Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaisuke Daizo

2 posters

Go down

Gaisuke Daizo Empty Gaisuke Daizo

Témanyitás by Gaisuke Daizo Hétf. Okt. 01 2012, 17:58

Adatlap

Név: Gaisuke Daizo.
Nem: Férfi
Kaszt: Árnyharcos
Kor: 18

Kinézet:
Világoskék tüskés haja van, nagyjából 165 cm magas és 60 kg. A teste jól kidolgozott, meglehetősen izmos. A szemei zöldek. Ha megjelenik valahol, tekintélyt sugároz.

Jellem:
Igazán arrogáns és narcisztikus. Mivel egy igazi kocka, mindenkinél jobbnak tartja magát és ezt nem szégyelli hangoztatni is. Nagyon nagy szája van, gyakran beszél őrültséget, amíg valaki nem mutat neki valamilyen elismerésre méltó dolgot, addig mindenkit alacsonyabb rendűként kezel. Ha pedig valaki olyat mutat, amivel elnyeri a tetszését, akkor azt tisztelni fogja.

Képességek

Shadow Dance – Árny Tánc
A képességgel teljesen láthatatlanná válok és egészen addig az is maradok, amíg nem támadok. Ilyenkor maximum csak sétálhatok, a gyorsabb mozgás felfedi a kilétemet. Tökéletes lopakodó technika.

Előtörténet

Nos, minden 18 évvel ezelőtt kezdődött, hogy megszülettem. A szüleim nagyon menő orvosok, apukám plasztikai sebész, az anyukám pedig sebész. Relatíve szerető családban nevelkedtem, de sajnos a szüleim csak nagyon keveset voltak otthon, ezért nem tudtak velem annyit foglalkozni, mint más szülők a gyerekeikkel. Testvérem nincs, anyuék nem akartak bevállalni még egy gyereket. Így hát egykeként nevelkedtem.
Amíg anyukám csak tehette otthon maradt velem, de utána már egy dajka vigyázott rám. Mindent megkaptam, amit csak szerettem volna. A dajka persze sok mindent ellenzett és eltiltott elég sok dologtól, így eléggé jó tanuló voltam általánosban. Viszont hamarosan eljött a középsuli és a „nagy gyerekké” válásom. Már nem kellett dajka mellém, a magam ura lettem. Így ismerkedtem meg a videó játékokkal.
Az iskolában az egyik osztálytársam bemutatta, hogy milyen játéka van, ami nekem azonnal megtetszett, így hát megkértem a szüleimet, hogy szerezzenek be nekem egyet. Majd sorra vettem a játékokat. Végül megszereztem a NerveGear-t is és a Sword Art Online nevezetű játékot. Persze ekkor még csak a béta verzió futott. Már ekkor is eléggé nagy játékosnak bizonyultam, így hát érdeklődve vetettem magam bele ebbe a világba. A játék azonnal lenyűgözött, hihetetlen volt egy ilyen világban „létezni”. Gyakran kívántam azt, bárcsak állandóan itt lehetnék. Egyszerűen nem akartam elszakadni a játéktól. Jobban szerettem volna, ha nem kell iskolába menni és nem lennének más személyes dolgaim. Sajnos voltak, így gyakran volt olyan, hogy napokra mellőznöm kellett a játékot. Viszont amikor játszhattam, megmutattam mit tudok. Egy Árnyharcost indítottam, a mérgek mesterét. Legjobban ez a kaszt illett hozzám. Természetesen a többit is kipróbáltam, de azok nem igazán tetszettek meg.
Majd hamarosan eljött a béta teszt vége. Szerintem nagyon jól szerepeltem a végéig, bár nem igazán volt alkalmam a magasabb szinteket megtapasztalni. A játék hivatalos megnyitóján én is ott voltam, elvégre akkor most nem lennék itt, ha ez nem így lenne. Azonnal szétnéztem a városban, érdekelt, hogy mi változott meg a teljes verzióra, illetve, hogy miket javítottak ki. És ezzel egészen elszállt az idő. Aznap még el kellett volna mennem a fodrászomhoz, mivel meguntam a kék hajamat és át akartam festetni, de a menüben nem volt kilépés pont. Ez kicsit meglepett, majd jött a sokak által ismert helyszín csere, ahol a játék készítőjével „futottunk össze”. Ekkor magyarázta el, hogy átírta kicsit a játékot, így nem tudunk kilépni, amíg végig nem toltuk azt. Sokan megijedtek ettől, néhányan még el is sírták magukat, de én örültem a helyzetnek. Így nem kell a hétköznapi dolgaimmal foglalkoznom. Viszont haj a bizonyítási vágy is és szeretnék elsőként eljutni a játék végére. Nem tudom, hogy ez mennyire lehetséges, de szerintem én leszek az, aki a legutolsó ellenfélnek beviszi a kegyelem döfést. Elvégre csak én vagyok itt igazán kemény játékos!
Gaisuke Daizo
Gaisuke Daizo
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Oct. 01.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gaisuke Daizo Empty Re: Gaisuke Daizo

Témanyitás by Sachi Hétf. Okt. 01 2012, 18:29

Szia!

Igaz hogy a képességedet olvasva először úgy tűnt hogy ilyen már volt, de miután végignéztem a karaktereket mégsem találtam, ezért nincs vele gond. Az előtörténeted érthető volt, szóval elfogadom!


Alább láthatod a kezdő pontjaidat, ezekre pedig szintén most kezdéskor 10 további pontot költhetsz el szabadon:

Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 0
Kitartás: 0
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 0

Az elosztásokkal kapcsolatos extra infó itt található, míg az elosztóhely ez volna


Kezdő tárgyaid az alábbiak:

- 2x Kezdő Kés (felszerelt, 2x0,5 erő)
- Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

- Hazatérés Kristály (teleportálhatsz vele olyan városba, ahol már jártál)
- 1x Mini Potion (+5hp)


Kezdéskor 10 XPd van már és 70 aranyad, ezt ugye majd az adatlapodba írd bele!

Tehát most már csak a pontjaidat kell elosztani és az adatlapod kitölteni. Üdvözöllek az oldalon és jó játékot!

_________________
Gaisuke Daizo 161
Clumsy GM (Slateblue | 6A5ACD)
Sachi
Sachi
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 178
Join date : 2012. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.