Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

+5
Szophie
Hayashi Yuichi
Hinari
Rita Hanami
RenAi
9 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Hinari Vas. Márc. 02 2014, 18:47


Hiába próbáltam, az ajtó csak nem akart megmozdulni – igaz, aligha sikerülhetett fél kézzel, hiszen a másikkal a köpenyemet kellett tartani, megelőzve, hogy a sűrű polleneső szemcséit belélegezzük. Hogy pontosan milyen hatással lesz ránk ez, vagy milyennel nem, azt nem tudtam, de elég furcsaságot tartogatott nekünk ez a torony ahhoz, hoyg mindenhez kellő óvatossággal álljak hozzá.
- Ha van valakinek súlyemelése… - mutattam az említett ajtó felé, majd hozzátettem – Vagy együtt, egyszerre.
Aztán valahogyan csak sikerült bejutni, az a hely tele volt növénnyel, így elsőként Shizu és Hime felé fordultam, kérdőn intve a virágok és gombák felé, hangtalanul érdeklődve felőle, hogy találkoztak-e már hasonlóval. Biztos voltam benne, hogy ők ketten, sőt, Yuichi is, jobban értenek ezekhez, mint én, így eleinte csak a háttérből figyeltem, min ügyködnek, úgy voltam vele, páncélkovácsként nemigen szólhatok hozzá a potifőzők és a növényekhez értők dolgába. Végül azért én is lehajoltam egyikhez-másikhoz, főleg miután a csapat rájött, hogy csak kettőt-kettőt vihetünk magunkkal. Döntéshelyzetbe kerültünk, és volt egy olyan érzésem, a mostani választásunk nagy befolyással lesz a küldetés teljesítésére. Időnk viszont bőven volt szerencsére, legalábbis reméltem, hogy nem vagyunk nagyon lemaradva Ritáékhoz képest, így leguggoltam, és módszeresen nyomogattam a növényeket, megjegyezve a róluk írt információt. Amikor ezzel végeztem, sóhajtottam egyet, és a többiekhez fordultam.
- Ezt jól át kell gondolnunk. Énszerintem olyanokat vigyünk magunkkal, amilyeneknek nincs potion vagy kristály megfelelője, valamint minél többfélét, nem tudhatjuk, melyikre lesz szükségünk a későbbiekben – ezután sorra vettem a növényeket, ahogyan az a gyorsan leírt jegyzeteimben volt, kizárva párat, és a maradék fölött hümmögve. A Jégszirom virág gyorsaság debuff, ilyet a sárkányom is tud, maradjon. A Harmat virágnál nincs odaírva, pontosan mennyi életet tölt, jobb nála a potion, maradjon. Nagy Gingalang, hmmm, talán kellhet. A Vörös Amarillisznél jobb a Bika Potion, az is marad. Dália… egyet elvihetünk Detrossnak. A Zineával és az Ördögszemmel egyelőre nem tudtam mit kezdeni (utóbbit a Katana az életbe nem engedné használni, az is biztos), az Éjjeli Liliom talán jó lesz, mivel Paralízis méregből sajna nincs nálam, bár ha valamelyik potisnál van… Tettem mellé egy kérdőjelet, és haladtam tovább. Peremisnél jobb az erőbuffos képességem, az is marad. Gombákból, a Déli harmatból egy talán jól jöhet, de csak ha marad még helyünk. A Méregfű szuper, a Bolond gomba egyelőre no comment, a Szítor gomba a lovagoknak jól jöhet, de amúgy nem ér annyit, mint a potion, az marad. Keserű vihar… szintén buff, viszont ez az Eperízű gomba tökéletes választás, ha lehetővé teszi, hogy hatékonyabban tudjam használni a képességeim. Bár arra meg ott a Rövid Specialitás Potion... A Holdfény Gomba helyett ott a Gyertya Kristály, az Ízletes Kucsmagomba pedig hasonló, mint az alvást előidéző párja, kettő pedig nem kell, talán.
- Mennyi Paralízis Mérgünk van? – kérdeztem elsősorban a két potistól, majd a válaszra bólintva (off: megnéztem hogy Shizunál van kettő) újra átnéztem a listát, majd belekezdtem – A buff és debuff hatásúak nagy része szintén helyettesíthető, ezek tudatában pedig leszűkíthető a lista, összesen nyolc-kilenc növényre – számoltam össze a nem áthúzott neveket, és vártam egy picit, hogy ha akarnak, hozzá tudjanak szólni a hozzáértők is – Marad a Nagy Gingalang, a Dália, a Zinea, az Ördögszem, az Éjjeli Liliom, a Méregfű, a Bolond Gomba és ha marad hely, a Déli harmat gomba. Bár ami azt illeti, eddig mindennel találkoztunk, csak éles harci szituációval nem, ellenben rengeteg szokatlan dolog történt, és lehet, hogy némelyik itteni gaz ezek ellenszere lehet… egyszóval, vagyunk négyen, mindenki 2-2 növényt vihet és nyolcból lehet választani, legalábbis szerintem, így pont stimmel… de mondjátok ha nem értetek egyet! Én szedek a Nagy Gingalangból és a Dáliából – zártam be a menümet a jegyzettel együtt – Ötlet, vélemény? Remélem nem rontunk el semmit…
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal29686/10100[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Aoi Shizuka Vas. Márc. 02 2014, 20:09

Hála Yuichi hátának, amibe kapaszkodhatott, és Yurihime nyugtató hangjának, a nagy futás után lassan kezdett megnyugodni. Bár a szíve még mindig hevesen vert az iménti rémülettől, amit az eleven fal iszonyata és a groteszk lány látványa okozott neki, most hogy immár nem hajszolta őket semmi, a páni félelem elült

- Arrigato Hinari nee-chan! - vette át a felé nyújtott zsebkendőt, s átlósan félbehajtva, az orra fölé emelve megkötötte hátul a haja alatt. Bár kicsit nehezebb volt így levegőhöz jutnia, de nem akarta ő se a véletlenre bízni magát. Ahogy Hime is felhozta ellenkezésül, hogy nem allergiás, Shizuban is ott mocorgott az ellenkezés csírája. De nem tudhatták milyen új dolog lehet a pollen, ami mindenfelé szállt körülöttük

Alig hogy tovább indulnának, óvatosan, a sűrű pollenfelhőben, folyvást odébb söpörve az arcára telepedő apró bolyhocskákat, egy rozoga ajtó előtt lyukadnak ki, Hinari rögtön neki is lát, míg Shizuka elsőre csak hátulról szemléli, hogyan boldogul vele
- Nekem nincs... - néz segítségkérően Yuichire, az egyetlen férfire, akiből kinézhető, hogy ilyesfajta jártassággal rendelkezik - de szívesen segítek! - fordul vissza a céhvezérhez, s ő is az ajtóba kapaszkodva feszül neki

Az elébük táruló hely talán nem a legpompásabb kastély táncterme, tele tükrökkel és csillárokkal, azonban egy olyan kis boszinak, mint Shizu, maga a mennyország. Megfeledkezve mindenről, szalad be Hinari mellett a fura kertbe, rögtön leguggolva a legpompásabb virág mellé, sorban nézegetve az adatlapjaikat ide-oda kapva, fordulva.
- Nahát! - ad hangot örömének, s mint aki a Szent Grálra lelt volna itt a komor kertben, olyan csillogó szemekkel néz a többiekre - Ezeket a növényeket még sose láttam, nem is olvastam róluk!

- Paralízis mérgünk? - kérdez vissza csöppet elgondolkodva, majd fölcsapja a táskája fedelét - Azt mondja, ez nem aaaaz... - koppint rá az ott sorakozó fiolák egyikére-másikára - ez seeeem... áh, itt vannak! Egy, kettőőőő... nincs több, csak kettő van! Elég lesz, Hinari-chan? Odaadjam most nektek?

Miközben a válaszra vár megakad a szeme egy gombán. Aztán felfedezi a többit is
- Vannak gombácskák is! - mosolyog fülig érő szájjal, s hipp-hopp nézi át őket egymás után
- Nekem a Szitor és a Déli Harmat gomba tetszik, a virágok is nagyon szépek, az a Nagy Gingalang is szuperül hangzik, de nektek biztos már magasabb a jártasságotok, úgyhogy én inkább a gyógyításhoz viszek ezekből a gombákból egyet-egyet!
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/1400[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Szophie Szer. Márc. 12 2014, 19:54

Férfi._. Férfi. Férfiii!!
Kihúztam magam, a mellkasomat, a vállamat megemeltem, úgy kezdtem el járni-kelni. Itt az ideje, hogy igazi férfivé váljak! Ha csak egy kis időre is... remélhetőleg.>.<
- Köszönöm. *-* - néztem hálásan Oziriszra. Talán kicsit túlságosan is lányosan hálásan csillogtak a szemeim. Gyorsan magamra öltöttem a göncöket, és elégedetten vettem tudomásul a tükrömbe nézve, hogy szexi vagyok... A magam töpörödött, izomtalan, sovány kis formájában. Na de azért a nemese az nemes! Az arcvonásaim tökéletesek, ehhez kétség sem fér. És mégis kinek kellenek izmok ilyen tökéletes arcvonások mellett.Rolling Eyes Egy kicsit játszadoztam, az arckifejezéseimet próbálgattam. Mert ugye az őzike szemek nem túl megnyerőek ilyen férfias formámban. Szóval változtatnom kellett rajta, a bájos kis mosolyommal együtt. Szexi pasiként nem nézhetek úgy ki, mint valami buzi.>.> Végül megtaláltam a keresett kifejezést, féloldalas, laza mosolyt, és csábító tekintet.

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 180px-Red-eyes-on-tumblr-anime-boy-black-hair

Legalábbis engem mindenképp elcsábítana.Rolling Eyes Vagyis.. izéé.. Férfi vagyok! Szóval.. nem, nem szexi, nem csábít, semmi.>.< Én a nőket szeretem! Aaa... melleket! Meg aaaa... >.< Izéé.. Nem tudom._. Talán.. Most keresnem kéne valami nőideált, mi?! O.O Aki szerintem szép, aaz.. a nő én? Nem, kicsit sem vagyok beképzelt. Szóval aki szép.. Talán.. Hinari. Már amennyire látszik akármi is a páncélok mellett az alakjából. Még a hétköznapi ruhái is annyira zárkózottak.. vagy várjunk csak.. Szokott más ruhát hordani? Biztosan.. Ohmm.. Milyen lehet vajon egy vékonyka kis fehér, szinte áttetsző hálóingben, mely rásimul a testére, és..Embarassed
És Mirika is egészen cuki. Ha nem lenne céhvezér, ami.Rolling Eyes Várjunk.. Hinari is céhvezér.>.< Akkor vele is felejtős a kapcsolatom.>.> De én miért gondolkozom mégis ilyeneken?? Azt hiszem, kezdem férfinak érezni magam.>.>
- Ne aggódj kislány, megvédelek! - tettem Rita-chan vállára a kezemet, majd megsimogattam játékosan a buksiját. Hümm.. Felnőtt Rita.. Nem, valahogy nem az igazi.>.< Azt hiszem, a vörösek nem jönnek be. Valahogy messze áll tőlem az a szín.
- Jééé.. - csodálkoztam rá a férfira, amint megérkezett. Tudtam én, hogy hiányzik nekem valami. Csak valahogy tök elfelejtettem azt a tényt, hogy Detross is velünk indult. Ez is tuti valami férfias dolog lehet. De héé.. Kígyóó! Falat!! Ohmm.. Nem, nem sírok a petekért! Férfi vagyok! És egy igazi férfi inkább a kígyó útjába áll, ha az bepróbálkozik. Igen, ezt kell tennem!
Közben tovább mentünk, és egy terembe értünk.
- Húú.*-* Virágok! - örültem meg. Aztán eszembe jutott, hogy férfi.. - Vagyis.. Cöhh, holmi virágok. - másítottam meg gyorsan a véleményem, miközben elhúzódtam egy sarkoba. Ám mégis.. szóval azért mégis fél szemmel, ímmel-ámmal figyelgettem azokat a növénykéket. Suttyomban néha ráböktem egyre, és elolvasgattam, mire jó.. Több is megtetszett.*-*
- Ez a dália jó lehet neked, Ozi! - kiáltottam fel az egyiknél, elfeledve férfiságom tényét.
- Húúú.. ez az  Édes Zinea.*-*  ámultam aztán a következőn. Persze nekem nincsen szükségem ilyenre. Anélkül is mindenki belém szeret.*-* Ehh.. Ez a magabiztosság is tuti valami férfias dolog lehet. De ha egyszer így van.Rolling Eyes
Végül szedtem is, bár nem virágot - hisz az ellent mondana férfi létem tényével - , hanem gombát. Természetesen a bolond gombát ki nem hagyhattam, ahogy a holdfény gombát sem. Világítani fogok.*-* \o/
- Ozirisz.. Nincs kedved egy kis gomba kóstolásra? - dugtam egy bolondot a fiú orra alá. Meg kell néznem, hogy is hat. Hehehh..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal12046/10500[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Ozirisz Kedd Márc. 25 2014, 00:29

Ami a mai jócselekedetemet illeti, kipipálva, Szophie örült a ruháknak, legalább látszólag megmenekült a furcsa helyzettől, amit ez az átalakulás okozott. Még egész jól megúsztam egy öregedéssel, ha pl. nővé változtatott volna ez a hely, azt nehezebben viseltem volna... Nehezebben? Igen... de el nem viseltem volna azt a helyzetet, az kizárt. Az kicsit sok lett volna számomra. Kicsit? Nem... Nagyon is!
No de így se a legkönnyebb, vonszolni az öreg csontjaimat, amik nem éppen erre a sok lépcsőre lettek kalibrálva. Nincs sehol egy lift? Ejj-ejj... el kéne beszélgetnem ennek a kazamatának az építészével, vagyis inkább programozójával. Már körülbelül egy évszázaddal ezelőtt is léteztek liftek, amik a tízemeletes panelházak jelentős részében volt. És azokat a lifteket építeni kellett, karbantartani, és áramot fogyasztottak. Itt viszont elég lett volna egyszer megírni a programozónak a lift kódját, és bamm, van lift... Nem kellene akkor csöszmörögnöm... De legalább Destross visszatért, az emlékezetem is, bár még mindig érzem a káoszt a fejemben. Elég paranoiás vagyok az emlékezet terén. Vajon tényleg visszatértek az emlékeim? Vagy csak azt hiszem? Vajon tényleg a saját emlékeim tértek vissza? Sok minden bizonytalan, amióta valódi fejemen egy valódi agybirizgáló sisak van, ami kénye-kedve szerint alakíthatja az agyban zajló elektromos folyamatokat...

A kávé is egyre kevésbé nyújtja a várt hatást, és az emlékezetkieséses dolog is zavart... Korábban már volt rá példa, de akkor napokig nem aludtam, és ha mégis sikerült elaludnom, akkor sem bólogattam többet 1-2 óránál. De most az utóbbi időben ez a tényező nem játszik, rendesen alszom az utóbbi időben. Közben haladtunk tovább, időnként fél percre megálltam kifújni magam. Sok a lépcső, és egyre nehezebben szedtem magam előtt az akadályokat. Bár a kitartás pontjaim nem csökkentek az öregedés miatt, valamiféle hatása mégiscsak lehet rám, ha máshogy nem, a tudatalattim játéka ez a fáradékonyság. És a hó is csak hullik...


Hull a hó és hózik-zik-zik, Metálmackó iszik,
hull a hó és hózik-zik-zik, a mája meg hízik. 


Egy napon, mikor Metálmackónak semmi dolga nem akadt,
eszébe jutott, hogy inni kéne valami nagyon húzósat,
Elment tehát Malackához, megnézni, hogy mit vedel,
de Malacka már fél órája kómában hever.


Így hát elindult, hazafelé, miközben sűrűn hullt a hó,
kell, hogy legyen a laposüvegben valami kis innivaló,
A hidegre való tekintettel jó nagyokat kortyolt,
elterült a fehér hóban, és metálosan horkolt...


- kezdtem el énekelgetni egy régi dalocskát, ami a hózásról és a havazásról eszembe jutott. Ha már hógolyózni nem lehet, mert nem áll össze ez a fura hó.
Aztán eljutottunk egy teremig ami legalább olyan fura volt, mint ez az egész hely. Virágok, gombák mindenütt. Fura egy hely, hát a lakberendezővel is el kellene beszélgetni. Szophie lelkesedésén, és annak a leplezésén jót mosolyogtam. Inkább kihagyom - feleltem neki a dáliára - Harcban nem sokra mennénk ha olyan puha lenne az arcom mint a babapopsi - mondtam nevetve. Inkább szemügyre vettem a többi növényt. Zinea. Hát, az sem a leghasznosabb. Plusz ilyesmivel nem élek. Inkább utáljanak azért, ami vagyok, mint szeressenek azért, ami nem. És ott van Judy is, akihez vissza kell térnem erről az átkozott helyről. A bolondgombán is csak mosolyogtam ahogy Szophie próbálta kínálgatni. Oké, hogy bolond vagyok, de ennyire? - mosolyogtam meg ismét a próbálkozását. - Mondjuk odakinn jól jönne, bele vízipipába, és hadd szóljon. De kétlem hogy bármelyikünknél lenne. Arról nem is beszélve, hogy még van vissza a toronyból jócskán. Végül hosszas gondolkozás után a Déli Harmat gomba és az Éjjeli Liliom mellett döntöttem. Gyógyítás mindig elkél, és az egy körös alvás sem egy utolsó dolog. Aztán majd elválik, mire lesz szükség, mire nem...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal19096/10100[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Yurihime Szomb. Ápr. 05 2014, 19:48

Csendben követtem Hinari-samát, miközben fél szemmel Shizuka-samára pillantgattam. Megnyugodva vettem tudomásul, hogy már jobban van, a zsebkendő alatt pedig halvány mosolyra húzódtak ajkaim. A levegőben szálldogáló pollenek ellenben egyre sűrűbbek lettek, így jobban odaszorítottam a keszkenőt is az arcomhoz. Jobb félni, mint megijedni, és egyébként is, ha úgy érzem, hogy bajt okozhat, akkor biztosan bajt is okozna, ha belélegezném. Néhány legyező mozdulattal igyekeztem távol tartani őket az arcomtól, hogy jobban láthassak, mert már-már annyira sűrű lett, hogy akadályozott a kilátásban, és félő volt, hogy valakinek rálépek a lábára. Márpedig nem szándékoztam senkit sem bántani, minden céhtársamat teljes mértékben tiszteltem, és boldog voltam, hogy velük lehetek, hogy a társuknak tartanak, hogy baj esetén segíthetek, és hogy én is segíthetek nekik. Mint például akkor, amikor egy félig felfeszített ajtóhoz értünk. Hiszen volt súlyemelésem *.* Eddig nem tudtam semmire sem használni, és csak azért szereztem be, mert Lewis-samának is hasznos volt. Pedig én nem vettem semmi hasznát, viszont most nem hagyhattam, hogy a kisasszonyok úgy erőlködjenek a beszorult ajtóval >.<
- Kérem, hagyják rám ^.^ - léptem oda a fegyveremet a falnak támasztva, és bebújtattam az ujjaimat a fal és az ajtó anyaga közti nyílásba, majd a súlypontomat hátrahelyeztem és erősen megrántottam a bejáratot. Legnagyobb örömömre kinyílt, így széles mosoly került az arcomra és vidáman pillantottam rá társaimra. Szívemet melegség öntötte el, hogy segítségükre lehettem *.* Előretessékeltem mindenkit, és utoljára léptem be a szobába, melynek göröngyös talaja rögtön feltűnt. A lábam elé nézve, óvatosan lépkedtem tovább, bár így kicsit később vettem észre, hogy ennyi gyönyörű virág és gomba van a teremben. Főleg a virágok, csodaszépek voltak, csak ámultam és bámultam a gyér fényben *.*
- Nem ismerősek, de gyönyörűek Embarassed Hinari-sama is egyetért? ^.^ - érdeklődtem kedvesen, és közelebb léptem, hogy végigsimíthassak a szirmaikon. Selymes volt a tapintásuk, pont mint minden virágnak. Oldalra nézve láttam, hogy céhmesterünk a leírásaikat nézegeti, így próbaképpen én is megérintettem úgy, hogy felugorjon az a kis ablak. Harmat Virág volt a neve, és gyógyítani tudott. Olyan szép a neve is *.* Kíváncsian nézegettem meg az összes virágot, némelyik olyan gonosz volt. Hevesen ráztam a fejem az Ördögszemet látva, a Zineától pedig zavarba jöttem, de Hinari-sama szerint az lehet, hogy hasznos lett volna... Én nem tudtam olyan jól megállapítani, hogy melyik kell nekünk, így igyekeztem megjegyezni azt a sok virágot, amit mondott. Gombát nem szerettem volna szedni, azok veszélyesek, ha nem ismerem őket.
- Akkor én... szedek a... liliomból és a... zineából Embarassed - ejtettem ki az utolsó szót olyan halkan, amennyire csak lehet, és sietősen szakítottam belőle. Bűnösnek éreztem magam, amiért ilyesmit veszek magamhoz, ugyanakkor talán az is motivált, hogy... hogy én... Megráztam a fejem, és inkább kiszaladtam a szobából egy pillanatra, mert rájöttem, hogy a fegyveremet kinn felejtettem. Istenkém, hogy lehettem ilyen felelőtlen? Embarassed A naginatát magamhoz ölelve tértem vissza, szememet lesütve. Remélem nem vették észre...
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/1500[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 07 2014, 11:30


Act.5



Ki-ki a maga kis virágocskájával, gombácskájával a kezében, esetleg ha megpróbáltátok betenni az inventoryba akkor ott lapulva indulhattatok tovább. Kiéve a rozoga ajtón ami már majdhogynem szét esett, sőt ha hozzá értetek vagy bele rúgtatok, neki estetek az azon nyomban el is pixeleződőtt. Ugyanúgy egy lépcsősor vezet titeket előre célotokhoz, bár vigyázzatok nehogy a rossz irányba induljatok útnak, kellemetlen volna visszatérni ide jócskán időt veszítve a sikerhez.

Rita csapata:

Detross közelében volt a felrobbanó gombának így Ő be is lélegezte a növény spróráját melynek köszönhetően egy gomba nőtt a fején. Eleinte csak aprócska ami a végére majdnem akkora lett mint maga Detross feje, és kíváncsian nézett körbe rajtatok, majd megszólalt. Detross meg kiakad hogy mégis miféle teremtmények bújkálnak meg errefele, amik képesek szimbiózisba lépni másokkal.
- Hol van a báttyus? – Néz titeket, vagyis inkább a kobakotok tetejét, de elszomorodik mikor nem lát senkit, sőt egyre csak pityeregni majd sírdogálni kezdett mint egy kislány. Ha kérdezitek válaszol.
Amint haladtok előre, semmi furcsát nem vesztek észre mindaddig amíg felfele nem pillantotok, ahol ugyanis mint egy felfele fordított pohárban amire nem hat a gravitáció, a víz megmarad a tetején. Ti is hasonlót véltek felfedezni, pár lépcsőfok után amint némi fényt kaptok láthatjátok hogy víz lepte el a folyosó azon részét. Előre haladva sejthetitek hogy nem tudtok levegőt venni a víz alatt, de hamarosan érkezik egy aranyos mosolygós medúza lány, aki amit megpillant titeket, rögtön felétek siet és köszönt titeket.
- Sziasztok, örölök hogy ilyen gyorsan ideértetek.- Húzta szélesen mosolygósra a száját.
- Hűhaa, mennyi szép virág és gomba. *-* Tudjátok én csak ritkán láthatok ilyeneket, de tényleg lenyűgözően néznek ki ezek a teremtések. – Magyarázta csiripelő hangon ténylegesen elalélva a látványától. Majd észbe kap.
- Uhh, majd elfelejtettem! – Füttyent egyet két ujját a szájába téve, mire pontosan annyi medúza jelenik meg körülötte mint ahányan vagytok.
- Vegyétek fel ezeket, nem bántanak, kedves kis lények. És segítenek nektek levegőt venni a víz alatt srácok. – Nézett körbe a furcsa bagázson.

Rita választása:
- Peremis
- Méregfű gomba

Hinari csapata:

Úgy látom mindenki kiválasztotta a kedvére való növényeket, aminek örülök ámbár majd meglátjuk mennyire is fog majd segíteni nektek a kihívás helyzetében. Kilépve a már roncs ajtón ha hozzá értek elpixeleződik, nem kell neki sok, hisz igencsak régi és rozoga volt, az is csoda hogy már a kinyitásnál nem esett darabokra. Mivel senki sem ment a felrobbanó gomba közelébe így senki sem szippantotta be az általa ontott spórákat, szerencsére vagy épp károtokra. Előre haladva feltűnhet hogy a falat valamiféle jég, vagy inkább kristály fedi be, amely egyre vastagabb lesz és egyre tisztább képet ad rólatok. Ha önarcképetek szemébe néztek megjelennek az emlékeitek egy része, amit mindenki lát. Azt hogy mi az rátok, vagyis inkább a tudatalatittokra van bízva. De ha nem torpantok meg, és haladtok előre akkor bizony furcsa dologra lesztek figyelmesek. Három nyíl szerű valami közelít felétek, és mindegyik célba vesz egyvalakit. Hinari, idős nő lesz. Yuichi lány, Yurihime viszont megfiatalodik úgy négy-öt éves korra.
Yuichi választása:
- Éjjeli liliom
- Jégszirom virág
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/7300[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Hinari Vas. Ápr. 20 2014, 16:59


- Egy maradjon azért nálad – mosolyogtam rá a lányra, átvéve tőle az egyik üvegcsét a kettő közül. Ha nem fog kelleni, a küldetés végén visszaadom majd neki, ellenben nem árt, ha két különböző játékosnál van belőle, ki tudja, milyen ellenfelekkel fogunk még találkozni. Miután mindenki kiválasztotta, mit szeretne, a biztonság kedvéért felírtam azokat és a hatásaikat egy lehívható jegyzettömbbe, majd a többiek után siettem. Egy kicsit nekem is jobb kedvem lett, látva a lányok lelkesedését, s magamban már elkezdtem tervezni, megoldható lenne-e egy üvegház is a hatalmas kertben. Biztos örülnének neki, feldobhatná egy kicsit a társaságot, főleg, ha valahogyan haza tudnánk vinni ezekből pár magot.
Gondolataimat a jég terelte el, ujjaim végigsimítottam annak felületén, érezve a hideget, ami átjárt. Egy pillanatra becsuktam a szemeim, s mikor kinyitottam, már nemcsak engem ábrázolt a tükörkép. Megálltam, le is maradtam talán, tenyeremet továbbra is helyben tartva: Naithen vállán, hogy egészen pontos legyek. Körülnéztem, magam mögé, ám rá kellett jönnöm, csak a képzeletem játszik velem. Vagy a fal. Egy jelenetet ábrázolt, ő és én, a tekintetünk még véletlenül sem találkozott, bár elsőre nem lehetett volna megmondani, hogy mégis mi okból. Azt csak én tudtam egyedül. Megráztam a fejem, lassan és enyhén: már nem. Kezemet elvettem onnan, magam felé fordítottam, s összezártam ujjaim, a hideg ellenére is élénken élt bennem a melegség, amivel ott, a kórházban a kezemet fogta. Halványan elmosolyodtam, és továbbsétáltam: az már a múlt, nem volt ott több keresnivalóm.
Egyfajta csöndes nyugalom lett úrrá rajtam, ám nem tartott sokáig, a nyilak ugyanis újra feltűntek, és, mint korábban, minket vettek célba. Időm még volt magam elé rántani a Katanát, ám eredménye sajnos nem volt, a sugár eltalált, ahogyan a társaimat is. Egy másodpercre elhomályosult a világ, a kardra kellett támaszkodnom, hogy megtartsam az egyensúlyom. Furcsa érzés, tompa lüktetés szaladt végig tagjaimon, s én a fejemet fogva próbáltam kitalálni, mégis mi történhetett.
- Mindenki megvan? – kérdeztem, hangom azonban reszelősebbnek hatott, mint aminek megszoktam. Végigmértem a változásokat, Hime még hasonlíthatott egy kicsit önmagára, Yuichit azonban teljes egészében átformálták a történések. Számat persze nyitva felejtettem, majd egy nyelés után csuktam be, s úgy emeltem magam elé a két kezem. Ráncosak voltak. És fakóbbak, öregebbek. Hirtelen akartam megpördülni, hogy keressek valami felületet, amin megnézhetem magam, ám a testem nem úgy reagált, és én nagyot nyekkenve estem el – Hű… - ennyit bírtam kinyögni, s örültem, hogy nem volt a játékban fájdalomérzet. Pár csontom már biztosan eltört volna. A helyzet azonban ennél rosszabb már nem is lehetett volna… nekem, segítségre volt szükségem. Elképzelni sem tudtam, hogyan fogok rugalmasság és erő nélkül harcolni, a tehetetlenség pedig dühössé tett. Háttal voltam nekik, kezemet ökölbe szorítottam, ahogyan az ajkaimat is. Kellett pár perc, mire rendeztem magamban a dolgokat, ám ehhez még én is kevés voltam, agyamban úgy cikáztak a gondolatok, hogy képtelenség lett volna rendet rakni köztük. Megígértem, vigyázni fogok Shizura, négyünk közül viszont momentán én voltam a leggyengébb. Ha olyan kedvem lett volna, talán elnevetem magam keserűségemben, ám botorság lett volna, egy rizikós dungeon közepén. Csak remélni tudtam, hogy nem tart sokáig, ám Detross állapotát figyelembevéve… Újabb fejrázás, elegem lett, ki akartam menni. De nem így.
- Azt hiszem mostmár főleg le kell győznünk, bármi is bújjon meg itt – fordultam meg, s felemeltem a Katanát. Nem tehetem meg, hogy összezuhanok. Nem és nem, előttük nem, itt nem, most nem. Minden önuralmamra szükség volt, s bár eddig egészen jól működött, fogalmam sem volt, meddig bírom még tartani. Elindultam, ha jöttek velem.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal29686/10100[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Május 01 2014, 23:02

- O...oké - nyújtott át engedelmesen az egyik fiolát a céhvezérének, a másikat pedig gondosan visszaengedte a táskában berendezett tartóba.
A gombáknak is lett helyük az övéről lógó összehúzható szájú zsákocskában.

A sok furcsaságtól és félelmetes eseményektől összetöpörödött szíve szinte teljesen kiengedett a virágoskertben tett felfedezéstől, de nem maradhattak itt örökké, így hát folytatták útjukat Hinari vezetése alatt.
Nem maradtak sokáig ámulni való nélkül ebben az elvarázsolt kastélyban, hamarost jégfalak övezte vidéken  haladt keresztül az utuk, s Shizu megörülve a nem várt lehetőségen, az egyik falhoz sétálva pihentette meg a homlokát a hűs jégfalon.

Tényleg jól esett most a hideg, teljesen lenyugtatta, szemeit is lehunyva pihentette, lélegzete is lelassult, melyet a falról visszaverődve a saját arcán érzett lecsapódni. Egy pillanatra visszapörögtek a lelki szemei előtt az események: a céhhel töltött karácsony, a sütis szoba, az esőben Hinarival kettesben, az árvák, az elveszettség a téren, amikor először bejutott. Aztán a családi ház, a környék, a vasútállomás, az iskola.

A régi nyugodt, vidám élete, ahol sose kellett fegyvert fognia, hogy biztonsága érezhesse magát, mindig jól viselkedett, jól tanuló volt, a bátyával ellentétben ő sose volt szobafogságra ítélve. Odakint sose kellett azt éreznie, hogy fogoly. Odakint senki se tört az életére, még azok is akik eleinte irigyek voltak rá a jegyei miatt, és ki akarták közösíteni, még hozzájuk is sikerült közelebb kerülni. Igen, eszébe jutottak az osztálytársak, a felsősök és az alsósok is, mindenhonnan volt egy két kedves arc, akire szívesen emlékezett. És eszébe jutottak a szerető szülei is. És az iker-testvére, Shinji

Nagyot sóhajtva nyomta el magától a faltól, mert már kezdte túl hidegnek érezni.
Ahogy kinyitotta a szemét egy rövid sikoly hagyta el az ajkait. Teljes életnagyságban állt előtt egy fiú a fal túloldalán. Termetük ugyanaz volt. Alkatuk is hasonló volt. Vonásaik kísértetiesen hasonlítottak, épp csak a fiú férfiasodó állkapcsa, rövid haja ütött el, na meg mellben, ami lényeges volt köztük

- Shinji... - suttogta elképedve a lány, kezei a falra tapadtak, de nem érték el a
fiút, csak a jéghideg falat tapintották ujjai
- Shin-jiii!!!! - kiáltotta elkeseredve, öklei a falba bokszoltak, majd csúsztak le erőtlenül a hideg felületen
Elkeseredetten motyogta tovább a nevet, orcáján könnycseppek gördültek le. Végigtekintett a többieken, s látva őket letörölte szomorúságának nyomait, szipákolva vett nagy levegőt, s húzta volna épp ki magát, hogy erőt vegyen a keserűségen, amikor megpillantott három feléjük röppenő dolgot

- Vigyázzatok! - kiáltotta a sírástól rekedtes, elcsukló hangon, s a tegez tetejét feltépve szélsebesen lőtt rá az egyik feléjük repülőre. A nyílvesszője ártalmatlanul haladt át a jelenségen, s amazok a társaiba csapódva tűntek el. A társain végbement változások megdöbbentőek voltak, alig tért magához...
- Yuichi... -chan?
- Eto... Hime-chama?
- Hinari... - obasan?

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 AkitoHimenokouji_www.kepfeltoltes.hu_
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/1400[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Szophie Hétf. Május 05 2014, 09:58

Egy robbanás ijesztett meg. Felsikítottam, és a sarokba menekültem, elbújva a növények és gombák mögé, térdelveimet átkulcsolva, guggolva. Bár a sikításom már férfias, mély hangon történt, azért még javítanom kell a reakcióimon, ha igazi férfi akarok lenni.>.> Most egyelőre egy nyuszira hasonlítottam inkább. Ami mondjuk jó, mert a nyuszik aranyosak.. *Megrázza a fejét.* Dehogy aranyosak! Férfi! Azok csak evésre vannak!
Áhh... Miért is ne lehetnék én érzékeny, nőies férfi? Aki szereti a nyuszikat, meg a sarokba szokott bújni.. De-de.. egy fiút senki sem ment meg soha. Vagy legalábbis ha a hősöknek választaniuk kell egy gyámoltalan lány és egy fiú között, akkor nem kétséges, hogy meghalok. Szóval ezért vannak olyan kevesen a béna, gyenge fiúk. Mind meghaltak, mert helyettük egy lányt mentettek meg.T_T Ez olyan rossz. Talán kéne egy szakszervezet nekünk, gyengécske fiúknak. Majd én leszek az elnök benne! És tüntetünk a gyámoltalan férfiak megmentéséért! *Újra megrázza a fejét.* Bolond! Te lány vagy, és az is maradsz!
Vezér lépdelt mellém, orra böködésével hirtelen kizökkentve gondolataimból. Feje búbján Falat csücsült, aki egy ideje nem igazán keresi sem az én, sem Rita társaságát. Talán nagyon megijesztette az átalakulásunk. Szegény kicsi gyíkocskám. Sad
- Levennéd rólam ezt az izét? - kérdi panaszos hangon farkasom, majd megrázza a fejét. Falat azonban valami eszméletlen módon kapaszkodik tapadós kis lábaival társa fejébe, és nemhogy le nem esik, még csak meg sem moccan.
- Szerintem fél most tőlem. - hajtottam le a fejem. - Buta, gyenge férfi vagyok! - hangom panaszosan csengett. Nyafogni volt kedvem a szörnyű sorsom miatt.
- Viselkedj már férfiként, az Isten szerelmére! - forgatta meg a szemét Vezér. - És szedd le a gyíkot! Mert ha egyszer a karmaim közé kaparintom, Isten bizony, hogy megeszem! - mondandója végén felmorogott, amire Falatka megijedt, és még jobban a farkas bundájába ásta magát. Közben én is körbepillantottam, mert úgy éreztem, meg kéne már tudnom, mi volt ez a robbanás. Nem láttam mást, csak egy Detrosst, fejéén egy gombával.  Ennek semmi köze nem lehet egy robbanáshoz, hacsak nem Detross feje robbant, hogy kijöjjön belőle egy gomba az agya helyéről.. Viszont nagyon viccesen nézett ki.
- Nézd! Nem csak neked van társad a fejeden! - mutattam Vezérnek a furcsaságot.
- Viszont neked legalább nem beszél. - kuncogtam, majd felkeltem helyemről, és odasétáltam Detross mellé. Kíváncsian néztem a feje tetején sírdogáló kis.. izét.
- De jó.. Még egy nyafogó. - sóhajtott fel Vezér, és jó láthatóan utlta a mostani helyzetét, Falattal a fején. De akkor mit mondjak én, férfiként? Rolling Eyes Hosszú percekig figyeltem a gombembert,  majd mikor elég bátorságot gyűjtöttem hozzá, oldalba böktem.
- Te élsz? - kérdeztem enyhén félredöntött fejjel, ám ez szinte nyilvánvaló volt. Persze, hogy élt.
- És te.. ki az a testvér? Hol találjuk? Megkeressük? - segíteni akartam szegénynek. - Te hogyan lettél itt, ezen a fejen? Hogyan tudsz beszélni? Mi vagy? Mob? - ezer meg ezer kérdést is rázúdítottam volna, ha bírom egy levegővel.

Haladtunk tovább, és hamarosan egy vízplafonhoz értünk. Csak azt tudnám, hogy most én vagyok fejjel lefelé, avagy ő? Vagy mi? Esetleg minden fordítva van?? Ahogy érdeklődve figyeltem az égvizet, hirtelen egy lány szerű valami dugta ki a fejét előttem, amire újra csak megijedtem, összerezzentem. Szívesen vettem volna megint fel a guggoló pózt, de ezt a késztetést most sikerült leküzdenem.
- Miért bízzak meg benned. - dünnyögtem. - Mi okod lenne arra, hogy segíts nekünk? Hiszen te itt laksz, ami azt jelenti, hogy az itteni oldalon állsz, és nem a miénken. - Lehet, hogy oda akar csalni a vízbe, ahol ő van előnyben, és ott könnyebben le tud győzni minket. Micsoda egy csalárd lény! És azt sem mondtuk, hogy tovább akarunk menni oda, a vízbe.. Bár nincs nagyon más út, az is igaz..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal12046/10500[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Május 10 2014, 06:44

Összeszedtük a virágokat, a gombákat, eltettük az inventorynk mélyére vagy a fejünk tetejére, ki-ki hogy szokta. Destross ez utóbbit választotta, legalábbis ami gombát nézegetett és robbant, annak hatására a fején is nőtt egy. Elég furcsa látvány, mindenesetre vicces jelenség. De az, hogy aki ezt a kazamatát kitalálta, és megalkotta, az is be volt gombázva, az tuti biztos.
Na, a nagybevásárlás megvolt, csak csöszmörögtünk tovább, hát meg kell, hogy mondjam, ez a sok lépcső nem az én öreg csontjaimnak van kitalálva. Még szerencse hogy a botom nálam volt, különben lehet már javában panaszkodnék az izületeimre, a derekamra, a hátamra, vagy akármi hasonló dologra, ami a korral jár.
Csoszogtam tovább a csapattal, ám figyelmesek lettünk mégegy furcsaságra: a gravitáció bebugolt, vagy egy fekete lyuk sodródott a kazamata környékére, bár ez utóbbit nem tartom valószínűnek, mert akkor mi is a plafonon lennénk, ahogy a víz is ott maradt. Gravitációs hibával találkoztam már korábban, de az egy miniboss summon spellje volt. Csak tudnám, miért akart akkor is megenni a Hold, és miért kellett Superment játszanom az éj kellős közepén, holott egy egyszerű teleporttal is el tudta volna intézni. Mindenesetre eléggé gyanús ez a tapasztalt bug, és mint valami Pavlovi reflex, most is minibosst sejtettem az események mögött.
Haladtunk tovább, ám hirtelen egy számunkra ismeretlen lány pillantottunk meg.
Expecto Patronum! - kiáltottam, a botommal a lány felé intve, mint aki csodára vár. Ám valahogy nem sikerült azt a szép fehéren ragyogó pajzsot magunk elé varázsolnom, mint Harry Potternek, de meg kellett próbálni... De legalább tudom, a varázslás nem megy nekem...
Cöhh... - mondtam magam elé - hát ez nem nyert hangszórót... - hát persze, mit is vártam volna. A Sword Art Online a hagyományos fegyverek világa, kardok, pajzsok, balták, pallosok, íjak... És semmi helye nincs benne mágiának. De szerencsére nem is volt rá szükségünk, a lány aki felbukkant, szerencsére csak egy NJK, és nem egy miniboss.
Mindenesetre segítőkész volt a lány, hisz hívott nekünk medúzákat amikkel bele tudunk vágni az út további részének, amit a víz és a tüdőkapacitás miatt eléggé lehetetlen lenne számunkra. De ugyanakkor őt sem irigylem. Eléggé elhagyatott ez a kazamata, akik erre járnak ők is félnek visszajönni, és egyedül ezen az elátkozott helyen élnie... hát nem lehet könnyű. Jobb helye lenne valamelyik fogadóban a pult mögött. Nem unatkozna, nem várná örökké az erretévedt kalandorokat, akik valószínűleg kész idegroncsok a kristálytévé után. Ha a kristálytévé nem is készíti ki őket, akkor az a sok lépcső amin az embernek végig kell vonszolnia az öreg csontjait. Ejj-ejj... Vidámabb arcokat látna mindenütt másutt, mint idebenn.
A medúza-sapka eléggé furcsa volt, akárhogy is vesszük, de legalább nem fulladunk meg. Ugyanakkor kissé zavart a jelenség, hogy már nem csak a fizikai testemen van egy sisak ami az agyamat szipákolja, hanem még a virtuális kivetülésen is. De ez utóbbitól annyira nem tartok, Aincradban semmi sem az, aminek látszik. Okos kis medúzák, nem bántanak, nem agyvelőn élnek. - nyugtatgattam magam, majd uccu neki, elindultam a vízfalon át a nagy kék semmibe, ahogy az a nagykönyvben meg van írva...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal19096/10100[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Yurihime Szomb. Május 10 2014, 16:16

Ahol virágok vannak, én ott jól érzem magam. Szépségük és illatuk nyugtató hatással van rám, felvidít a tarka-barka színviláguk, és emlékeztetnek arra, hogy én milyen szeretnék lenni: kötöttségeim ellenére is szabad és könnyed. Éppen ezért sajnáltam, hogy tovább kellett indulnunk, habár már nem teljesen voltam vele tisztában, hogy tulajdonképpen honnan is jöttünk és hová is tartunk. Úgy éreztem, mintha egy kicsit veszélyes kirándulás közepébe csöppentem volna, nem rémlett a célunk, csak mentünk előre, amerre az út vitt minket. Kissé elbizonytalanodva követtem a többieket, lépteim haboztak, szétszórtak voltak. Egy lépés előre, fél lépes hátra.
A virágok az övemben lévő erszényben kötöttek ki, nagyon óvatosan és lassan helyeztem el őket, nehogy összetörjenek, és útközben is folyton azt figyeltem, hogy ne tegyek kárt bennük. A folyosók falait kristályok borították, melyeken tükröződött a képünk. Csillogása bámulatos volt, hosszú pillanatokra felejtettem rajta a szememet, és figyeltem, ahogy alakunk torz változásokon megy keresztül. Igazán különös volt, Hinari-sama és Shizuka-sama mintha férfiasabbak lettek volna, én pedig néhány évvel fiatalabb. Valóban tükörkép volt? Nem lehetett, most nem az a ruha van rajtam, amit láttam magammal szemben, az az otthoni tréningeknél használt tradicionális öltözetem volt. Amiben egyszerű és könnyű volt mozogni, és mentes volt minden díszítéstől. Ráadásul a naginatámat sem úgy fogtam, ahogy a kezemben volt most. Úgy nézett ki, mintha éppen tényleg gyakorolnék, tiszteletteljesen tartottam széles fogásban. Fejemben mintha hallottam volna azt is, ahogy Otou-sama instruálja a helytelen lábtartásom, amiben csupán egy apró hiba volt, de az ő szemét nem kerülte el semmi.
- Moushiwake arimasen... - motyogtam halkan magam elé bűnbánóan, pontosan úgy, ahogy tükörképem is tette, és megszaporáztam a lépteimet, hogy utolérjem társaimat. Kavarogtak bennem a gondolatok, talán belélegeztem volna valamit, amitől látomásaim vannak? Megráztam a fejem, odatartottam az orromhoz a kendőt, amit Hinari-sama adott.
Gondolataimba elmerülve azonban nem vettem időben észre, hogy valami repül felénk, és már későn mozdultam meg, hogy egyáltalán megkíséreljem kikerülni a nyílvesszőt. Elszédültem, így becsuktam a szememet egy pillanatra, és mikor kinyitottam újra, azt vettem észre, hogy hirtelen minden és mindenki nagyobb lett o.O" A kezemben lévő hosszú fegyvert is alig-alig bírtam el, nem is voltam képes rendesen megemelni, így csak húztam magam után a padlón. A kezem is olyan picinek tűntek... és... Shizuka-samát kivéve idegenek vettek körbe o.O"
- A néni jól van? - kiáltottam fel kétségbeesetten a bajba jutott idős hölgy láttán, még a hangom is olyan vékonkának tűnt. Lábaim pedig nem vittek úgy, ahogy szerettem volna, súlypontom előrekerült és orra buktam.
- Itai Sad - jajdultam, azt hiszem beütöttem a könyökömet - Shizuka-sama, Shizuka-sama! Mi történt? - kérleltem a nénit, akinek talán csak a derekáig értem fel most, és megrángattam a ruháját könnybe lábadt szemekkel, miután feltápászkodtam félig-meddig.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/1500[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 12 2014, 02:47


Final Act.



Összesítő:



Hinari csapat:
/Mesélői hibám végett történt némi kavarodás, így pár percet időutazunk és kiegészítjük azt! Elnézést kérek érte!/

Hinari és Shizuka: Ugye mind a ketten hozzá értetek a kristályhoz mikor már javában folytak az emlékeitek, ezt a kristály azzal jutalmazza hogy titeket is beszippant. Emlékeitek összegubancolódnak, és osszatok meg egymással is olyan emlékeket amiket mi Hime nem lát, ugyan, de ti nem igen fogjátok tudni hogy most az/ok az esetek kivel történt meg valójában, a magatokénak érzitek, ugyan csak foszlányképek, de akkor is… minél inkább gubancolódik annál inkább kavarodik össze minden, egészen addig míg szét nem törik az egész, és akaratlan is kiszabadítjátok egymást. Az emlék lehet rossz-jó, minden rátok van bízva.

Hime: Pár percre eltűnnek csapattársaid, egyedül Yuichi marad melletted. Néhány percre elbizonytalanodsz hogy miért is vagy itt… hogy kerültél ide… és a céhhel kapcsolatos dolgaid is furcsán kavarogni kezdenek benned miként törlődik ki memóriádból a céhvezéred, és Shizu-nyan emléke. De amint kitörnek ismét emlékzel mindenre, sőt talán azt gondolhatod furcsának hogy miként felejthetted el őket, akárcsak pár percre is…

Majd mielőtt megnyugodhatnátok pár furcsa fénysugár jelenik meg és veszi célba hármótokat. Egyedül Sizu szabadult meg az „átok” alól. Talán.


Utatokon haladva tovább, egyetlen óriási ajtó választ el titeket a céltól, aminek a kopogtatóját megszólaltatva ki is nyílik előttetek.
Beérve a félhomályba, sűrű köd lapul a talajon, ami úgy fél lábszárig ér, tehát alig van húsz centi magasan. Először alig láttok bármit is, de amint mindenki betoppan, egy hatalmas kristálydarabot pillantotok meg a terem közepén, ami világítani kezd és ennek köszönhetően most már belátjátok az egész termet. Nincsenek bútorok, nincs semmi… csupán a hatalmas kristály, melynek a belsejében egy fiatal fiú található, látszólag mozdulatlanul, bezárva. A terem széles, kör alakú, sarkok nélkül, de felfigyelhettek hogy a ködben, egy fiatal fekete hajú lány térdel, lehajtott fejjel a kristállyal szemben, majd amint észre vesz titeket, rátok emeli pillantását. Majd a falon keresztül „Átszivárogva” érkezik még pár jövevény, méghozzá Miriana, a medúza lány, akinek a most egy vízzel telt medúza csücsült a fején. De nem egyedül jött, megpillanthattátok azt a lányt is aki elküldte felétek a sugárnyalábokat ami végett „átalakultatok” kissé. Majd kirajzolódik még egy Medúza Lány alakja, majd még egy idegen lányé. Tehát összesen, négyen jelentek meg. Aki rendelkezik látás egyessel az felfigyelhet egy furcsaságra, miszerint citromsárga fonalak szövik körbe a termet, és a kristályt kikerülve ugyan de keresztül halad a jelenlévő ellenségeitek testén. A megjelent lányoknak mint üres a tekintetük, és úgy szövik át a testüket a sárga fonalak mintha csak arra lennének felvarrva, de ez alól Azumi a térdelő lány sem kivétel, akinek a nevére rá is tudtok fókuszálni. Azumi testét már szinte teljese „átjárja” a fonal, míg a többieket, csupán 2-3 szál szövi át. Azami a fekete hajú lány időközben felállt és gúnyos mosollyal lépett párat felétek, majd csípőre tette a kezét, és lenőzően felvonta a szemöldökét mikor körbenézett rajtatok. Csupán az Ő arcán láttok érzelmeket. Feltűnhet hogy afféle sebhelyek, vagyis inkább pikkelyek borítják az arcának egy részét.

Innentől tiétek a staféta bot, a lány látszólag nincs beszédes hangulatában, bár ezt csak akkor tudjátok meg biztosan ha próbálkoztok nála. Nem fogad titeket örömmel, ugyanakkor a ti döntésetek hogy miként cselekedtek, akár meg is támadhatjátok, bár feltűnhet hogy nincs fegyvere… mégis olyan magabiztosan áll előttetek…


Rita csapata:
Szophie és Ozirisz: A robbanó gomba hatására megilyedtél, talán érhető is, bárcsak Detrossnak is létezne hasonló „veszély jelzőkéje” de nem… Ez az alak reménytelen… minden rossz megesik vele, ami csak megeshet… Detross kiakad, tapogatja a fején lévő micsodát… és szabályosan lesokkol… Ha kérdeznéd sem tudna válaszolni semmire… mondhatni hogy örül hogy él, igazi gomba zombie lett szegény, aki alig mutat életjeleket, egyedül csakis az mutatja hogy magánál van hogy lélegzik és pislog… naagy kerek szemekkel… nem tudja felfogni hogy egy gomba nőtt a fején. Egészen addig amíg meg nem bököd a gombáját… ugyanis ennyi idő kell neki hogy leessen, hogy egy növény hisztizik a feje tetején… ekkor ugyanis kikel magából, és mint akink lángol a ruhája földhöz vágja magát, forogni kezd, közben megkísérli letépni a növevényt a fejéről… sikertelenül… Miközben a férfi a „Tépd le, szedd le…” mondatokat ismételgette egymás után, a gombácska meg még hangosabb és keservesebb zokogásba kezdett. Majd néhány keserves pasi-hiszti és a teljes kimerültségnek köszönhetően leül egyhelyben,és mered előre a semmibe… de már azért valamivel jobban van. Némileg sikerült elfogadnia a tényt… hogy egy pityergő gomba nőtt a fején, aki a testvére után sírdogál… Az idomár lenyugodásának köszönhetően most már a kis gombának alkalma nyílt választ adnia a sűrű kérdéseidre. Amire csak sűrűn pislogott és kapkodta a levegőt hogy mire is válaszoljon elsőnek… majd elkezdte:
- A testvérkém azt hiszem nem született meg…- kezdett megint keserves zokogásba.
- Nem hallom őt… hallanom kéne a báttyuskámat… - Nos, igen ezek a válaszok több ízben sem férnek össze, de úgy látszik bármi is legyen a háttérben, a kis gombanövevényt igencsak zavarja…
- Mob? Mi az a mob?- Kérdez vissza őszíntén miután lenyugodott cseppet… Idő kellett neki de úgy hiszem eléggé lenyugodtak mire mindannyian útra kelltetek… bár nem figyelmeztette senki sem Detrosst és ő sem gondolkodott hogy kéne vinnie magával bármiféle növényt is… bár ezek után úgy hiszem inkább tartózkodott mindenféle élőlénytől amitől csak lehet…
Útközben összefuttok egy furcsa jelenséggel, és egy újjabb érdekes teremtménnyel is, aki kicsapó lelkesedéssel fogadott titeket, de mindezt Szophie negatív hozzáállása gyorsan megcsapolta…Először értetlenkedő arccal figyelte a lányt, majd megfordult karba fonta a kezeit, és megszólalt.
- Hümphhh… senki sem mondta hogy muszáj. Nyugodtan maradhatsz ott is ahol vagy. Vagy megpróbálkozhatsz a medúzáim nélkül, lássuk meddig bírnád bleeeeeh… - Nyújtotta ki a nyelvét és húzta le a szemét gyerekesen gúnyolódva. Tény hogy ez az ő területe… de Ő olyan szívesen várta… erre meg azzal vádolják hogy biztos ártani akar. Hát ha akar maradjon csak ott… őt aztán nem zavarja… duzzogott még a gondolataiban, majd amikor arról beszélt Szophie hogy „az Ő oldaluk” akkor bűnbánóan felvonta a szemöldökét, alig észrevehetően összébb húzta magát… és csupán ennyit szólt.
-És akkor mi van?... – Igen… sok mindent nem tudott mondani, se tenni, a lánynak igaza volt… Ő tényleg nem közülük való… de akkor is… úgy örült hogy végre valaki erre tévedt… Továbbjutva kiértetek a vízből, utatok nem rejtegetett veszélyt sem hasonló, a medúzalány végid dudorászva úszkált mellettetek, majd mikor kiértetek visszakérte a „társait”… Még egy szúrós pillantást vetett Szophie-ra majd „hümpögött” egyet hátat fordított nektek majd visszaúszott, a saját lakhelyére…


Utatokon haladva tovább, egyetlen óriási ajtó választ el titeket a céltól, aminek a kopogtatóját megszólaltatva ki is nyílik előttetek.
Beérve a félhomály fogad titeket, a talajt sűrű köd borítja, ami úgy fél lábszárig ér, tehát alig van húsz centi magasan. Először alig láttok szinte semmit sem, de amint mindenki betoppan, egy hatalmas kristálydarabot pillantotok meg a terem közepén, ami világítani kezd és ennek köszönhetően most már belátjátok az egész termet. Nincsenek berendezések és ehhez hasonlók, nincs semmi… csupán a hatalmas kristály, melynek a belsejében egy fiatal lány található, bezárva. Meg sem moccan.. A terem széles, kör alakú, a mennyezet sötét, majd felfigyelhettek hogy a ködben, egy fiatal fekete hajú srác temeti tenyerébe az arcát, ami pár könnycsepp is végiggurul, így áll a kristállyal szemben, majd amint észre vesz titeket, rátok emeli pillantását. Ez időben a falon keresztül „átszivárogva” érkezik még pár jövevény, mégpedig, a medúza lány, akinek a most egy vízzel telt medúza süveg volt a fején. De nem egyedül jött, megpillanthattátok azt a lányt is aki elküldte felétek a sugárnyalábokat ami végett „megváltoztatok” kissé. Majd kirajzolódik még egy Medúza Lány alakja, majd még egy idegen lányé. Tehát összesen, négyen jelentek meg. Aki rendelkezik, látás jártassággal az felfigyelhet egy furcsaságra, miszerint citromsárga fonalak szövik körbe a termet, és a kristályt kikerülve ugyan de keresztül halad a jelenlévő ellenségeitek testén. A megjelent lányoknak mint üresen üveges a tekintetük, és úgy szövik át a testüket a sárga fonalak mintha csak arra lennének felvarrva, de ez alól Konoha a fiú sem kivétel, akinek rá tudtok fókuszálni a nevére. Konoha testét már szinte teljese „átjárja” a fonal, míg a többieket, csupán 2-3 szál szövi át. A fiún már nem látszott szomorúság, inkább csak önelégültség és gúny… szemmel láthatóan lenéz titeket amint végigmér bennetek… Látszólag fegyvertelen, ugyanúgy a többiek is, a fiú mégis olyan ellenszenves, már-már tenyérebmászó pillantásokat vet felétek… valamiért biztos a győzelmében… Kérdezzétek nyugodtan, bár nem hiszem hogy érdemleges választ fog adni bármire is.

Ti döntötök mihez kezdetek, lehet támadni Konohát, vagy akármelyik lányt, neki szaladhattok a kristálynak is ha azt látjátok jónak. Minden csupán rajtatok áll.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/7300[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Szophie Kedd Május 13 2014, 19:07

A gombás sztorit végighallgatva... hát most mit kezdjek én egy gombával? O.o Egyszerűen társalogjak vele? Vigasztaljam meg? Eleve az abszurd, hogy egy GOMBÁVAL BESZÉLGETEK!!!! Most komolyan nyújtsak neki zsepit, vagy mi? Gyászoljuk, és temessük el a meg nem született testvérét? Vajon tud valamit? Segít nekünk? Ohmm.. és mi van Detrossal? Elvette az agyát a gomba, és most Detross nincs, gomba van? Nem is baj.. mert Det rossz! Nem tetszik a kígyója. Igaz Falatka? A melleim közé néztem.. vagyis a helyükhöz. (TAT) És hiányolnom kellett nem csak azokat, de a gyíkomat is. Viszont most érthető okokból Vezér társaságát választotta. Egyébként egészen könnyű érzés fiúnak lenni. Lemerném fogadni, hogy sokkal könnyebb így a hasamon aludni.. Uhmm.. Ezt rövid időn belül ki kell próbálnom!

Nőkre jellemző konoksággal fontam karba kezeimet. Ez a vízleány szórakozik velem. Még ő játssza a sértődőset? Csak annyit szeretnék, hogy igazolja valamivel, bízhatok benne. Én addig egy tapodtat sem mozdulok innen, amíg nem bizonyítja, hogy nem ártalmas.
- Ne! - raktam Ozirisz öregapó elé kezem, hangom parancsolón zengett. - Nem tudhatod, mit csinálnak veled ezek a medúzák. Odakint veszélyese. Itt miért lennének másképp? - nem akartam illetlen vagy kötekedő lenni. Egyszerűen csak szerettem volna élve kivinni innen a társaimat. És most, hogy Rita gyermek lett, és nagyjából én voltam csak olyan korban, amelyben sikerre vihetek egy ilyen kalandot, no meg hirtelen kemény és erős férfivá lettem, úgy éreztem, a vezetés felelőssége rám hárult.
- Ahelyett, hogy gyerekes álcával próbálsz megtéveszteni, nyíltan és őszintén mondd meg, miért szeretnél nekünk segíteni. Ha hihető mesét hallok, akkor felveszem ezeket a bigyókat a fejemre. Addig ne várd, hogy holmi aranyos gyerekpofitól megenyhüljek. - mondtam szigorúan. Én tudom a legjobban, mit is jelentenek a cukiság mögé rejtett indulatok.^^ Habár ezek mostanában olyannyira el vannak rejtve, hogy én sem igazán érzem őket. O.o Ehelyett az elmúlt pár percben erősödtek bennem az atyai érzések Rita-chan iránt. *w* Meg akarom őt óvni mindentől, a végtelenségig! Legszívesebben felkapnám, és megbabusgatnám! Meg valahogy el kezdett érdekelni az is, hogy vajon Hinari milyen bugyit hord. O.o Igazából ez éppen ebben a pillanatban jutott az eszembe, de mostantól kezdve késztetést érzek arra, hogy megtudjam.. Talán be kéne osonnom egy este a szobájába.. vagy jobb, a fürdőjébe.. O.O Milyen gondolatok ezek!! >.< Távozzatok!!

~ Miután mégis hajlandó voltam felvenni a medúzát, és tovább haladni ~
Egy ajtó állta utunkat. Megint. Volt rajta egy kopogtató is, de valahogy nem éreztem szükségét annak, hogy meghúzzam.. Sokkal inkább tetszett az a megoldás, hogy a lopakodásomat bekapcsoltam, és besurrantam.. Odabent csak még jobban segítette rejtőzködésemet a köd és a félhomály. Kissé kísérteties volt a hatás, habár nekem inkább az jutott az eszembe, hogy milyen csúnyaságokat tudnék elkövetni egy ilyen helyen egy lánnyal kettesben... És lány volt is hozzá. De sajnos nem hagytak velük egyedül. Viszont eszembe sem jutott a lopakodásomból engedni, és felfedni magam. Nem tettem semmit, vártam, hogy vagy az ismeretlenek, vagy a társaim tegyék meg a kezdő lépéseket. Én csak figyeltem.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal12046/10500[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Aoi Shizuka Csüt. Május 15 2014, 19:49

Egyszer csak a fal megszűnt szilárdnak lenni, akár valami élő folyadékfal folyta körül Shizuka ujjait, egész tenyerét, majd egyetlen hirtelen rántással szippantotta magába, ölelte körül.
Az egész érzés csak egy pillanatig tartott. Ami utána következett, abban nem volt semmi logikus. Nem fuldoklott, nem volt nyálkás a tér. Nyugodt volt körülötte minden, természetes. Aztán, ahogy odakint a saját emlékei jöttek elő, most ismét fura képeket látott. De ezúttal nem róla szóltak. Az egyetlen ismerős alak sem odakintről volt: Hinari. Egy fiú vállán nyugtatta a kezét. Békésnek és boldognak tűnt, és még a fiú neve is valamilyen teljesen érhetetlen oknál fogva kirajzolódott lassan: Naithen.
A látomás hamar véget ért, s a folyékony-jégfal visszaokádta Shizut az elvarázsolt kastély folyosójára, vissza a többiek közé.
Pislogva vetett egy pillantást Hinarira, de az események nem hagytak időt kérdésre. Veszély.
Amit nem volt képes elhárítani. Megváltoztak, de még éltek. Shizuka magát is végigmustrálta, furcsállta, hogy ő egyedül változatlan maradt. De sokkal fontosabb dolgok vártak rá. A helyzet gyökeresen megváltozott. Yuichi átváltozása volt a legbizarrabb, de még mindig az életkorának megfelelően nézett ki. Hinari és Yurihime viszont...
- Hime-chama - guggolt le a kislány mellé - Ne sírj, adok rá egy gyógypuszit! Így, ni! Már is jobb, ugye? - nyomott rá egy apró, hűsítő puszit a kislány könyökére. A kérdésre, hogy mi történt nem tudott rögtön válaszolni. Úgy érezte két felé kellene szakadnia, Yuichivel pedig fogalma se volt mit kezdjen, hogy álljon hozzá az új külsőjéhez
- Yuichi... uh - mérte végig a lányt aki az imént még fiú volt - san? - kérdezte bizonytalanul - Jól vagy? Nem érzel semmi furát, vagy fájdalmasat? - bár maga se tudta mi kellene érzeni egy ilyen átváltozás után
Majd visszafordult Himéhez:
- Elbírod a fegyvered, Hime-chama? Ha elfáradnál, ad csak ide nekem nyugodtan, hozom neked és ha kéred visszaadom rögtön! - tényleg hatalmas volt a Naginata a kislányhoz képest
- Hinari-... - zavarbaejtő volt a lány hírtelen öregedése, bár eddig is nagy tisztelettel nézett rá, most valahogy nem tudta eldönteni, hogy az öregeknek kijáró tisztelettel szólítsa-e meg, vagy ahogy eddig is
- ...-sama, jól vagy? Segíthetek hozni valamit? Tudsz... így járni? - elharapta a szót, ez a kérdés baromi tiszteletlennek hangzott, ahogy kimondta, attól félt megsérti vele a lányt, de mégis, ilyen öregen annyira elesettnek tűnt
- Hinari-sama, van ötleted mit tegyünk? - nem mert magától dönteni, talán ha egyedül lett volna, vagy ha nincs mellett Hinari, a vezető, akinek az akarata előtt szívesen meghajolt és feltétlen követte, talán akkor maga is elkezd gondolkodni, de így előbb az határozottabb emberre hagyatkozott.

Bárhogy is, de idővel tovább haladtak, s a következő hely nem volt kevésbé sejtelmes és egyben felkavaró számára. A fiú a kristályban, az ellenszenves lány előtte. Shizu felsikkantott a falból előlépők láttán, s bár az ismerős Miriana jelenléte egy pillanatig nyugtatólag hatott rá, a többiek elsöpörték ezt az érzést. Megrettenve visszahátrált vissza a szoba ajtajáig, maga mögé bújtatva a kis Himét.
A kislány megvédése adott neki új erőt, hogy legyőzze a rettenete okozta félelmét, s a fegyveréért nyúljon.
- Ne közelítsetek! Kik vagytok? Mit akartok! Mi az a kristály?
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/1400[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Hinari Szomb. Május 17 2014, 17:47


A késztetés erős volt, hogy hozzáérjek, én pedig öntudatlanul tettem, elmerülve az emlékekben, csak egy pillanatig, ameddig látom magam előtt Naithent, visszagondolva a kórházi eseményekre, újra és megint. Aztán egy furcsa mozzanat, és ő eltűnt mellőlem, a fallal és a céhtársaimmal együtt. Emlékképek villantak, sok és sokféle, egy kislány, aki nem én voltam, vonásaiban mintha Shizura emlékeztettek volna, bár mire rájöhettem volna, tovavillant, elmosódott, újakat hozva magával, egyre gyorsabban. Egy nagyobbacska fiú, a lány szólította, szájáról nem tudtam olvasni, hangja elhalványult, s már ugrott is a kép, összezavarva. Emlékek voltak, azoknak kellett lenniük, ám nem az enyéim, sehol nem láttam a bátyámat és magamat sem… egy tizedmásodpercre, talán… vagy mégsem? Behunytam szemeim…
… és mire kinyitottam, már újra a torony padlóján voltam. Kábultan tértem magamhoz, kezemben a Katanát szorongatva. Shizu pillantását is elkaptam, hasonlóképpen lehetett meglepve, mint én, ám mire szólni tudtam volna hozzá, vagy kérdezni tőle, megjelentek a fényes, száguldó nyilak. Ezek pedig rögtön elterelték a gondolataim, gyorsan ugrottam talpra, ám tenni már nem tudtam semmit: belénk fúródtak, mindenkibe más, az eredmény pedig frusztráló és dühítő volt. Utáltam a tehetetlenséget.
- Jól… azt hiszem – néztem rá a lánykára, próbáltam mosolyogni, de fáradt sóhajtásba torkollott, s csak remélni tudtam, hogy nem ijesztem meg vele nagyon a kicsi Himét. Ő még nem ismert fel, talán jobb is volt így. Nem tudtam mit kezdeni a történésekkel, kellett egy pár másodperc, mire összeszedtem magam, Shizu is bizonytalan volt, a többiek is… így viszont soha nem fogunk kijutni.
- Hát, ez a Katana jó lesz botnak, köszönöm – feleltem, másom úgyse volt, amit hozni kellett volna, az inventory meglétének pedig még sosem örültem ennyire, mint most. Szemeimmel a továbbhaladás útját kerestem, ám messzinek tűnt az út, és fárasztónak. De indulni kellett, Ritáék már biztosan fent lehetnek, nem szabad lemaradnunk.
- Nem tehetünk mást, minthogy kivisszük a tornyot, bármi is legyen a tetején. Ha visszafordulunk, úgy fogunk járni, mint Detross… - tettem előre egy lépést, majd mégegyet, erőm azonban korántsem volt annyi, mint pár perce. Fújtam egyet, majd a többiekre néztem. Nyeltem egyet, eleinte úgy voltam vele, nem kell segítség, de ők a céhtársaim, a barátaim voltak… végül az üres, fegyver nélküli karomat nyújtottam, s ha valamelyikük belém karolt, úgy már sokkal könnyebben ment a haladás.

Ajtó, a társaim ki is nyitják, odabent köd és félhomály. Megérkeztünk. Egyetlen lépés befelé, s a kristály máris fényt adott nekünk, benne a fiatal fiúval, valószínű, hogy Detross egyik társa. Először őt néztem meg, őt kellett kiszabadítanunk, megtörni vele ennek a furcsa dimenziónak a folyamatosságát. A sárga fonalak is feltűntek, s amikor megjelentek az idegen-ismerős jövevények, már tudtam is mihez kötni őket. Hogy irányítva voltak, maga a torony által, üres tekintettel, ott jelenve meg, ahol éppen kellett nekik. Összeráncoltam a homlokom, aki a nyilakat küldte, is a falból jelent meg, a furcsa érzés a vízben, hogy figyelnek, lehetett szintén a fal miatt, hiszen tényleg figyelhettek. Most viszont nem voltak komunikatív állapotban, s abban is kételkedtem, léteztek-e egyáltalán, s nemcsak látomások voltak.
- Ha eltörjük a kristályt, a fiú is meghal? – emeltem tekintetem az egyetlen lényre, aki választ adhatott, ki olyan magabiztosan állt előttünk, védve a párját. Mondandóm persze hatásosabb lett volna felemelt Katanával, támadásra készen, ám ebben az állapotban a hangom volt az egyetlen, amire támaszkodhattam. Kissé előrébbléptem, figyelve rá, hogy ne érjek hozzá a sárga fonalakhoz, majd emeltem a lábam, megnézve, hogy a ködben, amin nem láttunk át, haladtak-e fonalak, volt-e belőlük rajtam. Ha igen, próbáltam elszakítani egyet a Katana élével, abban bíztam meg a legjobban, lévén törhetetlen és elpusztíthatatlan tárgy volt – A te bábjaid, vagy te is az vagy? – jött a második kérdés, támadni egyelőre nem terveztem, csupán a szemkontaktust igyekeztem tartani, magunkról direkt nem szólva egy szót sem.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal29686/10100[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Yurihime Szomb. Május 17 2014, 20:10

Vajon mi történhetett? Emlékeim ködösek és zavarosak voltak az elmúlt percekről. Órákról? Úgy éreztem, mintha elfelejtettem volna valami nagyon fontosat, valami olyat, ami egyébként sosem veszhetne a múlt homályába, hiszen annyira értékes számomra, akár a tulajdon életem. Csak azt tudtam, hogy ez a valami már ismét a részemet képezte. Még úgy is, hogy hirtelenjében minden és mindenki megnőtt, avagy én mentem össze. Elég volt végignézni magamon, hogy sejtsem, utóbbi lehet az igazság. Kicsi lettem, egy aprócska kislány, szememben az esés fájdalmas, a sötét félelmetes lett, az idegenek pedig ijesztőek. Azonban Shizuka-samát ismertem, ő itt volt és megvédett engem. Még gyógypuszit is adott a sajgó könyökömre, és a belőle áradó melegség és szeretet máris enyhítette a fájdalmam.
- Köszönöm szépen - hálálkodtam illedelmesen, ám még kissé remegő hangon. Letöröltem ruhám bő ujjával a könnyeket a szememből, és szipogva húzódtam közelebb Shizuka nénihez. Nagyobb biztonságban éreztem magam mellette. Valahogy most nem szerettem volna annyira erősnek tűnni, mint korábban, csak az lett volna jó, ha nem vagyok nagyon láb alatt, és nem vagyok senki terhére. Shizuka-sama kérdésére viszont határozottan megráztam a fejem.
- A papa azt mondta, ne adjam ki a kezemből a fegyverem semmiképpen. Elbírom! - bizonygattam, és megemeltem a végét, amit apró kezecskémmel markoltam. A földön húzni nem volt túl nehéz, de ha harcolni kell vele, akkor nem tudom, mit fogok tenni, mert rendesen felemelni nem bírtam Sad Nem teljesen értettem, hogy miről beszél az idős néni, ám azt semmiképp se szerettem volna, ha úgy érzi, hogy tiszteletlenül bánok vele, így nem kérdeztem meg, miről van szó közte és Shizuka-sama között. Inkább csak kapaszkodtam az íjászba, és botorkáltam utána a félhomályban, erősen szorongatva a ruháját, miközben mögöttem súrlódó hang és néha egy fémes csattanás jelezte azt, hogy a naginatám is követ minket.
Nemsokára egy hatalmas ajtó elé értünk, ami egy nagyon ijesztő helyre vezetett minket. Szinte semmit se láttam, ami félelmetesebb volt, mint a folyosón. Viszont megpillanthattunk egy óriási kincset a terem közepén, egy kristályt, amibe egy bácsi be volt zárva. Vajon rossz volt, és ezért büntették meg?
- De szép! *.* - fejeztem ki csodálatomat hüledezve, különösen amikor észrevettem, hogy különös sárga fonalak hálózzák be a teret. Így már nem is volt annyira félelmetes ez a hely, pedig sötét volt.
- Shizuka-sama, az nem Miriana-sama? - intettem óvatosan a medúzafejű lány felé, mert nem illik látványosan rámutatni másokra. Viszont a többi idegent nem ismertem fel, nyilván, mert idegenek voltak.
- A néni beteg? - súgtam, furcsának találtam, hogy a sárga fonalak átjárja a testét, és az arca is különös volt - Ha szabad kérdeznem, miért haragszik ránk? - kérdeztem most már hangosabban, hogy ő is hallhassa, miközben kidugtam a fejem Shizuka-sama mögül, és félénk mosolyt küldtem feléje. A mosoly mindenkit meggyógyít, azt tanultam. Nincs annál jobb gyógyszer, ha kedves az ember, így most én is mosolyogtam.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/1500[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Ozirisz Vas. Május 18 2014, 12:53

Ez az egész hely a legrosszabbat hozza ki mindannyiunkból. Már nem azok vagyunk, akik beléptünk ide, és kérdéses az is, hogy egyáltalán valaha is a régiek leszünk. Kérdéses, hogy rájövünk-e, hogy mit kell tennünk ahhoz, hogy visszaváltozzunk. De felkészülve a legrosszabbra, már-már azon agyaltam, hogy ha mégis ilyen vénember maradnék a küldetés után, akkor mihez fogok kezdeni. Lehet, hogy nyitok egy kocsmát. A harcot nem az én öreg csontjaimnak találták ki, sajnos. Kocsmát meg szívesen vezetnék. Ott lenne helyben az itóka, a jó társaság, és a sok pletyka. Talán a sok pletykából lesz egy-két hasznos infó is, és még a végén jobban fogok kaszálni mint a besúgó.

Aztán a gondolataimból Szophie rángatott vissza, amikor megpróbált lebeszélni az új úszósapkámról. - De hát enélkül minden bizonnyal megfulladnánk - válaszoltam neki - Nem tudhatod, hogy pár méter vagy párszáz méter van amit enélkül egy tüdő levegővel kell kihúznunk. - bár az érvelése logikusnak tűnt, ám ez az egész hely eléggé össze-vissza van. Eléggé eltér mind a valóságtól, mind Aincrad többi részétől. Például a kristálytévé. Ki az a vadállat aki letesz egy tévét, de nem tesz mellé távirányítót, hogy lekapcsolhassuk, vagy legalább csatornát válthassunk. Nem logikus, ahogy semmi sem. Inkább a fejlesztők sajátos humorérzéke. Beszélő gomba? O.o Aki kitalálta, biztos be volt gombázva, az tuti. Lehet nekünk is azt kellett volna...
Aztán egy kis úszkálás, egy kis séta, majd egy batárnagy ajtó, csupán annyi különbséggel, hogy ezt nem az a nyavalyás miniboss rakta elénk, amelyik múltkor majdnem elintézett. Node vissza az ajtóhoz. Néztem-néztem pár másodpercig, aztán eszembe jutott: Tárulj Szezám! - mondtam, de az ajtó meg sem moccant. - Sebaj, egy próbát megért... Aztán kicsit elbambultam, és utána hirtelen nem láttam Szophiet sem, valamint az ajtó immáron résnyire nyitva volt. Odamentem az ajtóhoz, és szép óvatosan belestem, ám sokmindenre nem mentem. Az a fránya zavaró köd, meg valami világító izé a messzeségben. Hát igen, már a szemeim sem jók, és nemhogy olvasószemüveg, még messzenézőszemüveg sincs nálam. Csak forgattam a szemeim, de nem sokkal lettem okosabb, csak pár alak tűnt fel szintén jó messze. Szellemek. Grrr. Tisztára mintha csak a Scooby Doo-ban lennénk, annyi különbséggel, hogy nincs nálam Scooby Snack, és Vezér sem éppen egy dán dog. Jobb híján csak vártam, és néztem ki a fejemből, tenni nem akartam bármit is, amíg nem tudom, hogy kifélék-mifélék, barát- vagy ellenség van a ködben.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal19096/10100[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 19 2014, 00:48


Final Act.



Rita csapata:
Szophie, Oz:
Amint odaértetek a medúzalányhoz akinek kitörő lelkesedését hamar megtörte Szophie, kisvártatva válaszolt a lánynak, bár látszott rajta hogy a hirtelen érték őt a lány vádja, így össze kellet szednie hogy mit is mondjon.
- Én tényleg csak megörültem hogy erre jár valaki… - Mondta, de a fejét elfordította, így csupán teste mozdulataiból lehetett asszociálni arra hogy igazat mond.
- De mondtam… semmi sem kötelező..- Elcsendesedett.
- Én úgyis csak egy apró szakaszon kísérhetlek végig titeket… - Mondta, a lelkesedés és a vidámság erősen megcsappant benne, de amint felvettétek a sisakot, és Rita buksijára is biggyesztettetek egyet, ismét fellelkesült, és dudorászva úszkált mellettetek. Egészen addig amíg el nem érkeztetek a lépcsősor végéhez ahol visszakérte a medúzákat és pár méterre tőletek egy ajtó fogadott bennetek.

Szophie belopózott ugyan, amit hármas fejlesztéssel lenyűgözően ügyesen tett, bár a kristály így is elkezdett világítani, és ez lebuktatta a kémkedő fiúcskát…
- Lám, lám… vendégünk van…  - Szólalt meg a srác némi szarkazmust megejtve a hangjában. Felegyenesedett, határozottnak, magabiztosnak tűnt, karbafonta a kezét, de nem hagyta el messzire a kristály közellét… szemével kutakodott, de nem látott semmit… összeráncolta a homlokát, majd ismét megszólalt.
- Úgy látom szeretsz bújócskázni…. micsoda gyermeteg… és gyáva viselkedés… - Fejtette ki rövidke véleményét. Tekintete az ajtóra vándorolt, amely résnyire nyitva volt. Rápillantott az egyik átváltoztató lányra…
- Lilith. – Szólította fel… ebből gondolhattátok, hogy így hívhatják. A lány szó nélkül engedelmeskedett, üveges tekintettel indult meg az ajtó irányába és becsukta azt… Nem tudni, hogy látta-e a csapat többi tagját… nem foglalkozott velük… sem Ő sem, Konoha… a fiú még szomorú arca gyorsan megváltozott… nem tudni miféle gondolatok gyötörték, de kivertétek a fejéből, és csupán egyetlen feladatára koncentrál most… bár nem tudja hogy ellenségek vagy barátok volnátok, hogy miféle szándékok vezéreltek titeket, így nem is viselkedett ellenségként… amint Lilith becsukta az ajtót Rita abban a pillanatban ki is csapta, és fegyverével a kezében indult Szophie a lány után. Nem hagyná egyedül a lányt.
- Ne csukd csak így jánk az ajtót! – Kiáltotta el magát, és kicsi lányka nagy kard, de azért támadóállásra emelte azt. Szemével Szophiet kezdte el keresni, bár tudta hogy nem fogja látni. Konoha nem volt túl meglepett, bár talán jobban örült volna ha mindenki kint marad, és békén hagyják őt, ahogy eddig is nyugta volt… Detross követte Ritát, bár jócskán lemaradva… látszott rajta hogy még mindig nincs túl jól… és az a beszélő gomba a fején… nem tud vele megbarátkozni… Konoha nem nézte jó szemel az aprócska lányka heves viselkedését. Rápillantott Lilithre aki ennek hatására elővett egy kétkezes kardot.

/Szophie-san, elnézem neked most az egyszer, de legközelebb kérlek figyelj oda jobban. A te csapatod Konoha-hoz a fiúhoz lépet be, és egy ismeretlen lány van bezárva./

Hinari csapata:

Különösebb kaland nem ér bennetek, lassancsán az ajtóhoz értetek és bátran beléptetek rajta. Hinari kardja áthaladt mindenféle sebzés, esetleg akadály nélkül a sárga fonalakon. A lány kérdése előtt értetlenül állt a lány… Azumi felháborítónak érezte Hinari kérdését… elvégre idejöttetek hívás nélkül… és még a féltve őrzött kristályát is össze akarjátok törni, amit bizony nem fog hagyni. Egy lépéssel közelebb lépet a kristályhoz, amit ti csupán hátrálásnak láthattatok. Azumi jobbra pillantott ahol a társai vannak felsorakozva… nem volt szándéka válaszolni bármire is… de fenyegetésnek vél titeket… Pillantásával jelezet Miriananak, aki egy íjat hívott elő. Támadni nem támadott. A medúzalány arca sötét volt, érzelmeket nem láttatok rajta. Azumi oda pillantott mikor a kis Yurihime kérdezett tőle… nem értette hogy miért kérdez ilyeneket tőle… de úgy volt vele hogy egy kisgyerek úgysem értheti a jelenlegi helyzetet… így nem is foglakozott vele… a mosolyt nem viszonozta, teljesen hidegen hagyta…  a kérdésére sem válaszolt… hisz nem haragszik… csupán olyan területre tévedtetek ami az ő fenségterülete… és ugyebár senki sem szereti ha hívatlanul lépnek be a szobájába…
- Mennyetek innen! – Az egyetlen mondat ami átható hidegséggel hatolt a levegőbe, és azon át a fületekbe.

/Sem a statotok, sem pedig a képességeitek, jártasságotok nem változott egy fél ponttal sem. Így ugyan talán kicsit ügyetlenkedve, de még Hime-chan is tuja használni kedvenc naginatáját. /

A gyorsabb és egyszerűbb folytatásért lecsökkentem a szólimitet 250 szó helyett 100 szóra, a kialakuló harchelyzet miatt is.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/7300[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Szophie Pént. Május 23 2014, 19:16

Nem mozdultam. Nem rezzentem össze a hangokra sem. igen, biztosan tudom már, hogy lát. Hogy ennek van-e valami köze a fonalakhoz, avagy sem, arról fogalmam sincs, mindenesetre megpróbáltam odafigyelni azokra is mostantól. Viszont lehet, hogy vannak még itt olyanok, akiket én nem látok, de akiknek szintén nem szabad látniuk engem, így végül nem fedtem fel magam. Falat is érezte a kialakult helyzet súlyát, avagy csak rajtam a feszütlséget, mindenesetre csendesen motoszkált csak a vállamon. Vezér az oldalamon szintén feszülten figyelt. Most mi vagyunk itt a férfiak! A harc súlya a mi vállunkat terheli! Nem szabad egy rossz lépést sem tenni. Ekkor lépett be Rita-chan, és anyai helyett apa szelídséggel néztem rá, ahogy bátran állt velünk szemben, és kiabált az ellennek. Továbbra is társaimra és az ismeretlenekre hagytam a kezdés lehetőségét. Felőlem akár nézegethetjük is egymást még egy darabig..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal12046/10500[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Hinari Szomb. Május 24 2014, 16:08


A lány se szólalt meg, nem felelt rögtön, a többiek is, a társai is mozdulatlanul álltak, a két csapat farkasszemet nézett egymással. Zavart a csönd. Vagy már a hallásomra is hatással van az öregség? Mélyen beszívtam a levegőt, a feszültség azonban nem hagyott alább. A Katana pedig nehéz volt, hegyét a földön nyugtattam. Támadni jelen állapotomban úgysem tudtam volna, azt hiszem, ám mivel nem voltak túl beszédesek, valamit csak kezdeni kellett volna ezzel a helyzettel.
- Nem mehetünk – néztem bele a lány szemébe, csöppet sem dühösen – Ki kell vinnünk a tornyot, ha vissza akarunk változni és visszaváltoztatni a korábban itt járó, szerencsétlen játékosokat – figyelmem nem kerülte el az íj megjelenése, eleinte csak fél szemmel figyeltem Miriana ügyködését, ám a fegyvert az inventoryjából hívta elő (Ai-nál rákérdezve). Ez pedig nem igazán illett bele a képbe. Léptem előre egyet, mozdulataim kíváncsiságról árulkodtak, semmi ártó szándék nem volt bennük. Homlokomat ráncoltam, s ha Shizu vagy bárki felelni akart a támadó felállásra, úgy jeleztem nekik, hogy még ne tegyék.
- Ti is játékosok vagytok? Mind? – néztem végig rajtuk felhúzott szemöldökkel, a kérdés azonban egyértelműen a lánynak szólt – Ismertek esetleg egy kígyós idomárfiút? – tettem még hozzá. Egyelőre csak fel akartam mérni a terepet: lehet, hogy nem is lesz szükség a harcra. Vagy legalábbis nem ellenük.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal29686/10100[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Aoi Shizuka Kedd Május 27 2014, 00:52

- Rendben van Hime-chama, de szólj nyugodtan ha elfáradtál!
Shizu igyekezett Hinarin is segíteni, látva, hogy a katana kevés lesz a járáshoz, a karja alá bújva adott támaszt a hirtelen korosodó céhvezérnek
- Így könnyebb lesz, Hinari-dono!
Vezetője szavai új erőt öntöttek belé, és eltökélt arcot vágva biccentett egyetértésképpen. Igen, nincs már visszaút, ebben az állapotban nem térhetnek vissza.

A teremben aztán sok minden történt, szinte túl sok. És a megmagyarázhatatlan ott tornyosult előttük, válaszok nélküli kérdések visszhangoztak csupán a teremben, amit bizonytalanság okozta félelem nyálkás réme és agresszió izzadságszagú szikrái töltöttek be.
Sem az ő, sem Hinari kérdéseire nem kaptak választ, s Shizuka is feszültebb lett, amint a lények egyike íjat húzott elő, de az saját fegyverét mégis egyenest a kristályra irányította.
- Miriana-sama nem fordulna ellenünk - válaszolt foghegyről a kislánynak. Bár legszívesebben leguggolt volna mellé, hogy átölelve biztonságba tudhassa, a helyzet sajnos nem nekik kedvezett, s nem szerette volna levenni a szemét egy percre se az idegen lényekről
- Az a fiú a kristályban, Detross társa? - halmozta a kérdések sorát, bár úgy tünt választ hiába is várnak. Eltökélte, hogy ha rájuk támadnak, első dolga lesz a kristályt szétlőni, ha egyáltalán egy nyílvessző erre képes. De mindenképp a kristálybörtönbe zárt fiú mellé célzott, semmiképp se szerette volna, hogy az ő fegyvere ejtsen kárt benne.


A hozzászólást Aoi Shizuka összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 28 2014, 12:57-kor.
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/1400[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Ozirisz Kedd Május 27 2014, 18:34

Ami azt illeti, az események kissé előrehaladtak. Rita kissé ingerülten szólt az ajtócsukogató alaknak, majd berontott, karddal a kezében. Ehh, ha menni kell, hát menni kell, Szophiék úgyis benn vannak, Rita is bement, kissé utána Destross is, akkor már én sem csövezhetek idekinn. De mégis, kiféle-miféle alakok lehetnek benn? Az ajtóból újra belestem, de valahogy ismét nem a legjobban láttam a bentieket. Csak körvonalak, félhomály, annak ellenére hogy már kicsit jobbak a fényviszonyok. Pár másodpercet vártam, majd a botommal a kezemben becsöszmörögtem, lépésről lépésre.

- Cirmos, merre vagy? - mondtam magam elé, mint aki a macskáját keresi, és haladtam előre szép kényelmes tempóban. - Cic-cic-cic? Hol bújkálsz Cirmos? - hívogattam a nem létező macskát, mintha tényleg macskászni jöttem volna. Talán sikerül kissé megtéveszteni a jónépet, míg végül csak pár méternyire voltam a sráctól. Konoha... ezt a nevet olvastam a feje fölött. - Elnézést, nem látott errefele csavarogni egy macskát? - tettem fel a kérdést, amennyire tudtam fapofával. - Cirmos mindig szeret elszökni... - tettem hozzá, majd vártam a reakciókat.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal19096/10100[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Yurihime Kedd Május 27 2014, 19:19

Nem értettem. Mosolyogtam, de nem viszonozták, pedig viszonoznia kellett volna a néninek. Hiszen a mosoly kellemes, szívmelengető érzést kelt, és arra ösztökél, hogy mi is mosolyra fakadjunk, ha ránk mosolyognak. Kérdeztem, de nem kaptam választ, pedig mindig azt tanította a mami, hogy ha kérdeznek, akkor arra illik felelni. Neki biztos nem volt olyan kedves és gondoskodó mamája, mint nekem. Szegény :(Elkomorodtam, nem tetszett a néni, de biztosan azért ilyen, mert beteg, és rossz kedve van. Felnéztem Hinari-samára és Shizuka-samára, akik sok-sok bonyolult és érthetetlen kérdést tettek fel. Bölcsebbek mint én, mert felnőttek, sőt! Hinari-sama tiszteletre méltó, idős hölgy volt, természetes, hogy nem értem a beszédét.
- Tudom, Shizuka-sama. Miriana-sama a barátunk, segített! - feleltem hangosan, aztán leengedtem a kezemből a naginatámat, és a falnak támasztottam, hogy könnyen megtaláljam majd, ne veszítsem el. A papa nagyon mérges lett volna rám, ha elhagyom. Kiléptem Shizuka-sama oltalmazó árnyékából és tettem két tétova lépést a beteg, sebhelyes arcú néni felé. Ám elhatároztam magam, és a többit már futva tettem meg. Megöleltem és vidáman felnéztem rá.
- Ne tessék aggódni, meggyógyítjuk! ^.^ - szólaltam meg, és öleltem tovább, mert ha a mosoly nem segít, akkor az ölelés egészen biztosan. Az ölelés a szeretet legerősebb jelképe, biztos nem fog minket elzavarni a néni, ha látja, hogy nem szeretnénk bántani.
Yurihime
Yurihime
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 667
Join date : 2012. Dec. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/1500[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/1500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by RenAi Hétf. Jún. 02 2014, 10:05

/Hinari a cégvezér! Ez tetszett xD/

Hinari csapata:

Azumi Hinarira emelte a pillantását mikor hozzá beszélt, arca nem változott önelégült ugyanakkor némileg nyugtalan volt... Tény, nem kívánta más emberek társaságát. Miriana nem támadott, nem kapott rá parancsot, csupán Azumi valószínű bizalmatlansága végett kérte meg erre a cselekedetre. Látszólag nem akart harcolni... talán a túlerő, talán hogy nem tudja kikkel is áll szemben... hiába okosabnak vélte ha inkább megegyezkedik.
- Ha csak ennyit szeretnétek... - Azzal intett, Shiorihara-nak, előrébb lépett így rá tudtatok fókuszálni a nevére, a lány aki átváltoztatott titeket, most sem tűnt sokkal bőbeszédűbbnek, vidámabbnak, üveges szemekkel és láthatóan nem volt önmagánál... a kéréseteket teljesítette. Egy mozdulattal nyilakat idézett meg (inventoryból), és visszanyertétek igazi alakotokat. Azumi a többi kérdést figyelmen kívül hagyta... csupán annyit fűzött még hozzá hogy:
...- de a többiek már esélytelenek... - Kézfejével körözött egyet és láthatóan siettetni akarta a dolgokat. Valószínű a "kivinni a tornyot"ra is azért nem reagált, mert úgy volt vele hogy ok okozat-hatásként, úgy gondoljátok hogy ahhoz hogy visszaváltozzatok is csupán az szükséges. De a kívánságotok teljesült, most már szeretné ha az övé is teljesülne... Amikor megemlítitek a "kígyós idomárt" és Shizu ki is ejti a nevét, Azumi szúrós szemmel pillant vissza rátok...
- Azt nem mondanám hogy ismerem... - Felelte... és ennyiben is hagyta... nem mondott többet. Mindez olyan gyorsan történt hogy mikor Hime megindult még kicsi volt, mire Azumi közelébe ért, addigra már ismét önmaga lett. Így már a nagy Hime ölelte meg Azu-t, aki lesokkolt, hirtelen azt sem tudta mit csináljon... ideges, és mérges lett... nem értette miféle "betegségről" beszélt a pici lány, de nem is izgatta... reszketett az idegtől... legszívesebben tőrt rántott volna a lányra... de tudta hogy nem teheti... nem akart... nem az volt az elsődleges célja... Így csupán ellökte magától, úgy hogy ha Hime nem volt elég ügyes, akkor a földön landolt...
- Megkaptátok amit akartatok! Most pedig mennyetek innen! - Hangja hideg volt, ugyanakkor még mindig reszketett az idegtől... nem tudta elgondolni hogy most csupán szórakoztok-e vele... vagy hogy mégis mit akartok...Nem kellett bele sok, annyit vettetek észre hogy a kristály élete megnövekedett harmincnyolc ponttal. Plusz ami még feltűnhetett furcsaság hogy az ajtó amin bejöttetek önmagától kinyílt, és Lilith az egyik átváltoztató lány csukta be, ami után az ajtó szintén kicsattant…

/A kristály élete nőtt: 38 ponttal./

Kristály élete:620+38
Kristály élete:658


Rita csapata:

Szpohie-t konkrétan nem látta, de a nyitott ajtóból könnyedén kitalálta hogy ott bizony valaki bejött, vagy épp be akar jönni, ezért is hívta össze a "seregét"...Amikor a lányhoz izé.. a fiúhoz beszélt szimplán csak átnézett rajta... nem próbálta meg keresni a szemével... Ritáék betoppanását viszont nem nézte jó szemmel... nem várt vendégekként tekintett rájuk... és a megjelenésetek némileg röhelyesnek is bizonyult a szemében... egy öregember... egy kislány... és egy gombás vénember... avagy az agyhalott Detross, nem igen tudott mit kezdeni magával, nem úgy mint a pici gomba a fejecskéjén, látszólag legszívesebben elbújt volna, amennyire tudta kifordította a törzsecskéjét és elfordult Konohát megpillantva, aki rosszallóan úgymond "áruló"-ként tekintett a kis kinövésre...a gomba abbahagyta már a szipogást is, és kezdett rájönni hogy hogy is kell használni a képességeit, egész ezidő alatt, meg volt püffedve, nagyra fújta kicsi kalapját, és úgy hívta a testvérét, most viszont összehúzta magát és rájött hogy így talán nem „nyomja annyira Detross agyát"... a kígyó ami a nyakába volt csak mérgesen szisszeget, Konoha felé, és ledöbbenve ugyanakkor nem meglepve pillantott végig a jövevényeken. Így már az idomár pasas is önmaga lehetett, aki szintén ledöbbenve pislogott végig volt céhtársai arcán... fejük felett  nem volt kitéve sem céh név... sem logo... valószínűleg azért mert elrejtve hordják... A férfi ideges lett... főleg mikor a húgát is megpillantotta a kristály „koporsóban”... remegett az idegtől... Tudta hogy nem lesz fényes a helyzet, de erre azért nem számított, nem tudta hova tegye a sárga fonalakat... Konohát... és hogy miért van a húga kristályba ágyazva...csikorgatta a fogait mérgében… és látszott rajta hogy nem tudja sokáig türtőztetni magát.

Konoha csupán lenézően, felvont szemöldökkel pillantott le a "macskás bolond" vénemberre...
- De, épp az előbb szaladt ki arra fele... - És mutatott a kijárat irányába, hangjában lehetett hallani a szarkazmust...miközben talán remélhette hogy van annyira bolond hogy bedőljön... De ez csupán pillanatnyi közjáték volt, hisz Detross kígyója már támadt is, egyenest Konohára... Kis Rita hangja hasított bele a levegőbe, aki egy:
- Még nee! - felkiáltással próbálta meg akadályozni, a támadást. Valószínű először inkább felmérte volna a terepet... de már nem tudott visszakozni senki. Detross támadása egyenest eltalálta Konohát, aki még csak védekezni sem próbált... a támadása ami harmincnyolcat sebzett Konohába,a fiú meg sem rezzent, önelégült arccal pillantott felétek. Hiába sebeztétek, nem láthattatok rajta félelmet vagy ingerültséget, de Lilith már rátámadt Detrossra Konoha "parancsára", huszonhét sebzést okozva neki. Mindeközben feltűnhetett hogy a másik „átváltoztató” lány helyzetet változtatott, csupán pár lépést majd visszatért eredeti pozíciójába.

/Detross rátámadott Konohára 38 sebzéssel. Konoha élete csökkent 38 pontot.

Konoha:
Élet: 75; Páncél:68-38
Élet: 75; Páncél:30


Ti nem érzékelhettetek a másik csapat kristályának növekedéséből semmit, ugyanakkor ezt Lilith sem hagyhatta megtorlás nélkül. Konoha nem is törődött a támadással, viszont közelebb állt a kristályhoz…

Lilith rátámadt Detross-ra:
Sebzés: 27 pont.

Detross:
Élet: 65; Páncél: 48-27
Élet:65; Páncél:21


Összesítő:

Harci Adatok:


Ezek után mindenkit külön-külön fogok lereagálni, egyrészt hogy ne legyen kavarodás, másrészt így mindenkinek jobb lesz. Nem lesz időrendi fail stb... Úgy mint a bossoknál vagy kazamatában.
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/7300[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Aoi Shizuka Hétf. Jún. 02 2014, 18:46

A lények el akartál zavarni őket, de nem volt hova menni, hiszen minden elveszett volna, amit eddig tettek, minden, a saját életükön kívül. És fogalma se volt, mi történhetett eközben a többiekkel, akik a másik úton mentek be. Talán már nem élnek, talán ők már sikerrel jártak. Ezen a különösen helyen abban sem volt biztos, hogy sikerülne megbizonyosodni róla. Mi van ha élnek, de a hely elfedi őket a másik csoporttól. Nem hátrálhattak meg. Bár rettegve figyelte a többieket, s már talán izzadságban úszott volna odakint egy ilyen helyzetben, kezeiben az íj épp csak alig észrevehetően remegett meg időnként.
Végül csodával határos módon engedtek a kristály őrzői. A lány alakot öltött lény, amely a Shiorihara nevet viselte, fényből idézett nyilakat, s ahogy alig pár perce megtörtént a metamorfózis, most ugyanúgy alakultak vissza a többiek, eredeti alakjukba.
De ez volt minden, amit engedtek nekik, arról nem is szólva, hogy a többieket illetően állítólag menthetetlen volt a helyzet. Nem értette, hogy kikre céloz a lány. Talán a többi JL tag, akik a másik úton indultak, vagy talán Detross partija?
Detross neve láthatóan haragra gerjesztette, bár nem tudta mi lehet ennek a pontos oka, talán Detross hallgatott el valamit, talán csak annyi volt a bűnük, hogy megzavarták az itt lévő lényeket...
Mindenesetre nyilvánvalóvá tették számukra, hogy távozniuk kell, ennyi volt és ne tovább.
De Shizu nem hátrált meg, és az, hogy az átváltozáson átment Yurihimét félrelökték, csak még több olajat öntött a tűzre.
Shizu leengedte a nyilát, de csupán azért, hogy egy általa jelölt fiolában merítse meg a nyílvessző hegyét. A fiolán nem volt felirat, csupán egy jel, és csak ő és Hinari tudta mit tartalmaz: Paralízis Méreg volt.
A nyílvessző visszakerült az íjra, fél kézre fogta, miközben egy Hosszú Pontosság Potion fiolája került elő a táskából, bár ennek is egyedi jelzése volt egy viaszpecsétbe nyomva, egy apró penge, mely egy szívet döfött. Gondosan úgy forgatta a kezében, hogy a jel véletlenül se látszódhasson a szemben állók számára, a hüvelyujja a parafadugónak feszült, de nem nyitotta fel még. Várt.

Némán tekintett Hinarira majd a kristályra, és vissza a lányra, míg fél kezére fogott nyilának vesszője, leengedve bár a föld fele nézve, de lassan Shiorihara irányába fordult. Nem emelte a magasba

- Hinari-san, szerintem... - biccentett, és várakozón fürkészte a lányt. Fél szemmel, oda-oda pillantott Hime felé, s remélte, hogy a naginata forgatásában jártas lány is összeszedte magát, felkészült, bármi is következzék!



//Gyenge Paralizis Méregben megmerítek egy nyílvesszőt
Aoi Shizuka
Aoi Shizuka
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 466
Join date : 2013. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Osaka

Karakterlap
Szint: 19
Exp:
[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_bal10/1400[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Exp_ures  (10/1400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:.. - Page 2 Empty Re: [Játékos Küldetés] Dual Tower - ..: Avagy, az őrület küszöbén:..

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.