el a süti Razz
-Ha meg baj van, azt valakinek el kell mondanod. Én meg meghallgatlak :3 Ezzel is, meg azzal is. -mutatok a két fülemre, mert hát ez most nem olyan lesz, hogy egyiken be és másikon ki. Az majd maximum akkor, ha a Hugi mond megint butaságokat meg sértéseket, de azokat a Shu úgyse fogja tudni, én meg figyelmen kívül fogom hagyni. Még jó, hogy a párbaj óta a Hugi már nem olyan engedetlen, és nem fog gonoszkodni, mint a legutóbb :3
~Ne vegyél rá mérget :]~
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 26 2014, 13:48

Shu most meglepődött. Ha ő nem is vette volna észre, akkor Timidus biztosan emlékezteti arra, hogy milyen kifejezést használt a lány, és firtatni kezdte volna, hogy információkat szerezzen, ám erre nem volt semmi szükség. Shu csak picit előre dőlt, és halkan, félve rákérdezett.
-Én is? Ne mondjak ilyeneket én is. Ezt mondtad. Kik mondanak még ilyeneket rólam?
Igen. Ebben biztos volt. Itt is elkezdődött a csúfolódás, a kirekesztés, és arról dumál mindenki a háta mögött, hogy itt ez a dilis lány, aki imádja a peteket és embergyűlölő és nem akar frontra menni, miközben elég magas szintje van már, ráadásul még a gyilkosok ellen is fellép, pedig őket szépen békén kellene hagyni, hadd öldössék az embereket… igen. Biztosan így van. Egy idő után mindig így van, és a gonoszak ezt a világot is tönkreteszik. A legjobb az lenne, ha szépen kitörölne minden ismerőst, minden levelet letiltana, és elvonulna valahova, ahol nem találják meg. Már azon is gondolkodott, hogy aktívan segédkezzen Timidusnak a fejlődésben, hogy úgy el tudja barikádozni magát, hogy senki se akarjon a közelükbe jönni. Mint azok a macskás nénik a rajzfilmekben… csak éppen sárkányokkal. Sok-sok sárkánnyal, és messze az emberek csúfolódó gonosz és képmutató viselkedésétől. Az lenne a legszebb. Az elgondolkodásból azonban felébreszti ahogy visszalökik a székbe, és a lány dorgáló szavai.
-Fejlődés…
Suttogja maga elé. Bármerre változol, az mindenképpen fejlődés, csak éppen talán a rossz irányba. De vajon ki mondja meg, hogy mi a rossz irány? És mindig magának legyen jó. Legyen önző. Szabad önzőnek lenni. Vajon ki mondta ezt neki? Nem emlékezett, csak azt tudta, hogy ezt nem szabad, mert nem fogják neki engedni. Nem engedik, hogy neki jó legyen, mert az másoknak sohasem jó. Csak megrázta a fejét.
-Nem szabad elmondanom. Akkor te is haragudnál rám…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Vas. Okt. 26 2014, 14:03

~És még önző is. Honnan veszi, hogy róla van szó folyton?~
Nem mindegy az? Most mit mondjak? pale
~Egyszerű: nagyon sokan szoktak hasonló hülyeségeket mondani magukra. Nem róla, magukra.~
-Ugyan. És miért rólad? O.o Sokan szokták ezt mondani, hogy "jaaaj, nem terhellek a bajaimmal" meg "csak a baj van velem" meg ilyesmi. Pedig aki ezt mondja, az hülye. Meg magányos. Az ilyeneket kell pont meghallgatni :3
Azzal elhelyezkedem kényelmesbe, hogy jelezzem, én biza meghallgatok én bármit, hisz én nem vagyok magányos, de a Shukaku már látom, hogy az, tehát meg kell hallgatni, és akkor biztos lesz megoldásunk. Meg hát itt nálunk amúgy is mindig pörög az élet, mert mindig történik valami, és majd én segítek neki, hogy megszokja és majd jól érezze magát nálunk o/  Hugi meg majd nem fog érdekelni, gondoljon akármit is, Shukaku is kislány...
~Idősebb, mint te... Suspect  ~
És? O.o Én is segítettem már az Anatnak, pedig ő is idősebb, mint én Razz
Na, de legalább úgy tűnik, kezdi elfogadni, mert már motyog, biztos mindjárt fog beszélni is *.* És tényleg, megszólal, csak aztán mégse azt mondja, amit várok O.o Már miért is haragudnék én rá? Nem értem. Eddig... izé... hányszor is találkoztam vele? Háromszor, talán. Akkor miért haragudnék rá? O.o
~Esetleg kérdezz rá nála. Én meg, ha kell, kikötözöm az ágyhoz, amíg ki nem nyőgi.~
-De miért lennék dühös? Én még utálok is dühös lenni ._.;  Elmondhatod nyugodtan :3 Kivéve, ha valaki megparancsolta, hogy ne mond el, mert akkor nem kell elmondanod. Csak ha szeretnéd Rolling Eyes  Én tudok titkot tartani :3
Sőt, az nem kifejezés, most se árulom el a Hugit, szóval büszke vagyok magamra. Pedig régen volt, akinek elmondtam, igaz, akkor még az Anat nem szólt rám, hogy ne tegyem Rolling Eyes
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Vas. Okt. 26 2014, 14:40

Shut egy kicsit megnyugtatja ugyan, hogy nem róla van szó, bár enélkül is tudja jól, hogy mennyien utálhatják őt Aincrad szerte. Még utoljára próbálkozik Anatoleval. Utoljára próbálkozik azzal, hogy beilleszkedjen az emberek közé, akik már annyiszor kivetették maguk közül a kinti világban, és itt is. Nem akarják megérteni. Ugyanúgy idegen számukra, ahogy Timidus is az. Lassan kezi úgy érezni, hogy nemcsak, hogy nem akar visszamenni a kinti világba, nemcsak, hogy ide akar tartozni jobban, de ide is tartozik. Ez az az igazi világ, ahol lennie kell, és majd ha mindenki elmegy, ha majd az alsóbb szinteken nem lesz már senki, mert mindenki nagyon magas szintű lesz hála a rengeteg gyilkolásnak köszönhetően, akkor ő majd élhet nyugodtan a falusiakkal és a petekkel, és sorra megszelídíti az első szint összes mobját, és akkor már ők sem akarják majd bántani a másikat, és végre béke lesz. Olyan tökéletes béke, amit csak Kayaba Akihiko világában, és csak az emberek nélkül lehet megteremteni. Persze ez a megnyugtatás csak a mondat végéig tart. Ő azt mondja. Azt mondja, amit Saya mond a sok emberre… akik hülyék és magányosak. De ő nem hülye! Biztosan nem az, és nem is magányos. Ott van neki Timidus, és ő mindig ott van és soha nem árulja el őt, nem úgy, mint az emberek. És nem nevezi hülyének úgy, mint Saya. De Saya csak egy kislány. nem úgy gondolta, és ezt ő is tudja… de mégis azt mondta, és ha elmondaná a titkait, akkor csak még inkább ezt gondolná róla. Újra megrázta a fejét. Nem szabad. Nem mondhatja el. Peternek ebben az egyben igaza volt. Nem tudhatják meg a titkait.
-Sajnálom...
Suttogja maga elé, majd újra az ajtó irányába tekint, szinte könyörgőn. Menekülni akar. Menekülni oda, ahol nem kérik számon.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Hétf. Okt. 27 2014, 15:02

Ooo. Akkor biztos, hogy csak ráparancsoltak, hogy ne mondja el. Ez szomorú Sad  Mert szerintem el akarja mondani, másképp nem mondta volna, hogy van valami, amit nem szabad elmondani, ahogy én se mondtam, hogy van nekem is titkom, mert én nem is szeretném most elmondani. Shukaku szegénynek van elég baja, nem kell neki még a Hugiról is tudnia, akiről érzem, hogy utálja őt, csak nem tudom, miért. Shu olyan szeretnivaló Sad
~Mi szeretnivaló van egy ilyen nebántsvirágban?~
Hugi szinte kifakad, még össze is rezzenek attól, ahogy felkiált, de remélem, hogy a Shu ezt nem fogja észrevenni. Helyette csak összepréselem az ajkam meg a szemöldököm is, mert nagyon-nagyon bánt, hogy így magába fojtja, és az nem jó. Magába fojtja, és majd fel fogja emészteni belülről, az meg sosem jó Sad
Aztán hohóó, hát nem csak ketten vagyunk, vagyis, hárman. Hanem négyen o/ Csak a Timidus olyan kis csendes most, hogy el is vagyok rajta csodálkozva. Szóval amíg a Shu az ajtó felé nézelődik, addig én a Timidus felé fordulok :3
-Te is azt gondolod, hogy haragudnék? D: -veszem elő a legkönyörgőbb szememet, amit csak tudok :3 Mert én tuti nem haragudnék, én még soha senkire nem haragudtam, és ebben olyan biztos vagyok, mint abban, hogy most itt ülök >,< És az is biztos, hogy nem pont ők lennének azok, akikre először haragudnék.
Na meg a süti sem fogy, én meg nem akarok telhetetlennek látszani, hogy csak én eszem, szóval ezt is abbahagyom, és csak várok, mert hát mi mást tehetnék? Ha a Shukaku menni akar, akkor nem tarthatom vissza, neked ezt pedig nem hagyom, Hugi, mert tudom, hogy erre gondolsz. Most, hogy te már kíváncsi lettél, mindent megadnál azért, hogy tudd, mi a baja, és azt majd ellene fordítsd, ismerlek ><
~Helyes, mert már kezdtem azt hinni, hogy nem :]~
De én nem fogom hagyni Razz
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Hétf. Okt. 27 2014, 15:24

Shu csak néz maga elé, meredten, szomorúan, majd lassan előrenyúl, hogy elvegyen egy süteményt, és azzal foglalja le magát. Mindent nyugodtan, komótosan tesz, csak semmi hirtelen mozdulat, amitől talán most ő ijedne meg a legjobban. Nyugodtan emeli az orra elé az édességet, majd mielőtt azt várnák, hogy harap belőle, eltöri, és felét a sárkánynak nyújtja, aki egy csipogás után el is veszi, és elfogyasztja. A fiatal íjász megremegését Shu ugyan nem veszi észre, Timidus folyamatosan figyelő tekintetét azonban nem kerüli el, és már várja is, hogy a lány újta összeessen, ami azonban nem történik meg. Saya most nem ájul el. Persze Timidusnak ideje sincs most ezeket a variációkat futtatni, mert a kislány kérdést intéz felé, amire válaszolnia kell.
-Nem áll módomban megjósolni az emberek érzelmi reakcióit. Kiszámíthatatlanok és logikátlanok, és jelenleg nincs a birtokomban kellő mennyiségű információ ahhoz, hogy megfelelő bizonyossággal kijelenthessem, hogy nem haragudnál meg.
Valamint abban sem biztos, hogy mi Shu titka, amit nem mondhat el, ezt azonban nem fogja a lány orrára kötni. Nem hazudik, és ő úgy gondolja, hogy nem is kérkedik vagy nagyképűsködik, de nem is fogja kiemelni a hibáit mások előtt, mert azzal csak feleslegesen adna fogást magán, és azzal, hogy lehetséges gyenge pontjaira felhívja a lehetséges ellenfél figyelmét, azzal az idomárt veszélyezteti. Timidus pedig még a barátságról se nagyon tud sokat, hiszen Shu választásai eddig nem azt mutatták számára, hogy a barátok olyan nagyon megbízhatóak lennének… vagy úgy az emberek általában. A sárkány számára a barát csak egy olyan ellenség, aki még nem támadott meg.
-Nagyon finom a sütemény. Köszönjük szépen. Most pedig… késő van… holnap találkozunk… köszönjük szépen… szép álmokat...
Áll fel ültéből, most valamivel határozottabban, és ha Saya nem állítja meg, akkor elindul az ajtó felé, a pet pedig követi.
-Viszlát Saya.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Hétf. Okt. 27 2014, 15:50

Ez is egy hülye. A sárkány.
Miért? O.o
~Mert logikát keres az emberi viselkedésben. Keresheti örökké, mert nincs. Az ember nem egy előre megírt programsorozat, mint ő.~
^^; Jaj, hát, ne is törődj vele. Én csak mosolygok, hát ha ő ezt hiszi, akkor ezt hiszi, majd biztos megtanulja ő is, hisz a sárkányok azok okosabbak, mint a vadmacskák, és az Álom már tudja, hogy az emberek olyan furák, hogy mindig másképp viselkednek. Pedig nekik tudom, hogy még Hugijuk sincs, mit te nekem Razz
Meg akkor ezek szerint tényleg nem mondhat semmit a Shu, hát meg amúgy is már nagyon nézi az ajtót. A Timidusra meg csak mosolygok, karba teszem a kezem és kihúzom magam büszke ábrázattal:
-Hát, pedig én biztos nem lennék dühös. Még sosem voltam az ^^ -viszont legyen, ha nem akarják elmondani, én nem bánom. Meg így eszek még egy sütit, meg hát ha a Shukaku mégis mesél valamit, de aztán nem, mert feláll és elköszön. Jaj nekem Sad De én nem akarom rá erőltetni a kíváncsiságom, nehogy aztán ezzel is elijesszem és aztán egyáltalán ne akarjon beszélni velem, szóval én is nyújtózom egyet, felállok és meghajolok picit, mert tudom ám, hogy ez itt szokás, megtanultam :3
-Majd átadom a Junnak. Én is köszönöm, hogy beugrottatok ^^ -emelkedem vissza és kikísérem őket, mondjuk pici ez a kis szoba, de sebaj. Azt mondta úgyis, hogy holnap találkozunk *.* De viszont mire a jó éjt? O.o Még világos van. Vagy talán ők is olyan korán fekvők. Tényleg, vajon már itt laknak nem messze? *.* Bent a Limenben? Vagy még otthon a Youngban? Mondjuk az már olyan messze van tőlünk, teleportálni kell meg sétálni Sad Még jó, hogy a Timidus megvédi őt az úton, mert elkísérném, de most lehet az is, hogy kicsit egyedül akar maradni. Tényleg nem tudom, a Shukaku mindig ilyen szomorkás lett volna-e, de majd én megmosolyogtatom, ha már céhtag lesz o/
-Sziasztok ^^ -integetek még az ajtóban is és nézem, ahogy elmennek, majd aztán csukom be és térek vissza a tükörhöz. Hugi olyan dühös és annyira elől van az agyamban, hogy látom a szőke haját, a piros ruháját és azokat a világító szemeket. Ő fel-alá járkál, én pedig ülök és nézem meg hallgatom, mert ha a másik dühös vagy szomorú, azt meg kell hallgatni, és akkor neki könnyebb lesz.
~Az a sárkány... meg a kislány... meg fogják keserülni, hogy így megsértettek téged! Megmutatom én nekik, ki az Atyaúristen! Csak kerüljenek a kezeim közé...~


//Akkor ezzel szerintem lezárhatjuk Smile Köszönöm, és Saya vár a Limenbe o/ Hugi nem annyira, de majd megbékél Razz //
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jan. 03 2015, 14:56

Egyvalamiben volt csak biztos, de abban az egyetlen egy dologban teljesen. Ez az egy dolog pedig az volt, hogy nem akarja újra végigcsinálni. Eljátszotta ugyanezt Hisamével és Peterrel. Eljátszotta, hogy próbálta keresni őket, hogy leveleket küldözgetett nekik, hogy meg akarta tudni, hogy mi a bajuk, hogy miért nem beszélgetnek vele, hogy miért nem olyan minden, mint régen. Nem érezte úgy, mintha megbántotta volna Sayát. A titkát ugyan nem osztotta meg vele, de hát most találkoztak… úgy harmadszorra? Nem, Saya még nem volt kész arra, hogy elmondja ezt neki, és azután a megbeszélés után már abban sem volt biztos, hogy ez az egész céh kész-e bármire. Alex utálta, ezek szerint Saya is utálta, főleg azok után, amit ott mondott neki és Timidusnak. De ő nem tudhatja! Nem tudhatja, hogy milyen elveszíteni valakit… sok valakit… vagy ha tudja, akkor nem érdekli, mert akkor nem mondana olyat, hogy ne védjük meg az embereket! Nem… ezt nem is Saya mondta… ő csak Timidusra haragudott… valamiért. Talán azt hiszi, hogy Shu bántani akarja Hürremet? De hát neki eszébe sem jutott ilyesmi. Ki se bontotta az ajándékát, és nem csak Shu ajándékát, hanem az egyik ajándékot sem, tehát nem csak Shura haragszik. De… de talán mégis, mert olvasatlanul visszaküldte az ajándékcsomagot. Talán olyanná vált, mint Chan, aki azt hiszi, hogy ő nem érdemel meg ajándékot, meg minden ilyen butaság. Nem. Ha mindenkit nem is tud megmenteni Shu, a céhtagokat, ilyen közeli ismerősöket nem fog még egyszer hagyni letargiába süllyedni. Vagy ha mégis, akkor itt hagyja az egész brancsot a francba, és elmegy szólózni. Timidus sohasem lesz depressziós. Timidus soha nem fog meghalni. Timidus mindig mellette lesz. Kopogott a szoba ajtaján, és várta a választ.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Vas. Jan. 04 2015, 17:25

Én el voltam bújva, mindent a Hugi csinált, szóval maradtunk is inkább nagyrészt otthon, mert ugye róla senki se tud, a Hugi meg, már biztosan tudjuk a céhgyűlés óta, nem igazán tud engem sokáig utánozni, és még azt is rosszul csinálja. Erre amúgy nem mond ő semmit, max annyit, hogy ez van, ő ilyen, meg hát nem is lehet semmit se titkolni egy céhen belül sokáig. Oké, hogy az Anat tud még csak róla, de ha ezek után, szerinte, nem sejtenek egyesek még valami furcsaságot köztünk, akkor azok hülyék, vagy csak nem érdeklem őket eléggé ahhoz, hogy céhtársaimnak nevezzem őket.
Én amúgy ezzel nem értek egyet, de ez van >.>
Amúgy meg a másik ok az még mindig a Schizo. Kicsit megálltak a növésben, mármint napok óta ugyanakkorák a foltok, mint előtte, de zavarnak, nagyon-nagyon zavarnak. tegnap is ahogy mentem boltba kindertojásért, láttam, ahogy ilyen csúf növényként lóg le egy lámpáról. Szép is volt, olyan fura, de amúgy undorító, mert tudom, hogy fúj ><
Úgyhogy nagyrészt a Hugi volt már elől, mint most is.
A kopogásra felnézett a könyvecskéről, amit olvasott, és amin végre nem voltak Schizo-pacák, majd megnézte, ki jött. Elfintorodott, mikor megtudta, hogy a Shukaku az.
-Mi a rossebbet akar ez itt? -húzta össze a szemét. Én meg se mertem már szólalni, inkább maradtam hátul összegubózódva, meg amúgy sincs kedvem most beszélni senkivel, még az Anattal se... najó, vele talán, mert hát ő ismeri a titkaimat, és szerintem el kéne neki mondanom, hogy valami baj van, mert a képességem hibásan működik.... téééényleg, meg kéne keresnem az Anatot és beszélni vele erről D:
Hugi közben az ajtóhoz lép és kinyitja. Csapzottabb a hajam miatta, mint máskor, a szemei meg még mindig olyan vérvörösek, mint a gonoszoké, de már nem is rejtegeti, mert hát napok óta ő van elől, meg úgy érzem, hogy most direkt meg is akarja ijeszteni a Shukakut, hogy "hagyja békén". Én nem akarom, hogy a Shukaku engem békén hagyjon, mert én kedvelem, csak épp most nincs kedvem beszélgetni Sad Nehogy aztán az legyen, hogy mondjuk rajta is találok foltokat pale
-Szia. Miben lehetek szolgálatodra? -mosolyodik el a Hugi és próbálja ugyan utánozni a hangsúlyom, picit sikerül talán neki, nem is figyelem, de nem áll el az ajtóból.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Vas. Jan. 04 2015, 18:19

Szinte rémisztő volt ránézni a kislányra. Az eddig jól ápolt, mosolygós Saya, most csapzottan állt előttük, még mindig vérvörös szemekkel. Azt, hogy a hangjában, a hanglejtésében, vagy a tartásában lett volna bármi változás, vagy idegennek hatott volna, Shu már talán észre sem vette, vagy ha igen, akkor betudta a letargiának, ahogy a vörös szemekre is hasonló volt a reakciója.
-Úristen Saya, te mióta nem aludtál?! Olyan vörösek a szemeid, hogy… izé… csinálhatok neked egy kamillás borogatást? Vagy… vagy valami gyógynövényeset… vagy nyugtatóteát… vagy bármit… kérlek… hadd segítsek…
Azonnal lesütötte a szemét, és igyekezett úrrá lenni az ijedtségén és az izgatottságán, megpróbálván valamivel halkabb hangot megütni, szinte suttogva, hogy ha esetleg a fáradtságtól Sayát a hangos vagy magasabb hangok is zavarják, akkor azzal se rontson tovább a helyzeten. Nagyon meg volt szeppenve, mert sokkal rosszabbnak látszott a helyzet, mint ahogy először gondolta, és ez rendkívül ijesztő volt, belegondolva abba, hogy hogyan is kezdődött Hisame elveszítése… a távolságtartás… a kimaradozó beszélgetések… a végleg eltűnés… és a fekete név a listában, az áthúzott név a falon… nem akarta, hogy ez újra megismétlődjön.
-Én… mi… mi csak Timidussal… láttuk, hogy valami nagyon nagyon nincs rendben… és… és gondoltuk… gondoltuk, hogy ha szeretnéd… hogy ha bármiben tudunk segíteni… hogy ha beszélni szeretnél valakivel… akkor mi szívesen… mi itt vagyunk…
Kis csönd, ha Saya megszólalt, akkor természetesen végighallgatták, ám ha nem mondott semmit, akkor pár másodperc után Shu elővarázsolta a kis ajándékdobozt.
-És… és még ezt sem vetted át… csak bontsd ki… ha nem tetszik, akkor hozzám vághatod… vagy valami… vagy ha haragszol rám… de én tényleg nem akartam neked rosszat… sohasem… és sajnálom…
Itt már eléggé sírósra görbült a szája, de még igyekezett tartani magát. Fogalma sem volt arról, hogy mivel sérthette meg ennyire a lányt, hiszen még a dojoban is inkább Anatra haragudott, bár rá is értelmetlenül, hiszen a céhvezér sem bántotta Hürremet… pont, hogy neki köszönhetik, hogy megtudtak valamit a vörös céhről és Tachiról, és ha igaz amit Anat mondott, márpedig a képességével igaznak kell lennie, akkor Hürrem még védte is Sayát…

Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Szer. Jan. 07 2015, 21:27

Úgy amúgy jobban belegondolva nem is kéne zavarnom még ezzel is az Anatot.
-... Nem sokat, igazad van. De nem szükséges. Gyere be.
Szegénynek van épp elég baja most. Ez a Sayonara meg az ilyesmi. Biztos nem hiányzik neki még ez is, főleg, hogy olyan rosszul lett akkor is, mikor megmutattam neki. Hugi közben félreáll az ajtóból.
-... Valóban?
Hmm? Hugi, ne, még csak eszedbe se jusson, hogy megmutatod nekik! ><
Oh, pedig de, eszedbe jutott, láttam ám azt a csillanást. Ő közben rezzenéstelen arccal megvárja, hogy ha a Shu be akar jönni, akkor jöjjön, bár a Timidusra úgy néz, mintha egy kanál vízben meg tudná fojtani. Mondjuk aztán ez a tekintet is elég olyan kérdővé válik, mint mikor nem ért valamit, mint mikor nem értette, hogy az Anat a párharcunkban miért nem vette elő a fegyverét.
-Neked meg elvitte a cica a nyelved, vagy megtanultad végre, hol a helyed? -mosolyodik el végül, aztán int, hogy ha a sárkány is be akar jönni, akkor jöjjön nyugodtan. Én amúgy nem értem, mi a bajod a Timidussal?
~Hogy idegesítő.~
De sárkány, és a sárkányok ilyen mágikus meg tiszteletbeli lények.
~Kivéve ő. Benne semmi nincs, amit tisztelni kéne. Mindenbe beleüti az orrát, kotnyeleskedik, keveri a sz....~
Hékás, ez egy csúnya szó volt, csúnya szavakat nem illik használni ><
Ja, meg a Shu az ekkor előveszi a csomagot is és hozzánk nyújtja, a Hugi meg végül elveszi. Ez az, amit ott hagyott a fánál, mert a Hugi utálja a karácsonyt meg az ilyesmit. Nézi egy darabig, és olyan fura lesz, mert ami eddig ilyen fekete gombolyag volt a fejemben, az most így összehúzódik és teljesen más színt vesz fel, olyan... hmmm... zöldnek meg sárgának tudom leírni. A Hugiban valami változott és nem tudom, micsoda. Nem néz a Shukakura, a csomagot bámulja.
-Gyertek be. Nem haragszom rád, Timidusra annál inkább, de legfeljebb megbeszéljük. Nyugodj meg.
"Nyugodj meg"? A Hugi ilyet még senkinek nem mondott rajtam kívül Surprised
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Csüt. Jan. 08 2015, 08:48

-Nem? Izé… hát… rendben…
Bólintott a lány, és bár úgy érezte, hogy Saya megint csak visszautasította a felajánlott segítséget,ám mivel beinvitálta a szobájába, inkább nem ellenkezett. Nem akart ráerőszakolni semmit, hiszen azzal talán csak elijeszti, és most, hogy végre hajlandó beszélni vele, ezt akarta a legkevésbé. Timidushoz intézett kérdése azonban meglepi, és egy kicsit el is húzza a száját. Megint Timidust bántják. Megint őt bántja, pedig a dojoban ő volt a legkevésbé támadó azok közül, akik bántották. Ő csak azt kérte tőle, hogy maradjon csöndben… nem éppen szépen kérte… de akkor sem bántotta. Most pedig… hol a helye. Ő is lenézi. Lenézi Timidust, mert ő fontosabbnak képzeli magát. Lenézi Timidust csak azért, mert nem ember. A kislány keze ökölbe szorult, és nyelt egy nagyot. Igyekezett úrrá lenni a dühén, ahogyan Salazar néni tanította neki, és kutatott a fejében, hogy valami olyat mondjon… ám a sárkány megelőzte.
-Nem kellett megtanulnom, eddig is tudtam. A helyem az idomár mellett van, a feladatom az ő védelme. A jelenlegi állapotodat olyan hatások idézték elő véleményem szerint, amelyek engem nem befolyásolnak, a kiváltó tényezőket nem ismerem, lévén nem rendelkezem olyan labilis rendszerrel, mint a tiétek. Ennek okán, olyan folyamatokban, amelyről nincsen elegendő tapasztalatom, nem kívánok állást foglalni. Amennyiben haragszol rám valamiért, úgy a javaslatom az, hogy fedd fel előttem ennek az okát, és tárgyaljuk meg, hogy miért feleslegesek és értelmetlenek a felém irányuló indulataid.
Ennyi idő elég is volt Shunak, hogy megnyugodjon kissé, és mindketten beléptek a szobába.
-Izé… igen. Beszéljük meg. Nem tudom, hogy miért haragszol Timidusra… vagy ha Timidusra haragszol, akkor rám miért nem… de biztosan csak félreértés… biztosan… de… most bontsd ki az ajándékodat kérlek… foglalkozzunk a szép dolgokkal… egy kicsit…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Csüt. Jan. 08 2015, 21:28

A Hugi igencsak nagyon-nagyon próbálkozik, hogy ne akadjon ki. Nagyon jól tudom, mert hát látom én, ahogy gomolyog és forog körbe-körbe a fejemben, itt előttem, mintha ülnék egy ilyen kis szobácskában vele, egy meghatározhatatlan valamivel, aki épp egy irányítópult mögött álldogál és egyre változik, hogy épp hogy érzi magát. Én azt is tudom ám, hogy amúgy nagyon szégyenli magát valami miatt.
Csak egész egyszerűen most úgy érzem, nem kéne beleszólnom a dolgokba, mert ez most a Hugi meg a Shukaku meg a Timidus feladata. ._.; És legyünk őszinték, én nagyon ritkán érzem meg, hogy mit is kéne tennem :3
-Timidus, ha tudod, hol a helyed, akkor miért nem tartod magad hozzá? -nem néz rá, csak megdörzsöli a halántékát, miközben bejönnek. Ja, meg miután végighallgatta a Timidust. -Te egy pet vagy. Egy őrző-védő, nem pedig ember. Ne akarj beleszólni az emberek dolgaiba, főleg nem félinformációk és tévedések alapján. Az ilyesmire szokták azt mondani, hogy "mindenbe beleüti az orrát", és tudod, az emberek utálják az olyanokat, akik "mindenbe beleütik az orrukat".
Végül csak ránéz, eléggé villogó tekintettel Rolling Eyes Majd el is vigyorodik, és közelebb hajol hozzá. Úgy suttog, mintha titkot árulna el, és az a rosszindulat, ami amúgy is jellemző rá, szinte kitölti az egész szobácskámat Sad
-Ezen kívül ha tényleg az idomár védelme a feladatod, akkor miért engedted be a szobámba...?
Azzal becsukja az ajtót és még el is fordítja, hogy záródjon. Felegyenesedik, egy kicsit még nézi a Timidust, majd a Shukaku felé fordul egy nagyon-nagyon picikét kedvesebb ábrázattal.
-Timidusra azért haragszom, mert túl sokat beszél, és azt is ezen a nagyképű, "úgyis én tudok itt mindent" stílusban teszi. Veled nincs bajom, mert ha te szólalsz meg, nem érzem úgy, hogy bár rohadnék a föld alatt inkább. És ezzel szerintem nem vagyok egyedül.
Ööö... ja, nem vagy egyedül, de én szeretem a Timidust, mert sárkány, és sárkányok odakint nem léteznek :3
Hugi közben megindul a konyha felé és elővesz két csészét meg egy kisebb tálat.
-Akkor legyen a két olyan nyugtatótea. Rám is fér, meg rád is. A sárkányok meg általában mit fogyasztanak...? Az meg ráér, amúgy is... majd ráér...
Hugi majdnem elszólta magát, hogy az amúgy is az enyém, nem az övé, de még beleharapott a szájába. Úgy megszokta, hogy nem nagyon van elől, viszont mindig beszél rólam is, hogy most picit fura, hogy most nem teheti meg.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 09 2015, 08:04

~Salazar néni megtanított arra, hogy ne legyek dühös, ne legyek haragtartó. Nem szabad. Az rossz dolog. Saya csak nem tudja. Csak nem ismeri még Timidust eléggé. Majd meglátja. Jun is megmondta. Jun is megmondta, hogy csak meg kell ismerniük, és akkor majd ők is ugyanúgy megszeretik, ahogy mi szeretjük őt. Így lesz. Biztosan így lesz.~
A sugdolózásra a pet nem válaszol, csak félrebillenti az egyik fülét. Az idomár azonban egy halk sóhaj kíséretében helyezi rá tenyerét a pet buksijára, amiről Timidus tudja jól, hogy mit is jelent. Ezután ott, ahol van, szépen lecsüccsen, és átöleli a sárkányt, majd magához húzza.
-Neked vannak barátaid, Saya? Mármint olyan igazi barátaid, akiknek bármit elmondhatsz, sok időt tölthetsz velük, és mindig ott vannak, amikor szükséged van rájuk. Nekem anyuék halála óta nem volt. Senki. Egészen addig, amíg ide nem kerültem, és Kayaba Bácsi nekem nem ajándékozta azt a tojást, amiből Timi kikelt. Az emberek… Hisame meghalt. Utahimével sem tudom, hogy mi van. Én… én nem csináltam semmi rosszat… nem bántottam meg őket… és nem, még Timidus sem. Most Anat is meg akar halni, hallottad, hogy mit mondott a dojoban. Csak Timidus az, aki mindig mellettem van. És meghallgat, és lehet vele beszélgetni bármiről. Igen, néha nagyképű... de azért el kell ismerned, hogy sok mindent elértünk már ketten.... és… de nem mindenkivel nagyképű. Rengeteg embert tisztel, és be tudja látni, ha téved, és bocsánatot is kér. És csak olyan dolgokba üti bele az orrát, ami velem kapcsolatos, és ami engem érint, mert engem kell megvédenie. És egy csomó mindent tényleg jobban tud. Sokszor van igaza, ami csak utólag derül ki. Ne felejtsd el… mi csak vendégek vagyunk itt, idegenek… még egy ideig… de ő ehhez a világhoz tartozik.  
Kicsit elhallgat, és egy reménykedő, kérlelő pillantást vet a lányra. Talán most ő is túl sokat beszél, és emiatt őt is meggyűlöli… de ezt el akarja neki mondani. Jun megértette. Saya nem buta, ő is meg fogja érteni.
-És… igazából az én hibám. Kiskorában megtanítottam neki, hogy hazudni csúnya dolog, hogy nem szabad. Azóta mindig elmondja az igazat, amit gondol. Igen… néha kicsit nyersen fogalmaz… de pont te mondtad, hogy nem ember. Ha nem ember, hanem pet, akkor ne is akarjátok elvárni tőle azt, hogy ember legyen. Nem érti, hogy mit kell titkolni, hogy mivel bánt meg másokat, hogy mikor kéne csöndben maradnia… legtöbbször nem érti az érzelmeket… de próbálkozik és tanul. Látod, most is csöndben van, mert erre kértem, és hagy engem beszélni. Ő megpróbál alkalmazkodni hozzátok, meg az emberekhez… talán ti is próbálhatnátok egy kicsit felé, mert csak segíteni akar. Mint amikor az almát próbáltad… az ő képessége arra való, hogy segítsen, és ő azt tudta, hogy az a célod, hogy eltaláld az almát, így hát segített. Te pedig ezért is haragudtál rá, pedig ő nem tudhatta, hogy ezzel rosszat tesz, és ha én nem beszélem meg vele, akkor máig nem tudná, hogy mit rontott el.
Az már más kérdés, hogy Timidus még most sem érti, hogy mit rontott el, mert a dacon és a gőgösségen kívül, miszerint én majd megcsinálom, meg tudom csinálni egyedül is, ne segítsen nekem senki… nos ezen kívül nem nagyon talált Shu sem más magyarázatot, de ez még számára is távol állt Sayától. Bár most is teljesen más volt. Hasonló, mint ő maga, aki csak Jun mellett gyerek… amikor engedik neki. Amikor előkerül a tea, akkor ő is kisétál a konyhába segíteni, Timidus pedig természetesen követi, ám ügyel arra, hogy ne legyen útban.
-Timidusnak is teljesen megfelel a tea. Saya… neked nem volt olyan barátod, akiről te tudtad, hogy nem gonosz, de mindenki más gonosznak hitte… és… ha te lennél az én helyemben… te nem védenéd meg őt?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Szomb. Jan. 10 2015, 22:48

A Hugi majdnem elejti a még üres csészét, mikor a Shukaku elkezd beszélni, hogy nekünk nincsenek barátaink meg ilyesmi, vagyis kérdezi, csak hát tényleg nincsenek. Csak az Anatole, de neki se tudok mindent elmondani meg nincs mindig mellettem, mert nagyon-nagyon sok a dolga meg a baja neki is meg...
~Fuminori...~
Hmm? O.o Ki?
~Semmi.~
De ki az? Láttam ám, hogy gondoltál rá, láttam ám, valami zöldes ing volt meg olyan haj mint az Anatnak, ki volt az? Surprised
~Semmi, hagyjuk. Most Shu-ra akarok figyelni.~
Közben csinálja a teát, és én is meg ő is hallgatjuk a kislányt szép türelmesen, még ha közben néha bele is vágna a Hugi, de megvárja, mert tudja jól, én tanítottam meg rá, hogy mindig előbb meg kell várni a dolgok végét, és csak utána reagálni, mert hát sosem lehet tudni. Már lerakja a gőzölgő csészéket is meg a tálacskát, amibe teát tett, és amihez azért még hozzárakja közben is, hogy
-Vigyázz vele, mert forró.
és tovább hallgat. Már a Shu be is fejezte, de ő nem reagál azonnal, előbb leül, kezében a csésze teával, és bámulja mereven az asztalt.
-Nekem...
Kezd bele, aztán megrázza a fejét.
-Nekünk akkor sem volt, mikor idekerültünk. Nekem még anyám sem volt, apám pedig fikarcnyit sem törődött velem. Szinte élvezet volt végignéznem a halálát. -elvigyorodik egy pillanatra.
-Timidus veled szemben lehet, hogy csak néha nagyképű, de velünk szemben mindig az. Velem legalábbis. Még nem volt pillanat, hogy ne azt éreztem volna a szavaiból, hogy azt képzeli, ő mindent sokkal jobban tud nálunk, embereknél, mikor valójában semmit se. Emlékszel, mikor "elájultam" akkor, az almás résznél, a békafogásnál? Mit mondott utána a bossteremben? Hogy minden indok nélkül képes vagyok rá. Akkor egyszer történt meg, és az sem a napszúrás miatt volt! Megvolt az oka, csak épp az nem a ti orrotoknak való.
Leteszi a teát, mert előbb meg akarja várni, hogy picit kihűljön. Én lélegzetvisszafojtva hallgatok mert...
-Én azt, hogy ne képzelje magát embernek, konkrétan arra értettem, hogy ne gondolja azt, hogy joga van beleszólni mások életébe meg ítélkezni mások felett, főleg félinformációk alapján. Az ember felett egy másik ember ítélkezzen maximum, de ne egy programok által vezérelt pet. Lehet, hogy intelligens, de mégis csak egy számítógép, egy tablet. A te lelki világoddal felőlem azt csinál, amit akar, de például az enyémbe vagy Anatéba vagy akárki máséba ne szóljon ennyire bele. Vagy ha meg is teszi, mert valljuk be, néha jól jön az ilyesmi, akkor se úgy csináljon, mintha ő valami kiskirály lenne. Gondolok itt megint a bossterem előttire meg a céhgyűlésre. Igazán őszintén örülök neki, hogy ennyire szereted, és el is hiszem neked, hogy ő szeretnivaló és fejlődőképes, de nem én vagyok vele a nap 24 órájában, én ezeket még nem tapasztaltam nála. Ha megtapasztalom, a véleményem is változni fog.
Hugi... a Papa tényleg... tényleg ő gyújtotta fel az egészet...?
-Saya, Saya... ne hívj annak. Én nem Saya vagyok.
~Igen, ő volt.~
-Én az vagyok, akiről mindenki azt hiszi, gonosz, de az is vagyok. Én az vagyok, akinek mindent elmondhat, aki mindenről tud és aki mindig ott van mellette. Én az ő Timidusa vagyok. És jelen pillanatban is őt védem, nem úgy, mint Timidus téged tőlem.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Shukaku Vas. Jan. 11 2015, 08:45

Shu boldogan bólint, és nagyon örül, amikor látja, hogy Saya Timidusnak is készített teát, ráadásul arra is ügyelt, hogy a sárkány könnyebben tud inni tálból, mint pohárból. Talán mégsem haragszik rá annyira, mint hiszi. Az elhangzó mondatok azonban egyre inkább elkomorították a tekintetét. Nem tudta, hogy jól hallja-e amit hall. Nem tudta, hogy Saya most csak gonoszkodik vele, hogy valami hülye bosszú, amiért nem azt csinálják, amit ő szeretne, hogy valami gyerekes toporzékolás-e, és most el akarja hitetni vele, hogy minden Timidus hibája. Az utolsó mondat azonban mindent világossá tesz. Illetve nem teljesen, mert továbbra is két lehetőség áll fent. Az egyik az, hogy Sayának, mint sok más gyereknek, képzeletbeli barátja van, amit ő egy kicsit… na jó, az elhanyagoltság és a stressz miatt nagyon felnagyít, túlzásba visz és komolyan vesz. A másik pedig az, hogy Saya elmebeteg. Shu megszólalni sem mert, és még Timidus is elcsöndesedett pár másodpercre, mert azt még ő is tudta, hogy az őrültek veszélyesek. Azt persze már egyikük sem tudta, hogy ha Saya őrült, akkor disszociatív személyiségzavarral küzd, és bár Shu néhány filmélményéből már tapasztalt ilyesmit, de az kevés volt. Félt. Nem akart félni, és remélte, hogy az egész csak játék. De félt. Timidus azonban nem félt. A helyzet érdekes volt, de nem veszélyes.
-Kizárólag azon ismereteimre építhetek, amelyekkel rendelkezem. Nem várhatod el, hogy olyasmit tudjak, amit nem árulsz el, vagy amiről hazudsz. Akkori tudomásom szerint az ájulásodnak semmi oka nem volt, így az állításom teljesen megfelelt akkor a valóságnak. Volt lehetőséged megcáfolni, ott is kifejthetted volna, hogy mi történt. Nem tetted, így logikusan gondoltam igaznak amit mondtam. Most, ha úgy kívánod, elmondhatod, hogy mi váltotta ki, és akkor változni fog a véleményem. Azt pedig, hogy én alacsonyabb rendű lennék nálatok, csak ti hiszitek. Jó pár alkalommal bizonyítottam, hogy fajotok számos egyedének képességeit felülmúlom, minden tekintetben. A céhbe kerülésünkkel a döntéseitek jelentősen befolyásolják az idomár helyzetét, így kötelességem jelezni, ha olyan módon jártok el, amellyel veszélybe sodorhatjátok az idomárt, és ilyenkor minden lehetőséggel élni fogok, hogy megmásítsam a döntéseteket. Mind a céhet, mind az idomárt bajba sodorjátok azzal, hogy nem tesztek semmit a gyilkosok ellen, és túl közel engeditek magatokhoz őket. Ezt nem hagyhatom, és nem fogom hagyni a továbbiakban sem, erre ne is kérj.
-Ki vagy te?

Nyögte ki végül a lány is, szinte remegő hangon.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal12695/10100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Saya Vas. Jan. 18 2015, 19:57

-Na, pont erről beszéltem. -a Hugi szinte vádlón, de mégis olyan vigyorral mutat a sárkányra, mintha győzelmi üdvrivalgást hallana valahonnan, vagy ilyesmi. -Az idomárod nem volt utána a bossteremben, tehát ha el is ájultam volna, semmilyen hatással nem lett volna rá, sőt, akkor még nem is a mi céhünk tagja volt. Akkor mégis milyen jogon szóltál bele az én magánügyeimbe? Miből gondolod, hogy majd egy személyes titkomat ki fogom neked fejteni több ember füle hallatára? És gondolj akármit, soha nem leszel velünk azonos vagy még magasabb, mert egy vagy több fajtársunk teremtett téged. Az algoritmus, ami alapján fejlődsz és tanulsz, nem a tiéd, csak használod. Minden tudásodat azoknak az embereknek és Shukaku-nak köszönheted. A maximum, amit elérhetsz, az a velünk való egyenrangúság. Ezen kívül az idomáros már bebizonyította, hogy ő is tud beszélni.
Amúgy nem mondom, hogy dühösen beszél, mert egyáltalán nem, csak olyan kioktatóan, és picit ugyan idegesen, de én igyekszem ám mindent megtenni, hogy kicsit lenyugodjon. Úgy kinyújtom a képzeletbeli kezem és simogatom azt a ködöcskét, ami amúgy Ő, vagy legalábbis aminek én őt ilyenkor érzem, próbálom úgy odaképzelni a szőke haját, de nem megy, elvégre én most a Timidust látom elsősorban.
-A gyilkosos témát meg nem is értem kristálytisztán. Most akkor azért is hibás vagyok, mert én sem tudtam eddig, mi folyik a háttérben? Jaj, most el fogsz verni? Uh, félek Suspect
Hugi, hagyd abba >< Nem illik így viselkedni a vendégekkel.
-Bocs >.>
Na, tessék, még a Shukakut is megijesztetted. Oké, tudom, ő meg azért ijedt meg, mert elárultad, hogy te nem én vagy, hanem valaki más, de látod, megijedt >< És akkor te még rá akartad szabadítani a Schizo-t, hogy még jobban rémisztgessed. Nagyon-nagyon gonosz vagy.
~Eddig is az voltam :]  Eredeti személyiségemhez képest még erősen vissza is fogom magam.~
Igen, az a gond, hogy én ezt tudom is nagyon jól, de kérlek szépen, én szeretnék jóban maradni a Shukakuval, viselkedj vele kedvesen *.* Meg a Timidussal is.
~Shukaku-val azon kívül, hogy egy dezertőr, nincs bajom. Tiimivel kapcsolatban nem ígérek semmit, amennyiben nem beszél kicsit kevesebbet a következő percekben.~
Oké, akkor legyen az, hogy ha kevesebbet beszél, akkor kedvesebb leszel vele Razz  Most pedig nyugtasd meg a Shukakut *.*
A Hugi vesz egy mély levegőt, aztán a kislány felé fordul, picikét mosolyog, de az valljuk be, hogy amúgy sem igazán megy neki, csak próbálkozik.
-Én? Egy démon, az ördög, Saya kis gonosz testvérkéje, satöbbi. Egy ugyanolyan gyilkos, mint Tachibana Makoto vagy Kazuma. De ti Saya védelme alatt álltok, nem foglak megenni titeket.
Nyalja meg a szája szélét éhesen.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Saya kis birodalma - Page 2 Exp_bal3807/4100Saya kis birodalma - Page 2 Exp_ures  (3807/4100)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Saya kis birodalma - Page 2 Empty Re: Saya kis birodalma

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.